Користувацький вхід

Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Подорож в країну прав дитини

0

Виховний захід про права та обов'язки дітей.Метою якого є підвести учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов'язки; прагнути розуміння необхідності виконувати правила поведінки в школі; відрізняти права від обов'язків.Розрока уроку: "Цивільне право. Правочини"

0

Завдання даної розробки уроку полягає в ознайомленні учнів з порядком здійснення окремих видів правочинів, порядком їх оформлення, правами споживача, основами спадкового та авторського права, порядком оформлення заповіту; розвивати вміння приймати рішення, правомірно діяти та захищати свої права.Методична розробка уроку на тему "Конституція України. Права та свободи людини і громадянина"

0

Методична розробка уроку на тему "Конституція України. Права та свободи людини і громадянина"Сценарій шкільного правового чемпіонату з гри "Що? Де? Коли?"

0

Шкільний чемпіонат, який проводиться за правилами гри «Що? Де? Коли?» з учнями 9 класу з метою поглиблення правових знань з предмету. Ця гра формує вміння спілкуватися в команді, дискутувати, самостійно пізнавати, опрацьовувати інформацію. А також вчить приймати рішення, робити вибір брати на себе відповідальність, поважати іншу точку зору, думати і співпрацювати.Використання ігрових технологій на уроках правознавства.

0

Практичне заняття Ігровий суд.( Гра-розминка «Незакінчені речення», Вправа «Реклама професії»,Кросворд до розділу «Якщо право – це професія»)Права і обов’язки за педагогічними принципами В.Сухомлинського

0

Права і обов’язки за педагогічними принципами В.Сухомлинського
Ввести дитину в складний світ людських взаємин, відносин - першочергове завдання, над яким працюють педагоги закладу. Саме з раннього віку діти проходять емоційну школу, школу добрих почуттів, де в грі вони відображають добре ставлення до дійсності, до рідних людей, тварин, природи.Олімпіада з правознавства

0

Олімпіада з правової тематики – один з видів позааудиторних заходів.
Підготовка і участь в олімпіаді є вагомим аспектом розвитку здібностей студентів, їх особистого світогляду.
Вона сприяє підвищенню рівня викладання навчальної дисципліни, пропаганді чинного законодавства, активізації пізнавальних знань студентів в поза навчальний час.
Не дивлячись на таку багатоплановість мети, головним завданням олімпіади було залучення студенів до занять з даної дисципліни, формування інтересу до поглибленого її вивчення та стимулювати найбільш здібних студенів.Громадянство України

1

Конспект уроку правознавства у 9 класі, який може бути корисним для вчителів, учнів та батьків."Знай свої права, дитино!"

0

Тематичний урок розроблено для учителів правознавства. Його також можуть використовувати класні керівники. Матеріал, що міститься у конспекті, носить як виховний, так і навчальний характер та поклаканий навчити учнів:
-називати основні права дитини, відповідно до чинного законодавства України;
-пояснювати, як можна скористатись своїми правами у різних життєвих ситуаціях;
- наводити приклади куди можна звернутись за захистом свої прав;
- висловлювати міркування , давати власну оцінку діям держави в питаннях захисту прав людей, та дітей зокрема.Подорож з казковими героями до Країни Права

0

Сценарій заходу до тижня права на основі казки «Попелюшка»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі