Користувацький вхід

Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Слідами Піфагора

0

Мета роботи
- Ознайомити з виникненням теореми Піфагора;
- Узагальнити способи розв’язування задач на застосування теореми Піфагора;
- Покращити навички розв’язування задач на застосування теореми Піфагора;
- Навчитися самостійно здобувати інформацію в мережі ІнтернетуЗастосування комплексних чисел

0

Розвиток програмування, робототехніки, тривимірної графіки, теорії керування та інших наук передбачає знання та використання математичного апарату високого рівня, саме тому актуальною стає тема дослідження комплексних чисел та сфер їх застосування.Методичний матеріал "Звичаї, обряди та традиції мого краю"

0

Багатющий скарб звичаїв, обрядів та традицій ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь,щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.Експериментально-дослідницька робота на тему: "Дослідження якісного складу пшона як основи його цілющих властивостей".

0

Роботу виконала вихованка гуртка "Лікарські рослини" - Мазнюк Вікторія, яка поставила за мету:провести дослідження якісного складу пшона як основи його цілющих властивостей.
Задачі:
1.Визначити склад пшона, наявність хімічних елементів.
2.Ознайомитись із роллю пшоняної крупи в дієтології та кулінарії.
3.Виявити лікарські властивості пшона.
4.Отримати водну витяжку подрібненої пшоняної крупи.
5.Перевірити наявність мінералів у водній витяжці пшоняної крупи.
Строки дослідження: вересень 2019 р. - грудень 2020 р.
Завдяки проведеним дослідженням дівчина переконалася, що:Методична розробка з теми : «Форми та методи роботи з підлітками девіантної поведінки»

0

У даній методичній розробці автор розкриває деякі теоретичні, методичні та практичні аспекти теми «Форми та методи роботи з підлітками девіантної поведінки».
Мною опрацьовано літературні джерела за темою роботи; результати аналізу і систематизації джерел представлено у теоретичній частині роботи.
У практичній частині роботи надано результати емпіричного дослідження: «Визначення схильності до відхиляється (СОП) О.Н Орел.»Здоров’я – найдорожчий скарб (навчально-інформаційний проект у формі дослідження)

0

Навчально - інформаційний проект в 4 класі
у формі дослідження на тему :
«Здоров’я - найдорожчий скарб».

o Здоров’я – великий скарб, який дарує людині Природа
o Здоров’я дитини – багатство родини.
Здоров’я народу - багатство країни.
o Здоров’я – це джерело радості.
o Здоров’я – це щасливе повноцінне життя.
o Здоров’я - це квітка, що може змінювати своє забарвлення, свою форму і розміри, залежно від впливу на неї різних чинників.
Автор проекту : Колмикова Наталія Юріївна
Актуальність проекту:Годівничка для птахів

0

Дослідна робота на конкурс "Годівничка для птахів"
Мета:довести до свідомості учнів необхідність збереження різних видів зимуючих птахів; ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості; розвивати гуманне ставлення до птахів, мотивація їх охорони ;виховувати у дітей повагу та бережливе ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці.Педагогічні умови формування читацького інтересу на уроках читання.

0

У даній статті проаналізовано особливості формування читацького інтересу у молодших школярів . Висвітлені особливості рівня сформованості у читача основ читацької самостійності.РОЗВИТОК ЧИТАЦЬКОГО ІНТЕРЕСУ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС УРОКІВ ЧИТАННЯ

0

У статті розглядається проблема вироблення читацьких інтересів дітей під час уроків читання. Наведено протиріччя, які зумовлюють актуальність вирішення порушеної проблеми. Обґрунтовано важливість цілісного підходу до розвитку читацьких інтересів мовної особистості, що передбачає комплексний вплив на взаємопов’язані психічні процеси здобувача освіти за допомогою мистецтва слова. Визначено лінгводидактичні умови формування читацьких інтересів. Окреслено розвивальні можливості технологій застосування методів, орієнтованих на збагачення читацького досвіду учнів у рамках рідномовної освіти.Шевченко - художник

1

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з української літератури. Містить інформацію про художній талант Тараса Григоровича Шевченка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі