Обмежити пошук фільтруванням:
Ми розробили анкети, які можна використовувати у роботі дошкільного навчального закладу. За результатами анкетування можна спланувати, або удосконалити освітній процес. Слід враховувати, що анкетування найбільш ефективний метод збору інформації.
Практичне заняття Ігровий суд.( Гра-розминка «Незакінчені речення», Вправа «Реклама професії»,Кросворд до розділу «Якщо право – це професія»)
Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства.
Цікава та нестандартна форма проведення ділової гри "Стосується кожного" з використанням ІКТ допоможе педагогам-дошкільникам зацікавити батьків бути активними учасниками освітнього процесу щодо вирішення питання громадянського виховання здобувачів дошкільної освіти.
Права і обов’язки за педагогічними принципами В.Сухомлинського
Ввести дитину в складний світ людських взаємин, відносин - першочергове завдання, над яким працюють педагоги закладу. Саме з раннього віку діти проходять емоційну школу, школу добрих почуттів, де в грі вони відображають добре ставлення до дійсності, до рідних людей, тварин, природи.
Повсякденно стає більш складним світ, що породжує багато ризиків для життєдіяльності сучасного школяра. Цей процес зумовлює зростаючу невизначеність в світогляді та поведінці молоді. Постійно розмивається ціннісна основа існування суспільства. Підлітки сприймають цінність життя як просте задоволення матеріальних та розважальних потреб.
Мета:
поглибити знання учнів про свою державу та її історію;
розширювати та поглиблювати поняття «громадянськості»;
розвивати в дітей прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом;
виховувати в школярів любов до рідної землі;
виховувати любов до рідної держави.
Дошкільний вік – це важливий період у вихованні патріотичного світогляду дитини, це час незабутніх переживань, яскравих вражень, які довго зберігаються в пам’яті людини і стають органічною частиною її духовного світу, що пов’язує з рідною домівкою, місцями, де вона народилася і зросла. Саме в цьому віці у дітей формується емоційно-ціннісне ставлення до оточуючих людей, природи рідного краю, до народних звичаїв та традицій.
Національно-патріотичне виховання молоді є ключовим завданням педагогічного колективу ДНЗ «Львівське ВПХУ», адже наші учні – наше майбутнє і саме їм будувати і захищати нашу країну.
Проєкт «Арт-пам’ятки Липоводолинщини»
Учасники проєкту: учні 11 класу Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області.
Керівники проєкту: учителі Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області Шеденко Ніна Володимирівна та Шеденко Олексій Миколайович.
Модератор проєкту: історик мистецтва, археолог, митець Аленінський Костянтин Володимирович.
Тип проєкту: дослідницький, творчий, практично-орієнтований.