Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з російської мови на тему: "Змінювання іменників за числами"

0

Основна мета уроку- навчити учнів розуміти і використовувати в мовленні поняття «число іменників», «однина», «множина». Вправляти у змінюванні іменників за числами. Розвивати вміння аналізувати та узагальнювати мовні явища.Котрольна робота для 5 класу "Hobbies"

0


Котрольна робота для 5 класу "Hobbies"

Даний матеріап є контрольною роботою для учнів 5 класу. Цей матеріал можна використати під час опрацювання на уроці та в позакласній діяльностіМіжкультурна комунікація як атрибут соціокультурної життєдіяльності суспільства.

0

Курсова робота. "Міжкультурна комунікація як атрибут соціокультурної життєдіяльності суспільства."Формування та розвиток соціокультурної компетенції на уроках іноземної мови.«РОЛЬОВІ ТА ДІЛОВІ ІГРИ. ДИСКУСІЇ»

0

Познайомити учнів з невербальними засобами вираження поняття, думки, ситуації та їх вербальними еквівалентами англійською мовою, сприяти розвиткові комунікативних умінь і численних здібностей учнів.
Учні опановуватимуть комунікативний мінімум з урахуванням комунікативних функцій тренуватимуться у використанні комунікативної поведінки через рольову і ділову гру , дискусії. What’s a Warmer?« ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ -- ЦЕ ЦІКАВО»

0

В даній статті розглядаються особливості застосування інтерактивних методів навчання на заняттях з англійської мови, приводяться їх приклади та аналізуються способи їх проведення.«РОЗВИТОК КОМПЕТЕНЦІЙ ЯК СТРАТЕГИЯ ЖИТТЕВОГО УСПІХУ»

0

Концепція компетентнісно – орієнтованої освіти є популярною в сучасній європейській педагогіці . Її розробляють відомі міжнародні організації, зокрема ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ, ПРООН, Рада Європи, Комісія з питань культурної співпраці при Раді Європи. В основі наукових праць угорського педагога Г.Халаш, ірландського вченого-педагога Дж.Куллахан, французького педагога Ж.Перре та багатьох інших лежить ідея необхідності формування компетентної особистості, здатної застосовувати знання, уміння та досвід відповідно до ситуації.Тест «GRAMMAR. TEST.»

0

Тест для проверки знаний, позволяющий быстро и надежно выявить слабые места в ходе изучения грамматики английского языка. Возможность самоконтроля и взаимоконтроля обучающихся.Розробка уроку «SPORT IS FUN»

0

Основна дидактична мета: : самостійне практикувати активний словник теми, ввести нові лексичні одиниці, вчити їх правильно артикулювати, розвивати вміння учнів логічно та послідовно викладати власні думки іноземною мовою; тренувати навички роботи з текстом, поглибити знання учнів про види спорту, спортивні традиції країни, мова якої вивчається, розвивати мислення, ініціативність, бажання до пізнання.Test «ВИКОРИСТАННЯ ЗАЙМЕННИКІВ»

0

Займенник є найбільш абстрагованою частиною мови. Свого конкретного лексичного значення займенники набувають лише у сфері мовлення, коли вони використовуються у відповідному контексті, у зв’язку з конкретною ситуацією, співвідносяться з іменниками, прикметниками, числівниками. Причому одні займенники мають узагальнено-предметне значення, інші – узагальнено-якісне або узагальнено – кількісне значення.

Отже, займенник – це самостійна частина мови, яка об’єднує слова, що не називають особи, предмета, ознаки предметів, їх кількості чи порядку при лічбі, а лише вказують на них.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі