Користувацький вхід

Історія України

Обмежити пошук фільтруванням:Захисник України Іван Сорокодзюба

0

Історія з життя захисника України Івана Сорокадзюби, який загинув в антитерористичній операціїГолодомор 1932-1933рр.-геноцид українського народу. Масштаби і наслідки Голодомору. Національно- демографічні втрати.

0

Тема уроку присвячена учнівському дослідженню питання Голодомору 1932-1933рр.На основі опрацювання документів. спогадів очевидців. художніх публікацій показано страхітливу картину жорсттокого винищення совєтською владою українського селянства в ході колективізації.Культура Волинсько-Галицької держави XIII − першої половини XIV ст.

0

Дидактична розробка у вигляді тематичної презентації.

Представлені в презентації різноманітні вправи та завдання спрямовані на розвиток критичного мислення, вміння встановлювати причинно наслідкові зв’язки та формувати компетентності.Презентація "Широкомасштабне вторгнення російських військ на терени України"

1

Розділ 6. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ. РОСІЙСЬКОУКРАЇНСЬКА ВІЙНА.

У розробці для дистанційного/змішоного навчання скомбіновано навчальний матеріал, відео із завданнями, які представлені у презентації. Такий підхід дозволяє поєднувати різни види роботи на уроці та підтримувати увагу учнів. Представлені в презентації різноманітні вправи та завдання спрямовані на розвиток критичного мислення, вміння встановлювати причинно наслідкові зв’язки та формувати компетентності. Також у презентації до уроку присутні різні варіанти наочності та першоджерел.Квест з історії України для І курсу по темі "Українська революція 1917-1921 рр."

0

Квест присвячений подіям Української революції 1917 -1921 рр. Учні можуть розгадувати загадки, виконувати завдання та знаходити інформацію про ключові події та особистості цього періоду. Кожне завдання може бути повязане з певним етапом або аспектом революції, таким як Майдан Незалежності, утворення Української Центральної Ради, Варшавське повстання тощоЄвропейський вибір України. російсько-українська війна

0

Містяться питання з історії України тестового характеру, які можна використати до теми: Європейський вибір України. російсько-українська війнаАудіовізуальні джерела інформації

0

Пропоную допоміжний матеріал - презентацію до уроку з історію 5 клас (НУШ) на тему "Аудіовізуальні джерела" за підручником Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти. 5 клас. Щупак. (матеріал використаний з цього підручника, деякі зображення - з мережі Інтернет).ДЕКОМУНІЗАЦІЯ ТОПОНІМІВ ЯК ПРОЦЕС ДЕКОЛОНІЗАЦІЇ (НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ УРБАНОНІМІВ М.ЗАПОРІЖЖЯ)

0

Дослідницьку роботу присвячено вивченню питання декомунізації топонімів у процесії політики деколонізації. Здійснено аналіз урбанонімів м. Запоріжжя на основі опрацьованих документів, викладених на офіційних сайтах органів місцевих органів управління та чинних законів України.
Проаналізовано наукову літературу з проблем декомунізації. Розглянуто сутність поняття «топоніми», «декомунізація», окреслено й проаналізовано трактування термінів у науковій літературі та законопроєктах.Які джерела називають усними

0

Презентація для учнів 5 класу НУШ.Усні — фольклор, народні пісні, історичні думи, перекази, легенди й міфи, народні прислів'я та приказки, казки. Етнографічні — пам'ятки, які розповідають про характер і особливості побуту, культури, звичаїв того чи іншого народуУрок-бесіда: «Наближаємо перемогу»

0

Мета: прослідкувати хронологію подій війни в Україні, виховання в здобувачів освіти почуття патріотизму, гордості за своїх мужніх співвітчизників, актуалізувати знання щодо безпеки власного життя під час загроз обстрілу, хімічних атак,формування почуття відповідальності за свої дії під час повітряних тривог вдома та у закладі освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі