Користувацький вхід

позашкільна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Птах на двох ногах

0

ХХІ століття ставить нові вимоги перед керівником гуртка для зрощення креативної особистості. Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему : «Птах на двох ногах»
розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009). Велика увага приділена ознайомленню учнів з прийомами та навиками виготовлення птаха на двох ногах,а також розвитку вміння працювати в парах. Важливе значення це заняття має для розвитку бережливого ставлення до птахів і природи в цілому.«Дідух» - традиційний український новорічний символ. Історія його виникнення та обрядова функція.

0

Анотація: Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему: «Дідух» - традиційний український новорічний символ. Історія його виникнення та обрядова функція» розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009); вивчається в кінці І семестру. Робота на занятті побудована з урахуванням вікових особливостей учнів. Форма роботи: групова, колективна. Велика увага приділена ознайомленню учнів з історією виникнення та обрядовою функцією «дідуха», а також розвитку навиків його виготовлення., комунікативних компетенцій. Заняття має значну освітню та виховну значимість.НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА для гуртка гуманітарного напряму позашкільної освіти ТО «ШКОЛА ЖУРНАЛІСТА» (5 років навчання)

0

Комплексна програма ТО «Школа журналіста» складена з урахуванням сучасних вимог навчально-виховного процесу позашкільної освіти, розрахована для реалізації у гуртках, творчих об'єднаннях позашкільних закладів. За змістом вона повністю відповідає спеціалізації гуртка.Виховання успішної особистості через формування високого рівня професіоналізму журналіста у позашкільному закладі

0

Юні громадяни України прагнуть рівноправного з дорослими включення до системи масових комунікацій. Закріплені в міжнародній «Конвенції прав дитини» права «…вільно висловлювати свої думки, шукати, отримувати, передавати інформацію та ідеї різного роду, незалежно від кордонів, в усній, письмовій чи друкованій формі» реалізуються через діяльність ТО «Школа журналіста».Конспект заняття гуртка театрального мистецтва «Пальчиковий театр. Виготовлення пальчикових ляльок»

0

Конспект заняття гуртка дає можливість ознайомитися з технологією виготовлення пальчикових ляльок. Може використовуватися керівниками гуртків та вчителями початкової школи.Роль методичної служби ПНЗ

1

У роботі обґрунтовується актуальність проблеми, визначається роль, мета, завдання методичної служби позашкільного закладу у підвищенні професійної компетентності педагога. Розкривається практична значимість та основні шляхи розвитку педагогічної майстерності педагогів позашкільного закладу. Матеріали розробки можуть бути використані в організації і проведенні навчально-виховної роботи у позашкільних закладах.Методична робота у позашкільному навчальному закладі

0

В статті розглядається коло питань вивчення можливостей удосконалення методичної роботи і формування професійної компетентності педагога позашкільного закладу.
Ключові слова: компетентність, професійна компетентність, позашкільний навчальний заклад, педагог, методична робота.Профілактика захворювання на СНІД, толерантне відношення до хворих

1

Пропоновані методичні матеріали з елементом інтерактивної гри були апробовані в навчальних закладах: Донецька вечірня змінна школа №37, ліцеї №118, ПТУ №126 та у Будинку дітей та юнацтва.
Цей матеріал дасть практичну допомогу психологам, соціальним педагогам навчальних закладів, вчителям в проведенні уроків „Валеології”, „ОБЖ”, у виховній та позакласній роботі по формуванню здорового способу життя.Использование здоровьесберегающих технологий

0

Помочь ребенку с ограниченными возможностями адаптироваться в
обществе, справиться со своей бедой, сделать все возможное, чтобы он не
чувствовал себя одиноким, призваны различные социальные и общественные учреждения.
Одним из таких учреждений и является наш Дом детей и юношества, в котором работают 2 кружка социально-реабилитационного направления.
Опытом работы одного из них мы хотим поделиться.
Кружок «Журавушка» посещают дети с ограниченными физическими возможностями и безграничным желанием быть как все - творить, радоваться, побеждать!«Новый год в Мультляндии»

1

В нашем Доме детей и юношества стало уже доброй традицией в начале января проводить благотворительные спектакли для детей льготных категорий и их родителей. В этом году мы показали уже пятый, можно сказать, юбилейный спектакль, который посмотрели более 1500 детей и взрослых.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі