Користувацький вхід

Леся Українка

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Усеперемагаюча сила любові до життя, гармонія людини і природи в поезії Лесі Українки «Давня весна» (урок-композиція)

0

конспект уроку з української літератури, вивчення поезії Лесі Українки. до конспекту уроку додається презентація та експрес-зошит для проведення уроку.



Становлення громадянина: від часів козацтва до сьогодні

0

Мета заходу: дати поштовх до самовдосконалення людини, здатної гідно існувати і самореалізуватися за складних реалій XXI століття; для формування соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України.



Мавка—новий тип особистості у драмі-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня»

1

Тема уроку : Мавка—новий тип особистості у драмі-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня»
Мета уроку: розкрити філософський конфлікт, порушений у творі; вчити учнів складати опорний конспект, удосконалювати вміння проводити «Мозкову атаку»; розвивати в учнів творчу уяву, вміння визначати підтекст художнього твору, вміння дискутувати, аргументувати власні думки; виховувати активну життєву позицію.



Зустріч у літературній кав'ярні "Усі жінки - птахи!" (за життям і творчістю Лесі УКраїнки та Марини Цвєтаєвої))

0

Засідання творчого клубу присвячено творчості двох відомих поетес - Лесі Українки та Марини Цвєтаєвої.
"Усі жінки - птахи. Усі до єдиної. Поки їх окрилює любов!" - ця фраза є головною під час усієї зустрічі в літературній кав'ярні.



Конспект заняття для старшої групи «Картини природи у поезії та творах Лесі Українки»

1

Конспект заняття з ознайомлення поезії та творів Лесі Українки для старшої групи.



Oй весна -красна

0

Із року в рік ми з великим нетерпінням чекаємо приходу весни Ми рахуємо дні, виглядаємо коли пташки на своїх крилах принесуть нам з далекого вирію весну- красну. Ми чекаємо, коли весна прожене холод, устелить землю молодою травичкою, прикрасить квітами, а пташки наповнять гаї та діброви своїм голосним щебетом. Колись давно ще наші дідусі та бабусі закликали в гості чарівницю весну. Виходили на пагорб за село й виводили веснянки. Пригадаємо, діти, наші давні звичаї зустрінемо весну так, як її колись зустрічали



Від маленької українки до славетної Лесі, до дня народження Лесі Українки

1

Розширення знань учнів про життя Лесі Українки, ознайомлення з відомостями про дитинство поетеси, її ранню творчість; формування вміння відчувати і передавати «музику» Лесиного слова, його мелодійність, розвиток музичного слуху. Виховання любові та поваги до безсмертного імені Лесі Українки.



Створення фанфіків за твором Лесі Українки «Лісова пісня»

0

Сама Леся Українка говорила, що вона сама, як і будь-хто з українців – європейці, тому захоплювалася іноземними мовами (знала, до речі, їх 9). Інше захоплення життя – фольклор. Чому саме пісня лісова, не польова, не морська?...дійсно тому, що дитинство її – це поліські ліси… Сподівалася авторка своїм твором привернути увагу до народної творчості своїх співвітчизників та людей поза межами держави… Чи досягла вони мети і чи можемо ми щось зробити для популяризації цього твору? Саме на цьому уроці ми будемо працювати над створенням фанфіків за цим твором.



Додавання та віднімання раціональних чисел

0

Тема: Додавання та віднімання раціональних чисел
Мета:
Узагальнити відомості учнів про раціональні числа, закріпити вміння та навички учнів виконувати додавання і віднімання додатніх та від’ємних чисел, удосконалювати практичні навички визначати їх модуль.
Розвивати пам'ять, зосередженість, уважність, логічне мислення, навички арифметичних обчислень, вміння критично мислити, висловлювати свою думку; розвивати прагнення до самостійної роботи.



Урок позакласного читання у 2 класі «Поетичні збірки славетних поетів»

0

Урок позакласного читання у 2 класі «Поетичні збірки славетних поетів»
Мета: формувати читацьку самостійність учнів; розширити й уточнити відомості про Т.Г. Шевченка та Лесю Українку; розвивати вміння прислухатися до краси звучання рідного слова; прищеплювати любов до природи рідної землі.
Супровідні дидактичні та виховні цілі: удосконалювати навички виразного читання; облагородити душі дітей подвигами минулих поколінь, метою, яких було те прекрасне, до якого і зараз усі прагнуть; формувати й розвивати пізнавальні інтереси.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі