Користувацький вхід

Поезія

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-практична робота для 6 класу за темою «Масштаб»

0

Запропоновані матеріали містять завдання в двох варіантах (за рівнем складності)та можуть бути застосовані вчителем для організації самостійного опрацювання теми "Масштаб" учнями 6 класу.Літературно-музична композиція «Красною кистью рябина зажглась»

0

Урок містить біографічні дані поетеси Марини Цвєтаєвої, вірші, покладені на музику та свідчення сучасників про Марину ЦвєтаєвуСценарій засідання клубу "Інтелектуальна вітальня"

0

«Планета — колиска розуму,
але не можна вічно жити в колисці». К. Е. Ціолковський
«Найважливіше завдання цивілізації - навчити людину мислити».
Томас Едісон
«Гра не є пустою забавою, це зміст життя дитини, її творча діяльність потрібна для її розвитку. У грі дитина живе, і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя».
К. Ушинський
В клубі "Інтелектуальна вітальня" намагаємось поєднати розвиток, мислення та гру.Літературно-музична композиція «Молодь обирає здоров’я»

0

Літературно-музична композиція «Молодь обирає здоров’я» - це сценарій позакласного заходу для учнів 7-9 класів. Можна використати під час проведення екологічного тижня. Він сприяє формуванню внутрішньої потреби дбайливого ставлення до власного здоров’я; прищепленню любові і поваги до батьків, до природи, до навколишніх; переконанню, що байдужість – одна з найбільших вад людини; розвитку у школярів акторських здібностей, здатності сприймати прекрасне; удосконаленню декламаторських навичок.ВІРШ "У КАРПАТСЬКИХ ГОРАХ..."

0

У КАРПАТСЬКИХ ГОРАХ,
У ДОЛИНІ ТИХІЙ
Є ПРЕКРАСНИЙ ШЕПІТ,
РІДНИЙ НАМ УСІМ.ВІРШ "Усе навчаю і навчаюсь..."

0

Усе життя навчаю і навчаюсь.
Усе життя раді дітей живу,
Для них я кожен ранок посміхаюсь,
Хоч може у душі важкий тягар несу.Година спілкування "Хай в родині живе доброта"

0

Формую увлення школярів про значення сім"ї для дитини. Виховую чуйність і доброту до своїх близьких, шанобливе ставлення до старших членів сім"ї.Конспект заняття "Пори року"

0

Конспект заняття «Пори року»
Мета :
1. Активізувати в мові дітей вживання складних речень, прикметників (підбором визначень); закріпити уявлення дітей про характерні особливості різних пір року;
2. Розвивати мислення при вираженні своєї думки.
3. Виховувати у дітей любов до природи, до рідного краю, бажання піклуватися про природу, підтримувати чистоту в екологічному середовищі.Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"

0

Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"має мету: продовжити з учнями роботу над поняттями «опера», «жанри музики»;
навчати учнів розрізняти різні музичні жанри; пояснити учням їх значення для характеристик музичних образів;
збагачувати музичний кругозір;
розвивати емоційну сферу та уяву учнів, навички уважного слухача й виконавця, здібності тонко відчувати й розуміти зміст і характер музичних творів;
розвивати в учнів музичний слух, почуття ритму та навички чистого інтонування мелодії;
активізувати творчий потенціал учнів;І мою мову, мову солов'їну я слухаю під сонцем і дощем

0

Сценарій знайомить учнів із творчістю члена НСПУ Валентини Каменчук, виховує пошану до рідної мови, любов до рідної землі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
горящие туры из днепропетровска. Посмотрите варианты горящих туров в Турцию по стоимости от 329 $

Останні коментарі