Користувацький вхід

Всесвітня історія

Обмежити пошук фільтруванням:Великі географічні відкриття та становлення капіталістичних відносин

0

Причини і наслідки Великих географічних відкриттів.
Каравела, конкіста, колонізація, мануфактура, Вест-Індія.«Основні стоянки та пам'ятки первісних людей на території України».

0

Найдавніша стоянка первісних людей на території України розташована біля сучасного села Королеве в Закарпатській області. Вона була знайдена в 1974 р. київським археологом В. Гладіліним.Освіта, наукові дослідження та винаходи Середньовіччя

0

Презентація на тему "Освіта, наукові дослідження та винаходи Середньовіччя" для використання під час уроку всесвітньої історії в 7 класі. В презентації яскраво представлені винаходи та наукові дослідження середньовічної людини.США 1945-2021 рр.

0

Матеріали до дистанційного уроку з всесвітньої історії 11 класуРеформація в Німеччині

0

Поурочинй конспект уроку з всесвітньої історії для 8 класу на тему: "Реформація в Німеччині"Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу.

0

Поурочний конспект уроку на тему "Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу"."Результати Другої світової війни для народів Центрально-Східної Європи"

0

Презентація на урок всесвітньої історії, 11 клас "Результати Другої світової війни для народів Центрально-Східної Європи". В презентації містяться матеріали, що допоможуть узагальнити риси соціалізму у країнах Центрально-Східної Європи, пропагандистські плакати."Давня Індія"

0

Презентація на урок всесвітньої історії, 7 клас "Давня Індія". Може бути використана як основа для онлайн уроку, чи допоміжний матеріал для роботи в класі. Містить інформацію про особливості країн Сходу, похід в Індію видатного завойовника Тамерлана, структуру суспільства та релігійні вірування.Франція в період реставрації Бурбонів і Липневої монархії.

0

Франція в період Реставрації Бурбонів і Липневої монархії. Актуалізація знань учнів.Виникнення християнства

0

Презентація до уроку з теми: "Виникнення християнства". Про учення Ісуса Христа, яке стало основою християнства.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі