Користувацький вхід

Останні публікації

Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Похідна та її застосування

0

Похідна функції сьогодні відіграє важливу роль у природничо-наукових та інженерно-технічних дослідженнях. Для багатьох галузей науки вона стала важливим знаряддям кількісного розрахунку, методом точного дослідження і засобом гранично чіткого формулювання понять і проблем. Вирішили докладніше вивчити матеріал з даного питання і висвітлити в мановській роботі.#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

Nobody is forgotten, nothing is forgotten!
Списки славних УКРАЇНСЬКИХ СИНІВ, які боролися проти КОМУНІЗМУ (РОСІЇ) у В`єтнамі. Нащадки тих, хто і по сьогодення пам`ятає та допомагає Україні. Батьки їхні були в лавах ОУН-УПА-УСС-УГА-СС ГАЛИЧИНА.......вікторіанська єра

0

На допомогу вчителю
проект - дослідження на тему"Вікторіанська ера" ,характеристика періоду правління королеви Вікторії.Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.«STEM – освіта - від уроку до інновації»

0

Мета представленого матеріалу - ознайомити з напрямками роботи педагогічного колективу професійного закладу щодо підготовки учнів, як висококваліфікованих, креативних фахівців, готових до нестандартних рішень, відходу від шаблонів, постійного самовдосконалення та здатності успішно реалізуватись в сучасних реаліях життя.сценарій свята до Дня захисника України

0

сценарій проведення свята до Дня захисника України та Дня КозацтваМед - рідке золото

0

Під час дослідної роботи проводився збір інформації ;
відбір зразків; визначали склад меду;досліджували на наявність домішок;ослідження на в'язкість;народна експертиза (дегустація представлених зразків).
Після виконання роботи були створені буклети, презентації та дегустація меду.СУТНІСТЬ РИНКУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

0

Страховий ринок є важливою складовою фінансової системи країни, оскільки його продуктом є специфічна послуга – страховий захист, тобто відшкодування збитків, нанесених власнику внаслідок стихійних лих, аварій, пожеж, пограбувань, техногенних катастроф. Ці події порушують нормальний перебіг життя і відрізняються своєю непередбачуваністю та раптовістю. Тому зрозуміло, що любий власник чи фізична особа зацікавлені в збережені свого майна, життя, здоров’я та хочуть мати можливість відшкодування нанесених збитків при настанні страхового випадку.Пам’ятники Маріуполя розповідають (методична розробка виховного заходу)

0

Методична розробка дає можливість познайомити, розширити й узагальнити знання студентів про історичні факти міста Маріуполя, з якими пов’язано спорудження обелісків, статуй, меморіальних дошок, техніки та про події, увічнені ними; дізнатися, яке місце займають пам’ятники історії і кулутури Маріуполя в житті кожного з нас, виховувати інтерес до унікальної за своєю красою спадщини міста, почуття гордості за досягнення свого народу, повагу до традицій, дбайливе ставлення до пам’ятників, прагнення зберегти і не втратити зв’язок з минулим, захищати пам’ятники рідного міста від вандалізму, виховува#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

Спільна географічно-історична дослідницька робота в стилі національ-патріотичне виховання. Короткі відомості про СЛАВЕТНОГО УКРАЇНЦЯ, Климишина Миколу, який очолював ПРОВІД ОУН Німеччина чим і поплатився життя свого рідного сина.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі