Користувацький вхід

Історія України

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок - презентація з історії України: Окупація України. «Новий порядок».

0

Презентація з історії України до уроку: Окупація України. Нацистський «Новий порядок».
Мета уроку: розкрити суть "нового порядку", встановленого окупантами. Показати злочини окупантів на українських землях.
Після цьго уроку учні зможуть:
використовувати джерела інформації про основні воєнні дії на території України в період Другої світової війни. Робити висновки щодо життянаселення України в умовах нацистської окупації.Австро-Угорський період Калуша 1772-1917 р.р.

0

Описується життя міста Калуша в період Австро-Угорської імперії. Переважно економічне життя міста його розвиток.Конкурс знавців історії козацтва

1

Матеріал допоможе при вивчені історії козацтва на уроках чи виховних заходах.Календарне планування з історії України 8 клас

0

Календарне планування з історії України 8 клас на 2017 - 2018 р.3-d галерея "Скіфське золото"

0

Інтерактивна 3-d флеш-галерея "Скіфське золото" створена як дидактичний матеріал на допомогу викладачам історії, художньої култури та історії рідного краю. В галереї представлено фото найкращих витворів скіфського мистецтва. Кожен предмет має короткий опис, який містить:
- назву предмета;
- вік;
- матеріал, з якого виготовлено предмет;
- місце, де була віднайдена знахідка;
- місце її зберігання.РЕФЕРАТ На тему : “ Головний отаман Холодного яру Кость Пестушко — Блакитний”

0

Для того, щоб глибше пізнати і правильно зрозуміти особистість Костя Пестушка, задаймо лише одне питання «чому?». Чому 22-літній ганнівський хлопець та його соратники стали на шлях боротьби і повели за собою селянські маси?
Здавна селяни прагнули землі і волі. Селянський рух набув розмаху у період та після Кримської війни. Активну участь у поході «у Таврію, за волею» брали селяни Ганнівки та сусідньої Іскрівки. Прагнення справжньої волі штовхало їх до акцій протесту: несплати нарахованих викупних платежів, погромів поміщицьких маєтків і магазинів.Стаття «Наш край в роки війни»

1

Матеріал присвячений окупації Харківщини в роки Другої світової війни. Висвітлена політика нацистського «нового порядку», описується визволення Харкова від німецьких загарбників, показується героїзм мешканців нашого краю.Розробка уроку і презентація з історії України «Залізний вік на території сучасної України. Кіммерійсько-скіфський світ»

0

Урок вивчення нового матеріалу направлений на ознайомлення учнів з господарським життям, культурною спадщиною та релігійними віруваннями кіммерійців і скіфів, розширення знань школярів про давню історію нашої держави. У розробці використано різні форми роботи, додається презентація.Розробка уроку і презентація з історії України «Радянізація західних областей України»

0

Тема уроку. Радянізація західних областей України.

Мета уроку: схарактеризувати процес радянізації західноукраїнських земель; показати трагічну долю УГКЦ; розкрити процес героїчної боротьби ОУН і УПА; дати оцінку операції «Вісла»;формувати вміння аналізувати, узагальнювати та критично оцінювати історичні процеси; опрацьовувати історичні документи; виховувати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі