Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тренувальні вправи з граматики

0

Тренувальні граматичні вправи з англійської мови для учнів середньої школивправи на читання

Вправи для відпрацювання навичок читання англійською мовою для учнів 2 класу.Робота на педагогічну виставку

0

Робота на тему: Нова Українська школа :Розвиток компетентного спілкування іноземною мовою через формування наскрізних вмінь засобами читання текстів англійською мовою в середній школі 5-9 класи.Контрольна робота

Контрольна робота з граматики для учнів 6 класу на відпрацювання теми минулий час.план-конспект уроку

0

План-конспект уроку на тему"Спорт" Урок з використанням інтерактивних технологій. Використання QR-кодівПрийменники в реченнях

0

Матеріал допоможе конструювати вирази, що передають конкретний зміст . учні можуть використовувати посібник, як альбом-розмальовкуОбобщающий урок по теме: "Синтаксис"

0

• формирует знания и умения, позволяет сознательно применять знаки препинания на письме;
• совершенствует навыки выразительного чтения и монологической речи;
• развивает воображение учащихся, их творческие способности;
• воспитывает трудолюбие на основе интереса к языку.Підсумкове заняття. Підготовка студентів спеціальності «Туризм» до складання іспиту з іноземної мови за професійним спрямуванням».

0

Варіанти завдань розроблені для студентів закладів вищої освіти І - ІІ рівнів акредитації спеціальності «Туризм». Метою запропонованих тестових завдань є визначення рівня засвоєння студентами граматичних тем, зокрема щодо використання означеного, неозначеного і нульового артиклів з іменниками однини, множини та власними іменами і географічними назвами; стимулювання студентів до правильного використання умовних речень І типу, модульних дієслів та їх еквівалентів, включаючи мовну здогадку в реченнях з лексичними питаннями.Розробка уроку на тему: "Winterfeste in Deutschland"

0

Мета уроку: розвивати навички аудіювання на основі побаченого і почутого відеоролику, навчати розповідати про зимові свята в Німеччині.
Урок було побудовано на основі відеоролику з рецептом різдвяного печива. З даного відеоролику подається нова лексика. Після роботи над відеоматеріалом учні зможуть легко висловлюватись на дану тему німецькою мовою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі