Користувацький вхід

Останні публікації

Історія України

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з історії України 8 клас "Лівобережна та Слобідська Україна. Ліквідація Гетьманщини."

0

В презентації міститься начальний матеріал про діяльність останнього гетьмана К. Розумовського, про діяльність П. Рум'янцева на Лівобережній Україні, розглядаються причини і процес ліквідації решток автономії Гетьманщини, а також значення Гетьманщини в історії України.Інтелектуально-розважальне шоу "Я люблю Україну"

0

Інтелектуально-розважальне шоу "Я люблю Україну",Цікаві, пізнавально-розвиваючі розділи,музично оформлені.Цю гру дуже люблять діти.Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи

0

Урок з історії України (8 клас) на тему "Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи". Особлива увага приділяється біографічним даним.Тестові завдання. Тема "Київська Русь"

0

Тестові завдання з теми "Київська держава" для підготовки до ЗНО.
2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.Тестові завдання 2 урок Україна в першій половиниі 16 ст.

1

Тестові завдання для перевірки знань учнів. 2 урок Україна в першій половині 16 ст.". 2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.Українські землі XIV-XV ст.

0

Урок присвячений подіям, що відбувалися на території сучасної України у 14-15 ст.Засідання історичного клубу "Зима, що нас змінила (або 94 дні Євромайдану)

0

Мета заходу: ознайомлення з хронологією подій Революції гідності, вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, розвиток критичного мислення, виховання патріотизму, національної гордості.Методична розробка бінарного уроку-дослідження Розвиток культури в Україні у 1930-ті рр. "Розстріляне відродження""

0

Представлена методична розробка уроку - це власне бачення викладачів бінарного уроку за означеною темою. Сподіваємося, комусь наша розробка стане у нагоді.Мова як джерело знань про минуле. Фольклор

0

Подані завдання розвивають у школярів творчі здібності, образне мислення, хронологічні та картографічні вміння, а також навички працювати з історичними джерелами.Практичне заняття: Богдан Хмельницький - людина, полководець, державний діяч

0

Розглядається постать Б. Хмельницького як державного діяча, полководця та його роль і місце в українській історії.
Зіставляти мотиви і наміри Хмельницького і його оточення з практичними формами їх здійснення;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі