Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїРозробка уроку з історії України «Передумови Національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького»

0

Тема: Передумови Національно – визвольної війни під проводом Богдана ХмельницькогоПередумови та причини Національно-визвольної війни

1

Урок проводиться у 8 класі з історії України, як вступний до вивчення нової теми. Учні класу поділені на групи, готують за здалегіть одержані завдання і ведуть дослідницьку роботу, яку презентують в ході уроку.урок по історії україни 5клас "Незалежність України"

0

Мета: - вивчити ознаки державної незалежності; з’ясувати головні події історії становлення незалежної України та імена тих, хто прославляє сьогодні нашу державу у світі; встановити хронологічну послідовність подій, що вивчаються; пояснити поняття незалежність держави, Верховна Рада, референдум, Президент, Конституція, ознайомити учнів з основним Законом України – Конституцією; розвивати вміння учнів працювати з історичними документами, історичною картою, висловлювати своє ставлення до історичних подій; виховувати в учнів повагу до історії українського народу.Історія заснування і розвитку німецької колонії Гальбштадт 1804-1920рр

0

Історія заснування і розвитку німецької колонії Гальбштадт 1804-1920рр

Мета: вивчити динаміку розвитку німецької колонії Гальбшадт, рідного сучасного міста Молочанська, в якому я народилася та виросла, розкрити суть змін у структурі сільського господарства південної України XIX ст. внаслідок поселення колоністів-менонітів, вивчити їх вплив на розвиток різних галузей аграрної сфери, провести паралель між веденням господарства у колоніях менонітів і південноукраїнських селян, описати здобутки і нововведення колоністів.Синергетичний підхід у викладанні суспільно-гуманітарних предметів (практичний аспект)

0

Сучасна реформа освіти одним із завдань має формування творчо мислячої особистості. Зрозуміло, що освіта не могла не зазнати технологічних змін в індустріальному суспільстві. Змінився статус учителя, змінюється суспільство. За висновком ЮНЕСКО нашим дітям не вистачає критичного і логічного мислення у засвоєнні знань, толерантності, технологічності у доведенні своєї думки, вмінь працювати з інформацією. Рівень компетентності – це знання, які дають можливості існувати в суспільстві. Слід розгортати знання, а не перевантажувати учня.Розробка уроку із всесвітньої історії «Походи вікінгів та їх завоювання»

0

конспект уроку з всесвітньої історії для 7 класу "Походи вікінгів та їх завоювання"5 клас Тема. Українське козацтво у битвах і походах

0

ознайомити учнів з виникненням на українських землях козацтва, виявити причини появи козацтва на теренах України, дослідивши зв'язок між становищем українського народу та впливом на нього іноземних держав; ознайомити учнів з характерними ознаками козаків; познайомити з історичними особами козацької доби; розвивати вміння працювати з підручником, складати історичний портрет видатної особи; створити сприятливий клімат для більш поглибленого вивчення козацької історії; виховувати почуття патріотизму й готовності захищати свою Батьківщину, любов та повагу до своєї історії, народу.Історія України. Національно-визвольна війна 1648-1654 рр.

0

Тестування до національно-визвольної війни 1648-1654 рр. Для учнів 8 класу.Розгортання національно-визвольної війни під проводом Б. Хмельницького в 1648-1651 рр.

0

План-конспект уроку присвячений подіям початку національно-визвольної війни в 1648-1651 рр.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
ставки кс го

Останні коментарі