Користувацький вхід

Тарас Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Читання творів Тараса Шевченка «Село! І серце одпочине», «Іду я тихою ходою»

0

Слово,пісне,думо кобзарева,
Ви окраса й суть мого життя
ніби долю родового древа,
Понесу вас крізь терни життя.Великий Кобзар українського народу

0

Ім’я, яке відоме далеко за межами нашої країни, творчість якого не залишає байдужим нікого. Геній українського народу, великий Кобзар, чудовий лірик, вражаючий художник, незабутній письменник, незрівняний поет, відомий дисидент, солдат та засланець, у якого забрали найцінніший скарб – папір та олівець – ось невеликий перелік тих слів, якими сміливо можна охарактеризувати Тараса Григоровича Шевченка. Життєвий і творчий шлях відомого українського митця пронизаний важкою низкою випробувань: переживаннями та втратами, розпачем та радістю, відданістю та спокутою…Відкритий урок з української літератури в 5 класі на тему: Т. Шевченко. Розповідь про поета, його дитинство та вірш «За сонцем хмаронька пливе».

0

Даний урок поглиблює знання школярів про життя Т. Шевченка, звертаючи увагу на дитинство письменника; аналізує ідейно-художній зміст його поетичного програмового твору; розвиває вміння відтворювати настрої пейзажних поезій, описувати власні відчуття, викликані художнім словом; вчить виразно читати поетичні твори, визначити у них художні засоби; виховує почуття поваги до Т. Шевченка, прекрасного, усвідомлення естетичної насолоди від твору мистецтва.Інтелектуальна гра "Знайди пару"

0

Інтелектуальна гра "Знайди пару" може бути використана на уроці з вивчення поеми "Катерина" Т.Г. Шевченка.Виховна година «Мами наші любі, мами наші милі»

0

Виховний захід, проведений у 2 класі на тему: "Мами наші любі, мам наші милі"Літературно-музична композиція «Кохання Шевченка»

0

Анотація
Виховний захід присвячений інтимним сторінкам життя Тараса Григоровича Шевченка, У сценарії використано поезії великого генія, присвячені жінкам, які ввійшли у його життя, надихали на творчість. Музичний супровід та картини Шевченка - художника роблять композицію зворушливо яскравою.

Мета:

  • глибше познайомити студентів зі сторінками інтимного життя Тараса Шевченка, з красою лірики, а також високою майстерністю його образотворчого мистецтва;


Урок позакласного читання .Тема «Тарас Шевченко.»

0

Цей урок розширить знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка; збагатить словников й запас учнів; розвине навички свідомого виразного читанняТарас Шевченко "Тече вода з-під явора". Літературне читання 2 клас

0

Короткі біографічні відомості Тараса Григоровича Шевченка. Опрацювання вірша "тече вода з-під явора""Лірика Т.Г.Шевченка крізь призму кохання"

1

Урок з української літератури на якому школярі удосконалюють уміння висловлювати власну думку щодо інтимної поезії Т.Г.Шевченка, а також його особистого життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі