Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Німецька мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Winterfeste in Deutschland (розробка уроку з німецької мови для 7 класу, друга іноземна)

0

Мета уроку: розвивати навички аудіювання на основі побаченого і почутого відеоролику, навчати розповідати про зимові свята в Німеччині.
Урок було побудовано на основі відеоролику з рецептом різдвяного печива. З даного відеоролику подається нова лексика. Після роботи над відеоматеріалом учні зможуть легко висловлюватись на дану тему німецькою мовою.Test zum Thema „Meine Familie und meine Freunde”

0

Контрольна робота для 7 класу (3-й рiк навчання) до пiдручника «Нiмецька мова. H@llo, Freunde» (Cвiтлана Cотникова, Тетяна Бiлоусова, 2015 рiк)Календарно - тематичне планування для 10 класу (10 - й рiк навчання)(II cеместр)

0

Календарно-тематичне планування з нiмецької мови для 10 класу до пiдручника Deutsch / Німецька мова 10 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва (10-й рік навчання) (Нова програма 2018, Рівень стандарту).
Плануванння складено вiдповiдно до нової програми з очiкуваними результатами та змiстовими лiнiями.презентація "шляхи формування мотивації навчальної діяльності учнів на уроках німецької мови

0

Практичний досвід переконує нас в тому, що найголовніше у вивченні іноземної мови – це мотивація учнів. Мотивація є найбільш безперечним і вивченим фактором успішності вивчення в цілому і вивченні іноземної мови зокрема. Вона є пусковим механізмом будь-якої діяльності, чи то праця, спілкування чи пізнання. Мотив повинен буди присутнім як на початку заняття, так і в створенні системи мотивів для кожного окремо взятого його етапу. Презентація присвячена деяким мотиваційним моментам, які можуть бути використані на уроці та в позаурочний час.Розробка уроку "Покупки. Магазини.Гроші"

0

Тема: Магазини. Покупки. Гроші, 7 клас
Цілі: активізувати вживання лексико-граматичного матеріалу теми (Dativ und Akkusativ der Substantive; starke Deklination der Adjektive im Akkusativ; denn-Sätze);створити умови для формування вміння сприймання на слух та переказу почутого з опорою на малюнки та ключові слова; вміння зорового сприймання з повним розумінням та вести бесіду за прочитаним;навчити будувати запитання до тексту.Сценарій позакласного профорієнтаційного заходу:"Німецька мова-твій крок у майбутнє"

0

Мета: допомогти учням у виборі майбутньої професії; ознайомити з професіями, де потрібні знання німецької мови, з факультетом іноземних мов при НДУ ім. М. Гоголя; формувати мотивацію до вивчення німецької мови та культури Німеччини: виховувати цілеспрямованість, наполегливість, працелюбність.
Форма проведення: колективний тематичний пізнавальний вечір.
Вік дітей: 14-16 років.Розробка уроку з теми "Школа", 5 клас

0

Урок в 5 класі з теми «Школа» був побудований на знайомому лексико-граматичному матеріалі, сприяв формуванню вмінь зорового сприймання , усного продукування, підвищував мотивацію вивчення німецької мови. Очікувалось, що здобувачі освіти зрозуміють простий особистий лист з теми та обміняються інформацією щодо знайомих питань з теми, зможуть написати лист-відповідь про свою школу, предмети, які вивчаються в школі тощо.Weihnachten in Deutschland

0

Відеопроект із супроводжуючим текстом із теми "Різдво в Німеччині" - це позакласний захід для учнів середніх та старших класів (2-га іноземна мова). Матеріал стане у пригоді вчителям німецької мови й всім, хто нею цікавиться.Урок немецкого языка «Времена года».

0

- Повторить ранее изученный лексико-грамматический материал по теме «Времена года».
- Расширить словарный запас обучающихся за счёт лексики по теме «Погода».
- Совершенствовать навыки чтения с полным пониманием содержания прочитанного.
- Развивать навыки и умения аудирования.
- Учить употреблять новую лексику в высказываниях по теме «Времена года».
- Учить описывать погоду в любое время года.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі