Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


презентації про спорт і Великдень

0

Цей матеріал зробить урок цікавим та допоможе дітям краще пізнати традиції нашого народуПланування уроку, постановка цілей та задач на уроках фізичної культури для дітей зі складними вадами розвитку

0

У доповіді наголошується на тому, що фізична культура і заняття з ЛФК в спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах має на меті збереження й зміцнення здоров’я учнів, розвиток рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості, формування ціннісних орієнтацій щодо здорового способу життя , корекційну роботу для дітей зі складними вадами розвитку.Виховна година в ГПД "Рух і здоров'я"

0

Розробка виховної години в групі продовженого дня "Рух і здоров'я"Година спілкування в ГПД "Настрій і здоров'я"

0

Година спілкування в групі продовженого дня на тему "Настрій і здоров'я"Профілактика порушень постави і гостроти зору

0

Звернути увагу учнів на порушення постави і гостроти зору; розповісти про причини і наслідки їх виникнення, профілактику цих порушень; дати рекомендації; навчити ефективних вправ і прийомі, як знижують ризик «шкільних хвороб», розрахувати масу шкільного портфеля; розвивати в учнів бажання і розуміння необхідності правильної постави; виховувати бережливе ставлення до власного організму розвивати в учнів бажання і розуміння необхідності правильної постави; виховувати бережливе ставлення до власного організмуЗдоров’я – найкраще багатство (розробка уроку)

0

Поглибити поняття про те, що для людини головне - це здоров”я.
Створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя. Формувати здоров”язберігаючу компетентність.
Розвивати вміння берегти здоров’я. Виховувати життєву потребу бути завжди здоровим.Конспект заняття на тему: «Літні сни під час зими» (для дітей середньої групи по ознайомленню з довкіллям та елементами ТРВЗ).

0

Конспект заняття на тему: «Літні сни під час зими» (для дітей середньої групи по ознайомленню з довкіллям та елементами ТРВЗ).Фітбол-аеробіка

0

План-конспект уроку з фізичної культури для дівчат 10-11 класу
Модуль «Гімнастика»Водохреща, Водощі, Йордана.

0

17 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі