Користувацький вхід

Всесвітня історія

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з всесвітньої історії 8 класу: "Епоха Відродження"

0

Урок з всесвітньої історії 8 класу: "Епоха Відродження"
Це був найбільш прогресивний переворот з усіх пережитих до того часу людством. Епоха, яка потребувала «Титанів» і яка породила «Титанів» за силою думки, пристрасті і характеру, за багатосторонністю та ученістю».Франція за Людовіка 14 . Жан Батист Кольбер

0

Мета презентації: сформувати уявлення учнів про життя у Франції за часів Людовіка XIV; створити умови для розуміння характерних рис абсолютної монархії у Франції;
розглянути політичні, економічні та соціальні наслідки політики меркантилізму та протекціонізму; охарактеризувати життя Людовіка XIV; розвивати вміння порівнювати абсолютну та парламентську монархію, висловлювати власну думку про особисту роль монарха у житті держави.Презентація на тему "Відродження та гуманізм"

0

Презентація на тему "Відродження та гуманізм" Робив сам до відкритого уроку.Урок контролю і корекції навчальних досягнень учнів з теми «Передня Азія в давнину»

0

Урок контролю і корекції навчальних досягнень учнів з теми «Передня Азія в давнину». Всесвітня історія. 6 класВеликі географічні відкриття та становлення капіталістичних відносин

0

Причини і наслідки Великих географічних відкриттів.
Каравела, конкіста, колонізація, мануфактура, Вест-Індія.«Основні стоянки та пам'ятки первісних людей на території України».

0

Найдавніша стоянка первісних людей на території України розташована біля сучасного села Королеве в Закарпатській області. Вона була знайдена в 1974 р. київським археологом В. Гладіліним.Освіта, наукові дослідження та винаходи Середньовіччя

0

Презентація на тему "Освіта, наукові дослідження та винаходи Середньовіччя" для використання під час уроку всесвітньої історії в 7 класі. В презентації яскраво представлені винаходи та наукові дослідження середньовічної людини.США 1945-2021 рр.

0

Матеріали до дистанційного уроку з всесвітньої історії 11 класуРеформація в Німеччині

0

Поурочинй конспект уроку з всесвітньої історії для 8 класу на тему: "Реформація в Німеччині"Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу.

0

Поурочний конспект уроку на тему "Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі