Користувацький вхід

Останні публікації

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуТема: «Руками творяться дива» ( подарунок для мами до свята 8 Березня)

0

Вчити дітей створювати рельєфні зображення з пластиліну - відщипувати шматочки пластиліну, прикладати до фону і прикріплювати (притискати, примазувати) пальчиками. Розвивати почуття кольору, тактильне відчуття. Зміцнювати пальчики і кисті рук. Виховувати шанобливе ставлення до всіх жінокНоворічне свято в Лапландії для дітей старшої групи

0

Мета: формувати в дітей уявлення про новорічне свято та його традиції відзначення; навчати вихованців регулювати голосову інтонацію, розвивати артикуляційний апарат і координацію рухів малят, підтримувати інтерес до музично – рухової творчості та художнього слова, створити в групі радісну, теплу атмосферу та піднесений настрій.Інтеговане заняття для середньої групи . Тема: Весела подорож автобусом

0

Конспект заняття для середньої групи.
Інтегроване ознайомлення з соціумом та конструювання

Тема: Весела подорож автобусомВиховний захід з образотворчого мистецтва для вихованців гуртка "Подорож в українську минувшину".

0

Виховний захід з образотворчого мистецтва для вихованців гуртка.
Мета: поглибити і розширити знання з традиційно-побутової культури українців; формувати уявлення про особливості художньо-образної мови;розвивати творчі здібності, навички планування своєї діяльності;виховувати інтерес до народної творчості та звичаїв українського народу.Інтелектуально – розважальний конкурс «Знавці образотворчого мистецтва»

0

Інтелектуально – розважальний конкурс «Знавці образотворчого мистецтва».
Мета: перевірити рівень теоретичної підготовки вихованців гуртка; перевірити знання видатних світових пам’яток архітектури, скульптури, творів живопису та їхніх авторів; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення; формувати естетичні смаки; виховувати повагу до світової культурної спадщини.Мозаїка. Вид живопису.

0

Заняття гуртка образотворчого мистецтва. Знайомство дітей з такими видами монументального живопису як мозаїка.Мета: навчити самостійно розробляти композицію для власної роботи; познайомити з технікою кракле.Композиція «Умка»

0

Заняття гуртка образотворчого мистецтва.Удосконалення навичок малювання тварин. Вчити передавати настрій і позу тварини, складати композицію; формувати вміння працювати з крейдою, як новим матеріалом для малювання.Ілюстрування української народної казки «Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат»

0

Заняття гуртка образотворчого мистецтва. Створення ілюстрацій до улюбленого фрагмента казки;розвито композиційних вмінь та навичок учнів.Домашній інтер"єр. 6 клас ( план уроку, презентація)

0

Тема: Домашній інтер»єр. 6 клас.
Мета: ознайомити учнів з перспективою побудови кутового інтер»єру, з поняттям «стиль» в інтер»єрі;
виховувати почуття прекрасного, уважне ставлення до оточуючого, бажання створювати щоденний комфорт;
розвивати естетичний смак, увагу, пам»ять.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі