Користувацький вхід

Естетичний цикл

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуУрок-узагальнення по темі «Основи морального життя»

0

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Основи морального життя», повторити вивченні поняття,біблійні історії та ключові вірші.Етичний практикум «Як шанувати батьків»

0

Мета: закріпити знання про стосунки в родині та їх важливе місце у житті; формувати почуття необхідності ретельно і з любов’ю виконувати свої обов’язки у сім’ї, бажання шанувати батьків, вміння чуйності та відкритості до них; виховувати почуття поваги до своїх батьків та підтримки їх у різних життєвих ситуаціях; розвивати почуття милосердя до ближнього, повагу до Божих Заповідей як основного дороговказу в житті.Презентація до уроку №9-10 з "Мистецтва"

2

Презентація "Романська архітектура" до уроків №9-10 з "Мистецтва" за новою прогамою для 8 класу містить ілюстративний матеріал на допомогу вчителю і учням.Світлий образ Кобзаря.

0

Інтегрований урок у 6-му класі на тему: Світлий образ Кобзаря.Пісні рідного краю. За підручником О. Лобова

0

На уроці учні узагальнюють знання про види пісень, пригадують та дізнаються про народні музичні інструменти.Отримують інформацію про виникнення пісні Пригадують українську народну пісню "Ой єсть в лісі калина", і виконують групами. Знайомляться з поняттям "Пастораль"в різних видах мистецтва та знайомляться і слухають музичну п,єсу В. Косенка "Пасторальна", яку порівнюютьіз картиною В. Маковського "Український пейзаж із хатами". Розповідь вчителя про красу рідного краю, любові до природи до народної пісні.Презентація «Тварини Червоної Книги України»

0

Даний матеріал є дуже цікавим для вивчення саме у початковій школі на уроках Природознавства. Презентація насичена ілюстраціями та текстовими доповненями, що полегшує сприйняття учнями матеріалуІнтегрований урок «Варись, варись, борщику»

1

Традиції української кухні в поєднанні з українським фольклором.

Вчити не забувати українські обряди, розвивати світогляд, широту думки, збагачути словниковий запас дітей. Розвивати пізнавальний інтерес до українських традицій, культури і мови, творчі та артистичні
здібності. Прищеплювати любов до української культури та народних традицій. Виховувати почуття національної гідності та гордості за українську націю.Інтегрований урок «Чудові барви природи. Пейзаж «Зимова казка»»

0

Інтегрований урок з музичного мистецтва та образотворчого мистецтва. Розширити знання учнів з кольорознавства. Дати поняття про створення настрою. Урізноманітнити технічні навички роботи з акварельними фарбами.Виховувати любов до природи, вміння бачити прекрасне, розвивати інтерес до пейзажного живопису та музики.Презентація до уроку з мистецтва «Велич і краса мистецтва Візантії»

2

В презентації поданий матеріал до уроку з "Мистецтва" для 8 класу за новою програмою.Презентація знайомить учнів з образотворчим мистецтвом Візантії - християнські храми Візантії, особливості будови та розкіш внутрішнього оздоблення, мозаїка храмів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі