Обмежити пошук фільтруванням:
Розвиток сучасного суспільства, його глобальна інформатизація і трансформація, зміна форм господарювання, впровадження сучасних інтенсивних методів виробництва потребують розробки принципово нових і адекватних часу підходів до підготовки майбутнього фахівця, починаючи ще з шкільного віку. Такі підходи тісно пов’язані з інформаційно-комунікаційними технологіями, які – з одного боку, є потужним інструментом для отримання найрізноманітнішої інформації, з іншого – ефективним засобом підвищення інтересу до навчання, а також мотивації, візуалізації, науковості тощо.
Утворення і поширення кам*яновугільних басейнів України. Рекомендовано для використання на уроках географії та в позаурочний час.
ВИВЧЕННЯ ДЖЕРЕЛ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ЛУКНОВАХИ ТА ЗАХОДИ З ЛІКВІДАЦІЇЇ НАСЛІДКІВ ЗАМУЛЕННЯ ВОДНОГО ОБ’ЄКТА
Арутюнова Валентина Артурівна, учениця 8 класу Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.
Сидорченко Віра Василівна, вчитель хімії та біології Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.
Дослідницька робота МАН базується на ознайомленні з історією української народної вишивки, дослідженні основних символів вишивки Чернігівщини, виявленні секретів майстерності, збереженні і розвивитку народного виду декоративного мистецтва.
Основним об’єктом дослідження даної роботи є один з представників геометричних фракталів – трикутник Серпинського. Предметом дослідження є фрактальна теорія та гра Хаос.
Глибше вивчення фракталів дозволяє вирішувати багато актуальних на сьогодні задач з ліпшою ефективністю, ніж існуючий алгоритм. В роботі розглянуто суть, історію, основні галузі застосування фракталів. Проведено детальний їх опис.
Мета роботи
- Ознайомити з виникненням теореми Піфагора;
- Узагальнити способи розв’язування задач на застосування теореми Піфагора;
- Покращити навички розв’язування задач на застосування теореми Піфагора;
- Навчитися самостійно здобувати інформацію в мережі Інтернету
Похідна функції сьогодні відіграє важливу роль у природничо-наукових та інженерно-технічних дослідженнях. Для багатьох галузей науки вона стала важливим знаряддям кількісного розрахунку, методом точного дослідження і засобом гранично чіткого формулювання понять і проблем. Вирішили докладніше вивчити матеріал з даного питання і висвітлити в мановській роботі.
Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.
«Календарно – обрядова поезія села Долішній Шепіт»(І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів БМАНУМ)
Робота МАН "Плазма" для учнів 11 класу для класів з поглибленим вивченням фізики