Користувацький вхід

Останні публікації

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:контрольна робота

0

Контрольна робота для 10 класу(рівень стандарту). Перевірити знання учнів із запропонованої темиТести з Української літератури

0

Тести з Української літератури для 10-11 класу, для перевірки засвоєних знань в учнів та студентів.Підсумкові контрольні роботи з алгебри та геометрії за І семестр, 7 клас

0

Підсумкові контрольні роботи з алгебри та геометрії за І семестр, 7 класКонтрольна робота на тему "Рівномірний рух по колу. Коливальний рух"

Мета контрольної роботи: перевірити засвоєння учнями матеріалу з теми "Механічний рух II частина. Рівномірний рух по колу. Коливальний рух."
Завдання різнорівневі, що дає можливість особистісного підходу до навчання.Дидактичні матеріали з фізики для 11 класу (контрольні роботи у вигляді ЗНО)

0

Чотири тематичні контрольні роботи для 11-го класу математично-природничого профілю у вигляді завдань ЗНО. Складено Реутовою Т.В. по два варіанта кожної роботи за допомогою комплексного видання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Фізика» (укладачі: Н.І. Струж, В.М. Мацюк, С.І. Остап’юк, видавництво Тернопіль: «Підручники і посібники», 2016 року).
Адресовано вчителям фізики закладів загальної середньої освіти з метою методичної допомоги організації підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.Контрольна робота з природознавства

0

Матеріал контрольної роботи відповідає змісту теми з природознавства "Природа восени", 2 класКонтрольна робота на тему "Африка"

0

Контрольна робота розрахована для учнів 7 класу. Завдання роботи відповідають чинній програмі на 2018-2019 навчальний рік.Контрольна робота з теми «Вуглеводні. Бензен»

0

Анотація
Для застосування одержаних знань по темі «Вуглеводні. Бензен» розглядаються приклади розв’язання завдань:
1. Визначення назви вуглеводню по його формулі;
2. Складання формул по назвам;
3. Складання формул гомологів;
4. Складання рівнянь реакцій, за допомогою яких можна одержати вуглеводні;
5. Складання рівнянь реакцій, що характеризують хімічні властивості вуглеводнівПеревірочні роботи до тем «Сонети В.Шекспіра», «Трагедія В.Шекспіра «Гамлет»»

0

Перевірочні роботи до тем «Сонети В.Шекспіра», «Трагедія В.Шекспіра «Гамлет»». Літературний диктант. Тестування.Методична розробка для підготовки і проведення модульного контролю з тем: "Функції багатьох змінних. Диференціальні рівняння. Числові ряди"

0

Методична розробка призначена для студентів спеціальностей 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», 5.03050901 «Бухгалтерський облік», а також викладачам, які ведуть практичні заняття з вищої математики.
Методична розробка має перелік теоретичних питань, які допоможуть студентам підготуватися до модульного контролю.
Завдання модульного контролю представлені в розрізі 6 варіантів і рівноцінні за ступенем складності. Матеріал представлений у необхідній кількості для використання його як роздаткового для кожного студента при проведенні модульного контролю.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі