Користувацький вхід

Останні публікації

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Експрес - контроль з англійської мови для 5-8 класів

0

Тестові завдання для проаведення експрес контроль з англійської мови для 5-8 класівКонтрольні роботи з англійської мови для учнів 7 класів.

0

Контрольна робота з англійської мови за підручником О.Д Карп"юк містить 4 завдання( два варіанта).Тестові завдання. Тема "Київська Русь"

0

Тестові завдання з теми "Київська держава" для підготовки до ЗНО.
2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.Тестові завдання 2 урок Україна в першій половиниі 16 ст.

1

Тестові завдання для перевірки знань учнів. 2 урок Україна в першій половині 16 ст.". 2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.Тестові завдання з фізики, розділ "Механіка"

0

Тестові завдання за розділом "Механіка" для поточного контролю знань на уроках фізики:ТЕСТИ. Українська мова. 10 клас

0

Матеріал може бути використаний для підготовки учнів до ЗНО з української мови та контрольних робіт за темами " Фонетика", "Іменник", "Прикметник", "Лексикологія. Фразеологія", "Орфоепічні норми", "Подовження та подвоєння приголосних", "Правопис префіксів та суфіксів"Контрольна робота

1

Контрольна робота з теми «Творчість В. Стефаника та Лесі Українки» 10 класТестові завдання для 8 класу з мистецтва "Стиль бароко, рококо, класицизм"

1

узагальнення знань і навчальних досягнень учнів з тем, повторення пройденого матеріалу; розвивати вміння учнів розпізнавати зорово зображення шедеврів різних стилів мистецтва, виконувати практичні завдання.Контрольна робота з теми «Кисень», 7 клас

0

Різнорівнева контрольна робота, дає можливість перевірити рівень знань з даної теми та сприяє формуванню основних життєвих компетенцій учнів.контрольна робота 2 клас "Свята"

0

контрольна робота у 2 класі на тему "Свята" до підручника А Несвіт.
містить 4 завдання (два варіанти).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі