Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Технологія веб-квестів при викладанні англійської мови

0

У методичної розробці розглядається виховний потенціал технології веб – квестів, як інтегруючого чинника у навчально – виховному процесі. Виділяються основні завдання спільної науково – пошукової діяльності викладача і студентів. З’єднує в єдину функціональну систему навчальну дисципліну і творчість, грунтується на них і є важливим фактором формування професійних особистих рис у сфері науково – пошукової діяльності.Інтегрований урок з англійської мови та технологій "The Voices of Spring"

0

Інтегрований урок з англійської мови та технологій "The Voices of Spring". Знайомство з традиціями святкування Великодня у Великобританії та Україні, виготовлення вітальних листівок.Позакласний захід з англійської мови у 7 класі "Fashion Parade"

0

Позакласний захід з англійської мови у 7 класі "Fashion Parade"Відкритий урок з англійської мови “Magic Trip. Подорож до країни скарбів”

0

План-конспект уроку-подорожі з англійської мови в 1 класі "Magic Trip"Відкритий урок у 3 класі на тему "Я ТА МОЯ РОДИНА"

0

Відкритий урок у 3 класі на тему "Я ТА МОЯ РОДИНА"Позанавчальний захід «Диво-країна Сінгапур» (в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Smart City»)

0

Учні Львівського вищого професійного художнього училища під час навчання осягають не лише добру фахову підготовку, а й серйозну школу громадянської зрілості. Окрім навчання, учні освітнього закладу ходять на екскурсії, беруть активну участь у позанавчальних заходах як у стінах закладу, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема в майстер-класах та інших різноманітних проектах.
Метою заходу є ознайомлення учнів з азійським містом-державою Сінгапуром – найбільш «розумним містом» світу та творцем «Сінгапурського дива» - прем’єр-міністром Лі Куан Ю.Конспект уроку з англійської мови на тему «День народження»

0

практикувати учнів у вживанні слів та виразів з тем «День народження», «Кольори», «Частини тіла», «Тварини»; повторити літери алфавіту; розвивати навички читання, аудіювання, говоріння та письма; розвивати пам'ять та увагу учнів; зацікавити учнів у вивченні англійської мови; виховувати в учнів старанність, наполегливість, бажання творчо працювати.Конспект уроку з англійської мови в 2 класі Тема уроку: Зовнішність

0

закріпити лексику по темі; тренувати
учнів в аудіюванні та усному мовленні по темі.«Практична знахідка : «Useful Case for NUS Teachers»

0

Кашеварова О. В., Божко Т.О.
«Практична знахідка : «Useful Case for NUS Teachers»– Соледар: Соледарська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №13 Соледарської міської ради Донецької області; Соледар: Параскавіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області; 2020. –12 с.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі