Користувацький вхід

Останні публікації

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу«Сніг»

0

Мета: вчити дітей малювати сніжинки свічкою (короткі вертикальні й горизонтальні лінії); наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; викликати у дітей інтерес до цього виду малювання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати акуратність у роботі.
Матеріал: гуашева фарба синього кольору, свічки, поролонові губки, серверки,
аркуші білого паперу, чарівний пензлик, казковий будиночок.
Хід заняття
І. Ігрова ситуація з чарівним Пензликом.Осіння загальносадова розвага "Українські смачні страви для здоров'я і забави"

0

Сценарій загальносадового заходу розрахований для проведення з дітьми всіх вікових груп на подвір'ї днз. Музичний репертуар підібраний відповідно віку, можливостей дітей та осінньої тематики.Малювання для дітей І молодшої групи Тема. Веселі м’ячі

0

Малювання
для дітей І молодшої групи

Тема. Веселі м’ячі
Мета: викликати в дітей позитивні емоції; вчити зафарбовувати невелику площину фарбою; закріплювати навички малювання округлих форм і відтворення кольору предметів; розвивати естетичне сприймання; виховувати дбайливе ставлення до іграшок.Малювання для дітей І молодшої групи Тема. Бублички для ведмедика

0

Малювання
для дітей І молодшої групи

Тема. Бублички для ведмедика

мета: учити дітей правильно тримати пензлик, малювати предмети округлої форми; ставити пензликом крапочку і малювати з ліва направо по колу; вчити малювати пензлем замкнену лінію; вправляти в умінні розрізняти і називати кольори та користуватися пензлем і фарбою; розвивати інтерес, увагу,задоволення від малювання; виховувати старанність, бажання малювати.Конспект заняття з декоративно-прикладного мистецтва на тему: "Україночка - я в серці." / ІІ молодша група

0


Конспект заняття з декоративно-прикладного мистецтва на тему
: "Україночка - я в серці."Конспект заняття з декоративного малювання в середній групі

0

Конспект заняття з декоративного малювання
в середній групі на тему:"Писанка"

Мета: учити створювати візерунок за мотивами декоративного розпису, заповнювати форму овала внизу, вгорі в середині; наносити мазки у різному напрямку, малюючи квітку.
Закріпити вміння проводити лінію швидко, одним рухом, не відриваючи пензлик від паперу; удосконалювати прийоми малювання: крапка, прямі лінії зліва на право, малювання всім ворсом та кінчиком пензлика, тичком.
Розвивати окомір, творчі здібності; прищеплювати інтерес до образотворчої діяльності.Конспект заняття з логоритміки «На лісовій галявині» / Старша група

0


Конспект заняття з логоритміки
«На лісовій галявині» для дітей старшої групи.
Мета:
Подолання мовленнєвих порушень у дітей шляхом розвитку та коригування їхньої рухової сфери у поєднанні зі словом і музикою.
Створювати за допомогою музики дітям позитивний настрій, передавати його оточуючим, виховувати відчуття задоволення від власного співу та співу в колективі.
Завдання:
Оздоровчі:
Розвивати відчуття ритму, пам'ять, мовлення, пластику рухів, слухову увагу, музичний слух;Конспект заняття /орігамі/ для дітей старшої групи: "Журавлик".

0
Конспект заняття для дітей старшої групи: "Журавлик".
Мета: навчити дітей виготовляти паперового журавлика у техніці орігамі (кружечки); удосконалювати уміння та навички набуті на попередніх заняттях; розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, дрібну моторику рук, творчі здібності та фантазію дітей. Виховувати охайність, працелюбність, вмінню бережливо та економно використовувати матеріал, підтримувати у чистоті місце та дотримуватися правил техніки безпеки.


Сценарій випускного свята «Мандрівка островами дитинства»

0
Випускне свято «Мандрівка островами дитинства»
Мета: створити святкову, радісну атмосферу в дитячому колективі; вдосконалювати творчі навички дітей; виховувати у дітей почуття любові до дитячого садка, почуття пошани та вдячності до всіх працівників дитячого садка.
Обладнання: квіти, бутафорський штурвал, іграшки, кольорові стрічки, музичні інструменти, блакитні повітряні кульки.
Дійові особи: Робінзон (дорослий)
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі