Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиІнтерактивна гра з астрономії "Планети земної групи"

0

Даний матеріал можна використовувати на етапах актуалізації опорних знань, закріплення вивченого матеріалу. Ігровий момент на уроці значно пожвавить навчальний процес, як і очної так і дистанційної форми навчання, зробить урок цікавим і унікальним."Допомога вчителю фізики в формуванні ключових компетентностей здобувачів освіти шляхом використання вікторин в освітньому процесі за рівнем стандарту"

0

Мета вікторин з фізики - не лише залучення здобувачів освіти до освітнього процесу, але й можливість якомога раніше виявити прогалини в їх підготовці, до сприйняття наукового матеріалу та націлення на усунення їх. Тому вікторини можуть бути частково подані як тестові завдання або диктанти на уроках контрольного опитування учнів та підсумкового оцінювання знань.Розв'язування задач про атомні реактори

0
tytul-reaktor.jpg

Розв'язування задач про атомні реактори
Атомні реактори, їх ротужність, енергія. Це так складно... Та давайте спробуємо розібратися. Я вам покажу рішення п'яти задач про атомні реактори, все поясню і продемонструю. Ви навчитесь розв'язувати такі задачі і впевнитесь, що боятися їх не варто було.Відеоурок "Розв'язування задач про діелектричну проникність"

0
tyt.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про діелектричну проникність"
Будемо вчитися розв'язувати задачі про діелектричну проникність речовин. У відео ви побачите п'ять різних за складністю задач з докладним поясненням ходу їх рішення. Виявляється, що діелектрична проникність - це не так вже і страшно. Будемо вчитися разом!Методична розробка уроку: «Основи молекулярно-кінетичної теорії речовини»

0
Узагальнення,систематизація знань та вмінь учнів з теми «Основи молекулярно-кінетичної теорії речовини».Учні розв’язують якісні та кількісні фізичні задачі на застосування рівнянь Менделєєва – Клапейрона, Бойля-Маріотта,Гей-Люссака, Шарля, «читають» графіки ізопроцесів. На уроці представлені різні форми роботи: індивідуальна,самостійна,групова, взаємоперевірка,"мозковий штурм", "Незакінчені речення","Знайди пару","Склади формулу".


Організація дистанційного навчання на уроках фізики

0

Дистанційне навчання на сьогоднішній день відіграє велику роль при отриманні знань, допомагає організовувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихає й мотивує здобувачів освіти, роз'яснює методику освоєння нових платформ. Методична розробка містить матеріали, що демонструє можливість використання нових технологій на уроках фізики з застосуванням різних онлайн сервісів:блог, GoogleClassroom,LearningApps, WordItOut,Padlet під час дистанційного навчання.Розв'язування задач про роботу електричного поля

0
tema_uroku.jpg

Розв'язування задач про роботу електричного поля
Ви сьогодні навчитесь розв'язувати задачі про роботу електричного поля по переміщенню заряда, про різницю потенціалів. В даному відеоуроці вчитель продемонструє з поясненнями хід рішення п'яти різних задач на цю тему. Дивимося і вчимося.Розв'язування задач про енергетичний вихід ядерних реакцій

0
tytulkka.jpg

Розв'язування задач про енергетичний вихід ядерних реакцій
Будемо вчитися розв'язувати задачі про енергетичний вихід ядерних реакцій. Ви побачите п'ять задач різної складності з поясненнями і коментарями. Після цього уроку ядерна фізика вже не буде для вас такою важкою. Вчимося разом!Електричний опір. Залежність опору провідника від його довжини, площі перерізу та матеріалу.

0

Технологічна карта до дистанційного уроку фізики. Тема уроку:"Електричний опір. Залежність опору провідника від його довжини, площі перерізу та матеріалу." Даний матеріал містить посилання на інтерактивні вправи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі