Користувацький вхід

Останні публікації

Проза

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

0

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.Сценарій першого дзвоника "Чарівна країна знань"

0

Сценарій стане в нагоді педагогу-організатору та класним керівникам у підготовці свята першого дзвоникаОпис досвіду

0

Опис досвіду використання компютерних технологій та інтернету для навчання історії у закладі освіти.Зимова прогулянка із сюрпризом

0

продовжити дітей знайомити з характерними явищами зими,учити малят спостерігати за погодою та уточнити знання про зимуючих птахів,формувати уявлення про пристосованість дерев до зимових погодних умов,про зовнішні ознаки дерев,розвивати спостережливість,увагу,мислення;прищеплювати малятам дбайливе ставлення до живої природи"А у нас на вечорницях..." (Сценарій свята Андріївських вечорниць)

0

"А у нас на вечорницях..." Сценарій свята Андріївських вечорниць.

«Зелене жито»

Вед. Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Андрія!

Я хочу, щоб сьогодні ожили перед нами вечорниці в ніч на Андрія!

А що це тут баба Плажка і баба Параска роблять? Чи може також на вечорниці завітали? Давайте послухаємо про що вони говорять?

«Чом ти не прийшов»

Уч. 1 (Палажка) Просимо всіх у нашу хату

Превелику, пребагату.

Від зірниці до зірниці

Хай лунають вечорниці!Розробка уроку музичного мистецтва "Народні танці", 5 клас

0

Рощзробка уроку музичного мистецтва "Народні танці", 5 клас.Розробка допомагає розкрити тему уроку, поглибити знання учнів завдяки різним методам і прийомам на уроці.Коспект уроку зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Щирість, мужність і оптимізм героїні твору, її вплив на життя міста"

0

Матеріали уроку допоможуть розширити і доповнити знання учнів про творчість дитячих письменників зарубіжної літератури, активізувати читацьку пам'ять, формувати вміння робити висновки і висловлювати судження на основі прочитаного, посилатися під час відповіді на текст книжки, усвідомити значимість в житті людини віри в позитив, виховати доброзичливість, розвинути позитивне мислення.Дон Кіхот і Санчо Панса – образи, у яких утілено високу мрію і прагматизм. Вічні образи.

0

"Світ тримається на диваках".Комбінований урок щодо літературного портрета Дон Кіхота і Санчо Панси.
Розвиток навичок порівняльного аналізу, монологічного усного мовлення, вміння узагальнювати вивчений матеріал.
Виховання почуття відповідальності за власні вчинки, потяг до справедливості і благородства.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі