Користувацький вхід

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Країна Італія

0

В презентації можна знайти різного роду інформацію про цю чудову країні: георгафічні дані, особливості італійського темпераменту та характеру, ставлення до життя, відомі страви, видатних особистостей тощо. Презентація наповнена яскравими та соковитими ілюстраціями та музичним супроводом.Відображення графічних об'єктів в Lazarus

0
tytulka_1.jpg
Відображення графічних об'єктів в Lazarus
Сьогодні ми навчимося в своїх програмах малювати різні графічні фігури. Ви побачите приклади програм, де на формі створюються графічні об'єкти, налаштовуються їхні параметри. Програмувати - це просто!


Розв'язування задач про кінетичну і потенціальну енергії тіла

0
maxresdefault_1.jpg
Розв'язування задач про кінетичну і потенціальну енергії тіла
Згадаємо формули обчислення кінетичної і потенціальної енергій.
Розв'язуються шість задач різної складності з докладним поясненням ходу рішення.


Ігрові форми у навчанні

0

Граємося чи навчаємося? У своїй роботі я часто використовую ігрові форми навчання. Чому це корисно? По перше, діти обожнюють ігри. По друге, ігри дуже вдало поєднуються з навчанням. Отже, чому варто запроваджувати ігри у навчанні і які саме ігри вдало будуть поєднуватись з темою вашого уроку? На своєму досвіді я розповім, як вдало поєднати ігри на уроках англійської мови, а саме: введення нових та повторення лексичних одиниць, читання та навіть вивчення граматики.Л.Костенко. «Крила»

0

Л.Костенко. «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини - її «крилатості», що проявляється індивідуально. Духовне багатство - найбільший скарб у житті.УКРАЇНСЬКА КУХНЯ

0

Матеріал в допомогу учителю при підготовці до уроку "Українська кухня". В цьому матеріалі приводяться приклади текстів, діалогів, лексики за темою урокуВЖИВАННЯ АКТИВНОЇ ЛЕКСИКИ В АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ.

0

Вживання активної лексики в англійській мові. Вживання фразеологічних виразів, словосполучень, те, що треба запам'ятати учням.Вживання дієслів ‘’TO SPEAK” , “TO SAY”, “ TO TELL”, “ TO TALK”.

0

Даний матеріал допоможе вчителю підготуватися до уроку, де вводиться лексика. Учні повинні запам'ятати вживання цих дієслів за правилами, які подаються в розробці.Інтерактивні форми навчання на уроках фізики

0

Даний матеріал допоможе учителю розробити аналогічні форми та методи інтерактивного навчання для ефективного засвоєння учнями матеріалуМультімедійна презентація з біологї на тему "Подорож до країни рослин"

0

Мультімедійна презентація з біології на тему "Подорож до країни рослин" може використовуватися викладачами біології під час проведення предметних тижнів природничих дисциплін в режимі дистанційного навчання. Вона містить цікаві завдання, які мають виконати здобувачі освіти для того, щоб отримати певну кількість балів і заняти призове місце. Форма проведення - гра, квест.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі