Користувацький вхід

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Спортивно-природниче свято « Поклик джунглів»

0

Мета. Поповнювати знання про тварин. Учити учнів працювати разом однією
командою. Розвивати спритність, витривалість, кмітливість, інтерес до занять спортом. Виховувати чуйне ставлення до однолітків, любов до тварин.Ми всі дружна спортивна сім'я

0

Заохочувати дітей до занять фізичними вправами, спортом, ранковою гімнастикою та бережливо ставитися до свого здоров'яЧарівна скриня (навчальний посібник)

0

Посібник призначений для виховної роботи у сім'ї та в початковій школі. Містить авторські казки та вірші на етично-моральну тематику. Також подані прислів’я, що допоможуть дітям вдумливо ставитися до прочитаного, робити певні висновки.
Призначено для батьків, вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня.Прощання з початковою школою

0

Свято-прощання четвертокласників з своєю першою вчителькою, рідним класом, та приємні спогади учнів про весело проведений час у молодших класах.Під прапором рідним вставай, Україно!

0

Виховний захід сприяє вихованню в учнів патріотизму, любові до Вітчизни;
знайомить учнів з культурою і традиціями рідного краю.Музично – розважальна програма для 7 – 9 класів : «Нехай вогонь кохання у серцях палає»

0

Мета: ознайомити учнів з історією походження свята, показати дітям, що почуття любові змінює світ в наших очах, виявляє в нас все найкраще, розкриває красу людської душі. Допомогти усвідомити, що любов – це безкорисне почуття. Формувати акторські здібності, розкутість, бажання творити своїми руками сувеніри і подарунки для коханих, друзів, рідних. Виховувати позитивне ставлення до почуття любові, цікавість до історичного минулого.Альбом "Романтичні сторінки кохання в історії мого роду"

0

Альбом "Романтичні сторінки кохання в історії мого роду". Містить цікаві історії кохання родини Томчуків.Година етикету «Телефонія – цивілізоване спілкування»

0

Година етикету «Телефонія – цивілізоване спілкування» проводиться з метою формування та удосконалення основних вмінь культури спілкування та спілкування телефоном зокрема, та розвитку комунікативних якостей особистості гімназистівЗаконність. Дисципліна. Правопорядок

0

Законність — це комплексне (принцип, метод, режим) соціально-правове явище, що характеризує організацію і функціонування суспільства і держави на правових засадах.
Принцип законності-точне і неухильне виконання всіх нормативно-правових актів ,а також ефективний контроль за неухильним дотриманням норм права та притягнення винних у правопорушеннях до юридичної відповідальності.
Дисципліна- точне ,своєчаснеі неухильне виконання встановлених всіма соціальними нормами правил поведінки у державному і суспільному житті.сценарі мітинга до 8 Травня

0

Даний матеріал може бути використаний заступниками директора з виховної роботи, вчителями історії

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі