Користувацький вхід

Аудіоматеріали

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект традиційного музичного заняття “Подорож до зимового лісу”

0
Мета:
Створювати за допомогою музики дітям позитивний настрій, передавати його оточуючим, виховувати відчуття задоволення від власного співу та співу в колективі.
Завдання:
• Розвивати відчуття ритму, дрібну моторику рук, пластику рухів;
• Чути елементарні засоби музичної виразності, визначати темп звучання музики, динаміку.
• Продовжувати розвивати емоційну чутливість на музичний образ;
• Зацікавлювати дітей грою на дитячих музичних інструментах, розрізняти звучання музичних інструментів;


Розробка уроку з англійської мови "Famous Composers". 9 клас

0

Урок англійської мови у 8 класі з теми "Музика". Матеріал уроку сприяє формуванню навичок вживання нових лексичних одиниць; удосконаленню навичок усного мовлення, аудіювання й читання;
розвитку навичок самостійної роботи з текстом, мовну здогадку й
мовленнєву реакцію учнів, вмінню ефективно співпрацювати під час групової роботи.І мою мову, мову солов'їну я слухаю під сонцем і дощем

0

Сценарій знайомить учнів із творчістю члена НСПУ Валентини Каменчук, виховує пошану до рідної мови, любов до рідної землі.Сценарій казки «Дюймовочка на новий лад», присвячений Святу жінок

0

Сценарій свята до Дня 8 Березня "Дюймовочка" для учнів початкових класівСценарій випускного балу "Ромашковий світ дитинства"

1

Сценарій випускного балу для 11 класу. Поеднання сучасного виховного заходу з традиціями школи, класу.Новорічний мюзикл для учнів 9 – 11 класів «Як козаки Новий Рік зустрічали…»

1

Як козаки Новий Рік зустрічали…
( Новорічний мюзикл для учнів 9-11 класів )
Мета: Ознайомити дітей з національними традиціями та звичаями слов'янських народів пов'язаних з Новим роком, виховувати почуття патріотизму , інтерес та любов до історії свого народу .
Обладнання: музична апаратура, мікрофони, музичне оформлення, національний одяг, елементи національного вжитку, музичні інструменти – гітара, баян.
Література: Авторський сценарій «95 кварталу» «Как казаки….»
Дійові особи:Казка – це слово, сповнене краси

0

Урок позакласного читання, який удосконалює вміння творчо працювати над текстом, розвиває смислову та образну пам'ять, виховує любов до творчого слова.Мітинг пам’яті «Афганістан болить в моїй душі» + презентація

0

Мітинг пам’яті «Афганістан болить в моїй душі» - це сценарій заходу та відеопрезентація. Проводити можна для учнів 7-11 класів. Також додаю аудіоматеріали до заходуУрок природознавства 2 клас. Тварини взимку. Як зимують птахи.

0

Урок природознавства в 2 класі на тему "Тварини взимку. Як зимують птахи." і матеріали до нього."The Earth is in our hands"

0

Урок-презентація, присвячений проблемам навколишньго середовища, а саме глобальному потеплінню, різним видам забруднення, перенаселенню і тд. Урок доповнений яскравою презентацією з аудіофайлами для фізкультхвилинки та відео на пісню групи Daughtry "What about now?"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Я провел корпоратив на Оболони с помощью http://golf-center.com.ua/?page_id=383. У них классно!

Останні коментарі