Користувацький вхід

Метод. рекомендації + Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:



Теоретичні та практичні засади змішаного навчання. Стаття

0

У статті розглянуто теоретичні основи змішаного навчання як інноваційної освітньої моделі, що поєднує традиційні та цифрові формати навчального процесу. Проаналізовано основні підходи до організації змішаного навчання, його переваги та виклики. Особливу увагу приділено практичним аспектам впровадження цієї моделі в сучасній школі, зокрема прикладам поєднання онлайн-ресурсів із традиційними методами викладання. Матеріал буде корисним для педагогів, які прагнуть ефективно інтегрувати цифрові технології в навчальний процес.



Стаття "Конструктор сучасного уроку у контексті компетентнісного підходу"

0

Матеріал даної статті знайомить молодих вчителів із основними складовими сучасного уроку НУШ, вимогами, завданнями та техніками проведення уроку.Модернізація освіти в Україні активізувала цілу низку завдань, вирішення яких визначає якість, сучасність, методичну реалізацію реформ галузі освіти



Конфлікт примирення та медитація

0

План:
1. Конфлікт як причина непримиренності.
2. Способи розв’язання конфліктів.
3. Медіації .
4. Діалог примирення: значення та сфери застосування.
5. Алгоритм примирення.



«Що таке сенсорна терапія?»

0

Сенсорна терапія (сенсорно-інтегративної терапії) – це процес, під час якого нервова система людини отримує інформацію від рецепторів всіх відчуттів (дотик, вестибулярний апарат, відчуття тіла або пропріоцепція, нюх, зір, слух, смак), потім організовує їх і інтерпретує так, щоб вони могли бути використані в цілеспрямованій діяльності.



Використання ігрових технологій у музичному розвитку дошкільнят

0

Стаття обґрунтовує важливість ігрових технологій як провідної діяльності для всебічного музичного розвитку дошкільнят, підвищуючи їхній інтерес, сприяючи творчості, формуванню музично-ритмічних навичок, розвитку пам'яті, уваги та комунікативних здібностей через різноманітні музично-дидактичні, рухливі, співочі та інструментальні ігри.



Фізична культура Опанування навичок гри у баскетбол для здобувачів освіти І-ІІ курсу ОПП: «Агрономія», «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

0

Методичні рекомендації для здобувачів освіти ФПО з опанування навичок гри у баскетбол для спеціальностей: 201«Агрономія», 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» містить теоретичний та візуальний матеріал з навчальної гри волейбол який можна застосовувати при вивченні навчальної гри волейбол на заняттях з «Фізичної культури» та «Фізичного виховання», а також при веденні відповідної секції чи гуртка у закладах ФПО.



Естетичне виховання на уроках англійської мови

0

Досліджено теоретичні питання у формуванні естетичного виховання молодших школярів на уроках англійської мови. А також практичні питання театралізації казок у навчанні англійської мови у початковій школі. Виявлено вплив форм та шляхів естетичного виховання на молодших школярів. А також театралізованої казки на виховання естетичного у школярів початкової школи. Виявлено вплив театралізованої казки на емоційний стан школярів.



СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПЛАНУВАННЯ УРОКІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ЗЗСО

0

У статті висвітлено основні сучасні підходи до ефективного планування уроків англійської мови в закладах загальної середньої освіти. Розглянуто переваги комунікативного викладання мови, інтегрованого навчання. Окреслено ефективні стратегії навчання, що сприяють розвитку мовної та міжкультурної компетентності учнів.
Ключові слова: сучасні підходи, комунікативна компетентність, інтерактивність, принципи планування уроків, заклади загальної середньої освіти, студентоцентризм



Цифровий учитель: ключ до успіху учня інформаційного суспільства

0

«Цифровий учитель: ключ до успіху учня інформаційного суспільства» — це педагог, який активно використовує можливості штучного інтелекту (ШІ) для персоналізації навчання, розвитку критичного мислення та підготовки учнів до життя в умовах стрімкої цифрової трансформації. ШІ стає інструментом не для заміни, а для підсилення вчителя та розкриття потенціалу кожного учня.



Методична розробка виховного заходу на тему: "Живи і працюй в Україні"

0

Формування громадянина як високоморальної особистості, яка плекає традиції, духовні цінності, володіє відповідними професійними знаннями, вміннями та навичками, готовністю реалізувати набутий потенціал у своїй країні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі