Користувацький вхід

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературна казка. О.С.Пушкін,Г.К.Андерсен,О.Уальд

0

Перевірити рівень засвоєння учнями знань із тем ,розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиціВступ.Казки народів світу

0

Розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці(НЛ-4),логічне мислення ,зв'язне мовлення,концентрувати увагу ,виокремлювати найголовніше;перевірити рівень засвоєння учнями знань із темМіхаель Енде "Джим Гудзик і машиніст Лукас"

0

Перевірити знання учнями змісту твору Міхаеля Енде "Джим Гудзик і машиніст Лукас"Контрольні роботи з географії у 8 класі

0

Контрольні роботи з географії у 8 класі. Тема „Географічна карта та робота з нею”, „Географічний простір України” (І семестр). Тема „Населення України та світу” (ІІ семестр).
Завдання для перевірки рівня навчальних досягнень складені відповідно до вимог рекомендацій до нової програми з географії для учнів 8 класу.Методичні рекомендації розробки пакету комплексної контрольної роботи з навчальної дисципліни "Правознавство"

0

Методичні рекомендації розробки пакету комплексної контрольної роботи з навчальної дисципліни "Правознавство" для студентів ІІІ курсу спеціальності 071 "Облік і оподаткування", 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"Test zum Thema «Ernӓhrung»

0

Контрольна робота для 10 класу (основна мова) до пiдручника Deutsch (10. Lernjahr, Standardkurs) : Lehrbuch für die 10. Klasse der allgemeinbildenden
Schulen / Svitlana Sotnykova, Ganna GogolyevaКонтрольна робота з теми «Демократичне суспільство та його цінності»

0

Контрольна робота з теми «Демократичне суспільство та його цінності»
Громадянська освіта 10 клас.Контрольна робота "The World of Cinema and Theatre"

0

Підсумкова контрольна робота з теми "Кіно і театр" (за підручником А.Несвіт. 7 клас)Анкета "Організація трудової діяльності дітей в дошкільному закладі"

0

Серед пріоритетних напрямів роботи дошкільного навчального закладу є трудове виховання дітей дошкільного віку. Під час праці у дітей дошкільного віку формується загальне позитивне ставлення до навколишнього життя. Вдало виконана робота приносить дітям відчуття радості, задоволення, корисності своєї невеликої справи. Досягнення мети викликає у дітей бажання працювати, додає їм упевненості у своїх діях.Тематичне оцінювання "Національно-визвольна війна українського народу проти польського панування під проводом Б. Хмельницького".

0

Завдання дають можливість оцінити та перевірити набуті учнями знання з
теми "Національно-визвольна війна українського народу проти польського панування під проводом Б. Хмельницького".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі