Користувацький вхід

сценарій

Обмежити пошук фільтруванням:"Новий рік із Зимонькою" сценарій новорічного ранку для дітей середнього дошкільного віку.

0

Сценарій новорічного свята для закладів дошкільної освіти. Розрахований для дітей середнього дошкільного віку. Цікавий та веселий новорічний ранок.Новорічна казка "Нові пригоди Попелюшки"

0

Сценарій свята Нового року для учнів 3-4 класів.
Рекомендовано для учителів початкових класів.Сценарій проведення Дня вчителя. Гра "Хто зверху"

Сценарій проведення до Дня вчителя гри "Хто зверху" у затишному кафе "Зошит у клітинку"Сценарій екологічного заходу «Свято Землі»

0

СЦЕНАРІЙ ЕКОЛОГІЧНОГО СВЯТА
(для дітей 3-6кл.)
Матеріал може використовуватись для проведення масових заходів до Дня Землі, Дня Довкілля.
Мета: поглиблення знань дітей про неповторність і красу довкілля та формування бережливого ставлення до природи.Новорічний карнавал

2

Сценарій Новорічного свята для учнів початкових класів із позитивними героями.Сценарій виховного заходу для учнів у гуртожитку "Спритний кухар"

0

Мета: поглиблювати в учнів повагу до обраної професії, розширювати горизонти застосування власних знань.Українська пісня - душа народу

0

Сценарій виховного заходу, який має на меті поглиблювати знання учнів про пісні рідного народу, їх авторів та виконавців, розвивати естетичний смак, вчити дітей слухати і співати українські народні пісні, виховувати любов і пошану до народної творчості, гордість за український народ, який має славне минуле й багату творчу спадщину.Сценка до новорічного свята "Вередлива Кізонька"

1

Сценка до новорічного свята розрахована на 5 осіб. Створена за мотивами української народної казки.Осінь щедра, прощавай! (Сценарій свята)

0

Сценарій свята «Осінь щедра, прощавай!»
Розширити знання дітей про осінь; розвивати вміння відчувати красу поетичного слова; вчити бачити прекрасне у природі; розвивати творчу уяву; привчати дітей спостерігати за природою, виховувати любов до неї, виховувати любов до праці, шанобливе ставлення до хліба.Cценарій новорічної вистави

2

Новорічна вистава зустрічі Нового року .Сценарій новорічної вистави підійде для учнів старших класів школи. Виставу краще за все представити в останній навчальний день перед зимовими канікулами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі