Користувацький вхід

Останні публікації

Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Вплив електромагнітного поля мобільного телефону на організм дитини

0

В роботі розглянуто вплив електромагнітного поля мобільного телефону на організм дитиниСтаття

0

роль комунікаційних технологій в процесі засвоєння різних видів мовлення на уроках англійської мови
рефератСтаття

0

Використання ІКТ під час навчання німецькомовному спілкуванню в середній та старшій школіДослідницька робота "Старовинне містечко Щирець"

0

Старовинне містечко Щирець - одне із найдавніших поселень України ( 1125 року ), яке знаходиться біля Львова. На теренах сучасного Щирця раніше існувало звичайне поселення , адже тут проходив старий шлях з прикарпатських солеварень, який перетинався з дорогою, що вела з Волині до Угорщини. Ця дослідницька робота є зразком вивчення будь -якого населеного пункту.Робота МАН "Фрактальна теорія на прикладі гри «ХАОС» і трикутрика Серпинського"

0

Основним об’єктом дослідження даної роботи є один з представників геометричних фракталів – трикутник Серпинського. Предметом дослідження є фрактальна теорія та гра Хаос.
Глибше вивчення фракталів дозволяє вирішувати багато актуальних на сьогодні задач з ліпшою ефективністю, ніж існуючий алгоритм. В роботі розглянуто суть, історію, основні галузі застосування фракталів. Проведено детальний їх опис.Матеріали пошукової роботи членів гуртка «Пам’ять» «Остарбайтери: голос пам’яті»

0

Узагальнити зібрані свідчення колишніх остарбайтерів, жителів
с. Олексіївка, розкрити зміст політики нацистів щодо українців, виховувати неприйнятне ставлення до нацизму, фашизму, комунізму, як тоталітарних режимівТези: Палестинське питання у зовнішній політиці Великобританії 1920 – 1948 рр.

0

Тези присвячені зовнішній політиці Великобританії під час надання їй мандата на управління Палестиною.Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших завдань освітнього процесу в сучасній Україні

0

КУРСОВА РОБОТА ЗА ТЕМОЮ: "
Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших
завдань освітнього процесу в сучасній Україні"Слідами Піфагора

0

Мета роботи
- Ознайомити з виникненням теореми Піфагора;
- Узагальнити способи розв’язування задач на застосування теореми Піфагора;
- Покращити навички розв’язування задач на застосування теореми Піфагора;
- Навчитися самостійно здобувати інформацію в мережі ІнтернетуЗастосування комплексних чисел

0

Розвиток програмування, робототехніки, тривимірної графіки, теорії керування та інших наук передбачає знання та використання математичного апарату високого рівня, саме тому актуальною стає тема дослідження комплексних чисел та сфер їх застосування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі