Користувацький вхід

Тарас Шевченко

Обмежити пошук фільтруванням:До 210 річниці з дня народження Великого Кобзаря (на допомогу вчителю)

0

9 березня в Україні святкується День народження Тараса Григоровича Шевченка. 210 років нашому Кобзарю. Він проніс через віки до нас свою мудрість і любов до своєї країни. Шевченко - поет, художник, пророк...Т. Шевченко. «Як умру, то поховайте…» - твір, що єднає минуле, теперішнє і майбутнє. Історія його написання. Ідея єднання з рідною землею. Мрія про щасливе майбутнє свого народу, віра в нього

0

Розробка уроку допоможе творчо підійти до розкриття теми. Різні види робіт сприятимуть додатковому зацікавленню дітей, активному обміну думками, розвитку уяви, творчих здібностей, духовному збагаченню.Уроки мовленнєвого розвитку. Контрольний докладний переказ тексту публіцистичного стилю з творчим завданням "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" (10 клас)

0

Контрольний докладний переказ тексту публіцистичного стилю з творчим завданням " Вірю в майбутнє твоє, Україно" (10й клас)Літературне змагання для учнів 5-7 класів «Поетичними стежками Великого Кобзаря»

0

Літературне змагання для учнів 5-7 класів
«Поетичними стежками Великого Кобзаря»
Мета: поглибити знання школярів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, його поетичну та художню спадщину; розширити кругозір учнів, розвивати творчу уяву, образне мислення; виховувати любов і повагу до творчості геніального сина українського народу.Літературно-музична композиція "Серце Кобзаря"

0

Розробка містить пізнавальний матеріал з біографії Тараса Шевченка, який сприятиме вихованню шанобливого ставлення до творчої спадщини Кобзаря, розширюватиме й поглиблюватиме знання про життєвий і творчий шлях поета, виховуватиме любов до слова.Видатні українці

0

Тематичний захід
для дітей старшої групи
«Видатні українці»
«Тарасова доля, то правда жива»Т. Г. ШЕВЧЕНКО - РЕКОРДСМЕН (пам’ятники Кобзарю у світі іноземними мовами)

0

Матеріал розрахований для використання викладачами іноземних мов вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. В матеріалі міститься програма круглого стола Т. Г. Шевченко у світі (іноземними мовами), дані про життя та пам’ятники, які знаходяться у різних країнах світу, матеріал може бути використані як джерело потрібної інформації здобувачам освітиРозробка уроку з літературного читання для 2 класу до 209-річчя з дня народження Тараса Шевченка

1

До 209-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, опрацювання оповідання Д. Красицького "Тарас Шевченко" (біографія)Кросворди на тему "Життя і творчість Тараса Шевченка"

0

Кросворди побудовані на основі життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка.
Цей матеріал може бути використаний під час проведення позакласних занять із літератури, на уроках української літератури.Літературне доміно "Творчість Тараса Шевченка"

0

Доміно побудовано на основі життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка.
Цей матеріал може бути використаний під час проведення позакласних занять із літератури, на уроках української літератури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі