Користувацький вхід

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Підсумкові тести з статистики

0

Підсумкові тести, для студентів містять різнорівневі тестові завдання з курсу навчальної дисципліни «Статистика», сформовані на базі пакету програми для проведення тестування SunRav TestOfficePro 4. Програма дозволяє здійснювати тестування з наступним виведення результатів на монітор.
Робота призначена насамперед для студентів спеціальності 072"Фінанси, банківська справа та страхування" вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації і, на мою думку, може широко використовуватись під час підготовки до занять з дисципліни «Статистика» на ІІ курсі.Тестові завдання для 10 класу з теми «Загальна характеристика Європи»

0

тестові завдання (4 рівнів) для узагальнення та перевірки знань учнів 10 класу за новою програмою. Тема: "Загальна характеристика Єврори"Контрольна робота №6 (тестові завдання). Прикметник.

0

Дана контрольна робота містить тестові завдання по темі:"Прикметник" ,6 класКонтрольна робота №5 і тестові завдання. Фонетика. Графіка, Орфоепія. Орфографія

0

Тренувальні вправи. Контрольна робота №5 і тестові завдання. Фонетика. Графіка, Орфоепія. ОрфографіяТехнологія зберігання та переробки продукції рослинництва (тестовий контроль знань студентів)

0

Підсумковий контроль знань студентів розроблений згідно робочої навчальної програми, складеної на підставі навчальної програми дисципліни, затвердженої Департаментом науково-освітнього забезпечення АПК та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України 16 серпня 2013 р., який включає в себе теоретичну частину у вигляді тестів та практичну. Розроблений у програмному забезпечені АЙРЕН.Узагальнення за темою «Відлік часу в історії» для 5 класу (тестові завдання)

0

Узагальнення за темою "Відлік часу в історії" 5 клас. Тестові завдання.Reading Comprehension Tests

0

Тести для контролю читання розроблені для учнів 5-6 класів. Reading Comprehension TestsKontrollarbeit zum Thema "Meine Familie und meine Freunde", Klasse 7(3)

0

Контрольна робота до пiдручника Свiтлани Сотникової "H@llo, Freunde 7(3)" з першої теми "Меine Familie und meine Freunde"Тематичний контроль з теми «Де відбувається історія» (5 клас)

0

Тестові завдання з історії України для учнів 5 класу за розділом «ДЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ ІСТОРІЯ».Контрольна робота

0

Українська мова 6 клас
Тематична контрольна робота №1
Повторення, узагальнення та поглиблення вивченого у 5 класі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі