Обмежити пошук фільтруванням:
Конспект відкритого заняття «Ми – хлопчики. Ми – дівчатка»
Старша група
Мета: створити позитивний емоційний настрій у групі. Формувати вміння розуміти представників своєї та протилежної статі, дотримуватися загальноприйнятих норм і правил поведінки у спілкуванні з людьми, враховувати й поважати специфічні індивідуальні особливості людини в процесі будь-якої спільної діяльності.
Хід заняття
Методична розробка відкритого уроку на тему "А.С. ПУШКИН «КАПИТАНСКАЯ ДОЧКА». ОБРАЗ ПЕТРА ГРИНЕВА. ГРИНЕВ КАК ГЕРОЙ-РАССКАЗЧИК, ОСОБЕННОСТИ ЭВОЛЮЦИИ ХАРАКТЕРА", яка дозволить вчителю стоворити власний план-конспект і використати його для роботи залежно від рівня підготовки класу.
Лялька-мотанка (або вузликова лялька) є прадавнім сакральним оберегом.
Їй вже майже 5000 років, вона з'явилася з тих пір, як почали вирощувати льон.
Перша лялька-мотанка була виготовлена більше 5 тисяч років тому. Такі ляльки можна знайти в будь-якій країні.
Украшая одежду, нужно проявить творческий подход, придумать форму украшения, подобрать цвета, учесть модные влияния. Эта работа принесёт много радости, поможет вам воспитать в себе усидчивость, аккуратность, трудолюбие, развить художественный вкус.
Розробка уроку у 3-му класі по темі "Telling the time.My Day." з додатками. Матеріали можна переглянути за посиланням http://alla-myworld.blogspot.com/p/blog-page_66.html
Урок у 6 класі за темою: “The Healthy Way of Life. What does it mean?”
(«Здоровий спосіб життя. Що це означає?»)
Мета уроку: активізувати у мовленні учнів лексичні одиниці з теми, розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, читання та розуміння прочитаного; розвивати увагу, пам'ять, мовну здогадку та швидку реакцію учнів; сприяти розширенню загального світогляду учнів, сприяти формуванню позитивного відношення до ведення здорового способу життя.
конспект відкритого уроку на тему "Хуха-Моховинка". Портрет. Добро і зло у казці.
Урок присвячений вивченню твору Ч.Діккенса "Різдвяна пісня в прозі".
Урок із застосуванням інтерактивних технологій
(українська література 9 клас)
ТЕМА. Т.Г.Шевченко. Поема «Наймичка». Образ знедоленої жінки, розкриття її трагічної долі. Близькість твору до народної творчості.
МЕТА: розкрити картини селянського побуту, показати жертовну любов жінки-матері, познайомити з народними звичаями, обрядами;
розвивати в учнів спостережливість, уміння співпереживати, робити висновки;
виховувати доброту, милосердя, співчуття до знедолених.
ТИП УРОКУ: урок-дослідження