Користувацький вхід

Останні публікації

Проза

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.,,Сценарій зустрічі з випускниками".

0

Даний сценарій розроблений для зустрічі з випускника ювілейних років закінчення школи.Вклоняюся тобі я, жінко! (позакласний захід для старших класів)

1

Сценарій проведення свята до "Дня жінки"
Категорія -старша школаУрок уявної подорожі і презентація «Володимир Винниченко. «Момент». Поєднання реалістичного змалювання дійсності та філософського підтексту в новелі»

0

Подорож сторінками новели Володимира Винниченка «Момент», подорож у початок XX століття. Для кращого осмислення новели запропонована школярам робота у творчих групах: можна бути не просто слухачами, а й справжніми науковцями, літературознавцями, дослідниками художнього твору.Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5-й рік життя) з пріоритетом трудової діяльності

0

Привчати дітей до самостійності, виконання посильних доручень, участі в спільній праці, дотримання доступних елементів культури діяльності та спілкування під час праці. Заохочувати до самостійного визначення мети праці, формувати вміння за допомогою вихователя планувати послідовність трудових дій, вибирати необхідне обладнання для певного виду трудової діяльності. Спонукати до виконання дій у визначеній послідовності; допомагати іншим досягати мети праці. Виховувати вміння спілкуватися та взаємодіяти в ході колективної роботи, прибирати інвентар після завершення справи.Відкриваємо таємниці світу. Костянтин Ушинський «Витівки старої зими»

0

Урок з елементами квесту, де діти у цікавій формі знайомляться із творчістю К.Д.Ушинського, ознакми зими, сигналами поїзда, вчаться самостійності при виконанні завданьДоповідь на тему: Превентивне виховання - важливий спосіб формування правосвідомості учнів.

0

Доповідь на тему: Превентивне виховання - важливий спосіб формування правосвідомості учнів.доповідь на тему "Громадянське виховання: погляд на проблему через творчість В.О.Сухомлинського"

0

Доповідь на тему "Громадянське виховання: погляд на проблему через творчість В.О.Сухомлинського"Всеукраїнська експедиція учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

0
Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді

«Моя Батьківщина - Україна»

Напрямок: дослідницький проект
«Із батьківської криниці»Урок-дослідження за казкою І.Франка Фарбований Лис

0

Рекомендовано для вчителів-словесників, студентів-філологів.
Метою уроку є навчання учнів виразно читати казки, визначати риси характеру персонажів, досліджувати образні вислови у творі, виховувати почуття гумору, прищеплювати любов до художнього слова

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі