Користувацький вхід

Естетичний цикл

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуРозвага "Сорочинський ярмарок" /за програмою Афлатот/

0

Поглибити та розширити уявлення дітей про ярмарок, поняття «товар», торгівля», «продавець,», «покупець»; закріпити уявлення про процес «купівлі-продажу»; донести дітям, що влаштовувати ярмарки – давня традиція українського народу; дати дітям зрозуміти, який ярмарок найбільший в Україні. Виховувати повагу до національних традиційКонспект уроку з мистецтва у 3 класі "Калейдоскоп вражень"

0

КАЛЕЙДОСКОП ВРАЖЕНЬ
Мета:
♦ ознайомити учнів з видами візуальних (образотворчих) мистецтв, головними засобами виразності в них, навчити розрізняти твори мистецтва за їх видами;
♦ розвивати вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, аналізувати їх, формувати естетичні почуття, смак, активізувати ініціативу учнів;
♦ виховувати любов до творів образотворчого мистецтва.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.Конспект уроку з інтегрованого курсу «Мистецтво» та зарубіжної літератури у 10-му класі на тему: «Поль Верлен – поет і людина. “Поетичне мистецтво” – поетичний маніфест символізму»

0

Матеріал призначений для уроків з інтегрованого курсу «Мистецтво» та зарубіжної літератури. Ознайомить учнів з життєвим і творчим шляхом поетів та композиторів і допоможе визначити особливості символізму у їх творчості. Навчить розуміти образи музики, пов’язані з вираженням почуттів і настроїв людини.Мистецтво. 8 клас. Тести. Узагальнення знань за І семестр.

0

Тести для учнів 8 класів з узагальнення знань за І семестр з предмету "Мистецтво". Тест містить 12 запитань: 1 правильна відповідь оцінюється в 1 бал.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.10 клас. Тести до теми "Мистецтво Латинської Америки. Узагальнення знань"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Мистецтво Латинської Америки. Узагальнення знань" для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти.10 клас. Тести до теми "Африканський культурний регіон"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Африканський культурний регіон" для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти.9 клас. Тести з теми "Український модернізм. Творчість Георгія Нарбута"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Український модернізм. Творчість Георгія Нарбута" для учнів 9 класу закладів загальної середньої освіти.8 клас. Тести до теми "Ідеали й образи Ресенансу"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Ідеали й образи Ресенансу" для учнів 8 класу закладів загальної середньої освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі