Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Запровадження непу, створення СРСР (розробка уроку з предмета «Всесвітня історія»)

1

План-конспекту уроку для 10 класу з предмета: "Всесвітньої історія" за темою: "Запровадження непу, створення СРСР".«Північно-східна Русь. Утворення Московської держави».

0

План – конспект уроку
«Північно-східна Русь.
Утворення Московської держави».
Всесвітня історія.
7-й клас.

Тип уроку: комбінований.

Мета уроку: Дати загальне уявлення про географічне положення, природні умови і основні події історичного розвитку північно-східних земель Русі, що привели до утворення і зміцнення Московської держави.

Завдання уроку:
1. Використовуючи раніше вивчений матеріал з курсу «Історія України», відновити знання учнів з приводу причин феодальної роздробленості Русі.Стародавня Спарта – місто - держава.

0

Стародавня Спарта – місто - держава. Короткий опис історії Спарти та внутрішнє життя міста - держави.Методична розробка виховної години до 78-річниці трагедії Бабиного Яру

0

Методична розробка виховної години повністю відповідає навчально-виховному процесу в коледжі. Її створення зумовлене необхідністю донести до студентів важливість трагедії Бабиного Яру, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями патріотизму, самопожертви в ім’я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.
Методична розробка містить в собі текстовий матеріал присвячений трагедії Бабиного Яру.
Дана методична розробка має велике виховне і пізнавальне значення, сприяє вихованню у студентів толерантності, співчуття до єврейського народу.Урок «Міжнародні відносини наприкінці XIX-на початку ХХ ст.»

0

Мета уроку:
Навчальна:
 навчити визначати зовнішньополітичні орієнтири провідних держав світу в останній чверті XIX ст.;
 навчити аналізувати причини утворення Союзу трьох імператорів, Троїстого союзу та оформлення франко-російського альянсу;
 навчити характеризувати головні міжнародні конфлікти та кризи, їхні наслідки;
 розкрити суть гонки озброєнь.
Розвивальна:
 розвивати в учнів уміння давати оцінку міжнародним конфліктам, висловлювати власну думку про міжнародні відносини.
Виховна:Окупаційний режим. Рух Опору (методична розробка заняття із всесвітньої історії)

0

Дана методична розробка присвячена темі виховання молоді в дусі мужності, патріотизму, совісті, самовідданості, за допомогою матеріалів з теми «Нацистська окупація країн Європи часів Другої світової війни»; розрахована на студентів, викладачів суспільних дисциплін та усіх тих, хто цікавиться історією; може бути використана в освітньому процесі.Методична розробка з всесвітньої історії на тему: «Причини, характер, періодизація Другої світової війни. Характеристика основних подій початкового періоду Другої світової війни»

0

Методична розробка даної теми дає можливість систематизувати, узагальнити та поглибити знання студентів із декількох тем, зокрема і тих, що вивчалися на попередніх заняттях. Дає можливість студентам, базуючись на отриманих знаннях попередніх тем, самостійно визначати причини Другої світової війни, а також орієнтуватись в країнах-агресорах та демократичних країнах. Прослідковувати зміни в розстановці військово-політичних сил противників у ході всієї війни.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Тестові завдання

0

Контрольна робота до розділу «Європейське суспільство і держави в Х – ХV ст.»Середньовічна культура Західної Європи

0

Мета уроку: розглянути найяскравіші надбання середньовічної культури Західної Європи; формувати вміння висловлювати судження щодо рівня розвитку середньовічної культури і науки та їхнього впливу на сучасну цивілізацію;
поглиблювати вміння працювати самостійно; виховувати в учнів бережливе ставлення до культурної спадщини минулого та інтерес до вивчення історії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі