Користувацький вхід

Проектні технології + Дослідні роботи + Роботи МАН

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Сучасний стан та перспективи покращення екологічного стану ставків с. Рибці»

0

Робота направлена на розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану ставків с. Рибці, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення місцевого населення до природоохоронної роботи.Виховна година: «Їх іменами названо вулиці міста Полтава»

1

Добірка матеріалів для проведення комплексу виховних годин відповідає основним напрямкам та задачам Концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії на 2016-2017 навчальний рік.проект Тарас Григорович Шевченко та Харків

1

Проект цикл відео «Європейський Харків». Результат - розміщення у мережі INTERNET окремих відеороліків для європейців про Харків. Пропонований відеоролік про Місця в Харкові, повязані з іменем Т. Г. ШевченкаПодолання шкільної дезадаптації підлітків

0

Школа як соціальний інститут повинна готувати до життя. Але життя – це не тільки академічні знання. Соціалізация не зводиться , звичайно, лише до передачі знань про основи наук. Розвиток дитини в школі як особистості і суб’єкта діяльності – це обов’язковий розвиток: 1) інтелекту, 2) емоційної сфери, 3) стійкості до стресів, 4) впевненості у собі й самоприйняття, 5) позитивного ставлення до світу й прийняття інших, 6) самостійності, автономності, 7) мотивації самоактуалізації, самодосконалення, у тому числі й мотивації навчання як найважливішого елементу мотивації саморозвитку.Математики Полтавщини

1

До публікації входять бібліографічні розповіді - дайджести про деяких математиків з Полтавщини, які внесли значний вклад у світову та європейську науку: Вороного Г.Ф., Астряба О.М., Остроградського В.М., Ляшка І.І., Митропольського Ю.О., Ващенка-ЗахарченкаМ.К.,Євтушевського В.А..Лоповока Л.М.Проекти "Джерело батьківських знань"

0

Опис
системи роботи з організації просвіти батьків
дошкільного навчального закладу №3
смт. Любешів, вул. Шкільна,2, Волинської області

«ДЖЕРЕЛО БАТЬКІВСЬКИХ ЗНАНЬ»

Матейчик Н.М., завідувач

Сім’я і дошкільний заклад – два важливі інститути
соціалізації дитиниПрезентація з математики ( 2 клас)

0

Презентація з математики до теми: " Додавання чисел у межах 100 з переходом через розряд"Проект "Мій Харків - дітям"

0

Зміст проекту
Актуальність проекту. Сьогодні ринок послуг пов¢язаний з новими ідеями, з онлайном, інтернетом, більш вузькими нішами. Сучасна людина повинна вільно орієнтуватися в тенденціях, які швидко змінюються.
Щоб мати найновішу інформацію з різних джерел, просто необхідно вільно володіти кількома мовами.
Мета проекту.
Співпраця української молоді з однолітками з інших країн;
вивчення культури і мов інших країн; розповсюдження знань про Харків і Україну; підтримання культурних, наукових контактів між молоддю Харкова і студентами з інших країн.
Завдання проекту:ОРГАНІЗАЦІЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

1

Аналітична робота на підприємстві є важливим елементом корпоративного планового процесу.
Кожен менеджер, управлінець, керівник незалежно від своїх функціональних інтересів, повинен бути знайомий з механікою і сенсом складання, виконання та контролю планів, принаймні настільки, наскільки це стосується його діяльностіПроект на тему ”Моє село - моя маленька Батьківщина”

0

Коли ми чуємо слово „Батьківщина”, то в душі кожного з нас вимальовуються чудові краєвиди : моря, гори, ліси, поля та луки. Все це - Україна, наша Батьківщина. Але в глибині нашого серця існує ще одна маленька Батьківщина , це той край, та земля , те місце , та домівка, де ми народилися і де проходить прекрасний час – наше дитинство.
Це наше рідне село Чкалово , наша Нікопольщина, славна Дніпропетровщина. Нікопольщина ... Золота чарівна сторона. Земля, рясно уквітчана, зеленню закосичена. Твої степи – це історія народу, що віками боровся за свою волю, щастя, за життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі