Користувацький вхід

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект урока

0

Конспект урока по основам здоровья в 1 классе
Тема:Учимся дружить. (для русскоязычных школ)Турнір лицарів ввічливості

1
Анотація

Розробка позакласного заходу рекомендована вчителям початкових класів та вихователям для проведення тижнів та заходів з етичного виховання.Виховний захід «Творцям українського поетичного кіно присвячується»

0

Українському кіно вже понад сто років! Українські кінематографісти зробили величезний вклад у розвиток світового кіно. Світову славу на початку ХХ ст. українському кінематографу приніс талант Олександра Довженка, якого було названо «першим поетом кіно». Стилістика, створена Довженком, поклала початок напряму, який визначають як «українське поетичне кіно». Новий сплеск українського кіно почався в кінці 50 – х початку 60 – х років минулого століття.Що внутрішня, що зовнішня краса тобі одній дарована, людино!

1
Анотація

Запропонований проект є цікавою формою роботи з дітьми для творчих вчителів. Основна мета – збільшити пізнавальну активність дітей, навчити знаходити, аналізувати, систематизувати отриману інформацію. Разом з цим, супутно, має місце розвиток морально – етичного виховання, розвиток особистості.План-конспект уроку з фізичної культури

0

План-конспект уроку з гімнастики для загальноосвітніх навчальних закладів. Тема:Опорний стрибок та елементи акробатики.Розгорнутий план-конспект уроку з тематичного модуля "Гімнастика"

0

План-конспект уроку з фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах. Тематичний модуль: "Гімнастика". Тема уроку: "Опорний стрибок та елементи акробатики".Тематичний бібліотечний вечір «Щасливий той, хто щасливий у своєму домі»

0

Чи вміємо ми кохати? Які почуття викликала поезія, що прозвучала? З чого складається шлюб, як будувати сімейні стосунки ?Розробка плану-конспекта уроку з модуля легка атлетика для 7 класу

0

На допомогу учителям фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів. Розробка плану-конспекта уроку з фізичної культури в 7 класі. Тип уроку- комбінований. Модуль- легка атлетика. Тема:Біг на короткі дистанції. Метання малого м’яча на дальність.Розробка заняття з валеології для дітей середнього дошкільного віку «Два чарівних моїх озерця»

0

Конспект заняття з валеології "Два чарівних моїх озерця" для дітей середнього дошкільного вікуВиховний захід «Їх подвиг житиме у віках…»

1

Виховний захід висвітлює події періоду Другої світової війни, використаний місцевий матеріал. Сприяє вихованню в учнів патріотизму, глибокої громадянської свідомості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі