Користувацький вхід

Тарас Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Українська мова в дущі кожного з нас

1

Епіграфом до відкритого виховного заходу взяті слова Олени Пчілки: «Давайте будемо розмовляти по-українському». І недаремно,бо метою виховного заходу, який носить назву «Українська мова в душі кожного з нас » є показати красу і багатство рідної мови, її різноманітні можливості, довести що українська мова - це духовна святиня, найбільший скарб народу .Розробка уроку з української літератури «Поетична творчість Т.Шевченка періоду «Трьох літ». «Заповіт» – заклик поета скинути імперські кайдани та розбудувати нове життя»

0

Тема: Поетична творчість Т.Шевченка періоду «Трьох літ». «Заповіт» -- заклик поета скинути імперські кайдани та розбудувати нове життя.
Мета: з’ясувати особливості творчості періоду «Трьох літ», розкрити тематику й проблематику творів; розвивати в учнів особистісне сприйняття поезії, уміти зіставляти зорові образи з внутрішніми переживаннями поета; виховувати естетичні смаки, емоційність у сприйнятті поетичних творів.Розробка уроку і презентація з української літератури «Тема жіночої долі у творчості Тараса Шевченка. Поема «Катерина»»

1

Конспект уроку з української літератури.
Презентація до уроку з української літератури.Виховний захід "Тарас Григорович Шевченко"

1

Виховний захід (був проведений як Перший урок) на тему: "Тарас Григорович Шевченко".Конспект відкритого уроку з математики на тему: "Відношення. Пропорції". Урок узагальнення знань. Урок - експедиція.

1

Конспект відкритого уроку з математики на тему: "Відношення. Пропорції".
Урок узагальнення знань. Урок - експедиція. (Подорож по визначних місцях України розташованих на українських купюрах).Літературний вечір «Живе у пам’яті Тарас!»

0

Методична розробка на основі досвіду роботи знайомить із сценарієм проведення літературного вечора, присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, конкурсу знавців поезії Кобзаря. Містить вступ, сценарій, додатки.Конспект засідання Євроклубу "Фенікс" до Шевченківських днів

0

Конспект засідання Євроклубу призначений вшануванню Тараса Шевченко. Учні читають вірші видатного українського поета українською,німецькою та англійською мовами.Леся Українка. Громадянська лірика “І ти колись боролась, мов Ізраїль…”

1

Розкрити зумовленість еволюції світогляду і стиль письменниці, спрямувати учнів на сприйняття поезії в єдності змісту й форми;
розвивати в учнів поетичне сприйняття світу, навички аналізу поетичних творів;
виховувати естетичний смак, прищеплювати любов до поезії.Конспект уроку "Розв’язування вправ на всі дії з дробами"

0

Конспект уроку
Тема: Розв’язування вправ на всі дії з дробами
Мета: удосконалювати вміння і навички виконання дій з дробами; розвивати логічне мислення, пошукову і пізнавальну активність учнів; виховувати національну свідомість, викликати бажання дізнатися більше про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка.Т.Г. Шевченко, «Садок вишневий коло хати». Картини довколишнього світу, природи в поезіях Т. Шевченка. Поетичні засоби мови.

1

Завдання уроку - вчити дітей відчувати настрої пейзажних поезій Т. Шевченка, описувати власні відчуття, викликані художнім словом; розвивати вміння і навички виразного читання поезій; виховувати любов до України, родини, шанобливе ставлення до життя та творчості Т.Г.Шевченка, почуття прекрасного, усвідомлення етичної насолоди від твору мистецтва.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі