Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Громадянське виховання + Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Формування в дітей старшого дошкільного віку соціально-громадянської компетентності

0

В презентації висвітлені освітні завдання формування соціально-громадянської компетентності,нормативно-правова база, програмно-методичне забезпечення та форми роботи з дітьми з зазначеної теми. Рекомендована для вихователів груп старшого дошкільного віку.Заняття з громадянського виховання: "Засідання комісії з прав дитини"

0

Тема:" Засідання комісії з прав дитини" ( старша група)
Вчити дітей розрізняти жорстоке поводження й шукати захист від нього, захищати своє власне життя та життя інших людей.Закріплювати знання дошкільнят із захисту прав дітей. Закріплювати вивчені літери та вміння читати по складах, розв'язувати кросворди та складати картинки з частин. Розвивати пам'ять, мислення,увагу, творчі здібності. Виховувати почуття власної гідності, товаристкість, бажання допомагати скривдженим.Матусю рідна, ти –моя життєдайна криниця

0

Сценарій до Дня матері "Матусю рідна, ти –моя життєдайна криниця". Це свято можна проводити як до 8 Березня, так і до Дня Матері, яке святкуємо у травні. Розробка містить вірші, пісні та різноманітні конкурси. Цей сценарій можна поповнити іншими матеріалами.Презентація по темі "Сталий розвиток"

1

Кототкий опис та презентація теми "Сталий розвиток" з дисципліни Громадянська освіта Економічна теоріяРЕАЛІЗАЦІЯ ЗАВДАННЯ ФОРМУВАННЯ УСВІДОМЛЕНОЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ ОСОБИ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА"

0

Методичні поради щодо реалізації викладачем курсу «Громадянська освіта» соціальних замовлень на формування й розвиток здатності здобувачів освіти до життя й діяльності у правовій демократичній державі, вихованню учнівської молоді в дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності, дотримання прав та виконанні обов’язківЄвроінтеграція - шлях до кращого майбутнього

0

Євроінтеграційні прагнення України стали невід’ємними реаліями політичного сьогодення. Європейські орієнтири набули практичного втілення у низці рішень та дій як української держави, так і офіційних органів Євросоюзу.
Тому не дивно , що курс на євроінтеграцію з його виховним потенціалом у напрямку суспільного спрямування, має неабияке значення сьогодні й у освіті.
Мета курсів за вибором суспільного спрямування: задоволення індивідуальних освітніх інтересів, потреб і нахилів кожного школяра.
Завдання курсів за вибором суспільного спрямування:Що таке злочин. Ознаки, види та склад злочинів.

0

Поурочне планування з Правознавства. Практичний курс 9 клас
Урок № 29 19.04.2017
Тема: Що таке злочин. Ознаки, види та склад злочинів.
Мета: дати учням уявлення про поняття злочину, його ознаки, склад, види; формувати вміння характеризувати ознаки злочину, описувати елементи складу злочину, називати види злочинів, наводити приклади; аналізувати правові ситуації й пропонувати шляхи їх розв’язання; виховувати непримиренне ставлення до порушення законодавства.Громадянська освіта.

0

Громадянська освіта. Тема "Демократія" у формі хмари слів з використанням Canvu, для підведення підсумків уроку.Вода – це життя!

0

Мета виховного заходу "Вода – це життя!":
- розширити і поглибити знання учнів про воду, її роль у природі та житті людей;
- збагатити уяву учнів про прислів’я та приказки – неоціненну скарбницю народної мудрості;
- розвивати пізнавальні інтереси, уміння аналізувати, порівнювати, вміння робити висновки;
- формувати екологічну грамотність, виховувати дбайливе ставлення до води.Година спілкування на тему "Толерантність - загальнолюдська ціність"

1

Матеріали години спілкування для студентів закладів фахової передвищої освіти. Увага акцентована на тому, що загальнолюдські цінності є визначальними у процесі ідентифікації, налагодженні суспільних відносин і здійсненні соціальних практик

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі