Користувацький вхід

Останні публікації

2017-10-24 00:01

Поезія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій концертної програми до дня вчителя "Учитель - незгасна зоря"

1

Виховати в учнів повагу до вчителів, їх вшанування.
Учителю! Невже ти не втомився
У юні душі класти щось нове?
Для цього ти на світ і народився –
У цьому є покликання твоє.Родинне свято для 1 класу "Школа і родина - мета єдина!"

0

Сценарій виховного заходу "Школа і родина -мета єдина"складено у віршованій формі. Містить вірші про кожного учня класу, творчі завдання для родин, вірші звернення до батьків, пісні.Заняття з англійської мови «Культурна програма. Культурно-освітні заходи. На концерті. У вернісажі»

0

Заняття передбачає виконання декількох етапів роботи: презентація нового матеріалу включає роботу з лексикою, текстами-опорами "Concert", "Exhibitions". Наступний етап – розвиток навичок монологічного мовлення щодо теми, що вивчається: доповіді студентів "Platon Mayboroda", "Wolfgang Amadeus Mozart", "Thomas Gainsborough" і "Joseph Turner", робота зі стіннівками "Рафаель", "Мікеланджело", "Тернер", "Моцарт", прослуховування "Eine Kleine Nachtmusik" В.А. Моцарта, обговорення вражень, відповіді на питання.Перший урок у 1 класі "Я люблю свою Україну"

0

Проведення першого уроку у 1 класі - дуже відповідальний момент у житті не тільки й дітей, а й педагогів, тому у розробці уроку використанні цікаві авторські матеріали та ігрові моменти.Вірш "Букет"

0

Вірш "Букет" учить дітей милуватися природою рідного краю, захоплюватися його красою, цікавитися назвою рослин, що нас оточують.Вірш "Осіння мить"

0

Вірш "Осіння мить" публікується вперше. Вміти бачити у буденному прекрасне, спостерігати за красою природи, бажання її оберігати - тематика цього вірша.Вірш "Любіть же, люди!"

0

Вірш "Любіть же, люди!" - авторський, публікується вперше. Любити - це значить берегти все, що нас оточує, дбати, щоб наша природа розквітала, радуючи нас та майбутнє покоління.Родинне свято "Я серцем люблю Україну свою"

0

У сценарії свята використано авторські вірші про Україну, про Бородянку, які публікуються вперше.Урок-практична робота для 6 класу за темою «Масштаб»

0

Запропоновані матеріали містять завдання в двох варіантах (за рівнем складності)та можуть бути застосовані вчителем для організації самостійного опрацювання теми "Масштаб" учнями 6 класу.Літературно-музична композиція «Красною кистью рябина зажглась»

0

Урок містить біографічні дані поетеси Марини Цвєтаєвої, вірші, покладені на музику та свідчення сучасників про Марину Цвєтаєву

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі