Користувацький вхід

Останні публікації

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуДень Дошкільника

2

Цей матеріал допоможе вихователям та музичним керівникам підготувати свято до Дня Дошкільника, яке святкують восениПрезентація до уроку музичного мистецтва "Чарівний світ опери"

0

Слайди презентації допоможуть учням краще зрозуміти даний матеріал. Яскраві ілюстрації зацікавлять, викличуть інтерес і захоплення школярів.Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"

0

МЕТА УРОКУ:
продовжити з учнями роботу над поняттями «опера», «жанри музики»;
навчати учнів розрізняти різні музичні жанри; пояснити учням їх значення для характеристик музичних образів;
збагачувати музичний кругозір;
розвивати емоційну сферу та уяву учнів, навички уважного слухача й виконавця, здібності тонко відчувати й розуміти зміст і характер музичних творів;
розвивати в учнів музичний слух, почуття ритму та навички чистого інтонування мелодії;
активізувати творчий потенціал учнів;
виховувати в учнів культуру співу та сприйняття музики;Відкритий урок за темою "Народна творчість"

1

Даний урок рекомендований для проведення відкритого уроку у 1 класі загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладах.Сценарій до 8го березня

1

Даний матеріал рекомендований для проведення свята 8го беезня у загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладах.Конспект уроку

0

Даний матеріал дасть змогу навчити намічати лінію горизонту. Удосконалить вміння заповнювати площину аркуша за допомогою рівномірного розташування зображуваних елементів з дотриманням їх просторового взаєморозташування. Навчить працювати одразу фарбами (без попереднього нанесення контуру олівцем); допоможе розвивати первинні вміння до самоаналізу і самооцінки навчальної діяльності; спостережливість; дрібну моторику руки, а також виховувати естетичне сприйняття навколишнього світу; емоційне ставлення до багатства барв у навколишній дійсності рідного краю та в мистецтві.«Знайомство з пейзажем. Пейзаж осіннього настрою»

0

Навчити дітей розкривати в малюнку вибрану тему; удосконалювати навички роботи фарбами; розвивати спостережливість, зорову пам’ять,окомір; виховувати любов до природи, почуття прекрасного, естетичний смак.Розробка уроку і презентація з музичного мистецтва для 7 класу «Стилі та напрями музики (узагальнення)»

2

Розробка уроку з музичного мистецтва для учнів 7 класу на тему "Стилі та напрями музики (узагальнення). До конспекту уроку додається мультимедійна презентація.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі