Користувацький вхід

Історія України

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сільське господарство та аграрні відносини на українських землях у пер.пол. ХІХ ст.

0

Під час викладу матеріалу можна охарактеризувати стан сільського господарства та аграрні відносини на українських землях у складі Російської імперії та на західноукраїнських землях у складі Австрійської імперії у пер. пол. ХІХ ст"НЕСТАНДАРТНІ УРОКИ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ ПІЗНАВАЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ" Тема уроку: «Початок Першої світової війни»

0

ОХАРАКТЕРИЗУВАТИ СТАНОВИЩЕ УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ НАПЕРЕДОДНІ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ. ПОКАЗАТИ, ЩО КОНТРОЛЬЗА УКРАЇНСЬКИМИ ЗЕМЛЯМИ МАВ НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВЕ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ВОЄННОГО КОНФЛІКТУ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ ТА СХІДНІЙ ЄВРОПІ; РОЗКРИТИ ПРИЧИНИ І СВІТОВОЇ ВІЙНИ, ОХАРАКТЕРИЗУВАТИ СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ Й ПЛАНИ ПРОВІДНИХ ДЕРЖАВ СВІТУ- ФОРМУВАТИ УМІННЯ ПРАЦЮВАТИ З КАРТОЮ, АНАЛІЗУВАТИ, ПОРІВНЮВАТИ, УЗАГАЛЬНЮВАТИ ІСТОРИЧНИЙ МАТЕРІАЛ; ПРОСТЕЖУВАТИ ПРИЧИННО НАСЛІДКОВІ ЗВЯЗКИ, ДОВОДИТИ ОСОБИСТУ ТОЧКУ ЗОРУ НА ОСНОВІ ОТРИМАНИХ ФАКТІВ;Преса Чернігівщини 1917-1920 рр.

0

На основі архівних даних, опис періодичних видань і преси Чернігівщини, під час революційних подій 1917-1920 рр.Урок Окупаційний режим в Україні

0

Тема уроку Окупаційний режим в Україні
Мета.Розкрити суть «нового порядку», встановленого окупантами; поглибити знання учнів про Голокост та його наслідки; розкрити трагедію Бабиного Яру, ЇЇ вплив на долю людства.
Розвивати вміння грамотно висловлювати свої думки; використовувати та аналізувати документи;формувати в учнів уміння аналізувати та узагальнювати історичний матеріал.
Виховати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності; нетерпимість до будь-яких проявів насильства.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Вид уроку: нестандартнийСкрайбінг. Введення християнства.

0

Використання проектної технології. Проект учениці 7 класу. Скрайбінг.Політика Володимира Великого.Введення християнства.Тема: Чи можна побачити минуле, або історія на карті.

0

Тема: Чи можна побачити минуле, або історія на карті.
Завдання 1
Пояснити поняття:
Карта і мапа – це
Легенда – це
Завдання 2
Проаналізувати карту «Київська Русь» (письмово)
1) Визначте, яким подіям історії України присвячено карту. Про діяльність яких князів вона інформує?
2) Яким кольором позначено територію за князів Олега та Ярослава Мудрого?
3) Якими річками проходили кордони Київської Русі за часів Ярослава Мудрого на заході та на сході, до яких озер простяглися володіння на півночі, якого моря сягнули на півдні?Тема: Культурні епохи європейської історії та України.

0

Тема: Культурні епохи європейської історії та України.
Завдання 1
Пояснити поняття:
Епоха – це
Історико-культурна епоха – це
Культура – це
Первісна доба – це
Античність – це
Середні віки – це
Новий час – це
Завдання 2
Накресліть у зошиті лінію часу, позначте на ній історико-культурні епохи в історії європейських народів, указавши хронологічні межі кожної.
Завдання 3
Картина «Заняття первісних людей» (худ. Реконструкція З. Буріана)
Яка епоха відображена на картині? Напишіть розповідь про те, яким ви уявляєте життя людей у відтворену на ній історичну епоху.
Завдання 4Тема: Календарний та історичний час.

Тема: Календарний та історичний час.
Завдання 1
Пояснити поняття:
Календар – це
Календарний час – це
Історична хронологія – це
Літочислення – це
Наша ера – це
Століття – це
Тисячоліття – це
Завдання 2
Накресліть лінію часу, позначте на ній рік свого народження та рік, коли ви пішли до школи? Скільки вам буде років, коли закінчуватиме школу? Позначте цей рік на лінії часу.
Завдання 3
Запишіть у зошиті:
1) Будь-який рік: VI ст., XVI ст., XX ст., XXI ст.
2) До якого століття належать: 760 р., 1118 р., 1654 р., 1870 р."Брестський мир"

0

Презентація до уроку історії України 10 клас "Брестський мир", містить фото матеріали, інформацію про події в Україні початку 1918 р."Географічний та історичний простір"

0

Презентація на урок історії, 5 клас "Географічний та історичний простір". Може бути використана як основа для онлайн уроку, чи допоміжний матеріал для роботи в класі. Містить інформацію про уявлення різних народів про будову всесвіту, види карт та кордони між державами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі