Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуЛекція-концерт «Сасько Геннадій Михайлович»

0

Лекція – концерт розроблена для учнів 6 – 8 класів, музично-культурних установ як просвітницько-виконавський мистецький захід.
В лекції розкривається постать відомого українського композитора творчість якого вже понад 30 років розвивається плідно і яскраво у широкому жанровому діапазоні: від монументальних кантат і ораторій до камерно-інструментальних і хорових мініатюр, від насичених симфонічних полотен до популярних джазових п"єс, від кіномузики до циклів творів для дітей та юнацтва.Презентація до уроку музичного мистецтва "Чарівний світ опери"

0

Дана презентація допоможе учням яскраво уявити навчальний матеріал, сприятиме розвитку кругозору.Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"

0

Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"має мету: продовжити з учнями роботу над поняттями «опера», «жанри музики»;
навчати учнів розрізняти різні музичні жанри; пояснити учням їх значення для характеристик музичних образів;
збагачувати музичний кругозір;
розвивати емоційну сферу та уяву учнів, навички уважного слухача й виконавця, здібності тонко відчувати й розуміти зміст і характер музичних творів;
розвивати в учнів музичний слух, почуття ритму та навички чистого інтонування мелодії;
активізувати творчий потенціал учнів;Урок-гра "Музичний калейдоскоп"

0

Урок–гра «Музичний калейдоскоп» допоможе учням продемонструвати свої виконавські досягнення, самовиразитися; поглибити розуміння учнями зв’язків музики(мистецтва) з навколишнім середовищем; допомогти усвідомити, що музика є необхідною складовою життя людини; виховувати інтерес і любов до музики, пісні, творчої праці, бажання вчитися музики.Урок з образотворчого мистецтва у 3 класі на тему: «Осінні враження»

0

Розробка уроку з образотворчого мистецтва у 3 класі на тему: «Осінні враження» рекомендується для вчителів початкових класів.Бінарний урок з образотворчого мистецтва й англійської мови «Квіти українських та британських художників»

1

Урок відповідає навчальній програмі «Навчальні програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов, 5 – 9 клас» та «Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів образотворче мистецтво, 5-7 класи».
Тема уроку: «Квіти українських та британських художників».
Тип даного уроку: бінарний урок англійська мова, ОТМ.Розробка уроку з образотворчого мистецтва «Зображення в об'ємі птахів, тварин з урахуванням пропорцій. Узгодження основної форми з елементами декору»

0

Образотворче мистецтво
Дата:
Тема: Зображення в об'ємі птахів, тварин з урахуванням пропорцій. Узгодження основної форми з елементами декору.
Тематичне завдання: «Кумедні пінгвіни».Символіка орнаменту й кольору в народній творчості. Український рушник як вид народної творчості.

0

Ознайомити учнів з символікою орнаментів, кольорів, різновидом технік вишивання рушників. Розвивати інтерес до пізнання народної творчості України. Виховувати повагу до культурної спадщини народу, його традицій, любов до прекрасного.Образотворча спадщина Тараса Шевченка

0

Матеріали для ознайомлення учнів зі сторінками образотворчої спадщини Шевченка, його найвідомішими творами мистецтва; формування інтересу до культурних надбань людства та українського мистецтва.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі