Користувацький вхід

Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:ТЕОРІЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА посібник для самостійної роботи студентів спеціальності 081 «Право»

0

Запропонований посібник охоплює практично всі теми навчального курсуз дисицпліни "Теорія держави і права", враховує сучасні досягнення юридичних наук, новітні підходи до розуміння права. Основні положення теорії держави і права. Як свідчить досвід практичного викладання курсу теорії держави і права, не всі питання можна розглянути під час лекційних занять. Велика кількість матеріалу залишається для самостійного опрацювання студентами.ТЕОРІЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА посібник для самостійної роботи студентів спеціальності 081 «Право»

1

Запропонований посібник охоплює практично всі теми навчального курсуз дисицпліни "Теорія держави і права", враховує сучасні досягнення юридичних наук, новітні підходи до розуміння права. Основні положення теорії держави і права. Як свідчить досвід практичного викладання курсу теорії держави і права, не всі питання можна розглянути під час лекційних занять. Велика кількість матеріалу залишається для самостійного опрацювання студентами.«Урожай» на Київщині: столичні аудитори забезпечили відшкодування втрат майже на 18 млн грн та попередили незаконних витрат на 92,1 млн грн

За січень-червень 2022 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів майже на 18 млн гривень.
За результатами проведених заходів керівниками підприємств, установ, організацій та органів влади прийнято 8 управлінських рішень.
Матеріали 15 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. Розпочато 5 досудових розслідувань.ФОРМУВАННЯ ІСТОРИЧНИХ І ПРАВОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

0

Місце кожної держави у світі, рівень життя її громадян дедалі менше за-лежать від запасів корисних ко¬палин, сьогодні його визначають рівень людського розвитку та інте¬лектуалізація нації.Подорож в країну прав дитини

0

Виховний захід про права та обов'язки дітей.Метою якого є підвести учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов'язки; прагнути розуміння необхідності виконувати правила поведінки в школі; відрізняти права від обов'язків.Розрока уроку: "Цивільне право. Правочини"

0

Завдання даної розробки уроку полягає в ознайомленні учнів з порядком здійснення окремих видів правочинів, порядком їх оформлення, правами споживача, основами спадкового та авторського права, порядком оформлення заповіту; розвивати вміння приймати рішення, правомірно діяти та захищати свої права.Методична розробка уроку на тему "Конституція України. Права та свободи людини і громадянина"

0

Методична розробка уроку на тему "Конституція України. Права та свободи людини і громадянина"Сценарій шкільного правового чемпіонату з гри "Що? Де? Коли?"

0

Шкільний чемпіонат, який проводиться за правилами гри «Що? Де? Коли?» з учнями 9 класу з метою поглиблення правових знань з предмету. Ця гра формує вміння спілкуватися в команді, дискутувати, самостійно пізнавати, опрацьовувати інформацію. А також вчить приймати рішення, робити вибір брати на себе відповідальність, поважати іншу точку зору, думати і співпрацювати.Використання ігрових технологій на уроках правознавства.

0

Практичне заняття Ігровий суд.( Гра-розминка «Незакінчені речення», Вправа «Реклама професії»,Кросворд до розділу «Якщо право – це професія»)Права і обов’язки за педагогічними принципами В.Сухомлинського

0

Права і обов’язки за педагогічними принципами В.Сухомлинського
Ввести дитину в складний світ людських взаємин, відносин - першочергове завдання, над яким працюють педагоги закладу. Саме з раннього віку діти проходять емоційну школу, школу добрих почуттів, де в грі вони відображають добре ставлення до дійсності, до рідних людей, тварин, природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі