Користувацький вхід

Поезія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Театралізована вистава "Не ріпка, а новорічна ялинка"

0

Дана розробка допоможе юним акторам поринути у світ казки і навіть стати її героємГуманістична цінність трагедії В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта», її популярність серед різних поколінь

0

Методична розробка уроку дає можливість розкрити гуманістичну думку про велике значення кохання як джерела розвитку і духовного збагачення людини; розвивати естетичні смаки учнів, удосконалювати уміння аналізувати драматичні твори; вчити орієнтуватися у життєвих ситуаціях, оцінювати свої вчинки та дії інших людей; виховувати моральну чистоту та здатність до сильних і щирих почуттів.Свято здоров'я. Здоровенькі були!

0

Свято здоров'я.Здоровенькі були
Формувати життєві навички, що сприяють здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності.Розвивати в учнів базові фізичні якості, уміння одержувати елементарні знання у галузі фізичної культури та гігієни, бажання підтримувати своє здоров'я на належному рівні,чинити опір негативним впливам.Святкове вітання з Новим 2021 роком!

1

сценарій новорічного святкування у рамках карантину. Вітання учасників навчального процесу з наступаючим роком БикаПозакласний захід для учнів початкової школи "Spring is coming. Favourite flowers"

0

Цей позакласний захід присвячений приходу весни, оживанню природи, улюбленим весняним квітам.
Цілі: - розвивати діалогічне та монологічне мовлення,
-розвивати почуття прекрасного,
-виховувати почуття дружності та дбайливого ставлення до природи,
-розширити знання учнів про квіти,
-активізувати інтерес до вивчення англійської мови.
Це чудове яскраве весняне свято, метою якого також є поповнення словникового запасу учнів може проводитися в рамках тижня англійської мови.НУШ очима вчителів (сценарій)

0

Яким має бути зміст сучасної освіти в школі І ступеня? Які шляхи його оновлення? З якими викликами стикаються педагоги закладів освіти? Ці питання стали предметоУ дослідженнях багатьох педагогів і психологів зауважено, що оригінальність мислення, творчість учнів найповніше виявляються і розвиваються в навчальній діяльності, що має дослідницьку спрямованість.Нова школа очима вчителів.Виховний захід " Наш клас"

1

Віршований сценарій про учнів класу для проведення виховної години з батькамиТарас Шевченко

0

Інтегрований урок з англійської та французької мов з використанням ІКТ у 8 класіВірші

0

Маленькі вірші (хоку) були написані учнями 6 класу для того, щоб вони вчилися, як японці бачити у малому велике.«Крутянські спартанці»

0

Сценарій заходу, присвячений подвигу Героїв Крут. «Крутянські спартанці». Героїчна боротьба української молоді за незалежність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі