Користувацький вхід

Поезія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку літературного читання

0

Урок спрямований на поглиблення знань учнів про казку як художній твір.
Робота має на меті виховувати у дітей доброту, чуйність, любов до ближнього.Натхненні словом Кобзаря. Збірка поезій

1

Тарас Шевченко
у творчості поетів Вінниччини. Матеріали для уроків літератури рідного краюСценарій свята 8 Березня у початковій школі «Мамине свято»

0

Мати-всьому початок.Мати-берегиня роду,домашнього вогнища.Саме вона є тим центром,який єднає всю родину.
Прищеплювати любов і повагу до жінки-матері,бабусі,сестрички,подруги.
В даному сценарії вміщений цікавий і доступний матеріал для учнів початкової школи.Це поетичні твори,пісні,частівки,гумористичні твори, конкурси.Урок-змагання з німецької мови «Schule»

0

Ефективність уроку визначається ступенем розумово-мовленнєвої активності учнів. Дану розробку уроку змагання можна використовувати для систематизації лексико-граматичного матеріалу з теми "Школа". Підібраний матеріал відповідає вподобанню учнів. На занятті використовувались різні форми роботи: групові, індивідуальні, колективні.Розробка уроку геометрії 7 клас з теми "Перша ознака рівності трикутників"

0

Мета: домогтися свідомого розуміння учнями змісту першої ознаки рівності трикутників, поняття «ознака рівності трикутників» та його відмінності від поняття «означення рівності трикутників».Мистецтво - вічності забава.

0

Авторський вірш учителя вищої категорії Вамильківського НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського Устименко Тетяни Григорівни, який можна використовувати на уроках музики, мистецтва та художньої культури.Життя-бумеранг

0

Авторський переклад чудових віршів поета Олега Гаврилюка та аматорки Анни СуховоїДуші криниця

0

Душі криниця- матеріал до виховних заходів про Батьківщину, батьківський дім, рідне село.Привітання першокласників з Днем Знань

0

Привітання першокласників зі святом Днем Знань. Звернення випускників 4 класу до першокласників.Захід пам’яті «Бабин Яр: без права на забуття»

0

Метою цього виховного заходу є розкриття суті трагедії в Бабиному Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам'ять сучасників, викриття людиноненависницької політики нацизму. А також виховування учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності, та усвідомлення того, що мир, життя і злагода людей - найвищі цінності на землі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
горящие туры из днепропетровска. Посмотрите варианты горящих туров в Турцию по стоимости от 329 $

Останні коментарі