Користувацький вхід

Іван Виговський

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Україна під час правління гетьмана Івана Виговського"

0

Розробка уроку з історії України з використанням ІКТ. Урок супроводжується мультимедійною презентацією, відповідає оновленій програмі з історії України.Украина в годы правления Ивана Выговского.

0

Зміст данного уроку розкриває основні напрямки зовнішньої та внутрішньої політи І. Виговського, що дозволяє нам прослідити причини початку внутрішньої боротьби між старшиною за владу та встановити причини початку періолу "Руїни" на українських землях. підчас уроку учні зможуть побачити, як окрема історична особа здатна своєю діяльністтю впилвати на життя цілого народу, на прикладі діяльності гетьмана І. Виговського учні зможуть навчитися давати оцінку діяльності історичній особі.Костомаров М. - Історичні монографії. Т.VI. Гетьманування І.Виговського і Ю.Хмельницького (1891) PDF


У книзі приведено грунтовні дослідження видатного українського історика Миколи Костомарова періоду гетьманування Івана Виговського та Юрія Хмельницького. Видання входило до складу "Руської історично бібліотеки", яка друкувалась під редакцією О.Барвінського.

Видавництво: Тернопіль: Друкарня Йосифа Павловського
Рік видання: 1891
Сторінок: 234
Формат: PDF
Розмір файлу: 6,6 MB
Мова: Українська

Скачати книгуКонотопська битва 1659. Тріумф в час Руїни


Видавництво: Темпора
Рік видання книги:2008
ISBN: 978-966-8201-42-4
Сторінок: 72
Формат книги: PDF+DJVU
Розмір файлу]: 16 MB

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі