Користувацький вхід

Останні публікації

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Осип Турянський "Поза межами болю"

0

Презентація стане в нагоді вчителям і учням під час вивчення психологічної поеми в прозі"Поза межами болю". До презентації додаються тестові завдання.Олесь Гончар "Собор"

0

Роман Олеся Гончара "Собор" залишається актуальним донині, бо, на жаль, не зникли "юшкоїди", батькопродавці, гине довкілля, знищуються пам'ятки історії, серед частини молоді панує бездуховність.
Презентація стане в нагоді тим, хто буде вивчати цей твір на уроці позакласного читання. Пишучи власне висловлювання на ЗНО, учні можуть влучно використовувати приклади із цього роману.Презентация: "Личность и деятельность Александра Великого из исторических источников"

0

Практичне заняття. «Особистість і діяльність Александра Великого за історичними джерелами».

Мета: познайомитися з особистістю Александра Македонського та розкрити особливості його характеру; розкрити особливості Східного походу та утворення імперії; розвивати уміння працювати з історичними джерелами та робити висновки за ними; вчитися працювати з картою,виховувати у учнів особисті якості на прикладі особистості Александра Македонського.Літературно-музичне свято до Дня рідної мови «Люби свій край, моя дитино, Тут з-під верби джерельце б’є… А рідна мова й Україна – Це найдорожче, що в нас є!»

0

Мета: сприяти формуванню пошани до рідної мови, звичаїв і традицій українського народу; розвивати в учнів естетичне чуття, пізнавальну активність; виховувати національну свідомість, почуття патріотизму.
Обладнання: зала прикрашена вишитими рушниками; символи України, вислови про мову, виставка книг народознавчої тематики.Методические материалы для лабораторной работы на тему "Создание электронных презентаций в среде программы Power Point"

0

Microsoft PowerPoint предоставляет больше возможностей для создания и совместного использования динамических презентаций.
Этому способствуют широкие возможности работы с видео- и аудиофайлами позволяющие создавать лаконичные и яркие видеоролики.
Новые и улучшенные средства редактирования видео и фотографий, графические элементы SmartArt™ и эффекты анимации позволят привлечь внимание к презентации.Методические указания к лабораторной работе на тему "Создание таблиц на Web-страницах."

0

Экономическая и техническая информация часто представляются в виде таблиц.
Язык HTML имеет развитые возможности для описания таких объектов.Методические указания к лабораторной работе на тему "Интернет-маркетинг. Исследование рынка."

0

Для исследования рынка необходимо: Выбрать рыночную нишу, определить трафик, который соответствует имеющимся сайтам в этой нише, определить информационный товар или реальный товар (услугу) при помощи которого Ваш ресурс будет зарабатывать в Интернете.Методические материалы для лабораторной работы на тему "Обеспечение безопасности систем электронной коммерции"

0

Наиболее надежными считаются системы криптографического кодирования информации с открытым ключом. В этом случае выбирается закрытый ключ, который известен только владельцу, и на основе которого генерируется открытый ключ, сообщаемый всем корреспондентам. При помощи открытого ключа каждый может зашифровать передаваемую информацию, но расшифровать ее может только владелец закрытого ключа.Презентація «Тип Кільчастих червів»

0

Презентація з теми "Тип Кільчастих червів" допоможе учням за допомогою малюнків і простих схем зрозуміти зовнішню будову даних представників, краще вивчити особливості внутрішньої будови та осмислити значення цих тварин на нашій планеті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі