Користувацький вхід

Останні публікації

Історія України

Обмежити пошук фільтруванням:Інформація до 80 роковин Бабиного Яру

0

Інформаційні листи до 80 роковин Бабиного Яру, які можна використати на п'ятихвилинках.Рекомендації для підготовки до ЗНО з історії України

0

Поради від вчителя історії, як самостійно підготуватись і успішно скласти ЗНО з історії України. Прості кроки для самостійної підготовки до іспитів і вивчення історії.Військове мистецтво козаків

0

Розробка практичного заняття з історії України за темою "Військове мистецтво козаків"Презентація "Українська хата. Інтер'єр і оздоблення"

0

Презентація присвячена традиційному вбранню української хати, символам і особливостям побуту наших пращурів.Презентація "Українські літописи"

0

Матеріал презентації охоплює відомі історичні пам'ятки писемності середньовічної України. Пригадуються літописці (Нестор), відомі літописи (козацькі, княжі, місцеві), історія створення "Повісті минулих літ, а також історичні діячі тогочасної України.Презентація "Літописні оповідання Київської Русі"

0

Матеріал презентації охоплює відомі історичні пам'ятки писемності Київської Русі. Пригадуються літописці, відомі літописи, історія створення історичні діячі давньої Русі.Презентація "Культура часів Київської Русі"

0

Презентація "Культура часів Київської Русі" торкається таких аспектів розвитку Київської Русі, як культура, релігійні погляди, освіта. Увага приділяється як політеістичному, так і християнскому етапам.„Урок історії в системі нових педагогічних технологій, інтерактивного навчання, формування громадської позиції учнів та історичного мислення через призму людини в історії”

0

П Л А Н

1. Вступ.
2. Основні задачі і вимоги до сучасного уроку історії.
3. Основні системи нових педагогічних технологій.
4. Інтерактивне навчання.
5. Формування громадської позиції учнів.
6. Розвиток історичного мислення через призму людини в історії.Голодомор 1932 - 1933 рр. - геноцид українського народу

0

Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом сталінської політичної системи проти мирних людей, проти українців як нації і, зокрема, проти селян як класу. Внаслідок чого зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.« Діяльність Александра Великого за історичними джерелами»

0

«Особистість і діяльність та життєвий шлях Александра Великого за історичними джерелами»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі