Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуУкраїнський народний одяг.

0

: познайомити учнів із декоративно – ужитковим мистецтвом на прикладі національного костюма; художніми особливостями
народного одягу, його обереговим значенням, важливим елементом матеріальної та художньої культури;
дати історичні відомості про розвиток національного костюма; розвивати інтерес до українського народного одягу як складової части духовної культури українців; виховувати любов до українського мистецтваКонспект домінантного заняття із музичного виховання

0

Протягом не одного десятка років педагоги використовують рух як засіб музичного розвитку дітей дошкільного віку. У прогресивних педагогічних системах музичного виховання руху завжди приділялося особливе місце, так як музиканти визнавали за ним можливість не тільки вдосконалювати тіло, але й розвивати духовний світ людини.Через танець, музичні ігри, рухові танцювальні вправи і комплекси діти занурюються у зміст музики, освоюють її непросту мову.Конспект інтегрованого уроку з образотворчого мистецтва та природознавства у 3 класі

0

Інтегрований урок з образотворчого мистецтва та природознавства у 3 класіМузична тематична розвага «Подорож країнами світу»

0

Тема: Ознайомлення дітей з країнами світу засобами музики
(для дітей старшого дошкільного віку з використанням ІКТ), конспект розвагиХудожньо–продуктивна діяльність«Чашка для любій бабусі»

0

Чим більше впевненості та винахідливості у рухах дитячої руки, тим тонша взаємодія зі знаряддям праці, чим складніші рухи, що необхідні для цієї взаємодії, тим глибше входить взаємодія руки з природою, з суспіль-ною працею в духовне життя дитини. Іншими словами, чим більше май-стерності в дитячий руці, тим розумніша дитина».
Видатний український педагог В. О. Сухомлинський у своїх працях за¬значає, що ми повинні відкрити в кожній людині творця, поставити її на шлях самобутньої творчості: інтелектуально-повнокровної праці.Презентація на тему: «Нетрадиційні техніки малювання»

0

Презентація на тему: «Нетрадиційні техніки малювання»Мистецтво відіграє найважливішу роль в нашому житті, допомагаючи морально рости майбутнім поколінням. Кожне покоління додає свій внесок у розвиток людства, культурно збагачуючи його. Не було би мистецтва, ми навряд чи змогли б подивитися на світ з різних точок зору, зазирнути за рамки буденного, відчути все трохи гостріше.«Мій перший випускний» Сценарій випускного свята для дітей старшої групи

0

«Мій перший випускний»
Сценарій випускного свята для дітей старшої групи
Під музику виходять вихователі
Вих1: Що відбувається тут?
Вих2 :У нас бал випускний. В залі улюблені, милі та рідні обличчя.
Вих1: Бал випускний, значить будемо всі веселиться – 2 рази
Вих2 :Сльози, від радості, бал принесе випускний.
Вих1 : Що ж далі буде, скажи?
Вих2: Час прощання настав! Час розлучатись з садочком і з товаришами.
Вих1 :Та, невже, діти сьогодні прощаються з нами?
Вих2: Так, наші діти сьогодні прощаються з нами.
Вих1: Хочу, щоб кожен, цей час все життя пам’ятав. (програш)"Червона калина" малювання

0

Вправляти в малюванні елементів декоративного розпису, розміщуючи візерунок у середині круглої форми. Закріпляти уміння малювати пензликом та фарбою, вести прямі зігнуті лінії усім ворсом та кінчиком в потрібному напрямку; в аплікації використовувати нетрадиційну техніку – скочування кульок з кольорових серветок.
Розвивати стійку зацікавленість до зображувальній діяльності.
Виховувати інтерес до навколишньої дійсності, повагу до міста, в якому народився.Музична тематична розвага «Подорож країнами світу»

0

Музична тематична розвага «Подорож країнами світу»
Тема: Ознайомлення дітей з країнами світу засобами музики
(для дітей старшого дошкільного віку з використанням ІКТ)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі