Користувацький вхід

Дослідні роботи + Роботи МАН

Обмежити пошук фільтруванням:САМОВИРАЖЕННЯ ПІДЛІТКІВ ЗАСОБОМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ TIKTOK В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0

В роботі проводиться дослідження технологій, зокрема соціальної мережі TikTok, як засобів самовираження підлітків. Хоча технологічні розробки не перестають дивувати, але вони стають більш доступними для суспільства, однією з основних функцій якого лишається комунікативна, в якій останнім часом соціум трохи обмежений. Карантинні умови стали причиною пошуку нових способів самовираження, що призвело до більшого зацікавлення суспільства соціальною мережею TikTok, яка розрахована на розважальний контент та проста у використанні.Науково-дослідницька робота на тему: "Йододефіцитні захворювання - смертельна загроза людству".

0

Науково-дослідницька робота студентів є важливим засобом підвищення якості формування особистості фахівця, здатного творчо застосовувати у практичній діяльності останні досягнення науково-технічного і культурного прогресу.
•Дослідити проблеми йододефіциту та йододефіцитних захворювань серед студентів коледжу.
•Зацікавити студентів та створити модель ефективної комунікації по проблемі йододефіцитних хвороб.
•Підвищити рівень обізнаності щодо цих захворювань, їх медико-соціальних аспектів, методів профілактики та шляхів подолання даної проблеми.Принципи інтермедіальності за комедією Івана Карпенка-Карого «Мартин Боруля»

0

Принципи інтермедіальності за комедією Івана Карпенка-Карого «Мартин Боруля» (порівняння фільму та тексту)Дослідження генесизу, лексичних, семантичних процесів, що зумовили появу корейських слів та висловів і проведення аналогії з українською

0

Дослідження генесизу, лексичних, семантичних процесів, що зумовили появу корейських слів та висловів і проведення аналогії з українськоюЛЕКСИКО-СЕМАНТИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ МОЛОДІЖНОГО СЛЕНГУ

0

ЛЕКСИКО-СЕМАНТИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ МОЛОДІЖНОГО СЛЕНГУ
(на матеріалах навчального закладу із проведенням опитування)РОЛЬ УКРАЇНІЗМІВ У СУЧАСНІЙ РОСІЙСЬКІЙ МОВІ ТА УНІКАЛЬНІСТЬ ЇЇ ЗАПОЗИЧУВАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ

0

РОЛЬ УКРАЇНІЗМІВ У СУЧАСНІЙ РОСІЙСЬКІЙ МОВІ ТА УНІКАЛЬНІСТЬ ЇЇ ЗАПОЗИЧУВАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУНАЗВИ ОДЯГУ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ (НА МАТЕРІАЛАХ СЛОВНИКА Б.ГРІНЧЕНКА)

0

НАЗВИ ОДЯГУ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ (НА МАТЕРІАЛАХ СЛОВНИКА Б.ГРІНЧЕНКА)Інтернет залежність, Ігроманія

0

Інтернет залежність , в тому числі й ігрова, в останні
роки стала однією з актуальних соціальних і медичних проблем українського суспільства. Відсоток людей, які страждають ігровою залежністю в Україні за останній час значно виріс. Масштаби і наслідки Ігроманії в сучасному світі викликають неабияку стурбованість у суспільстві. За різними статистиками близько 8-10% українців - гравці. Але облік
хворих ігровою залежністю в Україні не ведеться, взагалі.
Саме тому, зараз як ніколи, постає питання про профілактичну роботу з підростаючим поколінням.Порівняльний аналіз фізичної підготовки учнів 9-х класів під час пандемії.

0

Порівняльний аналіз фізичної підготовки учнів 9-х класів під час пандемії за 2019-2021 н.р.Збірник "Сучасний погляд на тенденції розвитку української мови"

0

Збірник містить матеріали міжвузівської студентсько-викладацької науковотеоретичної онлайн-конференції «Сучасний погляд на тенденції розвитку української мови», яка відбулася 11 листопада 2021 року в Житомирському агротехнічному фаховому коледжі.
Видання призначене для студентів та викладачів вищих навчальних закладів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі