Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з БЖД

0

Конспект заняття З БЖД в середній групі "Вогонь друг - вогонь ворог"Інтегрований урок з української мови та основ здоров’я «Закріплення знань по прикметник. Самооцінка характеру. Визначення рис власного характеру»

0

Інтегрований урок з українсьокої мови та основ здоров'я. Тема:Закріплення знань по прикметник. Самооцінка характеру. Визначення рис власного характеру.Буклет для педагогів "Загартування в дитячому садку та вдома"

1

Буклет містить рекомендації щодо проведення загартування для зміцнення іммунітету дітей дошкільного віку. Надані найбільш поширені способи загартування, окреслені протипоказання до застосування загартовучих процедур.Формування здорового способу життя у школі (стаття)

0

В.О. Сухомлинський, надаючи великого значення духовному здоров’ю особистості у книзі “Як виховати справжню людину”, вважав, що “духовне багатство людини – один з найважливіших показників її всебічного розвитку”.Здорове молоде покоління – це запорука стабільного розвитку держави, один із чинників її позитивного міжнародного іміджу. . Формування у підростаючого покоління мотивації до здорового способу життя потребує системної комплексної роботи, яка спрямована на діагностику, корекцію функціонального, психофізіологічного та духовно-морального стану людини.Розробка уроку з фізичної культури «Навчання техніці подвійного кроку» (Модуль «Баскетбол»)

0

Урок фізичної культури з модуля :баскетбол(навчання техніці подвійного кроку)ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ФУТБОЛУ ДЛЯ УЧНІВ 5-ГО КЛАСУ

1

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ФУТБОЛУ ДЛЯ УЧНІВ 5-ГО КЛАСУШЛЯХИ СТИМУЛЮВАННЯ ТВОРЧОЇ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

1

Бути вчителем, викладачем, педагогом ― це мистецтво та майстерність, в якій поєднується увесь людський досвід, який охоплює усі ланки різноманітного життя.
Хореографічне виховання має велике значення. Засобами танцювального мистецтва воно прищеплює любов до всього красивого, витонченого. Танець, як сукупність виразних і організованих рухів, підкорених загальному ритмові, втілених у завершену художню форму, має невичерпні можливості для розкриття думок і почуттів танцюючих. І саме педагогові треба вміти розкрити і розвивати творчий потенціал дитини.Інтегрований урок з фізичної культури з урахуванням предмету біології «Волейбол»

1

У даному матеріалі діти усвідомлюють про значення розминки для організму людини та про значення кровообігу для життєдіяльності організму. Учні опановують знання про діяльність серцево-судинної системи. Підвищується інтерес до уроків біології, та фізичної культури.Інтегрований урок з фізичної культури та географії України «Волейбол»

0

Інтегрований урок фізичної культури та географії України, не тільки сприяє розвитку фізичних та технічних навичок гри у волейбол, але й допомагає учням опанувати знання з географії України. Виховує патріотичне ставлення до своєї країни та її регіонів. Інтегровані уроки стають ефективним шляхом до розширення мовленнєвої компетенції учнів, сприяють розвитку чуттєво емоційного сприймання навколишнього світу, а також розвитку мислення учнів.Розробка уроку з основ здоров'я "Шкідливі і корисні звички"

0

Розробка уроку з теми "Корисні і шкідливі звички" Рекомендовано для використання вчителями основ здоров'я.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі