Користувацький вхід

Роботи МАН

Обмежити пошук фільтруванням:



Змішане навчання

0

Розвиток сучасного суспільства, його глобальна інформатизація і трансформація, зміна форм господарювання, впровадження сучасних інтенсивних методів виробництва потребують розробки принципово нових і адекватних часу підходів до підготовки майбутнього фахівця, починаючи ще з шкільного віку



Науково-дослідницька робота на тему "Поширення і розробка вугільних басейнів і родовищ"

0

Утворення і поширення кам*яновугільних басейнів України. Рекомендовано для використання на уроках географії та в позаурочний час.



МАН Вивчення джерел забруднення річки Лукновахи та заходи ліквідаці наслідків замулення водного басейнаї

0

ВИВЧЕННЯ ДЖЕРЕЛ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ЛУКНОВАХИ ТА ЗАХОДИ З ЛІКВІДАЦІЇЇ НАСЛІДКІВ ЗАМУЛЕННЯ ВОДНОГО ОБ’ЄКТА
Арутюнова Валентина Артурівна, учениця 8 класу Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.
Сидорченко Віра Василівна, вчитель хімії та біології Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.



Сакраментальні символи у вишивці Чернігівщини

0

Дослідницька робота МАН базується на ознайомленні з історією української народної вишивки, дослідженні основних символів вишивки Чернігівщини, виявленні секретів майстерності, збереженні і розвивитку народного виду декоративного мистецтва.



Робота МАН "Фрактальна теорія на прикладі гри «ХАОС» і трикутрика Серпинського"

0

Основним об’єктом дослідження даної роботи є один з представників геометричних фракталів – трикутник Серпинського. Предметом дослідження є фрактальна теорія та гра Хаос.
Глибше вивчення фракталів дозволяє вирішувати багато актуальних на сьогодні задач з ліпшою ефективністю, ніж існуючий алгоритм. В роботі розглянуто суть, історію, основні галузі застосування фракталів. Проведено детальний їх опис.



Слідами Піфагора

0

Мета роботи
- Ознайомити з виникненням теореми Піфагора;
- Узагальнити способи розв’язування задач на застосування теореми Піфагора;
- Покращити навички розв’язування задач на застосування теореми Піфагора;
- Навчитися самостійно здобувати інформацію в мережі Інтернету



Похідна та її застосування

1

Похідна функції сьогодні відіграє важливу роль у природничо-наукових та інженерно-технічних дослідженнях. Для багатьох галузей науки вона стала важливим знаряддям кількісного розрахунку, методом точного дослідження і засобом гранично чіткого формулювання понять і проблем. Вирішили докладніше вивчити матеріал з даного питання і висвітлити в мановській роботі.



Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.



«Календарно – обрядова поезія села Долішній Шепіт»(І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів БМАНУМ)

0

«Календарно – обрядова поезія села Долішній Шепіт»(І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів БМАНУМ)



Плазма

0

Робота МАН "Плазма" для учнів 11 класу для класів з поглибленим вивченням фізики

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі