Користувацький вхід

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виступ з теми «Про технологію конструювання моделей сучасного заняття в контексті Державного стандарту»

0

Виступ з теми «Про технологію конструювання моделей сучасного заняття в контексті Державного стандарту»Конфлікт між педагогом і студентом: бути чи не бути?

0

Що треба знати про конфліктпедагогу аби йому запобігти або щов він мав конструктивні наслідки.Конфлікт між педагогом і студентом: бути чи не бути?

0

Що треба знати про конфлікт педагогу аби йому запобігти або щоб він мав конструктивні наслідки.Як підготувати підсумковий zahіd. З досвіду роботи «Від А до Я»

0

Кожен проміжок роботи повинен закінчуватись певним підсумком. Даний матеріал допоможе скласти план підготовки до підсумкового заходуПлан конспект заняття гуртка загальної фізичної підготовки. «Програма тренувань для розвитку фізичних здібностей та набору м’язової маси» (Комплекс 1).

0

Розвивати логічне мислення учнів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація. Розвивати фізичні якості, розвивати навички і міцність спортсменів під час навчального процесу. Формувати спеціальні вміння та навички технік ЗРВ. Розвивати вміння і навички правильного користування тренувальним інвентарем.План конспект заняття гуртка загальної фізичної підготовки «Форсований набір м’язової маси». (Комплекс 1).

0

Розвивати логічне мислення учнів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація. Розвивати фізичні якості, розвивати навички і міцність спортсменів під час навчального процесу. Формувати спеціальні вміння та навички технік ЗРВ. Розвивати вміння і навички правильного користування тренувальним інвентарем.План-конспект уроку з футболу

0

сприяти позитивного ставлення до гри футбол,
виховувати в учнів дисциплінованість, товариськість, наполегливість,
рішучість, вміння самостійно працювати.Презентація "Булінг в учнівському середовищі"

0

Презентація "Булінг в учнівському середовищі" для проведення виховного заходу проти насилля підлітків.Презентація "Два світи, два погляди"

0

Презентація "Два світи, два погляди" для проведення виховного заходу про духовні і матеріальні цінності людини.Мистецький калейдоскоп

0

Презентація творчих робіт учнів Есхарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до Міжнародного дня захисту дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі