Користувацький вхід

Історія України

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Музейний комплекс Зміївського ліцею №1

1

1871 рік – заснування закладу (Зміївське жіноче 2-го розряду училище реорганізавано у Зміївську жіночу прогімназію). 14 травня 1966 року, у навчальному закладі (назва на той час – Зміївська середня загальноосвітня школа №1) було створено історико-краєзнавчий музей (наказ Міністерства освіти УРСР №39). За вагомі досягнення у пошуковій та краєзнавчій роботі Постановою Ради Міністрів УРСР №133 від 13 травня 1988 року Зміївській (Готвальдівська у 1976–1990 роках) середній загальноосвітній школі №1 було надано ім'я двічі Героя Радянського Союзу Захара Карповича Слюсаренка.История Змиевского края

1

Электронный альманах «История Змиевского края» (ISSN 2414-5939) создан в 2008 году с целью популяризировать достижения одной из междисциплинарных наук – краеведения.

Язык публикаций: русский, английский, украинский.Виховний захід для учнів 6-8 класів "День захисника України"

0

- виховувати повагу до захисників української землі, до історичного минулого своєї держави;
- формувати почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину;
- прищеплювати інтерес до героїчного минулого і сьогодення; розвивати театральні здібності, виразність інтонування віршів, формувати дикцію.Наш край в роки Другої світової війни.Дрогобич

1

Конспект уроку з історії України,11 клас
Характеристика соціально-економічного та культурного життя краю в роки війни#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

ОУН - це Україна (архіви).

В рамках відзначення на Калущині Року Організації українських націоналістів учнями школи під керівництвом вчителя історії та правознавства Колос О.М. та керівника гуртка ЦХТДЮМ Шкіри Н.З. здійснено науково - пошукову роботу щодо діяльності ОУН на теренах Калущини та впливу її на формування підґрунття для створення незалежної України.

Матеріали були узагальненні мультимедійною презентацією та презентовані учнівському та вчительському колективу школи.Чому голод 1932-1933рр. є голодомор і геноцид українського народу

1

Розробка методичного матеріалу для доведення на історичних фактах подій голоду 1932-1933рр. як Голодомору і геноциду українського народуІнтелектуальна карта до теми «Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ – на початку ХХ століття»

1

Інтелект-карта до теми " Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ - на початку ХХ століття". Цей матеріал може бути використаний на уроці як для роботи з усім класом так і для груп, практичного заняття, індивідуальної роботи.Інтелектуальна карта до теми «Модернізація України (1929 - 1938 рр.)»

1

Інтелект-карта по темі: "Модернізація України (1929 - 1938 рр.)" Цю карту можна використовувати на різних типах уроку : вивчення нового матеріалу, закріплення матеріалу, узагальнення по темі.Показовий захід «Врятувати від забуття. Писанко Микола Миколайович – художник, теоретик, педагог»

0

Виховний захід. Робота членів краєзнавчого гуртка "Азовець" - створення проекту (відео): "Врятуємо від забуття". Видатні постаті 50-60х років ХХ ст. До теми: "Шестидесятники". Матеріал, як доповнення, використовується на уроках.
Особливо корисним має бути для вчителів Херсонської області,Генічеського району.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі