Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

Обмежити пошук фільтруванням:лепбук "Здоровий спосіб життя"

0

Термін «лепбук» запозичено з англійської мови. З огляду на багатозначність слова та його використання, найточніший переклад — «книжка-складанка». Така книжка призначена для розміщення всередині матеріалів з певного етапу навчання. Лепбук– це новий метод вивчення, запам'ятовування певної теми, який будується за шаблоном і складається з безлічі кишеньок, вкладок, віконець, пересувних елементів, картинок і т. д.Сім кроків продуктивного навчання та розвитку навичок позитивного мислення учнів на уроках основ здоров’я

0

Представлено методичні матеріали, які призначені для використання у процесі практичної діяльності педагогічних працівників. Висвітлено питання формування та розвитку позитивного мислення в учнів, які сприятимуть їх пізнавальній активності, життєвому оптимізму, покращенню ставлення до себе, створення у них позитивної « Я – Концепції» на уроках – тренінгах з основ здоров’я та в позаурочній діяльності.
Адресовано керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, вчителям основ здоров’я, класним керівникам, тренерам з освіти на основі розвитку життєвих навичок.Назва досвіду: Кейс зі знаннями та практичними навичками з предмету «Основи здоров’я» та «Фізична культура» - відсутність підстав для паніки.

0

Матеріал можна використовувати під час дистанційного навчання на уроках фізичної культури та основ здоров'я.Інформаційна вітальня «7 правил здорового способу життя»

0

Здоровий спосіб життя – набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення. Для кожної людини – це щось особливе. Саме думки людини становлять основи здорового способу життя.Релаксація на уроках фізкультури

0

Релаксація – обов’язковий елемент кожного заняття. Форми і методи
відновлення існують різні. Для відновлення сил в заключній частині заняття можна використати такі вправи, які обов’язково супроводжуються легким музичним супроводом та посмішкою вчителя.
Дані вправи подобаються дітям і кожного разу можна використати якийсь
інший спосіб. Дуже єфективним є такий вид проведення заключної
частини заняття.Тема уроку. Відомі спортсмени України. Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Стрибки зі скакалкою. Естафети. Рухлива гра «Веселі спортсмени».

0

Тема уроку. Відомі спортсмени України. Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Стрибки зі скакалкою. Естафети. Рухлива гра «Веселі спортсмени».
Завдання:
1. Повторити різновиди ходьби, бігу, стрибків.
2. Вправляти у стрибках зі скакалкою.
3. Сприяти розвитку спритності, кмітливості, швидкості та координації рухів рухливими іграми та естафетами.Колективно-проєктна робота "Створення мультивітамінного календарика"

0

під час роботи над створенням мультивітамінного календаря діти мають змогу систематизувати набуті раніше знання про вітаміни, знайти продукти в яких вони містяться, зробити креативні фотосвітлини та творчо донести інформацію до однолітків.Методика навчання прийомів тактики гри в баскетбол

0

Даний матеріал призначений для вчителів фізичної культури при підготовці до вивчення модуля "Баскетбол"Проект Тиждень безпеки

0

Ця розробка проект Тиждень безпеки містить тему, мету, завдання, розділи проекту "Тиждень безпеки". Також має план проведення тижня, його короткий опис.Методична розробка положення про проведення тестувань-змагань ЗФПО «Київський міський медичний фаховий коледж» із загально-фізичної підготовки серед студентів перших курсів .

0

Відповідно стратегії розвитку фізичного виховання та спорту 2023-2024р., міністерства освіти і науки України та комітету фізичного виховання та спорту МОН України визначена така проблематика:
• низький рівень популяризації рухової активності органами влади різного рівня (обласного, міського, районного, територіальних громад тощо) та закладами освіти;
• відсутність мотивації студентів ходити на заняття з фізичної культури;
• відсутність очного навчання на частині територій України (навчання відбувається виключно дистанційно).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі