Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїПрезентації учнівських проектів на тему:"Для чого потрібно знати історію?"

0

Учні 1-9 класів працювали над проектом та створили презентації Для чого потрібно вивчати та знати історію. Своїми власними думками вони поділилися з усіма.Інтелектуально-розважальне шоу "Я люблю Україну"

0

Інтелектуально-розважальне шоу "Я люблю Україну",Цікаві, пізнавально-розвиваючі розділи,музично оформлені.Цю гру дуже люблять діти.Матеріали до тижня історії та правознавства в 1-9 класах

0

Матеріали проведення тижня історії та правознавства в школі: план проведення, вікторини з історії та правознавства в 1-9 класах, історична гра.Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи

0

Урок з історії України (8 клас) на тему "Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи". Особлива увага приділяється біографічним даним.Тестові завдання. Тема "Київська Русь"

0

Тестові завдання з теми "Київська держава" для підготовки до ЗНО.
2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.Тестові завдання 2 урок Україна в першій половиниі 16 ст.

1

Тестові завдання для перевірки знань учнів. 2 урок Україна в першій половині 16 ст.". 2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.Українські землі XIV-XV ст.

0

Урок присвячений подіям, що відбувалися на території сучасної України у 14-15 ст.Засідання історичного клубу "Зима, що нас змінила (або 94 дні Євромайдану)

0

Мета заходу: ознайомлення з хронологією подій Революції гідності, вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, розвиток критичного мислення, виховання патріотизму, національної гордості.Методична розробка бінарного уроку-дослідження Розвиток культури в Україні у 1930-ті рр. "Розстріляне відродження""

0

Представлена методична розробка уроку - це власне бачення викладачів бінарного уроку за означеною темою. Сподіваємося, комусь наша розробка стане у нагоді.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
ставки кс го

Останні коментарі