Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Вікторина "Фізика для механіків"

0

Матеріали для проведення профорієнтаційної роботи, перевірки та контролю знань, вікторина, конкурс, самоперевірки знаньПрактична робота "Створення портфоліо « Україна - наш спільний дім».

0

Вчити дітей планувати й приймати рішення разом з іншими членами команди, поважати думку інших членів групи, успішно працювати в групах. Самостійно працювати у взаємодії з іншими під час роботи над темою. Формувати активність, комунікативні компетентності. Розвивати внутрішню мотивацію, користувальні навички в інформаційних технологіях, вміти вирішувати завдання, здатність орієнтуватись в світі цінностей, уміння організовувати свою діяльність, аналізувати її результати.Інноваційні форми в роботі з педагогічними кадрами як ефективний засіб розвитку творчого потенціалу вчителя

0

У роботі представлено використання інноваційних форм роботи з педагогічними кадрами як ефективного засобу розвитку творчого потенціалу вчителя, висвітлено підходи до впровадження у практику роботи педагогічних працівників сучасних інновацій.
Надано детальну характеристику ключових компонентів моделі: змістовного, процесуального, результативно-оцінного.Роль професіоналізмів у мові економістів

0

У роботі надано результати дослідження використання професіоналізмів у мові економістів.Доведено, що мовна освіта майбутнього економіста є важливим чинником його готовності для активної інтелектуальної діяльності в інформаційному просторі.Матеріали до проекту "Соборність України"

0

Дослідження особливостей областей та 7 природних і архітектурных чудес
України.Моніторинг читацької компетентності

0

Дослідження- презентація у початковій школі на тему "Моніторинг читацької компетентності"Шляхами патріотичного виховання

0

Кожна дитина-неповторність, кожна дитина – безмежне щастя, в якому заклечається сенс життя нас, дорослих. Адже всі ми родом із однієї країни – країни Дитинства. І мабуть, саме тому, ми дорослі, прагнемо зробити дитинство наших малюків безхмарним і щасливим, створити умови для всебічного та гармонійного розвитку кожної дитини. І однією з важливіших задач виховати повноправного свідомого громадянина.Проект «Учителю, порадься з Сухомлинським»

0

З метою відродження національної свідомості народу, науки й культури
України прилучати педагогів школи та учнів до поглибленого вивчення творчої
спадщини видатного педагога – методиста В. О. Сухомлинського; шляхом пошуку
і дослідницької роботи розкрити всю глибину цієї людини енциклопедичних
знань, яка в різноманітності своїх інтересів на перше місце в роботі освітянина
завжди ставила особистість вчителя і особистість учня.Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Власний педагогічний досвід з досліджуваної теми « Випереджувальне навчання як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії»

0

У роботі висвітлені теоритичні засади випереджувального навчання як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії засобом аналізу ідей розвивального навчання Д. Б. Ельконіна - В. В. Давидова та перспективно – випереджального навчання С. Лисенкової як теоретичних засад випереджувального навчання.
Досвід представляє інноваційні педагогічні технології, методи, прийоми випереджувального навчання на уроках географії та містить методичні рекомендації щодо активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії засобом випереджального навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі