Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Німецька мова

Обмежити пошук фільтруванням:Jede Jahreszeit ist die beste Zeit

0

Учні активізують вивчений матеріал теми "Пори року", використовуючи знання з трьох предметів: німецька мова, географія, українська літератураПрезентація до уроку у 6 класі (НУШ) по темі "Wann feiern wir?"

0

Презентація до уроку у 6 класі (НУШ) по темі "Wann feiern wir?".
у даній презентації використані дигітальні технології,відео та аудіозаписи.Тексти для читання з тестовими завданнями "Feste in der Ukraіne"

0

Тексти для читання можна використовувати для контролю аудіювання, читання, олімпіадних завдань, для позакласного читання та країнознавчого матеріалу«Schulsachen» План – конспект уроку з німецької мови 5 клас (1 рік навчання)

0

План – конспект уроку з німецької мови 5 клас (1 рік навчання) по темі «Schulsachen». за підручником Сотникова, Білоусова "Hallo, Freunde 5(1)". Урок проведено цікаво та змістовно. На уроці використано різноманітні форми роботи. + презентація до уроку.Lektüre mit Aufgaben und Information "Lesend lernen"

0

Lesen ist wichtig, um Fremdsprachen zu lernen. Oft aber haben die Schüler keine Lust mehr, in ihrer Freizeit ein deutsches Buch zu lesen.
„Lesend lernen“ besteht aus diesem Grunde aus den Textauszügen unterschiedlichster Art, die sich für JUGENDLICHE eignen.
Ziel des Materials - die Leselust der Schüler/-innen zu wecken, die Leseinteressen der Schüler und Schülerinnen auszubilden.
Das Material dient der inhaltlichen Vorbereitung, der Arbeit am Wortschatz oder der Wiederholung der Lexik und grammatischen Regeln im Unterricht und zu Hause.Презентація до вивчення теми: "Deutschland"

0

Змістовний та інформативний матеріал, який може використовувати вчитель при підготовці до теми "Німеччина"Сценарій свята: "Ostern"

0

Сценарій свята, який збагачує знання про традиції німців під час святкування Пасхи.Презентація до свята: "Weihnachten in Deutschland"

0

Змістовна та яскрава презентація, яку можна використовувати на уроках до теми: "Різдво у Німеччині"Сценарій свята: "Nikolaustag"

0

Сценарій до свята Миколая, який містить цікаві вірші, сценки, які можна використовувати у роботі з учнями середньої школи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі