Обмежити пошук фільтруванням:
Словесні формули мовного етикету — це особливі слова і фрази, які ми використовуємо, щоб бути ввічливими і добрими один до одного. Наприклад, «доброго ранку», «будь ласка», «дякую», «вибачте» — ці слова допомагають нам проявляти повагу і турботу про інших. Важливо вміти правильно використовувати такі слова, щоб наші розмови були приємними і дружніми.
Різнорівневі завдання для проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства, 11 клас
БАТЛ ЮНИХ ПРАВОЗНАВЦІВ «МИ - МОЛОДЬ 21 СТОЛІТТЯ»
Мета: Підвищення правової грамотності підлітків, профілактика правопорушень, орієнтація учнів на життя в правовій державі; розвиток логічного мислення учнів, уміння відстоювати свої погляди в рамках законних дій; виховання законослухняних громадян, які поважають інших людей і закон.
Засвоїти поняття дискримінація, толерантність, формувати соціальні та полікультурні компетентності здобувачів освіти, вміння аналізувати, висловлювати власну думку, застосовувати набуті знання та досвід в конкретних ситуаціях; сприяти формуванню активної життєвої позиції, вихованню толерантності, взаємоповаги; формувати критичне мислення під час роботи з різноманітними медіаповідомленнями (відеороликами, соціальною рекламою, плакатами), долати стереотипи та упередження, розпізнавати фейки та спростовувати їх.
• Значення ранньої профорієнтації: На цьому етапі важливо формувати у дітей уявлення про різні професії, допомагати їм знайомитися зі світом праці, розвивати інтерес до різних видів діяльності.
• Цілі профорієнтації: Раннє ознайомлення з професіями допомагає дітям краще усвідомлювати свої інтереси і схильності, формувати уявлення про різні професії і майбутню кар’єру.
Мета:
Ознайомити учнів з основними правами людини та обов’язками громадянина, висловлювати свої бачення щодо проблем прав людини, залучити дітей до практичного і толерантного вираження своїх думок, виховувати почуття гідності, уміння поважати інших і прагнути жити в мирі й злагоді, дотримуватися доброзичливого ставлення до людей.
Завдання :
1. Розкрити і показати зв'язок між поняття «Людина», «громадянин», «держава»;
2. Розкрити поняття «права людини», допомогти учневі зрозуміти природність прав людини;
В презентації висвітлені освітні завдання формування соціально-громадянської компетентності,нормативно-правова база, програмно-методичне забезпечення та форми роботи з дітьми з зазначеної теми. Рекомендована для вихователів груп старшого дошкільного віку.
Тема:" Засідання комісії з прав дитини" ( старша група)
Вчити дітей розрізняти жорстоке поводження й шукати захист від нього, захищати своє власне життя та життя інших людей.Закріплювати знання дошкільнят із захисту прав дітей. Закріплювати вивчені літери та вміння читати по складах, розв'язувати кросворди та складати картинки з частин. Розвивати пам'ять, мислення,увагу, творчі здібності. Виховувати почуття власної гідності, товаристкість, бажання допомагати скривдженим.
Сценарій до Дня матері "Матусю рідна, ти –моя життєдайна криниця". Це свято можна проводити як до 8 Березня, так і до Дня Матері, яке святкуємо у травні. Розробка містить вірші, пісні та різноманітні конкурси. Цей сценарій можна поповнити іншими матеріалами.
Кототкий опис та презентація теми "Сталий розвиток" з дисципліни Громадянська освіта Економічна теорія