Користувацький вхід

Поезія

Обмежити пошук фільтруванням:«Медіаграмотність у творчості Ліни Костенко та Олександра Ірванця»

0

Тема цієї роботи є актуальною, тому що ми вже не уявляємо собі життя без Інтернету і телебачення. Головним чином без Інтернету, адже туди легко потрапити з будь-якого гаджета і там багато інформації. Але чи вся інформація правдива?Буклет "Ріки незмінно течуть додому" створений до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії"

0

Буклет "Ріки незмінно течуть додому" створений до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії"Виховна година "Любов до України вічна!"

1

Виховна година на тему: "Любов до України вічна!" Мета заходу: виховання у дітей та молоді патріотичних почуттів, гордості за свою державу, формування у підростаючого покоління любові до народу, Батьківщини, поваги до української мови, рідної землі та ін. Завдання: виховання свідомого громадянина, патріота, набуття підростаючого покоління соціального досвіду, громадянської активності, лідерства, високої культури міжнаціональних взаємин, формування потреби та вміння жити в громадянському суспільстві, толерантності, духовності та фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної культури.Методична розробка для проведення виховного заходу до Всесвітнього дня поезії

0

У матеріалі викладена інформація щодо Всесвітнього дня поезії, який відзначається щороку 21 березня. Приділена увага поетам Миколаївької області, які своїм поетичним словом прославляють Миколаїв і Миколаївську область на всю Україну і не тількиСценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

0

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.Обряд "Водіння кози"

0

Обряд надасть можливість:
- ознайомити учнів з обрядом колядування в Україні, колядками, різдвяними побажаннями, з традиціями, пов’язаними з цим святом;

-розвивати вміння виразно читати; поглибити знання з фольклору,з українського народознавства;

-виховувати любов до рідного слова, до традицій свого краю, до звичаїв свого народу.Поетичний лабіринт "Моя країна..."

0

Урок української літератури в 6 класі. Поетичний лабіринт "Моя країна..."Т.Шевченко. "Садок вишневий коло хати"

0

Продовжити ознайомлення учнів із поезіями Т.Шевченка, зокрема із перлиною пейзажної лірики поета - віршем „Садок вишневий коло хати”; допомогти учням усвідомити ідейно-художню цінність поезії за допомогою виразного читання, описувати власні відчуття, викликані художнім словом та вміти їх висловлювати, відтворювати настрій пейзажної поезії, виховувати любов до батьківського дому, родини, природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі