Користувацький вхід

Контрольні роботи + Тести ЗНО + Інші тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Підсумкове заняття. Підготовка студентів спеціальності «Туризм» до складання іспиту з іноземної мови за професійним спрямуванням».

0

Варіанти завдань розроблені для студентів закладів вищої освіти І - ІІ рівнів акредитації спеціальності «Туризм». Метою запропонованих тестових завдань є визначення рівня засвоєння студентами граматичних тем, зокрема щодо використання означеного, неозначеного і нульового артиклів з іменниками однини, множини та власними іменами і географічними назвами; стимулювання студентів до правильного використання умовних речень І типу, модульних дієслів та їх еквівалентів, включаючи мовну здогадку в реченнях з лексичними питаннями.Test zum Thema „Meine Familie und meine Freunde”

0

Контрольна робота для 7 класу (3-й рiк навчання) до пiдручника «Нiмецька мова. H@llo, Freunde» (Cвiтлана Cотникова, Тетяна Бiлоусова, 2015 рiк)Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля — Ленца. Електрорушійна сила. Закон Ома для повного кола." Нова програма.

0

Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля — Ленца. Електрорушійна сила. Закон Ома для повного кола. " Робота відповідає новій програмі.Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Електричний струм. Послідовне і паралельне з'єднання провідників. Шунти і додаткові опори." Нова програма.

0

Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Електричний струм. Послідовне і паралельне з'єднання провідників. Шунти і додаткові опори." Робота відповідає новій програмі.Тести з біології рослин 6 клас

0

Тести з біології рослин призначені для контролю знань учнівз тем"Вегетативні та генеративні органи рослин"Тест з дисципліни: «Загальна електротехніка з основами електроніки»

0

Завдання для підсумкового тестового контролю з дисципліни: «Загальна електротехніка з основами електроніки»Контрольна робота з фізики 11 класу з теми: Електромагнітні коливання та хвилі.

0

Контрольна робота №1 з фізики 11 класу з теми: Електромагнітні коливання та хвилі. Нова програма.Тест по темі «Напівпровідникові прилади» з дисципліни: Загальна електротехніка з основами електроніки».

0

Тест для контролю знань
по темі «Напівпровідникові прилади» з дисципліни:
Загальна електротехніка з основами електроніки».Тестова перевірка знання змісту твору А. Азімова «Фах»

0

Виховувати якості уважного читача, інтерес до літератури, удосконалювати навички роботи з текстом.Літературна вікторина за твором М. Павленко «Прокляття роду Кулаківських»

0

Виховувати якості уважного читача, удосконалювати навички роботи з текстом, перевірити якість засвоєних знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі