Користувацький вхід

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з БЖД

0

Конспект заняття З БЖД в середній групі "Вогонь друг - вогонь ворог"Інтегрований урок з української мови та основ здоров’я «Закріплення знань по прикметник. Самооцінка характеру. Визначення рис власного характеру»

0

Інтегрований урок з українсьокої мови та основ здоров'я. Тема:Закріплення знань по прикметник. Самооцінка характеру. Визначення рис власного характеру.Урок стійкого розвитку «Моя щаслива планета».Тема: "Вода - джерело життя. Чому варто берегти воду?"

0

Мета: сприяти забезпеченню стійкого розвитку особистості учня, його родини, громади, країни та всього людства через зміну власної поведінки та способу життя.Буклет для педагогів "Загартування в дитячому садку та вдома"

1

Буклет містить рекомендації щодо проведення загартування для зміцнення іммунітету дітей дошкільного віку. Надані найбільш поширені способи загартування, окреслені протипоказання до застосування загартовучих процедур.8-9 травня. Україна та друга світова війна.

1

Матеріал допоможе учням початкової школи більше та повніше дізнатися про внесок українців у перемогу 1945 року.Формування здорового способу життя у школі (стаття)

0

В.О. Сухомлинський, надаючи великого значення духовному здоров’ю особистості у книзі “Як виховати справжню людину”, вважав, що “духовне багатство людини – один з найважливіших показників її всебічного розвитку”.Здорове молоде покоління – це запорука стабільного розвитку держави, один із чинників її позитивного міжнародного іміджу. . Формування у підростаючого покоління мотивації до здорового способу життя потребує системної комплексної роботи, яка спрямована на діагностику, корекцію функціонального, психофізіологічного та духовно-морального стану людини.“Найкраще місто на Землі!” (До 190-річчя м.Бердянська)

0

Виховний захід “Найкраще місто на Землі!” до 190-річчя м.Бердянська з використанням прози і поезії місцевих авторів: «Рідне місто — моя мала батьківщина» (До 190-річчя м.Бердянська)

0

Виховна година до 190-річчя м.Бердянська з використанням поезії і прози місцевих поетів.Попередження проявів міжособистісних конфліктів та насильства в освітньому середовищі

1

презентація для використання у роботі класними керівниками, соціальними педагогами, заступниками директорів з НВР та ВРРозробка уроку з фізичної культури «Навчання техніці подвійного кроку» (Модуль «Баскетбол»)

0

Урок фізичної культури з модуля :баскетбол(навчання техніці подвійного кроку)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі