Користувацький вхід

Поезія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Реалізація українознавчої змістової лінії на уроках української мови у 7 класі при вивченні дієслова

0

Матеріали до уроків української мови у сьомому класі. Рекомендовані тексти різних видів диктантів мають українознавчу змістову тематику. Орієнтовні завдання сприятимуть засвоєнню учнями теми "Дієслово".Позакласне читання «Поетизація давньоруської минувшини в баладі О.С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега»»

0

Урок позакласного читання за баладою О.С. Пушкіна "Пісня про віщого Олега":історія створення, аналіз балади.Творчі роботи учнів на патріотичну тематику для використання на уроках української мови та літератури, позакласних заходах

1

Поезія та проза на патріотичну тематика рекомендована для використання на уроках української мови та літературиУрок на тему "Мій край чудовий - Україна"

0

ЦІкавий матеріал до уроку "Мій край чудовий - Україна". присвячений 25 річниці Незалежності України."Історія України у віршах" (поезія)

1

Творча робота учениці 8 класу Заяц Інни була представлена на обласний конкурс "Проба пера", яка визнана переможцем.
Тема "Історія України у віршах"Пісня «Ukraine is my land» (додатковий матеріал для проведення уроків англійської мови та заходів з теми «Україна»)

2

Шановні колеги ! Пропоную Вашій увазі пісню (текст, аудіо та відео) "Ukraine is my land", авторський сімейний проект, в основу якого було взято мелодію відомої aмериканської пісеньки "This land is my land". Пісня розрахована на учнів як молодшої школи, так і середньої. Може використовуватись для відкритих уроків та заходів.Вірші англійською мовою на патріотичну тему

0

Учнівські роботи районного конкурсу " Я - європеєць"( в рамках заходів до відзначення року англійської мови в Україні)Валеологічні хвилинки для дітей старшого дошкільного віку

1

Валеохвилинки
1. «Тренуємо легені»
Віконце ми відкрили,повітря запросили
До нашої кімнати у гості завітати.
Всі руки піднімемо, та глибоко вдихнемо.
Раз-два, раз-два, дружніше легені тренувати.Сценарій свята «Весна прийшла, свято мами принесла»

1

Формувати уявлення дітей про пору року – весна , розвивати акторські та творчі здібності , розвивати позитивно – емоційне ставлення до природи , творчу уяву, прищеплювати любов до природи .Урок. ЕЛЕГІЯ ЖІНОЧОЇ ДУШІ. ЯРОСЛАВНА НІКОПОЛЯ – ЛІДІЯ МИКОЛАЇВНА ЧОЛОВАНЬ-КОВАЛЬЧУК(ЧУБ)

0

План-конспект уроку має на меті ознайомити учнів з письменниками рідного краю - Нікопольщини та однієї з її представниць - Лідії Чоловань-Ковальчук ( Чуб);навчити розуміти не прості вірші та незвичну, але таку доступну прозу; зацікавити життям і творчістю писмениці, розвивати в учнів порух почуттів та вміння висловлювати образні думки; захопити поезією й прищеплювати любов до поетичного слова; виховувати почуття гордості за людей рідного краю, своїх земляків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
горящие туры из днепропетровска. Посмотрите варианты горящих туров в Турцию по стоимости от 329 $

Останні коментарі