Користувацький вхід

Естетичний цикл

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуКонспект заняття "Бісерні фантазії"

0

познайомити учнів з відомостями про історію виникнення та розвиток бісероплетіння; - створити атмосферу активної пізнавальної діяльності учнів; - розвивати фантазію, творчу уяву, вміння співпрацювати під час групової роботи; - формувати вміння та навички використовувати різні види та способи бісероплетіння під час виготовлення виробу;
- виховувати дружелюбність, повагу, пріоритет творчості, естетичний смак.Конспект заняття з образотворчої діяльності з використанням нетрадиційної техніки малювання (малювання по піні)

0

Конспект заняття з образотворчої діяльності з використанням нетрадиційної техніки малювання (малювання по піні)
ТЕМА: малювання по піні.
МЕТА: продовжувати вчити дітей малювати використовуючи нетрадиційні
методи. Розвивати мислення, пам'ять ,увагу, уяву; виховувати вміння слухати пояснення вихователя, вміння долати труднощі, а також виховувати почуття прекрасного.

Матеріали: 2 аркуша паперу, фарба гуаш, лінійка , серветки.
Хід заняття
Організаційний момент
1.Привітання
Доброго ранку – сонце привітне!Відкрита виховна година «Тиха пристань»

0

Виховна година на тему «Тиха пристань» - це розповідь про самотніх людей, стареньких батьків, та відношення дітей від своїх немічних батька чи матері.
Справді, інколи ми забуваємо про батьків у щасливі і радісні хвилини. І навіть можемо віддати їх у дім пристарілих. Не завжди доживають свого віку ста¬ренькі вдома. Звичайно, різні обставини змушують покинути свою домівку і переїхати до будинку пристарілих. Коли людина самотня і за нею нікому доглянути – це одна справа. Але, коли діти відмовляються,- це вже злочин.урок музичного мистецтва 5 клас " Народні пісня і танець у творчості композиторів. Обробка"

0

урок музичного мистецтва 5 клас " Народні пісня і танець у творчості композиторів. Обробка"Розвага "Великдень всіх нас на гостину просить"

1

Зміст розваги допоможе розширити і поглибити уявлення дітей про давнє, величне християнське свято – Великдень і народні традиції його святкування. Познайомить з символом воскресіння Ісуса Христа – писанкою. ЗбагатЗаняття з художньо-естетичного розвитку (малювання ) для дітей ІІ молодшої групи.

0

Заняття з художньо-естетичного розвитку (малювання )
для дітей ІІ молодшої групи.

Підготувала вихователь ДНЗ № 13 « Гвоздичка» Голобородько Л. Л.
Тема: Як помирити Лисичку та Журавля?

Мета: закріпити уміння дітей ритмічно наносити крапки , мазки, хвилясті лінії на готові форми (посуд).
Розвивати чуття кольору, бажання малювати.
Виховувати акуратністьу роботі з фарбами ,любов до народної казки.

Матеріал: площинні паперові форми глечика та тарілочки,гуашеві фарби, пензлі ,зразки керамічного посуду,оздобленого елементами розпису .

Хід заняття .Сакраментальні символи у вишивці Чернігівщини

0

Дослідницька робота МАН базується на ознайомленні з історією української народної вишивки, дослідженні основних символів вишивки Чернігівщини, виявленні секретів майстерності, збереженні і розвивитку народного виду декоративного мистецтва.Позакласний захід "Щастя бути разом", 8 клас

0

Позакласний захід Щастя бути разом у 8 класі направлений на зміцнення родинних зв’язків, кращого пізнання одне одного, що є актуальним для учнів підліткового віку; виховання поваги до свого роду та свого коріння.Методичні матеріали "Шляхи, засоби та форми естетичного виховання школярів в умовах ГПД"

0

Ефективність естетичного виховання школярів в умовах ГПД визначають такі чинники:
 створення естетично привабливої обстановки (оформлення навчального кабінету, місць відпочинку);
 звернення у виховній роботі до народних традицій і обрядів;
 висока естетична культура різноманітних виховних заходів;
 висока естетична культура вихователів і вихованців у зовнішньому вигляді й у стосунках.
Ефективність естетичного виховання забезпечується також взаємодією закладів освіти, культури, сім'ї, засобів масової інформації з культурними традиціями суспільства.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі