Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ранкова зустріч з учнями 1-Б класу

0

Мета ранкової зустрічі – створення в дітей та педагога доброго настрою, атмосфери довіри та емоційної безпеки, налаштування на спільну продуктивну діяльність протягом дня.

Мета. Створити позитивний настрій, атмосферу довіри та доброзичливості. Сприяти зняттю емоційного напруження. Актуалізувати знання дітей про властивості снігу.
Матеріал: аудіозаписи пісень; декоративні сніжинки різних розмірів; мішечки з морською сіллю (15 х 15 см); стенд «Мій настрій»; фото дітей на прищіпках; зображення смайликів.сценарій свята до Дня захисника України

0

сценарій проведення свята до Дня захисника України та Дня КозацтваМед - рідке золото

0

Під час дослідної роботи проводився збір інформації ;
відбір зразків; визначали склад меду;досліджували на наявність домішок;ослідження на в'язкість;народна експертиза (дегустація представлених зразків).
Після виконання роботи були створені буклети, презентації та дегустація меду.СУТНІСТЬ РИНКУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

0

Страховий ринок є важливою складовою фінансової системи країни, оскільки його продуктом є специфічна послуга – страховий захист, тобто відшкодування збитків, нанесених власнику внаслідок стихійних лих, аварій, пожеж, пограбувань, техногенних катастроф. Ці події порушують нормальний перебіг життя і відрізняються своєю непередбачуваністю та раптовістю. Тому зрозуміло, що любий власник чи фізична особа зацікавлені в збережені свого майна, життя, здоров’я та хочуть мати можливість відшкодування нанесених збитків при настанні страхового випадку.Пам’ятники Маріуполя розповідають (методична розробка виховного заходу)

0

Методична розробка дає можливість познайомити, розширити й узагальнити знання студентів про історичні факти міста Маріуполя, з якими пов’язано спорудження обелісків, статуй, меморіальних дошок, техніки та про події, увічнені ними; дізнатися, яке місце займають пам’ятники історії і кулутури Маріуполя в житті кожного з нас, виховувати інтерес до унікальної за своєю красою спадщини міста, почуття гордості за досягнення свого народу, повагу до традицій, дбайливе ставлення до пам’ятників, прагнення зберегти і не втратити зв’язок з минулим, захищати пам’ятники рідного міста від вандалізму, виховуваСоціалізація учнів через реалізацію проектної діяльності на уроках фізики. (Ігрові проекти)

0

Робота над учбовим проектом допомагає збудувати безконфліктну педагогіку, разом з дітьми переживати натхнення творчості, перетворити освітній процес з нудної приму-сової роботи в результативну творчу роботу. В роботі гра розглядається як метод навчання, передачі досвіду старших поколінь молодшим.проект Самоосвітня робота випускника

1

Сьогодення ставить перед нами завдання:
• підготувати школяра до дорослого життя, яке складається не із шкільних предметів;
• навчити дитину працювати з інформацією, довідковою, науковою літературою;
• знаходити в інформації відповіді на поставлені питання.#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

Спільна географічно-історична дослідницька робота в стилі національ-патріотичне виховання. Короткі відомості про СЛАВЕТНОГО УКРАЇНЦЯ, Климишина Миколу, який очолював ПРОВІД ОУН Німеччина чим і поплатився життя свого рідного сина.#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

ОНЛАЙН виставка архівних документів - L.dz. I-Arch-BBW.4409.2018.
Дана виставка присвячена Чайковському Данилу, видатному українському журналісту, політичному діячу ОУН(р) - Організація українських націоналістів – революційна, який працював під керівництвом Степана Бандери. В'язень польських тюрем. З 8 серпня 1942 року утримувався у німецькому концтаборі Аушвіц. Автор книги-спогадів «Хочу жити».

Вигляд на сторінці навчального закладу мав бути не такий. Але і за це дякуємо адміністрації навчального закладу!Рівень дотримання норм сучасної літературної української мови студентами Маріупольського будівельного коледжу

0

У статті розглянуто рівень дотримання норм сучасної української літературної мови студентами Маріупольського будівельного коледжу. Проаналізовано конкретний вияв порушення мовних норм на різних рівнях мовної ієрархії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі