Користувацький вхід

Останні публікації

Історія + Історія України + Всесвітня історія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїЗахисник України Іван Сорокодзюба

0

Історія з життя захисника України Івана Сорокадзюби, який загинув в антитерористичній операціїПрактична робота "Рицарський замок"

0

Розробка уроку, на тему "Рицарський замок" для учнів 7 класуГолодомор 1932-1933рр.-геноцид українського народу. Масштаби і наслідки Голодомору. Національно- демографічні втрати.

0

Тема уроку присвячена учнівському дослідженню питання Голодомору 1932-1933рр.На основі опрацювання документів. спогадів очевидців. художніх публікацій показано страхітливу картину жорсттокого винищення совєтською владою українського селянства в ході колективізації.Тема: Англія в боротьбі за колонії

0

Урок з всесвітньої історії на тему "Боротьба Англії за колонії". Розкривають аспекти колоніальної боротьби в XVII ст.Тема: Англія в боротьбі за колонії

0

Урок з всесвітньої історії на тему "Боротьба Англії за колонії". Розкривають аспекти колоніальної боротьби в XVII ст.Матеріальний і духовний світ європейського Середньовіччя. Інтерактивні вправи.

1

Інтерактивні завдання до уроків. Дітям такі завдання дуже подобаються, оскільки додають урокам різноманіття; це ще й дозволяє неабияк пожвавити освітній процес, допомагає подати навіть суху теорію в нестандартному форматі та розвиває важливі компетентності учнів.Культура Волинсько-Галицької держави XIII − першої половини XIV ст.

0

Дидактична розробка у вигляді тематичної презентації.

Представлені в презентації різноманітні вправи та завдання спрямовані на розвиток критичного мислення, вміння встановлювати причинно наслідкові зв’язки та формувати компетентності.Презентація "Широкомасштабне вторгнення російських військ на терени України"

1

Розділ 6. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ. РОСІЙСЬКОУКРАЇНСЬКА ВІЙНА.

У розробці для дистанційного/змішоного навчання скомбіновано навчальний матеріал, відео із завданнями, які представлені у презентації. Такий підхід дозволяє поєднувати різни види роботи на уроці та підтримувати увагу учнів. Представлені в презентації різноманітні вправи та завдання спрямовані на розвиток критичного мислення, вміння встановлювати причинно наслідкові зв’язки та формувати компетентності. Також у презентації до уроку присутні різні варіанти наочності та першоджерел.Квест з історії України для І курсу по темі "Українська революція 1917-1921 рр."

0

Квест присвячений подіям Української революції 1917 -1921 рр. Учні можуть розгадувати загадки, виконувати завдання та знаходити інформацію про ключові події та особистості цього періоду. Кожне завдання може бути повязане з певним етапом або аспектом революції, таким як Майдан Незалежності, утворення Української Центральної Ради, Варшавське повстання тощо

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі