Користувацький вхід

Останні публікації

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

Обмежити пошук фільтруванням:заняття з фізкультури

0

Тема: Подорож на сонячний лужок.
Мета: вправляти дітей в ходьбі по гімнастичній лаві та підлізати під дугу грудьми вперед; розвивати координацію рухів, відчуття рівноваги під час ходьби по лаві , вміння орієнтуватись у просторі та швидко бігати, не наштовхуючись одне на одного в руховій грі «Сонечко і дощик»; сприяти розвитку фізичної активності малят, створюючи веселу, доброзичливу атмосферу; виховувати у дітей позитивні емоції, піднесений настрій та бережне ставлення до свого здоровя .

Обладнання: гімнастична лава, дуги, бризкалка для гри, масажна доріжка з піском.Урок-тренінг з основ здоров’я з використанням прийому казкотерапії «Твої права»

0

Урок-тренінг з основ здоров'я у 4 класі з використанням прийому казкотерапії- осучаснення казки.

Мені цікаво працювати з учнями за технологією казкотерапії. Сучасній дитині недостатньо прочитати казку та розфарбувати її героїв. З дитиною необхідно обговорювати казки, разом шукати та знаходити головну думку, життєві уроки, адже у казках відображена мудрість народу. Створення власної казки допомагає розкрити творчі здібності учнів, розвиває їх уяву, логічне мислення, вміння послідовно викладати думки.

Розробка уроку-тренінгу з основ здоров’я у 4 класі«Вчимося товаришувати». Урок з предмету «Основи здоров’я»

0

Урок допоможе вчителю початкової школи навчити дітей правил товаришування і способів знайомства; сформувати доброзичливе ставлення до друзів, відповідальність у взаєминах з ними.Інтегрований урок з основ здоров’я та природознавства «Стихійні лиха. Правила безпечної поведінки під час стихійного лиха»

0

Інтегрований урок з предметів основи здоров'я та природознавство містить матеріал, що допоможе учням зрозуміти зв'язок між предметами та показати цілісність предметів природничого циклу, а також продовжувати формувати життєві , загальнокультурні та особистісні компетентності.Конспект уроку з основ здоров'я

0

Формувати в учнів уявлення про природні чинники (сонце, повітря, вода), що зміцнюють здоров’я; про загартовування як одну з умов фізичного розвитку дитини; розвивати вміння практично використовувати природні чинники для загартовування; ознайомити учнів з правилами загартовування; виховувати бажання систематично загартовуватися; виховувати розуміння залежності життя людини від стану навколишнього середовища.Виховний захід «Чи є майбутнє в України?»

0

Алкоголізм - це і соціальне зло, яке веде не тільки до деградації особистості, але і до розпаду родин і до злочинів. Ми самі у відповідальності за свій організм, самі вибираємо, що нам пити і їсти. Ніхто не заставляє купувати той чи інший продукт. Вам вибирати чому вірити, а чому ні, що споживати, а від чого відмовитися. Але якщо не зупинитися зараз, то потім буде пізно! Тільки не говоріть опісля що ви не «були в курсі»… Адже це ВАШЕ власне життя!
А ми вибираємо ЖИТТЯ
Алкоголю – ніПерспективний план для дітей молодшого дошкільного віку з БЖД на навчальний рік

1

Перспективний план для дітей молодшого дошкільного віку з БЖД на навчальний рік.Урок для гуртків хореографічного спрямування «Весела подорож»

0

Зміст заняття
І. Підготовчий блок.
Привітання. Емоційний настрій на урок.
Перевірка готовності учнів до уроку.

ІІ. Змістовний блок.
-Сьогодні незвичайний день -перший день весни і урок на тему: «Весела подорож». Розпочинаємо нашу подорож! Сідаємо в автомобіль (8 тактів дрібний крок,8 тактів демі-пліє з рухом рук)
Вот ми і приїхали в країну «Кухарів»,там смачно готують, і здоровою їжею годують (гуртківці виконують тренаж-підготовку м язів, комбінації рухів з маршем, бігом, підскоками, галопом та оплесками муз.розмір 2/4, всі комбінації рухів виконуються на 4 такти кожна)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі