Користувацький вхід

Дослідні роботи + Роботи МАН

Обмежити пошук фільтруванням:



Захисник України Іван Сорокодзюба

0

Історія з життя захисника України Івана Сорокадзюби, який загинув в антитерористичній операції



Проєкт для 2 класу "Домашні улюбленці"

0

Творчо-дослідницький колективний проєкт "Наші домашні улюбленці" удосконалить знання учнів про домашніх улюбленців; надасть можливість працюватт творчо кожному учневі. Даний документ містить план роботи над проєктом , де окреслені творчі дії учнів. Проєкт має мету: виховувати любов та піклування до ближнього, поглиблює знання про домашніх улюбленців та розвиває мислення ,дає можливість проявити творчість.



Методична розробка "Інноваційні педагогічні технології: сутність і класифікація"

0

У даній роботі авторка розкриває деякі теоретичні, методичні та практичні аспекти теми «Інноваційні педагогічні технології: сутність і класифікація».
Авторкою опрацьовано літературні джерела за темою роботи; результати аналізу і систематизації джерел представлено у теоретичній частині роботи.
У практичній частині роботи надано методичну розробку уроку з використанням інноваційних педагогічних технологій.
Робота може бути цікавою для педагогів закладів професійної освіти у контексті вдосконалення їх психолого-педагогічної компетентності.



Про розвиток дослідницьких навичок у дітей шкільного віку як метод STEM, STREAM – освіти.

1

Ефективність формування дослідницьких умінь учнів початкових класів, визначених з урахуванням аспектів нового феномена в педагогіці STEM-освіти, може реалізуватись за певних організаційно-педагогічних умов:
- компетентність вчителя, щодо впровадження засобів STEM-освіти у процес формування дослідницьких умінь молодших школярів;
- організація дослідницької діяльності молодших школярів через форми STEM-навчання;
- використання робото-технічних засобів STEM-освіти у формуванні дослідницьких умінь молодших школярів.



Кравчук Михайло Пилипович – видатний український математик

0

Дослідження життєвого та творчого шляху видатного українського математика Кравчука Михайла Пилиповича. Можна використати для позакласної роботи або як основу для більш ґрунтовного дослідження.



Томаківська Січ- колиска козацької вольності

0

Представлена робота є переможцем обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" в номінації "Козацькому роду нема переводу"



Народ мій є! Народ мій завжди буде

1

Робота учасниці ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Народ мій є! Народ мій завжди буде!". Учениця показала глибокі знання історії українського народу, повагу до минулого та дала оцінку подіям сьогодення, бо проживає в прифронтовій області, де
зруйновані всі три школи міста.



УКРАЇНА В АНІМЕ ТА МАНЗІ: ЯК НАС БАЧАТЬ ЯПОНЦІ

0

Дослідницьку роботу присвячено баченню образу України японцями. Досліджено аніме та манґу в японській культурі та здійснений порівняльний аналіз з українською дійсністю.
Проаналізовано аніме, манґу й праці відомих дослідників схожих проблем, що пов’язали особливості розвитку та історії сприйняття японцями української культури.
Висвітлено теми поєднання української та японської дійсності, проблему генезису, а також порівняння японської та української культури, на що неабияк вплинуло на сприйняття українців японцями, стереотипність через пропаганду.



ФЕМІНІТИВИ У МАСМЕДІЙНОМУ ДИСКУРСІ: СПРИЙНЯТТЯ НОСІЯМИ МОВИ

0

На основі теоретичного матеріалу було розроблено опитування, яке мало за мету дослідити громадську думку щодо функціонування фемінітивів у ЗМІ на базі Наукового ліцею Хортицької національної академії серед здобувачів освіти середньої, старшої школи та педагогічного колективу задля більш конкретного розуміння проблематики обраної теми.



ФЕМІНІТИВИ У МАСМЕДІЙНОМУ ДИСКУРСІ: СПРИЙНЯТТЯ НОСІЯМИ МОВИ

0

На основі теоретичного матеріалу було розроблено опитування, яке мало за мету дослідити громадську думку щодо функціонування фемінітивів у ЗМІ на базі Наукового ліцею Хортицької національної академії серед здобувачів освіти середньої, старшої школи та педагогічного колективу задля більш конкретного розуміння проблематики обраної теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі