Користувацький вхід

Останні публікації

Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Індія у другій половині ХХ- на початку ХХІ століття"

0

Індія, як колонія Британії, брала участь у Другій світовій війні: 3 млн індійців воювали на фронті. Під час бойових дій у країні розвинулося машинобудування. Тому Індія сплатила усі борги Британії і вийшла з війни економічно зміцнілою.Презентація "Японія у другій половині ХХ - на початку ХХІ ст."

0

Презентація використовується на уроках всесвітньої історії в 11 класі. Як вплинуло закінчення другої світової війни на людей. Як вплинуло закінчення другої світової війни на політику. Японія після закінчення другої світової війни.Презентація "КИТАЙ у 20-30 роки ХХ ст. "

0

Презентація до уроку всесвітньої історії у 10 класі. На Паризькій мирній конференції великі держави визнали право Японії на німецькі володіння в китайській провінції Шаньдун. Це викликало вибух патріотичних антияпонських виступів пекінських студентів і різних верств населення Китаю. Цей рух ознаменував новий етап революційної боротьби проти напівколоніального ладу в країні.Презентація "Індія 1920-1930-і рр. ХХст."

0

Індія в післявоєнний період. Перша світова війна призвела до соціально-економічних зрушень, які викликали нове загострення протиріч між індійським народом та англійськими колонізаторами. Під час війни колоніальна влада обіцяла надати Індії самоврядування.Тестові завдання з історії для учнів 9 класу

0

Тестові завдання можна використати для перевірки знань учнів за темою "Модернізація країн Європи та Америки у 19-20 ст."Урок З всесвітньої історії для учнів 9 класу за темою "Японія у другій половині ХІХ - на початку ХХ століття"

0

урок з всесвітньої історії у 9 класі за темою "Японія у другій половині ХІХ - на початку ХХ століття"Пантбук "Природа Італії"

0

Пантбук дозволяє систематизувати, структуризувати матеріал. Вчить виділяти в тексті підручника, документа чи розповіді головне, самостійно будувати відповідь, зіставляти, порівнювати явища, події, формулювати висновки. Реалізуються предметна, математична (уміння структуризувати матеріал), екологічна компетентності. Пантбук – це візуалізація навчального матеріалу, як засіб підвищення пізнавальної активності учнів.Головоломки в історії стародавнього світу

0

Даний посібник пропонується для використання на уроках історії стародавнього світу в 6 класах. Відповідає новій програмі з всесвітньої історії .
Посібник містить головоломки, які вчителі можуть використовувати під час проведення уроків. Запропоновані завдання можуть,за бажанням вчителя,використовуватися на будь-якому етапі уроку,оскільки деякі завдання є універсальними. Їх можна використовувати:
- під час перевіпки домашнього завдання;
- на уроках засвоєння нових знань ;
- під час закріплення вивченого матеріалу;
- як домашнє завдання;
- на узагальнюючих уроках.Методична розробка уроку історії на тему: «Німеччина від розколу до об’єднання (1945-1990)»

0

Викладено матеріал для проведення уроку історії на тему:
«Німеччина від розколу до об’єднання (1945-1990)»Методична розробка уроку історії на тему: «Холодна війна»

0

В даній розробці викладено матеріал про "Холодну війну". Наведено приклад проведення з проведення уроку з даної теми

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі