Користувацький вхід

Поезія

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка для проведення виховного заходу до Всесвітнього дня поезії

0

У матеріалі викладена інформація щодо Всесвітнього дня поезії, який відзначається щороку 21 березня. Приділена увага поетам Миколаївької області, які своїм поетичним словом прославляють Миколаїв і Миколаївську область на всю Україну і не тількиСценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

0

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.Обряд "Водіння кози"

0

Обряд надасть можливість:
- ознайомити учнів з обрядом колядування в Україні, колядками, різдвяними побажаннями, з традиціями, пов’язаними з цим святом;

-розвивати вміння виразно читати; поглибити знання з фольклору,з українського народознавства;

-виховувати любов до рідного слова, до традицій свого краю, до звичаїв свого народу.Поетичний лабіринт "Моя країна..."

0

Урок української літератури в 6 класі. Поетичний лабіринт "Моя країна..."Т.Шевченко. "Садок вишневий коло хати"

0

Продовжити ознайомлення учнів із поезіями Т.Шевченка, зокрема із перлиною пейзажної лірики поета - віршем „Садок вишневий коло хати”; допомогти учням усвідомити ідейно-художню цінність поезії за допомогою виразного читання, описувати власні відчуття, викликані художнім словом та вміти їх висловлювати, відтворювати настрій пейзажної поезії, виховувати любов до батьківського дому, родини, природи.Л.Костенко. «Крила»

0

Л.Костенко. «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини - її «крилатості», що проявляється індивідуально. Духовне багатство - найбільший скарб у житті.Творчість моїх учнів

0

Діти творчі особистості.Помічають навколо себе багато цікавого. Все це намагаються передати у віршахВірш "Вишиваний сон"

0

Вірш "Вишиваний сон". Авторський вірш для молодших школярів до свята Вишиванки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі