Користувацький вхід

конспект заняття

...

Обмежити пошук фільтруванням:Новаторство поезії Гійома Аполлінера

0

Запропонований матеріал знайомить з основними етапами життя і творчості Гійома Аполлінера, поєднуючи дослідження його поезії з художніми особливостями авангарду в живописі і скульптурі.Конспект заняття з дітьми середньої групи «Діти на дорозі»

0

Конспект заняття з дітьми середньої групи
«Діти на дорозі»

Мета:продовжувати знайомити дітей з правилами руху транспорту та пішоходів на дорозі; дати розуміння, як важливо вміти правильно ходити та їздити по місту; знайомити з основними правилами поведінки на вулиці. Розвивати мову, уяву, мислення, збагачувати та активізувати словник дітей словами: пасажири, пішоходи, пішохідний перехід, тротуар, проїздна частина вулиці. Виховувати бережливе відношення до свого життя та здоров’я.
Матеріали:ілюстрації, дорожній знак, пішохідний перехід «зебра», світлофор, рулі, картки-машини.
ХідПтах на двох ногах

0

ХХІ століття ставить нові вимоги перед керівником гуртка для зрощення креативної особистості. Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему : «Птах на двох ногах»
розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009). Велика увага приділена ознайомленню учнів з прийомами та навиками виготовлення птаха на двох ногах,а також розвитку вміння працювати в парах. Важливе значення це заняття має для розвитку бережливого ставлення до птахів і природи в цілому.«Дідух» - традиційний український новорічний символ. Історія його виникнення та обрядова функція.

0

Анотація: Конспект заняття гуртка «Аплікація соломкою» на тему: «Дідух» - традиційний український новорічний символ. Історія його виникнення та обрядова функція» розроблено згідно «Програми з позашкільної освіти» (К.: Грамота, 2009); вивчається в кінці І семестру. Робота на занятті побудована з урахуванням вікових особливостей учнів. Форма роботи: групова, колективна. Велика увага приділена ознайомленню учнів з історією виникнення та обрядовою функцією «дідуха», а також розвитку навиків його виготовлення., комунікативних компетенцій. Заняття має значну освітню та виховну значимість.Конспект інтегрованого заняття для старшого дошкільного віку "Космічна подорож "Сонцезайчика""

0

Сьогодні,як ніколи,гостро постають проблеми пошуку взаємопорозуміння, виховання толерантності , добра у дошкільнят. Добро, толерантність , радість ,зло, ненависть – моральні категорії , за допомогою яких оцінюються поведінка і вчинки людей. В умовах підвищення якості освіти у навчально – виховному процесі, я намагаюсь реалізовувати принцип інтеграції в формуванні особистості шляхом морального виховання дошкільнят.Інтегроване заняття для молодшого дошкільного віку "До ведмедика в гості"

0
Заняття включає в себе наступні освітні лінії відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти: «Мовлення дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «У світі культури»

thumb_1.jpgИнтегрированное занятие с включением опытно-экспериментальной деятельности по теме "Вода" в старшей группе

0

Использование детского экспериментирования как деятельности поискового характера, направленного на познание свойств, качеств предметов, материалов, связей и зависимости явлений.Конспект інтегрованого заняття з організації пошуково-дослідницької діяльності

0

В конспекті інтегрованого заняття з організації пошуково-дослідницької діяльності дітей четвертого року життя розкрито досвід формувати уявлення у дітей причинно-наслідкових зв'язків поведінки людини у природі та використання досягнень цивілізації.Конспект занятия по физ. культуре с использованием нетрадиционного оборудования

1

Конспект занятия по физкультуре для детей старшего возраста с использованием нетрадиционного оборудованияКонспект заняття "Сходинки успіху"

1

Автор (и):

Лізунова Оксана Геннадіївна, спеціаліст І категорії

Тип ресурсу: конспект заняття з розвитку логічного мислення старших дошкільників

Призначення:

для вихователів дошкільних навчальних закладів

Мета:

Розкриття інтелектуального потенціалу дітей шести років.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі