Користувацький вхід

Останні публікації

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Урок англійської мови: Родина. Різдво – сімейне свято.

0

Урок узагальнення та систематизації знань з англійської мови 1 клас.
Тема: Родина. Різдво – сімейне свято.Урок на тему: "Захист навколишнього середовища"

0

У роботі подається конспект уроку із теми: "Захист навколишнього середовища" для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до діючої програми.
Урок надає можливість учням удосконалити свої знання, вміння та навички у всіх видах мовленнєвої діяльності, розширити своє уявлення про проблеми захисту довкілля, види забруднення, збагатити свій словниковий запас, проявити творчі здібності.
Належна увага приділяється використанню інтерактивних методів та форм навчання.Цей метеріал стане у нагоді усім вчителям англійської мови.Интегрированный урок химии (академический уровень) и английского языка в 11 классе Англо-химическое кафе "LaBaBAr"

0

Разработка интегрированного урока химии (академический уровень) и английского языка в 11 классе. Альдегиды. Физические и химические свойства, получение и применение. Причастие.Конкурс в початковій школі "Happy English"

0

Розробка позакласного заходу в 4 класі. Метою конкурсу є розширити і поглибити знання учнів з англійської мови; активізувати навички усного мовлення, розширити словниковий запас; вдосконалювати мовленнєві навички та уміння; повторити та узагальнити лексичний, граматичний і країнознавчий матеріал програми початкової школи з англійської мови; розвивати мовні здібності, пам'ять, мовний слух, увагу та інтерес до вивчення англійської мови; розвивати психічні, емоційні, творчі якості дитини; виховувати доброзичливість, активність і працьовитість.Розробка уроку з англійської мови для 7 класу «Інтернет у нашому житті»

0

План-конспект уроку з англійської мови у 7 класі за темою "Інтернет у нашому житті"The Wonders of Ukraine

0

Дана презентація може бути використана при вивченні теми "Україна" для учнів 7-9 класів.Ukraine is our Motherland

0

Матеріал містить додаткові тексти для розвитку комунікативних навичок та навичок читання та аудіювання для учнів 7-9 класів.Використання хмарних технологій на уроках іноземної мови

0

Матерiали щодо використання хмарних технологій на уроках. На допомогу вчителю іноземної мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі