Користувацький вхід

Останні публікації

Естетичний цикл

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу«Доброта. Чи легко бути добрим?» (розробка уроку за експериментальною програмою «Довіра»)

0

Ознайомити з поняттям «добро». На прикладах змісту казок, мультфільмів донести до свідомості учнів, що доброта – найкраща риса характеру людини. Розвивати зв’язне мовлення, спостережливість, уміння висловлювати власні судження. Виховувати в учнів бажання творити добро.Цифровий ресурс "Черкаський край"

0

Цифровий ресурс про рідний край де відображається інтеграція всіх освітніх напрямів пізнавального, мовленнєвого та художньо-естетичного розвитків. Розроблено відповідно до вимог Освітньої програми «Дитина».
Рекомендований для використання педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладівКонспект заняття "Щедра земля Черкащини"

1

Заняття побудовано з використанням цифрового ресурсу про рідний край де відображається інтеграція всіх освітніх напрямів пізнавального, мовленнєвого та художньо-естетичного розвитків. Конспект заняття розроблено відповідно до вимог Освітньої програми «Дитина».
Рекомендований для використання педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладівРозробка презентацій до уроків мистецтва 4 клас

0

Робота містить розробку презениацій для уроків з курсу мистецтво за 4 класВикористання проектної діяльності на уроках у початкових класах

0

1. Про скарби які знаходяться в нас на Україні, а також в Тернопільській області.
2. Про свята, які святкують в зимовий період. Традиції та обряди зимових свят в Україні.ДВІ ГОСПОДНІ ЗАПОВІДІ ЛЮБОВІ. Конспект уроку основ християнської етики у 8 класі

0

ДВІ ГОСПОДНІ ЗАПОВІДІ ЛЮБОВІ. Конспект уроку основ християнської етики у 8 класі.Конспект уроку з християнської етики

0

Дана розробка уроку з християнської етики допоможе вчителям зекономити час при підготовці до уроку, оскільки містить багато додаткового матеріалу на задану тему.Сценарій турніру для учнів старших класів "Незвичайні пригоди в країні Уявляндії".

0

Сценарій турніру для учнів старших класів "Незвичайні пригоди в країні Уявляндії"

Казкарка .За тридев’ять земель, за тридев’ять морів знаходиться дивовижне королівство Уявляндія . Правлять тим королівством талановитий король Шедевр і вічно юна принцеса Фантазія, (входять персонажі, кланяються глядачам і сідають на трон ) Щороку, коли Уявляндія купається в квітучих садах, а звідусіль лунають солов’їні співи та ніжні серенади, в палаці короля відбувається бал Мистецтв, на який запрошуються всі жителі королівства.
(Звук фанфар)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі