Користувацький вхід

Німецька мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтеграція сучасних мов. Роль запозичень в німецькій мові протягом століть.

0

Понад 150 мільйонів людей у світі розмовляють німецькою мовою. Німецька мова належить до найважливіших мов світу.
Причини для поширення англійських слів у німецькій сучасній мові.
Процес запозичення відбувається поступово і основою його є контакти між окремими носіями різних мов, а також цілими групами людей.
Технічні, наукові, релігійні і політичні поняття є відповідно предметом запозичення менш розвинутими країнами внаслідок інтенсивного культурного впливу більш розвинутого народу (німецький мовознавець Г. Пауль).
Вплив французької мови на німецьку мову.Креативний підхід до вивчення іноземної (німецької) мови

0

Креативне навчання на уроках німецької мови базується на творчих здібностях.
Креативний підхід у процесі вивчення іноземної мови випливає з її загальної стратегії. Цією стратегією є комунікативний підхід. Мова розглядається як засіб спілкування й вивчається через особисту діяльність учнів.
Типовими завданнями є пошуково-креативні: заповнення інформаційних прогалин, рольові ігри, вирішення проблем тощо.урок з німецької мови за темою "Мій вільний час" для учнів 6-х класів

0

Сегодняшный мир не может замыкаться в рамках одной страны, поэтому наши ученики должны быть готовы для работы зарубежом.конспект з теми Сім я

0

конспект уроку з теми "Сім я". підсумковий урок з теми. клас: 5 автор підручника Сидоренко, Палій
Мета: Допомогти учням вдосконалювати читання, усне мовлення та письмо; розвивати навички усного мовлення; виховувати в учнів свідоме ставлення до навчання.конспект уроку

конспект уроку № 4 та № 5 з теми "Школа" з підручником Сідоренко, ПалійKontrollarbeit zum Thema "Meine Familie und meine Freunde", Klasse 7(3)

0

Контрольна робота до пiдручника Свiтлани Сотникової "H@llo, Freunde 7(3)" з першої теми "Меine Familie und meine Freunde"9 клас німецька мова "Hallo, Freunde!"9(5) календарне планування до підручника Сотникової С.І.)

0

Календарне планування з німецької як другої іноземної 9 клас (до підручника Сотникової С.І.) видавництва РанокКалендарне планування з німецької як другої іноземної 9 клас (до підручника Сотникової С.І.)

0

Календарне планування з німецької як другої іноземної 9 клас (до підручника Сотникової С.І.)Das alles ist Deutschland! Berlin, Berlin! (розробка уроку з німецької мови)

0

Розробка уроку на тему "Це все Німеччина! Берлін, Берлін!" був створений з метою мотивувати учнів опановувати німецьку мову, познайомитися з країною, мову якої вони вивчають. Урок охоплює різні види діяльності: усне мовлення, креативне письмо, аудіювання. Використовуючи сучасний музичний трек, урок цікавий та жвавий. Отже, учні з захопленням отримуватимуть нові знання по темі!

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі