Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуВ гостях у майстрів декоративно – прикладного мистецтва. Ескіз вишивки для рушника

0

Даний урок допоможе ознайомити третьокласників із декоративно – прикладним мистецтвом як видом образотворчого мистецтва та засобами його виразності;навчити створювати орнамент шляхом повторення і спрощення природних форм; розвивати спостережливість, відчуття ритму, уяву; виховувати патріотизм, охайність, естетичний смакРозробка уроку з образотворчого мистецтва «Анімалістичний жанр. Малювання зайчика»

0

Урок образотворчого мистецтва у 3 класі з теми "Анімалістичний жанр.Малювання зайчика.Ознайомила учнів з анімалістичним жанром образотворчого мистецтва.Діти пригадали тварин України занесених до Червоної книги, відгадували загадки, малювали зайчика під музичний супровід твору, який вивчали на уроці музики.«Стихія музики бароко»

1

Розробка уроку присвячена знайомству учнів з напрямом бароко в культурі.
Мета уроку:
Розкрити особливості бароко в музиці. Показати багатство музичних надбань бароко.
Розвивати вміння самостійно знаходити необхідну інформацію.
Формувати інтерес до музики епохи бароко. Виховувати любов до витворів митецтва.урок "Музика в літературних творах, казках."

0

Укр. нар. казка «Чарівна скрипка»-слух.
П. Чайковський. Фінал II симфонії – слух.
Норвезька народна пісня «Чарівний смичок»-розуч.

Мета: На прикладі народної казки визначити важливу роль
музики в літературних творах та житті народу.
Розвивати творчу уяву, фантазію, слухацькі та
виконавські навички. Виховувати ціннісне ставлення
до літератури, музики, народної творчості, почуття
прекрасного, моральних якостей творчої особистостіСвято "Стрітення"

0

Мета:
ознайомлення дітей з народним обрядом Стрітення;
викликати інтерес до народних обрядових розваг;
спонукати дітей до здорового способу життя;
підтримувати у дітей почуття поваги один до одного;
привчати дітей до миролюбного та дружнього ставлення один до одного"З чистого джерела народних пісень" (збірка колискових пісень)

0

Надзвичайна ліричність колискової пісні здавна привертала увагу письменників, діячів культури. Колискова - це пісня материнської душі й любові. Тільки той, хто виростав під мамину пісню, здатний примножувати невмирущу пісенну народну творчість. Представлена збірка містить різновиди колискових пісень, які можна використовувати на уроках читання, музики, в позакласній роботі початкових класів. Дані матеріали можуть бути корисними не тільки для вчителів початкових класів, а й для батьків.Виховний захід «Мистецтво скульптури: і світ стане добрішим»

0

Здійснимо унікальну подорож у світ мистецтва, де талановиті скульптори створюють із шматка каменю і металу справжні витвори мистецтва, які не здатні викликати ніяких інших почуттів та емоцій, окрім позитивних. Посміхніться , переглянувши їх.Скульптури Руслана Найди

0

Колекція скульптур дніпровського митця Р.Найди-образи давніх героїв:войовниці, змієборці,співці прадавнього епосу, відлиті з металу.Приклад зв`язку прадавнього із сучасністю.Славетні кобзарі України

1

Презентація містить графічні малюнки українського художника Сластіона О.Г.,який зобразив відомих кобзарів України ХІХ-ХХ ст.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі