Користувацький вхід

Останні публікації

Поезія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарий праздника, посвященного Дню Матери «О той, кто дарует нам жизнь и тепло...»

1

Воспитывать у детей чувство любви к самому родному человеку на Земле. Учить детей выражать свои чувства к маме. Воспитывать уважительное отношение к мамам, желание помочь им.
Развивать чувства долга и ответственности за свои поступки.
Создать теплый нравственный климат между матерями и детьми.Спортивна година «Подорож космічними планетами» (до Всесвітнього дня авіації та космонавтики – 12 квітня)

0

Даний матеріал містить цікаві імітаційні ігри, естафети, конкурси на космічну тематитку.Поезія "Моїм випускникам"

0

Моїм випускникам

Вже багато вітань пролунало сьогодні,
В день щасливий і сумний водночас.
І по-батьківські гордість проймає усього ,
Та щемить чомусь серце, стискає в грудях.

Вже дорослі шляхи відкриє вам доля,
Будуть злети ,падіння і знову підйом.
Ваша щирість і людяність Вам допоможе.
Не спіткнутись в дорозі, зіткнувшись зі злом.

Вірю в ваші серця ,бо свого я вам частку залишив,
Ви зростали і зріли , горіти ви вчились - не тліть.
Тож сміливо і гордо крокуйте своєю стежиной,
Вам шляхи всі під силу,бо людяність долю творить.Бінарний урок "Вічна тема кохання"

0

Учні із задоволенням «відвідують» Верону (заочна подорож з гідами, що супроводжується відеофрагментами з показом міста закоханих). Також діти мають змогу вдосконалювати свої вміння та навички висловлюватися, спілкуватися та аналізувати сонети англійською та українською мовами.

Цікавими видами роботи для восьмикласників є інсценування фрагментів із трагедії В. Шекспіра «Ромео та Джульєтта», які звучать англійською мовою та російською. Ромео та Джульєтта мають змогу показати свої неперевершені акторські здібності."Все починається з любові..."

0

Повільна мелодія
Ведучий: Про любов написано багато. Десятки тисяч рядків продиктовані душевним хвилюванням і глибокими роздумами.
Ведучий: Про любов написано мало. Мало, тому що це почуття невичерпне. І скільки б не було написано про любов, її новизна, драматизм, зачарування не можуть бути вичерпані, поки живе на землі людина і поки б’ється її серце.
Ведучий: Сьогоднішня наша зустріч незвичайна… Ми будемо говорити про любов. Так, так, про ту любов, що рухає сонце і світила.Найвища самопожертва-в материнстві (за поемою Т. Г.Шевченка «Катерина»)

1

Матеріал уроку дасть можливість з’ясувати особливості тематики жіночої долі у творчості Т.Г.Шевченка.Мова - душа нації

0

показати красу рідної мови, її багатство, обгрунтувати важливість рідної мови у формуванні духовного світу людини, розкрити значенння в життті кожного українця; пробудити почуття національної гідності, формувати громадянський світогляд; виховувати любов до рідної мови, рідного краю, українського народу, почуття поваги до всього українського; продовжувати вчити ліцеїстів виразності читання та культури спілкування, знайомити з сучасними українськими письменниками.Памяти Беллы Ахмадулиной. Взгляд из будущего. (стих).

0

Белла Ахмадуліна. В допомогу вчителям зарубіжної літератури, педагогам - організаторам,бібліотекарям для проведення уроків та позакласних заходів, присвячених вивченню творчості поетеси.Сергей Есенин. Взгляд из будущего (стихи)

0

Вірші, присвячені життю і творчості С. Єсєніна. В допомогу вчителям зарубіжної літератури , педагогам – організаторам і бібліотекарям для проведення уроків та позакласних заходів, присвячених творчості поета.Зразки віршів учнів до конкурсу "Ми за тверезе життя!"

0

Зразки віршів до конкурсу "Ми за тверезе життя!" допоможуть педагогам якнайкраще підготувати учнів до творчості

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі