Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова + Російська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:"The Earth is in our hands"

0

Урок-презентація, присвячений проблемам навколишньго середовища, а саме глобальному потеплінню, різним видам забруднення, перенаселенню і тд. Урок доповнений яскравою презентацією з аудіофайлами для фізкультхвилинки та відео на пісню групи Daughtry "What about now?"Розробка уроку "My home " для учнів 3 класу

0

Консект уроку на тему "My home " призначений для систематизації лексичних одиниць теми, формування розкутку навичок всіх видів мовленнєвої діяльності.
Рекомендовано вчителям англійської мови.Наречие как часть речи. Разряды наречий по значению

0

Конспект урока з російської мови для учнів 7 класу.Розробка уроку з англійської мови "Іграшки"

0

повторити вивчені букви, активізувати лексичний матеріал із теми, розвивати увау мислення й дрібну моторику руки, навички діалогічного мовленняРозробка уроку з англійської мови "Погода. Пори року"

0

повторити й узагальнити лексичний матеріал за темою. закріпити знання, уміння й навички, здобуті на урокахГра-квест "Safari Park"

0

Сценарій гри-квеста з англійської мови для мовного табору для учнів початкової та середньої школиTravelling. Advantages and disadvantages of travelling by different kinds of transport.

0

Навчати учнів використовувати нову лексику в різних
ситуаціях; навчити учнів виявляти переваги і недоліки подорожей
різними видами транспорту; вчити висловлювати свою думку.
Розвивати навички читання, усного мовлення, сприяти
виробленню комунікативної компетенції.
Виховувати культуру інтелектуальної праці.
Обладнання. Наочність, проектор, презентації, малюнки, роздатковий матеріал.Методична розробка "Is the Earth in Danger?"

0

Методична розробка пропонує використання інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання, таких як, дослідницька робота студентів, комп'ютерної та мультимедійної систем; знайомить зі способами і методами реалізації міжпредметних зв’язків.Конспект уроку з англійської мови у 6 класі на тему: "Знову до школи"

0

Конспект уроку у 6 класі з англійської мови на тему "Знову до школи" містить орієнтовні відповіді до усіх вправ, зазначених автором, Аллою Несвіт, у цьому підручнику до 1 уроку. Це перший урок у 6 класі після канікул. Конспект складений відповідно до сучасних вимог методики викладання англійської мови, і стане у нагоді вчителям-початківцям, а також усім тим, кому бракує часу на підготовку до уроків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі