Обмежити пошук фільтруванням:
Конспект відкритого заняття «Ми – хлопчики. Ми – дівчатка»
Старша група
Мета: створити позитивний емоційний настрій у групі. Формувати вміння розуміти представників своєї та протилежної статі, дотримуватися загальноприйнятих норм і правил поведінки у спілкуванні з людьми, враховувати й поважати специфічні індивідуальні особливості людини в процесі будь-якої спільної діяльності.
Хід заняття
Конспект інтегрованого заняття на тему «Ремесла українського народу»
Тема: «Голочка – майстриня»
Мета: навчати дітей правильно тримати голку, вводити голку з ниткою в тканину через відповідну відстань (4 ниточки), виводити, залишаючи слід нитки; закріпити уявлення про різновиди швів, формувати поняття «стібок». Робити рівномірні стібки однакової довжини, розміщуючи їх паралельно в три ряди. Познайомити з народними легендами, перемовками, приказками. Розвивати дрібну моторику рук, окомір, увагу, пам'ять. Виховувати любов та повагу до народних традицій.
Данний урок розроблено за технологією перевернутого навчання, що дає можливість вчителю працювати на уроці над практичними завданнями, так як 80% матеріалу учні засвоюють вдома під час виконання Д/З - переглядаючи презентації, відеоролики та опрацьовуючи додаткову літературу.
Конспект
заняття з використанням
ейдетики на тему:
«Подорож до казкового лісу»
Запропонований матеріал знайомить з основними етапами життя і творчості Гійома Аполлінера, поєднуючи дослідження його поезії з художніми особливостями авангарду в живописі і скульптурі.
Конспект заняття з дітьми середньої групи
«Діти на дорозі»
Мета:продовжувати знайомити дітей з правилами руху транспорту та пішоходів на дорозі; дати розуміння, як важливо вміти правильно ходити та їздити по місту; знайомити з основними правилами поведінки на вулиці. Розвивати мову, уяву, мислення, збагачувати та активізувати словник дітей словами: пасажири, пішоходи, пішохідний перехід, тротуар, проїздна частина вулиці. Виховувати бережливе відношення до свого життя та здоров’я.
Матеріали:ілюстрації, дорожній знак, пішохідний перехід «зебра», світлофор, рулі, картки-машини.
Хід
ХХІ століття ставить нові вимоги перед керівником гуртка для зрощення креативної особистості. Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему : «Птах на двох ногах»
розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009). Велика увага приділена ознайомленню учнів з прийомами та навиками виготовлення птаха на двох ногах,а також розвитку вміння працювати в парах. Важливе значення це заняття має для розвитку бережливого ставлення до птахів і природи в цілому.
Анотація: Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему: «Дідух» - традиційний український новорічний символ. Історія його виникнення та обрядова функція» розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009); вивчається в кінці І семестру. Робота на занятті побудована з урахуванням вікових особливостей учнів. Форма роботи: групова, колективна. Велика увага приділена ознайомленню учнів з історією виникнення та обрядовою функцією «дідуха», а також розвитку навиків його виготовлення., комунікативних компетенцій. Заняття має значну освітню та виховну значимість.
Сьогодні,як ніколи,гостро постають проблеми пошуку взаємопорозуміння, виховання толерантності , добра у дошкільнят. Добро, толерантність , радість ,зло, ненависть – моральні категорії , за допомогою яких оцінюються поведінка і вчинки людей. В умовах підвищення якості освіти у навчально – виховному процесі, я намагаюсь реалізовувати принцип інтеграції в формуванні особистості шляхом морального виховання дошкільнят.