Користувацький вхід

Останні публікації

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Наша мова калинова

0

Виховний захід можна використати у початкових класах до Дня української писемності.Світ дитинства - очима дітей

0

Виховний захід можна використовувати до Дня захисту дітей у початкових класах.Методична розробка проведення спортивної вікторини

0

На конкурс відводиться 10 хвилин. Кожному класу даються листи з 10 питаннями на спортивну тематику, кожній команді питання формуються окремо, деякі питання можуть повторюватися. У конкурсі можуть приймати участь класні керівникиРозробка кейс-уроку для 2-4 класів "Таємниці світу тварин"

0

Кейс-уроки – це інноваційний підхід у навчанні, оскільки вони розв’язують головну проблему школи: як поєднати теорію з практикою і знання з компетенціями, як підготувати дитину до самостійного життя в соціумі.
Кейс-технологія – це робота в команді, дослідження і вміння вчитися, інтегроване навчання, право на помилку."Коза і козенята"

0

Заняття з фізкультури для І молодшої групи (сюжетне)
Мета:. Вчити стрибати через палицю, що лежить на підлозі. Закріплювати навички повзати по доріжці між двома паралельними лініями та навички ходьби по дошці, покладеній на підлогу. Вправляти в бігові в розтіч та орієнтуванні в просторі в Р\г «Вовк і козенята». Розвивати рівновагу, спритність, уміння діяти за сигналом. Виховувати організованість, увагу, уяву, інтерес до спільних дій з однолітками.
Обладнання: м’ячики по 2 на дитину, ребриста дошка,, 2 мотузки, гімнастична палиця, емблеми для козенят, аромолампа.
Хід.«Ми – зайченята»

0

«Ми – зайченята»
Мета: навчити дітей ходити зграйкою за вихователем, погоджувати свої рухи з рухами інших дітей. Залучати до вправ на стрибання з місця на обох ногах, до ходьби по гімнастичній лаві. Навчати ставати в коло, сприяти формуванню вміння зберігати стійке положення тіла і правильну поставу, змінювати стопу. Викликати в малюків почуття задоволення від занять з фізичного виховання.
Посібники: гумові килимки, маски зайчиків, лисички, гімнастична лава, канат, обруч.
Хід заняття.
Вихователь:

Любі мої дітки, чудові малята,
Сьогодні ми будемо, як зайченята.Патріотично-просвітницький проект «Завдяки Вам, ми маємо Україну сьогодні!»

0

Національно-патріотичне виховання молоді є ключовим завданням педагогічного колективу ДНЗ «Львівське ВПХУ», адже наші учні – наше майбутнє і саме їм будувати і захищати нашу країну.Здоровий спосіб життя.

0

Надати учасникам тренінгу інформацію про здоровий спосіб життя,про те,що позитивно,а що негативно впливає на здоров'я.Формувати групи компетентностей:інформаційну,здоров'язбережувальну, уміння вчитися.Презентація «Раціональне харчування»

1

Ознайомити учнів з принципами раціонального харчування; сформувати уявлення про харчову піраміду;
визначити, як пов’язані харчування та здоров’я людини ;
зробити висновок про важливість збалансованого
харчуванняСексуальне насильство над дітьми - недопустиме

0

Мета тренінгу: розширити суть поняття сексуальне насильство; надати інформацію про історичні факти скоєння сексуального насильства над дітьми та ставлення до цих фактів сучасного суспільства; розвивати знання про власну роль у створенні сексуально безпечної поведінки та небезпечної поведінки

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі