Користувацький вхід

Метод. рекомендації + Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тренінг для батьків "Як уникнути проблем і конфліктів при спілкуванні батьків і дітей. Правила ефективного спілкування."

0

Проводиться тренінг "Як уникнути проблем і конфліктів при спілкуванні батьків і дітей. Правила ефективного спілкування", на якому можна розказати батькам, як взаємовідносини в сім’ї впливають на спілкування батьків і дітей; дати поради щодо поводження з дитиною, в якої виникли проблеми; розібрати різні педагогічні ситуації і знайти способи їх розв’язання, які допоможуть уникнути конфліктів, ознайомити з правилами ефективного спілкування.Тренінг "Коли на мене чинять тиск".

0

Проведення тренінгу "Коли на мене чинять тиск", на якому є можливість пояснити дітям, що тиск – одна з форм впливу на людей; повідомити про джерела впливу; показати, що вплив може мати позитивні і негативні наслідки;розвивати у дітей вміння самостійно приймати рішення в ситуації тиску.Стаття "Причини виникнення заїкання"

0

Речь ‒ это божественный дар, которым природа отличила человека от всех других живых существ. Этим даром человечество пользуется на протяжении многих веков, удовлетворяя свои потребности и достигая вершин бытия.
И несмотря на это, люди редко заботятся об этом бесценном даре, оставляя его без должного внимания.
Цель данной статьи ‒ уточнение понятия «сохранение речи», что приобретает особую актуальность в настоящее время. Речь пойдет о причинах возникновения расстройства речи с преимущественным нарушением ее коммуникативной функций, т.е. о заикании.Стаття "Лівша - це неправша!"

0

Каждый ребенок по своей природе – индивидуален и уникален. Дети по-разному воспринимают действительность и реагируют на внешние раздражители, у них разные возможности, желания, достижения. К сожалению, взрослые редко берут это во внимание, либо вообще игнорируют таким понятием как «индивидуальность»Методика вивчення теми «Малий бізнес: необхідність, особливості та значення у трансформаційній економіці України» в курсі «Економіка» у ЗНЗ

0

Говорячи про методику вивчення економіки загалом, слід звернути увагу на методику вивчення окремих проблем, а саме проблеми “Малий бізнес: необхідність, особливості та значення в трансформаційній економіці України”. Це питання є дуже важливим, оскільки зараз відбуваються радикальні перетворення в економіці нашої держави. Малий бізнес треба розглядати як зручну сферу трудової діяльності, заробітку та інновацій. Його розвиток та активність є передумовою формування середнього класу в країні.Тому дуже важливо зрузуміти його сутність, переваги, недоліки та перспективи.Презентація досвіду роботи

0

Використання ППЗ в умовах спеціальної школи. Використання педагогичного прграмного засобу .ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМИ PLICKERS НА УРОКАХ УКРАЇСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

0

Позитивні сторони користування ІКТ на уроках мови та літератури.
Використання технології плікерс, що дозволяє прискорити процес оцінювання учнів та перевірки їх робіт:"Plickers використовує планшет або телефон вчителя для того, щоб зчитувати QR-коди з карток учнів. Картка у кожного учня своя, її можна повертати, що дає чотири різних варіанти відповіді. У додатку створюється список класу, і з його допомогою можна дізнатися, як саме кожен учень відповідав на питання."Формування громадянських цінностей учнівської молоді засобами історичної освіти та інших суспільних дисциплін

1

Формування громадянських цінностей учнівської молоді засобами історичної освіти та інших суспільних дисциплінНова школа – це нові вчителі (на прикладі КВК з хімії «Екологічними стежками»)

1

Робота вчителя… Щодня пошук, відкриття, несподіванки, задоволення або розчарування результатами. Кожен день неповторний, як неповторна кожна дитина, разом з якою ти вчишся і вдосконалюєшся. Водночас - величезна відповідальність, адже ти формуєш душі дітей. Інколи здається, що все не так, і тоді відчуваєш необхідним згадати, чому обрала саме цю професію.
Нова школа – це нові вчителі, відкриті до всього нового, що розуміють дитячу психологію та особливості розвитку школярів, які добре знають свій предмет не тільки теоретично, а й показують численні напрямки використання цих знань.Сучасні напрямки ігротерапії в контексті основних психокорекційних технологій соціальної реабілітації дітей-інвалідів

0

Стаття буде цікава педагогам, психологам Центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дошкільних навчальних закладів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі