Користувацький вхід

Останні публікації

Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Верховна рада України

1

Урок на тему : Верховна рада України для поглиблення та розширення знаннь учнів про законодавчу владу; визначити основні конституційні засади діяльності Верховної Ради, її правовий статус та компетенцію; зрозуміти, яке місце посідає парламент у системі органів державної влади в Україні; виховувати розуміння важливості законодавчої влади в життєдіяльності держави, навчити учнів працювати на офіційному сайті ВРУ, привити зацікавленість до політичного життя нашої країни, навчити працювати з електронними НПА.Правовий виховний захід "Кранаіна дитячих прав"

0

Правовий виховний захід "Кранаіна дитячих прав".
Формування правовоі культури учнів через ознайомлення з правами та
обовязками.Мандри в правовий світ минулих століть України

0

Матеріал уроку узагальнює знання учнів з історії,зокрема з правовими пам'ятками минулого і сучасного України.Він розроблений у формі віртуальної екскурсії.Використано багато ілюстрованого матеріалу.Застосовано правовий двобій,метод "Навчаючи,вчуся","Коло ідей",метод "Мікрофон",робота в групах.Урок буде сприяти формуванню національної свідомості,патріотизму,розвивати дисциплінованість,повагу до законів,бережливе ставлення до пам'яток минулого.Цивільне право

0

Тема: Що регулює цивільне право. Як захистити особисті немайнові та майнові права
Мета: ознайомити учнів з поняттям «цивільно – правові відносини», особисті немайнові та майнові права; формувати навички аналізу правових ситуацій з точки зору цивільного права, можливості участі в них;
розвивати вміння розрізняти особисті немайнові і майнові права та наводити приклади;
виховувати почуття відповідальності за свої рішення у цивільно – правових відносинах.
Обладнання: електроні таблиці «Правоздатність та дієздатність», «Рівні дієздатності» та ін.Літературна казка, як засіб виховання громадянських якостей у дошкільників

0

У статті розкрито теоретичні засади громадянського виховання дітей старшого дошкільного віку. Особлива увага зосереджена на ефективності використання літературної казки на громадянське виховання дітей старшого дошкільного віку в умовах сьогодення.Прийняття цінностей дитиною дошкільного віку

0

9 грудня 2018 року в приміщенні районного методичного кабінету відбувся семінар на тему "Прийняття дитиною цінностей" Т.О. ПіроженкоКвітка доброти ( інтегроване заняття для дітей молодшої групи: математика+природа)

0

Квітка доброти
( інтегроване заняття для дітей молодшої групи: математика+природа)
Мета. Розширювати та поповнювати знання дітей про доброту та добрі справи, закріплювати вміння працювати з театром на фланелеграфі. Розвивати вміння відповідати повними реченнями, правильно будувати їх. Виховувати бажання допомагати меншим та слабшим.
Хід
Діти заходять в групу, вітаються з дорослими. За вихователем проходять на килимок – галявинку. (На ній: квіти живі, квіти з тканини, сонечко, хом`як в клітці).Професії 21 ст.

0

Презентація для учнів старшої школи, може бути використаний для виховного заходу, або виховної години вчителем.Права дитини і громадянина (розробка уроку)

0

поглибити та розширити знання учнів про права людини та громадянина, ознайомити присутніх із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно – правові стандарти прав людини , назвати і дати коротку правову характеристику про права людини, складовою частиною яких стала Загальна декларація прав людини. Ознайомити учнів із групами прав людини, вказати на обов’язкове їх дотримання всіма громадянами України, що є одним із конституційних обов’язків.Урок «Понятие “человек”, “личность”, “гражданин”. Основные права человека. Гражданство Украины»

0

Цель:
 охарактеризовать основания приобретения гражданства Украины;
 разделить основные права и обязанности человека и гражданина;
 объяснить и использовать понятия «человек», «личность», «гражданин», апатрид, бипатрид, иностранец;
 формировать умения решать правовые ситуации;
 сравнить отдельные понятия темы.
Тип урока: подача нового материала с элементами тренинга.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі