Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуЛюбов до книги плекаємо змалку (методичні поради)

0

Інтерес до читання виховується насамперед через розвиток пізнавальної й мовленнєвої активності дитини. У малюка має бути сформована потреба пізнавати довкілля і себе в ньому, шукати відповіді на свої "чому" самостійно і з допомогою дорослого, спілкуватися зі світом — людьми, природою, мистецтвом. Завдання батьків, вихователів — допомогти дитині усвідомити, що книга є одним із засобів пізнання нового, а художнє слово — високим мистецтвом.Декоративно-ужиткове мистецтво як складова української культури

0

У системі сучасної освіти декоративно-ужиткове мистецтво розглядається як суттєвий компонент загальної освіти школяра. Його могутній пізнавальний і виховний потенціал пов’язаний з естетичною природою, завдяки якій осягаються потаємні найскладніші процеси духовного життя людини, її внутрішнього світу. Урок художньої культури, в основі якого лежить духовно-практичне ставлення до мистецтва, світу, повністю не вписується у канони традиційного уроку. Урок художньої культури як урок мистецтва повинен спиратися на принципи і методи художньої педагогіки або педагогіки мистецтва.Осіння театралізована розвага "Як бджілка Тася крильця шукала"

0

Сценарій загальносадової осінньої розваги для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку із залученням педагогів у головні ролі.Методична розробка уроку-подорожі і презентація з образотворчого мистецтва "Зимова тиша"

0

Закріплення знань про лінію горизонту. Поняття плановості. Ознайомлення з технікою набризку. Виконання композиції « Зимова тиша».Конспект урока музыки в 4 классе По теме: «Осенние напевы»

0

Конспект урока музыки в 4 классе
По теме: «Осенние напевы»Відкритий урок з мистецтва для 8 класу. "Важке мовчання» архітектури"

0

Конспект сприятиме систематизації знань з романського стилю, визначенню типів споруд, видів живопису та скульптури, особливостей синтезу мистецтв епохи Романіки; розвиток навичок інтерпретації художнього твору європейського та національного значення, розвиток почуття естетичного смаку; виховання полікультурної особистості.урок з предмету "Мистецтво" за темою "До вершини майстерності"

0

Даний урок призначений для розвитку мистецьких здібностей, загальнокультурних компетентностей, вміння працювати в групах.урок з предмету "Мистецтво" за темою "Митці професіонали"

0

Даний урок призначений для Формування у учнів художньо-естетичного ставлення до дійсності, розуміння та створення художніх образів, розвитку фантазії, спостережливості, здатності до сприйняття,знання і уявлення про музичне мистецтво, його історію та роль у житті людей, прищеплювання смаку до української культури.Конспект уроку образотворчого мистецтва з теми "Нетрадиційні способи малювання весняних квітів" (1 клас)

0

Мета уроку. Формувати ключові компетентності: вміння вчитися (організовувати своє робоче місце, орієнтуватися в часі та берегти його, планувати свої дії, доводити роботу до кінця);громадянську компетентність (шанобливе ставлення до природи).
Формувати предметні компетентності:вчити повністю заповнювати площину аркуша зображенням, працювати фарбами; розвивати естетичні смаки; виховувати бережливе ставлення до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі