Користувацький вхід

Аудіоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Літературний турнір"

0

"Літературний турнір" - позакласний захід із зарубіжної літератури для виявлення знань учнів з предмету за 10 клас, сприяє розвитку логічного мислення та роботі учнів у групах. Позакласний захід складений за програмою з зарубіжної літератури на 2018-2019 н.р.Свято "1 квітня - День сміху"

0

Свято 1 квітня - день сміху. Сценарій для початкової школи.Інтегрований урок з розвитку зв'язного мовлення, природознавства та образотворчого мистецтва у 2 класі.

0

Завдання уроку:-вчити дітей спостерігати і бачити красу навколишньої природи, удосконалювати навички упорядковувати деформований текст, розвивати критичне мислення, кольоросприйняття ока.Floods and hurricanes

0

Матеріали для уроку про стихійні лиха.

Завдання спрямовані на удосконалення навичок аудіювання та усного мовлення.Презентація до уроку "Пунктуація. Звертання поширені й не поширені"

1

Презентація до уроку "Пунктуація. Звертання поширені й непоширені" має мультимедійні елементи та пояснювальну запискуКравчук Михайло Пилипович – творець музики чисел

0

Усний журнал "Кравчук Михайло Пилипович – творець музики чисел"
мета заходу: ознайомити учнів із життям і науковим внеском М. Кравчука; визначити його значення для української математики та поширення математичних знань на Україні і у світі; розвивати в учнів культуру спілкування, логічне мислення, пам'ять, уміння робити висновки; виховувати почуття поваги до Батьківщини, до життя та діяльності М. Кравчука.Розробка уроку на тему "Sommerferien"

0

Розробка уроку для учнів 5 класу, які поглиблено вивчають німецьку мову.конспект заняття з математики середня група

0

Відкритий показ.
Заняття з математики
Мета: закріпити вміння дітей співвідносити цифру з числом; уточнити знання про частини доби; закріплювати поняття «більше», «менше», «стільки ж»; розширювати вміння орієнтуватися на аркуші паперу ( по горизонталі та вертикалі ) ; розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять, уяву, моторику рук; виховувати стійкий інтерес до занять із математики, виховувати любов та бережне ставлення до природи, повторити правила поведінки дітей на природі. Продовжувати розвивати за допомогою оригамі виготовляти лебедів.Сценарій конкурсно-розважальної програми "Веселунчики"

0

Даний сценарій підходить для проведення закриття пришкільного оздоровчого табору. Проводиться в ігровій формі. Дає змогу учням проявити свої творчі здібності, фантазію, віру в свої можливості, впевненість в собі.Сценарій Новорічної казки

0

Сценарій призначений для проведення новорічного ранку в 5-8 класах, допоможе розвивати в учнів артистичні здібності.
Матеріал містить методичні рекомендації щодо проведення новорічних заходів у школі та музичний супровід свята.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі