Користувацький вхід

Останні публікації

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:План дистанційного навчання з фізичної культури

0

План дистанційного навчання з фізичної культури з теми легка атлетика для 5,6,10 класів.Презентація Джек Лондон «Жага до життя». Сильний людський характер в екстремальній ситуації

0

Мета презентації - ознайомити учнів із подальшим розвитком подій в оповіданні Д. Лондона; допомогти учням усвідомити його ідейно-художні особливості, пізнавальну та виховну спрямованість.Презентація до години спілкування "Ти серед людей і люди навколо тебе"

0

Презентація сприяє формуванню в класі дружніх відносин, виховує взаєморозуміння і взаємоповагу, вчить аналізувати свої вчинки та вчинки оточення, виховує людяність, чемність, етичні норми поведінки.Презентація на тему "Світлові явища"

0

Презентація допоможе учням відтворити в пам'яті основні закони геометричної оптики, поняття точкового джерела світла, зображення в плоскому дзеркалі, сонячне та місячне затемнення.Урок по темі "Механічна робота".

0

формування розуміння учнями поняття механічної роботи; вміння розв’язувати задачі на обчислення роботи;
- виховувати зацікавленість до предмету, працьовитість, увагу, самостійність, прагнення отримувати нові знання;
- розвивати в учнях уміння встановлювати взаємозв’язки між фізичними величинами, явищами і процесами, логічне мислення, вміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати." Відсотки "

0

Тест для перевірки рівня засвоєння знань з теми "Відсотки" для учнів 5 класупозаурочний захід до дня поезії

1

Позаурочний захід " Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" присвячений дню поезіїПозакласний захід "Щастя бути разом", 8 клас

0

Позакласний захід Щастя бути разом у 8 класі направлений на зміцнення родинних зв’язків, кращого пізнання одне одного, що є актуальним для учнів підліткового віку; виховання поваги до свого роду та свого коріння.Конспект уроку з біології "Органи та системи органів тваринних організмів"

0

Конспект уроку
Тема: Органи та системи органів тваринних організмів
Мета: розглянути загальний план будови і функцій органів та систем органів тварин; визначити значення систем органів у тваринному організмі; розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, висловлювати свою думку; розвивати логічне мислення, творчий потенціал; виховувати етично-ціннісне ставлення до природи, працелюбність, культуру спілкування.
Очікувані результати: учні називають органи тварин, системи органів тварин та їхні функції; описують будову тіла тварин.
Обладнання: зошит, підручник, кросворд,схемиКонспект уроку з біології "Кільчасті черви. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування. Різноманітність кільчастих червів, роль у природі та значення в житті людини."

0

КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема: Кільчасті черви. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування. Різноманітність кільчастих червів, роль у природі та значення в житті людини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі