Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

Обмежити пошук фільтруванням:



Використання досягнень науки у системі роботи вчителя є ключовим чинником розвитку творчої, самоефективної особистості здобувача освіти

0

Вчителі широко
Використовують науково обґрунтовані методи для організації навчального процесу.Інтегрують міжпредметні зв’язки, щоб показати учням широту наукового підходу.Постійно аналізують освітні тренди та адаптують їх для своїх учнів.



Виховний захід "Математика здоров'я"

0

Презентація пов'язана з методичним тижнкем математики. Учні, розв'язуючи математичні задачі, глибше розуміють про пагубний вплив тютюнопаління на організм школяра.



Збірник матеріалів міжвузівської конференції до 130-річчя з дня народження О.П. Довженка

0

Збірник містить доповіді студентів на міжвузівській науково-дослідницькій конференції-фрейм "Я народився і жив для добра і любові", що відбулася в Житомирському агротехнічному фаховому коледжі до 130-річчя з дня народження О.П. Довженка



Гармонія золотого перерізу у мистецтві

0

Людина розрізняє навколишні предмети за формою. Інтерес до форми якого – небудь предмета може бути продиктований життєвою необхідністю, а може бути викликаний красою форми. Форма, в основі побудови якої лежить поєднання симетрії і золотого перерізу, сприяє найкращому зоровому сприйняттю відчуття краси і гармонії. Ціле завжди складається з частин, частини різної величини знаходяться в певному відношенні одна до одної і до цілого. Принцип золотого перерізу – вищий прояв структурної і функціональної досконалості цілого і його частин у мистецтві, науці, техніці, музиці і природі.



Дослідницька робота "Зимуючі птахи Сумщини"

0

Робота містить матеріали про зимуючих пташок Сумщини. Допоможе пізнати які пташки зимують на території Сумщини, як вони виживають взимку, поглиби свої знання про те як можна допомогти птахам взимку, чим їх можна погодувати.



Інформаційний простір у мережі Інтернет в умовах воєнного стану

0

Стаття присвячена аналізу нормативно правової бази, які регулюють питання вітчизняного інформаційного простору в мережі Інтернет та його контролю в умовах воєнного стану . Зроблені висновки щодо стану законодавчого забезпечення нормативної бази.



Теорема Стюарта та її застосування до розв’язування метричних задач планіметрії

0

Шановні колеги! Тема «Теорема Стюарта та її застосування до розв’язування метричних задач планіметрії» поглиблює та розширює знання учнів . У роботі розглянуто доведення теореми Стюарта трьома способами та розглянуто доведення найбільш відомих наслідків теореми Стюарта,такі як: формула для обчислення довжини медіани, бісектриси довільного трикутника та теорема Птолемея. Також, розглянуто доведення наслідків з теореми Стюарта для прямокутного трикутника, такі як: формула для знаходження довжини медіани та висоти проведеної з прямого кута.



Проект "Лікарські рослини рідного краю"

0

У даній презентації зібрано матеріал про лікарські рослини рідного краю. Проект "Лікарські рослини рідного краю"розроблено для учнів початкових класів.Його можна впроваджувати на уроках "Я досліджую світ" та в позакласній роботі.Це інформаційний,пошуково-дослідницький проєкт, в процесі роботи над яким, діти вивчають лікарські рослини своєї місцевості, знайомляться з їх цілющими властивостями та використанням, походженням назви рослин. Він розширить знання дітей про вплив рослин на здоров'я людини.



АСПЕКТИ ВИКЛАДАННЯ КУРСУ ІСТОРІЇ В ШКОЛІ

0

Сучасне суспільство, охоплене соціальними, політичними та економічними викликами, потребує свідомих і відповідальних громадян, які вміють цінувати своє минуле, історію та культурну спадщину. Одним із ключових аспектів цього процесу є формування національної самосвідомості і патріотизму у підростаючого покоління. Саме вивчення історії в школах є важливим елементом цього процесу, оскільки воно забезпечує можливість осмислення національних цінностей, традицій та культурних особливостей, а також сприяє розвитку почуття гордості за свою країну.



Зовнішня політика України на сучасному етапі державотворення

1

Перспективною метою української зовнішньої політики є членство України в Європейських Співтовариствах, а також інших західноєвропейських або загальноєвропейських структурах за умови, що це не шкодитиме її національним інтересам. З метою підтримання стабільних відносин з Європейськими Співтовариствами Україна укладе з ними Угоду про партнерство і співробітництво, здійснення якої стане першим етапом просування до асоційованого, а згодом - до повного її членства у цій організації.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі