Користувацький вхід

конспект заняття

Обмежити пошук фільтруванням:



Конспект відкритого заняття «Ми – хлопчики. Ми – дівчатка»

0

Конспект відкритого заняття «Ми – хлопчики. Ми – дівчатка»
Старша група
Мета: створити позитивний емоційний настрій у групі. Формувати вміння розуміти представників своєї та протилежної статі, дотримуватися загальноприйнятих норм і правил поведінки у спілкуванні з людьми, враховувати й поважати специфічні індивідуальні особливості людини в процесі будь-якої спільної діяльності.
Хід заняття



Конспект заняття з художньої праці «Голочка – майстриня»

0

Тема: «Голочка – майстриня»
Мета: навчати дітей правильно тримати голку, вводити голку з ниткою в тканину через відповідну відстань (4 ниточки), виводити, залишаючи слід нитки; закріпити уявлення про різновиди швів, формувати поняття «стібок». Робити рівномірні стібки однакової довжини, розміщуючи їх паралельно в три ряди. Познайомити з народними легендами, перемовками, приказками. Розвивати дрібну моторику рук, окомір, увагу, пам'ять. Виховувати любов та повагу до народних традицій.



Розробка уроку за темою "РОЗМНОЖЕННЯ І РОЗВИТОК ПТАХІВ" по технології перевернутого навчання

0

Данний урок розроблено за технологією перевернутого навчання, що дає можливість вчителю працювати на уроці над практичними завданнями, так як 80% матеріалу учні засвоюють вдома під час виконання Д/З - переглядаючи презентації, відеоролики та опрацьовуючи додаткову літературу.



Конспект заняття з використанням ейдетики «Подорож до казкового лісу»

0

Конспект
заняття з використанням
ейдетики на тему:
«Подорож до казкового лісу»



Новаторство поезії Гійома Аполлінера

1

Запропонований матеріал знайомить з основними етапами життя і творчості Гійома Аполлінера, поєднуючи дослідження його поезії з художніми особливостями авангарду в живописі і скульптурі.



Конспект заняття з дітьми середньої групи «Діти на дорозі»

0

Конспект заняття з дітьми середньої групи
«Діти на дорозі»

Мета:продовжувати знайомити дітей з правилами руху транспорту та пішоходів на дорозі; дати розуміння, як важливо вміти правильно ходити та їздити по місту; знайомити з основними правилами поведінки на вулиці. Розвивати мову, уяву, мислення, збагачувати та активізувати словник дітей словами: пасажири, пішоходи, пішохідний перехід, тротуар, проїздна частина вулиці. Виховувати бережливе відношення до свого життя та здоров’я.
Матеріали:ілюстрації, дорожній знак, пішохідний перехід «зебра», світлофор, рулі, картки-машини.
Хід



Птах на двох ногах

0

ХХІ століття ставить нові вимоги перед керівником гуртка для зрощення креативної особистості. Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему : «Птах на двох ногах»
розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009). Велика увага приділена ознайомленню учнів з прийомами та навиками виготовлення птаха на двох ногах,а також розвитку вміння працювати в парах. Важливе значення це заняття має для розвитку бережливого ставлення до птахів і природи в цілому.



«Дідух» - традиційний український новорічний символ. Історія його виникнення та обрядова функція.

0

Анотація: Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему: «Дідух» - традиційний український новорічний символ. Історія його виникнення та обрядова функція» розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009); вивчається в кінці І семестру. Робота на занятті побудована з урахуванням вікових особливостей учнів. Форма роботи: групова, колективна. Велика увага приділена ознайомленню учнів з історією виникнення та обрядовою функцією «дідуха», а також розвитку навиків його виготовлення., комунікативних компетенцій. Заняття має значну освітню та виховну значимість.



Конспект інтегрованого заняття для старшого дошкільного віку "Космічна подорож "Сонцезайчика""

0

Сьогодні,як ніколи,гостро постають проблеми пошуку взаємопорозуміння, виховання толерантності , добра у дошкільнят. Добро, толерантність , радість ,зло, ненависть – моральні категорії , за допомогою яких оцінюються поведінка і вчинки людей. В умовах підвищення якості освіти у навчально – виховному процесі, я намагаюсь реалізовувати принцип інтеграції в формуванні особистості шляхом морального виховання дошкільнят.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі