Користувацький вхід

Поезія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Поезія верлібрів і громадянське, патріотичне виховання дошкільників

0

Нестандартні методи та прийоми педагогів ЗДО "Теремки" м. Бровари з розвитку творчого художнього мовлення дошкільників засобами малих поетичних форм - верлібрів та співпраця з батьками з даної проблеми.Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5-й рік життя) з пріоритетом трудової діяльності

0

Привчати дітей до самостійності, виконання посильних доручень, участі в спільній праці, дотримання доступних елементів культури діяльності та спілкування під час праці. Заохочувати до самостійного визначення мети праці, формувати вміння за допомогою вихователя планувати послідовність трудових дій, вибирати необхідне обладнання для певного виду трудової діяльності. Спонукати до виконання дій у визначеній послідовності; допомагати іншим досягати мети праці. Виховувати вміння спілкуватися та взаємодіяти в ході колективної роботи, прибирати інвентар після завершення справи.Музична вітальня: "Марина Цвєтаєва. Сторінки життя і творчості»

0

Музична вітальня: "Марина Цвєтаєва. Сторінки життя і творчості»
Завдання:
• Ознайомити з основними віхами життя і творчості М. Цвєтаєвої.
• Визначити основні риси особистості поетеси; дати уявлення про її оточення протягом усього життя.
• Здійснити знайомство з лірикою, прозою і листами М. Цвєтаєвої.
• Ознайомити з творами образотворчого мистецтва - репродукція картини Наумова «Дуель», пам'ятник О.С.Пушкіну в місті Москві.
• Виховувати любов і інтерес до серйозної класичної музики на прикладі музики П.Чайковського, Ф.Шопена та романсів на вірші М. Цвєтаєвої.Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Музична вітальня: "Марина Цвєтаєва. Сторінки життя і творчості»

0

Музична вітальня: "Марина Цвєтаєва. Сторінки життя і творчості»
Завдання:
• Ознайомити з основними віхами життя і творчості М. Цвєтаєвої.
• Визначити основні риси особистості поетеси; дати уявлення про її оточення протягом усього життя.
• Здійснити знайомство з лірикою, прозою і листами М. Цвєтаєвої.
• Ознайомити з творами образотворчого мистецтва - репродукція картини Наумова «Дуель», пам'ятник О.С.Пушкіну в місті Москві.
• Виховувати любов і інтерес до серйозної класичної музики на прикладі музики П.Чайковського, Ф.Шопена та романсів на вірші М. Цвєтаєвої.Методичне забезпечення підготовки вчителів математики та інформатики до роботи з обдарованими учнями.

0

Дана робота містить рекомендації щодо розвитку природних обдарувань та творчих здібностей школярів. Підготовлені матеріали будуть корисними керівникам закладів загальної середньої освіти та вчителям у роботі з обдарованими дітьми.Чим поезія відрізняється від прози

1

Урок позакласного читання, на якому закріплюються поняття про вірш,риму та ритм, формуються основні вміння й навички роботи з художнім твором, уявлення про творчість поетів. Урок спрямований на формування літературної компетентності, яка передбачає усвідомлення поезії як мистецтва слова, її гуманістичного потенціалу, виховання творчих здібностей учнів, залучення їх до читання.Свято "1 квітня - День сміху"

0

Свято 1 квітня - день сміху. Сценарій для початкової школи.Відеоролик до віршу - Біля кого найтепліше

0

відеоролик може використовуватися вихователями ДНЗ, педагогами організаторами, музичними керівниками пвд час виховних заходів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі