Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:Шість кроків до успіху молодого фахівця - “ кухаря ”

0

Кроки до успіху кухаря – професіонала!
1. Правильно оберіть професію.
2. Колектив – єдина виробнича команда, в якому враховуються дії та ідеї всіх.
3.Виробниче завдання – математична задача, яка завжди має рішення.
4.Вчись уникати та долати «професійні» стреси.
5.Зведи до мінімуму резюме невдач.
6.Ніколи не зупиняйсь на досягнутому.Рейдеры против торговых судов. Часть ІІ Вспомогательные крейсера

0

В работе показано желание фашистского руководства Германии к господству на море, тактические приемы при ведении боя на море.
Работа на русском языке в связи с недостаточным материалом на украинском языке.Рейдеры против торговых судов. часть І Карманные линкоры

0

В работе отражены планы гитлеровского руководства в отношении господства на море, тактические приемы войны на море.
Работа на русском языке в связи с ограниченным материалом по этой теме на украиноязычных сайтах и недостаточное количество литературы.Посади своє дерево

0

Формування екологічної свідомості зростаючої особистості.
Роз’яснювальні роботи про необхідность посадки дерев та квіткових клумб на території центруПошуково-дослідницький проєкт "Образ дороги як символ у романі Олеся Гончара «Твоя зоря»

0

Глибиною філософського осмислення життя, актуальністю та важливістю порушених проблем, оригінальністю та довершеністю художньої форми відзначається роман Олеся Гончара «Твоя зоря». Як і в інших творах, у ньому письменник часто вдається до використання образів-символів, надає символічного значення, здавалося б, простим речам, явищам, предметам, подіям. Мета проєкту – дослідити образ дороги в романі Олеся Гончара «Твоя зоря». Для її реалізації висунуто таке завдання:
- розкрити символічний зміст образу дороги у творі О. Гончара.Пошуково-дослідницький проєкт "Доля мого народу на полотні"

0

У наш час люди забувають духовні традиції своїх пращурів, народні звичаї, їх моральні засади, не цікавляться своєю історією… Нація формується, зміцнюється завдяки спільно пережитій історії, сформованим традиціям, розвинутим ремеслам, обрядовості, мистецьким спільним надбанням.
Якщо ми асоціюємо себе з українською нацією, нам важливо знати автентичне «до», пізнавати і проживати своє «зараз» і будувати міцний плацдарм для ствердного завтра.Стародавня українська кухня

0

Мета проекту:ознайомити та поглибити знання здобувачів освіти з професії «кухар» про традиційні українські страви;
розширити уявлення учнів про деякі рецепти наших предків;
викликати інтерес до традиційного харчування українців та прагнення вживати національні страви як засіб збереження і зміцнення здоров'я;
розвивати культуру зв'язного мовлення;
виховувати шанобливе ставлення та інтерес до народних традицій, обрядів, оберегів, побуту українців;
сприяти духовному розвитку особистості.СУЧАСНІ АБРЕВІАТУРИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ЛИСТУВАННІ ТА ЇХ ВИВЧЕННЯ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ЗОШ

0

СУЧАСНІ АБРЕВІАТУРИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ЛИСТУВАННІ ТА ЇХ
ВИВЧЕННЯ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ЗОШНауково-дослідницька робота на тему "Поширення і розробка вугільних басейнів і родовищ"

0

Утворення і поширення кам*яновугільних басейнів України. Рекомендовано для використання на уроках географії та в позаурочний час.Науково-дослідницька робота на тему "Грунти Васильківщини. Утворення, поширення"

0

Значення грунтів, їх утворення, поширення, охорона на території рідного краю. Загальні питання утворення грунтів рекомендовано для використання на уроках географії у 8 класі, 6 класі та в позаурочний час.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі