Користувацький вхід

сценарій

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Cценарій новорічної вистави

1

Новорічна вистава зустрічі Нового року .Сценарій новорічної вистави підійде для учнів старших класів школи. Виставу краще за все представити в останній навчальний день перед зимовими канікулами.Friendship Day

3

Плануєте тиждень англійської мови? Шукаєте ідеї для організації роботи мовного табору? Хочете здружити свій клас? Прагнете зацікавити своїх учнів інтерактивними вправами, іграми, руханками, командною співпрацею? Влаштуйте День дружби.Виховний захід «Азбука ділової людини. Складові успіху»

0

Мета: формування у молоді позитивного іміджу, а також таких ділових якостей, як безконфліктність, вміння слухати, повагу до свого і чужого часу; розвиток навичок культури спілкування; встановлення атмосфери теплоти і дружелюбності у колективі.
Сценарій виховного заходу.Сценарій позакласного заходу з англійської мови «Winter Tale»

2

Сценарій позакласного заходу з англійської мови для учнів 7 класу на тему: "Зимова казка" з використанням дитячих віршів і пісень англійською мовою, а також елементів драматизації за мультфільмом "Зима в Простоквашино".Сценарій свята «День вчителя»

2

Розробка містить поезії та жартівливі вірші про вчителів, привітання, сценку "Отелло і Дездемона", перероблені пісні.Сценарій свята «Привітання вчителів з 8 Березня»

1

Розробка позакласного заходу містить вірші про жінку, матір. жартівливі вислови про відносини чоловіка та жінки, побажання і поздоровлення.Орієнтовний сценарій лінійки-відкриття в рамках проведення Року англійської мови

2

Орієнтовний сценарій лінійки-відкриття шкільних заходів в рамках проведення Року англійської мови в УкраїніЛялькова вистава для дітей дошкільного віку «Святий Миколай, до нас завітай»

0

Лялькова вистава для дітей дошкільного віку " Святий Миколай, до нас завітай"Сценарій новорічного свята "Карнавальна ніч - 2016"

2

Сценарій будується на використанні сюжету "Карнавальної ночі" Ельдара Рязанова та виконанні пісень "З новим роком, Україна" та "Україна колядує", а також "Я люблю свою країну" із серіалу "Слуга народу" і запрошенням тітоньки Чарлі з Бразилії, де живе дуже багато диких мавп, які танцюють "Чунгу-чангу".Сценарій новорічного свята для старшокласників

1

Сценарій Новорічної подорожі розрахований на учнів 9-11 класів. Кожен клас є екіпажем окремого корабля. До подорожі екіпажі готують гру з глядачами, новорічне вітання та сучасний хоровод.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі