Користувацький вхід

Останні публікації

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентация «Мироновский храм Дмитрия Солунского»

0

Презентация «Мироновский храм Дмитрия Солунского» рассказывает о трудностях, которые испытали прихожане вместе с отцом Георгием во время превращения полуразрушенного аварийного здания в великолепный действующий храм, который по праву стал достопримечательностью пгт. Мироновский.реферат "Мироновский храм Дмитрия Солунского"

0

Реферат «Мироновский храм Дмитрия Солунского» кратко излагает историю населённого пункта, где находится храм и знакомит с историей создания храма Дмитрия Солунского. Читатели смогут ознакомиться с биографией и деяниями Дмитрия Солунского, имя которого носит храм в пгт. Мироновский Бахмутского р-на Донецкой области.Стенд Фото краеведов пгт. Мироновский.

0

Для тематической выставки по краеведению собраны фотографии жителей пгт. Мироновский, внёсшие вклад в летопись посёлка.2.Реферат У войны не женское лицо. Биография Юлии Друниной.

0

По материалам Интернета изложена кратко биография прославленной поэтессы-фронтовички, много писавшей о войне.Формування у молодших школярів здоров’язбережувальної компетентності

0

Дана робота може бути використана вчителями початкових класів у щоденній роботі, а особливо для роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби. Суть досвіду полягає у тому, що, враховуючи вимоги до розвитку системи освіти та впровадження в освітній процес початкової школи компетентнісного підходу, для сучасного вчителя надається така система організації діяльності учнів, яка допоможе гармонійно розвивати кожну дитину.Проект «Освіта для сталого розвитку в дії». Інтегроване заняття до теми дня «Вітання»

0

Допомогою вихователям буде конспект заняття тематичного дня та методичні рекомендації щодо закріплення сформованих у дітей необхідних дій протягом наступних двох тижнів.
Матеріал допоможе:
- навчити дітей елементарним соціальним та морально-етичним нормами міжособистісних взаємин, дотримуватись їх під час спілкування, застосовувати найпростіші етикетні норми у стосунках з оточуючими;Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти: шляхи вирішення в умовах НУШ

0

Працюючи над обласною науково-методичною проблемою «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» надаємо перевагу проблемам адаптації та соціалізації до нових умов життя в НУШ і ЗДО; реалізовуємо особистісно зорієнтовану модель дошкільної освіти, розвиваючи у дитини відповідальність, здатність самовизначатися у життєвому просторі, ціннісно ставитися до природи, світу, людей і самої себе; гармонізуємо процес входження кожної дитини в новий колектив однолітків; допомагаємо визначити в суспільстві своє місце, налагодити стосунки з новим колом людей і почуватися компетеПохідна та її застосування

0

Похідна функції сьогодні відіграє важливу роль у природничо-наукових та інженерно-технічних дослідженнях. Для багатьох галузей науки вона стала важливим знаряддям кількісного розрахунку, методом точного дослідження і засобом гранично чіткого формулювання понять і проблем. Вирішили докладніше вивчити матеріал з даного питання і висвітлити в мановській роботі.Розробка проекту

1

Зміст

1. Вступна частина 3
1.1. Історія створення кулькової ручки для письма 3
2. Обґрунтування виробу 5
3. Вироби-аналоги (фото, схеми) 7
4. Креслення деталей виробу 10
5. Технологічна картка виготовлення виробу 12
6. Фото власного виробу 14
7. Елементарне економічне обшрунтування 15
8. Висновки 17
9. Література 18Інтерактивні технології на уроках: основи галузевої економіки та підприємництва

0

Розглядаючи інтерактивні технології навчання як інноваційні, слід пам'ятати, що будь-яка педагогічна технологія буде мертвою, якщо реальні люди, які її втілюють, не сприйматимуть її як цілісну систему в єдності компонентів і взаємозв'язків. Розробле¬на й описана технологія — це одне, а її реалізація на уроці — зовсім інше, бо несе відбиток особис¬тості, інтелекту конкретного викладача. Тому з цілої низки найскладніших проблем демократизації та реформування освіти найсерйозніша — підготов¬ка викладача.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі