Користувацький вхід

Проза

Обмежити пошук фільтруванням:Опис досвіду

0

Опис досвіду використання компютерних технологій та інтернету для навчання історії у закладі освіти.Зимова прогулянка із сюрпризом

0

продовжити дітей знайомити з характерними явищами зими,учити малят спостерігати за погодою та уточнити знання про зимуючих птахів,формувати уявлення про пристосованість дерев до зимових погодних умов,про зовнішні ознаки дерев,розвивати спостережливість,увагу,мислення;прищеплювати малятам дбайливе ставлення до живої природи"А у нас на вечорницях..." (Сценарій свята Андріївських вечорниць)

0

"А у нас на вечорницях..." Сценарій свята Андріївських вечорниць.

«Зелене жито»

Вед. Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Андрія!

Я хочу, щоб сьогодні ожили перед нами вечорниці в ніч на Андрія!

А що це тут баба Плажка і баба Параска роблять? Чи може також на вечорниці завітали? Давайте послухаємо про що вони говорять?

«Чом ти не прийшов»

Уч. 1 (Палажка) Просимо всіх у нашу хату

Превелику, пребагату.

Від зірниці до зірниці

Хай лунають вечорниці!Розробка уроку музичного мистецтва "Народні танці", 5 клас

0

Рощзробка уроку музичного мистецтва "Народні танці", 5 клас.Розробка допомагає розкрити тему уроку, поглибити знання учнів завдяки різним методам і прийомам на уроці.Коспект уроку зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Щирість, мужність і оптимізм героїні твору, її вплив на життя міста"

0

Матеріали уроку допоможуть розширити і доповнити знання учнів про творчість дитячих письменників зарубіжної літератури, активізувати читацьку пам'ять, формувати вміння робити висновки і висловлювати судження на основі прочитаного, посилатися під час відповіді на текст книжки, усвідомити значимість в житті людини віри в позитив, виховати доброзичливість, розвинути позитивне мислення.Дон Кіхот і Санчо Панса – образи, у яких утілено високу мрію і прагматизм. Вічні образи.

0

"Світ тримається на диваках".Комбінований урок щодо літературного портрета Дон Кіхота і Санчо Панси.
Розвиток навичок порівняльного аналізу, монологічного усного мовлення, вміння узагальнювати вивчений матеріал.
Виховання почуття відповідальності за власні вчинки, потяг до справедливості і благородства.Виступ на тему "Створення освітнього простору в сільській малокомплектній школі""

0

Аналіз створення освітнього простору в малокомплектній сільській школі.
На жаль, сьогодні сільська школа переживає свої не найкращі часи. Безперечно, кожна школа шукає свої шляхи вирішення назрілих проблем, розробляє свої стратегії, тактики, даючи особистості ідеї нових вимірів життя.Монографія. Анастасія Нечаєва - талановита землячка

0

Розпочинаю новий цикл своєї роботи "Талановиті земляки". Розповідь про поціловану Богом та закохану в музику людину - Нечаєву Анастасію Володимирівну. Пісні, музичні композиції, фольклорні джерела по-особливому звучать з її діамантових уст.Вона дає їм нове життя, нову хвилю почуттів та емоцій. Ви не пошкодуєте, якщо віртуально чи дистанційно познайомитеся з молодою і відданою своїй справі артисткою. Вперед, до нових вражень та знайомств.Діагностична робота з предмету "Я досліджую світ"

0

1.Інтернет, чий винахід?
а) Китаю; б) Росії; в) США.
2.Гаджет- це?
а) телефон; б) будь-який електронний пристрій; в) комп’ютер.
3. Що таке браузери?
а) закладки в комп’ютері;
б) спеціальні програми;
в) спеціальна підготовка.Художнє сприйняття творів на уроках зарубіжної літератури

1

Стаття дасть змогу вчителям зосередити увагу на важливості формуванння навичок учнів щодо художнього сприйняття творів на уроках зарубіжної літератури. Мова йде про урок осмислення художнього твору, вдумливого та виразного читання, мотивації дітей та в цілому ефективному проведенню уроків. Зосереджується увага на засобах осмислення художнього твору в усій багатограності прийомів розуніння тексту. Результатом системної роботи над художнім твором буде підвищення читацької культури та формування духовно збагаченого і компетентного читача.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі