Користувацький вхід

Останні публікації

Використання нестандартних форм та методів навчання на уроках словесності

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Цей методичний посібник має на меті допомогти не лише засвоїти певну суму лінгвістичних понять та граматичних правил, а й, використовуючи новітні педагогічні технології, донести до кожного школяра багатство й красу рідного слова, виробити вміння грамотно спілкуватися, збагачувати словниковий запас, розвивати творчі здібності. Особливо це стосується учнів 5-6 класів, дітей, які щойно перейшли до середньої ланки і великою мірою ще сприймають життя як гру. Їхні очі широко відкритті назустріч казковому, незвичайному. Вони охоче, з великим задоволенням виконують такі завдання, де є можливість їм виявити творчу індивідуальність. І тому уроки з елементами казки, гри в такому віці надзвичайно ефективні. Оволодіння мовою немислиме, перш за все, без накопичення певного словникового запасу, постійного його збагачення. А це – не просто запам’ятовування слів, але й усвідомлення їх багатозначності, вживання в реченні. І ось тут допомагає гра, творчість, нетрадиційні елементи, які своєю неординарністю вносять нове віяння в навчально – виховний процес сучасної школи.

Автор: 

Гніденко Ольга Борисівна - учитель української мови і літератури І категорії Уманської загальноосвітньої школи І –ІІІ ст.№5 ім. В. І.Чуйкова;
Синиця Світлана Василівна - учитель української мови і літератури І категорії Уманської загальноосвітньої школи І –ІІІ ст.№5 ім. В. І.Чуйкова.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі