Користувацький вхід

Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інноваційні форми в роботі з педагогічними кадрами як ефективний засіб розвитку творчого потенціалу вчителя

0

У роботі представлено використання інноваційних форм роботи з педагогічними кадрами як ефективного засобу розвитку творчого потенціалу вчителя, висвітлено підходи до впровадження у практику роботи педагогічних працівників сучасних інновацій.
Надано детальну характеристику ключових компонентів моделі: змістовного, процесуального, результативно-оцінного.Роль професіоналізмів у мові економістів

0

У роботі надано результати дослідження використання професіоналізмів у мові економістів.Доведено, що мовна освіта майбутнього економіста є важливим чинником його готовності для активної інтелектуальної діяльності в інформаційному просторі.Моніторинг читацької компетентності

0

Дослідження- презентація у початковій школі на тему "Моніторинг читацької компетентності"Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Власний педагогічний досвід з досліджуваної теми « Випереджувальне навчання як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії»

0

У роботі висвітлені теоритичні засади випереджувального навчання як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії засобом аналізу ідей розвивального навчання Д. Б. Ельконіна - В. В. Давидова та перспективно – випереджального навчання С. Лисенкової як теоретичних засад випереджувального навчання.
Досвід представляє інноваційні педагогічні технології, методи, прийоми випереджувального навчання на уроках географії та містить методичні рекомендації щодо активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії засобом випереджального навчання.Рідкісні рослини Маневиччини в освітньому процесі з біології (навчальний посібник)

0

У навчальному посібнику описано біологічні особливості рідкісних рослин Маневиччини, окреслено шляхи їхнього використання на уроках, в позаурочній та позакласній роботі вчителя біології.Всеукраїнська експедиція учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

0
Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді

«Моя Батьківщина - Україна»

Напрямок: дослідницький проект
«Із батьківської криниці»«Календарно – обрядова поезія села Долішній Шепіт»(І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів БМАНУМ)

0

«Календарно – обрядова поезія села Долішній Шепіт»(І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів БМАНУМ)Краєзнавче дослідження. Екологічна стежка Кременецькими горами "Скелі, оповиті легендами"

0

Екологічна стежка – це одна з форм виховання любові до природи, бережливого відношення до неї, а також об’єкт для проведення екологічних спостережень, досліджень та екскурсій з метою ознайомлення з видовим різноманіттям флори та фауни.Навчальна екологічна стежка — це ще одна
можливість для глибшого вивчення природи рідного
краю, ознайомлення з її таємницями. Її зупинки —
місця для організації екскурсій з біології, географії,
історії. Також навчальна стежка дає багатий матеріал
для пошукової та дослідницької роботи.Формування проектної компетенції четвертокласників засобами природознавства

1

Проектне навчання (project-based learning) дедалі більше набирає обертів, оскільки є дуже ефективним і актуальним підходом до викладання та навчання. Численні дослідження вказують на те, що після його успішного впровадження в учнів покращується мотивація до навчання та підвищується рівень досягнень. Також така форма роботи допомагає реалізувати частково програму ранньої профорієнтації учнів, аби в майбутньому випускники свідомо обирали професію і навчальний заклад.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі