Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегративні підходи до використання літературних творів у роботі з особливими дітьми.

1

В ході системної роботи з використання художнього слова мoжно переконалися, що тематичне використання художнього слова в корекційно- розвивальній роботі з розумово відсталими дітьми дає можливість не тільки для активізації важливих психічних процесів, а й закладання основ світогляду та моральної поведінки.Учнівські проекти на уроках професійно – теоретичної підготовки – дієвий спосіб у формуванні професійних компетенцій майбутніх будівельників

1

Зібравши та опрацювавши всю доступну інформацію про проектні технології: про види проектів, про типи навчальних проектів, про етапи виконання проектів, про переваги методу проектів над іншими сучасними методами навчання, про вже виконані проекти, Поступово розпочала впроваджувати у своїй роботі при викладанні професійно – теоретичної підготовки.Проект «Зима»

0

Проект «Зима прийшла»
Мета: формувати навички пошукової діяльності на основі спільної праці; узагальнити знання учнів про зміни в житті тварин взимку; вчити класифікувати та систематизувати ознаки; вчити працювати в групах; навчити учнів самостійно опрацьовувати матеріал з обраної теми; дати учням можливість долучитися до конкретних дій зі збереження зелених насаджень; виховувати дбайливе ставлення до природи.
Тип проекту: міжпредметний, груповий, короткотривалий, інформаційно-пошуковий.
Форма захисту: презентація-святоЕкспериментально – дослідницька робота з природознавства «Юний дослідник»

0

Тема дослідження. «Особливості життєдіяльності кімнатних рослин».
Мета дослідження. Дослідити особливості життєдіяльності кімнатних рослин (зокрема монстери).
Схема проведення дослідження.
1. Збір історичного матеріалу про монстеру.
2. Спостереження за зміною зовнішнього вигляду листя монстери.
3. Спостереження за виділенням води рослинами.
а) постанова досліду;
б) спостереження за змінами;
в) обробка результатів.
4. Спостереження за розвитком повітряних коренів монстери.
5. Збір цікавого матеріалу про монстеру.Дослідницька робота "Сучасна українська міграція"

0

1. Хвилі української міграції.
2. Куди і з якою метою їдуть українці.
3. Реальні масштаби української міграції.
4. « Відтік мізків» за кордон (професіоналів, студентів).
5. Соціально – економічні наслідки міграції для держави.
6. Список використаної літератури.
7. Додатки.Проект «Лялька-мотанка: іграшка чи оберіг?»

0

Розширити, поповнити знання про традиції використання мотанки, її призначення
Зацікавити учнів вивченням історії розвитку ляльки-мотанки, прищепити повагу до культурних традицій родини й країни.
Домогтися глибокого осмислення учнями значення українських родинних оберегів в житті людини, виробити духовну потребу берегти як сімейний скарб, як оберіг.Прянощі та спеції (пошуково-дослідницька робота)

0

В даній дослідницькій роботі досліджено сучасний асортимент прянощів і спецій, призначення та принципи їх використання, класифікація. Досліджено історію походження спецій, хімічний склад, корисні властивості, вплив на організм людини.Екологічний проект «Місто – наш дім, і ми господарі в нім»

0

Екологічний проект "Місто - наш дім, і ми господарі в нім" Шляхи покращення екологічної ситуації міста.«ЗАСОБИ ТВОРЕННЯ КОМІЧНОГО В ТВОРЧОСТІ ПИСЬМЕННИКА ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ АНАТОЛІЯ САМОКІША»

0

Актуальність даної роботи полягає в тому, що творчість Анатолія Самокіша сьогодні привертає до себе все більше уваги читацької аудиторії. Це вже не тільки поет с.Новоолександрівка, а і митець Запорізького краю. Адже всі його твори надзвичайно веселі, повчальні, сучасні. Їх проймають тонкий гумор і любов до людей. Тому, на нашу думку, важливо дослідити малі віршовані гумористичні твори та, зокрема, засоби вираження комічного в них.Розробка интерактивної перерви. Мультимедійні цікаві презентації щодо вивчення теми "Київська Русь. Великий Володимир Мономах"

0

Розробка інтерактивної перерви Палацу "Київські князі" в рамках навчально-пізнавального проекту "Козацькими шляхами". Мультимедійна цікава презентація щодо вивчення теми "Київська Русь. Великий Володимир Мономах". Розробка даної інтерактивної перерви передбачає розвиток творчої уяви, логічного мислення, що розвиває цікавість дітей до теми

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі