Користувацький вхід

Останні публікації

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

Обмежити пошук фільтруванням:тестові завдання для 9 класу

0

Ці тестові завдання вчитель зможе використати для перевірки знань учнів у 9 класі,як на уроці так як і на контрольній роботіЛітературний диктант "Закінчи речення"

0

Диктант "Закінчи речення" За темою "Давньоримська поєзія" вчитель зможе використати для перевірки знаннь учнів з поданої темиТестове завдання "Професії" для 9 класу

0

Тестова робота для учнів 9 класу для перевірки вивчення лексичних одиниць з теми "Професії"Літературний диктант

0

Літературний диктант
Закінчив речення(за поемою Гомера)
1.В основу Ілліади покладено...
2.Твір називається так тому...
3.Війна між греками і троянцями розпочалася через...
5.Правителем Трохи був...
6.Ахілл це...
7.З Ахіллом пов'язаний фразеологізм...
8.Гектор -це...
9.Аххіл присягнув...
10.Троянська війна тривала...
11.Друг Аххіла Патрокл загинув від руки...
12Ахейцям у війні допомагала богиня
13.Пріам звернувся до Ахілла з проханням
14.Бог-Коваль Гефест зробив для АххілаДіагностувальна робота "Множення і ділення 2 і 3"

0

Діагностувальна робота з математики для 2 класу. Перевірка множення і ділення чисел 2 і 3.Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 6 класі»

0

Перевірка мовної теми у 7 класі «Повторення та узагальнення вивченого в 6 класі» ( для класів з російською мовою навчання)Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 5 класі»

0

6 клас.Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 5 класі» ( для класів з російською мовою навчання ).Фізичний диктант. 11 клас. Електромагнетизм.

1

Фізичний диктант для поточного контролю знань, який можна також використовувати як самостійну роботу за картками або усного опитування.Статистика (тестові завдання з алгебри для 9 класу)

0

Використовувати при підготовці до контрольної роботи "Основи комбінаторики, теорії ймовірностей та статистики" або при контрольному заліку з цієї теми, а також при підготовці до ДПА в 9 класі або до ЗНО в 11 класі.Прогресії.Числові послідовності (Тестові завдання з алгебри для 9 класу).

0

Використовувати при підготовці до контрольної роботи з теми "Прогресії. Числові послідовності" або як контрольний залік при дистанційному навчанні, також можна використовувати при підготовці до ДПА в 9 класі або до ЗНО в 11 класі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі