Користувацький вхід

Останні публікації

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Урок по темі "Погода"

0

Розробка уроку по темі "Погода" за підручником О.Карпюк,5 клас.Буду рада, якщо матеріали цього уроку станут в нагоді колегам,допоможуть активізувати та узагальнити вивчений матеріал по темі "Погода" у цікавій формі.Розважальна гра з англійської мови «Фотодень»

0

Розважальна гра "Photoday" -це цікавий захід, який може проводитися в рамках тижня іноземних мов або у літньому мовному таборі.
Мета: вдосконалювати та розвивати навички набуті на уроках англійської мови, розвивати навички усного мовлення, вчити учнів працювати в команді, виконувати поставлені завдання, розвивати логічне мислення, виховувати повагу один до одного.Розробка уроку з англійської мови для 4 класу "My Favourite Mean of Transport"

0

План-конспект уроку в 4 класі з поглибленим вивчення англійської мови за підручником Ростоцька М., Карпюк О.
Тема: “My Favourite Mean of Transport”
Мета: активізувати лексику з теми "Види транспорту", тренувати у вживанні ступенів порівняння прикметників; вчити порівнювати різні види транспорту, висловлювати свою думку про різні види транспорту, розповідати про улюблений вид транспорту; розвивати навички аудіювання, читання та говоріння; розвивати навички роботи в групах; виховувати інтерес до вивчення мови, повагу до однокласників.Календарне планування уроків Англійська мова 9 клас (Карп'юк) 2017

2

КАЛЕНДАРНЕ ПЛАНУВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ для учнів 9 класу за підручником О. Д. Кар п’юк Англійська мова. 9 клас. 2017Календарно-тематичне планування з англійської мови для 9 класу за підручником “NEW SUCCESS – Pre-Intermediate”

0

КАЛЕНДАРНЕ ПЛАНУВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ для учнів 9 класу за підручником
“NEW SUCCESS- Pre-Intermediate”/ Stuart McKinlay, Bob Hastings: Pearson Education Limited, 2012Конспект уроку на тему "Подорож Лондоном"

0

ознайомлення учнів із визначними місцями Лондона; збагачення їхнього словникового запасу; розвиток навичок говоріння.Фізкультхвилинка на уроці англійської мови

0

Physical activity at the English lessons of primary school

It’s Fun
It’s fun to be this,
It’s fun to be that,
To leap like a lamp,
To climb like a cat,
To swim like a fish,
To hop like a frog,
To trot like a horse,
To jump like a dog.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі