Обмежити пошук фільтруванням:
Презентація досвіду роботи вчителя математики: корекція знань учнів. Позакласна робота: розвиток здібностей учнів.
Виховна робота: розвиток компетентностей учнів.
Представлено методичні матеріали, які призначені для використання у процесі практичної діяльності педагогічних працівників. Висвітлено питання формування та розвитку позитивного мислення в учнів, які сприятимуть їх пізнавальній активності, життєвому оптимізму, покращенню ставлення до себе, створення у них позитивної « Я – Концепції» на уроках – тренінгах з основ здоров’я та в позаурочній діяльності.
Адресовано керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, вчителям основ здоров’я, класним керівникам, тренерам з освіти на основі розвитку життєвих навичок.
Тестові завдання із зарубіжної літератури 7 класу під час вивчення твору Ульфа Старка "Маленька книжка про любов"
Прикладні задачі з математики, які формують ключові компетентності учнів старшої школи
Матеріал можна використовувати під час дистанційного навчання на уроках фізичної культури та основ здоров'я.
Мета: розширювати знання учнів про антоніми; формувати вміння добирати слова, протилежні за значенням, правильно використовувати їх в усному і писемному мовленні; навчати учнів користуватись словником антонімів; збагачувати словниковий запас;
розвивати вміння працювати в парах; сприяти творчому розвитку та пізнавальній активності школярів;
виховувати відповідальність за долю рідної мови на українській землі і вірити в те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.
Урок-семінар, на якому надано коротку інформацію про виникнення математичного аналізу та його розвиток; наведено приклади застосування похідної та інтеграла до розв’язування фізичних задач.
Стаття розглядає національну ідею та її впровадження у зміст шкільної освіти засобами медіаграмотності
Здоровий спосіб життя – набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення. Для кожної людини – це щось особливе. Саме думки людини становлять основи здорового способу життя.
Родинними традиціями було колись читання книг, спільні вечері у сімейному колі, спільна праця, а зараз - домашній кінотеатр, спільні ігри, сімейна вечеря, читання книг перед сном.
Вони бувають різні: щорічні урочистості, буденні спільні заняття, ритуали для виняткових ситуацій.