Користувацький вхід

Громадянське виховання + Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій до Дня пам’яті голодомору «Людської пам’яті мости…»

0

Сценарій складено у формі вечора-реквієму до Дня вшанування жертв Голодомору та його наслідки для українського народу.
Історичний матеріал підібрано раціонально, використано поетичні рядки, інсценізацію, що сприяє глибокому осмисленню трагедії українського народу, має великий емоційний вплив на свідомість присутніх.
Сценарій можна використовувати для проведення виховних годин.Трудове право

0

Поняття трудового права, трудовий та колективний договори, трудові права неповнолітніхСпадкове право

0

Поняття спадкового права, види спадкування, черги спадкування, права та обов'язки спадкоємцівЦивільне право

0

Поняття цивільного права України, складові права власності, набуття права власності неповнолітніми особамиВиди кримінальних покарань. Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх

0

Презентація до уроку: Види кримінальних покарань та особливості кримінальної відповідальності неповнолітніхПрезентація до першого уроку у першому класі. "Моя Україна- моя Батьківщина"

0

Презентація до першого уроку у першому класі допоможе вчителю провести урок цікаво і змістовно.МЕТОД СТВОРЕННЯ СИТУАЦІЇ ПІЗНАВАЛЬНОЇ СУПЕРЕЧКИ, НАВЧАЛЬНИХ ДИСКУСІЙ НА УРОКАХ ПРАВОЗНАВСТВА

0

Сьогодні в роботі вчителя більш помітними стали труднощі, пов’язані зі зниженням інтересу до навчання у деяких учнів. У зв'язку з цим формування мотивації навчання є одним з головних резервів вирішення задач навчання й виховання активного громадянина демократичного суспільства.
Найбільш ефективними є підходи та методи, які направлені на те, щоб залучати учнів у активне, спільне і засноване на критичному аналізі навчання.
Зокрема метод створення ситуації пізнавальної суперечки, навчальних дискусій на уроках правознавства.Урок з навичок комунікації"Культура спілкування".

0

Вчити дітей правильно спілкуватися з однолітками і дорослими, ввічливо поводитися, шанобливо звертатися до людей, виховувати учнів гідними громадянамиЗагальна характеристика Європейської Конвенції про захист право людини і основоположних свобод: зміст, вихідні засади

0

Матеріал для круглого столу на тему: "Загальна характеристика Європейської Конвенції про захист право людини і основоположних свобод: зміст, вихідні засади"STEM проєкт «Подорожуємо Україною»

0

Кому необхідна презентація до конспекту пишіть на пошту leravalera199696@gmail.com
Ознайомити учнів з визначними місцями рідної країни, її природою. красою, сімома чудесами України. Розвивати навички працювати самостійно, відшуковувати цікаві факти у довідниках , з інтернет-сайтів і саме цікаве продемонструвати своїм однокласникам. Виховувати велике почуття любові до свого краю.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі