Користувацький вхід

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Екологічні проблеми ландшафтного середовища, в якому ми живемо» (сценарій виступу екологічного колективу «СПОЛОХ» )

0

Людина- цар природи, але царя, що занедбав своє царство, завжди чекає трагічний кінець.

Природа землі Бережанської… (красиві картинки)
Мрійні діброви, які чарують душу, безмежні простори тінистих лісів.
Чисті джерела, які ваблять прозорою гладдю.
Щедрі поля, в шепоті житнього колосся і вишневі сади сліпучо білого цвіту.
Прекрасний….сон, що болем розпачу ранить серце.Майстер-клас «Туризм. Основи туристичних навичок»

0

В своїй роботі ми обрали технічні етапи («маятник», подолання річки по жердині, комбінаційна швидкісна драбина) і спеціальні прийоми (в’язання вузлів, складання багаття).РАЙОННИЙ ЗАХІД МОЛОДІЖНА ТРИБУНА «НАША УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА»

0

Ведучий : Доброго усім дня!
Сьогодні ми раді вітати вас на районному заході, молодіжній трибуні «Наша Україна – єдина країна». Сьогодні відбудеться грандіозний турнір серед найкращої молоді нашого району – юних волонтерів.День Води (уроки для сталого розвитку)

1

Поглибити й узагальнити знання учнів про звичайну і незвичайну речовину – воду – через відповіді на цікаві запитання, використання відео матеріалів; довести велике значення води для людини. Вчити висловлювати оцінні судження робити висновки. Розвивати творчі здібності, пізнавальний інтерес до рідного краю. Виховувати бережливе ставлення до водних ресурсів, екологічні почуття прагнення зберегти природу до майбутніх поколінь.Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" на тему "Видатні імена України"

0

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" на тему "Видатні імена України"Патріотичне виховання дітей дошкільного віку

0

Діти повинні знати назву столиці нашої Батьківщини, її визначні місця.
Пяти-шести річні діти можуть і повинні знати і вміти співати хоча б один десяток українських народних пісень. Заслуговують на увагу такі заходи, які є традиційними у багатьох дошкільних закладах - дитячі ранки: "Мамина пісня", "Бабусина казка", "У мого батька золоті руки", „Свято української мови”, „Ярмарок”, „Свято української пісні”, обрядові свята, тощо.Люби і знай свій рідний край (перспективний план на рік з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку)

0

Посібник містить перспективний план занять на рік по ознайомленню дітей старшого дошкільного віку з символами та оберегами, народно-прикладним мистецтвом, святами та обрядами українського народу; добірку дидактичних ігор використання яких стане в нагоді під час засвоєння дітьми програмового матеріалу.
Пропонований посібник стане в нагоді вихователям під час планування та організації національно-патріотичного виховання з дітьми старшого дошкільного віку.Година спілкування з теми: "Збережемо природу разом"

0

Даний матеріал може бути використаний як додатковий класними керівниками для розробок виховних годин або годин спілкування.Свято "День Землі"

0

Мета даного заходу: розширити знання учнів про природу, виховувати спостережливість, інтерес до пізнання навколишнього середовища, любов до природи та бережливе ставлення до неї.Науково – технічний прогресс та його вплив на оточуюче середовище»

0

Даний матеріал може бути використаний класними керівниками для проведення виховних годин

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі