Користувацький вхід

Останні публікації

Метод. рекомендації + Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:



Методичні аспекти викладання правознавства у загальноосвітньому навчальному закладі

0

Формування правової предметної компетентності – мета та результат навчання правознавства. Складові правової предметної компетентності (за Т.О. Ремех, С. Нетьосовим). Форми навчального заняття (лекція, семінар, лабораторна робота, практична робота), варіанти організації та особливості проведення).
Презентація розкриває методичні аспекти викладання правознавства у загальноосвітньому навчальному закладі.



Корекційно-розвивальна програма «Соціалізація дитини в умовах центру»

0

Корекційно-розвивальна програма "Соціалізація дітей в умовах центру"

Мета: спрямувати роботу на попередження можливого неблагополуччя в соціальному розвитку дитини.



Калейдоскоп нестандартних уроків літератури

1

Рекомендовані типи нестандартних уроків літератури сприятимуть розвитку критичного мислення, активній і творчій діяльності учнів.



ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – ОДНА З ОСНОВНИХ СКЛАДОВИХ ПАТРІОТИЧНО-ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ ЮНІ

0

Мета: вироблення в учнів належного рівня духовної та світоглядної культури, їхніх комунікативних умінь як необхідної умови успішного розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства



Опис досвіду роботи

1

Індивідуальні форми роботи класного керівника, як правило, пов'язані з позаурочної діяльністю, спілкуванням класного керівника і дітей. До них належать: бесіда, задушевна розмова, консультація, обмін думками, виконання спільного доручення, надання індивідуальної допомоги у конкретній роботі, спільний пошук вирішення проблеми, завдання.



Система виховноі роботи

1

Тільки системний підхід може стати ефективним засобом оновлення та підвищення результативності виховної діяльності класного керівника.



Застосування активних методiв i форм навчання на уроках математики

0

Проблема активності особистості в навчанні – одна з актуальних в освітній практиці.



Розробка засідання педради з елементами тренінгу«Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості та ефективної взаємодії в колективі»

0

Дана розробка містить розгляд питання під час проведення засідання педагогічної ради, щодо взаємодії в колективі, покращення настрою та встановлення відносини між колегами та учнями на основі поваги і довіри.



Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з інформатики за темою «Розв’язування чисельних та оптимізаційних задач за допомогою табличного процесора»

0

Запропоновано методичні рекомендації щодо виконання практичних робіт з інформатики за темою «Розв’язування чисельних та оптимізаційних задач за допомогою табличного процесора», виконання яких дозволить учням здобути практичні навички застосування вбудованих засобів табличного процесора «Підбір параметра», «Таблиця даних», «Пошук розв’язку» на прикладі застосування економічних даних. Матеріал відповідає Навчальній програмі з інформатики для для 10–11 класів інформаційно-технологічного профілю МОН України.



Аналіз даних за допомогою функцій табличного процесора

0

Запропоновано методичні рекомендації щодо виконання практичної роботи з інформатики за темою "Аналіз даних у середовищі табличного процесора", виконання яких дозволить студенту здобути практичні навички застосування основних математичних, статистичних, логічних, текстових й фінансових функцій для аналізу й обробки економічних даних. Матеріал відповідає навчальній програмі з інформатики для студентів вищих навчальних закладів І –ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі Базової загальної середньої освіти (рівень стандарту) МОН України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі