Користувацький вхід

2013/2014

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проведення фізкультхвилинок на уроках англійської мови

0

Зняти втому, активізувати увагу учнів, підвищити працездатність та можливості до сприйняття навчального матеріалу допоможуть засоби релаксації, серед яких найбільш ефективними є фізкульт-хвилинки. Такий вид роботи є важливим засобом самовираження: учитель може краще пізнати своїх учнів, їхні організаторські, творчі здібності, фізичні можливості; завдяки цьому встановлюється більш тісний контакт між педагогом та дитиною, між дітьми в учнівському колективі.останній урок "Життя - це шанс"

0

Ваше дитинство лишається з вами у фотографіях, старих зошитах, альбомах, аплікаціях, речах, десь там далеко у шафі, у ваших спогадах. І не тільки. Воно живе у серці вашої першої вчительки, яка вас знає і пам’ятає, її пам’ять зберігає навіть більше ніж ви думаєте. Я запрошую до слова Любов Анатоліївну.Інтегрований урок «Органи кровообігу»

0

Інтегрований урок у 3 класі «Органи кровообігу»
(Інтегровано: природознавство, музика, математика, основи здоров’я, розвиток мовлення)ввічливість і нечемність

0

Даний конспект уроку з християнської етики може бути використаний як виховний захід. Додатком до нього є презентація.Абетка в скоромовках (презентація)

1

Мета посібника – розвивати мовленнєві уміння учнів, збагачувати словниковий запас, тренувати пам’ять. Даний посібник розрахований для допомоги вчителям, вихователям, батькам прищеплювати любов до рідного слова та розвивати мовленнєві вміння учнів, розвивати осмислене запам’ятовування та швидкість читання. Матеріал збірника допоможе проводити заняття цікаво, в захоплюючій формі, враховуючи індивідуальні особливості дітей.
Призначено для вчителів початкових класів, вихователів, батьків.«Застосування елементів театральної педагогіки в початковій школі»

0

Робота над святом з використанням театральних постанов. З досвіду роботи Чумак Марини Сергіївни учителя початкових класів Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Слов'янської районної радиПредмет з курсу «Уроки стійкого розвитку. Моя щаслива планета». Тема: Збережемо воду Батьківщини блакитною.

0

Предмет з курсу
«Уроки стійкого розвитку. Моя щаслива планета».

Тема: Збережемо воду Батьківщини блакитною.
Мета проекту. Формування в учнів бережливого ставлення до питної води Батьківщини, про значення води у житті людини, про шляхи охорони питної води від забруднень, про участь школярів в охороні та збереженні води. Розвивати в учнів навички робити висновки, узагальнення, висловлювати та відстоювати власну думку, виступати перед аудиторією.Перший урок у першому класі

0

Приходять дітки до школи. Перша лінійка. Перший дзвоник. Перший урок. Пропоную розробку першого уроку у першому класі.Створюємо казки про тварин

0

Усне мовлення дітей розвивається з перших кроків у школі. На уроці природознавства під час вивчення теми «Тварини» провела хвилинку-фантазію – діти складали казку про ситуацію, коли тварина потрапила в нестандартну для них ситуацію. Чого тільки не понапридумували учні, а вдома батьки записали ті казки та ще й оформили у вигляді книжечки-саморобки. Звісно, діти допомагали рідним у оформленні роботи. Хочу поділитися успіхами своїх учнів.Урок-конференція у 10 класі "Будівельні матеріали: скло, кераміка, цемент, бетон."

0

Урок хімії у 10 класі «Поняття про будівельні матеріали:
скло, кераміка, цемент,бетон.» Урок-конференція. Урок проводиться за методикою методу поектів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі