Користувацький вхід

Останні публікації

Метод. рекомендації + Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Використання інформаційних технологій на уроках історії.

0

Зібраний особистий досвід познайомить колег з тим, як можна зробити урок чи виховний захід більш цікавим та змістовним за допомогою використання інформаційних технологійМетодика проведення семінарів з історії.

0

Автор знайомить колег зі специфікою та особливостями під час проведення семінарів, коли для покращення результатів використана художня література, яка сприяє інтересу учнів до подій минулого.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА виховного заходу на тему: «ІНТЕРНЕТ – ЗА І ПРОТИ...»

0

Актуальність теми: підвищення рівня інформованості студентів щодо шкоди та користі Інтернету, сформувати уявлення про небезпеку Інтернету, ознайомити з різними правилами безпечної роботи в Інтернеті, показати впливу Інтернету на здоров’я та спосіб життя людиниАлгебра. 9(10) клас. Методичні рекомендації до теми "Доведення нерівностей"

0

Дана розробка пропонує до Вашої уваги методичні рекомендації до теми "Доведення нерівностей". Алгебра. 9(10) класТренінг для батьків "Логопедична корекційна робота з дошкільниками"

0

Тренінг для батьків "Логопедична корекційна робота з дошкільниками" розроблений для того, щоб ознайомити батьків з основними напрямками логопедичної роботи; проаналізувати найтиповіші помилки та труднощі, що виникають у батьків під час виконання логопедичних завдань удома та підвищити мотивацію батьків до співпраці з логопедом та систематичних занять зі своїми дітьми вдома.Треніногове заняття для вчителів географії «Сучасний вчитель. Його роль у соціалізації особистості учня як члена сучасного суспільства»

0

Мета тренінгового заняття: допомогти сучасному вчителю у створенні успішного середовища навчання; створення учителем ситуації діалогу.Тренінгове заняття для заступників директорів з НВР «Планування і результативність роботи шкільного МО»

0

Тренінгове заняття для заступників директорів з НВР, метою якого є підвищити рівень емоційного комфорту учасників тренінгового заняття, актуалізувати питання про результативність роботи шкільного МО, підвищувати рівень професійних домагань, проаналізувати основні «плюси» та «мінуси» високого рівня роботи шкільного МО, виявити рівень емоційного сприйняття питання про роботу шкільних МО. Орієнтовна кількість учасників тренінгу - 15-20 осіб. Тривалість роботи тренінгу - 125 хвилин.Методична розробка "Розширення естетичного досвіду, вмінь та навичок, потреби в художньо-творчій реалізації та духовному самовдосконаленні"

0

Мистецтво має унікальні можливості впливу на людину, тому художньо-естетичне виховання потрібно розглядати не лише як процес набуття художніх знань і вмінь, а, насамперед, як універсальний засіб особистісного розвитку школярів на основі виявлення індивідуальних здібностей, різнобічних естетичних потреб та інтересів.Методична розробка "Розширення естетичного досвіду, вмінь та навичок, потреби в художньо-творчій реалізації та духовному самовдосконаленні"

0

Мистецтво має унікальні можливості впливу на людину, тому художньо-естетичне виховання потрібно розглядати не лише як процес набуття художніх знань і вмінь, а, насамперед, як універсальний засіб особистісного розвитку школярів на основі виявлення індивідуальних здібностей, різнобічних естетичних потреб та інтересів.Виступ на методичному об'єднанні для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів «Логоритміка, її вплив на розвиток пізнавальних процесів дошкільнят»

0

Проблема оздоровлення дітей це не проблема одного дня і однієї людини, а цілеспрямована і систематично спланована робота всього колективу навчального закладу на тривалий термін. Дошкільний період характеризується інтенсивним формуванням організму дітей. У цьому віці закладається фундамент здоров'я дитини. Вся робота в дитячому саду повинна бути пронизана турботою про фізичне та психологічне здоров'я.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі