Користувацький вхід

Михайло Коцюбинський

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація. Міфічні істоти з повісті "Тіні забутих предків"

0

Презентація. Міфічні істоти з повісті "Тіні забутих предків".
Аналіз твору та головних героїв.Михайло Коцюбинський - генетичний імпресіоніст

1

Мета роботи – розроблення методичної моделі уроку-враження та шляхів засвоєння старшокласниками стильових ключів розуміння імпресіоністичних творів, яка реалізується через такі завдання:
- обґрунтувати доцільність вибору типу уроку та системи методів і прийомів відповідно до естетичних засад напряму, риси якого прочитуються у літературному творі;
- визначити магістральні методичні стратегії аналізу та інтерпретації твору, що репрезентує імпресіонізм в українській літературі;
- окреслити можливості інтеграції в межах мистецького напряму.Урок-подорож з української літератури «Карпатські Ромео і Джульєтта (образи Івана й Марічки) за повістю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»»

1

Урок-подорож на Гуцульщину з метою з'ясувати у чому схожість образів Івана та Марічки (Михайла Коцюбинського) і Ромео та Джульєтти (Вільяма Шекспіра).Дидактичні матеріали з української літератури до вивчення творчості М. Коцюбинського

1

Матеріал містить візитні картки програмових творів, кросворди, анкети до вивчення творчості М.Коцюбинського.М. Коцюбинський і Чернігів. Презентація.

1

Матеріал для вивчення життя і творчості Михайла Коцюбинського, перебування його в Чернігові.Вивчення творчості М.Коцюбинського. "Тіні забутих предків"

1

Учні матимуть можливість ознайомитися із змістом твору, збагнуть неповторний колорит і чарівність Гуцульщини, самобутність гуцулів, розкриють їхнє своєрідне міфологічне світовідчуття; удосконалюватимуть вміння, аналізувати художній твір.План-конспект уроку з української літератури

1

Чи завжди сміливі мають щастя? Проблема жаги до волі ціною життя у творі Михайла коцюбинського "Дорогою ціною".М. Коцюбинський "Intermezzo"

3

Пропоную презентацію для проведення уроку з української літератури за новелою "Intermezzo" М. Коцюбинського.Михайло Коцюбинський. Презентація до новели "Intermezzo"

6

Презентація спрямована на вивчення творчості письменника, опрацювання змісту новели "Intermezzo", зокрема роботи над образами твору.Михайло Коцюбинський " Ялинка"

1

Презентація до уроку української літератури у 5 класі за оповіданням Михайла Коцюбинського "Ялинка".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі