Користувацький вхід

Російська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Склонение порядковых числительных.

0

Вивчити зі школярами схиляння порядкових числівників, розвивати орфографічні навички дітей, навчити їх правильно писати порядкові числівникиПростые и составные числительные.

0

Вивчити зі школярами прості і складові числівники, навчити дітей правильно писати складові числівники, розвивати у них орфографічну пильність;Имя существительное как часть речи.

0

Дати учням поняття про іменник як частини мови, про рід іменника, зміні іменників за числами і відмінками,загальних і власних іменників, їх написанні;Збірник диктантів і переказів з російської мови на основі краєзнавчого матеріалу

0

У збірнику пропонуються тексти диктантів і переказів з російської мови, призначені для контролю рівня орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів, їх уміння працювати із текстом, зв’язно і логічно висловлювати його зміст відповідно до норм російської літературної мови. Особливістю збірника є те, що усі тексти спрямовані на виховну мету-формування почуття любові до Харківщини, її природи, історії, культури, людей.
Тексти подано для 5-9 класівЗдоров'язберігаючий урок російської мови "Діловий стиль"

0

Здоров'язберігаючий урок російської мови "Діловий стиль" з використанням основних вимог здоров'язберігаючих технологійВиди роботи з текстом в аспекті текстоцентріческого підходу до навчання російській мові (на матеріалі творів Б. Акуніна)

0

У статті йдеться про впровадження на уроках російської мови нових методів і прийомів роботи з художнім текстом, що відповідають текстоцентріческому підходу в сучасній методичній науці, тобто навчання на основі тексту.Здоров'язберігаючий урок російської мови "Службові частини мови"

0

Здоров'язберігаючий урок російської мови "Службові частини мови" з використанням основних вимог здоров'язберігаючих технологійКонспект урока на тему:"Числительные простые и составные. Буква ь на конце и в середине числительных."

0

Углубить знание морфологических признаков имен числительных, совершенствовать умение правильно использовать числительное в речи, сформировать навыки правописания числительных (мягкий знак на конце и в середине числительных), развивать коммуникативные навыки, устную и письменную речь; прививать любовь к чтению.Методика проведения работы со вступительной статьёй учебника

0

Нежелание учащихся читать материал учебника, вступительную статью о писателе – проблема старая. Поэтому задача учителя – заинтересовать, одной из форм работы с учебником литературы является составление вопросов для аудирования или вопросника „Проверь себя” по тексту данной статьи.Буквы О и Е после шипящих и Ц в суффиксах и окончаниях имён прилагательных

0

Форма: урок-путешествие.Класс: 6. Цель:вызвать интерес к предмету,познавательному общению; удовлетворить потребность ребенка в развитии интеллектуальной, мотивационной, эмоциональной и др.сфер.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі