Користувацький вхід

Метод. рекомендації + Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:



Стаття "Шляхи подолання освітніх втрат та розривів з англійської мови у здобувачів освіти "

0

У сучасному світі англійська мова є важливим інструментом для комунікації, доступу до знань і професійного розвитку. Проте глобальні виклики, такі як пандемія COVID-19, соціально-економічні нерівності та технологічні бар’єри, значно вплинули на якість і доступність освіти. Ці фактори призвели до утворення освітніх прогалин, особливо у вивченні англійської мови, яка потребує регулярної практики та інтерактивного навчання. Розвиток стратегій для подолання цих втрат є ключовим завданням як для освітніх установ, так і для окремих учнів.



Стаття "ЯК ДОПОМОГТИ РОЗВИВАТИСЯ ДИТИНІ З ДИСГРАФІЄЮ"

0

Дисграфія — це специфічне порушення письма, яке проявляється у вигля-ді стійких помилок, не пов’язаних із рівнем інтелекту чи недостатнім знанням правил. Допомога дитині з дисграфією вимагає системного підходу, індивідуа-льної роботи та співпраці батьків, учителів і фахівців (логопедів, нейропсихоло-гів).



Стаття "НЕЙРОПСИХОКОРЕКЦІЙНІ ВПРАВИ У ЛОГОПЕДІЇ "

0

Нейропсихокорекційні вправи використовуються в логопедії для розвитку мовлення, когнітивних функцій та психомоторних навичок у дітей з особливими освітніми потребами. Вони спрямовані на активацію мозкових структур, що відповідають за мовлення, увагу, пам’ять, дрібну моторику та загальний психічний розвиток.



ПАРТНЕРСЬКА ВЗАЄМОДІЯ ВЧИТЕЛЯ-ЛОГОПЕДА З БАТЬКАМИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ (рекомендації)

0

Мовлення – це потужний і важливий фактор і стимул розвитку дитини, що сприяє формуванню її як гармонійної розвиненої особистості. У процесі розвитку дитини формується одна з провідних базових характеристик особистості – мовленнєва компетенція, що містить уміння практичного застосування мовлення в конкретних ситуаціях спілкування з використанням задля цього як мовних (інтонація), так і немовних (міміка, пантоміміка) засобів виразності мовлення.



МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання лабораторних досліджень з дисципліни «Фізика і астрономія»

0

Вступ
Загальні положення про оформлення лабораторних робіт
Кратні величини
Система Міжнародних Одиниць (СІ)
Фізичні константи
Похибки вимірювання
Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти
Лабораторні дослідження
Тема: ВИЗНАЧЕННЯ ПОХИБКИ ВИМІРЮВАННЯ
Тема: ВИЗНАЧЕННЯ КОЕФІЦІЄНТА ЖОРСТКОСТІ ПРУЖИНИ
Тема: ВИЗНАЧЕННЯ СИЛИ СТРУМУ, НАПРУГИ, ОПОРУ ПРОВІДНИКА
Тема: ВИЗНАЧЕННЯ ПИТОМОГО ОПОРУ ПРОВІДНИКА
Тема: ВИЗНАЧЕННЯ ПРИСКОРЕННЯ ВІЛЬНОГО ПАДІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ НИТЯНОГО МАЯТНИКА
Тема: ВИЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКА ЗАЛОМЛЕННЯ СКЛА



Навчальна програма з англійської мови, НУШ 7 клас

0

Навчальна програма з англійської мови для 7 класів розроблена відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 р. № 898 на основі Модельної навчальної програми “Іноземна мова. 5-9 класи” для 7 класів закладів загальної середньої освіти (авт. Зимомря І. М., Мойсюк В. А., Тріфан М. С., Унгурян І. К., Яковчук М.



Навчальна програма з англійської мови, НУШ 7 клас

0

Навчальна програма з англійської мови для 7 класів розроблена відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 р. № 898 на основі Модельної навчальної програми “Іноземна мова. 5-9 класи” для 7 класів закладів загальної середньої освіти (авт. Зимомря І. М., Мойсюк В. А., Тріфан М. С., Унгурян І. К., Яковчук М.



Всесвітня історія модельна програма, НУШ 7 клас

0

Модельна навчальна програма
Наказ МОН від 06.09.2023 № 1090 “Про надання грифа “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України” модельним навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти” які навчаються за програмою НУШ.
7 клас
Календарне планування з Всесвітньої історії 7 клас
(1 година на тиждень, 35 – на рік)



Медіаосвіта – мобільна складова розвитку ключових компетентностей здобувачів освіти на уроках німецької мови.

0

Вплив медіаосвіти на уроках з німецької мови. Доцільність використання онлайн ресурсів та посилання на інтерактивні вправи для підвищення мотивації з вивчення німецької мови.



Зміст та форми роботи за освітньою лінією «Мовлення дитини»

0

Рекомендовано для вихователів дошкільного навчального закладу.
Врахування рівня мовленнєвого розвитку кожної дитини, розумне поєднання традицій та інновацій у сучасній організації мовленнєвої роботи з дошкільниками забезпечить її ефективність і реалізацію завдань, визначених у Базовому компоненті дошкільної освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі