Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїБінарний урок з української літератури та історії у 9 класі на тему: Тарас Шевченко. Поема "Гайдамаки"

0

Тема уроку: Т.Г.Шевченко. Поема «Гайдамаки». Складність історичної долі українського народу, невідворотність його боротьби за визволення.

Мета уроку: познайомити учнів з історією написання та видання твору, джерелами поеми, розкрити тему твору, з’ясувати жанр, особливості сюжетно-композиційної структури; розкрити історичну основу твору; ознайомити учнів з використанням сюжету «Гайдамаків» в образотворчому мистецтві, кіномистецтві, музиці; розвивати увагу, збагачувати мовлення новими лексемами; виховувати любов і повагу до історичного минулого України.Бінарний урок з української літератури та історії в 10 класі на тему: "Життя і творчість П.Грабовського"

0

Мета: ознайомити учнів із життям та поетичним доробком П. Грабовського; розвивати вміння аналізувати поетичний текст, усне зв'язне мовлення, навички виразного читання,розвивати соціальні та громадянські компетентності, інтерес до культурного та суспільно- політичного життя країни, Європи, світу, вчити ідентифікувати себе як особистість і громадянина України; виховувати почуття патріотизму, готовність використовувати досвід історії та здобутки літератури для самопізнання та реалізації особистості.
Теорія літератури: поглиблення поняття про лірику.Презентація з теми "Історичні джерела та їх різновиди"

0

Дану презентацію доцільно використати при вивченні теми "Історичні джерела їх різновиди" в 5 класі на уроці історії України.Самостійна робота до теми "Географічний та історичний простір"

0

Даний матеріал доцільно використати на уроці історії України при повторенні теми "Географічний та історичний простір" в 5 класі.Розвиток критичного мислення

0

Розвиток критичного мислення на уроках історії та правознавства
У статті на основі аналізу психолого-педагогічної літератури та педагогічної практики визначаються особливості навчання учнів на основі технології розвитку критичного мис¬лення, розкриті прийоми та методи, які спри¬яють активізації пізнавальної діяльності шко¬лярів на уроках історії та правознавства.Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна (дослідницька робота)

0

У 60-х роках Іван Світличний був фактичним організатором культурного та наукового життя творчої молоді. Його помешкання було своєрідним центром формування національної свідомості наукової молоді, дискусійним клубом, у якому кристалізувалися погляди і формувався особистий вибір більшості шістдесятників.Тематичне оцінювання з теми «Повсякденне життя та культура України кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст.»

0

Пропонований конспект допоможе вчителю перевірити набуті учнями знання під час вивчення теми «Повсякденне життя та культура України кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст.»Розробка уроку і презентація з історії України для 5 класу «Київські князі. Запровадження християнства»

0

Урок з історії України. Матеріал з районного етапу конкурсу "Учитель року-2016. Номінація історія".Урок тематичного оцінюваня за темою «Урок тематичного оцінювання для 10 класу за темою: «Українські землі на початку XX століття»

0

Урок тематичного оцінювання за темою:
«Українські землі на початку XX століття.
(10 клас)
Мета: перевірити рівень знань, умінь і навичок з теми «Українські землі на початку XX століття» з використанням тестових завдань і питань з відкритою формою відповіді за чотирма варіантами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі