Користувацький вхід

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Завдання для повторення географічної номенклатури. 7 клас

0

Завдання для повторення географічної номенклатури. Для учнів 7 класу загальноосвітньої школи.Комбінована діагностична робота з математики для учнів 3 класу

0

Комбінована діагностична робота з математики для учнів 3 класу.Система завдань спрямована на формування й закріплення обчислювальних умінь.
Завдання за своїм змістом відповідають Державному стандарту початкової освітиТестові завдання для підсумкового контролю навчальних досягнень учнів з предмету "Будова автомобіля"

0

Тестові завдання для підсумкового контролю навчальних досягнень учнів з предмету "Будова автомобіля"Будова автомобілів. Програмований посібник.

0

Даний програмований посібник містить тестові завдання з предмета
«Будова автомобілів» і може бути використаний викладачами спеціальних дисциплін для підготовки до занять чи тематичного оцінювання.

Розраховано на викладачів та учнів сільських професійно-технічних навчальних закладів, навчально-курсових комбінатів та автолюбителів.ТЕСТ З ІСТОРІЯ УКРАЇНИ «ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА»

0

ТЕСТ З ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
«ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА» підходить для проведення узагальнення.Діагностична робота. Українська мова. Тема: "Числівник" 3 клас. НУШ

0

Пропоную діагностичну роботу на тему "Числівник", розроблену до підручника І. Большакової, М. Пристінської Українська мова. 3 клас. Друга частина. За типовою освітньою програмою Р. Шияна. Робота містить різні завдання, а також таблицю самооцінювання учня і таблицю для оцінки роботи вчителем з індексами.Діагностична робота з математики для 3 класу за підручником Сворцової С.О. і Онопрієнко О.В.

0

Діагностична робота з математики для 3 класу за підручником Сворцової С.О. і Онопрієнко О.В. на тему "Тисяча. Усне додавання і віднімання, множення і ділення в межах тисячі"Контрольна робота з математики для 6 класу. Множення та ділення раціональних чисел

0

Добірка завлань для контрольної роботи з математики для учнів 6 класу. Тексти завдань Призначено для вчителів математики, учнів 6 класу загальноосвітніх закладів. Містить чотири варіанти. В кожному варіанті завдання з різними завданнями за рівнем складності.Тест-анкета для вихователів на тему "Конструювання"

0

Тест-анкета для педагогів

Термін проведення: лютий 2021 року
Тема: конструктивно-будівельна діяльність
ПІП педагога: ___________________________________________________

1. Освітня лінія «Гра дитини» передбачає ...
а) формування почуття краси в її різних проявах, ціннісного ставлення до змісту предметного світу та світу мистецтва, розвиток творчих здібностей, формування елементарних трудових, технологічних та художньо-продуктивних навичок, самостійності, культури та безпеки праці.Тестові завдання з професії "Штукатур"

0

Тестові завдання з професії "штукатур" ІІІ розряду для використання під час виробничого навчання

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі