Обмежити пошук фільтруванням:
Семінар - практикум для педагогів зі здоров'язбережувальними технологіями " Від гармонії кольорів, до душі дитини". Основні завдання та критерії у роботі з дошкільниками. Ознайомлення учасників семінару з використанням кольоротерапії на заняттях в ЗДО, на практичній діяльності. Пропоную досвід планування та створення комфортних умов для самовдосконалення.
Інформаційний буклет"На допомогу батькам майбутніх першокласників"
створений для детального інформування батьків про навчальний заклад та про вчителя
Індивідуальне навчання аналогічно навчання в школі, з тією лише різницею, що в даному випадку увага вчителя повністю присвячене одному учневі, даючи можливість більш глибоко розкрити предмет, більше часу приділивши незрозумілим і не зупиняючись надовго доступною. Отримуючи знання один на один з викладачем, учень не соромиться ставити запитання, більш ретельно виконує завдання, не маючи можливості сховатися за спинами однокласників, і в результаті отримує більш глибокі знання.
Сьогодні мало у кого виникають сумніви, що література – предмет надзвичайно важливий та потрібний. Саме він допомагає розвивати власні думки, дати волю фантазії, бути не тільки читачем, а й глядачем, режисером і співавтором. Педагогічне завдання цього предмету полягає у тому, щоб створити гармонійну, всебічно розвинену особистість, яка вміє грамотно висловити свою думку. Адже література – це модель поведінки. Література збуджує не лише емоції, а й думку, стимулює власний духовний, творчий пошук. Література – це мистецтво, мистецтво слова, яке торкається душі.
Мета методичних вказівок - допомогти студентам своєчасно і високоякісно виконати проект з технології ремонту вагонів і досягти однорідності вимог до нього з боку керівників і консультантів.
Ці вказівки відповідають програмі дисципліни “Технологія ремонту рухомого складу” по спеціальності 5.07010502 “Технічне обслуговування і ремонт вагонів”.
Методичні вказівки базуються на теоретичному курсі технології ремонту вагонів, конструкції вагонів, двигунах внутрішнього згоряння, електричних машинах рухомого складу, холодильних машинах і установках кондиціонування повітря.
тренінгове заняття має на меті ознайомити учнів із ознаками дружніх, недружніх і небезпечних компаній,
розвивати вміння протидіяти психологічному тиску.
Виховувати бажання пошуку безпечних компаній і гідного прикладу для наслідування.
Способи взаємодії як чинник ефективності педагогічної діяльності. ІІ віртуальна науково-практична конференція «Талант та елітарність»
Розробка даної програми продиктована необхідністю підвищення комунікативних навичок в учнів у навчанні та інших видах діяльності.
Мета: навчитися ефективному, приємного і гармонійної взаємодії з оточуючими: однолітками, батьками, самим собою.
Завдання:
Знайти нових друзів.
Пізнати себе через спілкування з собою та іншими.
У тренінговому взаємодії показати і навчитися найбільш ефективним методам вирішення конфліктних, складних емоційних ситуацій.
Сформувати базисте почуття впевненості в собі і своїх силах.
МЕТА ЗАНЯТЬ:
1. Розвиток комунікативних здібностей і соці¬ального пристосовування дітей.
2. Підвищення згуртованості класу.
3. Розкриття внутрішнього світу кожної ди¬тини.
4.Вироблення здібності до диференціації емоційних станів.
5.Відпрацювання мімічних і пантомімічних здібностей.
6.Підвищення емоційної виразності мов¬лення.
7.Подолання психологічних бар'єрів.
8.Розвиток творчих здібностей дітей.