Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуСвято випуску дітей до школи "Диво-сад" ( за Софією Русовою)

0

Сценарій випуску дітей до школи за Софією Русовою, в якому діти - квіти, а вихователі - садівниці.Статика і динаміка

0

Мета уроку: повторити жанри та види образотворчого мистецтва, особливості анімалістичного жанру, правила роботи з пластиліном, графічними матеріалами; формувати вміння створювати фігурки різних тварин; розвивати пам'ять, спостережливість, конструктивне та просторове мислення; виховувати позитивне ставлення до навчання, любов до рідного краю.Чарівна шляпа бабусі Шапокляк

0

створити святковий настрій для мам і бабусь. Завдання: - розвивати творчі здібності дітей; - виховувати почуття поваги і любові до батьківДзеркало жіночої душі

0

уточнити та розширити уявлення дітей про свято 8 Березня; підтримувати інтерес до музично – рухової творчості, розвивати навички читання літературних віршиків та співу пісень, елементи хореографії; виховувати повагу до самого святого на землі – Мами, бабусі, сестричок.Заспівай мені, мамо»

0

ознайомлювати мам вихованців із різни¬ми жанрами українського фольклору; спонукати батьків використовувати укра¬їнський фольклор під час взаємодії з ді¬тьми.«Подарунок для матусі»

0

створити святковий настрій для мам і бабусь. Завдання: - розвивати творчі здібності дітей; - виховувати почуття поваги і любові до батьків«Морська подорож»

1

створити святковий настрій для мам і бабусь. Завдання: - розвивати творчі здібності дітей; - виховувати почуття поваги і любові до батьків«Пригоди у весняному лісі»

0

Доставити дітям радість від спільного заходу з мамами. Створити умови для прояву позитивних емоцій у дітей.Урок. Графіка. Види графіки. Монотипія – різновид графіки.

0

Тема уроку: Графіка. Види графіки.
Монотипія – різновид графіки.
Мета:
навчальна: актуалізувати знання про графіку та його види; навчити розрізняти види графіки; ознайомити з технікою монотипії, навчити виконувати роботи в цій техніці; ознайомитися з українськими художниками;
розвивальна: розвивати творчу уяву, мислення учнів; уміння створювати образи за допомогою техніки «монотипія»; формувати естетичні почуття до творів графічного мистецтва; активізувати творчу ініціативу учнів;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі