Користувацький вхід

Останні публікації

Тарас Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературне кафе «Мелодійність українського вірша»

1

Сценарій виховного заходу позаурочної роботи вчителя-словесника, розроблений з метою поглибити знання учнів та студентів про пісні українські народні та літературного походження;розвивати естетичний смак; виховувати любов і пошану до української пісні, рідної землі, батьків.Бінарний урок. Формули скороченого множення

0

План-конспект бінарного уроку (українська мова з математикою) у 7 класі призначений для узагальнення знань, умінь та навичок учнів застосовувати формули скороченого множення; забезпечення єдності математично-літературних знань; розвитку вміння узагальнювати, робити висновки. За допомогою біографічних фактів та поезій Т. Г. Шевченка забезпечуватиметься виховання в учнів почуття поваги та культури українського народу.Клуб знавців життя і творчості Т.Шевченка (гра-конкурс)

0

Розробка нестандартного уроку з української літератури у формі гри "Клуб знавців життя та творчості Тараса Шевченка"«…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути не злим тихим словом»

0

«…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути не злим тихим словом»
(Усний журнал, присвячений вшануванню пам’яті
Тараса Шевченка)

Вчитель української мови
та літератури Багно І.П.

Мета: продовжувати ознайомлення учнів з життям і творчістю Тараса Шевченка. Розвивати пам'ять, мислення, увагу. Виховувати любов і повагу до поета та цікавість до його творів.
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.Виховна година «Через роки, через віки ми вшановуємо пам’ять Шевченка»

0

Цілі: поглибити знання про творчість митця; його життєвий шлях; розвивати культуру зв’язного мовлення, пам'ять, логічне мислення, пізнавальні інтереси; виховувати почуття пошани до творчості Кобзаря, української культури.
Обладнання: портрет Т. Г. Шевченка, книжкова виставка, ілюстрації до творів; виставка дитячих робіт, вишиті рушники, фонозаписи пісень «Тече вода із-за гаю та попід горою», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Вітре буйний».Урок позакласного читання у 2 класі «Поетичні збірки славетних поетів»

0

Урок позакласного читання у 2 класі «Поетичні збірки славетних поетів»
Мета: формувати читацьку самостійність учнів; розширити й уточнити відомості про Т.Г. Шевченка та Лесю Українку; розвивати вміння прислухатися до краси звучання рідного слова; прищеплювати любов до природи рідної землі.
Супровідні дидактичні та виховні цілі: удосконалювати навички виразного читання; облагородити душі дітей подвигами минулих поколінь, метою, яких було те прекрасне, до якого і зараз усі прагнуть; формувати й розвивати пізнавальні інтереси.Презентація "Тарас Григорович Шевченко - дітям"

0

Презентація до уроку "Тарас Григорович Шевченко - дітям"

Презентація сприяє ознайомленню дітей із життям і творчістю Великого Кобзаря. Показує, як поет оспівує красу рідного краю.
Виховує любов до поезії, рідного краю.План-конспект уроку «Повсталий народ як герой поеми. Одна з її головних ідей – «крила» особи у злитості її боротьби за щастя із боротьбою свого народу (образ Яреми). Заклик до єднання слов’янських народів»

0

Даний урок супроводжується мультимедійними презентаціями з музичним супроводом та тестуванням. Лунає пісня на слова Тараса Шевченка "Мені однаково" у виконанні Скрябіна. Розробка уроку містить інсценізацію зустрічі Яреми з Оксаною. Доданий фільм "Коліївщина"Сторінками Кобзаревого життя

0

Урок-проект у 9 класі "Сторінками Кобзаревого життя" готувався разом із старшокласниками. Діти підготували мультимедійні проекти "Дитячі роки", "Юність поета", "Викуп з кріпацтва", "Художня творчість", "1947-1957", "Останні роки", які допомогли детально ознайомитись із творчістю ВЕЛИКОГО УКРАЇНЦЯ.Розробка інтегрованого уроку літературного читання та інформатики

0

Урок літературного читання та інформатики в 4 класі
Тема: Тарас Шевченко «Реве та стогне Дніпр широкий...».
Форматування тексту.
Мета:
навчальна: розширити знання учнів про життєвий та творчий шлях Т.Шевченка, викликати інтерес до його творів, збагачувати словниковий запас; сформувати в учнів поняття «форматування», ознайомити з основними командами форматування; вчити застосовувати кнопки панелі інструментів для форматування тексту;
розвиваюча: розвивати самостійність, прагнення самостійно здобувати знання;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі