Користувацький вхід

Аудіоматеріали

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій «Холокост – коротке слово…» проведення виховної години, присвяченої Міжнародному дню пам’яті жертв Холокосту

0

Виховна година розрахована на учнів 9-11 класів.
Мета: ознайомити учнів із подіями Холокосту, історією Праведників народів світу, виховувати почуття патріотизму та бажання вивчати історію своєї країни, розвивати почуття толерантності до інших людей та нетерпимості до будь-якої дискримінації (расової, гендерної, вікової, політичної тощо).
Сценарій супроводжується презентацією, яка візуально доповнює інформацію. Такаж до презентації додано відео та музичний супровід заходу.аудіювання 8 клас

0

У документі є 2 варіанти, для зручності зменшено і скопійовано для друкуЯгідки для звірят

0

Заняття з малювання у молодшій групі з метою: Розвивати інтерес до нетрадиційного зображення предметів на папері.
• Сприяти виникнення інтересу до експериментування.
• Закріплювати вміння впізнавати і називати кольори.
• Формувати у дітей уявлення про диких тварин: білку і ведмедя, їх зовнішньому вигляді, харчуванні, особливості способу життя.
• Розвивати артикуляційний апарат і дрібну моторику рук.
• Розвивати емоційну чуйність, бажання спілкуватися з дорослими і однолітками.
• Збагачувати пасивний словникЗаняття з математики "Подорожуємо на веселому потязі"

0

Закріплювати поняття «один», «багато»; знання дітей про геометричні фігури: квадрат, коло; вчити класифікувати предмети за загальними ознаками. Розвивати логічне мислення, зорове сприйняття, пам'ять, мова, дрібну моторику рук, творчі здібності, акуратність. Формувати навички аплікації. Виховувати працелюбність, вміння працювати в колективі, любов до математикиЗаняття для молодшої групи за мотивами казки Горщечок

0

За допомогою заняття навчити малят правильно вимовляти звуки, розвивати фонематичний слух, розширити знання малят та доповнити словник словами назвами тварин, навчити розігрувати сюжет казки, спонукання до групової діяльності обігрування сценРозробка уроку з англійської мови "Medicine"

0

У вивченні теми урок є п'ятим, тому, плануючи його, врахувала вже набуті учнями знання з теми. Відповідно до мети перед собою ставила ряд завдань:
- сформувати навички діалогічного мовлення відповідно теми;
- ввести нові лексичні одиниці у діалогічне мовлення;
- створити проблемно мовну ситуацію відповідно до теми;
- повторити сформовані граматичні навички з теми Past Simple Passive;
- формувати нові життеві компетенції;
- виховувати позитивне ставлення до свого здоров'я.сценарій святкування Дня Святого Патрика

2

Запропонований конспект є можливою формою проведення будьякого виду роботи як з учнями середньої та старшої школи так початковою ланкою. Учасники освітнього процесу із задоволенням долучаються до участі у іграх та виготовленні різного роду прикрас та декорацій.Олександр Довженко.«Ніч перед боєм»- твір про героїзм, самовідданість, патріотичні почуття українців (презентація з аудіосупроводом)

0

Вашій увазі пропонується інтерактивний матеріал (для використання під час дистанційного навчання) для уроку української літератури при вивченні творчості Олександра Довженка у 8 класі.Хороші та погані звички

0

Виховна година-роздум "Хороші та погані звички" навчає учнів відверто висловлювати свої думки, працювати дружно, творчо в групах.
Учні театралізували виставу Л.Глібова " Зозуля і Півень",яка змусила кожного задуматися над позитивними та негативними рисами.
Учні вчилися виробляти в собі корисні звички,зрозумівши що вони додають енергії,здоров'я,життєдайної сили
Учні створили у групах рекламні ролики для царства "Хороших звичок" і запросили усіх до міст Праці,Здоров'я,Природи,Гігієни,МузикиКонспекти занять з використанням методики З.Кадая в студії вокального мистецтва «Віночок»

0

Ознайомити дітей з основними принципами музичного виховання З. Кодая. Вказати на роль народопісенної творчості у розвитку вокальних даних. Працювати над чистотою інтонування, дотримуватись правил гармонії та метроритму, ознайомити з елементами нотної грамоти. Розвивати творчі здібності шляхом залучення до вокально-хорової діяльності, емоційного виконання творів. Формувати сталий інтерес до музичної культури. Виховувати естетичне сприйняття мистецтва, любов до рідної мови, української пісні, позитивне ставлення до занять музики та вокалу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі