Користувацький вхід

Проза

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-дослідження за казкою І.Франка Фарбований Лис

0

Рекомендовано для вчителів-словесників, студентів-філологів.
Метою уроку є навчання учнів виразно читати казки, визначати риси характеру персонажів, досліджувати образні вислови у творі, виховувати почуття гумору, прищеплювати любов до художнього словаЗагальна характеристика роману "Хіба ревуть воли як ясла повні"

1

Презентація до уроку та додаткових занятть, що присвячені роману "Хіба ревуть воли як ясла повні"Урок літератури рідного краю «Капітуляція – це значить, що настав мир…» ( за оповіданням Василя Горбатюка «Капітуляція»)

0

«Капітуляція – це значить, що настав мир…»
( за оповіданням Василя Горбатюка «Капітуляція»)Останній дзвоник (сценарій свята)

1

Сценарій свята "Останнього дзвоника". Мета: сприяти формуванню ціннісного ставлення до традицій школи; підсумувати події, які відбулися з випускниками за роки навчання; поздоровити учнів з наступним етапом в їхньому житті.Походи монголів на Русь-Україну. І.Я. Франко «Захар Беркут». Інтегрований урок (історія України, українська література). 7 клас

0

Після цього уроку учні зможуть:
- називати роки монгольської навали на землі Русі-України;
- показувати на карті напрямки навали монголів, територію Галицько-Волинської держави;
- пояснювати і застосовувати поняття: «орда», «баскак», «ярлик», «улус»;
- характеризувати особливості монгольського панування на українських землях;
- пояснювати історичну основу повісті; сформувати своє ставлення до порушених проблем у повісті; усвідомити ідею єдності народу, зрозумівши шкідливість княжих міжусобиць, які ослаблювали Русь-Україну.Будьмо толерантними!

1

Толерантність, як ніколи раніше, важлива в сучасному світі. Ми живемо у вік глобалізації економіки і все більшої мобільності, швидкого розвитку комунікації. Кожен регіон багатоликий, і тому ескалація нетерпимості і конфліктів потенційно загрожує всім частинам світу. Прояв толерантності, співзвучно повазі прав людини, не означає терпимого ставлення до соціальної несправедливості, відмови від своїх або поступки чужим переконанням. Це означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнає таке ж право за іншими.Як з'явилися ноти?

1

Матеріал про те, як записували музику в давні часи, коли нот ще не було. Хто придумав нотний запис. Значення ритму, метру і темпу в музиці.Технология учебного диалога на уроке литературы (по рассказу В. Распутина «Женский разговор», 11 класс)

0

В построении урока по известному рассказу Валентина Распутина «Женский разговор», вызывающему неизменный интерес у старшеклассников, использована технология учебного диалога, предполагающая совместный поиск истины при работе над текстом рассказа. Это позволит приблизиться к сущности самого понятия «диалог», почувствовать его многоликость и многообразие. Диалог на уроке поможет овладению опытом эмоционально-ценностного отношения к прочитанному, опытом общения и взаимодействия с произведением искусства.Сценарій

1

Сценарій новорічного свята для старшої групи. Подорож у казку зі Сніговою Королевою.Духовне свято "Крізь терни до зірок"

1

Ушанування пам’яті, зокрема ювілейних дат великих постатей і діячів нашої Церкви та народу не є лише одноденною згадкою про їхнє життя і труди у форматі молитовних панахид і мистецьких заходів. Це передусім наша духовна зустріч із цією непересічною постаттю, під час якої можливий позачасовий діалог з нею через молитву, пізнання її життєвих кроків і діяльності, місця і значення в історії, ознайомлення із її творчою спадщиною, обмін досвідом.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі