Обмежити пошук фільтруванням:
ЗАСТОСУВАННЯ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЗАДАЧ ПІД ЧАС ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИ
Анотація. У статті висвітлюється досвід застосування компетентнісних задач та завдань на уроках фізики.
Ключові слова: компетентнісний підхід, компетентнісні завдання, класифікація компетентнісних завдань, вимоги до складання компетентнісних завдань.
Виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності; долучення до волонтерського руху, допомога армії; глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні, тих, хто втратив житло або був змушений його покинути; розвит
Відеоурок "Експериментальна робота «Вимірювання розмірів малих тіл методом рядів»"
Дізнаємося, як проводити і оформляти дослідницькі роботи. Вивчимо методи вимірювання розмірів малих тіл. Познайомимося з методом рядів. Навчимося самостійно проводити фізичне дослідження. Давайте навчатися разом. До підручника «Фізика 7 клас". Автори: Бар'яхтар В., Божинова Ф., Кірюхін М., Кірюхіна О. (2024 р.).
Конспект уроку технологій у 5 класі (хлопці). "Процес розмічання заготовок "
Урок геометрії у 8 класі. Паралелограм та його види.Узагальнення та систематизація вивченого
Інтелектуальна гра "У світі казки", 5 клас, на уроці зарубіжної літератури
Методична робота присвячена вивченню технології побудови стереометричних зображень, зокрема геометричних тіл, таких як призми та піраміди, за допомогою програмного середовища GeoGebra. Описано проблеми, з якими стикаються учні при вивченні стереометрії, зокрема труднощі з просторовим уявленням та проектуванням об'ємних фігур на площину. Розглянуто базові поняття паралельного проектування, методи зображення плоских фігур (трикутників, паралелограмів, трапецій) та кола.
У статті представлено вправи на застосування основних властивостей функцій, знання яких дає можливість розв’язувати рівняння і нерівності досить просто і елегантно.
У розробці проаналізовано деякі характерні для більшості абітурієнтів помилки з математики: при застосуванні методу інтервалів, розв’язуванні текстових задач, показникових та логарифмічних нерівностей, диференціюванні складеної функції.
У розробці подано основні питання теми "Степенева функція" у вигляді опорного конспекту, типові вправи на застосування властивостей степеня та кореня n-го степеня, завдання на розв’язування ірраціональних рівнянь.