Користувацький вхід

Олександр Довженко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка заняття з української літератури «Олександр Довженко. Кіноповість «Зачарована Десна»»

1

Методична розробка заняття з української літератури, що містить різноманітні форми і методи роботи: "асоціативний кущ", мозковий штурм, літературний диктант, метод проетків. Кожний етап заняття аналізується та оцінюється.Історія написання «Зачарованої Десни», її автобіографічна основа, сповідальність оповіді. Система образів у творі

0

Довженко був палким патріотом рідної землі. Через усе життя він проніс любов до своєї маленької батьківщини, до річки свого дитинства – Десни. Про це свідчить кіноповість «Зачарована Десна», твір, який по праву вважається шедевром не тільки творчості письменника, а й усієї української літератури.Розробка уроку з української літератури для 11 класу «О. Довженко. «Зачарована Десна». Історія написання, автобіографічна основа, сповідальність оповіді. Поєднання минулого й сучасного. Морально-етичні проблеми»

0

План-конспект уроку з української літератури для 11 класу "Зачарована Десна». Історія написання, автобіографічна основа, сповідальність оповіді. Поєднання минулого й сучасного. Морально-етичні проблеми".Україна в огні

0

інтегрований урок, в якому досліджується історія написання кіноповісті О. Довженка «Україна в огні»; де розкриваються проблеми, що підмінає автор; надається правильна оцінка історичним подіям, які відбувалися на території тимчасово окупованої України; присутнє почуття патріотизму, національної гідності; цінування миру на планеті, виховування інтересу до творчої спадщини О. Довженка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі