Користувацький вхід

Поезія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід для учнів початкової школи"Spring is coming. Favourite flowers"

0

Цей позакласний захід присвячений приходу весни, оживанню природи, улюбленим весняним квітам.
Цілі: - розвивати діалогічне та монологічне мовлення,
-розвивати почуття прекрасного,
-виховувати почуття дружності та дбайливого ставлення до природи,
-розширити знання учнів про квіти,
-активізувати інтерес до вивчення англійської мови.
Це чудове яскраве весняне свято, метою якого також є поповнення словникового запасу учнів може проводитися в рамках тижня англійської мови.НУШ очима вчителів (сценарій)

0

Яким має бути зміст сучасної освіти в школі І ступеня? Які шляхи його оновлення? З якими викликами стикаються педагоги закладів освіти? Ці питання стали предметоУ дослідженнях багатьох педагогів і психологів зауважено, що оригінальність мислення, творчість учнів найповніше виявляються і розвиваються в навчальній діяльності, що має дослідницьку спрямованість.Нова школа очима вчителів.Виховний захід " Наш клас"

1

Віршований сценарій про учнів класу для проведення виховної години з батькамиТарас Шевченко

0

Інтегрований урок з англійської та французької мов з використанням ІКТ у 8 класіВірші

0

Маленькі вірші (хоку) були написані учнями 6 класу для того, щоб вони вчилися, як японці бачити у малому велике.«Крутянські спартанці»

0

Сценарій заходу, присвячений подвигу Героїв Крут. «Крутянські спартанці». Героїчна боротьба української молоді за незалежність.Подорож з казковими героями до Країни Права

0

Сценарій заходу до тижня права на основі казки «Попелюшка»Конспект уроку з основ здоров'я для 3 класу «Я обираю здорові звички»

0

Після цього уроку учні зможуть: пояснювати поняття "корисні" та "шкідливі" звички; усвідомлювати згубну дію на дитячий організм куріння, алкоголю та наркотиків, вливу комп'ютерних ігор на психічне та фізичне здоров'я; оцінювати свої вчинки та приймати рішення; обґрунтовувати поняття "здоровий спосіб життя"; працювати з інтерактивними вправами; взаємодіяти у групах, парах; набувати навичок самооцінювання та взаємооцінювання.Поезії срібний струмінь (літературний салон)

0

Жовтень 1917... Напружений і тривожний. Країна жила передчуттям великих подій, які не могли обійти будь-кого. Та і в цій тривозі не зникало бажання жити, сподіватися, кохати і мріяти. Ніби відчуваючи близькі зміни, люди прагнули затишного , дружнього спілкування.Стаття

0

Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. На заняттях гуртка теж можна і потрібно розвивати мовлення учнів, а це в свою чергу породжує творчість. Так учні починають складати свої вірші. Деякі з них написані у статті

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі