Користувацький вхід

Аудіоматеріали

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкритий бінарний урок вчителів біології та інформатики за темою: "Віруси, їх будова та життєвий цикл"

0
Урок спрямований на ознайомлення учнів з неклітинними формами життя, з класифікацією та будовою вірусів, їх життєвим циклом; повторення ознак ураження ПК вірусами та методів захисту від них; формування навичок роботи з додатковою літературою, аналізувати, робити висновки, готувати презентації; виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих; піклування про нормалізацію та безпечну роботу комп’ютерної техніки.


Конспект уроку з природознавства "Як тварини готуються до зими. Комахи восени"

0

Мета. Розширити знання учнів про різноманітність тварин у природі, ознайомити з осінніми змінами в житті комах; показати зв’язок змін в житті тварин восени зі змінами в неживій природі і у світі рослин.
Розвивати логічне мислення , зв’язне мовлення, вміння аналізувати, порівнювати і виділяти істотні ознаки тварин.
Виховувати любов до природи, бажання охороняти і примножувати її багатства.Урок з літературного читання для 2 класу «Н. Забіла «Древній Київ»»

0

Урок з літературного читання Н. Забіла " Древній Київ" проведено в 2 класі«…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути не злим тихим словом»

0

«…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути не злим тихим словом»
(Усний журнал, присвячений вшануванню пам’яті
Тараса Шевченка)

Вчитель української мови
та літератури Багно І.П.

Мета: продовжувати ознайомлення учнів з життям і творчістю Тараса Шевченка. Розвивати пам'ять, мислення, увагу. Виховувати любов і повагу до поета та цікавість до його творів.
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.Жанрово-тематичне розмаїття лірики О. Пушкіна. Аналіз віршів "Я вас любив", "Я мить чудову пам'ятаю"

0

Діти знайомляться з інтимною лірикою поета, набувають навики аналізу творів, вчпться співставляти різні види мистецтва щодо теми.Аудіозаписи до творів зміненого кола читання (Мар'яна Савка "Чорний пан", Мар'яна Савка "Україна", Зірка Мензатюк "Український прапор", Оксана Караванська "Вишиванка", Оксана Лущевська "Пташка").

0

Аудіозаписи розраховані для уроків літературного читання (нові автори) в 1 та 3 класі. Стане у нагоді вчителю початкових класів.Аудіозаписи до творів зміненого кола читання (Мар'яна Савка "Чорний пан",Мар'яна Савка "Україна", Зірка Мензатюк "Український прапор",Оксана Караванська "Вишиванка",Оксана Лущевська "Пташка").

0

Аудіозаписи розраховані для уроків літературного читання (нові автори) в 1 та 3 класі. Стане у нагоді вчителю початкових класів.Розробка уроку із зарубіжної літератури «Значення образу Різдва у повісті Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». Елементи фольклору (казки, пісні) у творі»

0

Пропонована авторська модель уроку адаптована до вікових можливостей учнів 6 класу. Для мотивації навчальної діяльності школярів використано вертеп (колядники в національних костюмах з різдвяними символами). На уроці крім цього було використано: роботу в групах, цитатну таблицю, рольову гру, прийом "Обери позицію", "Ланцюжок помилок", інсценізацію зустрічі з Бобом Кретчетом, гронування "Щасливе серце", табляцю реальних і фантастичних утворень, прийом "Мікрофон", "Поетична хвилинка" та інші.Японські казки

0

презентація знайомить з японськими народними казками, з традиціями і звичаями Японії,використана японська інструментальна музика.Ми діти твої, Україно! (позакласний захід)

0

Захід "Ми діти твої Україно!", проведений з метою поглиблення знань дітей про нашу державу – Україну, продовжувати знайомити учнів з національними символами нашої держави, викликати почуття приналежності до великої родини – української нації, бажання бути їй корисними,присвятити життя зміцненню й процвітанню України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Я провел корпоратив на Оболони с помощью http://golf-center.com.ua/?page_id=383. У них классно!

Останні коментарі