Користувацький вхід

Останні публікації

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Німеччина» Методична розробка для практичних занять студентів І курсу

0

Методична розробка вміщує в собі лексичні одиниці та мовні зразки до теми, міні діалоги, завдання до тексту для аудіювання, текст для читання, граматичне правило, лексичні та граматичні вправи. Методична розробка може бути використана викладачем при підготовці до відкритого заняття.Конспект урока на тему:"Род имен существительных".

0

Урок создан с целью повторить известный учащимся из курса начальной школы материал о роде имён существительных; в ходе анализа языкового материала выявить основные способы определения рода существительных; научить правильно определять род существительных; проверить умение относить существительные к роду, проверить умение определять род существительных с мягким знаком на конце.А также воспитывать интерес к урокам русского языка, языковое чутьё, усидчивость. Способствовать развитию у детей речи, логики мышления, творческих способностей, памяти, внимания.Серія уроків у 3 класі з теми "Appearance " (Nesvit)

0

Дана серія конспектів розроблена для учнів 3 класу, котрі навчаються по підручнику А.М.Несвіт, містить різноманітні вправи для кращого формування та розвитку навиків усного та писемного мовлення + тест.Розвиток творчого та інтелектуального потенціалу студентів на позакласних заходах з англійської мови

0

Розвиток творчого та інтелектуального потенціалу студентів на позакласних заходах з англійської мови.

Позакласна діяльність є продовженням цілеспрямованої роботи на заняттях, вона допомагає розвивати здібності студента, формувати його особистість.Урок для 7 класу "Ukraine.National Symbols"

0

Матеріали уроку можуть бути використані в 6-7 класах середніх шкіл,незалежно від НМК,за яким ви працюєте.Включають сучасні типи завдань за темою. Додаються скановані сторінки підручників та презентація.Презентація на тему: "WHY DO WE NEED GRAMMAR?"

0

Презентація ілюструє важливість вивчення граматики іноземної мови та містить рекомендації щодо зацікавлення учнів у цьому.Презентація на тему: "Weihnachten in Deutschland"

0

В презентації проілюстровано різдвяні свята в Німеччині та традиції, які увиразнюють їх. Описується,насамперед: різдво, різдвяний ринок, час Адвенту, день святого Миколая і звичайно згадується дід мороз, без якого не було б свята.Урок німецької мови на тему "Німеччина"

0

Урок німецької мови в 5 класі на тему Німеччина

Тип уроку: узагальнення та систематизація знань з теми та розвиток мовленнєвих навичок
Практична мета: узагальнити й систематизувати знання учнів з теми «Deutschland“;формувати комунікативно-мовленнєві вміння, залучати учнів до самостійного виконання проекту;
Розвиваюча мета:розвивати мовленнєву здогадку, пам’ять,увагу,логічне мислення учнів,формувати вміння працювати в групах
Виховна мета:поглиблювати інтерес учнів до країни,мову якої вони вивчають;Конспект уроку з російської мови «Обособленные приложения. Знаки препинания при них».

0

Ознакомить учащихся с обособленными и необособленными приложениями, средствами их выделения в устной речи и на письме. Продолжить формировать умения читать тексты, правильно интонируя обособленные члены предложения.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: