Користувацький вхід

Історія України

Обмежити пошук фільтруванням:Екскурсія до музею Д. Яворницького

0

Методичні матеріали до проведення екскурсії та результати екскурсії, організованої в рамках діяльності гуртка «Краєзнавство», виїзного засідання до будинку-музею Д.І. Яворницького та музею АТО під відкритим небом. Звіт складається з передмови, історичної довідки про будинок-музей Д.І. Яворницького та музею АТО, а також вражень студентів від екскурсії. Звіт насичений фотографіями.Утворення Української Центральної Ради (конспект уроку)

0

Конспект уроку на тему "Утворення УЦР". Конспект може бути використаний при підготовці до уроку.Київська Русь за часів правління князя Ярослава Мудрого.

1

Показана діяльність Ярослава Мудрого як керівника держави. Слід звернути особливу увагу на відеофрагмент «Руська правда», у якому охарактеризовано перші писані давньоруські закони.Розвиток культури в Київській Русі наприкінці Х - у першій половині ХІ століття.

1

Показано культурні пам’ятки, обов’язкові для розпізнавання школярами. Зроблено короткі висновки, які учні можуть розширити на завершальному етапі уроку.Політичний, соціальний устрій та господарське життя Київської Русі.

1

Ілюстративний матеріал, відеофрагменти, таблиці, схеми доповнюють розповідь учителя, сприяють розвитку інтересу учнів до історії.
Виділено основні поняття теми, на які слід звернути особливу увагу. Відібрано найхарактерніші ключові події, явища, процеси.Початок правління князя Володимира

1

Навчальний матеріал розділено на етапи відповідно до чинної програми з історії України для 7 класу.
Ілюстративний матеріал, відеофрагменти, таблиці, схеми доповнюють розповідь учителя, сприяють розвитку інтересу учнів до історії.
Виділено основні поняття теми. Відібрано найхарактерніші ключові події, явища, процеси. Показана діяльність Володимира Великого як керівника держави. Зроблено короткі висновки, які учні можуть розширити на завершальному етапі уроку.Конспект уроку з історії України 8 клас "Тема: Гетьман Іван Мазепа".

0

Створити цілісний образ гетьмана Івана Мазепи, розглянути основні напрямки його внутрішньої і зовнішньої політики; допомогти учням зрозуміти, наскільки складним було становище Української держави наприкінці XVII ст.; продовжувати розвивати вміння узагальнювати історичні події, вчити давати моральну оцінку історичній постаті; розвивати вміння учнів працювати з історичною картою.Конспект уроку з історії України 7 клас"Русь-Україна за Володимира Мономаха та його сина".

0

Учитель. Володимира Мономаха вважають великим патріотом держави й активним захисником русі-України від половців. Володимир, син князя Всеволода, народився 1053 року. Мати його, Марія — грекиня, донька візантійського імператора Константина Мономаха. Звідси й походить ім’я Володимира — Мономах. Княжич народився в Києві, але вже через рік князь Всеволод із сім’єю переїхав до Переяслава. У цьому невеликому місті минули його дитячі роки. Він змалку мав хист до військової справи, тому вже в 15 років брав участь у першій битві русів з половцями 1068 р.Конспект уроку з історії України 9 клас "Тема: Утворення Кирило-Мефодіївського братства. Програмні документи й громадсько-політична діяльність братчиків. "

0

дізнатися про передумови утворення Кирило-Мефодіївського братства, його діяльність, програмні документи, вивчити матеріал про інших діячів національного відродження.Конспект уроку з історії України 9 клас "Початок громадівського руху наприкінці 50-х — у 60-х роках ХІХ ст. Київська та інші громади. Журнал «Основа». В. Антонович. Валуєвський циркуляр."

0

Друга половина ХІХ ст. як у Європі, так і в Україні характеризувалася організаційним оформленням і виробленням ідейних основ визвольних рухів, що зародились у першій половині ХІХ ст. Кожен європейський визвольний рух розв’язував завдання, що стоять перед ним, у трьох головних напрямах: національному, загальнодемократичному та соціальному. У першому напрямі головним є боротьба за національну свободу, у другому – за демократичний устрій суспільства, права й свободи людини, у третьому – за соціальну справедливість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі