Користувацький вхід

Останні публікації

позакласний захід

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій виховного заходу для учнів у гуртожитку "Спритний кухар"

0

Мета: поглиблювати в учнів повагу до обраної професії, розширювати горизонти застосування власних знань.Осінь мила,осінь щедра

0

У виховному заході використовані декламування віршів, інсценізація творів під музичний супровід, сценки, розгадування загадок, вивчення в ігровій формі усної народної творчості.Методична розробка позакласного заходу з математики "Михайло Остроградський – геній, визнаний за життя"

1

Михайло Остроградський – геній, визнаний за життя

Мета: поглибити знання учнів про видатного математика і механіка Михайла Васильовича Остроградського, виховувати почуття гордості за талановитого українця;Методична розробка позакласного заходу з інформатики «Катерина Логвинівна Ющенко – основоположник теоретичного програмування в Україні»

1

Методична розробка позакласного заходу з інформатики «Катерина Логвинівна Ющенко – основоположник теоретичного програмування в Україні»
Мета:
поглибити знання з курсу інформатики, розвивати пізнавальний інтерес до предмету, виховання почуття гідності за видатних співвітчизників, любові до надбань українського народу, простежити роль жінки-українки на різних етапах нашої історії, її значення та покликання в суспільстві;Виступ «Спасибі Вам, ветерани»

0

Основною метою цієї роботи є показати злочини окупантів на рідній землі в роки Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 рр., героїзм захисників Вітчизни; виховувати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності.Позакласний захід з математики для 7 класу «Найрозумніший»

0

В даний час потреба в спеціалістах, які володіють математикою, збільшилася значною мірою. Враховуючи це, необхідно формувати відповідний інтерес до цього предмету ще в школі. Значною мірою в цьому допомагає позакласна робота.Позакласний захід з інформатики 6 клас

0

Мета заходу: розширити зв'язки з іншими предметами; повторити, узагальнити і систематизувати знання учнів; проконтролювати рівень знань.

І тур. Вставте арифметичні знаки, щоб рівність була правильною.
ІІ тур. Дайте відповіді на 10 запитань з обраної теми: математика, історія, географія, зарубіжна література, українська література, секрет, основи здоров'я, інформатика.
ІІІ тур. 15 завдань з інформатики. Кожна комірка зафарбована одним з чотирьох кольорів.Сценарій інтелектуальної гри «Ерудит» (для учнів 5 – 6 класів з вадами слуху)

0

Сценарій позакласного заходу для учнів з вадами слуху 5 - 6 класів, метою якого є поглиблення, збагачення та уточнення знаннь учнів з різних навчальних предметів та поза ними; формування усвідомленого ціннісного ставлення до навчання у школі, бажання розвиватись і зростати; розвиток логічного мислення, словесного та жестового мовлення, пам’яті, уваги; розвивати творчi та комунiкативнi здiбностi; виховувати почуття колективiзму, взаємодопомоги.Позакласний захід-КВК-Країни світу

1

Позакласний захід з географії для 6-х класів. Може бути використаним під час місячника природничих предметів. Може бути використаним після вивчення теми "Держави світу" або у варіанті випередження.Сценарій казки "Летючий корабель" англійською мовою

0

Сценарій казки "Летючий корабель" англійською мовою, який можна використати у позакласній роботі з дітьми чи при проведенні предметного тижня англійської мови у шкільних закладах.
До матеріалу додаю аудіофайли. Можна переглянути відеозапис постановки казки за участю дітей 5-6 класів на сайті: irinaoleksiivna.ucoz.net

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі