Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуКонтрольне заняття з музики для дітей молодшого дошкільного віку II квартал

0

Конспект контрольного традиційного музичного заняття для дітей 4-го року життя за програмою "Українське дошкілля"Казкова тема у професійній музиці. Колядка «Добрий вечір тобі, пане господарю» - розучування. П.Чайковський «Марш» та «Вальс квітів» (із балету «Лускунчики») – слухання.

0

Навчальна мета:
1. Працювати над випробуванням вокально-хорових навичок.
2. Ознайомити з новою піснею, вивчити перший куплет.
3. Працювати над виробленням навичок співу по нотному записі.
4. Розвивати навички активного сприйняття музичного твору.
5. Вчити розрізняти елементи музичної мови, використані для створення казкових образів.Світ почуттів у музиці. Розучування пісні А.Філіпенко «То сніжинки, мов пушинки. Ритмічна вправа із застосування паузи. Роспівка «Дуби-дуби», «Метелиця – слухання».

0

Навчальна мета:
1. Працювати над виробленням вокально-хорових навичок
2. Ознайомити з новою піснею. Вивчити перший куплет
3. Розвивати навички активного сприймання музичного твору, вчити розрізняти елементи музичної мови, використані для створення певного образу.Контрольне музичне заняття для дітей старшого дошкільного віку за II квартал

0

Контрольне традиційне заняття для дітей 6-го року життя з музики за програмою "Українське дошкілля".Музична вікторина для учнів 7 класів

0

Музична вікторина допоможе вчителям музичного мистецтва при проведенні тижня предметів художньо-естетичного циклу в школі.Культорологічна гра «Щасливий випадок»

0

Матеріал присвячений систематизації та повторенню знань з навчальної дисципліни "Культурологія". Може бути використаний як для проведення підсумкового заняття так і для проведення виховного заходу у позаурочний час."Стиль у мистецтві" урок №1 Мистецтво 8 клас (за підручником Л.Кондратової)

0

Розробка уроку №1 "Стиль у мистецтві"
предмет - Мистецтво 8 клас
підручник - Л.Кондратова
Презентація (Microsoft Office 2010 ) та конспект урокуЗаняття "Культура Киъївської Русі"

0

У розробці подано матеріал, в якому розглядаються основні напрямки розвитку культури Київської Русі:писемність, архітектура, декоративне мистецтво.Презентація до уроку музичного мистецтва в 2 класі "Сім сестриць-трудівниць" за підручником Лобової О.

0

Пропоную мультимедійну презентацію до уроку музичного мистецтва за підручником О.Лобової "Сім сестриць-трудівниць". В презентації використані матеріали з інтернет-ресурсів you tube Ірини корнеєвої, Тетяни Приходько.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі