Користувацький вхід

Тарас Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку "Непохідні й похідні прийменники"

0

Мета: поглибити знання учнів про прийменники та їх види; формувати мову та мовленнєву компетентності учнів шляхом визначення основних морфологічних ознак прийменника, з’ясування відмінностей між непохідними та похідними прийменниками, особливостей вживання їх у мовленні; формування вмінь знаходити та розпізнавати прийменники у тексті; усвідомлення й засвоєння правил правопису; розвити мовлення; логічне й образне мислення,пам’ять; збагачувати словниковий запас; виховувати патріотизм,національну гідність, любов до творчості Т.Г. Шевченка."Жива душа поетова святая..."

0

Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченої Шевченківським дням, для учнів 7-11 класів та студентівФрагмент уроку з української літератури для 6 класу «Т.Шевченко. «Думка» («Тече вода в синє море…»). Відомості про перебування поета в Санкт – Петербурзі»

0

поглибити знання учнів новими фактами з біографії Т.Шевченка, особливу увагу звернути на час перебування поета в Санкт – Петербурзі; ознайомити учнів з поезією «Думка» («Тече вода в синє море…»)Тарас Шевченко: вічний, як народ

0

Плакат у форматі А3 з коротким викладом життя і творчості Тараса Шевченка. Можна використати на уроках при вивченні творчості письменника."Жіноча доля у творчості Тараса Шевченка"

0

Ця презентація допоможе в роботі над темою:"Жіноча доля у творчості Тараса Шевченка".Конспект заняття з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку «Стежками Тараса»

2

Заняття інтегроване, має навчальні, розвивальні та виховні завдання. Необхідно знайомити дітей з видатними людбьми нашого краю, залучати до світу мистецтва.Літературне кафе «Мелодійність українського вірша»

1

Сценарій виховного заходу позаурочної роботи вчителя-словесника, розроблений з метою поглибити знання учнів та студентів про пісні українські народні та літературного походження;розвивати естетичний смак; виховувати любов і пошану до української пісні, рідної землі, батьків.Бінарний урок. Формули скороченого множення

0

План-конспект бінарного уроку (українська мова з математикою) у 7 класі призначений для узагальнення знань, умінь та навичок учнів застосовувати формули скороченого множення; забезпечення єдності математично-літературних знань; розвитку вміння узагальнювати, робити висновки. За допомогою біографічних фактів та поезій Т. Г. Шевченка забезпечуватиметься виховання в учнів почуття поваги та культури українського народу.Клуб знавців життя і творчості Т.Шевченка (гра-конкурс)

0

Розробка нестандартного уроку з української літератури у формі гри "Клуб знавців життя та творчості Тараса Шевченка"«…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути не злим тихим словом»

0

«…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути не злим тихим словом»
(Усний журнал, присвячений вшануванню пам’яті
Тараса Шевченка)

Вчитель української мови
та літератури Багно І.П.

Мета: продовжувати ознайомлення учнів з життям і творчістю Тараса Шевченка. Розвивати пам'ять, мислення, увагу. Виховувати любов і повагу до поета та цікавість до його творів.
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі