Користувацький вхід

Останні публікації

Метод. рекомендації + Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Профілактика стресу та професійного вигорання педагогів

0

«Професійне вигорання» є кінцевим результатом сукупності факторів оточення, в якому людина працює, характеристик установи та особистісних моментів. Для попередження цього феномену потрібно знати симптоми і стадії. Використовувати поради фахівців щодо профілактики професійного вигорання педагогів.Організація експериментально-дослідницької діяльності дошкільників влітку

0

На сьогоднішній день модернізація освіти потребує перегляду технологій навчання дітей дошкільного віку, орієнтуючи педагогів на використання у своїй діяльності більш ефективних форм і методів, що дозволяють будувати педагогічний процес на основі розвивального навчання. Однією з таких технологій є дитяче експериментування, яке дає можливість формувати в дітей реальні уявлення про різноманітні сторони досліджуваного об’єкта, про його взаємини з іншими об’єктами і з середовищем існування.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА ВИХОВНОГО ЗАХОДУ «Міжнародний день інвалідів»

0

Мета: ознайомити учнів з міжнародними стандартами прав людини, Конвенції прав дитини;усвідомлення життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги і милосердя; сприяти розвитку волонтерського руху, спрямованого на утвердження толерантності, милосердя, активної соціальної дії, доброчинності; забезпечити потребу у спілкуванні з хворими ровесниками.Методична розробка виховної години "СНІД – ХВОРОБА 21 СТОЛІТТЯ"

0

В методичній розробці виховної години описані основні аспекти сучасного статтевого захворювання, методи боротьби та попередження цієї хвороби.Рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти

0

Рекомендації
щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти

1. Ознайомити вчителів початкових класів із програмами, методами, прийомами розвитку, виховання і навчання старших дошкільників у закладі дошкільної освіти та вихователів старших груп з освітніми програмами, технологіями навчання, що використовуються у першому класі початкової школи.
2. Узгодити, з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей, змістовий і технологічний аспекти здійснення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти і початковій школі.Рекомендації вихователям дошкільного закладу щодо підготовки дітей до шкільного навчання

0

Рекомендації вихователям дошкільного закладу
щодо підготовки дітей до шкільного навчання

Основними компонентами готовності дитини до
шкільного навчання є психофізіологічна, особистісна
та інтелектуальна готовність.

**********
Психофізіологічна готовність формується через розвиток здоров'язбережувальної компетенції на основі виховання ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я.

Рекомендації щодо психофізіологічної готовності:Можливості програми «Sparcol VideoScribe»

0

Педагогічний флеш - накопичувач "Можливості програми «Sparcol VideoScribe» розроблений з метою ознайомлення педагогів з програмою «Sparcol VideoScribe»Дитина вчинила погано

0

Поведінка дітей частенько зовсім не радує батьків. Тай реакції батьків на дії малюків заслуговують на критику. Чому так? Читайте нижчеПлакат "Що почитати дитині. Про матусю"

0

Дошкільний вік – важливий період у формуванні активного інтересу до людини й бажання спілкуватися, підтримувати контакт з нею. Дитина дошкільного віку є слухачем, оскільки самостійно читати частіше за усе ще не вміє. Тому читання художнього твору забезпечує, з одного боку, спілкування дитини з дорослим, а з іншого – знайомить малюка із загальнолюдським досвідом, відображеним у книзі.Методичні рекомендації з предмету: «Фізичне виховання» для здобувачів вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальностями 208 «Агроінжерія» та 141 «Електроенергетика, Електротехніка та електромеханіка»

0

У методичних рекомендаціях з предмету: «Фізичне виховання»
розглядаються важливі питання теорії та методики викладання гімнастики як спортивно-педагогічної дисципліни, зокрема, гімнастична термінологія, яка включає в себе засоби утворення термінів, правила застосування, правила скорочень форми запису вправ, правила запису, терміни гімнастичних вправ, вправ на снарядах, акробатичних вправ, а також терміни вправ художньої гімнастики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі