Користувацький вхід

Останні публікації

Історія + Історія України + Всесвітня історія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїІнформація до 80 роковин Бабиного Яру

0

Інформаційні листи до 80 роковин Бабиного Яру, які можна використати на п'ятихвилинках.Рекомендації для підготовки до ЗНО з історії України

0

Поради від вчителя історії, як самостійно підготуватись і успішно скласти ЗНО з історії України. Прості кроки для самостійної підготовки до іспитів і вивчення історії.Розробка уроку для 5 класу" Географічний та історичний простір" за освітньою програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України"

0

Створення дидактичних ситуацій, які дозволять учням / ученицям
взаємодіяти з навчальними текстами, адаптованими історичними джерелами,
використовуючи відповідний поняттєвий апарат.

Застосування переважно активних та інтерактивних методів навчання (учні працюють з текстом/картою, джерелом, парами та групами, задають питання учителеві/вчительці та одне одному, дискутують, виконують проблемні завдання тощо).

Врахування особистого досвіду учнів,Військове мистецтво козаків

0

Розробка практичного заняття з історії України за темою "Військове мистецтво козаків"Презентація "Українська хата. Інтер'єр і оздоблення"

0

Презентація присвячена традиційному вбранню української хати, символам і особливостям побуту наших пращурів.Презентація "Українські літописи"

0

Матеріал презентації охоплює відомі історичні пам'ятки писемності середньовічної України. Пригадуються літописці (Нестор), відомі літописи (козацькі, княжі, місцеві), історія створення "Повісті минулих літ, а також історичні діячі тогочасної України.Презентація "Літописні оповідання Київської Русі"

0

Матеріал презентації охоплює відомі історичні пам'ятки писемності Київської Русі. Пригадуються літописці, відомі літописи, історія створення історичні діячі давньої Русі.Презентація "Культура часів Київської Русі"

0

Презентація "Культура часів Київської Русі" торкається таких аспектів розвитку Київської Русі, як культура, релігійні погляди, освіта. Увага приділяється як політеістичному, так і християнскому етапам.„Урок історії в системі нових педагогічних технологій, інтерактивного навчання, формування громадської позиції учнів та історичного мислення через призму людини в історії”

0

П Л А Н

1. Вступ.
2. Основні задачі і вимоги до сучасного уроку історії.
3. Основні системи нових педагогічних технологій.
4. Інтерактивне навчання.
5. Формування громадської позиції учнів.
6. Розвиток історичного мислення через призму людини в історії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі