Користувацький вхід

2013/2014

...

Обмежити пошук фільтруванням:Змінний струм – основа електротехніки

0

У 11-му класі, навіть при умові вивчення предмету на профільному рівні, немає відповідей на ряд питань. Тому поставлено мету детально опрацювати даний розділ фізики, та зібрати ті питання які не висвітлені в підручниках у одне ціле. Щоб в подальшому даний матеріал можна було б подати учням для вивчення та опрацювання на факультативних заняттях, заняттях гурткової роботи, додаткових заняттях з фізики.Сценарій випускного вечора «Зоряна бригантина»

1

Розробка позакласного заходу " Зоряна Бригантина" для випусних вечорів.
Докладний опис віпускного вечора від початку до кінця, з словами ведучіх, текстом пісень, описом вмстав.НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА на тему: «Передача електричної енергії шляхом взаємоіндукції»

0

У цій науково-дослідницькій роботі був розглянутий шлях передачі електричного струму на відстані за допомогою взаємоіндукції. Були проведенні теоретичні досліди і розрахунок котушок індуктивності. В результаті було досягнуто на котушці приймача напруги 0,7 В на відстані 1,7 см. Також було створено практичну модель: стенд на якому знаходиться передавач і LineBot, що рухається по стенду у автоматичному режимі і на роботі знаходиться приймач струму, що приєднаний до акумулятору.Конспект лекцій з дисципліни "Основи промислової електроніки"

0

Конспект лекций рассчитан на изучение дисциплины "Основы промышленной электроники" в высших учебных заведениях I-II уровней аккредитации, которые осуществляют подготовку на основе базового общего среднего образования.
Материалы лекционных занятий основаны на предварительном изучении курсов физики, высшей математики, основ теоретической электротехники.Конспект лекцій з дисципліни "Радіоелектроніка"

0

Конспект лекций рассчитан на изучение дисциплины "Радиоэлектроника" в высших учебных заведениях I-II уровней аккредитации, которые осуществляют подготовку на основе базового общего среднего образования.
Материалы лекционных занятий основаны на предварительном изучении курсов физики, высшей математики, основ теоретической электротехники.Конспект лекцій з дисципліни "Інформатика"

0

Конспект лекцій розрахований на вивчення дисципліни "Інформатика" у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку на основі базової загальної середньої освіти.
Зміст дисципліни "Інформатика": сукупність двох взаємопов'язаних компо¬нентів: теоретичного і практичного. Теоретична частина спрямована на формування основ інформаційної культури, навичок аналізу і формалізації предметних задач. Практичний аспект пов'язаний з формуванням навичок роботи з готовим програмним забезпеченням, написанням програм однією з конкретних мов програмуванняМЕТОДИЧНА РОЗРОБКА заняття на тему: "Поняття про алгоритми. Основні властивості та засоби представлення алгоритмів"

1

Методическая разработка открытого занятия составлена для студентов специальности "Конструирование, производство и техническое обслуживание устройств электронной техники".
Изучение основ алгоритмизации в рамках учебной дисциплины "Алгоритмизация и программирование" может иметь два целевых аспекта: первый – развивающий аспект, под которым понимают развитие алгоритмического мышления учащихся; второй – программистский аспект, под которым понимают развитие навыков составления учебных программ.Досвід роботи: «Актуалізація пізнавальної діяльності студентів шляхом впровадження засобів візуалізації та інноваційних технологій»

1

Мета методичної розробки - розкрити методичні особливості вивчення модуля "Алгоритми й алгоритмічні конструкції", представивши різноманітні підходи, засновані на алгоритмічній утриманні ліній курсу програмування.Сценарій регіонального конкурсу "Інформатикус"

0

Основними завданнями конкурсу є: стимулювання творчого самовдосконалення студентів; виявлення та розвиток обдарованих учнів та надання їм допомоги у виборі професії; підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін, прищеплення молоді навичок дослідницької роботи; пропаганда досягнень науки, техніки та новітніх технологій.Сценарій засідання клубу "Пам'ять"

0

І через чверть століття афганська тематика не втрачає своєї актуальності. З кожним роком все рідшають ряди воїнів - афганців, зменшується кількість тих, від кого з перших вуст ми можемо почути про жахіття тієї війни. Тому при першій нагоді проводимо зустрічі, які, крім історичної значущості, сприяють патріотичному вихованню учнів, пропаганді здорового способу життя, що є дуже важливим завданням сьогоднішньої школи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі