Користувацький вхід

Історія України

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Початок правління Володимира Великого

1

Князь Володимир — один з найталановитіших і найяскравіших політичних діячів тогочасної Європи, мужній, доброзичливий, справедливий, людина сильної волі, наполегливий у досягненні поставлених завдань.
Великий будівничий і організатор української держави, талановитий полководець, мудрий дипломат. Він уособлював якісно новий рівень управління державою. Про нього говорили, що він “ласкавий до підданих і суворий до ворогів”. Високо шанованим був за життя й став таким популярним у наступних поколінь.Розробка уроку з історії України для 11 класу «Рух Опору в Роки Великої Вітчизняної війни»

0

Розробка уроку з історії України для 11 класу "Рух Опору в Роки Великої Вітчизняної війни"Михайло Грушевський. Міф про президентство

1

Матеріал може бути використаний на уроках історії України у 10 класі як додаткова інформація.
Метою роботи є:
-дослідити джерело міфу про президентство М.Грушевського;
-популяризувати відомості про голову УНР М.Грушевського;
-збагатити знання про свою державу, її історичне минуле;
-виховати почуття гордості та любові до Батьківщини.Утворення СРСР і Україна

0

Пропонований матеріал може бути використаний вчителями при вивченні історії України з метою унаочнення викладення матеріалу уроку.Українська СРР в умовах нової економічної політики

0

Пропонований матеріал може використовуватися на урокаї історії України для унаочнення вивчення навчального матеріалу чи у позаурочній роботі з учнями.Приклади ваізуальних джерел для формування історично -критичного мислення учнів

0

Приклади ваізуальних джерел для формування історично -критичного мислення учнівНаш край у 1900 – 1939 роках

0

1. Хто з видатних людей народився в нашому краю?
2. Чим вони уславились?
3. Яка візитна картка нашого краю?
Процеси модернізації економічного і соціального життя на початку ХХ ст.
4. Охарактеризуйте особливості адміністративно-територіального устрою нашого краю на початку ХХ століття.
5. Розкажіть про особливості розвитку сільського господарства краю у ті часи.
6. Яким було становище промисловості й торгівлі?
7. Що вам відомо про соціальне становище краю і соціальні протести населення, революційні події?Лото «Скарби давніх цивілізацій»

1

Мета: конкретизувати знання учнів з історії стародавнього світу; сприяти глибшому засвоєнню історичного матеріалу, опрацьованому учнями впродовж першого семестру.
Клас: 6Розробка уроку з історії України

0

Розробка уроку з історії України для 10 класу "Українське мистецтво 1917 - 1921 рр."Випуск газети "Знаменні дати України", присвячений 980-річчю від заснування бібліотеки Софійського собору

0

Бібліотека Ярослава Мудрого — за літописними свідченнями, перша бібліотека Київської Русі, що розташовувалася на території Софійського Собору в Києві.
Час заснування бібліотеки невідомий. У «Повісті минулих літ» про неї згадується під 1037 роком. Віддаючи належне Ярославу Мудрому, літописець після розповіді про користь книг, які — «суть реки напояющие вселенную», говорить, що «Ярославъ же сей, якоже рекохом, любил бе книги, много написав и положи в святей Софии церкви».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі