Користувацький вхід

Тарас Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сторінками Кобзаревого життя

0

Урок-проект у 9 класі "Сторінками Кобзаревого життя" готувався разом із старшокласниками. Діти підготували мультимедійні проекти "Дитячі роки", "Юність поета", "Викуп з кріпацтва", "Художня творчість", "1947-1957", "Останні роки", які допомогли детально ознайомитись із творчістю ВЕЛИКОГО УКРАЇНЦЯ.Розробка інтегрованого уроку літературного читання та інформатики

0

Урок літературного читання та інформатики в 4 класі
Тема: Тарас Шевченко «Реве та стогне Дніпр широкий...».
Форматування тексту.
Мета:
навчальна: розширити знання учнів про життєвий та творчий шлях Т.Шевченка, викликати інтерес до його творів, збагачувати словниковий запас; сформувати в учнів поняття «форматування», ознайомити з основними командами форматування; вчити застосовувати кнопки панелі інструментів для форматування тексту;
розвиваюча: розвивати самостійність, прагнення самостійно здобувати знання;Предметний захід з української літератури, 7 клас Тема: Літературно - музичне свято « Слово про Шевченка» Тема: Літературно - музичне свято « Слово про Шевченка» ( До 203-річчя із Дня народження великого Кобзаря)

0

Предметний захід з української літератури, 7 клас Літературно - музичне свято « Слово про Шевченка"( До 203-річчя із Дня народження великого Кобзаря).Українська мова в дущі кожного з нас

1

Епіграфом до відкритого виховного заходу взяті слова Олени Пчілки: «Давайте будемо розмовляти по-українському». І недаремно,бо метою виховного заходу, який носить назву «Українська мова в душі кожного з нас » є показати красу і багатство рідної мови, її різноманітні можливості, довести що українська мова - це духовна святиня, найбільший скарб народу .Розробка уроку з української літератури «Поетична творчість Т.Шевченка періоду «Трьох літ». «Заповіт» – заклик поета скинути імперські кайдани та розбудувати нове життя»

0

Тема: Поетична творчість Т.Шевченка періоду «Трьох літ». «Заповіт» -- заклик поета скинути імперські кайдани та розбудувати нове життя.
Мета: з’ясувати особливості творчості періоду «Трьох літ», розкрити тематику й проблематику творів; розвивати в учнів особистісне сприйняття поезії, уміти зіставляти зорові образи з внутрішніми переживаннями поета; виховувати естетичні смаки, емоційність у сприйнятті поетичних творів.Розробка уроку і презентація з української літератури «Тема жіночої долі у творчості Тараса Шевченка. Поема «Катерина»»

1

Конспект уроку з української літератури.
Презентація до уроку з української літератури.Виховний захід "Тарас Григорович Шевченко"

1

Виховний захід (був проведений як Перший урок) на тему: "Тарас Григорович Шевченко".Конспект відкритого уроку з математики на тему: "Відношення. Пропорції". Урок узагальнення знань. Урок - експедиція.

1

Конспект відкритого уроку з математики на тему: "Відношення. Пропорції".
Урок узагальнення знань. Урок - експедиція. (Подорож по визначних місцях України розташованих на українських купюрах).Літературний вечір «Живе у пам’яті Тарас!»

0

Методична розробка на основі досвіду роботи знайомить із сценарієм проведення літературного вечора, присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, конкурсу знавців поезії Кобзаря. Містить вступ, сценарій, додатки.Конспект засідання Євроклубу "Фенікс" до Шевченківських днів

0

Конспект засідання Євроклубу призначений вшануванню Тараса Шевченко. Учні читають вірші видатного українського поета українською,німецькою та англійською мовами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі