Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїІнтелектуальна карта до теми «Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ – на початку ХХ століття»

1

Інтелект-карта до теми " Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ - на початку ХХ століття". Цей матеріал може бути використаний на уроці як для роботи з усім класом так і для груп, практичного заняття, індивідуальної роботи.Історико-краєзнавча гра "Дніпропетровщина: історія, люди, події"

0

Історико-краєзнавча гра в 10 класі "Дніпропетровщина: історія, люди, події", який сприяє патріотичному вихованню учнівКвест-гра "День миру та дружби"

0

Позакласний захід у 8 класі з історії "День миру та дружби"Інтелектуальна карта до теми «Модернізація України (1929 - 1938 рр.)»

1

Інтелект-карта по темі: "Модернізація України (1929 - 1938 рр.)" Цю карту можна використовувати на різних типах уроку : вивчення нового матеріалу, закріплення матеріалу, узагальнення по темі.Використання інформаційних та комунікаційних технологій на уроках історії в системі професійно-технічної освіти

0

Особливості планування і проведення гурткової роботи в систе.мі профтехоосвіти. Розвиток пізнавальної активності учнів при вивчені історіїПоказовий захід «Врятувати від забуття. Писанко Микола Миколайович – художник, теоретик, педагог»

0

Виховний захід. Робота членів краєзнавчого гуртка "Азовець" - створення проекту (відео): "Врятуємо від забуття". Видатні постаті 50-60х років ХХ ст. До теми: "Шестидесятники". Матеріал, як доповнення, використовується на уроках.
Особливо корисним має бути для вчителів Херсонської області,Генічеського району.#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

ОНЛАЙН виставка архівних документів - L.dz. I-Arch-BBW.4409.2018.
Дана виставка присвячена Чайковському Данилу, видатному українському журналісту, політичному діячу ОУН(р) - Організація українських націоналістів – революційна, який працював під керівництвом Степана Бандери. В'язень польських тюрем. З 8 серпня 1942 року утримувався у німецькому концтаборі Аушвіц. Автор книги-спогадів «Хочу жити».

Вигляд на сторінці навчального закладу мав бути не такий. Але і за це дякуємо адміністрації навчального закладу!Тестові завдання

0

Контрольна робота до розділу «Європейське суспільство і держави в Х – ХV ст.»Середньовічна культура Західної Європи

0

Мета уроку: розглянути найяскравіші надбання середньовічної культури Західної Європи; формувати вміння висловлювати судження щодо рівня розвитку середньовічної культури і науки та їхнього впливу на сучасну цивілізацію;
поглиблювати вміння працювати самостійно; виховувати в учнів бережливе ставлення до культурної спадщини минулого та інтерес до вивчення історії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі