Користувацький вхід

2013/2014

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій засідання клубу "Пам'ять"

0

І через чверть століття афганська тематика не втрачає своєї актуальності. З кожним роком все рідшають ряди воїнів - афганців, зменшується кількість тих, від кого з перших вуст ми можемо почути про жахіття тієї війни. Тому при першій нагоді проводимо зустрічі, які, крім історичної значущості, сприяють патріотичному вихованню учнів, пропаганді здорового способу життя, що є дуже важливим завданням сьогоднішньої школи.Пісочна терапія

0

Збірка матеріалу про використання та вплив пісочної терапії на психічний та пізнавальний розвиток дошкільників.Виховна година «Зима йде – свята веде. Свято Миколая»

0

розширювати знання учнів про традиції українського народу, а саме про свято Миколая. Розвивати образну уяву, збагачувати словниковий запас. Формувати в учнів осмислене ставлення до загальнолюдських цінностей. Сприяти вихованню віри в силу добра і милосердя, прагнення до самовдосконалення.Урок з образотворчого мистецтва: «Віртуальна подорож по музею народної архітектури і побуту України у Пирогові. Культурні та національні традиції. Дизайн традиційного українського житла».

0

Познайомити учнів із громадською архітектурою; розширити знання звичаїв і традицій нашого народу; закріплювати знання про традиційне українське житло та обрядовість; навчати дотримуватися в зображенні житлових споруд пропорцій та розмірів;
- розвивати у дітей комбінаторні здібності, навички та вміння працювати у групах;
- формувати образне, логічне, просторове мислення;
- продовжувати формувати вміння дотримуватися запропонованого масштабу;
- навчати міркувати;
- розвивати окомір, дрібну моторику руки; виховувати дбайливе і шанобливе ставлення до пам’яток архітектури та історії;Весняна казка (сценарій свята до 8 Березня)

0

Сценарій свята " 8 Березня" в 1 класі . Використовувала ІКТ.Андріївські вечорниці (позакласний захід для 1 класу)

0

сценарій " Андріївські вечорниці "проведено в -1 класі.Використовувала ІКТ."Звертання, вставні слова, словосполучення, речення"(розробка уроку для 8 класу)

0

мета уроку:узагальнити і систематизувати знання учнів про звертання, вставні слова, словосполучення, удосконалювати вміння виділяти їх у реченнях інтонацією і розділовими знаками; розвивати творчі вміння складати синтаксичні конструкції зі вставними реченнями, звертаннями та використовувати їх в усному та писемному мовленні; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти розвиткові мовної й мовленнєвої особистості восьмикласників; виховувати почуття поваги і шани до рідного слова, українських традицій."Заговори, щоб я тебе побачив!"(розробка виховної години)

0

Мета розробки:виховання культури спілкування, ознайомлення із практичними формами та методами комунікації;використання практичних форм та методів самопізнання, самовдосконалення в інтелектуальному і моральному розвитку.Сполучникові перегони

0

Сьогодні ми з Вами будемо учасниками сполучникових перегонів, які стануть підготовкою до контрольного забугу з теми "Сполучник". Зрозуміло, що кожен сьогодні може стати пілотом, або штурманом екіпажу, разом здолаєте перешкоди, можливо, будуть фальстарти, вильоти зі швидкісної траси, але, сподіваюся, все буде добре!Конспект заняття Тема «Гігієна тіла. Предмети та засоби гігієни тіла»

0

Розвивати здоров’язберігаючі компетенції учнів, вчити вибирати необхідні засоби та предмети гігієни відповідно до життєвої ситуації, індивідуальних особливостей, віку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі