Користувацький вхід

Всесвітня історія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Бинарный урок. 9 класс Всемирная история и литература Тема: Повседневная жизнь людей (кон. XVIII –нач. XIX вв.)

0

Цель урока:
-дать представление о повседневной жизни общества ведущих государств Европы;
- определить процессы, оказавшие наибольшее влияние на жизнь обычного человека;
- формировать умение оценивать отдельные факты, события, явления;
-развивать учебные навыки: умение анализировать, обобщать, делать выводы;
-воспитывать учащихся в духе уважения к обычаям и традициям других народов;
- воспитывать толерантность, ответственность за принятие решения, готовность помочь друг другу;
-ознакомить с именами выдающихся представителей литературы XIX в.;Сталінградська битва

0

Презентація "Сталінградська битва" до уроку з всесвітньої історії (11 клас.Утворення СРСР. Становлення тоталітарного режиму. Й.В.Сталін

0

Урок з всесвітньої історії, розрахований на вивчення об'ємного матеріалу за допомогою поєднання різних методів.Розробка уроку із всесвітньої історії «Англія в XI – XV ст. Війна троянд»

0

Розробка уроку використовується для підготовки для уроку по даній темі.Узагальнення знань за темою «Давні Індія та Китай»

0

Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)
6 клас

Тема: Узагальнення знань за темою «Давні Індія та Китай»

Мета: узагальнити знання учнів про природно-кліматичні та географічні умови Індії та Китаю, культуру та релігійні уявлення, повторити основні поняття та терміни; розвивати вміння порівнювати, узагальнювати, аналізувати, навички критичного мислення; виховувати повагу до культурних надбань інших народів.
Тип уроку: узагальнення та систематизації знань.
Обладнання: зошит розроблений вчителем, цікавинки в кінці зошита (Журнал «Открой мир с Волли. Индия»)Розробка уроку "Антисемістська політика нацистів у 1933-1938 рр."

0

Розкрито зміст анисемітизму і його впровадження у практичну діяльність нацистської державної машини, дана характеристика нацистської ідеології, показано наслідки антисемітизму і юдофобії.Розрока уроку "Встановлення нацитської диктатури в Німеччині. А.Гітлер"

0

Показоно процес встановлення нацистської диктатури, дана характеристика нацистського режиму, розкрита економічна політика нацистів, показано масові насильства і репресії, нацистську пропаганду в Німеччині.Розробка уроку "Листопадова революція 1918 року у Німеччині. Веймарська республіка"

0

Характеристика революційних подій в Німеччині 1918-1919 роки. показуємо процес становлення і розвитку Веймарської республіки. Розкриваємо основні тенденції розвитку в Німеччині в 20 роки ХХ ст.Розробка уроку із всесвітньої історії «Повсякденне життя в середньовічній Європі»

1

Даний урок допоможе в учнів сформувати уявлення про повсякденне життя в середньовічній Європі, та охарактеризувати життя різних верств населення, учні зможуть в процесі уроку порівнювати побут, житло, одяг середньовічної людини різного стану суспільства.Давній Китай

1

Мета: ознайомити учнів із процесом формування Китайської цивілізації; охарактеризувати умови господарської діяльності, суспільний устрій, релігійні погляди і культурні здобутки китайців; оцінити внесок Китаю у світову культуру; виховати повагу до іншої культури та толерантне ставлення до інших народів.
Очікувані результати: учні зможуть показувати межі та основні центри Давнього Китаю; пояснювати поняття «імперія», «Великий шовковий шлях», «конфуціанство», «компас», «фарфор».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі