Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуЗастосування методу дизайн-мислення з досвіду роботи педагога закладу позашкільної освіти

0

Кожна людина у своїй сфері діяльності хоче досягти кращих результатів з меншими витратами. Саме метод дизайн-мислення й допомагає розв’язати проблеми у соціальному підприємництві, малому та великому бізнесі, громадських організаціях, державному секторі, в тому числі і в освіті; мотивує мислити інноваційно, бачити приховані можливості, вийти за межі існуючих стереотипів і звичних способів вирішення,Музично-спортивна квест-подорож "Смайлик і його друзі"

0

Дітки, трапилася біда, злі пташки порвали та розкидали «картину доброти»(кулька). Нам треба допомогти її знайти, та зібрати. А щоб її знайти треба виконати певні завдання. А де ж нам взяти ці завдання. Я думаю, нам допоможе цей чарівний клубочок. Він приведе нас до кінця нашої подорожі.
Ви готові?"Воду треба берегти". Заняття з музики та екології.

0

Мета: закріпити знання дітей про явища природи, значення води для живого довкілля; розвивати слухову увагу, відчуття ритму, музичний смак; заохочувати дітей до музикування, вчити насолоджуватися музикою та природою.Сакраментальні символи у вишивці Чернігівщини

0

Дослідницька робота МАН базується на ознайомленні з історією української народної вишивки, дослідженні основних символів вишивки Чернігівщини, виявленні секретів майстерності, збереженні і розвивитку народного виду декоративного мистецтва.Презентація на тему : “Різнокольоровий світ мистецтва в Італії XVII – XVIII ст.”

0
ПЛАН.
1.МИСТЕЦТВО ЗАХІДНОЇ ЄВРОПИ В XVII СТОЛІТТІ. БАРОКО.

2.ОСНОВНІ РИСИ ЕПОХИ БАРОКО

3.ІТАЛІЙСЬКЕ МИСТЕЦТВО XVII СТОЛІТТЯ

4.ІТАЛІЙСЬКЕ МИСТЕЦТВО XVIII СТОЛІТТЯ"спритний колобок"

0

Спортивно-інтелектуальна розвага
Вдосконалюватинавичкиходьби, бігу, стрибків.
- Вправляти у фізичних рухах, у повзанні по підлозі, передаванні м’яча один одному, удосконалювати вміння кидати і ловити м’яч двома руками.
- Створювати у малят добрий настрій, викликати радість, утіху.
- Виховувати доброзичливість.Методичний ринг "Розважати чи розважатися?"

0

Розробка методичного заходу щодо дитячих свят для педагогів дошкільного закладу на тему "Розважати чи розважатися?"«Мета навчання хореографії»

0

Мета хореографічного навчання - сприяти естетичному вихованню і фізичному розвиткові дітей, дати їм початкову хореографічну підготовку, вияви¬ти нахили і задовольнити потребу в руховій активності, розвинути почуття ритму, танцювальну виразність, координацію рухів і на цій основі виховати художній смак, уміння повноцінно сприймати мистецтво танцю.Позакласний захід "Щастя бути разом", 8 клас

0

Позакласний захід Щастя бути разом у 8 класі направлений на зміцнення родинних зв’язків, кращого пізнання одне одного, що є актуальним для учнів підліткового віку; виховання поваги до свого роду та свого коріння.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі