Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Мини-пособие по русской орфографии для 5-7 классов

0

В данном пособии представлен материал для учащихся 5-7 классов по русскому языку.
Материал поможет быстро и в достаточно полном объеме найти теоретические сведения по русской орфографии. Путем регулярных упражнений учащиеся усвоят навыки грамотного письма, которые входят в школьную программу.
Это пособие полезно всем школьникам в качестве дополнительного материала по русскому языку. Выполнение упражнений позволит ребятам повысить свою орфографическую зоркость.Дозвілля. Святкування Різдва у Великій Британії

0

Дозвілля. Святкування Різдва у Великій Британії. Метою даного уроку є ознайомити учнів з лексичним та країнознавчим матеріалом за темою урокуLES PROFESSIONS ET LES MÉTIERS

0

Дана розробка представляє собою добірку відеоматеріалів, текстів та завдань до них для використання при вивченні теми «Чи думаєш ти про своє майбутнє? Вибір професії» у 7 – 11 класах.Excursion around Great Britain

0

Тема уроку"Екскурсія по Великобританії".Урок націлений на зацікавленність дітей дізнаватись більше інформації про Велику Британію завдяки ігровим фрагментам, відео, аудіо, діленню на групи.Метою вчителя було вдосконалити навики усного мовлення, розвивати пам'ять, здатність логічно і послідовно висловлювати свою думку, розвивати мовленнєву реакцію учнів, виховувати зосередженість у вираженні своїх думок.Урок з англійської мови на тему: "Україна"

0

урок з англійської мови на тему: "Україна" розроблений з метою систематизувати знання здобувачів освіти з теми та практикувати їхні лексичні навичкиAnimals. My pets.

0

Тема: Тварини. Мій домашній улюбленець.
Мета:
• Навчальна: активізувати лексику попередніх уроків; увести модальне слово can; вчити учнів складати короткі висловлювання, ставити запитання та відповідати на них; повторити літери алфавіту.
• Розвиваюча:розвивати фонематичний слух; розвивати навички діалогічного мовлення; формувати вміння розрізняти звук і літеру.
• Виховна:виховувати командний дух та вміння ефективно співпрацювати під час роботи в парах, виховувати любов до природи.Тести з граматики (англійська мова 5 клас)

0

Завдання підібрані відповідно до граматичних категорій, мають на меті перевірити засвоєння учнями даного матеріалуЛексично-граматичний тест з англійської мови для 7-8 класів

0

Завдання в тесті містять матеріали з лексики та граматики англійської мови. Використовуються для перевірки набутих знаньПрезентация "Имя числительное"

0

Презентация к уроку " Имя числительное" для школ с русским языком обучения .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі