Користувацький вхід

Поезія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація збірки поезій Любові Шемет «Рідний берег» (література рідного краю)

0

У поданому матеріалі можна ознайомитися з методикою проведення уроку літератури рідного краю, зокрема із збіркою поетеси-михайлівчанки Любові Шемет "Рідний берег". Під час уроку використані ІКТ (відеопрезентація до біографії письменниці, буктрейлер до збірки поезій "Рідний берег", відеопоезії, створені учнями) та інтерактивні технології (сенкан, діаманта, рефлексія "Я подарую квітку", вправа "Озвуч позицію", вправи на віршування)

Ключові слова: збірка, вірш, поезія, відеопоезія, буктрейлер, поетеса, творчість, тематикаУрок літератури рідного краю «Мереживо поезій Марії Бойко»

0

В розробці відображено біографічні відомості Марії Бойко, поетеси з Полтавщини.
Мета: Прилучити учнів до кращих надбань літератури рідного краю в контексті сучасної літератури; пробудити патріотичні почуття, плекати вільну особистість.Виховна година: «Ми є діти українські. Український славний рід».

0

Розробка допомогає розширити знання про Запорізьку Січ, побут, звичаї й обряди козаків; продовжувати знайомити учнів з історією України і героїзмом українського народу; виховувати любов і повагу, шанобливе ставлення до національної історії і культуриМітинг-реквієм загиблому в АТО кіборгу Р.Присяжнюку

1

Присяжнюк Руслан - кіборг, що загинув у Донецькому аеропорту смертю хоробрих...Розробка позаурочного заходу з української мови "Свято української писемності і мови"

1

Позакласний захід для учнів 5-11 класів присвячений Дню української писемності - 9 листопада...Наповнять серце в ніжнім зові І срібло струн, й палкі слова. Розробка виховної години для учнів шкіл мистецтв.

0

Всіх запрошуємо в неповторний світ музики, адже йому підкоряється все: душа, розум, серце. Музика возносить людину до хвилюючих почуттєвих висот, примушуючи переживати незбагненно прекрасні почуття. Але, щоб найкраще сприйняти суть музики, потрібно чітко визначити специфіку даного мистецтва, як саме музичні звуки відображають життя.Сценарій свята Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва і захисника Вітчизни

0

Анотація. Сценарій проведення виховного заходу серед студентства присвячено святу Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва і захисника Вітчизни, що відзначається в нашій країні 14 жовтня. Розробка складається з п’яти сторінок-розділів, а саме: «Історія свята Покрови Пресвятої Богородиці», «Народні звичаї та традиції», «Козацька Покрова», «Воїни УПА і Козацька Покрова», «День захисника Вітчизни».Вправи з національно-патріотичного виховання на уроках української літератури

0

Може бути використаний на уроках літератури рідного краю. У додатку містяться сенкани про Маріуполь.Складові національно - патріотичної компетентності , які можна розвивати за допомогою пропонованої вправи – виховання любові до малої Батьківщини, рідної мови, історії.урок -суд: Алегоричний та повчальний зміст байки Жана де Лафонтена «Зачумлені звірі»

0

Запрошую на судове засідання, де всі персонажі -звірі. Чи не схоже це дійство на наше сучасне життя людей?урок. Байка .Езоп – основоположник жанру байки. Байки Езопа.

0

Ви любите літературу? Я запрошую вас у цікаву мандрівку по країні Байкарії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі