Користувацький вхід

Історія України

...

Обмежити пошук фільтруванням:Робочий зошит інтегрованого уроку з історії України та української мови з теми «Узагальнення та систематизація знань про службові частини мови»

0

Робочий зошит з української мови та історії України Тема уроку: Узагальнення та систематизація знань про службові частини мовиРозробка уроку і презентація з історії України «Пилип Орлик – гетьман у вигнанні»

0

поглиблювати знання учнів про історичний контекст становлення особистості та діяльності Пилипа Орлика, його внесок у політичну історію та розвиток юридичної і суспільно-політичної думки України; розвивати навички виділення комплексу ознак, що дають можливість характеризувати людину як сформовану особистість; виховувати повагу до людини в основі якої лежить така своєрідна та унікальна властивість, як здатність бути особистістю.Урок узагальнення знань за темою «Утворення та розвиток України-Русі»

0

Метою уроку- повторити та узагальнити матеріал, вивчений учнями з теми «Виникнення та становлення Русі-України»; підготувати учнів до тематичного оцінювання знань; розвивати в учнів навички роботи з різноманітними історичними джерелами, робити висновки та узагальнення, висловлювати власну точку зору з різних питань; виховувати в учнів зацікавленість історією; сприяти патріотичному вихованню учнів."Формування духовно-моральних цінностей на уроках суспільних дисциплін"

0

Стаття "Формування духовно - моральних цінностей учнів на уроках суспільних дисциплін"Урок з теми "Найвидатніші храми України"

0

Розробка уроку з історії України в 5 кл. з презентацієюІнтелектуальна гра з історії України для 10 – 11 класів «Україна від А до Я»

0

Розробка містить цікавий матеріал до інтелектуальної гри для старшокласників: "Україна від "А" до "Я". Цей позакласний захід дозволяє повторити матеріал, що вивчався на уроках, сприяє формуванню ціннісного ставлення до історичних постатей України, вихованню патріотизму.Розробка уроку з історії України 8 клас "Лівобережна та Слобідська Україна. Ліквідація Гетьманщини."

0

В презентації міститься начальний матеріал про діяльність останнього гетьмана К. Розумовського, про діяльність П. Рум'янцева на Лівобережній Україні, розглядаються причини і процес ліквідації решток автономії Гетьманщини, а також значення Гетьманщини в історії України.Інтелектуально-розважальне шоу "Я люблю Україну"

1

Інтелектуально-розважальне шоу "Я люблю Україну",Цікаві, пізнавально-розвиваючі розділи,музично оформлені.Цю гру дуже люблять діти.Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи

0

Урок з історії України (8 клас) на тему "Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи". Особлива увага приділяється біографічним даним.Тестові завдання. Тема "Київська Русь"

0

Тестові завдання з теми "Київська держава" для підготовки до ЗНО.
2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі