Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з англійської мови для 3 класу «Одяг. Пісня "Bobby's wearing red boots"» (за підручником "Way Ahead")

0

Маляренко Олена Іванівна
Розробка уроку з англійської мови для 3 класу «Одяг. Пісня "Bobby's wearing red boots"» (за підручником "Way Ahead")Ефективність навчання англійської мови шляхом інтерактивних методик і технік

0

Маляренко Олена Іванівна
Ефективність навчання англійської мови шляхом інтерактивних методик і технікІКТ та вивчення іноземних мов

0

Методичні рекомендації містять електронні освітні ресурси, використання ІКТ на уроках іноземних мов, корисні сайти для вчителів англійської та німецької мови.Календарно - тематичне планування за підручником А. Несвіт «Ми вивчаємо англійську мову» 4 клас

1

Календарно - тематичне планування за підручником А. Несвіт «Ми вивчаємо англійську мову» 4 клас, 4 години на тижденьEurope's Countries (England, Denmark, Malta) (методичні матеріали до теми «Країни Європи»)

0

Пропонована презентація є частиною великої теми-огляду "Країни Європи". До самої розробки додано сценарій, який охоплює усі найважливіші і найцікавіші факти в історії країн, які розглядаються. Може бути використаною для доповідей на заняттях. як одне інформаційне джерело на тижні іноземної мови.Конспект уроку "Music in my life"

0

Даний урок є третім в темі "Music is heard everywhere" у 8 класі. За типом це урок застосування знань , умінь та навичок.Розробка насичена різними видами діяльності.Мета уроку:
1) Активізувати лексику з теми «Музичні інструменти», «Стилі музики», «Музиканти»; навчити оперувати нею у мовленніУрок англійської мови. Презентація.Винаходи і винахідники.

0

Урок з англійської мови для учнів професійно-технічних закладів.Урок проводиться у формі магічного уроку в школі Хогвардс за мотивами фільмів про Гаррі Поттера.Theme-based idiomatic and colloquialisms practice (методичні матеріали)

0

Пропонована методична розробка призначена для учнів,студентів та пересічних громадян, які потребують поглибленого ознайомлення з особливими лексичними одиницями, для кращого розуміння носія мови. Основну увагу зосереджено на опануванні фразеологічним тематичним словником та активною лексикою з метою навчити студентів ефективно використовувати увесь арсенал лінгвістичних засобів для продуктивної комунікації. У посібнику значну частину вправ складають вправи на переклад слів, словосполучень, речень, текстів з української на англійську мову.Film Fame. Comparisons’ structure: (Not) as…as, too, enough (практичне заняття)

0

Дана методична розробка розрахована на студентів з рівнем знань англійської мови Pre-Intermediate. Цікаве поєднання вивчення нових лексичних та граматичних одниць з дотриманням усіх видів мовленнєвої діяльності. Тема цікава, доцільно підібрана, актуальна.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі