Користувацький вхід

Останні публікації

Історія + Історія України + Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїСтаття «Україна в роки громадянської війни».

0

Стаття «Україна в роки громадянської війни» розглядає причини громадянської війни в Україні та розвиток її подій. Для написання статті використала нові архівні данні та думки авторів з позицій сучасності. Рекомендовано у якості матеріалу при підготовці на урок, як учням, так і вчителям.Літературно-музикальна композиція «НЕМОВ ПРОКЛЯТТЯ, ОЖИВА РІК ТРИДЦЯТЬ ТРЕТІЙ».

0

Сценарій заходу рекомендовано для 10-11 класів. Окрім літературно-музичної композиції передбачено виступ учнів з дослідницькими повідомленнями про те, як їхні родичі чи знайомі пережили цей страшний період в історії України.Усний журнал «Герої Крут». 10-й клас

0

Випуск усного журналу з історії України, присвячений битві під Крутами відбувся у 2006р, коли цю подію ще не до кінця вивчили історики, тому урок побудовано у формі дискусії. Учнями проведено соцопитування, яке показало, що більш старше покоління зовсім не знало про крутівців та їх безсмертний подвиг у боротьбі за незалежність України.Беседа «Виды текстильных волокон. Изготовление и строение ткани».

0

Во время беседы о текстильных волокнах учащиеся 5-7 классов познакомятся с историей создания тканей со времён первобытного человека и до наших дней. Использованы загадки и поговорки о тканях, а также рассказ К. Ушинского и сказки А. Пушкина, в которых упоминается производство тканей.Використання інформаційних технологій на уроках історії.

0

Зібраний особистий досвід познайомить колег з тим, як можна зробити урок чи виховний захід більш цікавим та змістовним за допомогою використання інформаційних технологійМетодика проведення семінарів з історії.

0

Автор знайомить колег зі специфікою та особливостями під час проведення семінарів, коли для покращення результатів використана художня література, яка сприяє інтересу учнів до подій минулого.Без соли не проживёшь. 8-йкласс.

0

Разработка библиотечного урока знакомит детей с историей соли в доступной и увлекательной форме, начиная с древних времён и до наших дней. Требует предварительной подготовки: изготовления необходимых плакатов и подбор иллюстраций.Сценарій «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

0

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокойІсторія і трагедія Бабиного Яру

0

Відкритий урок по вшануванню пам'яті загаиблих у Бабиному Яру.
Українська та світова спільнот цього року відзначає 78-му річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено більше 30 тис. євреїв. Усього за роки нацистської окупації Києва (1941-1943 рр.), за різними джерелами, було знищено близько 100000 осіб.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі