Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиТема уроку: Астрономія – фундаментальна наука, яка вивчає об’єкти Всесвіту та Всесвіт в цілому. Предмет астрономії. Її розвиток і значення в житті суспільства.

0

сформувати уявлення учнів про науку астрономію, її розвиток та значення в житті суспільства; ознайомити учнів з галузями астрономії. Розвивати вміння характеризувати роль астрономічних знань у формуванні природничо-наукової картини світу; виховувати в учнях усвідомлення значення астрономії для дослідження довкілля.Тема уроку :Механічний рух. Відносність руху. Тіло відліку. Система відліку. Матеріальна точка. Траєкторія. Шлях. Переміщення. 7 клас.

0

Увести поняття «механічний рух», ознайомити учнів з основними поняттями, що характеризують механічний рух, ознайомити з видами механічного руху, надати уявлення про відносність механічного руху.Бінарний урок (українська мова, фізика) "Круїз навколо загадкової країни Іменник"

0

Відкритий урок-круїз мета якого повторити й поглибити знання про іменник, як самостійну незалежну країну, її значення, морфологічні ознаки та синтаксичну роль. Познайомитись з новими жителями країни Іменник – конкретними і абстрактними, вміння знаходити їх та легко апелювати під час мовленневої діяльності.Фізичні диктанти,7 клас

0

Пропоную на розсуд колегам фізичні диктанти для 7 класу для загальноосвітніх навчальних закладів. Деякі з диктантів були написані 3-4 роки тому,але я трішки переробив,щоб питання були більш сучаснимиТестові завдання до розділу «Електростатика»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Тестові завдання до розділу «Термодинаміка»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Тестові завдання до розділу «Гідрогазодинаміка»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Тестові завдання до розділу "Статика"

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Буклет на тему "Земля - наш спільний дім"

0

Буклет на тему "Земля - наш спільний дім" створений для екологічного виховання учнів і може бути використаний для просвітницької діяльності серед населення.Матеріал є актуальним і важливим в наш час, формує екологічну, інформаційну і пізнавальну компетентності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі