Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект урока

0

Конспект урока по основам здоровья в 1 классе
Тема:Учимся дружить. (для русскоязычных школ)План-конспект уроку з фізичної культури

0

План-конспект уроку з гімнастики для загальноосвітніх навчальних закладів. Тема:Опорний стрибок та елементи акробатики.Розгорнутий план-конспект уроку з тематичного модуля "Гімнастика"

0

План-конспект уроку з фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах. Тематичний модуль: "Гімнастика". Тема уроку: "Опорний стрибок та елементи акробатики".Розробка плану-конспекта уроку з модуля легка атлетика для 7 класу

0

На допомогу учителям фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів. Розробка плану-конспекта уроку з фізичної культури в 7 класі. Тип уроку- комбінований. Модуль- легка атлетика. Тема:Біг на короткі дистанції. Метання малого м’яча на дальність.Розробка заняття з валеології для дітей середнього дошкільного віку «Два чарівних моїх озерця»

0

Конспект заняття з валеології "Два чарівних моїх озерця" для дітей середнього дошкільного вікуРозробка уроку з основ здоров’я «Наше здоров’я в наших руках»

0

Розробка уроку з основ здоров'я для учнів 6 класу на тему "Наше здоров'я в наших руках".За даною розробкою можливо проведення позакласного заходу з учнями інших вікових категорій.
Метою розробки є: розширення уявлення учнів про здоров'я; актуалізація проблем, пов'язаних зі здоров'ям сучасних школярів; виховання в учнів компетентнісного і відповідального ставлення до свого здоров'я; формування здорового способу життя.Бережіть здоров’я з молоду!

0

Бережіть здоров*я з молоду!
Фізичний гарт є невід’ємною складовою гармонійного розвитку людини, що в свою чергу, є запорукою майбутнього держави.
Одним із напрямків, який впливає на стан здоров’я, є активно-спортивний спосіб життя, що має особливе значення для підлітків та студентської молоді.Щоденник самооцінки та самоконтролю

0

Ця робота призначена навчити учнів визначати рівень фізичного здоров’я, виміряти частоту серцевих скорочень (ЧСС) та артеріальний тиск (АТ), користуватися технікою та методикою антропометричних вимірювань,розвивати навички по оволодінню методикою оцінювання результатів досліджень, вміння робити висновок про функціональний стан систем організму, розвивати процес самовиховання та самовдосконалення, виховувати відповідальне ,обмірковане, обережне ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, виховувати бажання бути здоровим,Розробка уроку з основ здоров’я «Безпека у школі. Правила поведінки у школі. Причини травматизму дітей у школі»

0

Розробка конспекту уроку для 3 класу з основ здоров'я. Мета уроку розширювати знання дітей про правила поведінки у школі; формувати навички безпечної поведінки у коридорі, у спортзалі, на східцях, в позаурочний час, під час ігор, в їдальні; виховувати відповідальність за свою поведінку, правила культури поведінки.Козацькі забави

0

Сценарій турніру між хлопцями "Козацькі забави" допоможе організувати змагання до Дня українського козацтва

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі