Користувацький вхід

Останні публікації

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проект для 1-4 класів "Краса рідної мови"

0

Цей методичний посібник допоможе вчителям-початківцям організувати роботу в класі з проектами.Презентації учнівських проектів на тему:"Для чого потрібно знати історію?"

0

Учні 1-9 класів працювали над проектом та створили презентації Для чого потрібно вивчати та знати історію. Своїми власними думками вони поділилися з усіма.Альманах учнівської творчості "Пролісок" Васильківський НВК №1

0

Вірші та проза учнів Васильківського НВК №1 зібрані в збірник "Пролісок"Проект «Село моє- дитинства й юності колиска"

0

І говорити ми з вами будемо про любе серцю, миле і рідне до болю наше село. Ми поринемо у його минуле і сьогодення, назва якого в Україні не повторюється. З такою назвою воно одне єдине.Національно-патріотичне-виховання

0

патріотичне виховання підростаючого покоління – основа стабільного розвитку країни в майбутньому. Цей процес тривалий за часом, складний за змістом і достатньо розбалансований з погляду методичного здійснення.Підсумки роботи ШМО класоводів, класних керівників, щодо організації заходів з патріотичного виховання учнів.

0

Патріотичне виховання,підростаючого покоління завжди було одним з найважливіших завдань сучасної школи, адже дитинство і юність – сама благодатна пора для виховання відчуття любові до Батьківщини ,рідного краю шанобливого ставлення до народних цінностей ,поваги до інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, до свого оточення та довкілля.«ВИКОРИСТАННЯ ПРОЕКТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ ЯК ЗАСІБ АКТИВІЗАЦІЇ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ»

0

На сьогоднішній день у системі освіти особливо актуальним є впровадження інноваційних методів навчання, яке здійснюється за такими напрямками:
 демократизація навчального процесу;
 забезпечення автономії студентів у навчанні;
 суттєва зміна ролі викладача у навчальному процесі;
 впровадження так званого кооперативного навчання;
 індивідуалізація навчального процесу;
Творча робота «Мирний камуфляж»

1

Кольори прапора України вибрали для своєї творчої дизайнерської колекції на дипломний проект учні Городоцького відділення ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» по спеціальності «Кравець». Україна наша вже декілька років перебуває в стані неоголошеної війни на сході держави,
Тож в улюблені і миролюбні кольори українського прапора мимоволі вплівся колір війни- камуфляжний, відповідно і тканина, і одяг.
Майбутні дизайнери вирішили у створену колекцію добавити тканини кольору війни.
І ось колекція із шести моделей жіночого одягу готова."В місті Пісочних фантазій" експериментально-художня діяльність з використанням пісочної терапії в середній групі

0

В місті Пісочних фантазій
експериментально-художня діяльність
з використанням пісочної терапії
в середній групі
Мета: формувати навички експериментування з піском. Збагачувати тактильний досвід у дітей. Вчити створювати малюнок на піску за змістом вірша. Розвивати тактильно-кінеститичну чутливість, творчу уяву, фантазію та дрібну моторику рук, психічні якості дитини, позитивні емоції. Виховувати акуратність, доброзичливість та добрі стосунки, бажання гратися та малювати на піску.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі