Користувацький вхід

Останні публікації

Проза

...

Обмежити пошук фільтруванням:Будьмо толерантними!

0

Толерантність, як ніколи раніше, важлива в сучасному світі. Ми живемо у вік глобалізації економіки і все більшої мобільності, швидкого розвитку комунікації. Кожен регіон багатоликий, і тому ескалація нетерпимості і конфліктів потенційно загрожує всім частинам світу. Прояв толерантності, співзвучно повазі прав людини, не означає терпимого ставлення до соціальної несправедливості, відмови від своїх або поступки чужим переконанням. Це означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнає таке ж право за іншими.Як з'явилися ноти?

1

Матеріал про те, як записували музику в давні часи, коли нот ще не було. Хто придумав нотний запис. Значення ритму, метру і темпу в музиці.Технология учебного диалога на уроке литературы (по рассказу В. Распутина «Женский разговор», 11 класс)

0

В построении урока по известному рассказу Валентина Распутина «Женский разговор», вызывающему неизменный интерес у старшеклассников, использована технология учебного диалога, предполагающая совместный поиск истины при работе над текстом рассказа. Это позволит приблизиться к сущности самого понятия «диалог», почувствовать его многоликость и многообразие. Диалог на уроке поможет овладению опытом эмоционально-ценностного отношения к прочитанному, опытом общения и взаимодействия с произведением искусства.Сценарій

1

Сценарій новорічного свята для старшої групи. Подорож у казку зі Сніговою Королевою.Духовне свято "Крізь терни до зірок"

1

Ушанування пам’яті, зокрема ювілейних дат великих постатей і діячів нашої Церкви та народу не є лише одноденною згадкою про їхнє життя і труди у форматі молитовних панахид і мистецьких заходів. Це передусім наша духовна зустріч із цією непересічною постаттю, під час якої можливий позачасовий діалог з нею через молитву, пізнання її життєвих кроків і діяльності, місця і значення в історії, ознайомлення із її творчою спадщиною, обмін досвідом.Індивідуальний освітній маршрут за новелою О.Генрі "Останній листок"

0

Цю Програму вчитель може використати для організації індивідуальної роботи з учнями за самоосвітніми маршрутами, для проведення різного роду перевірочних, практичних робіт.
У роботі запропоновано учням значну кількість завдань, спрямованих на розвиток критичного, образного, асоціативного мислення, навичок компаративного аналізу, а також уміння писати твори.Розробка уроку «В. Рутківський. Життя і творчість відомого українського письменника. «Джури козака Швайки» («На козацьких островах»)»

0

АНОТАЦІЯ
уроку з української літератури у 6 класі на тему:
В. Рутківський. Життя і творчість відомого українського письменника. «Джури козака Швайки» («На козацьких островах»). Твір про волелюбних, сміливих героїв, які вміють вистояти у складних ситуаціях. Тема боротьби українських козаків проти татарської орди.Сценарій до Дня козацтва та Дня захисника Вітчизни

2

Сценарій до Дня козацтва та Дня захисника Вітчизни з гумористичними сценкамиПідвищення навчально-виховного процесу шляхом впровадження ігрових технологій на уроках фізики

0

Підвищення навчально-виховного процесу шляхом впровадження ігрових технологій на уроках фізики.Головним питанням сьогодення, є опанування учнями вмінь та навичок саморозвитку особистості, що значною мірою досягається шляхом впровадження інноваційних технологій. Виходячи з цього, актуальність мого дослідження: використання інноваційних технологій у навчальному процесі, що надає величезні можливості для підвищення навчально-виховного процесу на уроках фізики.Статья на тему "Как быть хорошим отцом"

0

Статья о взаимоотношениях между отцом и детьми; о том, как отцу следует относиться к своим детям, о важной роли отца в семье.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі