Користувацький вхід

Останні публікації

Історія + Історія України + Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїМонгольська навала на українські землі

0

Конспект уроку з використанням інтерактивної дошки. Матеріал буде корисним для вчителів, учнів та батьківПрезентація "Індія у другій половині ХХ- на початку ХХІ століття"

0

Індія, як колонія Британії, брала участь у Другій світовій війні: 3 млн індійців воювали на фронті. Під час бойових дій у країні розвинулося машинобудування. Тому Індія сплатила усі борги Британії і вийшла з війни економічно зміцнілою.Грецькі міста-держави на території України

0

Урок історії у 6 класі з використанням інтерактивної дошкиПрезентація "Японія у другій половині ХХ - на початку ХХІ ст."

0

Презентація використовується на уроках всесвітньої історії в 11 класі. Як вплинуло закінчення другої світової війни на людей. Як вплинуло закінчення другої світової війни на політику. Японія після закінчення другої світової війни.Презентація "КИТАЙ у 20-30 роки ХХ ст. "

0

Презентація до уроку всесвітньої історії у 10 класі. На Паризькій мирній конференції великі держави визнали право Японії на німецькі володіння в китайській провінції Шаньдун. Це викликало вибух патріотичних антияпонських виступів пекінських студентів і різних верств населення Китаю. Цей рух ознаменував новий етап революційної боротьби проти напівколоніального ладу в країні.Презентація "Індія 1920-1930-і рр. ХХст."

0

Індія в післявоєнний період. Перша світова війна призвела до соціально-економічних зрушень, які викликали нове загострення протиріч між індійським народом та англійськими колонізаторами. Під час війни колоніальна влада обіцяла надати Індії самоврядування.Інтерактивні вправи "Для історика"

0

Матеріал містить інтерактивні вправи з історії України, які можна викорисати для дистанційних завдань під час карантину. Матеріал вимагає базового рівня знань, має творчий зміст, не обтяжує учня.8 клас Історія України Урок контролю з теми "Козацька Україна наприкінці 50-х років 17-напочатку 18 ст "

0

>8 клас Історія України
Урок контролю з теми "Козацька Україна наприкінці 50-х років 17-на початку 18 ст "Тестові завдання з історії для учнів 9 класу

0

Тестові завдання можна використати для перевірки знань учнів за темою "Модернізація країн Європи та Америки у 19-20 ст."

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі