Користувацький вхід

Історія України

...

Обмежити пошук фільтруванням:Навчально-методичні матеріали з історії України 9 клас. Презентації та багаторівневі завдання для тематичного контролю рівня засвоєння вивченого матеріалу учнями .

0

Навчально-методичні матеріали розроблено відповідно до програми із історії України. Включає розробки навчальних презентацій та багаторівневі завдання для тематичного контролю рівня засвоєння вивченого матеріалу учнями.
9 клас. Історія України. Тема №1.Загадки з історії по темах «Найдавніші слов’яни», «Київська держава»

1

Віршовані загадки для закріплення знань з історії найдавніших слов'ян та Київської держави. Матеріал можна використовувати на уроках узагальнення з курсу історії України 7 клас.Громадсько-політичне життя в Україні у 30-ті рр. ХХ ст. (розробка уроку)

1

В методичній розробці уроку висвітлені основні ознаки суспільно-політичного розвитку України у 30-х рр. XX ст., узагальнено та розкрито антилюдяну сутність тоталітарного режиму, що сприяє вихованню почуття патріотизму, толерантності, поваги до історичного минулого своєї держави.Тема: Культура Галицько – Волинської держави

0

Тема: Культура Галицько – Волинської держави.Очікувані результати: учні зможуть: визначати особливості розвитку культури Галицько-Волинської держави; на прикладі Галицько-Волинського літопису характеризувати розвиток літописання; визначати особливості архітектури та образотворчого мистецтва Галицько-Волинської держави; розпізнавати й описувати найвідоміші пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва.КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XIV — ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ XVI СТ.

1

ТЕМА. КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XIV — ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ XVI СТ.
Мета: характеризувати культурне життя на українських землях в другій половині XIV — першій половині XVI ст.; розвивати в учнів уміння здобувати знання з історичних джерел, аналізуючи й узагальнюючи матеріал, давати стислу характеристику діячам та пам’яткам культури, розкривати їхнє значення та місце в історичному процесі; виховувати в учнів національно – патріотичні та естетичні почуття.
Основні поняття: культура, релігія, книгодрукування.
Обладнання: картки з джерелами інформації.Тестовий тренажер для роботи з візуальними матеріалами до ЗНО з історії України

1

Тестовий тренажер для роботи з пам’ятками архітектури і образотворчого мистецтва, обов’язковими для візуального розпізнавання на ЗНОУрок з історії України. культура першої половини ХХст.

0

Урок з історії України до теми "Культура України першої половини ХХ ст.": подано матеріал про розвиток освіти, літератури, друкованої справи, архітектури та мистецтва.ЗАЛІЗНА ЗАВІСА. Приборкання Східної Європи. 1944–1956

ob_applebaum_1.jpgУкраїнський переклад світового бестселера «ЗАЛІЗНА ЗАВІСА. Приборкання Східної Європи. 1944–1956» відомої письменниці, історикині Енн Епплбом, присвячений становленню комуністичних режимів і політиці Радянського Союзу в країнах Східної Європи після завершення Другої світової війни.

Про причини вибору саме цього періоду (1944-56 років) і лише деяких з країн Східної Європи Енн Епплбом каже наступне:Розробка уроку з історії України для 8 класу «Пилип Орлик – невтомний борець за незалежність України»

0

Вивчити діяльність першого гетьмана-емігранта, скласти історичний портрет гетьмана П.Презентація до уроку з історії України для 5 класу «Узагальнення до курсу «Роль громадян, історичної науки та архівів у збереженні минулого України»

0

Презентація до уроку історії України у 5 класі на тему"Узагальнення до курсу
“Роль громадян, історичної науки та архівів
у збереженні минулого України”"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі