Користувацький вхід

Леся Українка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Геніальна дочка українського народу

0

Цікава інформація про життя і творчість відомої української письменниці, а також ушанування пам'яті Лесі Українки. Матеріал допоможе краще зрозуміти значення особистості поетеси для сучасників.Конспект уроку: Драма-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня».

0

Розкрити глибину драми Л.Українки «Лісова пісня», визначити проблематику твору, удосконалювати вміння аналізувати образи-персонажі, поглибити вивчене про образи-персонажі, конфлікт, проблему.
Формувати читацькі, естетичні, особистісні, правові, комунікативно-мовленнєві, інформаційні, пізнавальні компетентності; розвивати критичне мислення; виховувати високі почуття, любов до природи, до людей, до всього прекрасного.Дочка Прометея Леся Українка

0

Плакат можна використати при вивченні життя і творчості Лесі Українки на урока літературиМатеріали до вивчення життя і творчості Лесі Українки

0

Матеріал призначений для вчителя літератури і може бути використаний при вивченні життя та творчості Лесі Українки або при підготовці позакласного заходу. У даному матеріалі подаються вірші. написані ученицею 5-го класу Першотравенської загальноосвітньої школи №4 Білою Ганною "Душа фортепіано " і "Душа болю". Діти будуть мати змогу поглянути на мужність і волю поетеси через призму олюднених предметів- фортепіано і болю і уявити хоробрий і безстрашний образ поетеси.план-конспект уроку за драмою-феєрю "Лісова пісня" Лесі Українки

0

вчитель-словесник зможе використати матеріал для конструювання своїх уроків за драмою-феєрією "Лісова пісня" Лесі Українки"Поезія-це завжди неповторність"

0

уРОК присвячений Всесвітньому дню поезії і має на меті ознайомити учнів з тим , як самі поети сприймають свою поезію , яке значення їй надають і якою вбачають роль поета і поезії в суспільстві. УЧНІ ЗАХИЩАЮТЬ ПРОЕКТИ , ПРИСВЯЧЕНІ ВИВЧЕННЮ ДАНОЇ ПРОБЛЕМИ НА ПРИКЛАДІ ТВОРЧОСТІ Лесі Українки . Т. Шевченка, Ліни Костенко , А. Малишка. Проекти представлені відеопрезентаціями .Літературно-музична композиція «Німого в лісі в нас нема нічого»

0

Матеріал створено з метою формування екологічної культури, етичних норм поведінки в природі, поглиблення знань народознавства, літератури, зокрема драматургії; розвиває естетичні смаки, акторські здібності, виразне художнє читання; виховує дбайливе ставлення до всього живого.урок Лісова пісня Леся Українка

0

Розробка уроку за драмою-ферєрією Лісова пісня Лесі Українки допоможе вчителям створити свій оригіальний урокЗрада та вірність у драмі-феєрії «Лісова пісня» Л.Українки (методична розробка заняття з української літератури)

0

Майже сто років “Лісова пісня” Лесі Українки чарує читачів і глядачів. На попередніх заняттях до цього мистецького шедевру прилучилися душею і ви. Ми розглядали драму як казку про ніжне кохання і жорстоку зраду, розкривали філософський зміст драми. Та кожне нове прочитання “Лісової пісні” викличе нове відчуття, нове бачення і в кожного — своє.Урок літературного читання для 4 класу "Ніжність і мудрість казок Лесі Українки. Казка "Три метелики""

0

Конспект уроку літературного читання для 4 класу за темою "Ніжність і мудрість казок Лесі Українки. Казка "Три метелики" складений із використанням інтерактивних методів та прийомів навчання з метою розвитку навичок свідомого читання учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі