Користувацький вхід

Останні публікації

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лексичні тести другого рівня складності для учнів 7-9 класів

0

Тести другого рівня складності для учнів 7-9 класів можуть бути використовані вчителями для розширення словникового запасу.Практичне ознайомлення учнів 1-го класу з тестовими методиками на уроках «Я досліджую світ»

0

Матеріал створено з метою ознайомлення учнів першого класу з тестовими методиками. Може бути використаний як підсумок тем "Жива та нежива природа. Природні та рукотворні об'єкти"Робота та енергія

0

Тести розроблено згідно навчальної програми і застосовуються як короткочасна перевірка знань з теми "Робота та енергія"Лексичні тести

0

Корисні тести для опрацювання лексичного матеріалу за темами спілкування - для учнів 7-9 класівЛІТЕРАТУРНІ НАПРЯМИ В РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО ПИСЬМЕНСТВА: РЕАЛІЗМ, НАТУРАЛІЗМ, МОДЕРНІЗМ (ТЕСТИ ДЛЯ КЛАСІВ ГУМАНІТАРНОГО ПРОФІЛЮ у трьох частинах частина друга)

0

ЛІТЕРАТУРНІ НАПРЯМИ В РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО ПИСЬМЕНСТВА: РЕАЛІЗМ, НАТУРАЛІЗМ, МОДЕРНІЗМ (ТЕСТИ ДЛЯ КЛАСІВ ГУМАНІТАРНОГО ПРОФІЛЮ)
Частина2Тест "Множення десяткових дробів"

0

Тест для учнів 5 класу для перевірки засвоєння знань по темі "Множення десяткових дробів"Тест " Десятковий запис дробових чисел "

0

Тест для 5 класу для перевірки знань за темою "Десятковий запис дробових чисел"Тестові завдання для підготовки до ЗНО учнів 11 класу за темою "Квадратична функція"

0

Тестове завдання для підготовки до ЗНО може бути використане як самостійна або контрольна робота. Рекомендується використовувати в темі "Повторення і узагальнення" в 11 класі. Також можна використовувати під час факультативних занять з підготовки до ЗНО.Тестова робота з теми "Речення"

0

Тестова робота з теми "Речення" може бути використана для узагальнення знань з даної теми.Конрольна робота по темі "Day by Day" 3клас за підручником О. Карп'юк

0

Контрольна робота. Тема "Day by Day". Клас 3 за підручником О. Карп'юк

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі