Обмежити пошук фільтруванням:
Термін «лепбук» запозичено з англійської мови. З огляду на багатозначність слова та його використання, найточніший переклад — «книжка-складанка». Така книжка призначена для розміщення всередині матеріалів з певного етапу навчання. Лепбук– це новий метод вивчення, запам'ятовування певної теми, який будується за шаблоном і складається з безлічі кишеньок, вкладок, віконець, пересувних елементів, картинок і т. д.
Представлено методичні матеріали, які призначені для використання у процесі практичної діяльності педагогічних працівників. Висвітлено питання формування та розвитку позитивного мислення в учнів, які сприятимуть їх пізнавальній активності, життєвому оптимізму, покращенню ставлення до себе, створення у них позитивної « Я – Концепції» на уроках – тренінгах з основ здоров’я та в позаурочній діяльності.
Адресовано керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, вчителям основ здоров’я, класним керівникам, тренерам з освіти на основі розвитку життєвих навичок.
Матеріал можна використовувати під час дистанційного навчання на уроках фізичної культури та основ здоров'я.
Здоровий спосіб життя – набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення. Для кожної людини – це щось особливе. Саме думки людини становлять основи здорового способу життя.
Релаксація – обов’язковий елемент кожного заняття. Форми і методи
відновлення існують різні. Для відновлення сил в заключній частині заняття можна використати такі вправи, які обов’язково супроводжуються легким музичним супроводом та посмішкою вчителя.
Дані вправи подобаються дітям і кожного разу можна використати якийсь
інший спосіб. Дуже єфективним є такий вид проведення заключної
частини заняття.
Тема уроку. Відомі спортсмени України. Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Стрибки зі скакалкою. Естафети. Рухлива гра «Веселі спортсмени».
Завдання:
1. Повторити різновиди ходьби, бігу, стрибків.
2. Вправляти у стрибках зі скакалкою.
3. Сприяти розвитку спритності, кмітливості, швидкості та координації рухів рухливими іграми та естафетами.
під час роботи над створенням мультивітамінного календаря діти мають змогу систематизувати набуті раніше знання про вітаміни, знайти продукти в яких вони містяться, зробити креативні фотосвітлини та творчо донести інформацію до однолітків.
Даний матеріал призначений для вчителів фізичної культури при підготовці до вивчення модуля "Баскетбол"
Ця розробка проект Тиждень безпеки містить тему, мету, завдання, розділи проекту "Тиждень безпеки". Також має план проведення тижня, його короткий опис.
Відповідно стратегії розвитку фізичного виховання та спорту 2023-2024р., міністерства освіти і науки України та комітету фізичного виховання та спорту МОН України визначена така проблематика:
• низький рівень популяризації рухової активності органами влади різного рівня (обласного, міського, районного, територіальних громад тощо) та закладами освіти;
• відсутність мотивації студентів ходити на заняття з фізичної культури;
• відсутність очного навчання на частині територій України (навчання відбувається виключно дистанційно).