Користувацький вхід

Російська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Доповідь на тему "Іменні речення в шкільній та комунікативній граматиці: сучасний стан проблеми односкладності іменних речень"

0

Дана робота знайомить зі зміною наукових критеріїв класифікації односкладних іменних речень, зіставляє методичні установки наукового синтаксису зі шкільним курсом стосовно односкладного номінативного речення, що важливо для подолання розриву між науковою і шкільною граматикою.
Робота пропонується вчителям для використання на уроках російської мови, для роботи спецкурсів, поглибленого вивчення російської мови і для учнів як база для дослідження в МАН.Презентація "Формування поняття “добро” на уроках української та російської мов і читання "

0

Презентація "Формування поняття “добро” на уроках української та російської мов і читання" містить опис педагогічного досвіду з формування етичної категорії ДОБРО в учнів молодшого шкільного віку.Презентація до уроку навчання грамоти на тему :«Буква Ё, ё. Обозначение буквой ё звуков [о] и [й’о] имягкости согласного. Звуковой анализ слов. Чтение текстов»

0

Презентація до уроку навчання грамоти на тему :«Буква Ё, ё. Обозначение буквой ё звуков [о] и [й’о] имягкости согласного. Звуковой анализ слов. Чтение текстов»О друзьях хороших и верных. Стихи В.Д. Берестова, Э.Э. Мошковской

0

Урок по русскому литературному чтению "О друзьях хороших и верных. Стихи В.Д. Берестова, Э.Э. Мошковской"Мини-пособие по русской орфографии для 5 – 7 классов

0

В данном пособии представлен материал для учащихся 5-7 классов по русскому языку.
Материал поможет быстро и в достаточно полном объеме найти теоретические сведения по русской орфографии. Путем регулярных упражнений учащиеся усвоят навыки грамотного письма, которые входят в школьную программу.
Это пособие полезно всем школьникам в качестве дополнительного материала по русскому языку. Выполнение упражнений позволит ребятам повысить свою орфографическую зоркость.Презентация "Имя числительное"

0

Презентация к уроку " Имя числительное" для школ с русским языком обучения .Урок з російської мови на тему: "Змінювання іменників за числами"

0

Основна мета уроку- навчити учнів розуміти і використовувати в мовленні поняття «число іменників», «однина», «множина». Вправляти у змінюванні іменників за числами. Розвивати вміння аналізувати та узагальнювати мовні явища.Підсумкова контрольна робота з літературного читання (мова навчання - російська)

0

Підсумкова робота з літературного читання містить тестові завдання на узагальнення вивченого за рік матеріалу.Тестова робота з теми :"Будова слова. Правопис."(російська мова)

0

Тестова робота містить завдання, які спрямовані на перевірку вивченого матеріалу з теми :"Будова слова. Правопис".Урок літературного читання (російська мова) в 3 класі для шкіл з російською мовою навчання на тему "Итоговый урок по разделу «Весна-красавица». Урок внеклассного чтения"

0

Урок літературного читання (російська мова) в 3 класі для шкіл з російською мовою навчання на тему "Итоговый урок по разделу «Весна-красавица». Урок внеклассного чтения" вчить дітей сприймати й розуміти почуття та настрій віршів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі