Користувацький вхід

Останні публікації

Середня школа + 11 клас + 10 клас + 9 клас + 8 клас + 7 клас + 6 клас + 5 клас

Обмежити пошук фільтруванням:ІКТ на уроках фізики. Лабораторна робота "Дослідження звукових коливань різноманітних джерел звуку за допомогою сучасних цифрових засобів"

0

Навчити учнів використовувати сучасні цифрові ґаджети, можливості освітніх мереж для підвищення якості навчання та розвитку інформаційної компетентності.Методична розробка заняття з біології та екології «Генетика статі. Успадкування, зчеплене зі статтю»

0

Тема. Генетика статі. Успадкування, зчеплене зі статтю.
Мета: сформувати уявлення про успадкування, зчеплене зі статтю, його особливості.
Обладнання та матеріали: таблиці зі схемами успадкування, зчепленого зі статтю, схеми, де гетерогаметною є жіноча стать, і схеми, де гетерогаметною є чоловіча стать.
Базові поняття і терміни: статеві хромосоми, аутосоми, гетерогаметна стать, гомогаметна стать, гемізиготний стан гена, успадкування, зчеплене зі статтю.Методична розробка заняття з анатомії, фізіології та гігієни «Умовні рефлекси, їхнє значення»

0

Тема. Умовні рефлекси, їхнє значення.
Мета: сформувати загальне уявлення про особливості й механізми утворення безумовних рефлексів, їхнє біологічне значення.
Обладнання та матеріали: таблиці зі схемами рефлекторної дуги умовного рефлексу, методами утворення умовних рефлексів у людини.
Базові поняття і терміни: умовний рефлекс, тимчасовий нервовий зв’язок, безумовний рефлекс, умовний подразник, безумовний подразник.зарубіжна література Сценарій "Поети і музи"

0

ч
Через поезію, любовну лірику допомогти учням дізнатися що ж таке кохання, яке воно буває;
висвітлити одне з найглибших людьских почуттів до жінки.
Виховувати в учнів шанобливе,чисте ставлення до почуттів.ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ 6 КЛАСУ За підручником Басай Н.П. Німецька мова ( як друга іноземна мова)

0

Основні завдання:
Ознайомити учнів з новою лексикою та активізувати її вживання.
Навчити правильно вживати прийменники.
Удосконалювати техніку читання про себе.ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ 6 КЛАСУ За підручником Geni@l A1

0

Допомога в поетапній розробці уроку за підручником Geni@l A1. Для практичного використання.Сценарій свята «ABC-Fest»

0

Сценарій свята для п'ятикласників, які вивчають німецьку мову, як другу іноземну.Україна #30ua: втілені мрії про незалежність

0

Мета: формування в учнів патріотичних почуттів через усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу; укріпити в дітей та підлітків почуття гордості за свою молоду державу, інтерес та повагу до надбань українського народу; розвинути в ученицях і учнях громадянську й соціальну компетентності, комунікативні навички, уміння співпрацювати, логічно, критично й образно мислити, пам’ять, увагу та уяву.Перший урок

0

Гра створена у Power point - презентація, що дає можливість провести гру як у класі так і дистанційно.
Учасники по черзі обирають прямокутник на ігровому полі, якщо команда «влучає», то має можливість відповісти на питання та заробити бал, якщо «не влучає»- хід переходить іншій команді.
На ігровому полі заховано 13 кораблів – 24 запитання.Конспект уроку геометрії 9 клас "Координатна площина"

0

g9_01_sayt.png

Геометрія 9 клас // Урок 01 Координатна площина

План вивчення матеріалу:
1. Координатна площина
2. Координатні чверті
3. Цікаво. Де використовують координати?
4. Розв'язування типових завдань

Завантажуйте також презентацію "Координатна площина", яка доповнює цей конспект.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі