Користувацький вхід

Останні публікації

Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок футболу у 6 класі

0

Часто на уроках фізкультури при вивченні програмного матеріалу з футболу вчителі багато разів повторюють з учнями ті чи інші технічні прийоми. Однак, як свідчить досвід, при багаторазовому і однаковому повторі таких прийомів у дітей швидко втрачається інтерес до його виконання. Щоб зробити уроки більш насиченими, емоційними, викликаючими інтерес і бажання дітей займатися, треба застосовувати рухливі ігри. Правильно підібрані рухливі ігри дозволяють виконувати окремі прийоми та елементи футболу в різних умовах, наближених до ігрових ситуацій.Сценарій спортивного свята „Веселі естафети”

0

Сценарій спортивного свята „Веселі естафети” на приз казкового героя Котигорошка. Сценарій для проведення з учнями 5 - 7 класів.Спортивна розвага Тема . Здоровим будь!

0

Спортивна розвага
Тема . Здоровим будь!
Мета. Спонукати до вдосконалення рухових умінь та навичок за допомогою
створення необхідного середовища, згуртуванню дитячих колективів
із забезпеченням позитивного емоційного мікроклімату. Розвивати
фізичні та вольові якості в умовах змагання. Виховувати витримку,
звичку до здорового способу життя.
Обладнання. 4 куба, дерев’яні пластини, масажні м’ячики – 24 шт., 2 хустинки, бубон, мотузка, атрибути до ігор.

Хід.Спортивний КВК

0

Свято проводиться у вигляді КВК ( клуб веселих і кмітливих) . В його програму входять теоретичні питання на спортивну тематику і практичні завдання у вигляді веселих конкурсів та естафет.Вивчення та удосконалення знань правил гри в баскетбол 3х3 (ситуації та коментарі)

0

Дані відео уроки розраховані для учнів, викладачів фізичної культури, тренерів, які мають навики гри в баскетбол, техніки володіння м’ячем та командної гри. Самі відеоролики створені таким чином що включають в себе приклади ігрових моментів які вивчаються, і поетапне демонстрування окремих елементів професійними гравцями. Також до кожного елементу додається перелік типових помилок, які зазвичай трапляються в процесі гри.
Дана форма викладення навчального матеріалу найбільш ефективна при вивченні окремих елементів удосконалення практичної гри в баскетбол 3х3.Урок з фізичної культури "Волейбол"

0

Урок з фізичної культури 6 клас
Тема :Волейбол
Місце проведення:Спортзал школиГандбол 8 клас

0

Виховати потребу в учнів у систематичних заняттях фізичною культурою і свідомого ставлення до зміцнення свого здоров" я.
Навчити основним елементам техніки гри.
Сприяти вихованню морально вольових якостей : сили волі, витримки, самовладання, дисциплінованості, впевненості у своїх силах.

Навчити кидкам по воротах з опорного положення з відхиленням тулуба.
Закріпити 9 - метровий вільний кидок.
Повторити ловіння і передачу м'яча в русі у парах і трійках з паралельним зміщенням.
Вибір позиції воротарем під час відбивання кидків.Гімнастика пробудження «Спритні білченята»

0

Гімнастика пробудження «Спритні білченята»
для дітей І молодшої групи

Прокинулися білченята, а мами немає вдома. Мама- Білка пішла шукати їжуГімнастика пробудження «Мишенята»

0

Гімнастика пробудження «Мишенята»
для дітей І молодшої групи
Ми маленькі мишенята,
Час прийшов нам всім вставатиКонспект заняття з фізкультури для дітей І молодшої групи Тема: «Кішка з кошенятами»

0

Мета: вчити переходити від ходьби до бігу і від бігу до ходьби, під час бігу не наштовхуватися один на одного; вчити переступати через перешкоди; вправляти дітей у ходьбі зграйкою за вихователем; вправляти в ходьбі по обмеженій площині (гімнастичній дошці); вправляти підлізанні під мотузку. Розвивати координацію рухів, увагу, уміння орієнтуватися у просторі; сприяти розвитку бажання брати участь в рухових вправах та рухливих іграх. Зміцнювати м’язи рук та ніг малюків, дихальну та серцево-судинну системи; запобігати виникненню неправильної постави.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі