Користувацький вхід

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Підсумкова контрольна робота з біології I семестр

0

Для підсумкового та семестрового контролю запропоновані завдання, що дають можливість оцінювати навчальні досягнення учнів за І-ІV рівнями складності.
Використання таких завдань під час підсумкових уроків дозволяє одночасно організувати роботу всіх учнів групи.
Даний матеріал носить актуальний, новаторський характер і є умовою розвитку сучасної освіти, так як сприяє якісній підготовці до ЗНО з біології в межах навчальної програми.Самостійні і контрольні роботи з математики

0

Пропонований навчально-методичний посібник призначений для проведення самостійних робіт навчального і перевірного характеру та тематичного контрольного оцінювання. Самостійні роботи дані з кожної теми, а контрольні роботи з 2-3 тем у відповідності з рекомендаціями Міністерства освіти України.Selbstarbeit zum Thema „Sport“ für die 8. Klasse

0

Selbstarbeit zum Thema „Sport“ für die 8. KlasseОРІЄНТОВНІ ТЕКСТИ ТА ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПІДСУМКОВИХ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Завдання контрольних робіт охоплюють основні теми з української мови для 2 класу. , тому контрольну роботу слід виконувати після опрацювання програмового матеріалу - засвоївши теоретичні відомості з дисципліни й виробивши практичні навички.контрольна робота

контрольна робота з англійської мови у 5 класі за підручником О.КарпюкКонтрольна робота з української літератури для 9 класу «Слово о полку Ігоревім. Творчість Г.Сковороди»

1

За допомогою запропонованих завдань виявити в учнів рівень знань, умінь та навичок з вивченої теми; розвивати увагу, пам’ять, спритність, уміння акумулювати отриманні знання і застосовувати їх під час виконання завдань; виховувати працьовитість, наполегливість, старанність; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.Тести для тематичного контролю знань з географії (6 клас)

1

Дані тести рекомендується для контрольної перевірки знань учні 6 класу з різних тем. Вони можуть чітко показати, як учні засвоїли матеріал по всім темам, показати недоліки в роботі вчителя, якщо масово діти не відповідатимуть на якісь одинакові питання. І також тести продемонструють, як учні готувалися та вчили домашні завдання.Художня культура. 11 клас. Музична культура Індії і Далекого Сходу. Тести.

0

Перевірка знань учнів 11 класу з дисципліни "Художня культура" за темою "Музична культура Індії і Далекого Сходу".Художня культура. 10 клас. Музична культура України ХІХ ст. Тести.

2

Тести для перевірки знань учнів 10 класу з дисципліни "Художня культура" за темою "Музична культура України ХІХ століття".Мистецтво. 9 клас. Лабіринтами художньої абстракції.Тести.

2

Тести для перевірки знань учнів 9 класу за темою "Лабіринтами художньої абстракції" з дисципліни "Мистецтво".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі