Користувацький вхід

позашкільна освіта

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій "Ми мудрі господарі природи"

Представлено сценарій інтерактивного заняття з елементами тренінгу "Ми мудрі господарі природи"Творча лабораторія "Цікаві досліди для допитливих"

1

Представлені цікаві та прості у виконанні досліди для дітей молодшого шкільного віки.Використання мультімедіа у дитячому театрі.

0

Як мультимедійні засоби допомагають у навчальному процесі підготовки дитини-актора? Ми вчили дітей за існуючими методиками дуже довгий час та отримували гарні результати.
За матеріалами виступу на семінарі фестивалю "Жовтий звук", Харків, КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості".
З досвіду роботи зразкового художнього колективу "Театр музичного світложивопису".Українські прикраси з бісеру

0

Проектна робота - виготовлення ансамблю традиційних українських жіночих прикрас із бісеру та намистин. Спроба відтворення центрального елементу цього ансамблю - дукача - з бісеру, намистин та металевої гривні, на відміну від атентичних дукачів, що виготовлялись із металу та камінців. В роботі є невелика довідка стосовно українських жіночих прикрас, перелік матеріалів та інструментів, що були застосовані, схеми плетіння, викладена послідовність виконання роботи та є фото готового виробу на виконавиці.Проектна робота «Козацька підкова щастя»

0

Технологічна послідовність виготовлення картини аплікації із фольги, за допомогою джгутиків.Навчальна програма для гуртків дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Аплікація з в’язаних ланцюжків»

0

Навчальна програма реалізується в гуртку художньо-естетичного
напряму дитячого закладу оздоровлення та відпочинку та спрямована на дітей віком від 6 до 16 років.
Метою програми є естетичне виховання дітей через емоційно-ціннісне сприйняття декоративно-ужиткового мистецтва, використання в’язаних гачком ланцюжків для створення сюжетних аплікацій .
Програма стане у пригоді керівникам гуртків, вчителями та студентами педагогічних вишів, які працюють в гуртках художньо-естетичного напряму дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та небайдужі до нових форм та засобів навчання учнів.Естетичне виховання школярів засобами декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва

1

Методичні рекомендації щодо проведення тижня декоративно -прикладного та образотворчого мистецтва та матеріали проведення олімпіади з декоративно- прикладного мистецтва для гуртківців і школярів.Досвід роботи педагогів науково-технічного відділу Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді з питання створення позитивного навчального середовища

0

Гуртки та наукові секції науково-технічного відділу є тим пізнавально-креативним середовищем, де дитина може проявити себе як особистість, стати творцем, розкрити свої творчі здібності, плідно провести свій вільний час, поспілкуватись з однодумцями. В статті узагальнено досвід роботи педагогів зазначеного відділу з питання створення позитивного навчального середовища.Методико-педагогічні надбання колективу Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді з питання створення позитивного навчального середовища

0

Навчальне середовище – це середовище, в якому відбуваються освітні особистісні процеси взаємодії педагогів та вихованців на основі використання новітніх інформаційних технологій. В статті описаний досвід роботи педагогів позашкільного навчального закладу над проблемою створення позитивного навчального середовища.Птах на двох ногах

0

ХХІ століття ставить нові вимоги перед керівником гуртка для зрощення креативної особистості. Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему : «Птах на двох ногах»
розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009). Велика увага приділена ознайомленню учнів з прийомами та навиками виготовлення птаха на двох ногах,а також розвитку вміння працювати в парах. Важливе значення це заняття має для розвитку бережливого ставлення до птахів і природи в цілому.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі