Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Reading. Контрольна робота з читання. 6 клас (2 семестр)

0

Контрольна робота з читання.Англійська мова,6 клас, 2 семестр. (за будь-яким підручником)Reading. Контрольна робота з читання. 3 клас (2 семестр)

0

Контроль читання. 3 клас, 2 семестр (за підручником О. Карпюк)Урок з теми «Земля - наш спільний дім»

0

Урок з теми «Земля - наш спільний дім» проведено у 4-му класі з поглибленим вивченням англійської мови.
Урок складено відповідно до вимог Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти початкової школи (іншомовна освіта) та за Державним Стандартом Початкової освіти .Тести з англійської мови (за професійним спрямуванням) для учнів ПТНЗ за спеціальністю «Агроінженерія»

0

Робота містить матеріали для проведення тестів з англійської мови (за професійним спрямуванням) для учнів ПТНЗ за спеціальністю «Агроінженерія». Дана методична розробка розрахована на студентів ІV-V курсів з метою перевірки знань та навичок. Тести розроблені для виявлення рівня засвоєння знань, вони допомагають систематизувати знання лексики і граматики, дозволяють урізноманітнити методи контролю та перевірки знань і навичок.Тести з англійської мови за професійним спрямуванням розроблені для виявлення рівня засвоєння знань з таких тем:

- сільське господарство;
- рослинництво;Збірник завдань з теми «Агропромислове виробництво України та країн, мова яких вивчається» з предмету «Англійська мова (за професійним спрямуванням)»для студентів ПТНЗ

0

Збірник розрахований на проведення практичних та самостійних занять з теми «Агропромислове виробництво України та країн, мова яких вивчається» із розділу «Професійно-орієнтовний цикл» для учнів ІV-V курсу професійно – технічних навчальних закладів за спеціальністю «Агроінженерія». При складанні посібника врахований метод інтенсивного навчання англійської мови та метод аналітичного читання. До кожної теми додані необхідний словниковий матеріал з перекладом та відповідними вправами. Уроки мають однотипну структуру. Кожен урок складається з тематичних текстів та завдань до них.Extraordinary event in English in the form of KVN

0

цей захід підходить для учнів початкової школи. У ньому використані різноманітні завдання для розвитку лексичних, граматичних навичок.Topic: All seasons are good

0

Дана розробка уроку англійської мови на тему «All seasons are nice» розрахована на учнів 10-11 років (4 клас) загальноосвітньої школи.
Значна частина уроку – це повторення та актуалізація вивченого лексико-граматичного матеріалу, систематизація знань, умінь і навичок учнів за темою уроку.
На уроці використовуються різні форми класної роботи: фронтальна, робота в парах, робота в групах, індивідуальна, ігрові форми роботи, методи стимулювання зацікавленості дітей, творча робота.План-конспект уроку в 11 класі "Hollywood film-making"

0

План-конспект уроку в 11 класі "Hollywood film-making" для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мовиМетодична розробка уроку з англійської мови (за професійним спрямуванням) "ELECTRIC CIRCUITS"

0

Методична розробка уроку з англійської мови (за професійним спрямуванням) "ELECTRIC CIRCUITS"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі