Обмежити пошук фільтруванням:
1.Вступ.
2.Основні тези статті.
3.Переваги інтегрованого навчання.
4. Використання інтегрованого навчання.
5.Виклики інтегрованого навчання.
6.Висновок.
7.Використана література.
В біжучому буремному ХХ ст. вже кілька разів записано в нашій історії нелегкий шлях нашої боротьби за свою державу. Цей шлях був вписаний в історію кров’ю кращих синів і дочок України. Маю на думці події визвольної боротьби ОУН – УПА. Ці всі події вже достатньо далеко від нас часово, і ми можемо глянути на них об’єктивно і дати правильну оцінку. А, щоб зробити це як слід, необхідно належно зобразити постаті і їхній шлях боротьби. І на прикладі «маленьких людей» родини Сінкевичів-Харчуків, які творили великі справи – спробую це довести.
Автор піддає сумніву доцільність вивчення математики у тому обсязі і складі, що наразі передбачено програмою. Автор пояснює свою думку та наводить аргументи на користь необхідності змін, що б дозволили узгодити шкільну програму з математики із сучасними потребами та можливостями.
дисципліни «Захист рослин». Особливу увагу приділено методам обліку шкідливих об’єктів.
Для агрономічних ОПП аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Історія з життя захисника України Івана Сорокадзюби, який загинув в антитерористичній операції
Творчо-дослідницький колективний проєкт "Наші домашні улюбленці" удосконалить знання учнів про домашніх улюбленців; надасть можливість працюватт творчо кожному учневі. Даний документ містить план роботи над проєктом , де окреслені творчі дії учнів. Проєкт має мету: виховувати любов та піклування до ближнього, поглиблює знання про домашніх улюбленців та розвиває мислення ,дає можливість проявити творчість.
У даній роботі авторка розкриває деякі теоретичні, методичні та практичні аспекти теми «Інноваційні педагогічні технології: сутність і класифікація».
Авторкою опрацьовано літературні джерела за темою роботи; результати аналізу і систематизації джерел представлено у теоретичній частині роботи.
У практичній частині роботи надано методичну розробку уроку з використанням інноваційних педагогічних технологій.
Робота може бути цікавою для педагогів закладів професійної освіти у контексті вдосконалення їх психолого-педагогічної компетентності.
Ефективність формування дослідницьких умінь учнів початкових класів, визначених з урахуванням аспектів нового феномена в педагогіці STEM-освіти, може реалізуватись за певних організаційно-педагогічних умов:
- компетентність вчителя, щодо впровадження засобів STEM-освіти у процес формування дослідницьких умінь молодших школярів;
- організація дослідницької діяльності молодших школярів через форми STEM-навчання;
- використання робото-технічних засобів STEM-освіти у формуванні дослідницьких умінь молодших школярів.
Дослідження життєвого та творчого шляху видатного українського математика Кравчука Михайла Пилиповича. Можна використати для позакласної роботи або як основу для більш ґрунтовного дослідження.
Представлена робота є переможцем обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" в номінації "Козацькому роду нема переводу"