Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

Обмежити пошук фільтруванням:Апгрейдинг уроків фізичної культури сучасними видами спорту

0

Стаття обґрунтовує необхідність застосування сучасних видів спорту на заняттях з фізичної культури з учнями старшої школи з метою підвищення інтересу дітей до фізичних вправ та здорового способу життя."Козацьки Забави" Спортивно-музичне свято

0

Спортивно-музичне свято для дітей початкових класів «Козацькі забави»

Закріпити знання дітей про козаків,їх побут,звичаї,традиції.
Викликати бажання брати участь в іграх – естафетах і перемагати в них, уболівати за друзів. Виховувати потяг до зростання здоровими та спритними.
Розвивати швидку реакцію ,спритність,швидкість,сміливість,обережність.
Виховувати любов до рідного краю,свого народу.Конспект заняття з БЖД для дітей середньої групи

0

Конспект заняття з БЖД для дітей середньої групи
Мета : повторювати та закріплювати правила безпечного поводження під час пожежі, користування ліками та побутовою хімією, зустрічі з незнайомими людьми, знаходження на вулицях міста, виховувати почуття відповідальності за своє життя та життя товаришів.
Обладнання : пелюстки казкової квітки, альбом «Гриби», предмети побутової хімії.

Хід :Конспект заняття з ОБЖД в середній групі.

0

Конспект заняття з ОБЖД в середній групі.
Тема: Вулиці міста
Мета: Продовжувати закріплювати знання дітей про правила поведінки на вулиці , та правила дорожнього руху; формувати основи безпечної поведінки на вулиці міста; виховувати обачність, дбайливе ставлення до свого життя та здоров’я.
Хід заняття
1.Бесіда про вулиці нашого міста.
Яка його назва? Воно велике чи маленьке? За чим ми можемо спостерігати на вулицях міста? Які види транспорту ви знаєте? (Спеціальний, легковий, вантажний).План-конспект уроку фізичної культури з елементами футболу у 8 класі

0

Навчати техніки виконання різновидів зупинки м’яча та ударів по м’ячу в русі. Закріплювати техніку ударів лівою і правою ногою вивченими способами, по м’ячу що котиться. Удари по воротах на точність. Повторити жонглювання та різновиди ведення м’яча. Сприяти розвитку координації рухів, швидкісно-силових якостей, впевненості у своїх силах.План-конспект уроку фізичної культури для 6 класу на тему «Баскетбол»

0

Розширити знання учнів з правилами спортивної гри у баскетбол. Повторити техніку виконання стійки баскетболіста, пересування в ній з м'ячем і без м'яча, ведення м'яча на місці і в русі. Розвиток швидкості, спритності, почуття м'яча, витривалості засобами спеціальних вправ для баскетболіста.План-конспект уроку фізичної культури для 7 класу на тему «ФУТБОЛ»

0

Навчати основних елементів техніки гри у футбол. Удосконалювати функціональні можливості організму та розвивати фізичні
якості школярів.Виховувати в учнів потребу у систематичних заняттях фізичною культурою і спортом та розвивати морально-вольові якості.Спортивно-розважальна програма «Дружня родина-могутня країна»

0

Створення атмосфери свята у грі-змаганні; сприяння згуртуванню дитячого колективу, розвиток розумових і фізичних здібностей, уміння долати труднощі; розвиток спритності, витривалості; виховання любові до фізкультури і спорту, почуття дружби, взаємодопомоги.Сценарій спортивної розваги для дітей старшого дошкільного віку "Веселі змагання"

0

11 Вересня 2021 року Україна відзначає день фізичної культури та спорту України. День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято святкувати в другу суботу вересня. В нашому дошкільному закладі була організована для дітей спортивна розвага «Веселі змагання» 10 вересня 2021 року, до якої були залучені діти старшої А та старшої Б групи. Інструктор з фізичної культури Стройна А.В., яка виконувала роль фіксика спортсмена у якого дуже багато різноманітних спортивних нагород та музичний керівник Уласюк Л.В організували та провели веселий, спортивний та цікавий захід .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі