Обмежити пошук фільтруванням:
Стаття розповідає про важливість та переваги організації самоосвіти для педагогічних працівників. Вона висвітлює ключові принципи самоосвіти, такі як індивідуалізація навчання та використання різноманітних ресурсів, і наголошує на плюсах цього підходу, таких як підвищення ефективності навчання та збільшення професійної конкурентоспроможності педагогів.
Стаття розглядає вплив цифрових технологій на сучасну професійну діяльність вчителя. Зокрема, досліджується їхній внесок у педагогічний процес, зміни в методиках навчання та розвиток компетенцій вчителя для ефективного використання цифрових інструментів.
Стаття розглядає важливість вивчення програмування в школах та підкреслює переваги трьох онлайн платформ: CodeCombat, Kodable та Code.org. CodeCombat використовує ігровий підхід та підтримує різні мови програмування. Kodable, спрямована на дітей 4-10 років, використовує ігровий підхід та візуальне програмування. Code.org пропонує безкоштовні уроки, блокове програмування та різноманітні курси для різних вікових груп. Стаття підкреслює, що використання цих платформ робить навчання програмування цікавим та доступним для широкої аудиторії.
Мета проекту: Створити умови для формування у дітей середнього та старшого дошкільного віку готовність самостійно вивчати навколишній світ; вирішувати задачі взаємодії з природою в процесі пошуково-дослідницької діяльності; забезпечити цілісність сприймання оточуючої дійсності, гармонійну взаємодію людини і природи, уміння екологічно виважено взаємодіяти з довкіллям; розвивати дослідницькі навички, робити висновки; формувати позитивно-емоційне ставлення до навколишнього світу, виховувати бережливе ставлення до всього, що нас оточує, прагнення зберегти природу для майбутніх поколінь, сформуват
У період духовного відродження української нації держава вимагає сформувати гуманну особистість, щиру, людяну, доброзичливу, милосердну. Тому навчальний заклад має стати для дітей тим важливим місцем, у якому педагогічний персонал буде реалізовувати ці завдання.
Досліджуючи організацію роботи щодо вивчення учнями народної ляльки в нашій школі були проаналізовані: навчальні програмами з предметів образотворчого мистецтва, трудового навчання та технологій.
Матеріал презентації допоможе учням з'ясувати цікаві факти з біографії Івана Франка, довідатися про долю його нащадків.
Проблеми екологічного благополуччя планети в сучасних умовах мають одне з найважливіших значень. Основним і найголовнішим завданням формування екологічної культури у молодшому шкільному віці є - виховання нового відношення дитини до природи, а одним із засобів вирішення данного завдання перед сучасною освітою постає розвиток і формування екологічної свідомості учнів. Педагогічні умови розвитку екологічної компетентності учнів початкових класів на уроках.
«Використання нейрокінезіологічних технологій в роботі вчителя - логопеда.»
« Міжполушарочка»

Вчитель - логопед
Челдик Альона Миколаївна
Дитинство - найважливіший період людського життя. Це не просто підготовка до майбутнього життя, а справжне, неповторне життя. І від того, як минуло дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк!
Всесвітній тиждень знань про мозок - матеріал для ознайомлення учнів про особливості мозгу. Архів містить коротку інформацію про "Тиждеть знань про мозок" та QR-коди, які розміщуються на стендах або стінах для ознайомлення учнів з інформацією.
Матеріал можна використовувати для учнів середньої та старшої школи, а також учнів початкової школи.
Об’єкт дослідження - учні 8-10 класів (12-15 років) Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в кількості 31 чоловік. Предмет дослідження - особливості переживання станів самотності, тривожності та самоцінки підлітками на прикладі учнів даної школи.
Мета роботи - полягає у науково-теоретичному обґрунтуванні та емпіричній перевірці суб’єктивного стану психологічних детермінант самотності підлітків в умовах школи.