Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїПрезентація книги «Дніпропетровщина пам’ятає…»

0

Пам'ять про подвиг увіковічена в назвах вулиць, майданів, в меморіалах, пам’ятниках і обелісках, у експозиціях музеїв, зафіксована у книзі «Дніпропетровщина пам’ятає… 1941 – 1945. Їх подвиг безсмертний». В ній зібрані матеріали про увіковічення подвигу жителів Дніпропетровської області в роки Другої світової війни, в тому числі і васильківців.План-конспект уроку

1

План-конспекту уроку для 10 класу з предмета: "Всесвітньої історія" за темою: "Запровадження непу, створення СРСР".Революція Гідності 2013 - 3014 р. Дидактичний матеріал до уроків

0

Автор, не претендуючи на академічність, виклав матеріал відповідно до свого бачення події. Сподіваюся, матеріал стане у нагоді при вивченні історії України та у проведенні позакласного заходу.Зовнішня політика та міжнародні зв'язки незалежної України. Дидактичний матеріал до уроків

0

Матеріал підготовлений та складений відповідно до чинної програми з історії України, 11 клас. Може стати у нагоді колегам при вивченні означеної теми та використовуватися на уроці як комплексно, так і фрагментарно.Культурне життя України доби незалежності. Дидактичний матеріал до уроків з історії України

0

Пропонований матеріал відповідає чинній програмі з історії України, 11 клас. Він може використовуватися на уроці як комплексно, так і окремими слайдами.8 клас. Історія України Тема. Церковне життя наприкінці ХVІ – у першій половині ХVІІ ст.

0

Конспект допоможе формувати уявлення про вплив Берестейської унії на церковне життя в Україні, особливості становища католицької, греко-католицької та православної церков, визначити обставини та історичну роль відновлення Київської православної митрополії, з’ясувати значення діяльності Петра Могили для зміцнення православної церквиТематичне оцінювання за темою « Давній Єгипет»

0

Тематичне оцінювання за темою « Давній Єгипет» 6 клас, індивідуальна форма навчанняТематичне оцінювання до теми «Україна в XIX-XXст.» та « Сучасна Україна»

0

Тематичне оцінювання до теми «Україна в XIX-XXст.» та « Сучасна Україна»«Північно-східна Русь. Утворення Московської держави».

0

План – конспект уроку
«Північно-східна Русь.
Утворення Московської держави».
Всесвітня історія.
7-й клас.

Тип уроку: комбінований.

Мета уроку: Дати загальне уявлення про географічне положення, природні умови і основні події історичного розвитку північно-східних земель Русі, що привели до утворення і зміцнення Московської держави.

Завдання уроку:
1. Використовуючи раніше вивчений матеріал з курсу «Історія України», відновити знання учнів з приводу причин феодальної роздробленості Русі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі