Користувацький вхід

Проза

...

Обмежити пошук фільтруванням:На допомогу педагогу-організатору

0

Пропоную для практичного використання у роботі педагогів-організаторів сценарії загальношкільних свят, які допоможуть зробити шкільне життя більш цікавим і насиченимМи нація єдина, твої ми діти, Україно!

0

Матеріали для проведення позакласного виховного заходу з патріотичного виховання молоді: "Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!", по суті це є сценарій виховного заходу для роботи в групі студентів 2-3 курсу.Сценарій засідання клубу "Інтелектуальна вітальня"

0

«Планета — колиска розуму,
але не можна вічно жити в колисці». К. Е. Ціолковський
«Найважливіше завдання цивілізації - навчити людину мислити».
Томас Едісон
«Гра не є пустою забавою, це зміст життя дитини, її творча діяльність потрібна для її розвитку. У грі дитина живе, і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя».
К. Ушинський
В клубі "Інтелектуальна вітальня" намагаємось поєднати розвиток, мислення та гру.: «Рідне місто — моя мала батьківщина» (До 190-річчя м.Бердянська)

0

Виховна година до 190-річчя м.Бердянська з використанням поезії і прози місцевих поетів.Практико-зорієнтована збірка.Впрвадження соціалізації та національно-патріотичного виховання учнів на уроках хіміїта біології

0

практико-зорієнтована збірка містить матеріал що висвітлює питання впровадження соціалізації та національно патріотичного виховання учнів на уроках біології та хіміїУрок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"

0

Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"має мету: продовжити з учнями роботу над поняттями «опера», «жанри музики»;
навчати учнів розрізняти різні музичні жанри; пояснити учням їх значення для характеристик музичних образів;
збагачувати музичний кругозір;
розвивати емоційну сферу та уяву учнів, навички уважного слухача й виконавця, здібності тонко відчувати й розуміти зміст і характер музичних творів;
розвивати в учнів музичний слух, почуття ритму та навички чистого інтонування мелодії;
активізувати творчий потенціал учнів;Розробка уроку із зарубіжної літератури «Значення образу Різдва у повісті Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». Елементи фольклору (казки, пісні) у творі»

0

Пропонована авторська модель уроку адаптована до вікових можливостей учнів 6 класу. Для мотивації навчальної діяльності школярів використано вертеп (колядники в національних костюмах з різдвяними символами). На уроці крім цього було використано: роботу в групах, цитатну таблицю, рольову гру, прийом "Обери позицію", "Ланцюжок помилок", інсценізацію зустрічі з Бобом Кретчетом, гронування "Щасливе серце", табляцю реальних і фантастичних утворень, прийом "Мікрофон", "Поетична хвилинка" та інші.Урок-психологічна драма із зарубіжної літератури «І тільки любов врятує світ» (за твором В. Бикова «Альпійська балада»)

0

Урок доцільно провести після вивчення твору В. Бикова «Альпійська балада». Це один з так званих планетарних уроків, де діти мають змогу мислити глобально, не як учні 6, 7, 8… класу, не як жителі певного села чи міста, а як такі, що несуть відповідальність за збереження життя на нашій планеті.МАМА І Я – ДРУЖНА СІМ’Я!

0

Виховувати у учнів любов, повагу до своїх рідних, бажання допомагати їм, пропагувати здоровий спосіб життя, виховувати організованість, взаємну підтримку, налагоджувати тісні зв’язки між сім’єю та школою.Не повторися, біль душі людської

0

Вшанувати пам’ять безвинно замучених голодом людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, почуття патріотизму, національної свідомості,
допомогти учням зрозуміти суть, причини та наслідки голодомору 1932 – 1933років.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі