Користувацький вхід

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

Обмежити пошук фільтруванням:



Шляхи формування читацької культури і критичного мислення на уроках літератури

0

Проблема читання – одна з найважливіших в навчально-виховному процесі . Сьогодні дитина частіше надає перевагу комп’ютерній грі чи телевізійній передачі, які не вимагають того напруження вольових, емоційних, розумових зусиль, якого потребує читання. Тож слід допомогти учневі усвідомити, що твір, його автор, герої – цікаві співрозмовники, у діалозі з якими відбувається пошук відповідей на важливі для себе питання.



Розвиток критичного мислення та творчих здібностей н на уроках української мови та літератури

0

Розвиток критичного мислення та творчих здібностей учнів є одним із найважливіших завдань сучасної освіти, оскільки життя доводить, що в складних умовах, які постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до використання нових ідей, задумів, підходів та рішень.



Мова – генетичний код народу

0

Сценарій виховного заходу, мета якого формувати у молодого покоління високу патріотичну свідомість, почуття любові до рідної мови, землі, держави, пошани до видатних культурних діячів та героїв сучасності, готовність до виконання громадянських та конституційних обов'язків.



Відеоурок "Лабораторна робота 1 «Визначення середньої швидкості руху тіла»"

0

Відеоурок "Лабораторна робота 1 «Визначення середньої швидкості руху тіла»"
Проведемо практичне дослідження і обчислимо середню швидкість руху кульки по похилому жолобу. Дослідимо нерівномірний рух тіла. Давайте навчатися разом. До підручника «Фізика 7 клас". Автори: Бар'яхтар В., Божинова Ф., Кірюхін М., Кірюхіна О. (2024 р.).



Відеоурок "Нерівномірний рух. Середня швидкість"

0

Відеоурок "Нерівномірний рух. Середня швидкість"
Дізнаємося, який рух є нерівномірним і що таке середня швидкість руху. Вивчимо, про що можна дізнатися за графіками швидкості нерівномірного руху. Побачимо цікаве дослідження. Навчимося розв’язувати задачі. Давайте навчатися разом. До підручника «Фізика 7 клас". Автори: Бар'яхтар В., Божинова Ф., Кірюхін М., Кірюхіна О. (2024 р.).



Розробка виховного заходу з фізики "Космічні пригоди" (9 клас)

0

Мета: розширити пізнавальний кругозір учнів; зацікавити учнів історією розвитку космонавтики; розвивати інтерес до вивчення фізики та астрономії; виховувати вміння аналізувати, робити висновки.



РОЗРОБКА УРОКУ ФІЗИКИ "СУД НАД СИЛОЮ ТЕРТЯ" (7 КЛАС)

0

Мета: поглибити і закріпити знання про тертя і силу тертя; показати значення і практичне використання тертя на виробництві, в побуті, в природі; продовжувати розвивати інтерес учнів до вивчення фізики.
Обладнання: дерев’яний брусок, каток, динамометр, набір важків, підшипники, лінза, липучка, таблиці.



Презентація до уроку "Ukraine Uncovered"

0

Презентація до уроку "Ukraine Uncovered", яка поєднує мовну та культурну компетенції, розвиває критичне мислення, інтерактивні методи навчання, сприяє вихованню поваги до культурної спадщини України та почуття гордості за свою країну.



Ukraine uncovered

0

Урок поєднує мовну та культурну компетенції, розвиває критичне мислення, інтерактивні методи навчання, сприяє вихованню поваги до культурної спадщини України та почуття гордості за свою країну.



Микола Вороний. «Євшан-зілля». Коротко про письменника. Літописна основа поеми. Символ євшану. Тема національної пам’яті

0

Учні познайомляться з українським письменником Миколою Вороним, дізнаються про літописну основу поеми «Євшан-зілля», про символіку євшану; навчаться висловлювати судження з приводу почутого, досліджувати проблемні питання; міркувати; проводити паралелі між проблематикою у творі та сучасними реаліями.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі