Користувацький вхід

Історія України

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтелектуальна карта до теми «Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ – на початку ХХ століття»

1

Інтелект-карта до теми " Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ - на початку ХХ століття". Цей матеріал може бути використаний на уроці як для роботи з усім класом так і для груп, практичного заняття, індивідуальної роботи.Інтелектуальна карта до теми «Модернізація України (1929 - 1938 рр.)»

1

Інтелект-карта по темі: "Модернізація України (1929 - 1938 рр.)" Цю карту можна використовувати на різних типах уроку : вивчення нового матеріалу, закріплення матеріалу, узагальнення по темі.Показовий захід: "«Врятувати від забуття. "Писанко Микола Миколайович - художник, теоретик, педагог»

0

Виховний захід. Робота членів краєзнавчого гуртка "Азовець" - створення проекту (відео): "Врятуємо від забуття". Видатні постаті 50-60х років ХХ ст. До теми: "Шестидесятники". Матеріал, як доповнення, використовується на уроках.
Особливо корисним має бути для вчителів Херсонської області,Генічеського району.„Форсована індустріалізація”

0

Розглянуто причини переходу до форсованої індустріалізації, завданнями, особливості індустріалізації, охарактеризовано підсумки та наслідки індустріалізації#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

ОНЛАЙН виставка архівних документів - L.dz. I-Arch-BBW.4409.2018.
Дана виставка присвячена Чайковському Данилу, видатному українському журналісту, політичному діячу ОУН(р) - Організація українських націоналістів – революційна, який працював під керівництвом Степана Бандери. В'язень польських тюрем. З 8 серпня 1942 року утримувався у німецькому концтаборі Аушвіц. Автор книги-спогадів «Хочу жити».

Вигляд на сторінці навчального закладу мав бути не такий. Але і за це дякуємо адміністрації навчального закладу!Урок з історії України про Хмельницького

0

Богдан Хмельницький - один з найвизначніших діячів в Україні. Він очолив національно - визвольну війну проти поляків в сімнадцятому столітті. Мета уроку - оцінити його діяльність і який внесок він зробив у ррозбудову Гетьманщини. Інноваційні методи сприяли активізації розумової діяльності та критичного мислення учнів.Історія України Мазепа

0

Тема уроку є актуальною, бо дає характеристику одному з найбільш суперечливих історичних діячів вісімнадцятого століття Івану Мазепі. На уроці використані різні цікаві методи, які розвивають в учнів логічне мислення, уміння аналізувати та оцінювати діяльність історичних діячів."Україна під час правління гетьмана Івана Виговського"

0

Розробка уроку з історії України з використанням ІКТ. Урок супроводжується мультимедійною презентацією, відповідає оновленій програмі з історії України.Синтез геніїв Лисенка і Шевченка

0

Синтез геніїв Лисенка та Шевченка. Видатні діячі української культури: композитор і поет. Поєднання двох видів мистецтва: музики і літератури.Презентація до уроку в 10 класі за темою:Урок в 10 класі . Практичне заняття: Державне будівництво Української Центральної Ради: здобутки і прорахунки.

0

Презентація до уроку історії України в 10 класі з теми Урок в 10 класі . Практичне заняття: Державне будівництво Української Центральної Ради: здобутки і прорахунки.
Матеріал допоможе роботі на уроці з візуальними історичними джерелами: персоналіями, картами, схемами, хронологічними таблицями.Форми і методи роботи допомагають готувати учнів до ЗНО.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі