Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Міні проект

0

Даний проект допоможе дослідити роль соціальних мереж в житті учнівської молоді, допомогти вихованцям Центру зрозуміти зміст соціальних мереж, навчити безпечному користуванню та етикету в соціальних мережах, навчити учнів швидко і якісно шукати необхідну інформацію, адекватно її оцінювати та правильно використовувати в роботі.
Розрахований для учнів 7-12 класів та батьків.урок з астрономії "Куди далі?"

0

Останнім часом природні і енергетичні ресурси Землі вичерпуються все більшими й більшими темпами, відбувається масштабне забруднення повітря, води і землі токсичними хімікатами; руйнування озонового шару, глобальне потепління. Все частіше ми є свідками катастрофічних змін погоди, землетрусів, цунамі і інших природних катаклізмів.
Що ж буде з людством, коли ресурси нашої планети будуть в кінці кінців вичерпано і рівень екології досягне критичної межі? Чи знайдемо ми планету в Сонячній системі, на якій відродиться наша цивілізація?Види роботи з текстом в аспекті текстоцентріческого підходу до навчання російській мові (на матеріалі творів Б. Акуніна)

0

У статті йдеться про впровадження на уроках російської мови нових методів і прийомів роботи з художнім текстом, що відповідають текстоцентріческому підходу в сучасній методичній науці, тобто навчання на основі тексту.Компаративний аналіз твору на уроках зарубіжної літератури

0

У цій роботі мова йде про використання методу компаративістики на уроках зарубіжної літератури в 5-11 класах. Наведені приклади порівняльного аналізу вивчення художніх творів, поезії зарубіжних та українських авторів.ПСИХОТИП ПЕРСОНАЖА ЯК ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧА ПРОБЛЕМА

0

У статті здійснено огляд деяких праць психологів та літературознавців, в яких йшла мова про сутність поняття «психотип».
Авторка статті систематизувала погляди на стандартизацію психотипу взагалі. Аналітичний огляд праць літературознавців підтвердив те, що проблема психотипів персонажів потребує ґрунтовного вивченняМаленька вишиванка.Проектна робота.

0

Практичний результат має бути особистісно ціннісним, корисним для розвитку і цікавим. Проект дає можливості вивчати національні традиції рідного краю, роботи майстрів старовинної вишивки, а також мати підприємницький потенціал – виготовлення національних сувенірів.Урядове регулювання національної економіки

1

Урядове регулювання національної економіки

1. Об’єктивна необхідність, зміст і моделі урядового регулювання економіки
2. Цілі, засоби та методи урядового впливу на економіку
3. Основні напрямки та межі урядового впливу на економікуЕкономіка невизначеності, ризику і страхування

0

Економіка невизначеності, ризику і страхування

1. Невизначеність і ризиковість сучасної ринкової економіки
2. Спекуляція та її роль в умовах ринку
3. Страхування як засіб обмеження рівня ризиковостіВплив алкоголю на організм людини

0

Практичні досліди для учнів 3-4 класів , які доводять шкідливий вплив алкоголю на людину.
Даний матеріал дає конкретне уявлення про шкідливу дію алкоголю на людину.
Про забобони з приводу «корисності» алкогольних напоїв. Правдиве переконання школярів в помилковості цих забобонів.Всесвітній ринок товарів і послуг.

1

ЗАКОНОМІРНОСТІ РОЗВИТКУ СВІТОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Інтернаціоналізація господарського життя і світовий ринок

1. Міжнародний поділ праці та інтернаціоналізація економіки як основа формування світового господарства. Форми міжнародних економічних відносин.
2. Всесвітній ринок товарів і послуг.
3. Торговельний і платіжний баланс країни. Зміст і структура світової валютної системи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі