Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:План-конспект уроку фізичної культури для учнів 1 класу. Рівновага (гімнастична лава): різні стійки з одночасними рухами руками; нахили тулуба; пересування ходьбою на носках.

0

Організуючі вправи: шикування в шеренгу; розмикання на інтервал піднятих у сторони рук; виконання команд: "Праворуч!", "Ліворуч!" Загальнопідготовчі вправи: комплекс вправ ранкової гімнастики. Рівновага (гімнастична лава): різні стійки з одночасними рухами руками; нахили тулуба; пересу¬вання ходьбою на носках. Рухлива гра "Швидко по місцях".
Завдання:
1. Повторення техніки виконання вправ на рівновагу.
2. Вивчення елементів вправ на гімнастичній лаві.
3. Формування координації рухів під час виконання вправ на рівновагу.План-конспект уроку фізкультури для учнів 1 класу. Акробатика: групування; перекати у групуванні; перекат убік.

0

Організуючі вправи: шикування в коло; розмикання на інтервал піднятих у сторони рук. Загальнопідготовчі вправи: комплекс вправ ранкової гімнастики. Акробатика: групування; перекати у групуванні; перекат убік. Рухлива гра "Голуб".
Завдання:Вивчення розмикання на інтервал піднятих у сторони рук.
Повторення техніки виконання акробатичних вправ.
Розвиток сили в згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи.План-конспект уроку фізичної культури для учнів 1 класу. Фізична культура як сукупність різноманітних фізичних вправ, спрямованих на зміцнення здоров’я. Правила безпечної поведінки на уроках фізичної культури. Рухливі ігри.

0

Фізична культура як сукупність різноманітних фізичних вправ, спрямованих на зміцнення здоров’я. Правила безпечної поведінки на уроках фізичної культури. Рухливі ігри.
Мета: розкрити зміст основних теоретичних тем; ознайомити учнів із правилами безпечної поведінки на уроках фізичної культури. Розвивати швидкість пересування, спритність, кмітливістьплан-конспект уроку Постава як основа здоров’я. Режим дня. Особиста гігієна. Спортивний одяг і взуття. Рухливі ігри.

0

Постава як основа здоров’я. Режим дня. Особиста гігієна. Спортивний одяг і взуття. Рухливі ігри.
Мета: ознайомити учнів із використанням одягом і взуттям для занять фізкультурою; вчити учнів виконувати стройові команди. Розвивати швидкість пересування, спритність, кмітливість засобами рухливих ігор.Формування в дітей старшого дошкільного віку соціально-громадянської компетентності

0

В презентації висвітлені освітні завдання формування соціально-громадянської компетентності,нормативно-правова база, програмно-методичне забезпечення та форми роботи з дітьми з зазначеної теми. Рекомендована для вихователів груп старшого дошкільного віку.Програма курсу «Основи лідерства»

0

Курс «Основи лідерства» має на меті ознайомлення дітей із методикою самовиховання лідерських якостей особистості і залучення їх до активної діяльності у органах учнівського самоврядування.Тест для здобувачів освіти молодшого шкільного віку з емоційного інтелекту

0

За допомогою ChatGPT можна створити тест для здобувачів освіти з емоційного інтелекту та проаналізувати його.
1. Як ти відчуваєш себе, коли ти допомагаєш іншим людям: щасливим; сумним; задоволеним; злісним?
2. Як ти реагуєш, коли ти втратив/ла улюблену іграшку: засмучений / засмучена; байдужий/ байдужа; злісний / злісна; радісний / радісна?
3. Як ти відчуваєш себе, коли ти перемагаєш у конкурсі або гріІнформаційний дайджест "Основні форми, методи та прийоми патріотичного виховання дітей дошкільного віку"

0

Інформаційний дайджест для вихователів ЗДО про основні форми, методи та прийоми патріотичного виховання дітей дошкільного віку.Презентація "Про особливості національно-патріотичного виховання дошкільників"

0

Інформаційні-просвітницькі матеріали для батьків щодо організації національно-патріотичного виховання дошкільників в умовах сім'ї.Навчально-методичний посібник "Формування у дошкільників відчуття приналежності до своєї країни завдяки їхній участі в проєктній діяльності громадянсько-патріотичного змісту"

0

Посібник розкриває теоретичні аспекти організації проєктної діяльності в організації громадянського та національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Вміщує методичні рекомендації щодо використання методу проєктів в освітній діяльності, планування та матеріали з досвіду роботи педагогів СЗДО №6, а саме: проєкти громадянсько-патріотичного змісту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі