Користувацький вхід

2013/2014

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Брейн-ринг правознавцівна тему" Права і обов*язки громадян України. Діти та їхні права.".

0

Брейн-ринг правознавців на тему" Права та обов*язки громадян України. Діти та їхні права."Методична розробка уроку з предмету "Основи галузевої економіки і підприємництва" на тему: "Конкуренція. Структура ринку".

0

Тема: “«Конкуренція. Структура ринку".
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.Комбінований
Вид уроку: урок з мультимедійною підтримкою.
Метод співпраці викладача та учнів
Досягнуті цілі:
- систематизовані та розширенні знання учнів про структуру ринку. Види ринкових структур, види конкуренції та інші;
- активізація пізнавальної діяльності та формування навчальних інтересів,
- закріплені вміння роботи з різними видами схем,
таблиць для аргументації своїх відповідей.Узагальнюючий урок з правознавства

0

Узагальнюючий урок з правознавства на тему: "Закони в житті твоєї сім'ї"Доповідь на тему: «Виховання любові до фізкультури, як основи здорового способу життя».

0

Дошкільники ще з раннього віку оволодівають певним обсягом стихійних знань про здоров’я, їх цікавить власний організм, вони намагаються дослідити його як можуть. Здоров’я дитини залежить від низки факторів: біологічних, екологічних, соціальних, гігієнічних. Серед різноманітних чинників, які впливають на стан здоров’я та працездатності дитячого організму, важливе місце посідає рухова активність, тобто природна потреба в русі, задоволення якої є необхідною умовою всебічного розвитку та виховання дитини.Конспект заняття на тему: «До бабусі на гостину».

0

Закріпити знання дітей про свійських тварин, про вміння розрізнити їх за зовнішніми ознаками, характером, поведінкою, криками. Навчити дітей вживати слова, які позначають ввічливе звернення (слова вітання, прощання, подяки тощо), орієнтуватися в назвах моральних характеристик людей (приємна-неприємна, добра-зла, чемна-нечемна).Доповідь на тему: «Виховання трудової діяльності у дітей дошкільного віку».

0

До виховного процесу сучасного дошкільного закладу входить ознайомлення дошкільників із працею дорослих та їх безпосередня трудова діяльність. Народні засоби трудового виховання й навчання дітей відповідали певним етапам їхнього життя: ранньому дитячому, дошкільному, молодшому шкільному, підлітковому та юнацькому. Головне призначення таких засобів – переконати дітей у життєвій необхідності праці.Доповідь "Використання піскотерапії"

0

Використання пісчаної терапії в організації життєдіяльності дошкільника. Доповідь створена на основі власного досвіду.Розробка заходу з англійської мови у формі командної гри для 8 класу «Who knows English better»

0

Розробка заходу з англійської мови у формі командної ігри для учнів 8 класівКонтрольна робота з математики для 5 класу «Множення і ділення натуральних чисел»

0

Контрольна робота складається з двох варіантів. Завдання різної складності. Можна використати в якості самостійної роботи та підготовки до контрольної роботи.Інтегрований урок для 6 класу «Додавання і віднімання раціональних чисел»

0

Урок допоможе розвивати логічне мислення, прищеплювати інтерес до навчання, виховувати колективізм.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі