Користувацький вхід

Проза

...

Обмежити пошук фільтруванням:Монографія. Анастасія Нечаєва - талановита землячка

0

Розпочинаю новий цикл своєї роботи "Талановиті земляки". Розповідь про поціловану Богом та закохану в музику людину - Нечаєву Анастасію Володимирівну. Пісні, музичні композиції, фольклорні джерела по-особливому звучать з її діамантових уст.Вона дає їм нове життя, нову хвилю почуттів та емоцій. Ви не пошкодуєте, якщо віртуально чи дистанційно познайомитеся з молодою і відданою своїй справі артисткою. Вперед, до нових вражень та знайомств.Діагностична робота з предмету "Я досліджую світ"

0

1.Інтернет, чий винахід?
а) Китаю; б) Росії; в) США.
2.Гаджет- це?
а) телефон; б) будь-який електронний пристрій; в) комп’ютер.
3. Що таке браузери?
а) закладки в комп’ютері;
б) спеціальні програми;
в) спеціальна підготовка.Художнє сприйняття творів на уроках зарубіжної літератури

1

Стаття дасть змогу вчителям зосередити увагу на важливості формуванння навичок учнів щодо художнього сприйняття творів на уроках зарубіжної літератури. Мова йде про урок осмислення художнього твору, вдумливого та виразного читання, мотивації дітей та в цілому ефективному проведенню уроків. Зосереджується увага на засобах осмислення художнього твору в усій багатограності прийомів розуніння тексту. Результатом системної роботи над художнім твором буде підвищення читацької культури та формування духовно збагаченого і компетентного читача."Іду до Вас із забуття воскреслий"

0

розробка заходу до 85-річчя від Дня народження Василя Симоненка, розрахована для учнів 7-х класів«Крутянські спартанці»

0

Сценарій заходу, присвячений подвигу Героїв Крут. «Крутянські спартанці». Героїчна боротьба української молоді за незалежність.Небезпека при користуванні вогнем та електрикою

0

Дані історії допоможуть малечі вберегти своє життя від біди і знати, як поводитись у тих чи інших небезпечних ситуаціях.Методична розробка урока Е. Сетон-Томпсон Люди і Лобо

0

Методична розробка урока рекомендована учителям літератури (інтегрований курс) 5 клас.Літературна вікторина Іван Багряний «Тигролови»

0

перевірити знання учнями змісту роману І.Багряного "Тигролови", виховувати віру в незнищенність духовних почуттів українського народуІдейно-художній аналіз роману Івана Багряного «Тигролови»

0

заглибитися у зміст роману, розкрити сюжетно-композиційні та жанрові особливості твору, навчити мотивувати вчинки героїв; закріпити вивчене про сюжетні лінії.Добірка літературних диктантів за творчістю М.Коцюбинського

0

Літературні диктанти з української літератури у 10 класі для перевірки знань учнів після вивчення творчості українського імпресіоніста М.Коцюбинського. Завдання, які допоможуть старшокласникам у підготовці до ЗНО з української літератури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі