Користувацький вхід

Карл Великий

...

Обмежити пошук фільтруванням:Історична гра-тренінг «Перші середньовічні держави»

0

Узагальнення й тематичний контроль за розділом "Перші середньовічні держави" у вигляді презентації - історична гра-тренінг.Завоювання Карла Великого. Імперія франків. Розподіл імперії

0

Розширити уявлення учнів про середньовічні держави; ознайомити із виникненням, розквітом і розпадом імперії Карла Великого; визначити роль Карла Великого у становленні середньовічної Європи.Всесвітня історія. 7 клас. УРОК 4. Завоювання Карла Великого.

2

Якісна презентація уроку всесвітньої історії в 7 класі (середні віки) за новою програмою. Презентація може слугувати конспектом уроку, створено з використанням технології критичного мислення." Ідуть до нас сказання давнини" ( презентація)

0

презентація до уроку - тренінгу " Французький героїчний епос. Пісня про Роланда"Ідуть до нас сказання давнини....

0

Урок - тренінг:
мета уроку: узагальнити і систематизувати вивчений навчальний матеріал з теми
« Французький героїчний епос « Пісня про Роланда»; розвивати зв’язне мовлення учнів, логічне мислення, вміння систематизувати , порівнювати, узагальнювати вивчений матеріал; розвивати навички роботи в групах, творчі здібності та естетичний смак; вчити самостійно шукати й опрацьовувати додаткову літературу, джерела Інтернету, творчо підходити до виконання поставлених завдань; формувати і розвивати в учнів читацькі уміння та інтерес до читання; виховувати допитливих читачів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі