Користувацький вхід

Герої Крут

...

Обмежити пошук фільтруванням:Загальношкільна лінійка Пам'яті Героїв Крут

0

Крути — це великий перелом на межі двох сто¬літь. Ми вчитуємось у цю сторінку історії. Читаємо і не розуміємо: чому так сталось? Чому ніхто не помітив у той радісний час ви¬зволення України, що на нашу землю насувалась чорна тінь?
Вшанувати пам’ять Героїв Крут, розкрити суть , причини трагедії під Крутами , виховувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни , до борців за незалежність України.Урок-реквієм «Пам'яті Героїв Крут»

0

Поглибити знання учнів про історичне минуле нашої держави, а саме, події під Крутами; формувати національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси; виховувати почуття патріотизму, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.Герої Крут- для нащадків взірець

0

Година спілкування присвячена вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року.
У 2018 році Україна відзначає 100 роковини загибелі загону молодих українців під Крутами.29 січня 1918 р. сталась велика трагедія - у нерівному бою полягли київські студенти і учні, що стали на захист незалежності своєї Вітчизни.Ця битва – символ нескореного духу нашої нації.Символ героїзму та відданості нашого юнацтва і символ національної трагедії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі