Користувацький вхід

Німецька мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Граматичні вправи по темі „Дієвідмінювання сильних дієслів”.

0

Анотація
Комплекс граматичних вправ по темі „Дієвідмінювання сильних дієслів” призначений для учнів 5 класів (1 рік навчання). Може бути використаний для формування граматичних навичок учнів та узагальнення і систематизації знань по темі.
Вправи розміщені в порядку зростання їх складності. Важливо, що учні, виконуючи вправи, вчаться застосовувати набуті граматичні навички в усному мовленні.Урок–проект по темі Пори року.

0

АннотаціяКалендарно-тематичне планування з німецької мови (друга мова іноземна) для 9 класу на ІI семестр 2018-2019 н.р. за підручником М.М.Сидоренко, О.А.Палій «Німецька мова (5-й рік навчання)»

0

Календарно-тематичне планування з німецької мови (друга мова іноземна) для 9 класу на ІI семестр 2018-2019 н.р. за підручником М.М.Сидоренко, О.А.Палій «Німецька мова (5-й рік навчання)»-Видавництво: Київ «Грамота», 2017. Розраховане на 2 години на тиждень і складене відповідно до Програми з іноземних мов для 5-9 класів для ЗНЗ. У календарно-тематичному плануванні передбачено висвітлення тем, комунікативних видів мовленнєвої діяльності, інтегрованих змістових ліній, мовний інвентар, очікувані результати та домашнє завдання.Розробка уроку "Kleidung" (німецька мова, 5 клас)

0

розробка уроку німецької мови у 5 класі з теми " Одяг. Kleidung "Квест "Весела німецька"

0

Матеріал сане в нагоді учителям німецької мови для проведення позакласних заходівМетодична розробка уроку з німецької мови на тему: Їжа. Напої.

0

Аннотація.
На уроці впроваджуються інтерактивні форми роботи, де учні вчаться застосовувати набуті знання і вміння по темі, виконують різноманітні лексичні завдання, працюють у парах та малих групах, висловлюють свої кулінарні вподобання, вчаться розрізняти корисні і менш корисні продукти харчування, моделюють життєві ситуації, вчаться робити замовлення в кафе чи в ресторані, розрахуватися та подякувати за надану послугу, знайомляться з типами закладів громадського харчування.Шкільні речі

0

Конспект уроку з німецької мови у 5 класі
Тема: Шкільні речіУрок з німецької мови "День народження" для учнів 7 класу (3-й рік навчання)

0

Урок "День народження" призначений для учнів 7 класу (3-й рік навчання, друга іноземна мова)Урок на тему "Zu Hause feiern. Einkaufen und kochen"

0

Урок німецьої мови на тему ""Zu Hause feiern. Einkaufen und kochen"" 6 клас.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі