Користувацький вхід

Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховна година в рамках Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків "Здай кров заради життя"

0

Виховна година в рамках Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків "Здай кров заради життя" (5-11 клас)"Я молюся, я плачу, мені болить. Бо Вас з нами не має і не буде... на цьому світі" (виховна година для учнів 5-11 класів)

0

Виховна година для учнів 5-11 класів, присвячена вшануванню жертв Голодомору 1932-1933рр.Розробка уроку з правознавства. Тема:"Робочий час і час відпочинку"

0

Під час запропонованого уроку учні знайомляться з поняттями «робочий час», «час відпочинку», особливостями праці жінок та неповнолітніх, видами робочого часу, відпочинку.
Методи та прийоми: робота з таблицею, бесіда, колективна робота в групах за завданням, імітаційна гра, розв'язування юридичних задач.Самостійна робота з теми «Конституційні права, свободи ти обов’язки людини та громадянина»

0

Самостійна робота з теми «Конституційні права, свободи ти обов’язки людини та громадянина» з курсу «Правознавство», 9 клас
(складено до підручника О. Д. Наровлянського, за новою програмою)«Взаимосвязь прав и обязанностей»

0

Цель:
• Ознакомить учащихся с понятием о неразрывной связи прав и обязанностей;
• формировать чувство ответственности за свои слова, действия и поступки через осознание возможных последствий правонарушений;
• воспитывать у учащихся высокую правовую культуру."Я у світі" Розробка уроку "Громадяни України. Права й обов' язки громадян"

0

Урок з предмету "Я у світі" для учнів 3 класу за підручником О.В.Тагліна,Г.Ж.Іванова.Година спілкування "Ти знаєш, що ти людина?"

0

Година спілкування з вихованцями групи продовженого дня про основні права та свободи дитини в Україні згідно Конвенції ООН про права дитиниРеалізація ідей національно – патріотичного виховання у роботі дошкільного навчального закладу.

0

Реалізація ідей національно – патріотичного виховання у роботі дошкільного навчального закладу.Сценарій до Дня захисту людей з особливими потребами «Не втрачай надію»

0

Ознайомити учнів з міжнародними стандартами прав людини, Конвенції прав дитини;усвідомлення життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги і милосердя; сприяти розвитку волонтерського руху, спрямованого на утвердження толерантності, милосердя, активної соціальної дії, доброчинності; забезпечити потребу у спілкуванні з хворими ровесниками.Право для малят (за Конвенцією про права дитини)

1

Незважаючи на те що ти ще маленький, ти все одно людина, яка має права. Свої права ти можеш знайти у спеціальному документі, який називається Конвенція про права дитини. У цьому документі записані твої права, якими ти можеш користуватися до 18-ти років, тому що після цього ти стаєш дорослим.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі