Користувацький вхід

Поезія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Година спілкування "Хай в родині живе доброта"

0

Формую увлення школярів про значення сім"ї для дитини. Виховую чуйність і доброту до своїх близьких, шанобливе ставлення до старших членів сім"ї.Конспект заняття "Пори року"

0

Конспект заняття «Пори року»
Мета :
1. Активізувати в мові дітей вживання складних речень, прикметників (підбором визначень); закріпити уявлення дітей про характерні особливості різних пір року;
2. Розвивати мислення при вираженні своєї думки.
3. Виховувати у дітей любов до природи, до рідного краю, бажання піклуватися про природу, підтримувати чистоту в екологічному середовищі.Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"

0

Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"має мету: продовжити з учнями роботу над поняттями «опера», «жанри музики»;
навчати учнів розрізняти різні музичні жанри; пояснити учням їх значення для характеристик музичних образів;
збагачувати музичний кругозір;
розвивати емоційну сферу та уяву учнів, навички уважного слухача й виконавця, здібності тонко відчувати й розуміти зміст і характер музичних творів;
розвивати в учнів музичний слух, почуття ритму та навички чистого інтонування мелодії;
активізувати творчий потенціал учнів;І мою мову, мову солов'їну я слухаю під сонцем і дощем

0

Сценарій знайомить учнів із творчістю члена НСПУ Валентини Каменчук, виховує пошану до рідної мови, любов до рідної землі.Сценарій випускного балу "Ромашковий світ дитинства"

1

Сценарій випускного балу для 11 класу. Поеднання сучасного виховного заходу з традиціями школи, класу.Казка – це слово, сповнене краси

0

Урок позакласного читання, який удосконалює вміння творчо працювати над текстом, розвиває смислову та образну пам'ять, виховує любов до творчого слова.Конспект заняття "Талановита Петриківка"

0

Тема: «Талановита Петриківка»
Мета: познайомити дітей з петриківським розписом;
навчати малювати на папері візерунки із рослинних елементів за мотивами петриківського розпису; передавати його характерні особливості: «цибулька», калина.Сценарій свята для дошкільнят на тему: "Весела Масляна"

0

Тема: Весела масляна

Мета: ознайомити дітей зі святом Масляної; розширити уявлення учнів про народні свята; розвивати інтерес до традицій рідного краю; виховувати любов до народних звичаїв.Виховна година-гра "Ігри патріотів"

0

Виховна година-гра "Ігри патріотів" для учнів 9-11 класів з презентацією складається з таких конкурсів:
1. Розминка
2. Народні свята
3. Карта України
4. Народна мудрість
5. Грошові одиниці України
6. Поетична скарбниця
7. Багатолика Україна.
До конкурсу "Поетична скарбниця" подано додатковий матеріал - сучасні вірші про Україну.Розробка уроку із зарубіжної літератури «Значення образу Різдва у повісті Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». Елементи фольклору (казки, пісні) у творі»

0

Пропонована авторська модель уроку адаптована до вікових можливостей учнів 6 класу. Для мотивації навчальної діяльності школярів використано вертеп (колядники в національних костюмах з різдвяними символами). На уроці крім цього було використано: роботу в групах, цитатну таблицю, рольову гру, прийом "Обери позицію", "Ланцюжок помилок", інсценізацію зустрічі з Бобом Кретчетом, гронування "Щасливе серце", табляцю реальних і фантастичних утворень, прийом "Мікрофон", "Поетична хвилинка" та інші.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі