Користувацький вхід

Поезія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку

0

- Пропоную розпочати урок краси слова.
- Як ви, друзі, гадаєте, що ми можемо взяти сьогодні з уроку і для чого? ( Діти відповідають з опорою на ключові слова, що записані на дошці: «Будемо вчитися думати над прочитаним, щоб читання стало свідомим. Будемо уявляти красиві картини за прочитаним. Потренуємо пам'ять. На уроці читання можна насолоджуватись красою слова. Повправляємось у красномовстві. Зрости має і інтерес до читання!»)Інтегрований урок "Солов’їна, барвінкова українська рідна мова"

0

Матеріали уроку допоможуть збагатити знання дітей про українську мову, ознайомлять з її багатством і різноманітністю. Учні зможуть відчути чарівну музику рідного слова, переповняться гордістю за свою мову і свій народ.День поезії "Поезія - душа моя"

0

Позакласний захід для ознайомлення та виклику інтересу до поезії та розвитку естетичних смаків, відчуття краси образного слова та музики після прослуховування та прочитання учнями поетичних та музичних творів українських та зарубіжних поетів XIX-XXI століття, співаків та виконавців сучасної та авторської пісні, таких як: О.Блок, С.Єсенін, М.Цвєтаєва,Б.Пастернак, М.Луків, М.Сингаївський, А.Демиденко.Літературна композиція «З болем у серці» присвячена дню пам’яті Чорнобильської трагедії

1

Спроба осягнути трагедію Чорнобиля через поетичні твори класиків та сучасників українського письменства.Тематичний бібліотечний вечір «Щасливий той, хто щасливий у своєму домі»

0

Чи вміємо ми кохати? Які почуття викликала поезія, що прозвучала? З чого складається шлюб, як будувати сімейні стосунки ?Розробка уроку літературного читання

0

Урок спрямований на поглиблення знань учнів про казку як художній твір.
Робота має на меті виховувати у дітей доброту, чуйність, любов до ближнього.Натхненні словом Кобзаря. Збірка поезій

1

Тарас Шевченко
у творчості поетів Вінниччини. Матеріали для уроків літератури рідного краюСценарій свята 8 Березня у початковій школі «Мамине свято»

0

Мати-всьому початок.Мати-берегиня роду,домашнього вогнища.Саме вона є тим центром,який єднає всю родину.
Прищеплювати любов і повагу до жінки-матері,бабусі,сестрички,подруги.
В даному сценарії вміщений цікавий і доступний матеріал для учнів початкової школи.Це поетичні твори,пісні,частівки,гумористичні твори, конкурси.Урок-змагання з німецької мови «Schule»

0

Ефективність уроку визначається ступенем розумово-мовленнєвої активності учнів. Дану розробку уроку змагання можна використовувати для систематизації лексико-граматичного матеріалу з теми "Школа". Підібраний матеріал відповідає вподобанню учнів. На занятті використовувались різні форми роботи: групові, індивідуальні, колективні.Розробка уроку геометрії 7 клас з теми "Перша ознака рівності трикутників"

0

Мета: домогтися свідомого розуміння учнями змісту першої ознаки рівності трикутників, поняття «ознака рівності трикутників» та його відмінності від поняття «означення рівності трикутників».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
горящие туры из днепропетровска. Посмотрите варианты горящих туров в Турцию по стоимости от 329 $

Останні коментарі