Користувацький вхід

Останні публікації

Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Освіта, наукові дослідження та винаходи Середньовіччя

0

Презентація на тему "Освіта, наукові дослідження та винаходи Середньовіччя" для використання під час уроку всесвітньої історії в 7 класі. В презентації яскраво представлені винаходи та наукові дослідження середньовічної людини.США 1945-2021 рр.

0

Матеріали до дистанційного уроку з всесвітньої історії 11 класуРеформація в Німеччині

0

Поурочинй конспект уроку з всесвітньої історії для 8 класу на тему: "Реформація в Німеччині"Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу.

0

Поурочний конспект уроку на тему "Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу"."Результати Другої світової війни для народів Центрально-Східної Європи"

0

Презентація на урок всесвітньої історії, 11 клас "Результати Другої світової війни для народів Центрально-Східної Європи". В презентації містяться матеріали, що допоможуть узагальнити риси соціалізму у країнах Центрально-Східної Європи, пропагандистські плакати."Давня Індія"

0

Презентація на урок всесвітньої історії, 7 клас "Давня Індія". Може бути використана як основа для онлайн уроку, чи допоміжний матеріал для роботи в класі. Містить інформацію про особливості країн Сходу, похід в Індію видатного завойовника Тамерлана, структуру суспільства та релігійні вірування.Франція в період реставрації Бурбонів і Липневої монархії.

0

Франція в період Реставрації Бурбонів і Липневої монархії. Актуалізація знань учнів.Виникнення християнства

0

Презентація до уроку з теми: "Виникнення християнства". Про учення Ісуса Христа, яке стало основою християнства.Холодна війна

0

урок з всесвітньої історії на тему : Виникнення і розгортання «холодної війни» в 40–80-х рр. ХХ ст.Додатковий матеріал та контрольна робота за темою "Європа та Америка в останній третині XIX-на початку XX ст."

0

Додаткова інформація та контрольна робота за темою "за темою "Європа та Америка в останній третиніXIX-на початку XX ст.". За підручником Всесвітня історія :підручник 9 класу/О.В.Гісем,О.О.Мартинюк

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі