Користувацький вхід

Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:учнівська робота МАН

0

Кислотно – основні індикатори які завжди поруч дуже цікава робота для учнів старших класівЛялька-мотанка – оберіг душі людини

0

Лялька має кілька призначень: це може бути, як дитяча іграшка так і оберіг родини та роду. Вона може бути могутнім магічним талісманом, та символом зв'язку між поколіннями, знана в багатьох традиційних культурах земної кулі. Головне призначення ляльки - берегти душу свого власника від зла і нечистих помислів. Іноді з рук майстра народжувались ляльки, про які складалися легенди, вони передавалися від матері до дочки, як священний переказ свого роду.Робота МАН "Історія баскетболу"

0

Науково-дослідницька робота учня 3 – Г класу Валюха Кирила «Історія баскетболу» , мета якої дослідити історію виникнення і розвитку баскетболу у світі і в Україні, як одного із найпоширеніших видів спорту. Довести необхідність зміцнення здоров'я кожної людини, розвитку сили і спритності, занять спортом у повсякденному житті, пропагувати здоровий спосіб життя.Науково-дослідницька робота "Сергій Руденко - поет-пісняр рідного краю"

0

Житомирщина – це край, що став колискою таких визнаних геніїв, як: Леся Українка, Валентин Грабовський, Максим Рильський, Всеволод Нестайко, Юрко Ґудзь та ін. Та й надалі цей край продовжує радувати нас новими непересічними творчими особистостями.
Мета роботи: теоретично обґрунтувати розвиток поетично-пісенної творчості письменника, дослідити біографічні відомості.
Завдання роботи: з’ясувати деякі біографічні дані про письменника; проаналізувати деякі поетичні доробки автора; простежити популярність поетично-пісенної творчості Сергія Руденка серед шкільної молоді.Пісні рідного краю

0

Дана робота може використовуватися вчителями музики, педагогами -
організаторати та вчителями української літератури у вивчені пісень хмельницької областіОСОБЛИВОСТІ ПСИХІЧНИХ СТАНІВ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ ЗОНИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

0

У вітчизняній і зарубіжній літературі отримали досить широке висвітлення питання впливу інформаційних чинників на діяльність людини та її стан. Однак, дослідження ролі цих чинників у розвитку психологічного та емоційного стресу, механізмів регуляції цього психічного стану, обгрунтування моделей його вивчення, оцінки та прогнозування стресостійкості до впливу екстремальних значень інформаційних чинників у діяльності, ролі особистісної детермінації в розвитку стресу інформаційної природи приділялася недостатня увага.ГУМАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ В СУЧАСНІЙ ШКОЛІ ЯК ПІДҐРУНТЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

0

В Україні законодавчо визнано право дітей з особливими освітніми потребами на навчання у загальноосвітніх закладах за місцем проживання. Загальноосвітні навчальні заклади в свою чергу повинні забезпечити спектр необхідних послуг відповідно до різних освітніх потреб таких дітей, зокрема адаптувати навчальні плани та програми, методи та форми навчання, використовувати ресурси спеціальної освіти, партнерство з громадою тощо.Мультимедійний науково-дослідницький проект "Реалізація спонукальної модальності в агітаційно-рекламному дискурсі"

0

Мультимедійний проект рекомендується для використання на факультативних заняттях, заняттях з гурткової роботи, у роботі над науково-дослідницькими темами МАН.Презентація до захисту науково-дослідницької роботи на тему "Поширення і розробка вугільних басейнів і родовищ"

0

Презентація містить короткий захист науково-дослідницької роботи на тему "Поширення і розробка вугільних басейнів і родовищ". Учениця зайняла четверте місце по науково-дослідницькій роботі та її захистув МАН учнівської молоді м.Дніпра. Рекомендовано вчителям географії для використання на уроках, в позакласній роботі учнівського наукового товаристава, на засіданні геологічного, географічного гуртка чи факультативу.Науково-дослідницька робота на тему "Поширення і розробка вугільних басейнів і родовищ"

0

Науково-дослідницька робота містить дослідження по поширенню і розробці вугільних басейнів і родовищ в Україні. Рекомендовано вчителям географії для використання на уроках, в позакласній та гуртковій роботі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі