Користувацький вхід

Правознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Олімпіадні завдання

0

Завдання І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 10 клас.
І рівень
Дайте короткі відповіді на питання
1. Союзна держава, що складається з територій суб’єктів, які мають обмежений суверенітет, називається?
2. В США – ФБР, в Росії – ФСБ, а в Україні…?
3. Нормативні акти правотворчих органів, що видають на основі закону, називають?
4. Яка галузь права регулює відносини між дітьми та батьками?
5. Біпатрид – це особа , що має …?
6. Чи є ознакою держави наявність податкової системи?
7. Хто в Україні очолює виконавчу владу?Характеристика державного ладу практичне заняття, Право 10 клас програма 2016 р.

0

Практична робота створена на базі ПРОГРАМИ для загальноосвітніх навчальних закладів, ПРАВОЗНАВСТВО 10 клас: Рівень стандарту / Академічний рівень.(Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 №826), на якій було використано дисертацію Наливайко Лариси Романівни "ДЕРЖАВНИЙ ЛАД УКРАЇНИ: ПОНЯТТЯ, СИСТЕМА, ГАРАНТІЇ" я базове джерело тому на зміст і авторське право її не заперечую, але було відредаговане мною (Кондратьєвим Олександром Сергійовичем вчителем історії і правознавства), для надання дітям матеріалу в межах навчальної програми і бажано передати всім школам УкраїБінарний урок з екології і права «Екологічне право»

0

Урок покликаний ознайомити учнів із поняттям екологічного права, його джерелами; розкрити принципи та об’єкти екологічної охорони, екологічної безпеки та ознайомити зі способами її забезпечення;
виховувати в учнів відповідальність за збереження та охорону природного середовища, формувати екологічне мислення.Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році
Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 17.08.2016р. № 1/9-437


Розробка уроку з правознавства для 9 класу «Правила і закони у нашому житті» (Інформаційний учнівський проект «Правила і закони у нашому житті»)

1

Розробка уроку з правознавства
в 9 класі на тему:

Правила і закони у нашому житті.

( Інформаційний учнівський проект на тему:
« Правила і закони у нашому житті» )Дидактичний матеріал до теми «Ціннності демократичного громадянського суспільства»

1

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКА ПРАВОЗНВСТВА ЯКИЙ ВКЛЮЧАЄ ..

Робота із цитатами та висловами
Дидактичні картки
Робота із документамиНаціонально-патріотичне виховання на уроках правознавства та в позаурочній діяльності

0

Програма з правознавства передбачає виховання в учнів особистісних рис громадянина України, загальнолюдських духовних ціннісних орієнтацій, сприйняття ідей гуманізму та демократизму, патріотизму, взаєморозуміння між народами на основі особистісного усвідомлення досвіду історії.
Благодатними в цьому напрямку є багато тем з програмного курсу. Наприклад, теми «Держава. Право. Суспільство», «Державний устрій України», «Основні права, свободи, обов’язки громадянина України».Розробка уроку з правознавства для 9 класу «Хто такі споживачі, продавці, виробники, виконавці»

0

Урок з правознавства в 9 кл. має на меті ознайомити учнів з поняттями споживач, продавець, виробник, розповісти про права споживачів і способи їх захисту, навчити моделювати ситуації і знаходити вихід з них, застосовуючи знання законів.Сценарній відкритого заходу “У світі права”

0

педагогічна та соціально-правова допомога дітям у формуванні їх правової культури, розуміння ролі права в суспільстві, розвиток юридичного мислення, вироблення навичок правомірної поведінки, підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань.Урок-узагальнення з правознавства «Закони в житті твоєї сім’ї». «Твої права у трудових відносинах»

0

Даний матеріал дасть змогу перевірити рівень засвоєння знань, умінь та навичок учнів за темами: "Закони в житті твоєї сім'ї" та "Твої права у трудових відносинах"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Билеты

Останні коментарі