Користувацький вхід

Аудіоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сцераній лінійки Першого дзвоника у морському стилі

0

линейка
Первый звонок – 2017
(в морском стиле)
Цели и задачи:
-Пробудить у детей интерес к школе, знаниям.

-Вызвать у детей, их родителей, учителей и гостей праздника радостные эмоциональные переживания.

-Развивать в детях стремление узнавать что-то новое, пробудить интерес к освоению знаний в дружественной доверительной атмосфере.

n

В мероприятии задействованы ученики 1-11 классов.
Мероприятие проходит на школьной площадке.
Крыльцо и вход в школу оформлены в морском стиле.Перший урок для 1 класу «Добре тому жити – хто вміє дружити»

0

Тема : « Добре тому жити – хто вміє дружити»
(перший урок для учнів 1 класу)Сценарій Свята Осені 1 - 4 клас

1

Сценнарій свята осені для 1-4 класів. Вчитель початкових класів Ірпінської ЗОШ І ст. №16 Павлух Анна ОлександрівнаДень святого Миколая

0

Виховний захід на тему "День святого Миколая" для учнів початкової школиурок з предмету "Мистецтво" за темою "До вершини майстерності"

0

Даний урок призначений для розвитку мистецьких здібностей, загальнокультурних компетентностей, вміння працювати в групах.Заняття з англійської мови «Культурна програма. Культурно-освітні заходи. На концерті. У вернісажі»

0

Заняття передбачає виконання декількох етапів роботи: презентація нового матеріалу включає роботу з лексикою, текстами-опорами "Concert", "Exhibitions". Наступний етап – розвиток навичок монологічного мовлення щодо теми, що вивчається: доповіді студентів "Platon Mayboroda", "Wolfgang Amadeus Mozart", "Thomas Gainsborough" і "Joseph Turner", робота зі стіннівками "Рафаель", "Мікеланджело", "Тернер", "Моцарт", прослуховування "Eine Kleine Nachtmusik" В.А. Моцарта, обговорення вражень, відповіді на питання.Мама - это значит ЖИЗНЬ!

0

- воспитывать уважение и бережное отношение к матери;
- развивать чувства долга и ответственности за свои поступки;
- способствовать созданию праздничной, доверительной атмосферы;
- поощрять творческие способности учащихся.Інформдайджест «Небесна сотня – пам’ять про Героїв Майдану»

1

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована робота освітніх закладів, щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.Урок-вистава «Українські народні традиції та звичаї в повісті М.В.Гоголя «Ніч перед різдвом»»

0

Матеріал до уроку зарубіжної літератури в 6 класі.
Українські народні традиції та звичаї в повісті М.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом».Урок-змагання з англійської мови "Master Chef culinary show"

1

Розробка даного уроку-змагання допоможе учителям аглійської мови весело і цікаво завершити вивчення теми "Їжа" у середній ланці, популяризувати здорове харчування, надавати інформацію про харчові групи, формувати комунікаційну та полікультурну компетенції, креативність, критичне мислення, уміння працювати в команді, а також заохочувати учнів до вивчення іноземної мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі