Обмежити пошук фільтруванням:
Зміст виховної години спрямований на ознайомлення здобувачів освіти з основними поняттями ЗУ Про освіту, а саме змістом статті 42; на розвиваток вміння творчо мислити та систематизувати отриману інформацію;
усвідомлення значення термінів «плагіат» та «академічна доброчесність» та сформувати відповідальність про власні вчинки; розвиваток навички роботи через Zoom конференцію; виховування основних компетентностей притаманних сучасному педагогу-новатору.
Урок містить матеріал по правилам дорожнього руху,який допоможе учням правильно користуватись попереджувальними сигналами в різноманітних дорожніх ситуаціях.А також вказує ,як діяти коли не працюють зовнішні світлові прилади(з технічних причин).
Квест для здобувачів освіти 1 класу про необхідність дотримання правил дорожнього руху.
Цей матеріал буде цікавим для використання педагогами на заняттях, у гуртковій поботі і для індивідуального навчання і виховання патріотизму і громадянськості.
Завдання педагога- прищеплювати нашим дітям духовний, творчий патріотизм.
Запропонована методична розробка допоможе вчителю провести якісний урок, або цикл уроків з теми "Я живу в Україні", що сприятиме формуванню наскрізних компетентностей учнів. а саме:
- самоорганізації у навчальній діяльності;
- здобуття, осмислення, опрацювання, використання інформації з різних джерел, вміння користуватися різноманітною довідковою літературою;
- проектування стратегії своєї поведінки з урахуванням інтересів та потреб інших, продуктивної співпраці в групі та команді;
- мовленнєвої культури;
- здатності екологічно мислити, дотримуватися духовно-моральних основ життя;
Методична розробка заняття з предмету «Фізична культура» при підготовці фахових молодших бакалаврів зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньо-професійною програмою «Товарознавство і комерційна діяльність».
Викладено методику проведення практичного заняття, спрямованого на систематизацію і узагальнення досягнутого рівня знань і умінь студентів з теми «Баскетбол. Техніка гри в нападі».
Для викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти.
Сценарій свята для учнів 5-7 класів. Направлений на виховання любові і пошани до української культури, створення гарного настрою, розвиток артистичних здібностей.
Розвиток хімічної промисловості м. Калуша, а саме підприємства "Карпатнафтохім". Пропонуємо презентацію розвитку - залишків промисловості колись потужного промислового міста.
Школа покликана виховувати школярів у дусі любові до рідної природи, охорони навколишнього середовища.
Початкова школа – початкова ланка формування екологічної культури, екологічного мислення, засвоєння екологічних знань.
Дитина приходить до 1 класу. У неї ще не сформовані стійкі погляди, переконання, інтереси. Тому завдання вчителя – сформувати мислення та екологічну культуру кожного учня, навчити молоде покоління жити за законами природи, домогтися, щоб почуття особистої відповідальності за все живе на Землі, турбота про збереження природи стали рисами характеру кожної людини.
Немає майбутнього без минулого. Не може людина любити свою Батьківщину, не знаючи її традицій та обрядів. Тому у гуртку проводяться виховні заходи («Колесо млинове»), за допомогою яких діти знайомляться з святами, які наші пращури традиційно проводили у зимовий, весняний, осінній та літній періоди, з народними піснями, звичаями святкування Різдва, Великодня, Івана Купала тощо.