Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

Обмежити пошук фільтруванням:



Презентація "New Year and Christmas traditions in Ukraine"

0

Презентація "New Year and Christmas traditions in Ukraine"додатковий матеріал для уроку.



Навчально-методичний посібник "Формування у дошкільників відчуття приналежності до своєї країни завдяки їхній участі в проєктній діяльності громадянсько-патріотичного змісту"

0

Посібник розкриває теоретичні аспекти організації проєктної діяльності в організації громадянського та національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Вміщує методичні рекомендації щодо використання методу проєктів в освітній діяльності, планування та матеріали з досвіду роботи педагогів СЗДО №6, а саме: проєкти громадянсько-патріотичного змісту.



Захисник України Іван Сорокодзюба

0

Історія з життя захисника України Івана Сорокадзюби, який загинув в антитерористичній операції



Міжнародний День математики

0

Челендж від International Day of Mathematics.Творчий виклик цього року полягає в тому, щоб додати математики до повсякденної речі чи місця та поділитися фотографією свого творіння.Пам'ятайте, що математика - це набагато більше, ніж цифри !
Геометричні фігури,
візерунки або послідовності,
формули,
мозаїки,
фрактали, і багато іншого!



Проєкт для 2 класу "Домашні улюбленці"

0

Творчо-дослідницький колективний проєкт "Наші домашні улюбленці" удосконалить знання учнів про домашніх улюбленців; надасть можливість працюватт творчо кожному учневі. Даний документ містить план роботи над проєктом , де окреслені творчі дії учнів. Проєкт має мету: виховувати любов та піклування до ближнього, поглиблює знання про домашніх улюбленців та розвиває мислення ,дає можливість проявити творчість.



Виготовлення панно

0

Робота містить опис проєкту "Виготовлення панно", розроблений учнями 9 класу за програмою "Трудове навчання 5-9 класи".



Методична розробка "Інноваційні педагогічні технології: сутність і класифікація"

0

У даній роботі авторка розкриває деякі теоретичні, методичні та практичні аспекти теми «Інноваційні педагогічні технології: сутність і класифікація».
Авторкою опрацьовано літературні джерела за темою роботи; результати аналізу і систематизації джерел представлено у теоретичній частині роботи.
У практичній частині роботи надано методичну розробку уроку з використанням інноваційних педагогічних технологій.
Робота може бути цікавою для педагогів закладів професійної освіти у контексті вдосконалення їх психолого-педагогічної компетентності.



Про розвиток дослідницьких навичок у дітей шкільного віку як метод STEM, STREAM – освіти.

1

Ефективність формування дослідницьких умінь учнів початкових класів, визначених з урахуванням аспектів нового феномена в педагогіці STEM-освіти, може реалізуватись за певних організаційно-педагогічних умов:
- компетентність вчителя, щодо впровадження засобів STEM-освіти у процес формування дослідницьких умінь молодших школярів;
- організація дослідницької діяльності молодших школярів через форми STEM-навчання;
- використання робото-технічних засобів STEM-освіти у формуванні дослідницьких умінь молодших школярів.



Методичні вказівки до курсового та дипломного проекту « Основні принципи проектування будгенплану»

0

В даній методичній розробці висвітлено загальні принципи проектування будгенплану , які застосовують при виконанні курсрвого і дипломного проекту.
Методична розробка може бути використана для студентів спеціальності 192 « Будівництво та цивільна інженерія» .При виконанні курсового та дипломного проекту з предмету Технологія і організація будівельного виробництва.



Розробка проєкту 5 клас НУШ

1

Проєктна робота
“Допомагаємо придбати комп’ютер однокласнику ”
Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся вимог безпеки життєдіяльності та санітарно-гігієнічних норм.
Завдання
Уявіть, що вас обрали експертом з комп’ютерної техніки і вам потрібно підібрати комп’ютер для однокласника та його комплектуючі (монітор, клавіатура, мишка, навушники, колонки і т.д.).
Для цього скористайтеся пошуком у мережі Інтернет і знайдіть в інтернет-магазині потрібні складові для персонального комп’ютера.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі