Користувацький вхід

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Місто-вулиця

0

Ознайомити з вулицями міста, розширити знання про частини вулиці, розвивати спостережливість, увагу, виховувати відповідальність, дисциплінованість на дорогах, обережність.Урок-тренінг "Стоп булінг"

0

Розробка уроку-тренінуг "СТОП БУЛІНГ" 8 клас містить необхідний матеріал та посилання на Інтернер-ресурси.Навчальний проект «ВИБІР КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ ІЗ УРАХУВАННЯМ ВІКУ ТА ТИПУ ШКІРИ»

0

Розробка містить поетапний план роботи вчителя та учнів над проектом «ВИБІР КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ ІЗ УРАХУВАННЯМ ВІКУ ТА ТИПУ ШКІРИ», інформаційні джерела.Розробка з інтегрованого курсу Я досліджую світ Надзвичайні пригоди Фіксіків

0

Під час уроку спрямовували дії учнів на збереження і укріплення здоров’я . За допомогою «Світлофора» ,діти визначали свій настрій.
Урок побудований на основі ігрової технології .Під час практичних завдань використана технологія Навчання як дослідження .
Фізкультхвилинки були утворені шляхом інтеграції з використанням логопедичних елементів. Рухавка побудована на основі технології П’ять хвилин з мистецтвом.
На основі технології Групові справи закріплювався кожен етап уроку . Розвиток уяви , фантазії і нестандартного мислення розвивався за допомогою 6 цеглинок освітнього простору.Workshop «Методологічні основи викладання основ здоров’я»

0

Workshop тренінг, результати якого залежать, насамперед, від внеску учасників;
- можливість відкрити для себе, що знаєш і вмієш більше, ніж думав досі, і навчитися чомусь новому.«Дорогою добра»

0

Виховна година
«Дорогою добра»
Розширити уявлення дітей про таке поняття моралі, як доброта;
формувати уміння диференціювати ознаки доброго і злого;
розкрити переваги добра над злом;
сприяти усвідомленню того, що добро слід починати із себе;
розвивати критичне мислення, творчу уяву, зв’язне мовлення, почуття доброти, чуйності, милосердя, гуманності, спонукати творити добро, бути милосердним, співчутливими, уникати злих вчинків;
викликати в дітей бажання іти дорогою добра;
виховувати кращі людські якості.Презентація до Дня вшанування пам’яті героїв Майдану «Небесної Сотні»

1

Презентація до Дня вшанування пам’яті
героїв Майдану «Небесної Сотні»Матеріали методичного засідання вихователів середніх груп

0

Питання, над яким ми сьогодні працюватимемо, хвилює кожного з нас. І не лише тому, що це – одне з пріоритетних завдань освіти, визначених державою, а й тому, що саме від того, як ми впораємося з ним, залежить наше майбутнєзаняття "Подорож до країни Ввічливості та Доброти"

0

Конспект заняття для дітей старшого дошкільного віку чливості подорож до країни Ввічливості та Доброти"Година пам'яті "Народжені вмерти за Батьківщину - залишаються жити у віках"

1

Захід приурочений Дню Гідності та Свободи України і проводиться з метою розширення знань учнів про події Євромайдану та ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі