Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка уроків з англійської мови для 5 класу "Some Useful Tips For Creative Teachers" (за підручником А.Несвіт)

1

Методична розробка "Some Useful Tips For Creative Teachers" до підручника А.Несвіт 5 клас.
Методична розробка складається із чотирьох розділів: "My Family and Friends", "The Clothes We Wear", "The Food We Eat", "Let's Have a Rest". Кожен розділ містить 3 секції: тематичні вірші, інтерактивні завдання та відеододатки (тематичні пісні, діалоги, віршики). Кожне підібране завдання має свою цінність. Більшість завдань спрямовані на роботу в групі, парі або у команді.
Матеріали можуть бути використанні в роботі молодих вчителів та студентів педагогічних вузів.Позакласний захід

0

Позакласний захід для учнів 5-7 класів. Сценарій казки "Попелюшка"
Мета: Ознайомлення учнів із творчістю визначного французького письменника Шарля ПероРозробка уроку з англійської мови «The Food We Eat»

1

Відкритий урок The Food We Eat 5 клас за підручником А.НесвітЇжа у Великій Британії

0

Даний урок допоможе активізувати вживання лексичних одиниць до теми «Їжа»; удосконалити навички письма, читання, аудіювання, монологічного та діалогічного мовлення з теми; розвивати комунікативну компетенцію, мовленнєві здібності, особистий творчий потенціал та кругозір учнів; удосконалити навички колективної роботи в парах та групах; виховати культуру спілкування.Конспект уроку з англійської мови для 3 класу "Я, моя сім'я і друзі. Формування навичок читання".

0

Розробка уроку "Я, моя сім'я і друзі. Формування навичок читання" для 3 класу за підручником А.Несвіт. Це другий урок з теми "Я, моя сім'я і друзі", що вивчається в 1 семестрі.Тип уроку:урок формування вмінь та навичок.До уроку є презентація;в конспекті є посилання на інтерактивний сайт для виконання завдання.Урок англійської мови 'Clothes. Professions'

0

Урок англійської мови на тему "Одяг. Професії" з презентацією Мета:
- активізувати та закріпити лексику теми ‘Clothes. Professions’ в усному та письмовому мовленні учнів; повторити та закріпити правило вживання граматичних конструкцій ‘This is a…’/ ‘These are…’ у різних мовленнєвих ситуаціях, навчити вживати їх у мовленні на рівні речень та у діалогічному мовленні; закріпити навички ведення діалогу у запропонованій мовленнєвій ситуації;
- формувати вміння мовленнєвої взаємодії з партнером по комунікації у парах;Урок русского языка в 6 классе «Употребление разделительных твёрдого и мягкого знаков»

0

ТЕМА : Употребление разделительных твёрдого и мягкого знаков.
Чтение вслух прозаического текста художественного стиля,
который содержит диалог.Розробка уроку з англійської мови і презентація «Food. British and Ukrainian cuisines. Healthy eating»

0

План - конспект та електронна презентація уроку-майстерні "Food. British and Ukrainian cuisines. Healthy eating"Впровадження здоров’язберігаючих технологій на уроках англійської мови

0

Електронна презентація досвіду впровадження здоров'язберігаючих технологій на уроках англійської мови

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі