Користувацький вхід

Естетичний цикл

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуІнтеговане заняття для середньої групи . Тема: Весела подорож автобусом

0

Конспект заняття для середньої групи.
Інтегроване ознайомлення з соціумом та конструювання

Тема: Весела подорож автобусомМузичний супровід до ранкової гімнастики

0

Музичний супровід до комплексу загальнорозвиваючих вправ. До аудіозапису входять: марш, музика для ходьби на носочках, на п'ятках, боковий галоп, біг та 8 музичних фрагментів для виконання вправ.Співуча осінь

0

план -конспект авторської розробки уроку "Співуча осінь" розрахований на учнів початкової школи та має на меті виховання любові до рідного краю,природи,бережливе ставлення до птахів,естетичне сприйняття творів різних видів мистецтв.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики: «ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ»

0

Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики:

«ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ».Сценарій виховного заходу для учнів 6 класу на тему "У жінці все від Божої любові"

0

У жінці все від Божої любові…
(Сценарій виховного заходу для учнів 6-Б класу)
Мета: звернути увагу на місце жінки в суспільстві, підкреслити її велике призначення на Землі, підтвердити значимість в історії представниць нашої держави; виховувати почуття гордості, поваги, шани до жінки, любов до рідного краю; розвивати вміння декламувати вірші."Сучасні підходи до естетичного розвитку та виховання дітей дошкільного віку"

0

Доповідь на тему: «Сучасні підходи до естетичного розвитку та виховання дітей дошкільного віку»
Музичний керівник: Дамшук Олена В’ячеславівна
«Все прекрасне, що існує в навколишньому світі і створене людиною для інших людей, повинно доторкнутися до серця дитини і облагородити його»
Василь СухомлинськийВикористання мультімедіа у дитячому театрі.

0

Як мультимедійні засоби допомагають у навчальному процесі підготовки дитини-актора? Ми вчили дітей за існуючими методиками дуже довгий час та отримували гарні результати.
За матеріалами виступу на семінарі фестивалю "Жовтий звук", Харків, КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості".
З досвіду роботи зразкового художнього колективу "Театр музичного світложивопису".Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках музичного мистецтва (з досвіду роботи)

0

Стаття розкриває особливості творчого підходу вчителя до викладання музичного мистецтва в загальноосвітній школі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі