Користувацький вхід

Історія України

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка у назвах Харківщини.

1

Інтегрований урок з англійської мови та історії "Вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка у назвах Харківщини"Історія назви Прикарпатського села Новиця (Калуський район).

0

Історія Прикарпатського села Новиця: назва та перша згадка про цього.Науково-дослідницька робота “Вкраїна слави й доблесті край…”

0

Робота присвячена ветеранам Великої Вітчизняної війни, інтернаціоналістам, бійцям-учасникам АТО села ПетрівкаІсторичне лото

0

Історичне лото - гра для учнів 5 класу , яка дозволяє в ігровій формі перевірити знання учнів з теми «Козацька Україна». Учні грають індивідуально або об’єднуються в команди.Учасники отримують картки з відповідями .Вчитель зачитує завдання з підготовлених карток , якщо учасник або команда вирішує, що це завдання для них то підніма-є (-ють) руку - отриму-є(ють) картку-завдання та заклада-є(ють) ігрове поле. Необхідно бути уважним, Вміти вчасно зорієнтуватись. По закінченню гри вчитель аналізує правильність виконання завдань та основні помилки.Історія України. В кросвордах. 10 клас. Тематична атестація

0

Мета цієї збірочки допомогти учню підійти творчо, нестандартно до підготовки проведення тематичної атестації , ДПА, ЗНО. Існує багато різних методів і підходів до вивчення історії. І сьогодні час нас ставить в такі умови , що вчитель повинен підходити творчо до викладання свого предмету. Тому кросворд сьогодні цікавий сучасним дітям, розвиває логічне мислення, розвиває зацікавленість предмету , розвиває творчість у підготовці до тематичної атестації.Історичний турнір з історії України (Україна в роки ДСВ)

0

Історичний турнір з історії України для учнів 11 класів, який можна застосовувати для закріплення вивченого матеріалу з теми, а також проводити в позаурочний час.Люблінська унія 1569 р.

0

Метою уроку є визначення передумов об’єднання Великого князівства Литовського та Польського королівства в одну державу та наслідків, які мала ця подія для українських земель; розвиток в учнів уміння аналізувати й узагальнювати історичні явища та події, визначати їх причини та передумови, працювати з джерелами інформації і на основі їх робити певні висновки та узагальнення; сприяння вихованню толерантності, поваги один до одного, інтересу до вивчення історії українського та сусідніх народів.Позбавлення батьківщини. Примусова депортація з Криму в східні регіони СРСР кримських татар, вірмен, греків та інших народів під час Другої світової війни

0

Метою уроку є ознайомлення учнів з причинами, ходом та наслідками примусової депортації з Криму в східні регіони СРСР кримських татар, вірмен, греків під час Другої світової війни, розвиток вмінь аналізувати, узагальнювати та систематизувати фактичний матеріал, критично оцінювати історичні події, формування у учнівської молоді толерантного ставлення до представників інших релігій та національностейКонференція і презентація «Олексини читання. Морально-етичні принципи Олекси Тихого»

0

Для нас, теперішніх, добрим уроком має стати урок національної ідеї у всьому, що робимо чи плануємо робити. Маємо навчитися самі і вчити інших мислити і розуміти, а не сліпо і фанатично вірити у накинуті ідеології. Маємо навчитися чесним правилам дискусії. Маємо прислухатися до тих, хто був перед нами, і чути тих, хто поруч з нами. Це означає вивчати минуле - не те що минає, а те що зберігається й варте бути збереженим для наступних поколінь.Українські лицарі на тлі епох

1

Україна – найстаріша світова нація і водночас творець наймолодшої незалежної держави – на очах усього світу захищає свою рідну і святу землю, дану їй Всевишнім. Ми на цій землі не пришельці, не загарбники. Навпаки, покоління за поколінням наших пращурів, героїчних і працелюбних, поливали цю землю кров’ю і потом.
М. О. ПРИЛУЦЬКИЙ – КРАЩИЙ ШТУРМАН МІННО-ТОРПЕДНОГО ПОЛКУ – Герой Радянського Союзу, кавалер 12 орденів і більше 30 медалей, почесний солдат військової частини А 4483 Військово-Повітряних Сил України, почесний житель міста Житомира.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі