Користувацький вхід

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Із літератури доби бароко і класицизму

0

Матеріал містить тестові завдання у двох варіантах для перевірки рівня засвоєння теми із зарубіжної літератури учнями 8 класу.Контрольна робота з теми:"Дієприслівник"

0

Контрольна робота з теми:"Дієприслівник". Завдання складені відповідно чинної програми. Має 13 завдань, з яких 9 - на встановлення однієї правильної відповіді, 2- на відповідність і 2 - робота з реченнями.Завдання до комплексної контрольної роботи з навчальної дисципліни "Основи комп'ютерних технологій" для студентів спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

0

Комплексна контрольна робота - важливий етап перевірки теоретичних знань і практичних вмінь студентів по закінченню вивчення курсу дисципліни.Контрольна робота з української мови 5 клас

0

Контрольна робота на тему "Словосполучення і речення" 5 клас. Тести і завдання.Перевірна робота з природознавства для 4 класу за темою «Євразія»

0

Перевірна робота з природознавства у 4 класі за темою "Євразія". Робота на два варіанти.Контрольна робота з теми: "Перша світова війна"

0

Контрольна робота складається із різнорівневих тестових завдань для двох варіантів.Презентація до корекційно-розвивального заняття

0

Презентація до корекційно-розвивального заняття практичного психолога з дітьми середнього дошкільного вікуЗбірник тематичних атестацій з предмету «Устаткування підприємств харчування професія «Кухар» ІІІ та ІV розряду.

0

Даний посібник допоможе набути учням необхідних, для майбутньої професії, знань, формувати здатність думати самостійно та творчо.
Тематичні атестації складаються з тестових завдань для самоконтролю та перевірки знань,варіанти вирішення допоможуть краще засвоїти навчальний матеріал. Стане в нагоді викладачам предметів «Устаткування підприємств харчування» та «Організація виробництва та обслуговування» за професією «Кухар».Контрольна робота "Сучасна модерна проза"

0

Контрольна тестова робота для учнів 10 класу "Сучасна модерна проза" (М. КОЦЮБИНСЬКИЙ, О. КОБИЛЯНСЬКА, В. СТЕФАНИК, В. ВИННИЧЕНКО)Використання тестових технологій для контролю навчальних досягнень учнів на уроках спецпредметів автотранспортного напрямку

0

Матеріали цієї роботи складені у відповідності до Державних стандартів, будуть корисними викладачам спеціальних предметів автотранспортного напрямку
Запропонована методика –це проведення тестового контролю знань учнів з використанням ІКТ та програмного засобу MyTest.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі