Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуСценарій виховного заходу до Міжнародного жіночого дня «І знову починається весна»

0

Дана методична розробка присвячена вшануванню жінки-матері, жінки-трудівниці, берегині роду. Мама... Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі. А мамина колискова звучить найніжнішою музикою, навіть тоді, коли посрібляться її скроні. Не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері.Презентація "Театр. Перші професійні актори – скоморохі. Шкільний театр. Національний ляльковий театр вертеп"

0

Презентація до уроку в 11 класі "Театр. Перші професійні актори – скоморохі . Шкільний театр. Національний ляльковий театр вертеп " за підручником Масол Л. М. спрямована на допомогу вчителю при поясненні теми "Художня спадщина України". Даний матеріал стане добрим помічником у проведенні уроку; ознайомить учнів з історією зародження і розвитку театрального мистецтва в Україні .НУШ Розробка уроку для 4 класу по темі: "Мандрівка до сонячної Іспанії".

0

Конспект уроку + презентація для уроку мистецтва в 4 класі за підручником Л. М. Масол. Тема уроку: "Мандрівка до сонячної Іспанії".
Мета уроку: ознайомити учнів з історією віяла; навчити учнів найпростішим прийомам, які необхідні для виготовлення віяла.
Розвиває ключові компетентності:
- здатність спілкування рідною мовою;
- математична компетентність (складання паперу);
- компетентність у галузі природничих наук, техніки і технологій(використовують комп'ютерні технології для віртуальних екскурсій, створення колажа, знає місце знаходження на карті України та Іспанії);Презентація на тему "Сучасне аранжування класичних творів"

0

Презентація містить матеріали до уроку музичного мистецтва у 7 класі за темою "Сучасне аранжування класичних творів"Презентація "Мова музики" 5 клас

0

Презентація містить матеріали до уроку музичного мистецтва у 5 класі на тему "Мова музики"Мандри країною мистецтв

0

Стане в нагоді вчителям мистецтва, 1 клас НУШ. Використано два види мистецтва: музика та циркФутуризм

0

Мета: ознайомити з історією виникнення, розвитком та сферами побутування футуризму; вчити емоційно сприймати та аналізувати твори мистецтва; розвивати ерудицію, естетичні смаки, потяг до вивчення мистец¬тва; сприяти формуванню європейского світогляду молоді; виховувати інтерес до всесвітньої культурної спадщини.СЦЕНАРІЙ МУЗИЧНОЇ РОЗВАГИ для дітей старшого віку «Як Зима з Весною зустрічається»

0

СЦЕНАРІЙ МУЗИЧНОЇ РОЗВАГИ для дітей старшого віку «Як Зима з Весною зустрічається»

Мета: познайомити дітей з народними звичаями, з народним обрядом Стрітення, особливостями святкування. Розвивати інтерес до звичаїв народу,естетичний смак. Формувати вміння зберігати історію українських традицій.
Виховувати почуття любові та поваги до культурної спадщини свого народу.
Обладнання:костюми для героїв свята, свічки, рушники, керамічні вироби, жайворонки.


Уроки музичного мистецтва 4 клас НУШ за підручником О. Калініченко, Л. Аристова (презентації)

0

30 презентацій до уроків музичного мистецтва за підручником О. Калініченко, Л.Аристової на допомогу вчителю початкових класів.
Розроблені згідно Типових освітніх програм початкової освіти, дотримуючись структури уроку музики.Додаткові матеріали дібрано з вільних інтернет-джерел

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі