Користувацький вхід

2013/2014

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Як ознайомити дитину з професіями (поради батькам)

0

Дошкільне дитинство – особливий період розвитку дитини. Саме в цьому віці виникає внутрішнє психічне життя, внутрішня регуляція поведінки. Це внутрішнє життя виявляє себе в здатності діяти в плані загальних понять, в уяві дитини, у найважливіші якості та здатності зароджується і розвиваються в сюжетно-рольовій грі, в якій діти беруть на себе ролі дорослих людей, і в спеціально створених ними ігрових, уявних умовах, відтворюють діяльність дорослих та взаємини між ними.Урок розваг з математики «Здрастуй, гостя Зима!»

0

33.jpgЗдрастуй, гостя Зима!
Урок – розваг з математики у 1 класі з мультимедійною технологією

Тема: Засвоєння таблиць додавання й віднімання. Складання й розв*язування задач за малюнками, обчислення значень виразів, порівняння виразу і числа.Проект «Ми за чисте довкілля»

0

У 2013 році в КЗ "Малошестірнянський НВК "ЗОШ І -ІІ ступенів - дитячийй садок"була проведена акція " Ми за чисте довкілля" мета якого залучення дітей до бережливого ставлення природи, та навколишнього середовища.
а також:
•дати загальну характеристику сучасному стану атмосфери, гідросфери та літосфери;
•ввести поняття «пестициди»;
•розкрити позитивну та негативну роль хімізації сільського господарства, обґрунтувати актуальність даної проблеми та розкрити вплив пестицидів на екологічний стан біоценозів.
•Розвивати логічне мислення,Урок-подорож до країни «Математленд» з теми «Додавання і віднімання числа 1. Співвідношення між одиницями довжини. Задачі на знаходження невідомого доданка. Робота у зошиті»

0

Урок-подорож до країни «Математленд».Тема: Додавання і віднімання числа 1. Співвідношення між одиницями довжини. Задачі на знаходження невідомого доданка. Робота у зошиті. Також додається презентація.Цикл самостійних робіт з англійської мови на тему: "Модальні дієслова"

1

Цикл самостійних робіт з англійської мови на тему: "Модальні дієслова".
Використовую вже три чи чотири навчальних роки. З робочого зошиту серії Click on 2Сценарій випускного балу «Нас в дорогу проводжає школа на зорі»

0

Сценарій випускного балу, у якому приділено увагу і випускникам, і педколективу, і батькам, і гостям.Виховний захід «Та прийшли до тебе Три празники в гості»

0

- на основі вже створених понять про бережливе ставлення до всього рідного формувати таке ж ставлення і до держави, до рідного краю;
- сприяти формуванню у школярів основ народної моралі, совісті, правдивості, гідності, патріотизму, доброти, любові до ближнього, милосердя;
- виховувати у дітей почуття патріотизму, любові до рідного краю, гордості за велич свого народу;
- закцентувати увагу на велику роль вивчення історії свого народу у вихованні дитини та формуванні її особистості.Виховний захід «Микола Гоголь – великий український росіянин»

0

Виховний захід для учнів середньої школи по творам Миколи Васильовича Гоголя.Закріплення вивченого про прикметник (урок – аукціон)

1
Анотація

Цей урок узагальнює й активізує знання учнів про прикметник як частину мови, його граматичні категорії шляхом подолання цікавих перешкод, виконання пізнавальних завдань. Допоможе вчителям початкових класів зробити урок змістовним. продуктивним, вдало використовуючи інтерактивні технології.Урок англійської мови 'Clothes. Professions'

0

Урок англійської мови на тему "Одяг. Професії" з презентацією Мета:
- активізувати та закріпити лексику теми ‘Clothes. Professions’ в усному та письмовому мовленні учнів; повторити та закріпити правило вживання граматичних конструкцій ‘This is a…’/ ‘These are…’ у різних мовленнєвих ситуаціях, навчити вживати їх у мовленні на рівні речень та у діалогічному мовленні; закріпити навички ведення діалогу у запропонованій мовленнєвій ситуації;
- формувати вміння мовленнєвої взаємодії з партнером по комунікації у парах;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі