Користувацький вхід

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Спортивне свято "Разом із татом"

0

До вашої уваги пропоную сценарій спортивного свята "Разом із татом"для учнів 3- 4 класів.Підсумкове заняття з настільного тенісу (план-конспект)

1

СТРУКТУРА ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ.
ЦІЛЬ НАВЧАННЯ:
1. Забезпечити обов'язковий для всіх учнів рівень, фізичної і спортивно-технічної підготовленості.
ГОЛОВНІ НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНІ ЗАДАЧІ УРОКУ.
НАВЧАЛЬНІ.
1. Ознайомити учнів з основними технічними прийоми подачі «Маятник».
2. Закріпити прийоми правильної подачі м'яча з партнером у грі.
3. Закріпити прийми подачі і правильне повернення м'яча.
4. Закріпити поштовхові удари з партнером.
РАЗВИВАЮЧИ.
1. Розвивати фізичні якості: рівновагу,силу,стрибучість, спритність, гнучкість, координацію рухів.Бінарний урок з фізичної культури (модуль «Волейбол»)

0

Бінарний урок з фізичної культури .Модуль "Волейбол".Тема уроку:навчання техніки передачі і прийому м'яча.Урок-тренінг з основ здоров’я «Як поводитися з тваринами»

0

Ознайомити учнів з правилами безпечної поведінки у спілкуванні із свійськими тваринами; із правилами поводження у разі зустрічі з бродячими і дикими тваринами; формувати відповідальне ставлення до особистої безпеки; розвивати у молодших школярів санітарно-гігієнічні навики; виховувати обачливість, доброзичливе ставлення до тварин.Спортивне свято "Разом із татом"

0

Спортивне свято "Разом із татом", для учнів молодшої та середньої школи.Розробка уроку з футболу

0

Розробка урока з фізичної культури, за темою футбол.для молодшої школи.Урок футболу 6 клас

0

Зупинки м’яча внутрішньою стороною стопи. Жонглювання м’ячем. Удари по мячу , що летить внутрішньою стороною стопи. Навчальна гра.відкритий урок

0

Розробка уроку для дітей 3-4 их класів за темою Загальна фізична підготовка.Су джок терапія – одна із форм сучасних здоров’язбережувальних технологій

0

Дуже важливо надавати процесу фізичного виховання оздоровчої спря-мованості. Наповнення занять з фізичної культури, ранкової гімнастики та інших форм роботи різноманітними рухами в комплексі з традиційними та нетрадиційними оздоровчими технологіями збагатять дітей знаннями про особисте здоров'я, сформують у них уміння та навички оздоровлення та відновлення власного організму. У дошкільнят з'явиться потреба та бажання бути здоровими, не хворіти, вести здоровий спосіб життя, сформується емоційно-ціннісне ставлення до себе, свого організму.Загартування дітей дошкільного віку (методичні поради)

0

Система загартовуючих дій направлена на підвищення витривалості організму дитини, його опору на погані фактори зовнішнього середовища, а також на покращення пристосування до швидких і різких змін у погоді.
Засобами загартування є передусім природні фактори: повітря, вода, сонце, земля. Кожний природний фактор може бути застосований у цілях оздоровлення тільки у тому випадку, якщо відповідає гігієнічним потребам.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі