Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Робота слухача МАН на тему "Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка "Блудні сини України"

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.«Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів»

0

Мета збірника - ознайомити з пріоритетними напрямками роботи
педагогічного колективу професійного закладу в контексті сучасних освітніх
реформ щодо підготовки майбутніх кваліфікованих кадрів з новими
компетенціями, які матимуть здатність успішно реалізуватись в сучасних
реаліях життя.«STEM – освіта - від уроку до інновації»

0

Мета представленого матеріалу - ознайомити з напрямками роботи педагогічного колективу професійного закладу щодо підготовки учнів, як висококваліфікованих, креативних фахівців, готових до нестандартних рішень, відходу від шаблонів, постійного самовдосконалення та здатності успішно реалізуватись в сучасних реаліях життя.Ранкова зустріч з учнями 1-Б класу

0

Мета ранкової зустрічі – створення в дітей та педагога доброго настрою, атмосфери довіри та емоційної безпеки, налаштування на спільну продуктивну діяльність протягом дня.

Мета. Створити позитивний настрій, атмосферу довіри та доброзичливості. Сприяти зняттю емоційного напруження. Актуалізувати знання дітей про властивості снігу.
Матеріал: аудіозаписи пісень; декоративні сніжинки різних розмірів; мішечки з морською сіллю (15 х 15 см); стенд «Мій настрій»; фото дітей на прищіпках; зображення смайликів.сценарій свята до Дня захисника України

0

сценарій проведення свята до Дня захисника України та Дня КозацтваМед - рідке золото

0

Під час дослідної роботи проводився збір інформації ;
відбір зразків; визначали склад меду;досліджували на наявність домішок;ослідження на в'язкість;народна експертиза (дегустація представлених зразків).
Після виконання роботи були створені буклети, презентації та дегустація меду.СУТНІСТЬ РИНКУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

0

Страховий ринок є важливою складовою фінансової системи країни, оскільки його продуктом є специфічна послуга – страховий захист, тобто відшкодування збитків, нанесених власнику внаслідок стихійних лих, аварій, пожеж, пограбувань, техногенних катастроф. Ці події порушують нормальний перебіг життя і відрізняються своєю непередбачуваністю та раптовістю. Тому зрозуміло, що любий власник чи фізична особа зацікавлені в збережені свого майна, життя, здоров’я та хочуть мати можливість відшкодування нанесених збитків при настанні страхового випадку.Пам’ятники Маріуполя розповідають (методична розробка виховного заходу)

0

Методична розробка дає можливість познайомити, розширити й узагальнити знання студентів про історичні факти міста Маріуполя, з якими пов’язано спорудження обелісків, статуй, меморіальних дошок, техніки та про події, увічнені ними; дізнатися, яке місце займають пам’ятники історії і кулутури Маріуполя в житті кожного з нас, виховувати інтерес до унікальної за своєю красою спадщини міста, почуття гордості за досягнення свого народу, повагу до традицій, дбайливе ставлення до пам’ятників, прагнення зберегти і не втратити зв’язок з минулим, захищати пам’ятники рідного міста від вандалізму, виховуваСоціалізація учнів через реалізацію проектної діяльності на уроках фізики. (Ігрові проекти)

0

Робота над учбовим проектом допомагає збудувати безконфліктну педагогіку, разом з дітьми переживати натхнення творчості, перетворити освітній процес з нудної приму-сової роботи в результативну творчу роботу. В роботі гра розглядається як метод навчання, передачі досвіду старших поколінь молодшим.проект Самоосвітня робота випускника

1

Сьогодення ставить перед нами завдання:
• підготувати школяра до дорослого життя, яке складається не із шкільних предметів;
• навчити дитину працювати з інформацією, довідковою, науковою літературою;
• знаходити в інформації відповіді на поставлені питання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі