Користувацький вхід

Останні публікації

Німецька мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:методичні матеріали з німецької мови

0

Виховні заходи з німецької мови
Мовний табір
Методичні об'єднання
Cемінар-практикум на базі філії інституту Гете
Спільний проект Озерського НВО та університету Грінченка7 клас (друга іноземна). Німецька мова. Календарно-тематичне планування, І семестр Сотникова С. І., Білоусова Т. Ф.

0

7 клас (друга іноземна). Німецька мова. Календарно-тематичне планування, І семестр Сотникова С. І., Білоусова Т. Ф.Презентація казки „Червона шапочка”.

0

Анотація
Мета даної презентації полягає у тому, щоб викликати в учнів інтерес до читання як до одного з найважливіших видів мовленнєвої діяльності, тісно пов’язаним як з вимовою, так і з розумінням мови. Дітей захоплює щось невідоме, цікаве, тому казка, як елемент комунікативного методу вивчення мови, урізноманітнює урок, дозволяє учням у легкій і цікавій формі вивчити необхідну інформацію, розвивати мовні навички: лексичні, граматичні, фонетичні, легше засвоїти мовний матеріал.
Казка на іноземній мові розвиває в учнів позитивне ставлення до іншої культури.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Мультимедійні технології на уроці німецької мови по темі: „Весна”.

0

Запропоновані мультимедійні завдання для 5 класу сприяють кращій організації пізнавальної діяльності учнів та ефективного освітнього процесу, під час якого активізується розумова та фізична діяльність учнів на уроці. Спочатку пропонуються вправи з метою формування та закріплення лексичних і граматичних навичок по темі. Далі, на основі сформованих лексичних і граматичних навичок, виконуються вправи, які розвивають мовленнєві вміння учнів. В подальшому учні вчаться застосовувати набуті вміння, практикуючись у діалогічному та монологічному мовленні.Календарно-тематичне планування з німецької мови для 5 класу ( 1-й рік навчання ) на І-й семестр до підручника Logisch neu A1 von Dengler, Schurig, Koithan, Scherling, Hila, Koenig. Видавництво Klett-Langenscheidt.

0

Анотація
Запропонований календарно-тематичний план може використовуватися для роботи з учнями, які не мають попередніх знань або мають незначні знання з німецької мови. План відповідає навчальним програмам з іноземних мов та ступеню А1 загальноєвропейського стандарту. Навчальний матеріал систематизовано згідно вимог загальноєвропейського рівня володіння іноземними мовами, а саме: вказана тематика спілкування до кожного уроку, визначено об’єм граматичного та лексичного матеріалу, вказано вправи з розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності: говоріння, читання, аудіювання, письма.Граматичні вправи по темі „Дієвідмінювання сильних дієслів”.

0

Анотація
Комплекс граматичних вправ по темі „Дієвідмінювання сильних дієслів” призначений для учнів 5 класів (1 рік навчання). Може бути використаний для формування граматичних навичок учнів та узагальнення і систематизації знань по темі.
Вправи розміщені в порядку зростання їх складності. Важливо, що учні, виконуючи вправи, вчаться застосовувати набуті граматичні навички в усному мовленні.Урок–проект по темі Пори року.

0

АннотаціяКалендарно-тематичне планування з німецької мови (друга мова іноземна) для 9 класу на ІI семестр 2018-2019 н.р. за підручником М.М.Сидоренко, О.А.Палій «Німецька мова (5-й рік навчання)»

0

Календарно-тематичне планування з німецької мови (друга мова іноземна) для 9 класу на ІI семестр 2018-2019 н.р. за підручником М.М.Сидоренко, О.А.Палій «Німецька мова (5-й рік навчання)»-Видавництво: Київ «Грамота», 2017. Розраховане на 2 години на тиждень і складене відповідно до Програми з іноземних мов для 5-9 класів для ЗНЗ. У календарно-тематичному плануванні передбачено висвітлення тем, комунікативних видів мовленнєвої діяльності, інтегрованих змістових ліній, мовний інвентар, очікувані результати та домашнє завдання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі