Користувацький вхід

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Бесіда "Що добре, що - погано"

0

Вчити дітей оцінювати вчинки, добре ставитись до старших людей, турбуватись про нихВиховний захід "Квітка толерантності"

0

Розробка заняття направлене на виховання толерантного ставлення один до одного підростаючого поколінняРОЗРОБКА ВІДКРИТОГО ІНТЕГРОВАНОГО ВИХОВНОГО ЗАХОДУ ГЕОГРАФІЧНО – РАДІОТЕХНІЧНИЙ КВЕСТ “КРАЇНИ ТА КОМПОНЕНТИ”

0

Географічно-радіотехнічний квест “Країни та компоненти”

Мета: формування всебічно розвиненої особистості, розвиток пізнавального інтересу до наукових досягнень, виховувати любов до обраної професії, популяризації професії та профорієнтаційної роботи. (слайд 1; 2)

Радіомеханік – творець
електроніки нового покоління, а
розвиток науки і техніки – це шлях до
цивілізованого суспільства.Ввічливість невід'ємна риса культурної людини

0

Ознайомити дітей з уроками гарної поведінки. Пригадати слова ввічливості (Будь ласка...)Бережи свої та шкільні речі

0

Вчити тримати в чистоті і порядку особисті речі, одяг, книги.Година спілкування,,Подорож до країни Добра та Дружби ''

0

Формувати у дітей поняття "доброта і добрі вчинки", вчити розрізняти "добре і погане", викликати бажання дарувати добро; розвивати в дитині духовно-моральні якості, вміння сприймати і створювати позитивні емоції; виховувати культуру спілкування. Сприяти зміцненню колективу, вчити дружити та пробачати. Розучити мирилки.САМОВИРАЖЕННЯ ПІДЛІТКІВ ЗАСОБОМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ TIKTOK В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0

В роботі проводиться дослідження технологій, зокрема соціальної мережі TikTok, як засобів самовираження підлітків. Хоча технологічні розробки не перестають дивувати, але вони стають більш доступними для суспільства, однією з основних функцій якого лишається комунікативна, в якій останнім часом соціум трохи обмежений. Карантинні умови стали причиною пошуку нових способів самовираження, що призвело до більшого зацікавлення суспільства соціальною мережею TikTok, яка розрахована на розважальний контент та проста у використанні.Вода - джерело життя. Питний режим.

0

Формувати уявлення дітей про воду та питний режим, про значення води для організму людини, пояснити дітям необхідність вживання достатньої кількості води, пояснити суть зневоднення   та наголосити  що  денну норму води потрібно розподілити рівномірно протягом дня;
розвивати мислення, пізнавальний інтерес;
виховати культуру здорового харчування та відповідального ставлення до власного здоров’я, самостійність, почуття відповідальності за колективну справу.Вода - джерело життя. Питний режим.

0

Формувати уявлення дітей про воду та питний режим, про значення води для організму людини, пояснити дітям необхідність вживання достатньої кількості води, пояснити суть зневоднення   та наголосити  що  денну норму води потрібно розподілити рівномірно протягом дня;
розвивати мислення, пізнавальний інтерес;
виховати культуру здорового харчування та відповідального ставлення до власного здоров’я, самостійність, почуття відповідальності за колективну справу.Урок-тренінг "З Україною в серці"

0

Урок-тренінг "З Україною в серці"
Мета: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; формувати національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі