Користувацький вхід

2013/2014

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок письма "Закріплення вивчених букв. Розвиток мовлення"

0

Урок розвитку мовлення в 1 класі, на якому учні потрапляють в казку, рятують звірів, виконуючи різні завдання.Лінійка Скорботи «Прости нас, пам’яте, прости!»

1

Лінійка скорботи «Прости нас, пам’яте, прости!», присвячена 80 роковинам Голодомору 1932-1933 р.р. в Україні.Урок з музики для 3 класу "Мандрівка струнним деревом"

0

Мета уроку дати поняття учням про струнні музичні інструменти, їх види та значення; закріпити навички виразного співу. Розвивати музичну пам’ять, відчуття ритму та творчу уяву. Виховувати любов до класичної музики та культуру слухання.Розробка уроку з математики «Письмове додавання трицифрових чисел з переходом через розряд (два переходи).Розв’язування нерівностей способом випробовування. Творча робота над задачею»

1

Тема: Письмове додавання трицифрових чисел з переходом через розряд (два переходи).Розв’язування нерівностей способом випробовування. Творча робота над задачею.Історичне краєзнавство, його значення і сутність

0

охарактеризувати значення і сутність «Історичного краєзнавства»; пояснити зміст основних термінів і понять; сприяти виникненню в них зацікавленості до вивчення історії рідного краюГра-подорож "Весела подорож до країни казок"

0

Метою гри-подорожі є ознайомити учнів з фольклорним жанром - казкою; виховувати інтерес до творів усної народної творчості, любов до художнього слова та почуття прекрасного.Конкурсна програма "Подорож в країну професій"

0

Конкурсна програма створена з метою розширення і поглиблення знань дітей про професії людей; розвинути допитливість, творчу фантазію, винахідливість; дати уявлення про значення праці в людському житті; виховувати повагу до людей праці.Презентація досвіду "Формування емоційної культури як складової креативної особистості на уроках читання та в позаурочний час"

0

Презентація досвіду "Формування емоційної культури як складової креативної особистості на уроках читання та в позаурочний час". Рекомендовано вчителям початкових класів.Брейн-ринг правознавцівна тему" Права і обов*язки громадян України. Діти та їхні права.".

0

Брейн-ринг правознавців на тему" Права та обов*язки громадян України. Діти та їхні права."Методична розробка уроку з предмету "Основи галузевої економіки і підприємництва" на тему: "Конкуренція. Структура ринку".

0

Тема: “«Конкуренція. Структура ринку".
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.Комбінований
Вид уроку: урок з мультимедійною підтримкою.
Метод співпраці викладача та учнів
Досягнуті цілі:
- систематизовані та розширенні знання учнів про структуру ринку. Види ринкових структур, види конкуренції та інші;
- активізація пізнавальної діяльності та формування навчальних інтересів,
- закріплені вміння роботи з різними видами схем,
таблиць для аргументації своїх відповідей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі