Користувацький вхід

Громадянське виховання + Правознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Громадянське виховання Проект з етновалеології (Духовно-етичний напрям) “ДРУЗІ – ЦІЛИТЕЛІ”

0

Всебічно розглянувши тварин, риб, птахів та комах, довести, що вони можуть бути не лише друзями, але й лікарями, можуть бути натхненням для митців.Забезпечення прав дитини і ювенальна юстиція

0

Для судової системи України випала важка роль оцінювати вчинки дітей і виносити рішення, призначаючи різні види та міри кримінального покарання відповідно до діючого законодавства, яке на даний час не відрізняється гуманністю по відношенню до дітей.
Відповідно до ст. 2 Закону України “Про судоустрій” завданням суду є здійснення правосуддя, на засадах верховенства права забезпечуючи захист гарантованих Конституцією України та законами прав і свобод людини і громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб, інтересів суспільства і держави.Методичні рекомендації для педагогів щодо правової освіти батьків

0

Сім'я є середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього.

Здійснення батьками своїх прав та виконання обов'язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності.
Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини. Відмова батьків від дитини є неправозгідною, суперечить моральним засадам суспільства.Розробка уроку з правознавства «Громадянство України»

0

Данний матеріал дохволяє протягом уроку: розкрити зміст понять «громадянство», « громадянин»; навчитися розрізняти статус громадянин, іноземець, особа без громадянства, розв’язувати правові ситуації щодо набуття громадянства та його припинення; формувати вміння пра¬цювати з нормативними актами та практичного їх ви¬користання. »; виховувати в учнів розуміння важливості належності до громадянства та гордості за належність до українського громадянстваСім’я і шлюб

1

Конспект уроку
Презентація
Проект для інтерактивної дошки (Panaboard)
Додатки (Заяви про реэстрацію шлюба)Розробка уроку з правознавства «Поняття, ознаки й підстави юридичної відповідальності»

0

розкрити поняття юридичної відповідальності і пояснити ознаки й підстави юридичної відповідальності; формувати в учнів поняття «необхідна оборона», «крайня необхідність.
- формувати вміння визначати наявність підстав притягнення до юридичної відповідальності, з’ясовувати обставини що виключають юридичну відповідальність
- виховувати в учнів розуміння обов’язкової юридичної відповідальностіЗаняття з правознавства з елементами тренінгу «Знання прав не звільняє від обов’язків»

0

Розширити знання студентів про їхні особиті права.Підвіести студентів до розуміння того ,що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки"Знай свої права, дитино!"

1

Виховний захід проведено як підсумкове заняття по вивченню прав дитини за книгою Степана Гавриша "Маленькі історії про великі істини". Слід відзначити інтерактивні форми роботи, що сприяють розумінню учнями основних правових понять та правових документів, а саме: Конвенції про права дитини, Закону України "Про охорону дитинства", Декларації прав дитини. Учні вміють аналізувати життєві ситуації, що пов’язані з порушенням прав дитини, встановлювати причино – наслідкові зв’язки, висловлювати своє ставлення в певних ситуаціях. У сценарії використано вірші Ірини Жиленко.Шляхи запобігання корупції у вищих навчальних закладах України: досвід Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

0

Окреслено основні шляхи та вказано на роль етики стосунків викладачів та студентів у сфері запобігання корупції у вищих навчальних закладах України. Наведено основні положення етичного кодексу викладача та студента Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, зазначено, що їх імплементація в освітній процес ліквідовує можливості для замовчування проблеми, піднімає важливі питання для подальшого всестороннього обговорення, слугує вихідним пунктом для майбутніх дій в сфері запобігання корупції.Розробка заняття «Всесвітній день дитини» (старша група)

0

Мета: дати дітям елементарні знання про Всесвітній день дитини.
Завдання:
Освітні: формувати у дітей поняття «Права дитини», «Право на відпочинок», «Право на освіту».
Виховні: виховувати бажання проявляти творчу ініціативу, надавши для цього рівні можливості всім дітям.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі