Користувацький вхід

Проза

...

Обмежити пошук фільтруванням:Володимир Винниченко. «Момент». Поєднання реалістичного змалювання дійсності та філософського підтексту в новелі Урок уявної подорожі

0

Подорож сторінками новели Володимира Винниченка «Момент», подорож у початок XX століття. Для кращого осмислення новели запропонована школярам робота у творчих групах: можна бути не просто слухачами, а й справжніми науковцями, літературознавцями, дослідниками художнього твору.Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5-й рік життя) з пріоритетом трудової діяльності

0

Привчати дітей до самостійності, виконання посильних доручень, участі в спільній праці, дотримання доступних елементів культури діяльності та спілкування під час праці. Заохочувати до самостійного визначення мети праці, формувати вміння за допомогою вихователя планувати послідовність трудових дій, вибирати необхідне обладнання для певного виду трудової діяльності. Спонукати до виконання дій у визначеній послідовності; допомагати іншим досягати мети праці. Виховувати вміння спілкуватися та взаємодіяти в ході колективної роботи, прибирати інвентар після завершення справи.Відкриваємо таємниці світу. Костянтин Ушинський «Витівки старої зими»

0

Урок з елементами квесту, де діти у цікавій формі знайомляться із творчістю К.Д.Ушинського, ознакми зими, сигналами поїзда, вчаться самостійності при виконанні завданьДоповідь на тему: Превентивне виховання - важливий спосіб формування правосвідомості учнів.

0

Доповідь на тему: Превентивне виховання - важливий спосіб формування правосвідомості учнів.доповідь на тему "Громадянське виховання: погляд на проблему через творчість В.О.Сухомлинського"

0

Доповідь на тему "Громадянське виховання: погляд на проблему через творчість В.О.Сухомлинського"Всеукраїнська експедиція учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

0
Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді

«Моя Батьківщина - Україна»

Напрямок: дослідницький проект
«Із батьківської криниці»Урок-дослідження за казкою І.Франка Фарбований Лис

0

Рекомендовано для вчителів-словесників, студентів-філологів.
Метою уроку є навчання учнів виразно читати казки, визначати риси характеру персонажів, досліджувати образні вислови у творі, виховувати почуття гумору, прищеплювати любов до художнього словаЗагальна характеристика роману "Хіба ревуть воли як ясла повні"

1

Презентація до уроку та додаткових занятть, що присвячені роману "Хіба ревуть воли як ясла повні"Урок літератури рідного краю «Капітуляція – це значить, що настав мир…» ( за оповіданням Василя Горбатюка «Капітуляція»)

0

«Капітуляція – це значить, що настав мир…»
( за оповіданням Василя Горбатюка «Капітуляція»)Останній дзвоник (сценарій свята)

1

Сценарій свята "Останнього дзвоника". Мета: сприяти формуванню ціннісного ставлення до традицій школи; підсумувати події, які відбулися з випускниками за роки навчання; поздоровити учнів з наступним етапом в їхньому житті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі