Користувацький вхід

Історія України

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Завдання на просторову компетентність

0

Завданя на просторову компетентність для учнів 11 класів з теми "Україна в умовах незалежності(від 1991р. - до сьогодення)"Верховна Рада України. Дидактичний матеріал до уроків з історії України

0

Пропонований дидактичний матеріал буде корисним учителям на уроках історії України та правознавства при вивченні вищих державних органів України та у позаурочній діяльності.Інститут Президента України. Дидактичний матеріал до уроків з історії України

0

Пропонований матеріал відображає історичні віхи становлення інституту Президента України та здобутки і прорахунки на посаді Л.Кравчука, Л.Кучми, В.Ющенка, В.Януковича. Може бути використаний на уроках історії України, правознавства та у позаурочній діяльності.Розробка уроку з історії України для 7 класу «Боротьба Київської Русі з монгольським завоюванням»

0

Матеріал відповідає вимогам нової програми для учнів 7 класу. Використано відеоматеріал до підручника.Урок контролю і корекції навчальних досягнень учнів із теми «Україна в роки Другої світової війни» (1939-1945 рр.)

0

Україна в роки Другої світової війни» (1939-1945 рр.)
Мета: повторити, закріпити й узагальнити матеріал теми, розвивати вміння, навички, які формувалися на уроках цієї теми. Виховувати в учнів почуття патріотизму, толерантності, поваги до історичного минулого своєї держави.
Тип уроку: перевірка й облік знань, умінь і навичок.
Обладнання: картки з тестовим завданням.Розробка уроку з історії України «Наш край у 1985 – 1991 рр.»

1

Розгорнутий конспект уроку адресовано вчителям історії , які викладають в 11 класіРозробка уроку з історії України «Формування національної самосвідомості українського народу доби Центральної ради»

0

На розгляд подається розробка уроку з теми:"Формування національної самосвідомості українського народу
доби Центральної ради"
урок-діалог.
перевірка засвоєних знаньІсторичні та архітектурні пам'ятки Котовського району

1

В роботі стисло описані історичні та архітектурні памятки Котовського району від XVI до XIX століть.Використання інтерактивних технологій навчання на уроках історії (з досвіду роботи)

0

Натхнення до дії
Чого чекає дитина, яка перестає поріг школи? Лише успіху. Ситуація успіху — необхідна умова для становлення позитивного відношення школяра до навчання та переростання його в активний, творчий процес. Я переконалася, що успіх пов'язаний з відчуттям емоційного підйому, створює відчуття внутрішнього благополуччя. Один раз, переживши успіх, учень буде знов і знов прагнути до нього.
Історія – це фортеця, і штурмувати її потрібно усіма можливими засобами!Розробка уроку з історії України для 8 класу «Б.Хмельницький. Продовження Національно-визвольної боротьби в 1648 – 1649 рр.»

0

Тема: Продовження Національно-визвольної боротьби в 1648-1649гг.
Мета: розкрити процес розширення всенародної боротьби в 1648-1649гг.; розповісти учням про героїзм, мужність, військовому мистецтві повсталих, пояснити, в чому полягала, запропонована Б. Хмельницьким Програма побудови Української козацької держави;
розвивати навчальні, пізнавальні, інформаційно - комунікативні компетенції, історичне мислення, пам'ять;
виховувати в учнів почуття патріотизму, гордості за історію своєї землі, толерантність при спілкуванні один з одним.
ТИП УРОКУ: комбінований.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі