Користувацький вхід

Естетичний цикл

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу“Виготовлення одягу для ляльки-мотанки. Пошиття сорочки.”

0

Мета майстер-класу: ознайомити дытей із народними традиціями українського національного одягу, основними етапами та послідовністю пошиття одягу. Навчити, користуючись готовими лекалами, виготовляти швейні вироби, дотримуючись технологічної послідовності.
Формування навичок моделювання швейного виробу на основі базового лекала. Вдосконалення вміння крою та пошиття виробу ручним та машинним способом.“ Етнографічні особливості української народної вишивки на прикладі оздоблення ляльки-мотанки та обрядового рушника”

1

Майстер клас , розробка уроку “ Етнографічні особливості української народної вишивки на прикладі оздоблення ляльки-мотанки та обрядового рушника”Формування високої інформаційно-комунікативної культури особистості та медіаграмотності

0

Формування високої
інформаційно-комунікативної культури особистості та медіаграмотності

Iнформаційна культура - рівень розвиненості інформаційної взаємодії та всіх інформаційних стосунків у суспільстві, міра досконалості в оперуванні будь-якою необхідною інформацією.
Iнформаційна культура характеризує здатність суспільства ефективно використовувати
інформаційні ресурси й засоби інформаційних комунікацій та застосовувати передові досягнення в області інформаційних технологій.Реалізація інтегративного підходу на уроках дисциплін художньо-естетичного циклу

0

Даний матеріал допоможе вчителям художньо-естетичного циклу (та вчителям інших предметів) розробляти та впроваджувати інтегровані уроки в практику роботи.Творчі джерела рідної школи

0

Навчально-виховний комплекс№36 розташувався в центральній частині міста Кам’янське Дніпропетровської області. Наша рідна школа цього року святкує своє 60 річчя і має статус однієї з найкращих шкіл міста. За період своєї роботи НВК№36 накопичила багатолітній та плідний досвід, великий творчий потенціал. Так, при підтримки директора школи Галагузи О.В. та заступника директора з виховної роботи Набієвої О.В., в школі працюють 4 творчих колектива :
- зразковий ансамбль естрадного танцю «Апельсин»
(керівник Кірієнко Л.Л.)
- ансамбль бального танцю «Елегія» (керівник Дрємін М.І.)Преданья старины глубокой

0

К славянской мифологии в последнее время значительно возрос интерес. Появляются группы любителей древности, в литературе заняли свое место славянские фэнтези, а в школе данная тема освещена крайне скудно, всего пара уроков литературы в 6 классе. Но этот материал, до конца еще не разработанный, вызывает неподдельный интерес у учащихся. Поэтому наша работа представляет некоторые сведения о славянских мифах, расширяя кругозор учащихся, а также знакомит с творчеством Александра Кондратьева, замечательного поэта, фольклориста, историка.Важливість уроків естетичного циклу для розвитку образного мислення школярів.

0

Розбудити чутливість душі, звернутися до виховання почуттів – одне з головних завдань, поставлене сьогодні самим життям. Ми багато говоримо про дефіцит добра, любові, милосердя, співчуття. Вчити відчувати, переймати чужий біль, радіти чужим успіхам, захоплюватися, милуватися, споглядати треба так само, як навчати ходити, їсти, говорити.Аналіз розвитку сучасного танцю як виду хореографічного мистецтва

0

У контексті дослідження розглянуто сучасне хореографічне мистецтво, як синонім поняттю „сучасний танець”, а також нові форми танцю зароджені на початку ХХ ст. Відмова від традиційних балетних форм та руйнування еталонів класичного танцю.Сценарій до святкування Масляної та зустрічі весни «Весну закликаймо – птахів зустрічаймо»

0

Весна – чи не найулюбленіша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи.
Весну зустрічали радісно й пишно, з піснями, танцями, іграми. Ці пісні називаються веснянками.
Всі раділи весні. А особливо молодь, бо гуляла Масляну та зустріч весни по-своєму. Не одружені хлопці та дівчата збираються на вигоні, водити хороводи, проводити весняні ігри, кликали птахів з вирію. З прилітом птахів, весна повністю приходила на землю.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі