Користувацький вхід

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести для робітничої спеціальності. Монтажник гіпсокартонних конструкцій

0

Тести для робітничої спеціальності. Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Створены для оцінювання навичок та набутих знань в професії.Контрольна робота з теми: "Проза" (11 клас, українська література)

1

Контрольна робота з української літератури для учнів 11 класу ( профільний рівень, три години на тиждень).Контрольна робота з теми: "Творчість П. Куліша, Марка Вовчка" (9 клас)

0

Контрольна робота (різнорівнева) за творчістю П. Куліша та Марка Вовчка.Reading Comprehension Test “Crime or hobby?”

0

Контрольна робота з читання (8 клас; темa "Technology") містить у собі текст та завдання до нього. Мета - перевірити рівень знань учнів з читання, удосконалювати навички читання, перевірити рівень розуміння учнів з теми.Діагностична робота "Досліджую текст"

0

Діагностична робота за Типовою програмою О. Савченко з української мови 2 клас НУШ за темою "Текст"Анкета для батьків (Безпека життєдіяльності дитини)

0

Анкета для батьків
(Безпека життєдіяльності дитини)
ПІП батьків______________________________

1. Чи залишаєте Ви свою дитину саму вдома?_________________
2. Чи дозволяєте Ви їй гуляти самій у дворі? __________________
3. Чи дозволяєте Ви дитині підходити до телефону? ____________
4. Чи дозволяєте Ви відчиняти дитині вхідні двері? ____________
5. До кого дитина може звернутися за допомогою, Чи знає вона телефони родичів, сусідів? _______________________________
_________________________________________________________Збірник тестових завдань з дисципліни Основи торговельного підприємництва

0

Контроль та оцінка в будь-якому виді діяльності завжди суттєво безпосередньо впливають на її якість та ефективність, на ставлення людини до виконання обов'язків, на розвиток почуття відповідальності за стан справ і мотивації цілеспрямованої діяльності.Котрольна робота для 5 класу "Hobbies"

0


Котрольна робота для 5 класу "Hobbies"

Даний матеріап є контрольною роботою для учнів 5 класу. Цей матеріал можна використати під час опрацювання на уроці та в позакласній діяльностіТест «GRAMMAR. TEST.»

0

Тест для проверки знаний, позволяющий быстро и надежно выявить слабые места в ходе изучения грамматики английского языка. Возможность самоконтроля и взаимоконтроля обучающихся.Test «ВИКОРИСТАННЯ ЗАЙМЕННИКІВ»

0

Займенник є найбільш абстрагованою частиною мови. Свого конкретного лексичного значення займенники набувають лише у сфері мовлення, коли вони використовуються у відповідному контексті, у зв’язку з конкретною ситуацією, співвідносяться з іменниками, прикметниками, числівниками. Причому одні займенники мають узагальнено-предметне значення, інші – узагальнено-якісне або узагальнено – кількісне значення.

Отже, займенник – це самостійна частина мови, яка об’єднує слова, що не називають особи, предмета, ознаки предметів, їх кількості чи порядку при лічбі, а лише вказують на них.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі