Користувацький вхід

Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Е-контент "Я у світі", "Правила поведінки у громадських місцях", 3 кл.

0

систематизувати знання учнів про правила поведінки у громадських місцях; вчити дітей дотримуватись правил поведінки в громадських місцях; створити передумови для усвідомленого сприймання і засвоєння учнями соціальних та морально-правових норм; розвивати вміння коригувати свої дії відповідно до ситуації; розвивати спостережливість; виховувати бажання наслідувати зразки культурної поведінки, приязних і ввічливих стосунків між людьмиПозакласний захід з правознавства «Дотримання прав – шлях до щасливого дитинства»

0

Захід формує в учнів уявлення про права дитини; ознайомлює з основними положеннями Конвенції про права дитини; з’ясувати обов’язки та права дітей; виробляти навички правомірної поведінки, негативне ставлення до правопорушень, умінні протистояти негативним впливам. Розвивати критичне мислення як здатність аналізувати навколишню інформацію. Виховувати самоповагу, почуття гідності й відповідальності за себе та за свої вчинки.РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ « Я ВОЛОНТЕР І ЦИМ ПИШАЮСЬ ».

0

СЦЕНАРІЙ
РАЙОННОГО ФЕСТИВАЛЮ
« Я ВОЛОНТЕР І ЦИМ ПИШАЮСЬ»
ВІДКРИТИЙ ЗАХІД В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРІВРАЙОННИЙ ЗАХІД МОЛОДІЖНА ТРИБУНА «ВОЛОНТЕРСТВО – ЯК ЯВИЩЕ»

0

Ведучий : Доброго усім дня!
Сьогодні ми раді вітати вас на районному заході, молодіжній трибуні «Наша Україна – єдина країна». Сьогодні відбудеться грандіозний турнір серед найкращої молоді нашого району – юних волонтерів.Урок у формі турніру для учнів 9 класу

1

Урок узагальнення знань за темами «Правила і закони в суспільстві та твоєму житті» та «Ти – людина, громадянин, отже, маєш права». Проводиться у формі турніру для учнів 9 класів. Розробка містить в собі 10 правознавчих конкурсів.Вікторина "Закон і ми"

1

Вікторина "Закон і ми" розрахована на учнів 9 - 10 класів. Рекомендовано проводити в рамках Всеукраїнського тижня права. Вікторина розроблена у формі відомої гри "Морський бій".Урок-турнір "Правила і закони у суспільстві та твоєму житті"

1

Урок узагальнення знань за темами «Правила і закони в суспільстві та твоєму житті» та «Ти – людина, громадянин, отже, маєш права». Проводиться у формі турніру для учнів 9 класів. Розробка містить в собі 10 правознавчих конкурсів.Знай свої права, дитино!

0

Презентація до години спілкування, яка містить цікаві матеріали: відеоматеріали, ілюстрації, ребуси.Знай свої права, дитино!

0

Розробка години спілкування, за допомогою якої діти знайомляться зі своїми правами.Славетні українці

0

Даний матеріал дає можливість розширити знання учнів про видатні постаті України; ознайомити з видатними українцями різних історичних періодів розвитку країни; розвивати уміння зосереджувати свою увагу, порівнювати, аналізувати; виховувати почуття гордості за свій народ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі