Користувацький вхід

Останні публікації

Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Способы выражения сказуемого

0

Тема: Способы выражения сказуемого.
Цель: углубить знания учащихся о сказуемом, ознакомить со
способами его выражения.Конспект урока русского языка "Единственное и множественное число имен существительных"

0

Тема. Единственное и множественное число имен существительных (без названия терминов). Изменение слов, которые отвечают на вопрос кто? что? по числам.Урок російської мови в 6 класі з теми "Іменник"

0

Розробка уроку російської мови з теми "Существительные собственные и нарицательные (систематизация углубление знаний). Прописная буква и кавычки в имени собственном". Матеріал уроку через наскрізну змістовну лінію «Екологічна безпека та сталий розвиток» формує в учнів їх соціальну активність, відповідальность й екологічну свідомость, у результаті яких вони дбайливо й відповідально ставитимуться до довкілля, усвідомлюючи важливіcть сталого розвитку для збереження довкілля й розвитку суспільства.Урок «Правопис н і нн у суфіксах пасивних дієприкметників та в прикметниках, що утворилися від дієслів»

0

Мета:
 повторити правила вживання н і нн в прикметниках;
 ознайомити учнів з правилами написання н і нн в дієприкметниках; прикметниках, які утворилися від дієслів;
 відпрацювати навички написання цього правила;
 розвивати орфографічну спостережливість;
 сприяти розвитку зацікавленості, інтересу до російської мови.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: презентації «Н і НН в прикметниках», «Н і НН в дієприкметниках», картки з індивідуальними завданнями, підручник, посібник.Інтегрований урок з російської мови та географії для 8 класу «Карпати – перлина природи і культури України. Гірські ландшафти, використання і охорона. Навчання твору-опису пам’ятника історії та культури»

0

Інтегрована форма здійснення освітнього процесу не тільки формує в учнів цілісну картину світу, а й підвищує рівень взаємодії між вчителями, взаємозбагачує їх педагогічну майстерність, надає нового звучання шкільним навчальним дисциплінам.
Російська (або українська) мова та географія – предмети різних галузей, але можуть бути споріднені загальними змістовними матеріалами.Виды работ при изучении темы «Правописание безударных гласных в корнях слов»

0

Тема "Ненаголошені голосні в корені слова" - ключева тема в процесі формування грамотності дітей. Важливо, щоб вправи були різноманітні, цікаві, відповідали віковим особливостям.
Ця підборка завдань призначена для детального вивчення теми.Страничками морфологии

0

Развивать умение распознавать прилагательные, согласовывать прилагательные с существительными, определять род и число прилагательных; развивать навыки правильного произношения прилагательных; формировать навык правописания падежных окончаний прилагательных; работать над развитием и культурой речи.Урок «Знакомство с буквой Ж (ж)»

0

Цели:
 создать условия для ознакомления с новым звуком [ж] и буквой, которой он обозначается;
 рассмотреть особенности нового звука;
 содействовать развитию фонематического слуха; познавательных процессов: восприятия, мышления, памяти и внимания; развитию речи;
 совершенствовать умение проводить звуковой анализ слов, читать слоги, слова, предложения, текст, отгадывать загадки, тренироваться делить слова по слогам;
 способствовать воспитанию устойчивого познавательного интереса к предмету.урок-путешествие

0

Тема урока. Закрепление изученных букв.
Тема недели. Мир увлечений.
Тема дня. Как найти для себя новое увлечение.
Цель урока: учить читать слова с изученными буквами, находить слова по теме среди множества букв, учить определять твёрдость-мягкость согласных, количество слогов в слове, делать звуковой анализ слов, учить читать текст вместе с другом, учить в написанном или услышанном находить слова, значение которых неизвестно, учить рассказывать о себе;
развивать артикуляционный аппарат, формировать умение работать самостоятельно, в паре, в группе;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі