Користувацький вхід

Естетичний цикл

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуСценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.10 клас. Тести до теми "Мистецтво Латинської Америки. Узагальнення знань"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Мистецтво Латинської Америки. Узагальнення знань" для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти.10 клас. Тести до теми "Африканський культурний регіон"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Африканський культурний регіон" для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти.9 клас. Тести з теми "Український модернізм. Творчість Георгія Нарбута"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Український модернізм. Творчість Георгія Нарбута" для учнів 9 класу закладів загальної середньої освіти.8 клас. Тести до теми "Ідеали й образи Ресенансу"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Ідеали й образи Ресенансу" для учнів 8 класу закладів загальної середньої освіти.Тематичне заняття (ознайомлення з природним довкіллям та малювання) для дітей 6-го року життя на тему: «ЗОЛОТОКОСА ОСІНЬ»

0

Закріпити та збагатити знання дітей про характерні ознаки осені, форму-вати вміння милуватися барвистими кольорами осені; продовжувати вчити малювати пейзаж за допомогою нетрадиційної техніки малювання штампування; спонукати дітей передавати особливості осінніх дерев, домагаючись виразності за допомогою кольору; продовжувати роботу по збагаченню словникового запасу, закріпити поняття «пейзаж»; розвивати дрібну моторику; чутливість до кольору, творчі навички; виховувати емоційну чутливість до осінньої краси, дбайливе ставлення до природного оточення.Заняття з малювання для дітей 6-го року життя на тему: «ОСІННІ КВІТИ»

0

Продовжувати вчити дітей малювати квіти методом штампування, закріпити знання дітей про характерні ознаки осінніх квітів; спонукати дітей передавати особливості чорнобривців та хризантем, домагаючись виразності за допомогою кольору; формувати вміння слухати пояснення вихователя, правильно відтворювати запропоновані дії продовжувати роботу по збагаченню словникового запасу, закріпити назви осінніх квітів; розвивати дрібну моторику; чутливість до кольору, творчі навички; виховувати емоційну чутливість до осінньої краси, дбайливе ставлення до природного оточення.Презентація

0

Розкрито зміст, як розвинути мовлення учнів через театралізовану діяльність + вправи для розвитку мовлення.Конспект занятття "Виготовлення сніжинки в техніці макраме"

0

• Ознайомити дітей з технологією виготовлення сніжинки в техніці макраме.
• Виховувати шанобливе ставлення до традицій декоративно-ужиткового мистецтва, акуратність, точність, любов до праці.
• Розвивати увагу, логічне мислення, дрібну моторику рук, фантазію дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі