Користувацький вхід

Виховна робота + Народознавство + Краєзнавство + Екологічне виховання + Здоровий спосіб життя + Фізичне виховання, спорт + Основи здоров'я + Патріотичне виховання + Громадянське виховання + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Не стидайся - то твоя земля!»

0

Мета виховного заходу:
- Поглибити знання учнів про суспільне та культурне життя України, продовжити знайомити з досягненнями українців у різних сферах життя;
- Розвивати почуття патріотизму, національної свідомості, гордості за тих, хто прославляє нашу державу;
- Формувати пізнавальний інтерес до вивчення традицій рідного краю, виховувати прагнення примножувати своєю працею здобутки українського народу.Юридична відповідальність

0

Методична розробка являє собою зміст уроку з правознавства на тему «Юридична відповідальність». Метою даного уроку є за допомогою інтерактивних методів навчання опановати учнями основні юридичні поняття, розвивати свої навички працювати з нормативно-правовими актами, завдяки чому учні вчаться аналізувати правові ситуації, формують свою правову свідомість.Спортивне свято "Разом із татом"

0

До вашої уваги пропоную сценарій спортивного свята "Разом із татом"для учнів 3- 4 класів.Сценарій новорічного ранку

0

Новий рік- єдине свято,яке однаково цінується і юним, і дорослим, і правим, і лівим, і студентом, і викладачем. 2014 рік – рік Синього Коня, тому давайте з гідністю зустрінемо його, тож починаємо."РОБОТА З БАТЬКАМИ В ШКОЛІ".

0

На розвиток дитини помітно впливає зацікавленість батьків шкільним життям. А тому, працюючи над вирішенням завдань цього семінару, ми будуємо невидимий ланцюжок між родиною і школою, який служить на благо усім учасникам навчально-виховного процесу.
Це спільні турботи про те, щоб усім було цікаво і затишно в школі, як у рідній домівці: вечори, конкурси, спортивні змагання, робота батьківського комітету.
А тому актуальними для педколективу є слова В.О.Сухомлинського: «Педагогічна ідея - це крила, на яких злітає педагогічна творчість.Підсумкове заняття з настільного тенісу (план-конспект)

1

СТРУКТУРА ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ.
ЦІЛЬ НАВЧАННЯ:
1. Забезпечити обов'язковий для всіх учнів рівень, фізичної і спортивно-технічної підготовленості.
ГОЛОВНІ НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНІ ЗАДАЧІ УРОКУ.
НАВЧАЛЬНІ.
1. Ознайомити учнів з основними технічними прийоми подачі «Маятник».
2. Закріпити прийоми правильної подачі м'яча з партнером у грі.
3. Закріпити прийми подачі і правильне повернення м'яча.
4. Закріпити поштовхові удари з партнером.
РАЗВИВАЮЧИ.
1. Розвивати фізичні якості: рівновагу,силу,стрибучість, спритність, гнучкість, координацію рухів.Бінарний урок з фізичної культури (модуль «Волейбол»)

0

Бінарний урок з фізичної культури .Модуль "Волейбол".Тема уроку:навчання техніки передачі і прийому м'яча.Ми – українці (година спілкування у формі усного журналу)

1

Година спілкування з учнями 7 класу у формі усного журналу.Урок-тренінг з основ здоров’я «Як поводитися з тваринами»

0

Ознайомити учнів з правилами безпечної поведінки у спілкуванні із свійськими тваринами; із правилами поводження у разі зустрічі з бродячими і дикими тваринами; формувати відповідальне ставлення до особистої безпеки; розвивати у молодших школярів санітарно-гігієнічні навики; виховувати обачливість, доброзичливе ставлення до тварин.Україна наш спільний дім

0

Презентація до виховної години "Україна наш спільний дім".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі