Обмежити пошук фільтруванням:
Методична розробка відкритого уроку на тему "А.С. ПУШКИН «КАПИТАНСКАЯ ДОЧКА». ОБРАЗ ПЕТРА ГРИНЕВА. ГРИНЕВ КАК ГЕРОЙ-РАССКАЗЧИК, ОСОБЕННОСТИ ЭВОЛЮЦИИ ХАРАКТЕРА", яка дозволить вчителю стоворити власний план-конспект і використати його для роботи залежно від рівня підготовки класу.
Методична розробка відкритого заняття розглядає такі питання як: особливості активного, ємнісного та індуктивного навантажень в колі змінного струму. Містить методичні поради (використання мультимедійних технологій, заняття-дослідження).Рекомендована викладачам електротехніки та викладачам-початківцям.
Цей методичний посібник має на меті допомогти не лише засвоїти певну суму лінгвістичних понять та граматичних правил, а й, використовуючи новітні педагогічні технології, донести до кожного школяра багатство й красу рідного слова, виробити вміння грамотно спілкуватися, збагачувати словниковий запас, розвивати творчі здібності. Особливо це стосується учнів 5-6 класів, дітей, які щойно перейшли до середньої ланки і великою мірою ще сприймають життя як гру. Їхні очі широко відкритті назустріч казковому, незвичайному.
Вдосконалювати професійну майстерність, формувати у педагогів потребу в творчості, розвивати спритність, кмітливість, нестандартність мислення, закріпити вміння застосовувати теоретичні знання у творчій діяльності, спонукати педагогів використовувати прийоми творчості в практичній роботі.
Методична розробка систематизує вивчений матеріал: вчить учнів правильно вживати букви та звуки англійського алфавіту, граматичні структури, удосконалює навики діалогічної, монологічної мови по вивченим темам, дозволяє використовувати мову як засіб спілкування на позакласних заходах,
поглиблює знання про англійський алфавіт та граматику, розвиває навики і вміння вести бесіду, працювати в команді.
Методична розробка є інноваційно-інтегрованим уроком-змаганням з фізичної культури та історії за навчальним модулем "баскетбол" для учнів 6 класу.
Поданий матеріал сприяє розвитку фізичних якостей та формуванню стійкого інтересу до уроків фізичної культури, гармонійному розвитку учнів.
Розвиток дрібної моторики дітей дошкільного віку - це одна з актуальних проблем, тому що механічний розвиток руки знаходиться в тісному зв'язку з розвитком мов-лення та мисленням дитини. Рівень розвитку дрібної моторики - один з показників інтелектуальної готовності до шкільного навчання. Зазвичай дитина, що має високий рівень розвитку дрібної моторики, вміє логічно міркувати, у неї достатньо розвинені пам'ять та увагу, зв'язкове мовлення.