Користувацький вхід

2013/2014

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка підсумкового заняття із розвитку мовлення та навчання грамоти у старшій дошкільній групі «Врятувати синочка Руру»

3

Підсумкове заняття за 1 квартал старшої дошкільної групи із розвитку мовлення та навчання грамотиРозробка уроку з алгебри для 8 класу «Квадратні рівняння»

0

Це узагальнюючий урок з теми "Квадратні рівняння" для учнів 8 класу з використанням інтерактивних технологій, математичного лото, історичного матеріалу. У розробці представлені різні форми і види роботи: групова,парна.Тема уроку: вправи та задачі на застосування таблиці множення на 7. Рівняння на знаходження невідомого відємника

0

Урок містить цікавий матеріал природничого змісту.Матеріали засідання методичного об'єднання вихователів І молодших груп

0

Матеріали для організації та проведення методичного об'єднання вихователів І молодших груп на тему "Фізичний розвиток дитини третього року життя"Урок-подорож з англійської мови «Австралія – країна пригод»

1

Урок-подорож на тему "Австралія - країна пригод" з використанням презентації Power Point має на меті удосконалювати навички володіння лексикою в межах теми «Австралія», удосконалювати навички усного діалогічного та монологічного мовлення, формувати навички аудіювання на рівні відео сюжету, поглибити знання учнів про історію, культуру, традиції Австралії.Урок позакласного читання за казкою В.Гауфа "Маленький Мук"

0

Урок позакласного читання за казкою В.Гауфа "Маленький Мук". Матеріал адресований вчителям зарубіжної літератури та учням 5-их класів.МАН "Програмний навчально-контролюючий засіб з інформатики для 5 класу"

0

Робота МАН була представлена на обласному етапі конкурсу, отримала високий бал на заочному етапі оцінювання.Цирковий калейдоскоп

1

Мета.Закріплювати знання про будову тексту та музики.Формувати вміння складати власні висловлювання, вчити складати розповідь за серією малюнків,вміти визначати виражильні та зображальні засоби музики. Розвивати вміння аналізувати, висловлювати думку, розвивати мовлення, увагу, творчу увагу. Виховувати інтерес до циркового мистецтва.
Музичний ряд. "Поїзд" бразильська пісня-гра,«Веселий музикант» А.Філіпенка,«Клоуни» Д. Кабалевського,«Марш» І.Дунаєвського.
Візуальний ряд. «Гронування», кубик,малюнки.Екскурсійно-пізнавальний тур Новомосковським районом

0

Навчальна екскурсія – це одна з форм організації навчального процесу, яка потребує застосування активних методів навчання. Екскурсія має тісний логічний зв'язок з попередніми та наступними уроками, але проводиться в іншій зовнішній та емоційній обстановці, ніж звичайний урок, а саме: серед природи, на виробництві, в музеї тощо. Екскурсії мають велике навчально-виховне значення.Урок-конференція

0

Тема: Морські походи козаків. Військове мистецтво козаків.
Мета: - узагальнити вивчений матеріал з теми, повторити головні поняття.
- розвивати вміння аналізувати, порівнювати , виділяти головний матеріал;
вміння висловлювати власну думку.
- виховувати любов до рідного краю, захоплення славою козаків, інтерес до
минулого держави.
Обладнання: портрети, малюнки козаків, роздатковий матеріал, ватман.
Тип уроку: наукова конференція

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі