Обмежити пошук фільтруванням:
Представлено сценарій інтерактивного заняття з елементами тренінгу "Ми мудрі господарі природи"
Представлені цікаві та прості у виконанні досліди для дітей молодшого шкільного віки.
Як мультимедійні засоби допомагають у навчальному процесі підготовки дитини-актора? Ми вчили дітей за існуючими методиками дуже довгий час та отримували гарні результати.
За матеріалами виступу на семінарі фестивалю "Жовтий звук", Харків, КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості".
З досвіду роботи зразкового художнього колективу "Театр музичного світложивопису".
Проектна робота - виготовлення ансамблю традиційних українських жіночих прикрас із бісеру та намистин. Спроба відтворення центрального елементу цього ансамблю - дукача - з бісеру, намистин та металевої гривні, на відміну від атентичних дукачів, що виготовлялись із металу та камінців. В роботі є невелика довідка стосовно українських жіночих прикрас, перелік матеріалів та інструментів, що були застосовані, схеми плетіння, викладена послідовність виконання роботи та є фото готового виробу на виконавиці.
Технологічна послідовність виготовлення картини аплікації із фольги, за допомогою джгутиків.
Навчальна програма реалізується в гуртку художньо-естетичного
напряму дитячого закладу оздоровлення та відпочинку та спрямована на дітей віком від 6 до 16 років.
Метою програми є естетичне виховання дітей через емоційно-ціннісне сприйняття декоративно-ужиткового мистецтва, використання в’язаних гачком ланцюжків для створення сюжетних аплікацій .
Програма стане у пригоді керівникам гуртків, вчителями та студентами педагогічних вишів, які працюють в гуртках художньо-естетичного напряму дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та небайдужі до нових форм та засобів навчання учнів.
Методичні рекомендації щодо проведення тижня декоративно -прикладного та образотворчого мистецтва та матеріали проведення олімпіади з декоративно- прикладного мистецтва для гуртківців і школярів.
Гуртки та наукові секції науково-технічного відділу є тим пізнавально-креативним середовищем, де дитина може проявити себе як особистість, стати творцем, розкрити свої творчі здібності, плідно провести свій вільний час, поспілкуватись з однодумцями. В статті узагальнено досвід роботи педагогів зазначеного відділу з питання створення позитивного навчального середовища.
Навчальне середовище – це середовище, в якому відбуваються освітні особистісні процеси взаємодії педагогів та вихованців на основі використання новітніх інформаційних технологій. В статті описаний досвід роботи педагогів позашкільного навчального закладу над проблемою створення позитивного навчального середовища.
ХХІ століття ставить нові вимоги перед керівником гуртка для зрощення креативної особистості. Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему : «Птах на двох ногах»
розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009). Велика увага приділена ознайомленню учнів з прийомами та навиками виготовлення птаха на двох ногах,а також розвитку вміння працювати в парах. Важливе значення це заняття має для розвитку бережливого ставлення до птахів і природи в цілому.