Користувацький вхід

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Індивідуальний план роботи під час карантину з 06. 04.20 – 24. 04. 2020 вчителя біології та хімії КЗ «НСЗШ №20 м. Нікополь Дніпропетровської області» Костюк Олександри Миколаївни.

0

Індивідуальний план роботи
під час карантину
з 06. 04.20 – 24. 04. 2020
вчителя біології та хімії КЗ «НСЗШ №20 м. Нікополь
Дніпропетровської області»
Костюк Олександри Миколаївни.«Seasons and Weather»

0

Мета уроку :
Розвивальна: розвивати пам’ять учнів, уяву, слухову і зорову пам’ять, розвивати навички аудіювання, говоріння.
Освітня: закріпити вивчену лексику й активізувати її, навчити діяти в нестандартних ситуаціях.
Практична: підвищити інтерес до вивчення англійської мови та природознавства, практично використовувати набуті знання для досягнення перемоги , розширити кругозір учнів.
Виховна: прищеплювати любов до природи, виховувати в учнів мовну культуру, інтерес до іноземної мови , навички роботи в парах.
Тип уроку: узагальнення вивченого«Природні катаклізми та їх наслідки».

0

розвиток та контроль навички монологічного мовлення за темою «Природні катаклізми та їх наслідки»; ознайомитися з правилами утворення та вживання граматичної категорії «Теперішній тривалий час».Острів "Скарбів"

0

Сценарий урока посвященный Всемирному Дню здоровья.
Тип урока: Сюжетно-ролевой.

Инвентарь и оборудование: детские костюмы для персонажей из сказки, фрукты, овощи и кубики для эстафет, лейки для танца.

Тема урока: Здоровье и питание. Интерактивная форма обучения детей начальной и средней школ

Цель урока: Рассказать и показать о формировании правильной осанке, профилактике сколиоза, витаминах и здоровом правильном питании.
Приобщить как можно больше детей к здоровому образу жизни и занятиям спорта.Позакласний захід до Міжнародного дня рідної мови для учнів 7-9 класів

0

Позакласний захід до Міжнародного дня рідної мови
для учнів 7-9 класівСценарій офіційної частини випускного вечора

0

Сценарій офіційної частини випускного вечора (вручення свідоцтв про освіту випускникам).Година спілкування : ,, Хліб життя. Різдвяний цикл".

0

Дані матеріали можна взяти за основу до проведення виховного заходу про цінність хліба у житті українського народу.Сценарій "Мої таланти виплекала школа"

0

Сценарій заключного концерту випускників базової середньої школи. Призначений для класних керівників, педагогів-організаторів. У сценарії мають місце спогади учнів про навчання, слова подяки вчителям та працівникам школи"Формування компетентності у природничих науках через ознайомлення з впливом сил тертя у побуті, природі та технологічних процесах"

0

Загальноцивілізаційні тенденції розвитку людства, динаміка і системність соціальних змін, зумовлених глобалізацією та розвитком інформаційного суспільства висувають нові вимоги до сучасної особистості, а відповідно спричинюють зміни сучасної освіти, технічних засобів, характерних для даного суспільства.Позанавчальний захід до вшанування Володимира Івасюка «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (в рамках проекту «Україна має ким пишатися»)

0

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема,, вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю. 4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі