Користувацький вхід

Тарас Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Тарас Шевченко – геніальний син українського народу»

0

Сценарій виховної години допоможе класному керівникові урізноманитнити форми роботи з дітьми.І мене в сім'ї великій...

0

Повторити основні знання про життя і творчість Т.Г. Шевченка; розвивати почуття патріотизму; виховувати повагу та інтерес до національного надбання, естетичні смаки, любов до поетичного слова.Конспект уроку літературного читання у 4 класі на тему: «Т.Г.Шевченко «Про себе»»

0

Анотація
до плану-конспекту уроку літературного читання у 4 класі на тему «Т.Г.Шевченко «Про себе»»
Оповідання Т.Г.Шевченка «Про себе» вивчається в 4 класі в І семестрі в розділі «Наш скарб-видатні письменники України» тема «Тарас Шевченко» за підручником О.Я.Савченко «Літературне читання», 4 клас, підручник для загальноосвітніх навчальних закладів, Київ, видавничий дім «Освіта»,2015.Проект «Шевченко-художник. Галерея автопортретів Кобзаря»

1

У проекті вміщено репродукції автопортретів, портретів, створених Т.Г.Шевченком у різні періоди його життя. Кожна робота художника супроводжується описом.
Матеріали дослідження можна використовувати на уроках української літератури, образотворчого мистецтва, під час підготовки та проведення виховних заходів, присвячених Т.Г.Шевченку.
Призначено для вчителів української літератури, класних керівників, керівників гуртків літературного спрямування.Презентації до уроків про життя та творчість Тараса Шевченко

0

Презентації - допоміжний матеріал до уроків, присвячених життю та творчості Тараса Григоровича Шевченка.8 клас. Урок української мови з елементами квесту з теми "Просте ускладнене речення". Електронний супровід до уроку.

1

Робота містить завдання на матеріалі українознавства з теми "Просте ускладненен речення".Фотозвіт про проведення тижня української мови і літератури «…Усім нам вкупі на землі єдиномисліє подай і братолюбіє пошли!»

1

На першій шпальті план проведення тижня української мови і літератури. Далі, фотозвіт про проведення тижня.Презентація " Тарас Шевченко"

0

Презентація " Життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка". Для учнів 5-9 класів.Наукова учнівська конференція "Літературні премії України в XXI столітті"

0

ЗМІСТ
1. Програма наукової учнівської конференції.
2. Національна премія України імені Тараса Шевченка.
3. Державні премії України.
4. Всеукраїнські літературні премії.
5. Міжнародні літературні премії.Урок позакласного читання . Тарас Шевченко.

0

Урок позакласного читання. Урок-подорож сторінками життя та творчості.
«КОБЗАР УКРАЇНСЬКОЇ ДОЛІ»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі