Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Історія України

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичний посібник «Музейна педагогіка» на допомогу керівнику музею при закладі освіти

0

Методичний посібник «Музейна педагогіка», спрямовані на підвищення ефективності підготовки вчителів до практичної діяльності в пришкільному музеї.Презентація "Розгортання української революції. Боротьба за відновлення державності "

0

Презентація присвячена розгортанню української революції, а саме періоду гетьманської влади Павла Скоропадського.Презентація "Україна в роки Першої світової війни"

0

Презентація присвячена подіям на українських територіях в період Першої світової війни. В презентації коротко показано становище українських земель та виокремлено основні події що відбувалися.Тема:Українські дисиденти – виклик системі. Практичне заняття

1

Практичне заняття з теми "Дисиденти-виклик системи"
Тема:Українські дисиденти – виклик системі.
Практичне заняття
Мета:
освітня – закріпити знання учнів про дисидентський рух опору 1959–1991 років, зокрема Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод, методами її боротьби проти порушень прав людини з боку комуністичного режиму в Україні, формами переслідувань у СРСР інакодумців, які викривали злочини тоталітаризму;Революція Гідності 2013 - 3014 р. Дидактичний матеріал до уроків

0

Автор, не претендуючи на академічність, виклав матеріал відповідно до свого бачення події. Сподіваюся, матеріал стане у нагоді при вивченні історії України та у проведенні позакласного заходу.Зовнішня політика та міжнародні зв'язки незалежної України. Дидактичний матеріал до уроків

0

Матеріал підготовлений та складений відповідно до чинної програми з історії України, 11 клас. Може стати у нагоді колегам при вивченні означеної теми та використовуватися на уроці як комплексно, так і фрагментарно.Культурне життя України доби незалежності. Дидактичний матеріал до уроків з історії України

0

Пропонований матеріал відповідає чинній програмі з історії України, 11 клас. Він може використовуватися на уроці як комплексно, так і окремими слайдами.8 клас. Історія України Тема. Церковне життя наприкінці ХVІ – у першій половині ХVІІ ст.

0

Конспект допоможе формувати уявлення про вплив Берестейської унії на церковне життя в Україні, особливості становища католицької, греко-католицької та православної церков, визначити обставини та історичну роль відновлення Київської православної митрополії, з’ясувати значення діяльності Петра Могили для зміцнення православної церквиКиївська держава за перших князів.

0


Історія України. 7 клас: розробки уроків до підручника О. В. Гісема та О. О. Мартинюка

Тема. Київська держава за перших князів.

Мета: пояснити, як відбувався розвиток Київського князівства за князя Аскольда; розповісти про розвиток Київської держави за правління Олега та Ігоря; пояснити зміст термінів і понять «Рюриковичі», «Київська держава (Русь-Україна)», «полюддя», «печеніги», «Русь»; розвивати вміння учнів систематизувати матеріал; виховувати повагу до історичного минулого України.

Тип уроку: комбінований.Східні слов'яни у VI—IX ст.

0


Історія України. 7 клас: розробки уроків до підручника О. В. Гісема та О. О. Мартинюка

Розділ І. Виникнення та становлення Русі-України

Тема. Східні слов'яни у VI—IX ст.
Мета: довести до відома учнів, як відбувалося розселення слов'ян унаслідок Великого переселення народів; пояснити, як відбувалося розселення східних, західних і південних слов'ян, а також східнослов'янських племен — предків українців; визначити особливості етнічних і державотворчих процесів у східних слов'ян, виховувати повагу до минулого України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі