Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїСтародавня Спарта – місто - держава.

0

Стародавня Спарта – місто - держава. Короткий опис історії Спарти та внутрішнє життя міста - держави.Методична розробка виховної години до 78-річниці трагедії Бабиного Яру

0

Методична розробка виховної години повністю відповідає навчально-виховному процесу в коледжі. Її створення зумовлене необхідністю донести до студентів важливість трагедії Бабиного Яру, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями патріотизму, самопожертви в ім’я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.
Методична розробка містить в собі текстовий матеріал присвячений трагедії Бабиного Яру.
Дана методична розробка має велике виховне і пізнавальне значення, сприяє вихованню у студентів толерантності, співчуття до єврейського народу.Урок «Воєнні дії на території України в 1914 році. Захоплення російськими військами Східної Галичини та Північної Буковини»

0

Мета:
 охарактеризувати перебіг та наслідки воєнних дій у 1914 році на території України;
 розкрити суть політики російської влади на західно-українських землях;
 розвивати в учнів критичне мислення, навички самостійної та дослідницької роботи;
 сприяти національно-патріотичному вихованню учнів.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Обладнання: комп’ютер, мультимедійний проектор, презентація «Галицька битва», карта, конверти з документами.Урок «Міжнародні відносини наприкінці XIX-на початку ХХ ст.»

0

Мета уроку:
Навчальна:
 навчити визначати зовнішньополітичні орієнтири провідних держав світу в останній чверті XIX ст.;
 навчити аналізувати причини утворення Союзу трьох імператорів, Троїстого союзу та оформлення франко-російського альянсу;
 навчити характеризувати головні міжнародні конфлікти та кризи, їхні наслідки;
 розкрити суть гонки озброєнь.
Розвивальна:
 розвивати в учнів уміння давати оцінку міжнародним конфліктам, висловлювати власну думку про міжнародні відносини.
Виховна:Методична розробка уроку з історії України для 8 класу «Українська культура першої половини XVII ст. Розвиток освіти та літератури»

0

8 клас «Історія України»
Тема: «Українська культура першої половини XVII ст. Розвиток освіти та літератури».Методична розробка уроку з історії України для 7 класу «Культура Київської Русі»

0

7 клас «Історія України»
Тема: «Культура Київської Русі».
Мета: ознайомити учнів з основними досягненнями культури періоду Київської Русі, визначними культурними пам’ятками та діячами культури цього періоду; розвивати вміння і навички роботи учнів з першоджерелами і додатковою літературою; виховувати повагу до історії України та почуття гор¬дості за успіхи та досягнення наших предків у галузі культури, бажання накопичувати духовні і матеріальні цінності.

Тип уроку: засвоєння нових знань.Окупаційний режим. Рух Опору (методична розробка заняття із всесвітньої історії)

0

Дана методична розробка присвячена темі виховання молоді в дусі мужності, патріотизму, совісті, самовідданості, за допомогою матеріалів з теми «Нацистська окупація країн Європи часів Другої світової війни»; розрахована на студентів, викладачів суспільних дисциплін та усіх тих, хто цікавиться історією; може бути використана в освітньому процесі.«Запорізька Січ – військово-політична організація українського козацтва. Практичне заняття.»

0

Учні зможуть застосовувати i пояснювати на прикладах поняття та терміни за темою; характеризувати життя козаків; визначати особливості військового мистецтва українського козацького війська; самостійно аналізувати свою роботу на уроці, давши відповіді на конкретні запитання; популяризувати знання з фізичної культури; сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини українського народу; пробуджувати національну свідомість; загартовувати дітей фізично i морально.Методична розробка з всесвітньої історії на тему: «Причини, характер, періодизація Другої світової війни. Характеристика основних подій початкового періоду Другої світової війни»

0

Методична розробка даної теми дає можливість систематизувати, узагальнити та поглибити знання студентів із декількох тем, зокрема і тих, що вивчалися на попередніх заняттях. Дає можливість студентам, базуючись на отриманих знаннях попередніх тем, самостійно визначати причини Другої світової війни, а також орієнтуватись в країнах-агресорах та демократичних країнах. Прослідковувати зміни в розстановці військово-політичних сил противників у ході всієї війни.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі