Користувацький вхід

Останні публікації

Всесвітня історія

Обмежити пошук фільтруванням:Практична робота "Рицарський замок"

0

Розробка уроку, на тему "Рицарський замок" для учнів 7 класуТема: Англія в боротьбі за колонії

0

Урок з всесвітньої історії на тему "Боротьба Англії за колонії". Розкривають аспекти колоніальної боротьби в XVII ст.Тема: Англія в боротьбі за колонії

0

Урок з всесвітньої історії на тему "Боротьба Англії за колонії". Розкривають аспекти колоніальної боротьби в XVII ст.Матеріальний і духовний світ європейського Середньовіччя. Інтерактивні вправи.

1

Інтерактивні завдання до уроків. Дітям такі завдання дуже подобаються, оскільки додають урокам різноманіття; це ще й дозволяє неабияк пожвавити освітній процес, допомагає подати навіть суху теорію в нестандартному форматі та розвиває важливі компетентності учнів.Урок узагальнення

0

Урок узагальнення і тематичного контролю
за розділом I «Перші середньовічні держави»Наукові та технічні досягнення. Масове виробництво

0

Розробка уроку із презентацією.
Мета: сформувати в здобувачів освіти уявлення про розвиток науки й техніки; аналізувати вплив наукових відкриттів на розвиток науки й техніки; визначати вплив науки на розвиток суспільства; формувати в учнів/учениць уміння аналізувати й узагальнювати історичний матеріал.
Очікувані результати:
учнівство повинно:
знати: важливі для сучасності наукові й технічні винаходи, здійснені впродовж «довгого» ХІХ ст.;
розуміти: поняття «масове виробництво»;
уміти: схарактеризувати досягнення науки і техніки, зміни у світогляді й повсякденному житті.Дидактичні ігри з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія, НУШ 6клас». « Поява і розселення людей на теренах України ».

0

Завдання систематизовано за програмою НУШ.
Використання різноманітних моновордів, пеавордів (парних) кросвордів, буквенних єралашів, тестів, завдань «підбери пару» та історичних диктантів перетворить не лише процес навчання учнів, а й процес перевірки їх знань на захоплюючу гру.Дидактичні ігри з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія, НУШ 6клас». «Кам’яний вік в історії людства ».

0

Завдання систематизовано за програмою НУШ.
Використання різноманітних чайнвордів, пеавордів, кросвордів, буквенних єралашів, тестових завдань та історичних диктантів перетворить не лише процес навчання учнів, а й процес перевірки їх знань на захоплюючу гру.Дидактичні ігри з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія. НУШ 6клас». «Поява й розселення людей на планеті Земля ».

0

Завдання систематизовано за програмою НУШ.
Використання різноманітних чайнвордів, моновордів, кросвордів, буквенних єралашів, тестів, завдань «підбери пару», «відгадай» та історичних диктантів перетворить не лише процес навчання учнів, а й процес перевірки їх знань на захоплюючу гру.УРОК ІСТОРІЇ: ПОЧАТОК «ХОЛОДНОЇ ВІЙНИ»

0

ТЕМА УРОКУ: ПОЧАТОК «ХОЛОДНОЇ ВІЙНИ»
Мета:
- аналізувати причини виникнення, хід та наслідки «холодної війни», охарактеризувати спроби роззброєння, рух за мир і безпеку;
- визначити причини і наслідки основних міжнародних військових конфліктів у 40–80-х рр. ХХ ст.;
- розвивати вміння аналізувати, порівнювати, встановлювати причиново-наслідкові зв’язки, критично мислити, висловлювати власні судження; виховувати в учнів зацікавлення історією.
Формування ключових компетентностей:
- спілкування державною мовою;
- уміння вчитися впродовж життя;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі