Користувацький вхід

Правознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Брейн-ринг правознавцівна тему" Права і обов*язки громадян України. Діти та їхні права.".

0

Брейн-ринг правознавців на тему" Права та обов*язки громадян України. Діти та їхні права.""Громадянство України"правознавство 9 клас

0

Розробка уроку з правознавства(практичний курс) 9 клас на тему" Громадянство України".Урок з правознавства на тему "Спадкове право"

0

Правознавство (практичний курс) 9 клас. Урок на тему "Спадкове право".правознаство. Практичне заняття :Розв’язання правових ситуацій із тем другої частини курсу: « Основи теорії права та правовідносин»

0

Практичне заняття: Розв’язання правових ситуацій із тем другої частини курсу: « Основи теорії права та правовідносин»
Мета: на основі набутих знань з основ теорії права та правовідносин вирішувати правові задачі юридичного змісту, на зразок різних життєвіх ситуацій сучасного світу.Конкурс "Правознавець школи"

0

Конкурс "Правознавець школи" 2012-2013 навчальний рік
Конкурсні змагання для учнів 9 класу під назвою "Правознавець школи"Права людини (шаблон презентації)

prez_tytul.jpg

До Вашої уваги шаблон презентації до відзначення в школі Міжнародного дня прав людини.
Можна використати для створення власної роботи.

В архів включено 1 файл.

формат: ppt
розмір: 560 кb10 грудня - Міжнародний день прав людини

tytul_2.jpg

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Запровадження єдиної міжнародної системи захисту прав людини є одним із найважливіших завдань створеної після завершення Другої світової війни Організації Об’єднаних Націй. Наріжним каменем у побудові системи захисту прав людини стало прийняття Загальної декларації прав людини.

В архіві міститься матеріал для оформлення заходів, присвячених цій події.
Розмір: 3,8 Mb
Формат: jpgУзагальнюючий урок з правознавства

0

Узагальнюючий урок з правознавства на тему: "Закони в житті твоєї сім'ї"Літературні завдання на уроках правознавства

0

У запропонованому матеріалі містяться літературні завдання до уроків правознавства з вивчення теми "Конвенція ООН про права дитини"
(Права дитини на життя, любов і турботу), які активізують пізнавальний інтерес дітей та сприяють формуванню правової компетенції учнів.Використання інноваційних методів роботи для візуалізації навчально-виховного процесу на уроках правознавства

1

Пошук нових методів і прийомів навчання, що створюють сприятливі дидактичні умови для засвоєння навчального матеріалу учнями. Разом з вербальним поданням навчального матеріалу, використовувати прийоми візуальної образної подачі навчального матеріалу, насамперед за допомогою слайдів комп’ютерних презентацій, ілюстрованих асоціативними зображеннями-образами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі