Користувацький вхід

Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні аспекти викладання правознавства у загальноосвітньому навчальному закладі

0

Формування правової предметної компетентності – мета та результат навчання правознавства. Складові правової предметної компетентності (за Т.О. Ремех, С. Нетьосовим). Форми навчального заняття (лекція, семінар, лабораторна робота, практична робота), варіанти організації та особливості проведення).
Презентація розкриває методичні аспекти викладання правознавства у загальноосвітньому навчальному закладі.Відкритий урок з права 10.04.2017 Види правопорушень, ТЕЗИСНИЙ ПЛАН І САМОАНАЛІЗ

0

Відкритий урок з права на тему:Що таке злочин. Ознаки, види та склад злочинів.
Тезисний план уроку , котрий слугував візитною карткою уроку.
Та повний самоаналіз уроку.
Можно сказати 3 в 1.Правова вікторина

0

Мета: Виховання в учнів інтересу до правових знань, популяризація правових законів, поглибити знання, здобутих учнями на уроках, зробити процес пізнання цікавим і захоплюючим, формування правової культури школярів.Позакласний захід з правознавства «Дотримання прав – шлях до щасливого дитинства»

0

Захід формує в учнів уявлення про права дитини; ознайомлює з основними положеннями Конвенції про права дитини; з’ясувати обов’язки та права дітей; виробляти навички правомірної поведінки, негативне ставлення до правопорушень, умінні протистояти негативним впливам. Розвивати критичне мислення як здатність аналізувати навколишню інформацію. Виховувати самоповагу, почуття гідності й відповідальності за себе та за свої вчинки.Урок у формі турніру для учнів 9 класу

1

Урок узагальнення знань за темами «Правила і закони в суспільстві та твоєму житті» та «Ти – людина, громадянин, отже, маєш права». Проводиться у формі турніру для учнів 9 класів. Розробка містить в собі 10 правознавчих конкурсів.Вікторина "Закон і ми"

1

Вікторина "Закон і ми" розрахована на учнів 9 - 10 класів. Рекомендовано проводити в рамках Всеукраїнського тижня права. Вікторина розроблена у формі відомої гри "Морський бій".Урок-турнір "Правила і закони у суспільстві та твоєму житті"

1

Урок узагальнення знань за темами «Правила і закони в суспільстві та твоєму житті» та «Ти – людина, громадянин, отже, маєш права». Проводиться у формі турніру для учнів 9 класів. Розробка містить в собі 10 правознавчих конкурсів.Мала Конституція школи

0

Мала Конституція школи розроблена учнями 10-11 класів в рамках проекту «Правовиховний рух «Конституція і Я» з метою виховання поваги до права і законності як ціннісної настанови особистості молодого громадянина, розуміння соціальної та юридичної відповідальності за свої дії.Конспект заняття з правового виховання дошкільників «Щастя, коли тебе поважають»

0

Конспект заняття з правового виховання для старших дошкільників "Права старших і молодших дітей в сім'ї"Особа, суспільство, держава.

0

Мета уроку:
• Навчальна: розкрити зміст понять «громадянин», «громадянство»; ознайомити учнів з основними нормами Закону України «Про громадянство України»; навчити розрізняти ста¬тус громадянина, іноземця, особи без громадянства, розв'язувати правові ситуації щодо набуття громадян¬ства;
• Розвиваюча: формувати навички опрацювання і практичного використання нормативних актів;
• Виховна: виховувати в учнів гордість за свою державу, належність до українського громадянства.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі