Користувацький вхід

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:методичний посібник

0

Посібник містить сучасну інтерактивну форму організації виховної роботи з учнями по національно – патріотичному вихованню – квест, ігор станціями різноманітних напрямів.
Квест є не лише формою навчання, а й містить потужний виховний потенціал. Участь у командних квестах сприяє соціалізації дитини та формує комунікативну компетентність школяра.
Проведення квестів сприяє не лише формуванню в учнів ключових компетентностей, а також формуванню громадянина, патріота своєї держави, інтелектуально розвиненої особистості.Тренувальні вправи з граматики

0

Тренувальні граматичні вправи з англійської мови для учнів середньої школиКонтрольна робота

Контрольна робота з граматики для учнів 6 класу на відпрацювання теми минулий час.ПРЕЗЕНТАЦІЯ "МЕДІААЗБУКА: УГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ ЗА МАЛЮНКАМИ""

0

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "МЕДІААЗБУКА: УГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ ЗА МАЛЮНКАМИ". Картинки, підібрані для ілюстрації фразеологізмів, розташовані за алфавітом відповідно до перших букв відповідей. Відповіді подані у ІІ частині презентації.Презентація "Україна в роки Першої світової війни"

0

Презентація присвячена подіям на українських територіях в період Першої світової війни. В презентації коротко показано становище українських земель та виокремлено основні події що відбувалися.Поетична збірка «Зів’яле листя», загальне уявлення про її композицію. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені...». Місце любовної теми у творчості І. Франка.

0

У розробці "Поетична збірка «Зів’яле листя», загальне уявлення про її композицію. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені...» Місце любовної теми у творчості І. Франка" використано метод проектів, що допоможе вчителю на уроці формувати не лише предметні, а й ключові компетентності.Чергування голосних звуків

0

Чергування голосних звуків
Згідно з навчальною програмою для закладів загальної середньої освіти:Українська мова 5–9 кл. – Київ : Вид. дім «Освіта», 2013 (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН від 07.06.2017 №804 )- сайт МОНУ О.Авраменко Українська мова: 5 кл.: Підручник.К.: Генеза,2018Африка. Підсумковий урок

0

Розробка підсумкового уроку з географії у 7 класі на тему "Африка"план-конспект уроку

0

План-конспект уроку на тему"Спорт" Урок з використанням інтерактивних технологій. Використання QR-кодівцикл занять "На шляху до створення сім*ї"

0

Кожна молода людина, яка стоїть на порозі сімейного життя, мріє про те, щоб воно було щасливим.Побудова сім'ї, можливо, є найголовнішою справою у світі. Воно передбачає спільні зусилля двох індивідуальностей. Реалії життя засвідчують, що ще задовго до офіційного одруження в особистості формуються певні явлення про шлюб, погляди на способи внутрішньо сімейних взаємин, розподіл сімейних ролей тощо.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі