Користувацький вхід

Останні публікації

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Подорож у Країну Доброти (виховний захід)

0

Подорож у Країну Доброти
(виховний захід)
Мета. Розширити уявлення дітей про моральне поняття доброти,
формувати вміння оцінювати вчинки.
Розвивати зв’язне мовлення, критичне мислення, увагу.
Виховувати почуття чуйності, доброти, ціннісні орієнтири,
схильність безкорисливо чинити добро.Музична енциклопедія

0

"Музична енциклопедія" - виховний захід в вигляді ток-шоу. Це феєричний екскурс в світ музичної культури США, Австралії та Великобританії. Луї Армстронг, Адель, Брайан Джонсон - персоналії, які познайомлять учнів з неймовірними музичними стилями, піснями, наповненими глибокого змісту. Аудіо записи, відео матеріали, плакати з портретами відомих виконавців, презентація, справжні музичні інструменти, диски та платівки, як елементи декору, сприятимуть формуванню естетичного смаку юнаків та юначок.Олімпіада з правознавства

0

Олімпіада з правової тематики – один з видів позааудиторних заходів.
Підготовка і участь в олімпіаді є вагомим аспектом розвитку здібностей студентів, їх особистого світогляду.
Вона сприяє підвищенню рівня викладання навчальної дисципліни, пропаганді чинного законодавства, активізації пізнавальних знань студентів в поза навчальний час.
Не дивлячись на таку багатоплановість мети, головним завданням олімпіади було залучення студенів до занять з даної дисципліни, формування інтересу до поглибленого її вивчення та стимулювати найбільш здібних студенів.Організація туристсько-краєзнавчих експедицій.

1

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство"для дистанційного навчання позашкільної освіти. Тема заняття - Організація туристсько-краєзнавчих експедицій."Краєзнавча експедиція"

1

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство" для дистанційного навчання позашкільної освіти.Заняття "В гостях у вітерця"

0

Заняття "В гостях у вітерці" для дітей 3-го року життя. Напрям пошуково-дослідницька діяльність.Презентація творчого проекту"Плекаємо перлини декоративно - ужиткового мистецтва рідного краю"

0

Рекомендації для працівників позашкільних навчальних закладів з досвіду роботи педагогічного колективу Краматорської станції юних техніків по втіленню у життя проектних технологій.Фізкультурне свято до дня захисту дітей. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку

0

Свято до дня захисту дітей.
Мета: сприяти підвищенню настрою дітей, формуванню позитивних проявів фізичних і вольових зусиль в різних умовах. Розвивати почуття колективізму, вміння діяти в команді. Виховувати бажання активно відпочивати, брати участь у іграх, перемагати, співпереживати за друзів. Викликати інтерес до активної рухової діяльності.
Обладнання: м'яч, палички, барабани, мильні бульбашки, корзина,Фізкультурне заняття до свята Пасхи для дітей середньго та старшого дошкільного віку

0

Фізкультурна розвага до свята Пасхи
Мета: познайомити дошкільнят з традицією святкування Великодня;
розширити уявлення про народну культуру; привернути увагу дітей до історії і культури українського народу; виховувати любов до народних традицій. Розвивати швидкість і спритність, орієнтування в просторі. Виховувати дружні відносини, колективізм серед дітей.

Обладнання: циглинки, обручі, ложки, писанки, м’ячі, ілюстрації до свята Великодня, корзинки.План-конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Загальнорозвиваючі вправи як шлях до всебічного та гармонійного розвитку дитини»

0

Покращення фізичних здібностей та якостей вихованців. Удосконалення техніки виконання базових елементів оздоровчої аеробіки та загальнорозвиваючих комплексів вправ. Розвиток та вдосконалення морально-вольових компетентностей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі