Користувацький вхід

Останні публікації

2013/2014

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок ( українська мова, література, основи споживчих знань). Тема: Складне речення

0

Рекомендовано для вчителів - дефектологів та учнів з порушенням інтелектуальної сфериТоркаючись святого джерела: навчально-методичний посібник

0

Посібник представляє досвід позакласної роботи з вивчення традицій і зви¬чаїв слов'янських народів. Уміщено сценарії виховних заходів для учнів початкової школи і матеріали для вчителя щодо їх підготовки.
Адресовано вчителям початкових класів, вихователям групи продов-женого дня, заступникам директорів шкіл, працівникам позашкільних навчальних закладів.Читання казки Шутюк Н.М. «Як зайчик до білки в гості ходив» (комплексне заняття з розвитку мови та малювання для дітей раннього віку)

0

Мета: учити дітей уважно слухати казку, відповідати на питання вихователя за змістом цієї казки; продовжувати знайомити дітей з дикими тваринами, місцем їхнього проживання, давати оцінку та відтворювати в ігрових ситуаціях поведінку диких тварин, знайомих дітям; формувати екологічну поведінку малюків; виховувати бажання допомагати тваринам; продовжувати вчити дітей правильно тримати пензлик в руці, наносити ритмічними рухами мазки на обмеженому просторі на папері.УРОК З ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ "РІЗДВО-ВЕЛИКЕ ХРИСТИЯНСЬКЕ СВЯТО"

1

Тема.Різдво-велике християнське Свято

Мета. Ознайомити учнів із святкуванням Різдва Христового в Буковинському
краю; розвивати пошукові здібності, вміння в регіональному стилі
виконувати колядки; виховувати шану до традицій українського народу.
Обладнання: ікона «Різдво Христове»,12 страв,вишиті рушники,різдвяна
зірка,свічка
Девіз уроку: «Ой радуйся,Земле!
Син Божий народився»Проект «Нехворійко»

0

Костянтинівська спеціальна загальноосвітня
школа-інтернат №32 Донецької обласної ради

Проект:
«Нехворійко»

Вихователь:
Климова С.В.Змінний струм – основа електротехніки

0

У 11-му класі, навіть при умові вивчення предмету на профільному рівні, немає відповідей на ряд питань. Тому поставлено мету детально опрацювати даний розділ фізики, та зібрати ті питання які не висвітлені в підручниках у одне ціле. Щоб в подальшому даний матеріал можна було б подати учням для вивчення та опрацювання на факультативних заняттях, заняттях гурткової роботи, додаткових заняттях з фізики.Сценарій випускного вечора «Зоряна бригантина»

1

Розробка позакласного заходу " Зоряна Бригантина" для випусних вечорів.
Докладний опис віпускного вечора від початку до кінця, з словами ведучіх, текстом пісень, описом вмстав.НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА на тему: «Передача електричної енергії шляхом взаємоіндукції»

0

У цій науково-дослідницькій роботі був розглянутий шлях передачі електричного струму на відстані за допомогою взаємоіндукції. Були проведенні теоретичні досліди і розрахунок котушок індуктивності. В результаті було досягнуто на котушці приймача напруги 0,7 В на відстані 1,7 см. Також було створено практичну модель: стенд на якому знаходиться передавач і LineBot, що рухається по стенду у автоматичному режимі і на роботі знаходиться приймач струму, що приєднаний до акумулятору.Конспект лекцій з дисципліни "Основи промислової електроніки"

0

Конспект лекций рассчитан на изучение дисциплины "Основы промышленной электроники" в высших учебных заведениях I-II уровней аккредитации, которые осуществляют подготовку на основе базового общего среднего образования.
Материалы лекционных занятий основаны на предварительном изучении курсов физики, высшей математики, основ теоретической электротехники.Конспект лекцій з дисципліни "Радіоелектроніка"

0

Конспект лекций рассчитан на изучение дисциплины "Радиоэлектроника" в высших учебных заведениях I-II уровней аккредитации, которые осуществляют подготовку на основе базового общего среднего образования.
Материалы лекционных занятий основаны на предварительном изучении курсов физики, высшей математики, основ теоретической электротехники.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі