Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїОсвіта, наукові дослідження та винаходи Середньовіччя

0

Презентація на тему "Освіта, наукові дослідження та винаходи Середньовіччя" для використання під час уроку всесвітньої історії в 7 класі. В презентації яскраво представлені винаходи та наукові дослідження середньовічної людини.ТЕСТ З ІСТОРІЯ УКРАЇНИ «ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА»

0

ТЕСТ З ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
«ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА» підходить для проведення узагальнення.Сільське господарство та аграрні відносини на українських землях у пер.пол. ХІХ ст.

0

Під час викладу матеріалу можна охарактеризувати стан сільського господарства та аграрні відносини на українських землях у складі Російської імперії та на західноукраїнських землях у складі Австрійської імперії у пер. пол. ХІХ стСША 1945-2021 рр.

0

Матеріали до дистанційного уроку з всесвітньої історії 11 класуРеформація в Німеччині

0

Поурочинй конспект уроку з всесвітньої історії для 8 класу на тему: "Реформація в Німеччині"Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу.

0

Поурочний конспект уроку на тему "Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу"."НЕСТАНДАРТНІ УРОКИ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ ПІЗНАВАЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ" Тема уроку: «Початок Першої світової війни»

0

ОХАРАКТЕРИЗУВАТИ СТАНОВИЩЕ УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ НАПЕРЕДОДНІ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ. ПОКАЗАТИ, ЩО КОНТРОЛЬЗА УКРАЇНСЬКИМИ ЗЕМЛЯМИ МАВ НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВЕ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ВОЄННОГО КОНФЛІКТУ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ ТА СХІДНІЙ ЄВРОПІ; РОЗКРИТИ ПРИЧИНИ І СВІТОВОЇ ВІЙНИ, ОХАРАКТЕРИЗУВАТИ СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ Й ПЛАНИ ПРОВІДНИХ ДЕРЖАВ СВІТУ- ФОРМУВАТИ УМІННЯ ПРАЦЮВАТИ З КАРТОЮ, АНАЛІЗУВАТИ, ПОРІВНЮВАТИ, УЗАГАЛЬНЮВАТИ ІСТОРИЧНИЙ МАТЕРІАЛ; ПРОСТЕЖУВАТИ ПРИЧИННО НАСЛІДКОВІ ЗВЯЗКИ, ДОВОДИТИ ОСОБИСТУ ТОЧКУ ЗОРУ НА ОСНОВІ ОТРИМАНИХ ФАКТІВ;Преса Чернігівщини 1917-1920 рр.

0

На основі архівних даних, опис періодичних видань і преси Чернігівщини, під час революційних подій 1917-1920 рр.Урок Окупаційний режим в Україні

0

Тема уроку Окупаційний режим в Україні
Мета.Розкрити суть «нового порядку», встановленого окупантами; поглибити знання учнів про Голокост та його наслідки; розкрити трагедію Бабиного Яру, ЇЇ вплив на долю людства.
Розвивати вміння грамотно висловлювати свої думки; використовувати та аналізувати документи;формувати в учнів уміння аналізувати та узагальнювати історичний матеріал.
Виховати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності; нетерпимість до будь-яких проявів насильства.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Вид уроку: нестандартний

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі