Користувацький вхід

Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Брейн-ринг з правознавства

0

Розробка конкурсу з правознаства для учнів середньої школи у вигляді брейн-рингу.Конспект уроку з правознавства 9 клас

0

Інтерактивний урок з правознавства для учнів 9 класу з використанням методів критичного мислення.Завдання олімпіади з правознавства для учнів ПТНЗ

Розробка олімпіадних завдань з правознавства для учнів ПТНЗПрактическое занятие «Уголовная и административная ответственность несовершеннолетних»

0

Цели:
 формирование у детей умений постоянно вести себя в рамках законности;
 донести до учащихся, что злонамеренный поступок или неудачная шалость могут привести к отрицательным последствиям;
 формирование отношения к преступлению как к самому страшному деянию;
 воспитание у школьников чувства ответственности за свои поступки, осознания необходимости и обязательного соблюдения законов.
Оборудование: презентация, раздаточный материал.
Вид урока: практическое занятие.Ігровий проект "Ми будуємо державу"

0

Ігровий проект спрямований на розвиток в учнів вмінь аналізувати та узагальнювати теоретичний матеріал на практиціЗахист прав дітей

0

Мета: ознайомити учнів з основними положення Кон¬венції ООН «Про права дитини»; навчити пра¬вильно реалізовувати свої права; виховувати в уч¬нів поважне ставлення до власної особистості та інших, виховувати повагу до прав інших людей та розуміння зв'язку між правами i обов'язками; сприяти усвідомленню ними нерозривного зв'язку прав людини i збереження миру на Землі, застосовуючи активні методи навчання, сприяти формуванню активної громадянської позиції учнів.Розробка підсумкового уроку з теми " Ти-людина, значить маєш права"

1

Дана розробка допоможе підсумувати, закріпити, перевірити та оцінити знання учнів з вивченої теми. Нестандартне проведення уроку у вигляді віртуальної подорожі буде цікавим для учнів, сприятиме їх активності на уроці.Методична розробка уроку з правознавства на тему Правопорушення

0

З методики використання дискусії на уроках правознавства як засобу створення моделі громадянського виховання особистості.Закони в житті твоєї сім’ї.

0

Закони в житті твоєї сім’ї. Що таке сім’я і шлюб. Як укласти шлюб. Чи можуть неповнолітні укласти шлюб. Які особисті немайнові та майнові права і обов’язки мають подружжя.
Мета уроку: Ознайомити 9 – ти класників з основними положеннями Сімейного кодексу Укаїни про сім’ю і шлюб, про порядок укладення шлюбу, про особисті немайнові та майнові права і обов’язки подружжя, особливості укладення шлюбу неповнолітніми.
Формувати навички застосування своїх знань на практиці.
Сприяти поширенню правової культури та освіченості в учнівському середовищі.Урок перевірки і узагальнення знань з теми: «Основи теорії права та правовідносин».

0

перевірити і узагальнити знання з теми шляхом виконання юридичних завдань різної складності;
вчити учнів розрізняти правопорушення залежно від ступеня тяжкості;
набувати знань про відповідальність, яку можуть нести за неправомірні дії;
спонукати учнів до пошуку рішень у життєвих ситуаціях, уміти використовувати правові знання у повсякденному житті

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі