Користувацький вхід

Останні публікації

2020-04-06 19:24

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:конспект уроку «Вживання фітболів для ефективності розвитку сили та гнучкості на уроці фітнес аеробіки»

0

Вивчити комплекс вправ фітбол-аеробіки під музичний супровід. Повторити комплекси вправ на силу м`язів рук та живота та вправи на розтягування. Сприяти розвитку координаційних, силових здібностей та гнучкості. Виховувати відчуття ритму, уміння виконувати рухи в такт музики.Силові вправи як засіб формування вольових якостей особистості

0

Сила вольових якостей багато в чому залежить від інтелектуального розвитку вихованців. Спортсмени з обмеженими інтересами не досягають повного використання всіх своїх можливостей у досягненні результату. Питанням розумового розвитку та культурного вдосконалення потрібно надавати велике значення.Учнівська науково-практична конференція "Ти кажеш, не було Голодомору? І не було голодного села?"

0

Мета: розкрити зміст і причини голодомору в Україні 1932- 1933рр.; показати трагедію українського народу, довівши, що вона штучна; виховувати у учнів повагу до пам'яті трагічного минулого, історії власного народу; формувати в учнів вміння критично мислити, висловлювати свої думки, порівнювати різні точки зору, аналізувати і робити певні висновки.Побудова тренувального процесу в гуртку Чирлідінг

0

Мета заняття: сприяння фізичному та емоційному розвитку дітей, розвитку рухової активності займающихся.
Завдання:
1. Розучування базових рухів черлідингу для підготовки чир-програми.
2. Сприяти розвитку вміння співвідносити свої дії з планованим результатом, здійснювати контроль своєї діяльності в рамках запропонованих умов.
3. Сприяти формуванню усвідомленого ставлення до заняття новим видом спорту, поважного і доброзичливого ставлення між собою.Додаткова загальноосвітня загальнорозвиваюча програма фізкультурно-спортивної спрямованості з Чирлідінгу

0

Дана програма є адаптацією програми для установ додаткової освіти дітей з чирлідінгу. Програма розрахована на підготовку чирлідерів - дошкільнят в умовах дошкільного навчального закладу.
Заняття проводяться з дітьми від 5 до 7 років (старша і підготовча до школи група).Досвід роботи"Мотивація до успіху шляхом формування культури рухів у вихованців гуртка "естетичної гімнастики"

0

Інноваційність даного підходу до вирішення проблеми полягає в узагальненні і презентації саме ефективних форм, методів, засобів, прийомів створення ситуації успіху на заняттях естетичної гімнастики як основи для формування мотивації до навчання. Колосальний творчий потенціал ховається в кожній дитині, якщо знайти спосіб запалити цей заряд, вивільнити його енергію, перетворити на ланцюгову реакцію, де просочене гарячим почуттям слово педагога народжує зусилля, зусилля народжують діюВИВЧЕННЯ І ВДОСКОНАЛЕННЯ СКЛАДНИХ АКРОБАТИЧНИХ, ПАРТНЕРСЬКИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТА ЇХ З’ЄДНАННЯ»

0

Естетична гімнастика - вид спорту в основу якого покладено природні рухи всього тіла. Цей вид спорту охоплює гармонійні, ритмічні і динамічні елементи, що виконуються з природною грацією. Існує плавний перехід від одного руху до іншого, начебто кожен новий рух походить від попереднього.План-конспект уроку з фізичної культури для 7 класу. Варіативний модуль: Футбол

0

План-конспект уроку з фізичної культури для 7 класу. Варіативний модуль: ФутболЗ ДОСВІДУ РОБОТИ: «СТРЕТЧИНГ ЯК ЗАСІБ ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗВИТКУ ГНУЧКОСТІ НА ЗАНЯТТЯХ ГУРТКА ФІТНЕС-АЕРОБІКИ»

0

Одним із основних завдань фізичного виховання вихованок є розвиток життєво необхідних рухових якостей, навичок та вмінь у процесі навчання та занять з використанням інноваційних фітнес-програм та технологій. При цьому важливим критерієм оцінювання фізичної підготовленості дівчат є рівень розвитку гнучкості, яка визначається здатністю виконувати рухи в суглобах із якомога більшою амплітудою.З ДОСВІДУ РОБОТИ: «Організація роботи з обдарованими дітьми у закладі позашкільної освіти. умови, програма та моніторинг творчої самореалізації»

0

У сучасних умовах розвитку суспільства, коли кожна людина намагається бути конкурентоспроможною на ринку праці, лише творчий підхід до будь-якої справи допоможе їй посісти гідне місце у житті. Заклади позашкільної освіти покликані забезпечити пошук, розвиток та підтримку здібних, обдарованих і талановитих дітей, створити умови для їхнього творчого, інтелектуального, духовного й фізичного розвитку, задовольнити потреби вихованців у професійному самовизначенні і творчій самореалізації. Виконання цих завдань допоможе кожній дитині досягти життєвого успіху.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі