Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуСценарій до свята матусь "НАШІ МАМИ ДОРОГІ"

0

Сценарій до свята матусь у І молодшій групі "Наші мами дорогі"Сценарій новорічного свята у І молодшій групі "НА ЯЛИНКУ ДО ЗВІРЯТ"

0

Сценарій новорічного свята
у І молодшій групі
"НА ЯЛИНКУ ДО ЗВІРЯТ"Формування музичної культури та розвиток творчих здібностей дошкільників засобами «LEGO» конструювання.

0

У статті подано методичні рекомендації, поради, щодо використання LEGO-конструктора під час проведення освітньої роботи з художньо-продуктивної діяльності на музичних заняттях.
Рекомендовано для музичних керівників та педагогів закладів дошкільної освіти.Сценарій виховного заходу для учнів 6 класу на тему "У жінці все від Божої любові"

0

У жінці все від Божої любові…
(Сценарій виховного заходу для учнів 6-Б класу)
Мета: звернути увагу на місце жінки в суспільстві, підкреслити її велике призначення на Землі, підтвердити значимість в історії представниць нашої держави; виховувати почуття гордості, поваги, шани до жінки, любов до рідного краю; розвивати вміння декламувати вірші.Малюнок та живопис (методичні вказівки до практичних робіт зі спеціальності 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»)

0

Навчальною дисципліною «Малюнок та живопис» передбачається розвиток творчої особистості, в якій поєднуються риси художника, інженера, архітектора, дизайнера. Дисципліна надає базові знання, необхідні для творчої роботи дизайнера, розвиває естетичний смак, виховує культуру бачення, об’ємно-просторове мислення. Все це формує образотворчу майстерність."День народження Афлатуна"

0

Сценарій свята для дітей середнього та старшого дошкільного віку (соціально-фінансова програма "Афлатун"). З метою формувати у дошкільників елементарні економічні та фінансові знання, економічну культуру, трудову та моральну творчу мотивацію; поглибити знання дітей про різні професії; розвивати музичні та акторські здібності дошкільників; виховувати у дітей почуття дружби, доброзичливе ставлення один до одного."Різдвяна зірочка"

0

Розвага для дітей дошкільного віку. З метою закріпити знання дітей про Різдвяні свята; познайомити з народними традиціями, пов’язаними з цим святом; пригадати колядки; виховувати любов і повагу до традицій та обрядів рідного краю.«Чарівний світ дитинства або сюрпризи від Мері Поппінс»

0

Розвага до Дня дошкілля для дітей дошкільного віку. З метою розширити знання дітей про дитячий садок; розвивати творчі здібності, вміння та нахили дошкільників; виховувати у дітей любов до дитячого садочку, повагу до працівників садочку.Казка "Як Афлатунчик мишенятам допоміг"

0

Сценарій казки для дітей дошкільного віку (до соціально-фінансової програми "Афлатун"). З метою формувати у дошкільників елементарні економічні та фінансові знання, економічну культуру, трудову мотивацію.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі