Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїПлан – конспект уроку. ІV Універсал УЦР. Проголошення незалежності УНР. (урок з використанням ІКТ)

0

Сформувати знання учнів з розвитком Української революції у
грудні 1917р – січні 1918рр. ; виховувати почуття патріотизму та гордості за свою країну ; розвивати вміння працювати з історичною картою, історичними джерелами, ІКТ та характеризувати і оцінювати діяльність історичних особистостей.Розробка уроку з історії України «Виникнення українського козацтва та Запорозької Січі»

0

В даному уроці розкривається героїчна боротьба українського народу з Реччю Посполитою, а саме виникнення рушійної сили - козаки.Розробка уроку з історії України «Люблінська унія та її вплив на подальшу долю українських земель. Початок польського володарювання на українських землях»

0

Даний урок розкриває воз'єднання Литовського князівства та Польського королівства і утворенння Речі Посполитої на теренах українських земель.Розробка уроку з історії України «Загальна характеристика українських земель наприкінці XV – першій половині XVI cт.»

0

Даний урок характеризує загальне становище українських земель в кінці XVI - на початку XVIІ століттяРозробка уроку із всесвітньої історії для 8-го класу на тему: "Московська держава. Смутні часи"

0

Конкурсний урок («Вчитель року»), що зайняв І місце на районному етапі та ІІІ на міському етапі. Учасник обласного конкурсу.

Цей урок розкриває зміст внутрішньо-політичних обставин Московської держави XVII століття. Показує героїчну боротьбу простого народу із зовнішньою інтервенцією. На уроці використанні групові методи роботи (задіяний весь клас). Учні аналізують становище Московської держави на основі документів та розповіді вчителя.Мій край - моя історія жива

0

Даний сценарій призначений для проведення історичого вечора у 5-9 класах. Під час проведення даного вечора в учнів формується особистість з глибоко усвідомленою громадською позицієюРеволюція у Франції 1848-1849 років

0

Революція 1848 року у Франції (фр. Révolution française de 1848) — буржуазно-демократична революція у Франції, одна із європейських революцій 1848–1849 рр.. Завданнями революції було встановлення цивільних прав та свобод. Вилилася 24 лютого 1848 в зречення від престолу колись ліберального короля Луї-Філіпа I і проголошення Другої республіки. У президенти нової держави було обрано в подальшому ході революції, після придушення соціал-революційного повстання в червні 1848, племінник Наполеона Бонапарта Луї-Наполеон Бонапарт.Давні індоєвропейські етноси

0

У роботі висвітлена проблема визначення етносів, які належать до індоєвропейців, а також визначення їх прабатьківщини.

Подано думки, дослідження провідних вчених-славістів у яких розкрито тему «Давні індоєвропейські спільноти»;В'ячеслав Молотов

0

В. Молотов (псевдонім, справжн. прізв. – Скрябін; 1890–1986) – радянський партійний та державний діяч. У презентації розкрито біографію та діяльність цього партійного діяча. Молотов став разом з Й. Сталіним організатором геноциду проти українського народу – голоду 1932–1933 pp. З травня 1939 р. разом з гітлерівською владною верхівкою взяв участь у підготовці планів розподілу Центрально-Східної Європи, яка завершилася укладенням пакту Молотова-Ріббентропа.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
ставки кс го

Останні коментарі