Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиДоповідь:"Використання онлайн-сервісів на уроках фізики і астрономії як мотивація та зацікавлення учнів до самостійного навчання".

0

У наш час суспільство відводить певний період нашого життя на навчання. Навчання – це не лише відвідування навчального закладу. Одних зусиль вчителів тут дуже мало, адже учень сам має виявляти зацікавленість та інтерес до занять. Для цього якраз потрібно формувати мотивацію навчальної діяльності, а особливо, під час дистанційного навчання.Відеоурок "Розв'язування задач про рівномірний рух тіл"

0
tytul-rivnomirnyy_ruh.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про рівномірний рух тіл"
Хочу вас навчити розв'язувати задачі про рівномірний рух. Ви побачите рішення п'яти задач різної складності з докладними поясненнями і записами. Дивіться уважно до кінця і зможете самі розв'язувати подібні задачки. Давайте навчатися разом!Відеоурок "Розв'язування задач про механічні хвилі"

0
hvyli.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про механічні хвилі"
Давайте вчитися розв'язувати задачі про механічні коливання і хвилі.
Покажу рішення п'яти різних задач про хвилі, детально все поясню і покажу. Ви теж такі задачі зможете розв'язувати без проблем. Давайте навчатися разом!Відеоурок "Розв'язування задач про згоряння палива"

0
zgoryannya-tytul.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про згоряння палива"
Будемо вчитися розв'язувати задачі про кількість теплоти при згорянні палива. Я покажу рішення п'яти різних за складністю задач, все детвльно поясню. І такі задачі не будуть для вас проблемою. Давайте навчатися разом!Перетворення енергії в гармонічних коливаннях

0

Даний матеріал містить теоретичну частину і задачі з даної теми.Урок: Тиск твердих тіл. Сила тиску.

0

Розробка уроку включає мотиваційні моменти для вивчення нового матеріалу. Приклади з життя для пояснення важливості зміни сили тиску. Основний теоретичний матеріал та приклади якісних задач для закріплення матеріалу. Урок насичений інтернет ресурсами для засвоєння нового матеріалу.Розв’язування задач з теми «Електроліз»

0

Дана презентація буде корисна вчителям фізики, що працюють в 11 клас під час підготовки до уроків. Особливо у форматі дистанційного навчання, бо містить у собі задачі із розв'язками.Відеоурок "Розв'язування задач про побудову зображень у лінзах"

0
tytul_linzy.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про побудову зображень у лінзах"
Будемо вчитися будувати зображення різних тіл у збиральній і розсіювальній лінзах. Ви побачите п'ять задач з поясненнями і анімацією.
Додивіться відео до кінця і зможете самі будувати будь-які зображення.«Способи та методи стимулювання й мотивації інтересу до навчання фізики в учнів».

0

«Способи та методи стимулювання й мотивації інтересу до навчання фізики в учнів».
Перегляд основних способів і методів стимулюванняінтересу до вивчення фізики.
Формування мотиваційних складових компетентностей на уроках.
Створення комфортних умов для навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі