Користувацький вхід

Дослідні роботи + Роботи МАН

Обмежити пошук фільтруванням:



Організація самоосвіти педагогічних працівників: Ключ до постійного професійного зростання

0

Стаття розповідає про важливість та переваги організації самоосвіти для педагогічних працівників. Вона висвітлює ключові принципи самоосвіти, такі як індивідуалізація навчання та використання різноманітних ресурсів, і наголошує на плюсах цього підходу, таких як підвищення ефективності навчання та збільшення професійної конкурентоспроможності педагогів.



Використання Цифрових Технологій в Професійній Діяльності Вчителя: Аналіз та Перспективи

0

Стаття розглядає вплив цифрових технологій на сучасну професійну діяльність вчителя. Зокрема, досліджується їхній внесок у педагогічний процес, зміни в методиках навчання та розвиток компетенцій вчителя для ефективного використання цифрових інструментів.



Використання онлайн сервісів для вивчення програмування на уроках інформатики

0

Стаття розглядає важливість вивчення програмування в школах та підкреслює переваги трьох онлайн платформ: CodeCombat, Kodable та Code.org. CodeCombat використовує ігровий підхід та підтримує різні мови програмування. Kodable, спрямована на дітей 4-10 років, використовує ігровий підхід та візуальне програмування. Code.org пропонує безкоштовні уроки, блокове програмування та різноманітні курси для різних вікових груп. Стаття підкреслює, що використання цих платформ робить навчання програмування цікавим та доступним для широкої аудиторії.



Екологічний проект «Майбутнє без сміття»

0

Мета проекту: Створити умови для формування у дітей середнього та старшого дошкільного віку готовність самостійно вивчати навколишній світ; вирішувати задачі взаємодії з природою в процесі пошуково-дослідницької діяльності; забезпечити цілісність сприймання оточуючої дійсності, гармонійну взаємодію людини і природи, уміння екологічно виважено взаємодіяти з довкіллям; розвивати дослідницькі навички, робити висновки; формувати позитивно-емоційне ставлення до навколишнього світу, виховувати бережливе ставлення до всього, що нас оточує, прагнення зберегти природу для майбутніх поколінь, сформуват



РОЗВИТОК ЕКОЛОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ В 1 КЛАСІ

0

Проблеми екологічного благополуччя планети в сучасних умовах мають одне з найважливіших значень. Основним і найголовнішим завданням формування екологічної культури у молодшому шкільному віці є - виховання нового відношення дитини до природи, а одним із засобів вирішення данного завдання перед сучасною освітою постає розвиток і формування екологічної свідомості учнів. Педагогічні умови розвитку екологічної компетентності учнів початкових класів на уроках.



Використання нейрокінезіологічних технологій в роботі вчителя- логопеда.

1

«Використання нейрокінезіологічних технологій в роботі вчителя - логопеда.»
« Міжполушарочка»

Вчитель - логопед
Челдик Альона Миколаївна

Дитинство - найважливіший період людського життя. Це не просто підготовка до майбутнього життя, а справжне, неповторне життя. І від того, як минуло дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк!



МАН України ПСИХОЛОГІЧНІ ДЕТЕРМІНАНТИ САМОТНОСТІ В УЧНІВ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

0

Об’єкт дослідження - учні 8-10 класів (12-15 років) Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в кількості 31 чоловік. Предмет дослідження - особливості переживання станів самотності, тривожності та самоцінки підлітками на прикладі учнів даної школи.
Мета роботи - полягає у науково-теоретичному обґрунтуванні та емпіричній перевірці суб’єктивного стану психологічних детермінант самотності підлітків в умовах школи.



Екологічний проект. ВИВЧЕННЯ ДЖЕРЕЛ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ СУХИЙ ТОРЕЦЬ ТА ЗАХОДИ ЛІКВІДАЦІЇЇ НАСЛІДКІВ ЗАМУЛЕННЯ ВОДНОГО ОБ’ЄКТА

0

Мета роботи - вивчити і поліпшити екологічний стан річки Сухий Торець у результаті якої б суттєво змінилася ця водойма.
Для досягнення даної мети, були виконані такі завдання:
1. Визначили показники якості поверхневих вод річки Сухий Торець.
2. Оцінили екологічний стан водного басейну.
3. Вивчили флористичний склад прибережно – водної рослинності.
4. Зробити аналіз проведеної роботи щодо покращення стану річки Сухий Торець.
Методи дослідження які використовувалися під час виконання дослідницької роботи:



Австрійський діалект німецької мови

0

Дослідницька робота, яка може бути використана для розробки будь-яких інших матеріалів.



Дослідницька робота "Стан поширення представників родини Айстрові на території НПП Деснянсько-Старогутський і господарське значення видів"

0

Дослідницька робота стосується поширення представників родини Айстрові на території НПП Деснянсько-Старогутський, розглянуто також значення видів у господарсьві та медицині.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі