Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Проза

Обмежити пошук фільтруванням:ІСТОРИЧНИЙ ГОДИННИК «УКРАЇНА. ШЛЯХ ДО СВОБОДИ»

0

ІСТОРИЧНИЙ ГОДИННИК «УКРАЇНА. ШЛЯХ ДО СВОБОДИ»
Мета:
- ознайомити здобувачів освіти з історією своєї країни.;пояснити поняття "гідність""свобода";
- формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття відповідальності за долю держави;
- сприяти вихованню свідомого патріота України, готового будь-якої миті стати на захист Батьківщини.
Форма проведення: усний журнал
Матеріали та обладнання: мультимедійне обладнання, презентація до заходу, патріотичні відео.Використання LEGO -технології на уроках математики в 1 класі

0

Дидактичний матеріал для підготовки і проведення уроків у 1 класах, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
Запропоновані завдання спрямовані на створення ситуації успіху, підвищенню якості навчання, ефективності роботи на уроці, активності дітей під час навчального процесу, залученню їх у системно-діяльнісний підхід, підвищенню успішності на уроках.
Даний матеріал допоможе вчителям 1 класів в підборі цікавих вправ та завдань, які можна використовувати на уроках математики в 1 класі.Стефан Ковалів - наш земляк.

0

Стефан Ковалів - наш земляк.Виховна година ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

0

6 грудня — День Збройних Сил України.Соборна. Вільна. Незалежна

0

виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.Т. Г. ШЕВЧЕНКО - РЕКОРДСМЕН (пам’ятники Кобзарю у світі іноземними мовами)

0

Матеріал розрахований для використання викладачами іноземних мов вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. В матеріалі міститься програма круглого стола Т. Г. Шевченко у світі (іноземними мовами), дані про життя та пам’ятники, які знаходяться у різних країнах світу, матеріал може бути використані як джерело потрібної інформації здобувачам освітиСценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

0

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.Сценарій першого дзвоника "Чарівна країна знань"

0

Сценарій стане в нагоді педагогу-організатору та класним керівникам у підготовці свята першого дзвоника

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі