Користувацький вхід

Леся Українка

Обмежити пошук фільтруванням:Леся Українка

0

Презентація розроблена для учнів початкових класів для ознайомлення з життям і творчістю легендарної особистості.Цикл уроків позакласного читання за творчістю Лесі Українки

0

Цикл уроків з позакласного читання за творчістю Лесі Українки із використанням сучасних інтеративних методів та прийомів.Урок позакласного читання 3 клас. Поетична світлиця. Видатна українська письменниця Леся Українка.

0

Урок позакласного читання в 3 класі.
Тема. Поетична світлиця. Видатна українська письменниця Леся Українка.
Мета. Розширити знання учнів про видатну українську письменницю
Л. Українку, викликати інтерес до творів письменниці, удосконалювати
навички свідомого, виразного читання; збагачувати словниковий запас,
розвивати зв’язне мовлення, творчу уяву; формувати компетентність
вміння вчитися, предметні компетентності.Творчість Лесі Українки. 10 клас. Електронний супровід уроків для дистанційного навчання

0

Добірка презентацій вивчення творчості Лесі Українки на уроках української літератури в 10 класі.Можна використовувати як готові завдання для дистанційного навчання.Леся Українка. «Біда навчить» (розробка уроку)

0

Розробка до уроку літературного читання у 4 класі на тему "Мудрим ніхто не вродився, а навчився. Леся Українка."Біда навчить". Данний матеріал уроку допоможе учням розширити і поглибити знання про поетесу, людину з великої букви та її твір "Біда навчить".Трагедія рідного краю в драмі Лесі Українки "Бояриня"10 клас

0

Пропонований урок "Трагедія рідного краю в драмі Лесі Українки "Бояриня"10 клас з досвіду роботи учителя Кизим Л.О. являє собою модель аналізу передбаченого шкільною програмою твору для додаткового читання по формуванню в учнів навичок критичного мислення на уроках літератури.Символічність образів Мавки і дядька Лева – уособлення духовності і краси. Мати Лукаша й Килина – антиподи головній героїні Мавці. Почуття кохання Мавки й Лукаша як розквіт творчих сил людини

1

Леся Українка (1871 – 1913) – найславніша українська поетеса, послідовний та енергійний борець за утворення українського народу, за його консолідацію в політичну націю. Вся сукупність її творів – це образ ідеальної землі, земного раю, що зветься «Україною». З’явився цей образ – і цілі маси людей збагнули, що вони не просто обивателі, а українці, що це звання їх зобов’язує, що їм є за що боротись і віддавати життя.
Як кожен ідеал, цей образ не може бути повністю втіленим у земному житті, але він і сьогодні зобов’язує нас випростатись і вірно служити тій високій ідеї, що зветься «Україною».Проектна робота «Незгасна зоря поезії»

0

Знайомство користувачів з життям і творчістю Лесі Українки, популяризація і презентація творів поетеси, вміння самостійно набувати нові знання та працювати з друкованою книгою.Леся Українка. Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. «Як дитиною бувало». Неповторний світ дитинства в поезії. Образ мужньої, сильної духом дівчини (розробка уроку)

0

Знайомиство учнів з поетичною творчістю Лесі Українки, аналіз поезії, ідейно-тематичне спрямування та художні особливості поезії «Як дитиною, бувало…».Позакласне читання. "Руїна починається в душах"

0

Проблема відповідальності героїв за долю батьківщини в драматичній поемі Лесі Українки «Бояриня»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі