Користувацький вхід

Проза

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"

0

Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"має мету: продовжити з учнями роботу над поняттями «опера», «жанри музики»;
навчати учнів розрізняти різні музичні жанри; пояснити учням їх значення для характеристик музичних образів;
збагачувати музичний кругозір;
розвивати емоційну сферу та уяву учнів, навички уважного слухача й виконавця, здібності тонко відчувати й розуміти зміст і характер музичних творів;
розвивати в учнів музичний слух, почуття ритму та навички чистого інтонування мелодії;
активізувати творчий потенціал учнів;Розробка уроку із зарубіжної літератури «Значення образу Різдва у повісті Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». Елементи фольклору (казки, пісні) у творі»

0

Пропонована авторська модель уроку адаптована до вікових можливостей учнів 6 класу. Для мотивації навчальної діяльності школярів використано вертеп (колядники в національних костюмах з різдвяними символами). На уроці крім цього було використано: роботу в групах, цитатну таблицю, рольову гру, прийом "Обери позицію", "Ланцюжок помилок", інсценізацію зустрічі з Бобом Кретчетом, гронування "Щасливе серце", табляцю реальних і фантастичних утворень, прийом "Мікрофон", "Поетична хвилинка" та інші.Урок-психологічна драма із зарубіжної літератури «І тільки любов врятує світ» (за твором В. Бикова «Альпійська балада»)

0

Урок доцільно провести після вивчення твору В. Бикова «Альпійська балада». Це один з так званих планетарних уроків, де діти мають змогу мислити глобально, не як учні 6, 7, 8… класу, не як жителі певного села чи міста, а як такі, що несуть відповідальність за збереження життя на нашій планеті.МАМА І Я – ДРУЖНА СІМ’Я!

0

Виховувати у учнів любов, повагу до своїх рідних, бажання допомагати їм, пропагувати здоровий спосіб життя, виховувати організованість, взаємну підтримку, налагоджувати тісні зв’язки між сім’єю та школою.Не повторися, біль душі людської

0

Вшанувати пам’ять безвинно замучених голодом людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, почуття патріотизму, національної свідомості,
допомогти учням зрозуміти суть, причини та наслідки голодомору 1932 – 1933років.Урок з фізики "Механічна робота"

0

Конспект уроку з фізики "Механічна робота. Енергія" Для вчителів, що викладають фізику в 7 класіКВК з фізики "Фізика навколо нас"

0

У методичній розробці вміщено сценарій фізичного КВК, який допоможе вчителю зацікавити учнів до вивчення предмета, підготувати цікавий тиждень фізики, у неофіційній обстановці виявити здібності і таланти учнів. Організація позакласної роботи з проведенням заходу урізноманітнює шкільне життя, сприяє розвитку творчих здібностей та логічного мислення учнів, заохочує до читання додаткової літератури, вчить чітко висловлювати свою думку.
Для вчителів фізики, студентів педагогічних навчальних закладів.Квіти в моєму житті

0

Метою даного уроку є не тільки милування красою оточуючих нас квтів, які є прикрасою нашого життя, а й, поповнення знань учнів новими відомостями про рослини, які ростуть в рідному краї. Довести цінність квіткових рослин для людини (естетичну, практичну, оздоровчу); розвивати пізнавальний інтерес до вивчення квіткових рослин своєї місцевості. Квіти вчать людей любові, доброти, працелюбності.Тренінг "Характер"

0

Тренінг "Характер", на якому в учнів формується вміння аналізувати власні риси характеру, розвивати в собі кращі якості.Тренінг БЮДЖЕТ.ДОЗВІЛЛЯ.ПОБУТ.

0

Тренінг для старшокласників "Бюджет.Дозвілля.Побут", на якому учні набувають навичок складати власний бюджет, планувати витрати, аналізувати розподіл власного часу, з користю для себе та особистісного розвитку проводити своє дозвілля.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Дачные качели, бары, шезлонги

Останні коментарі