Користувацький вхід

Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Творчі вправи

0

Посібник містить розвивальні творчі вправи для учнів початкових класів
у відповідності до вимог програмиОцінка стану об’єктів довкілля на територіях з різним рівнем техногенного навантаження

0

В даній роботі розглядається проблема існування в місті Кам’янському територій з різним рівнем техногенного навантаження, забруднюючі фактори яких негативно впливають на стан навколишнього середовища; можливість біоіндикаційної оцінки забруднених ділянок міста.
Працюючи над темою дослідження, ми:
- з’ясували сутність біо- та фітоіндикації,як методів екологічного моніторингу;
- ознайомились з анатомо-морфологічними змінами рослин, які виникли внаслідок впливу на них антропогенних (техногенних) факторів.
Було досліджено ділянки міста з різним рівнем техногенного навантаження.Науково-дослідницька робота "Українська вишивка – молитва без слів"

0

Ця робота є спробою заглибитися в міфологічний світ давніх українців та їх предків – східних слов’ян. Усі добре знають богів Олімпу, можуть перерахувати подвиги Геракла, але чомусь ми зовсім забуваємо, що українській народ також має свою автентичну культуру, яка демонструє світоглядну систему давніх слов’ян. Я вважаю, що кожен свідомий громадянин просто зобов’язаний бути обізнаним із витоками своєї культури. Адже, відроджуючи традиції, слід насамперед розуміти їхнє значення.Науково-дослідницька робота "Що в імені твоєму, скажи?"

0

Наукова робота присвячена дослідженню антропоніміки як одного з найактуальніших лінгвістичних явищ у сучасному мовознавстві. Цей аспект досі залишається поза увагою дослідників у повному обсязі, хоча останнім часом спостерігається підвищення інтересу в цій галузі.ГОЛОДОМОР

0

ДОСЛІДЖЕННЯ ГОЛОДОМОРУ В м.Бердичеві та Бердичівському районі Житомирської області,що проводили учні ПТУ12 м.Бердичева.Електронна виставка - дослідження "Мудрі книжки з усього світу" до книжки " Мудрі думки з усього світу"

0

Цінності, які обирає дитина на початку життя , залишаються з нею довіку.
«Мудрі думки» - це 24 сюжети з різних куточків земної кулі: про сміливість,чесність,
справедливість,відкритість, про вміння мріяти і втілювати свої мрії, про те , як стати Людиною. З авторами , твори яких увійшли до збірки , ми познайомимо вас на цій виставці.
На кожній сторінці нашої виставки виділена одна з важливих духовних якостей людини. Розшукай їх і зможеш відповісти на питання в кінці книги."Лесь Курбас як фундаментатор українського театру"

1

ЗМІСТ

Вступ………………………………………………………….................................3

Розділ І. Лесь Курбас:людина, митець,знакова постать української історії та культури ……………………………………………...........................................................5

Розділ ІІ. Театральне новаторство Л.Курбаса: основні впливи, проблеми, характерні риси…………………………...………………………...……………14

Висновки………………………………………………………………….……...15

Список використаної літератури………………..................................................17Дослідницька робота гуртківців "Наслідки колективізації в селі Сергіївка"

0

"Наслідки колективізації в селі Сергіївка" - це пошуково - дослідницька робота учасників історичного гуртка Сергіївської ЗОШ І - ІІІ ступенів для участі в конференції "Південно - Східна Україна". В своїй роботі ми довели, що наслідком примусової колективізації став колгосп - міліонер.Методика проведення сучасного уроку фізичної культури за варіативним модулем «Туризм»

1

У статті розглянуто проблему проведення уроків фізичної культури за варіативними модулем «Туризм» у загальноосвітніх школах. Визначено ефективність експериментальної методики на основі показників фізичної підготовленості учнів 7 класу.Технолонія критичного мислення

0

Технолонія критичного мислення на уроках німецької мови. Мирошниченко Тетяна Миколаївна

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі