Користувацький вхід

Останні публікації

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:заняття з фізкультури

0

Тема: Подорож на сонячний лужок.
Мета: вправляти дітей в ходьбі по гімнастичній лаві та підлізати під дугу грудьми вперед; розвивати координацію рухів, відчуття рівноваги під час ходьби по лаві , вміння орієнтуватись у просторі та швидко бігати, не наштовхуючись одне на одного в руховій грі «Сонечко і дощик»; сприяти розвитку фізичної активності малят, створюючи веселу, доброзичливу атмосферу; виховувати у дітей позитивні емоції, піднесений настрій та бережне ставлення до свого здоровя .

Обладнання: гімнастична лава, дуги, бризкалка для гри, масажна доріжка з піском.Презентація шкільного євроклубу

1

Презентувати роботу старшокласників, щодо питань євроінтеграції; поширити знання про Європейський Союз; заохочення молоді до активної участі у суспільному житті.Розважальна гра-подорож «У пошуках скарбів»

1

Мета: залучення дітей до здорового способу життя; організація дозвілля у пришкільному таборі.
Завдання:
Навчальна: навчити дітей активно діяти один з одним, швидко приймати правильне рішення;
Розвиваюча: закріплювати вміння дітей змагатися у колективно-ігрової діяльності; формувати у дітей навички роботи в групах; розвивати розумові, творчі, фізичні здібності, ерудицію;
Виховна: виховувати почуття колективізму, відповідальності за своїх товаришів.Казка вчить, як на світі жити.Виховне заняття(із застосуванням казкотерапевтичного прийому)

0

Виховне заняття вчить знаходити у казці життєві уроки (за матеріалами книги Т.Зінкевич-Євстигнєєвої)

Розробка виховного заняття «Казка вчить, як на світі жити” (із застосуванням казкотерапевтичного прийому)Урок-тренінг з основ здоров’я з використанням прийому казкотерапії «Твої права»

0

Урок-тренінг з основ здоров'я у 4 класі з використанням прийому казкотерапії- осучаснення казки.

Мені цікаво працювати з учнями за технологією казкотерапії. Сучасній дитині недостатньо прочитати казку та розфарбувати її героїв. З дитиною необхідно обговорювати казки, разом шукати та знаходити головну думку, життєві уроки, адже у казках відображена мудрість народу. Створення власної казки допомагає розкрити творчі здібності учнів, розвиває їх уяву, логічне мислення, вміння послідовно викладати думки.

Розробка уроку-тренінгу з основ здоров’я у 4 класіВИХОВНИЙ ЗАХІД НА ТЕМУ: «ПОКЛІН ТОБІ, ТАРАСЕ!»

0

Даний захід знайомить з життєписом великого сина українського народу Т.Г.Шевченка; розвиває акторські здібності в декламуванні віршів; виробляє уміння зв’язного мовлення; виховуває любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.«Вчимося товаришувати». Урок з предмету «Основи здоров’я»

0

Урок допоможе вчителю початкової школи навчити дітей правил товаришування і способів знайомства; сформувати доброзичливе ставлення до друзів, відповідальність у взаєминах з ними.Україна на карті Європи

2

Конспект першого уроку для учнів 1 класу у 2017-2018 навчальному році

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі