Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ігрові форми у навчанні

0

Граємося чи навчаємося? У своїй роботі я часто використовую ігрові форми навчання. Чому це корисно? По перше, діти обожнюють ігри. По друге, ігри дуже вдало поєднуються з навчанням. Отже, чому варто запроваджувати ігри у навчанні і які саме ігри вдало будуть поєднуватись з темою вашого уроку? На своєму досвіді я розповім, як вдало поєднати ігри на уроках англійської мови, а саме: введення нових та повторення лексичних одиниць, читання та навіть вивчення граматики.УКРАЇНСЬКА КУХНЯ

0

Матеріал в допомогу учителю при підготовці до уроку "Українська кухня". В цьому матеріалі приводяться приклади текстів, діалогів, лексики за темою урокуВЖИВАННЯ АКТИВНОЇ ЛЕКСИКИ В АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ.

0

Вживання активної лексики в англійській мові. Вживання фразеологічних виразів, словосполучень, те, що треба запам'ятати учням.Вживання дієслів ‘’TO SPEAK” , “TO SAY”, “ TO TELL”, “ TO TALK”.

0

Даний матеріал допоможе вчителю підготуватися до уроку, де вводиться лексика. Учні повинні запам'ятати вживання цих дієслів за правилами, які подаються в розробці.Матеріали до контролю аудіювання (за підручником «Hallo, Freunde!» С.Сотникової (1 рік навчання)

0

Дані матеріали містять посилання на відео з мережі YouTube "Deutsch lernen mit Jens und seinen Freunden. Folge 9 - Der Zoobesuch" (Учимо німецьку з Йенсом та його друзями. Епізод 9:Візит до зоопарку), перелік можливих незнайомих слів з відео з їхнім українським перекладом та тестові завдання за змістом відео. Охоплюють теми «Числівники», «Тварини» (особливо «У зоопарку»).Матеріали також можуть бути використані на звичайному уроці на етапі навчання аудіювання.Вікторина "Ця загадкова Великобританія" (9 клас)

0

Вікторина "This Mysterious Great Britain" ("Ця загадкова Великобританія") між учнями 9 класів.Кольори

0

Розробка уроку англійської мови 1 клас. Тема "Кольори". Вірші можна використовувати і для дошкільників.Урок-конференція "Hug the Earth"

1

Урок-конференція з англійської мови " Hug the Earth"
Проблеми захисту навколишнього середовища.Ключові ідеї реалізації принципів інклюзивного навчання на уроках англійської мови

0

Формування комунікативної та соціокультурної компетенцій є одним з головних завдань сучасної школи з метою задоволення освітніх потреб осіб з особливими потребами.
Кожна дитина має унікальні особливості, інтереси, здібності та навчальні потреби. Відповідно оволодіння іноземною мовою варте уваги і повинно стати інструментом міжкультурного спілкування та розвитку загальних і професійних компетентностей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі