Користувацький вхід

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Іван Багряний Підсумковий урок по творчості письменника

0

Звернути увагу на розкриття гуманістичної ідеї перемоги добра над злом, охарактеризувати родину Сірків, виявити її значення у життєвій долі головного героя твору; розвивати увагу, пам’ять, креатив-не мислення, культуру зв’язного мовлення; вміння грамотно викладати власні думки, доводити, аргументувати, робити висновки; виховувати почуття пошани до творчості І. Багряного, зневажливе ставлення до тих, хто прагнув знищити українців як націю, позбавити її прав і волі.Мамо, тобі низесенько вклонюсь

0

Сценарій виховного заходу
"Мамо, тобі низесенько вклонюсь"
Мета: Навчити учнів виявляти повагу і любов до Матері. Виховувати бажання бути схожим на неї, розвивати любов, та шанобливе ставлення до батьків.урок по творчості Івана Багряного на тему " Людина і час"

0

Ознайомити учнів з романом І. Багряного « Тигролови». Розкрити образи героїв як людей могутньої волі і незламного духу. Подати на належному рівні українську ідею цього твору. На матеріалі роману « Тигролови» виховати старшокласників вольовими людьми, яскравими особистостями.
Щасливі завжди мають щастя.Мамо, тобі низесенько вклонюсь

0

Сценарій виховного заходу

Мета: Навчити учнів виявляти повагу і любов до Матері. Виховувати бажання бути схожим на неї, розвивати любов, та шанобливе ставлення до батьків.Мамо, тобі низесенько вклонюсь

0

Сценарій виховного заходу

Мета: Навчити учнів виявляти повагу і любов до Матері. Виховувати бажання бути схожим на неї, розвивати любов, та шанобливе ставлення до батьків.«Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ'Я. ВІДПОВІДАЛЬНА ПОВЕДІНКА»

0

Розробка виховного заходу "Я обираю здоров'я. Безпечна поведінка" спрямована на розвиток здоров'язберігаючих компетентностей учнів та заохочення їх до здорового способу життя.
Даний матеріал стане у нагоді класним керівникам, вчителям основ здоров'я.Урок гра на засіданні верховної ради металів 8 клас

0

Мета: сформувати і вдосконалити знання про властивості металів, лужних та лужноземельних; звернути увагу на хімічні властивості металів; розкрити їх значення та застосування; виховувати в учнів стійкий інтерес до науки хімії; формувати в учнів самостійність і вміння аналізувати, порівнювати різні способи використання хімічних властивостей та застосування металів; узагальнювати та робити висновки; закріпити навички.Тема: Мило. Мильна дія мила. Урок у 11 класі.

0

Тема: Мило. Мильна дія мила.
мета: Сформувати уявлення про мило, мильну дію мила. Історія походження мила. Виготовлення мила в домашніх умовах.Тема: Повітря, його склад. Оксиген. Поширеність оксигену в природі. Кисень, склад його молекули, поширеність у природі. Фізичні властивості кисню. Озон.

0

Тема: Повітря, його склад. Оксиген. Поширеність оксигену в природі. Кисень, склад його молекули, поширеність у природі. Фізичні властивості кисню. Озон.

Мета: освітня: ознайомити учнів із повітрям, як сумішшю газів, його фізичними властивостями , з найпоширенішим на Землі хімічними елементом – оксигеном, простими речовинами: киснем – оксигеном, простими речовинами: киснем і озоном, фізичними властивостями;

розвивальна: продовжити формувати навички учнів аналізувати й робити висновки за спостереженням дослідів;Дієприкметниковий зворот

0

Дати поняття про дієприкметниковий зворот; навчити семикласників знаходити дієприкметникові звороти в реченнях ; формувати вміння відрізняти одиничні дієприкметники від дієприкметникових зворотів, визначати їх синтаксичну роль у реченні; розвивати вміння використовувати дієприкметникові звороти у висловлюваннях; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати любов до природи, її багатств, а також до мистецтва.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі