Користувацький вхід

Метод. рекомендації + Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:



Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій в умовах війни

0

Методична розробка «Дії в надзвичайних ситуаціях» розроблена згідно плану, яка розкриває правила поведінки під час надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану та надання першої психологічної допомоги постраждалому.



Технологія побудови зображень у стереометрії

0

Методична робота присвячена вивченню технології побудови стереометричних зображень, зокрема геометричних тіл, таких як призми та піраміди, за допомогою програмного середовища GeoGebra. Описано проблеми, з якими стикаються учні при вивченні стереометрії, зокрема труднощі з просторовим уявленням та проектуванням об'ємних фігур на площину. Розглянуто базові поняття паралельного проектування, методи зображення плоских фігур (трикутників, паралелограмів, трапецій) та кола.



Розвиток критичного мислення учнів на уроках фізики і астрономії

0

Стаття з досвіду роботи зі старшокласниками щодо необхідності і можливостей розвитку критичного мислення на уроках фізики і астрономії. Призначена для вчителів фізики та астрономії.



Verwendung von PISA-Materialien für Entwicklung mathematikkompetenzorientierter Aufgaben im bilingualen Unterricht

0

Die Umsetzung des Kompetenzansatzes im Bildungsraum ist die Prioritätsaufgabe der Neuen Ukrainischen Schule (NUSCH). Die Lernenden müssen sich schnell ans soziale Umfeld anpassen, ihre eigenen Aktivitäten analysieren und steuern, in atypischen Situationen schnell die richtige Entscheidung treffen. Darum veranlassen neue soziale Bedürfnisse die Lehrkräfte nach neuen pädagogischen Ideen und Ansätzen zu suchen, um innovative pädagogische Erfahrungen zu verbreiten und einzuführen.



Формування мотивації навчальної діяльності учнів на уроках історії за сучасних умов.

0

Дана публікація допоможе вчителю мотивувати учнів на уроках історії ( і не лише) у сучасних умовах.



«Використання інтерактивних методів навчання під час дистанційного вивчення математики: Нові шляхи до знань»

0

Світ динамічно змінюється, і освіта не є винятком. Дистанційне навчання, яке стало нагальною потребою в наш час, відкриває нові можливості для використання інтерактивних методів, роблячи процес пізнання математики більш цікавим, динамічним та ефективним.
Важливо розуміти, що успішне використання інтерактивних методів потребує від вчителя ретельної підготовки, знання онлайн-інструментів та платформ, а також уміння мотивувати та зацікавлювати учнів.



Формування навчальної мотивації у школярів початкової школи

0

Виконанню вправ завжди передує міцне засвоєння теоретичного матеріалу учнями і ретельний інструктаж учителя. Це дозволяє учням здійснювати систематичне поопераційне відтворення дій, необхідних для формування навичок розумових операцій, з поступовим їх ускладненням, підвищенням рівня труднощів, додаванням елементів індивідуальної особистісної творчості. Учитель показує зразки творчого підходу до вправи, після чого дитина включається в цілісне її виконання. У заключній стадії роботи вчитель і учні обговорюють і аналізують успіхи, вносять виправлення.



Креативні підходи до роботи з обдарованими учнями у вивченні іноземної мови в контексті НУШ

0

Стаття містить опис технологій роботи з обдарованими дітьми, різноманітні форми та поради вчителям, які працюють з обдарованою молоддю.



ФОРМУВАННЯ МЕДІАТВОРЧОСТІ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ШЛЯХОМ ЗАЛУЧЕННЯ ЇХ ДО МЕДІАДІЯЛЬНОСТІ

0

Формування медіатворчості у дітей дошкільного віку є важливою складовою їхнього розвитку в сучасному інформаційному суспільстві. Медіадіяльність не тільки розвиває у дітей навички роботи з інформацією, але й стимулює їхню креативність, критичне мислення та соціальні навички.



Рекомендації вчителям молодших класів по роботі з дитиною з порушеннями слуху в інклюзивному класі

0

Практичні поради для вчителів початкових класів, які працюють з дітьми з порушеннями слуху в інклюзивному класі. Рекомендації включають підготовку до роботи, ефективні методи комунікації, адаптацію навчального процесу, використання технічних засобів, співпрацю з фахівцями та створення підтримуючої атмосфери в класі. Мета публікації — допомогти вчителям забезпечити рівні можливості для навчання та розвитку дітей з порушеннями слуху, сприяти їхній соціалізації та навчальному успіху.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі