Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклузавдання для перевірки знань з теми "Рококо"

1

Даний матеріал можна використати під час перевірки знань з теми"Рококо" у 8 класі (Мистецтво)Завдання для перевірки знань учнів з теми бароко.

1

Завдання можуть бути використані під час перевірки знань учнів з теми "Бароко" (Мистецтво 8 клас)Конспект урока"Гончарне мистецтво" 3клас.

0

Урок "Гончарне мистецтво".Ознайомлення з виробами українського гончарства.Формування поняття про рослинний та геометричний узори.Розвиток вміння узгоджувати декор із силуетною формою виробу.Календарно-обрядові пісні зимового циклу

0

План-конспект уроку музики у 4 класі №13.
Тема: Музика мого народу.
Тема уроку: Календарно-обрядові пісні зимового циклу.
Мета: познайомити учнів з твором М.Д.Леонтовича «Щедрик», допомогти учням відчути і усвідомити інтонаційні особливості своєрідність музики нашого народу та художніми особливостями календарно-обрядових пісень; розвивати творчі здібності та вокально-хорові навички, музичний слух і пам’ять; виховувати повагу до прадавніх вірувань наших предків, доброту, щирість, бажання дарувати радість іншим, прищеплювати любов до музики та гордість за свій талановитий народ.Тематичний день «Грудень зиму починає і свята веде до нас»

0

Згідно новому Державному стандарту початкової освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" перед вчителями стоїть завдання перейти від предметоцентризму до дитиноцентризму, розглядати освіту через призму сприйняття цілісної каритини світу, впроваджувати інтегроване навчання. Як варіант інтегрованого навчання розглядаються тематичні дні, коли усі уроки об’єднані однієї темою.Розробка уроку з читання" Тамара Коломієць «Ялинка мого дитинства» Виготовлення виробів технікою витинанки. 4 клас"

0

Вдосконалювати навички свідомого виразного читання, вчити
аналізувати прочитане. Пригадати відомості про витинанку.
Розвивати зв’язне мовлення, образне мислення, творчу уяву.
Виховувати бажання творчо працювати."Мистецтво" 9 клас

0

Данний урок складено за новою програмою для учнів 9 класу вивчення предмету "Мистецтво". Призначений для розширення кругозору дітей в кіномистецтві.Сценарій новорічного свята «Новорічні пригоди»

0

Сценарій новорічного свята рекомендовано вихователям та музкерівникам Дошкільних навчальних закладів для проведення новорічних свят.Декоративні іграшки з очерету

0

У посібнику розкривається народне мистецтво українського народу, як найвищим проявом творчості народу, яке він проніс через століття. Народне мистецтво яскраво характеризує національні особливості нації. З минулим народні художні твори єднають традиції. Лише завдяки незліченним повторенням образів, мотивів, схем, форм утверджуються художні традиції і передаються з покоління у покоління, удосконалюючись і набуваючи чарівної довершеності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі