Користувацький вхід

Останні публікації

Історія + Історія України + Всесвітня історія

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїПрезентация: "Личность и деятельность Александра Великого из исторических источников"

0

Практичне заняття. «Особистість і діяльність Александра Великого за історичними джерелами».

Мета: познайомитися з особистістю Александра Македонського та розкрити особливості його характеру; розкрити особливості Східного походу та утворення імперії; розвивати уміння працювати з історичними джерелами та робити висновки за ними; вчитися працювати з картою,виховувати у учнів особисті якості на прикладі особистості Александра Македонського.Історичний квест(питання) з історії та мистецтва за підсумками навчального року

0

Проведення квестів - гарна можливість для учнів в ігровій формі повторити та опанувати матеріал. В матеріалі представлені питання та відповіді для квесту. Клас об*єднується у команди, вони отримують питання(в різному порядку), повторюються правила квесту і діти починають виконання. Всім подобається.Формування передумов незалежності України.Суверенізація

0

Презентація призначена для полегшення сприйняття матеріалу з історії України сучасного часу, для візуалізації матеріалу.Можна використати при вивченні теми 36 курсу історії України.Розробка уроку на тему: "Події та явища в історії: подорожі, битви, відкриття"

0

ТЕМА: «Події та явища в історії: подорожі, битви, відкриття»
Мета :
Навчальна – з’ясувати, які події та явища називають історичними, яке значення має їх дослідження для вивчення минулого, а саме про похід Ігоря Святославовича проти половців, про мандрівку В. Григорович-Барського та про винаходи 19-20 ст.;
Розвиваюча – удосконалювати навички роботи з текстом та відеоматеріалом та вміння складати розповідь про певну історичну подію чи явище;
Виховна - розвивати в учнів інтерес до подій минулого своєї держави, свого народу.
Основні поняття: історичні події, історичні явища.Семінар для вчителів історії «Реалізація історичного компоненту Державного стандарту на уроках історії шляхом формування предметних компетенцій учнів»

0

матеріал семінару для вчителів історії на тему "Реалізація історичного компоненту Державного стандарту на уроках історії шляхом формування предметних компетенцій учнів"розробка уроку "Рух опору в Україні"

1

Після цього уроку учні зможуть: спираючись на карту, показувати території, де відбувались події Великої Вітчизняної війни та розгортався Рух Опору; на основі різних джерел інформації: описувати героїчні події Великої Вітчизняної війни; характеризувати та порівнювати діяльність національного та партизанського антифашистських рухів, давати їм власну оцінку; порівнювати різні точки зору щодо діяльності ОУН-УПА за часів війни, складати характеристики та політичні портрети видатних українських полководців та героїв війни.Розробка уроку з всесвітньої історії на тему "Економічні та соціальні засади “Нового курсу” Ф. Д. Рузвельта та його основні підсумки"

0

Розробка уроку із всесвітньої історії на тему "Економічні та соціальні засади “Нового курсу” Ф. Д. Рузвельта та його основні підсумки" призначена для учнів ПТНЗУкраїнська культура у першій половині XVIII ст.

0

Поурочне планування у 8 Б класі на тему «Українська культура у першій половині XVIII ст.»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
ставки кс го

Останні коментарі