Користувацький вхід

Останні публікації

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема: Навчайся комфортно

0

Публікація буде цікава вчителям, що викладають у 5 класі та бажають цікаво та змістовно провести урокCпортивний захід

0

Спортивний захід для хлопців старших класів, присвячений Дню Збройних сил УкраїниТуризм на уроці фізкультури та в позаурочній діяльності

0

Методичні рекомендації для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, вихованців гуртків, секцій, клубів туристсько-краєзнавчого спрямування скадено відповідно до завдань модуля «Туризм», окремих розділів програми з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9-их класів.
Необхідність розробок зумовлена Державними вимогами до рівня загальноосвітньої підготовки учнів.
Посібник призначений для вчителів фізичної культури, керівників туристсько-краєзнавчих секцій, гуртків, клубів.Військово-патріотичні змагання "До Захисту Вітчизни готові!"

0

Досвід роботи передових шкіл показує, що військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливоІ Зимові Олімпійські Ігри в навчальному закладі (імітаційні змагання)

0

Змагання – важлива складова частина спортивної підготовки дітей,
підлітків, юнаків і дівчат.Урок фізичної культури з елементами основ здоров’я

0

Методична розробка урока написана на основі проведеного відкритого уроку з предмету « Фізична культура і основи здоров'я ».Розробка уроку за темою Баскетбол 6 клас

0

Розробка уроку за модульною темою Баскетбол для учнів 6 класу. Буремо і користуємося.Презентація "Складники корисних продуктів"

1

Знайомство дітей із складниками корисних продуктів. В презентації розглянуто роль білків, жирів, вуглеводів, мінералів та вітамінів в здоровому збалансованому харчуванні людини.План-конспект з фізкультури для 11 класу. Варіативний модуль "Волейбол"

0

План-конспект з фізичної культури для 11 класу. Варіативний модуль "Волейбол"День спорту. Загальношкільне спортивне свято «Крок до здоров'я»

0

Метою спортивного заходу є сприяння гармонійному розвиткові особистості дитини і формування позитивних мотивацій до занять фізичною культурою і спортом; творче використання засобів фізичної культури для організації активного відпочинку і формування свідомої звички до ведення здорового способу життя; визначити самий спортивний клас школи і присвоїти титули "Король спорту" і "Королева спорту" найкращим спортсменам школи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: