Користувацький вхід

Останні публікації

сценарій

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій проведення Дня вчителя. Гра "Хто зверху"

Сценарій проведення до Дня вчителя гри "Хто зверху" у затишному кафе "Зошит у клітинку"Сценарій екологічного заходу «Свято Землі»

0

СЦЕНАРІЙ ЕКОЛОГІЧНОГО СВЯТА
(для дітей 3-6кл.)
Матеріал може використовуватись для проведення масових заходів до Дня Землі, Дня Довкілля.
Мета: поглиблення знань дітей про неповторність і красу довкілля та формування бережливого ставлення до природи.Новорічний карнавал

2

Сценарій Новорічного свята для учнів початкових класів із позитивними героями.Сценарій виховного заходу для учнів у гуртожитку "Спритний кухар"

0

Мета: поглиблювати в учнів повагу до обраної професії, розширювати горизонти застосування власних знань.Українська пісня - душа народу

0

Сценарій виховного заходу, який має на меті поглиблювати знання учнів про пісні рідного народу, їх авторів та виконавців, розвивати естетичний смак, вчити дітей слухати і співати українські народні пісні, виховувати любов і пошану до народної творчості, гордість за український народ, який має славне минуле й багату творчу спадщину.Сценка до новорічного свята "Вередлива Кізонька"

1

Сценка до новорічного свята розрахована на 5 осіб. Створена за мотивами української народної казки.Осінь щедра, прощавай! (Сценарій свята)

0

Сценарій свята «Осінь щедра, прощавай!»
Розширити знання дітей про осінь; розвивати вміння відчувати красу поетичного слова; вчити бачити прекрасне у природі; розвивати творчу уяву; привчати дітей спостерігати за природою, виховувати любов до неї, виховувати любов до праці, шанобливе ставлення до хліба.Cценарій новорічної вистави

2

Новорічна вистава зустрічі Нового року .Сценарій новорічної вистави підійде для учнів старших класів школи. Виставу краще за все представити в останній навчальний день перед зимовими канікулами.Friendship Day

3

Плануєте тиждень англійської мови? Шукаєте ідеї для організації роботи мовного табору? Хочете здружити свій клас? Прагнете зацікавити своїх учнів інтерактивними вправами, іграми, руханками, командною співпрацею? Влаштуйте День дружби.Виховний захід «Азбука ділової людини. Складові успіху»

0

Мета: формування у молоді позитивного іміджу, а також таких ділових якостей, як безконфліктність, вміння слухати, повагу до свого і чужого часу; розвиток навичок культури спілкування; встановлення атмосфери теплоти і дружелюбності у колективі.
Сценарій виховного заходу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі