Користувацький вхід

Леся Українка

...

Обмежити пошук фільтруванням:план-конспект уроку за драмою-феєрю "Лісова пісня" Лесі Українки

0

вчитель-словесник зможе використати матеріал для конструювання своїх уроків за драмою-феєрією "Лісова пісня" Лесі Українки"Поезія-це завжди неповторність"

0

уРОК присвячений Всесвітньому дню поезії і має на меті ознайомити учнів з тим , як самі поети сприймають свою поезію , яке значення їй надають і якою вбачають роль поета і поезії в суспільстві. УЧНІ ЗАХИЩАЮТЬ ПРОЕКТИ , ПРИСВЯЧЕНІ ВИВЧЕННЮ ДАНОЇ ПРОБЛЕМИ НА ПРИКЛАДІ ТВОРЧОСТІ Лесі Українки . Т. Шевченка, Ліни Костенко , А. Малишка. Проекти представлені відеопрезентаціями .Літературно-музична композиція «Німого в лісі в нас нема нічого»

0

Матеріал створено з метою формування екологічної культури, етичних норм поведінки в природі, поглиблення знань народознавства, літератури, зокрема драматургії; розвиває естетичні смаки, акторські здібності, виразне художнє читання; виховує дбайливе ставлення до всього живого.урок Лісова пісня Леся Українка

0

Розробка уроку за драмою-ферєрією Лісова пісня Лесі Українки допоможе вчителям створити свій оригіальний урокЗрада та вірність у драмі-феєрії «Лісова пісня» Л.Українки (методична розробка заняття з української літератури)

0

Майже сто років “Лісова пісня” Лесі Українки чарує читачів і глядачів. На попередніх заняттях до цього мистецького шедевру прилучилися душею і ви. Ми розглядали драму як казку про ніжне кохання і жорстоку зраду, розкривали філософський зміст драми. Та кожне нове прочитання “Лісової пісні” викличе нове відчуття, нове бачення і в кожного — своє.Урок літературного читання для 4 класу "Ніжність і мудрість казок Лесі Українки. Казка "Три метелики""

0

Конспект уроку літературного читання для 4 класу за темою "Ніжність і мудрість казок Лесі Українки. Казка "Три метелики" складений із використанням інтерактивних методів та прийомів навчання з метою розвитку навичок свідомого читання учнів.Дослідження головної думки твору. Роль поета та поезії в житті суспільства за поемою Л.Українки “Давня казка”.

0

Цікавою формою розкриття головної думки ліро-епічного твору є використання технології дослідження, проектів та міжпредметних зв'язків. Це дає змогу розглянути проблему ролі митця і суспільства через призму трьох видів мистецтва- літературу, музику, живопис.
Підсилює інформаційну компетентність учня через призму національно-патріотичного виховання. Домінуючою є виховна мета- формування свідомості справжнього громадянина України.Урок з читання . Тема. Мудрим ніхто не вродився , а навчився Леся Українка '' Біда навчить ''

0

Цей урок дасть змогу викликати у дітей інтерес до творчості Лесі Українки, інтерес до народної мудрості і бажання вчитися.Леся Українка. «Давня весна». Тема гармонійного єднання людини з природою

0

продовжити знайомити школярів із поетичною творчістю Лесі Українки, зосередити увагу на вірші «Давня весна»; з'ясувати його ідейно-художню цінність; розви¬вати культуру зв'язного мовлення, критичного мислен¬ня, уміння виразно читати художні твори, аналізувати їх зміст, формувати естетичні смаки; на прикладі життя і творчості Лесі Українки виховувати в учнів працелюб¬ність, відчуття краси художнього слова.Виховний захід приурочений до дня народження Лесі Українки

0

Виховний захід приурочений до дня народження Лесі Українки, цікаві відомості з життя юної поетеси.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі