Користувацький вхід

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:використання слів у прямому та переносному значеннях

0

Розробка уроку з української мови для 5 класу, тема уроку "Використання багатозначних слів у прямому та переносному значеннях"Складання анкети головного героя роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?».

0

Конспект уроку - складання анкети літературного героя , мета якого охарактеризувати процес становлення характеру героя, художні засоби відображення його складного життя, глибоких внутрішніх переживань; розвивати вміння самостійно працювати над книгою, складати анкету персонажа, давати зв'язні відповіді на питання, робити висновки, обґрунтовувати судження авторським текстомЛистівки в техніці папертоль

0

Презентація майстер-класу "Листівки в техніці папертоль" з теми "Виготовлення листівки"Виготовлення гольнички-гарбузика

1

Презентації майстер-класу "Виготовлення гольнички-гарбузика" з технології обробки текстильних матеріалів ручним способом.5 клас. Позакласне читання. В. Сухомлинський. Оповідання " Підлога буде чиста... А душа?".

0

Розробка уроку для бесіди з позакласного читання у 5 класі за твором В. Сухомлинського "Підлога буде чиста...А душа?"Теми для написання листа другу

0

10 тем ,які допоможуть учням практикувати навички письма ( написання неофіційного листа)Розробка уроку на тему: "Усний твір-опис приміщення в художньому стилі"

1

Конспект уроку з української мови для 6 класу на тему: "Усний твір-опис приміщення в художньому стилі". Урок побудовано на основі презентації.Тематична контрольна робота №1 з теми:"Засоби масової інформації" для 8 клас (за підручником А.Несвіт) з теми: "Україна.Київ"

0

на допомогу вчителю англійської мови. Тематична контрольна робота №1 для 8 класу за підручником Алли Несвіт (у двох варіантах)Формування дизайнерського мислення у школярів на уроках образотворчого мистецтва.

0

Формування дизайнерського мислення у школярів на уроках
образотворчого мистецтва.
Формування мислення людини завжди знаходило своє відображення у дослідженнях провідних науковців минулого і сучасності, ми розглядаємо мислення у розумінні професійнохудожньої діяльності, а саме дизайнерського мислення та його особливостей в процесі вивчення основ формоутворення.Завдання на формування компетентностей на уроках географії

0

Завдання практичного характеру на формування компетентностей на уроках географії,6 клас

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі