Користувацький вхід

Поезія

Обмежити пошук фільтруванням:Обряд "Водіння кози"

0

Обряд надасть можливість:
- ознайомити учнів з обрядом колядування в Україні, колядками, різдвяними побажаннями, з традиціями, пов’язаними з цим святом;

-розвивати вміння виразно читати; поглибити знання з фольклору,з українського народознавства;

-виховувати любов до рідного слова, до традицій свого краю, до звичаїв свого народу.Поетичний лабіринт "Моя країна..."

0

Урок української літератури в 6 класі. Поетичний лабіринт "Моя країна..."Т.Шевченко. "Садок вишневий коло хати"

0

Продовжити ознайомлення учнів із поезіями Т.Шевченка, зокрема із перлиною пейзажної лірики поета - віршем „Садок вишневий коло хати”; допомогти учням усвідомити ідейно-художню цінність поезії за допомогою виразного читання, описувати власні відчуття, викликані художнім словом та вміти їх висловлювати, відтворювати настрій пейзажної поезії, виховувати любов до батьківського дому, родини, природи.Л.Костенко. «Крила»

0

Л.Костенко. «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини - її «крилатості», що проявляється індивідуально. Духовне багатство - найбільший скарб у житті.Творчість моїх учнів

0

Діти творчі особистості.Помічають навколо себе багато цікавого. Все це намагаються передати у віршахВірш "Вишиваний сон"

0

Вірш "Вишиваний сон". Авторський вірш для молодших школярів до свята Вишиванки.Театралізована вистава "Не ріпка, а новорічна ялинка"

0

Дана розробка допоможе юним акторам поринути у світ казки і навіть стати її героємГуманістична цінність трагедії В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта», її популярність серед різних поколінь

0

Методична розробка уроку дає можливість розкрити гуманістичну думку про велике значення кохання як джерела розвитку і духовного збагачення людини; розвивати естетичні смаки учнів, удосконалювати уміння аналізувати драматичні твори; вчити орієнтуватися у життєвих ситуаціях, оцінювати свої вчинки та дії інших людей; виховувати моральну чистоту та здатність до сильних і щирих почуттів.Свято здоров'я. Здоровенькі були!

0

Свято здоров'я.Здоровенькі були
Формувати життєві навички, що сприяють здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності.Розвивати в учнів базові фізичні якості, уміння одержувати елементарні знання у галузі фізичної культури та гігієни, бажання підтримувати своє здоров'я на належному рівні,чинити опір негативним впливам.Святкове вітання з Новим 2021 роком!

1

сценарій новорічного святкування у рамках карантину. Вітання учасників навчального процесу з наступаючим роком Бика

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі