Користувацький вхід

Останні публікації

Історія + Історія України + Всесвітня історія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїСтаття «Наш край в роки війни»

1

Матеріал присвячений окупації Харківщини в роки Другої світової війни. Висвітлена політика нацистського «нового порядку», описується визволення Харкова від німецьких загарбників, показується героїзм мешканців нашого краю.Розробка уроку і презентація з історії України «Залізний вік на території сучасної України. Кіммерійсько-скіфський світ»

0

Урок вивчення нового матеріалу направлений на ознайомлення учнів з господарським життям, культурною спадщиною та релігійними віруваннями кіммерійців і скіфів, розширення знань школярів про давню історію нашої держави. У розробці використано різні форми роботи, додається презентація.Розробка уроку і презентація з історії України «Радянізація західних областей України»

0

Тема уроку. Радянізація західних областей України.

Мета уроку: схарактеризувати процес радянізації західноукраїнських земель; показати трагічну долю УГКЦ; розкрити процес героїчної боротьби ОУН і УПА; дати оцінку операції «Вісла»;формувати вміння аналізувати, узагальнювати та критично оцінювати історичні процеси; опрацьовувати історичні документи; виховувати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності.Українізація. Дидактичний матеріал до уроків

0

Пропонований дидактичний матеріал до уроків з історії України може бути корисним як учням, так і вчителям при вивченні курсу історії України.Культура і духовне життя в Україні у період непу. Дидактичний матеріал до уроків.

0

Дидактичний матеріал до уроків з історії України у вигляді презентації може бути корисним як досвідченим педагогам, так і новачкам.Презентація: "Життя і традиції лицарів і селян"

0

Практичне заняття: "Життя і традиції рицарів і селян".
Мета: сформувати в учнів уявлення про традиції лицарів і селян в середньовічній Європі, створити умови для розуміння причин виникнення лицарства. Ознайомити учнів з умовами життя і праці селян, формувати вміння аналізувати і узагальнювати історичний матеріал, продовжувати формувати навички самостійної роботи з різними історичними джерелами;Презентация: "Личность и деятельность Александра Великого из исторических источников"

0

Практичне заняття. «Особистість і діяльність Александра Великого за історичними джерелами».

Мета: познайомитися з особистістю Александра Македонського та розкрити особливості його характеру; розкрити особливості Східного походу та утворення імперії; розвивати уміння працювати з історичними джерелами та робити висновки за ними; вчитися працювати з картою,виховувати у учнів особисті якості на прикладі особистості Александра Македонського.Історичний квест(питання) з історії та мистецтва за підсумками навчального року

0

Проведення квестів - гарна можливість для учнів в ігровій формі повторити та опанувати матеріал. В матеріалі представлені питання та відповіді для квесту. Клас об*єднується у команди, вони отримують питання(в різному порядку), повторюються правила квесту і діти починають виконання. Всім подобається.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
ставки кс го

Останні коментарі