Користувацький вхід

Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Кросворди. Історія середніх віків. 7 клас

0

У посібнику містяться кросворди до всіх тем з курсу «Історія середніх віків» для 7 класу. Зміст завдань з кросвордами відповідає програмним вимогам та чинному підручнику. Посібник адресовано вчителям історії та учням 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.Стародавній Єгипет (презентація до уроку історії)

0

Стародавній Єгипет розташований на північному сході Африки,в долині р. Ніл.Чому ж саме тут виникла перша цивілізація?Єгипет – дарунок Нілу (методика проведення підсумкового заняття із всесвітньої історії для 6 класу)

0

Підсумково-узагальнююче заняття за темою "Стародавній Єгипет" з всесвітньої історії в 6 класі з застосуванням інтерактивних технологій та розвитку пізнавальних можливостей учнів"Середньовічний турнір" для учнів 7-х класів

0

Позакласний захід з історії для учнів 7-х класів.Містить цікаві завдання з історії Середньовіччя.Історична гра-тренінг «Перші середньовічні держави»

0

Узагальнення й тематичний контроль за розділом "Перші середньовічні держави" у вигляді презентації - історична гра-тренінг.План - конспект уроку з всесвітньої історії у 6 класі. Тема: " Природні умови Італії та виникнення міста Риму.".

0

Розробка плану - конспекту уроку з всесвітньої історії для 6 - го класу.
Тема: " Природні умови Італії та виникнення міста Риму.".
Мета:Писемність, мистецтво та архітектура давніх єгиптян (розробка уроку)

0

Урок містить цікаві завдання як для перевірки домашнього завдання (ребуси та тестування "так-ні") так і для вивчення нового матеріалу. Зокрема сповнений ілюстраціями.План - конспект уроку з всесвітньої історії у 6 класі. Тема: " Виникнення Єгипетської держави.".

0

конспект уроку містить розробку матеріалів для вчителів, які викладають у 6 - му класу.Методичні рекомендації (2018/2019 н.р.)


Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415Контрольна робота з теми: "Велика грецька колонізація"

0

Контрольна робота містить 10 завдань, з яких 9 перших потребують обрання одієї правильної відповіді. Останнє завдання передбачає короткий виклад знань на задану тематику.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі