Користувацький вхід

Аудіоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій позакласного заходу про права дітей "Пригоди Петрика П *яточкіна"

0

В цікавій формі подорожі по відомих казках учні дізнаються про основні права дітей. Головний герой допомагає героям казок, що потрапили в скрутну ситуацію.Гра-розвага для дітей 1-ої молодшої групи, до 3-х років. "Я запрошую діток: гайда в казку "Колобок»"

0

Тема: Я запрошую діток: гайда в казку «Колобок»!
(гра-розвага фізично-оздоровчого характеру з використанням пальчикових ігор)
Мета:-вчити ходити дітей ланцюжком в одному напрямку; вправляти у ходьбі по лаві, килимах здоров’я та в підлізанні під дугу;
- розвивати інтерес до рухливих ігор, музичних ігор, пальчикових ігор, розвивати координацію рухів, відчуття ритму та дрібну моторику руки, створити умови для розвитку спритності та витривалості;
- удосконалювати вміння творчо мислити, створити образи звірів під час фізкультурних вправ ігрового характеру;Захід до Дня української писемності та мови «Нас єднає рідне слово»

0

Мета: навчати розумінню того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширювати знання про красу і багатство української мови; пробудити почуття національної гідності; формувати соціальний досвід у студентів, успадкування духовних надбань і досягнення високої культури міжнаціональних взаємин; виховувати толерантність до національних меншин та повагу до культурної спадщини рідного народу, любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого українського, бажання розмовляти рідною мовою.Родинне свято:,,Осінь чарівна, щедра та багата"

0

Мета: розширити знання учнів про сезонні зміни в природі,
навчати бачити прекрасне в світі природи.
Розвивати: зв’язне мовлення, уяву, фантазію, мислення.
Виховувати: любов до рідної природи, бережне ставлення до навколишнього середовища.Свято «Масляна»

0

Свято «Масляна»
4 клас
Вчитель КЗО СЗШ № 68 Куліш Л.М.
м. Дніпро
Тема: Свято «Масляна»
Мета: познайомити дітей із звичаями та обрядами українського народу, народними піснями та іграми. Вчити обігрувати народні звичаї, водити хороводи, розгадувати загадки. Виховувати патріотизм, інтерес до народних звичаїв та обрядів.
Обладнання: Опудало Масляної, пряники, бублики, самовар, канат, маска вовка, повітряні кульки, на стіні написано «Масляна».Виховний захід "Святий Миколай іде-подарунки несе"

0

Захід включає в себе вірші, піні, танок з віночками, спів молитви"Отче наш". ознайомлення з історією виникнення свята.Новоріччя у гномів

1

Виховний захід - міні-вистава під назвою "Новоріччя у гномів".Новий рік в Україні

1

"Новий рік в Україні" - сценарій Новорічного свята для учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти. В розробці в цікавій для підлітків формі описано традиції святкування нашими предками передноворічних і новорічних свят у сучасній інтерпретації. До розробки додаються необхідні аудіоматеріали.Позакласний виховний захід "Новорічна дискотека - карнавал"

2

Позакласний виховний захід призначений для учнів 4-х класів. Конкурсна програма орієнтована на молодших школярів. Рекомендовано використовувати даний сценарій для проведення новорічних свят.Конспект уроку з англійської мови для учнів 8 класу " Schools in Britain"

0

Розробка уроку англійської мови з теми "School in Britain" для учнів 8 класу з використанням відео та аудіювання, виконанням тестів до прослуханого, читання тематичного тексту та роботи в парах та групах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі