Обмежити пошук фільтруванням:
Проведено аналіз класичної та сучасної літератури з метою виявлення їхніх взаємозв’язків і філософських засад. Розглянуто, яким чином окремі ідеї, теми та підходи переплітаються у творах різних епох.
Статтю "SEMANTIC AND STRUCTURAL PECULIARITIES
OF ENGLISH NEOLOGISMS IN MASS MEDIA" можна використати для дослідження вживання неологізмів в англійській мові при написанні роботи МАН.
Людина розрізняє навколишні предмети за формою. Інтерес до форми якого – небудь предмета може бути продиктований життєвою необхідністю, а може бути викликаний красою форми. Форма, в основі побудови якої лежить поєднання симетрії і золотого перерізу, сприяє найкращому зоровому сприйняттю відчуття краси і гармонії. Ціле завжди складається з частин, частини різної величини знаходяться в певному відношенні одна до одної і до цілого. Принцип золотого перерізу – вищий прояв структурної і функціональної досконалості цілого і його частин у мистецтві, науці, техніці, музиці і природі.
Шановні колеги! Тема «Теорема Стюарта та її застосування до розв’язування метричних задач планіметрії» поглиблює та розширює знання учнів . У роботі розглянуто доведення теореми Стюарта трьома способами та розглянуто доведення найбільш відомих наслідків теореми Стюарта,такі як: формула для обчислення довжини медіани, бісектриси довільного трикутника та теорема Птолемея. Також, розглянуто доведення наслідків з теореми Стюарта для прямокутного трикутника, такі як: формула для знаходження довжини медіани та висоти проведеної з прямого кута.
Дослідницьку роботу присвячено баченню образу України японцями. Досліджено аніме та манґу в японській культурі та здійснений порівняльний аналіз з українською дійсністю.
Проаналізовано аніме, манґу й праці відомих дослідників схожих проблем, що пов’язали особливості розвитку та історії сприйняття японцями української культури.
Висвітлено теми поєднання української та японської дійсності, проблему генезису, а також порівняння японської та української культури, на що неабияк вплинуло на сприйняття українців японцями, стереотипність через пропаганду.
На основі теоретичного матеріалу було розроблено опитування, яке мало за мету дослідити громадську думку щодо функціонування фемінітивів у ЗМІ на базі Наукового ліцею Хортицької національної академії серед здобувачів освіти середньої, старшої школи та педагогічного колективу задля більш конкретного розуміння проблематики обраної теми.
На основі теоретичного матеріалу було розроблено опитування, яке мало за мету дослідити громадську думку щодо функціонування фемінітивів у ЗМІ на базі Наукового ліцею Хортицької національної академії серед здобувачів освіти середньої, старшої школи та педагогічного колективу задля більш конкретного розуміння проблематики обраної теми.
Дослідницьку роботу присвячено вивченню питання декомунізації топонімів у процесії політики деколонізації. Здійснено аналіз урбанонімів м. Запоріжжя на основі опрацьованих документів, викладених на офіційних сайтах органів місцевих органів управління та чинних законів України.
Проаналізовано наукову літературу з проблем декомунізації. Розглянуто сутність поняття «топоніми», «декомунізація», окреслено й проаналізовано трактування термінів у науковій літературі та законопроєктах.
Об’єкт дослідження - учні 8-10 класів (12-15 років) Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в кількості 31 чоловік. Предмет дослідження - особливості переживання станів самотності, тривожності та самоцінки підлітками на прикладі учнів даної школи.
Мета роботи - полягає у науково-теоретичному обґрунтуванні та емпіричній перевірці суб’єктивного стану психологічних детермінант самотності підлітків в умовах школи.
Матеріал містить інформацію про основні тенденції та критерії поетичного перекладу, а також власні спроби перекладу вірша великого шотландського поета Роберта Бернса.