Користувацький вхід

Естетичний цикл + Образотворче мистецтво + Музична культура + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклу

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів художньо-естетичного циклуМистецтво навколо нас. Світ театру.

0

Різні види мистецтва здатні взаємодіяти між собою. В опері об’єднані поезія і драматургія, музика и танец, акторське и декоративне мистецтво. Над створенням музичного спектаклю працюють художні майстерні, а які це майстерні і чим вони займаються, нам розкажуть учні.Українські писанки. Символічна мова писанок.

0

Знайомство учнів із традиціями писанкарства в Україні, колірною гамою та символікою писанок, розкрити зміст символічної мови писанок.Тема. «Гриби у траві»

0

Мета. Навчити дітей зображувати предмети без користування шаблонів, від руки; розвивати зорове сприймання; виховувати уміння обстежувати предмети за формою,забарвленням, розміром, розташуванням у просторі.Аплікація з тканини « Котик мурчик ».

0

Мета: Навчити працювати в клаптиковій техніці аплікації, розвивати уяву і творче мислення. Продовжити ознайомлення учнів з інструментами і пристосуваннями, необхідними під час роботи з тканиною, прийомами безпечної роботи із ними; Вчити виготовляти аплікацію з тканини, а також правильної організації робочого місця під час роботи з тканиною;Розвивати творчу уяву, фантазію, охайність; Виховувати мотивацію до навчальної діяльності.Майстер-клас: «Писанка як один із символів України. Писанка-витинанка.»

0

Мета: поглибити знання учнів про свято Великодня, продовжити ознайомлення учнів з мистецтвом витинанки, з Великодніми звичаями та обрядами; навчити дітей вирізати прості витинанки; закріпити навички роботи з ножицями, папером;розвивати навички роботи в техніці аплікації;
виховувати інтерес до народних звичаїв і традицій, гордість за свій народ.Відкрите заняття: « Веселка»

0

МЕТА: поглибити знання учнів про живопис ;про властивості фарб; формувати поняття про колір як засіб виразності живопису, дати поняття про хроматичні та ахроматичні кольори, розвивати здатність бачити кольорове розмаїття оточуючого світу та вміння відображувати його за допомогою фарб; виховувати уважність, охайність при виконанні роботи.Натюрморт з геометричних тіл.Рисунок

0

Вступ
1.Теоретичні основи роботи над рисунком.
1.1 Основні відомості про рисунок.
1.2 Організація робочого місця.
1.3 Матеріали і необхідне приладдя для малювання.
1.4 Композиція в Рисунку.
2. Основи перспективи.
2.1 Загальні відомості про перспективу.
3. Засоби для виявлення форми.
4. Виконання практичних завдань по рисунку.
4.1 Вправи на розвиток практичних графічних навичок малювання.
4.2 Схематична побудова різних геометричних тіл.
4.3 Рисунок натюрморту з простих геометричних тіл.
Висновки
Список використаних джерелЕкофест

0

Формування інтересу дітей до пізнання довкілля, розвиток навичок театралізації, виховання любові до музики, до краси рідної природи і дбайливе ставлення до неї засобами музичного виховання.Заняття з нетрадиційних технік «Павучок з фольги»

0

вчити дітей створювати об’ємний виріб із окремих деталей використовуючи в роботі фольгу, як не традиційний матеріал. Закріпити знання про життя і особливості павуків їх зовнішності. Розвивати спостережливість і увагу у дітей, творчі здібності

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі