Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиФізика та дитяча іграшка

0

розробка дозволяє познайомити молодших школярів з новим предметом – фізикою;показати, що закони фізики лежать в основі будови іграшок; розвивати мислення, допитливість, інтерес і вміння пояснити будову і роботу іграшок, використовуючи закони фізикиКонспект відкритого уроку з фізики та побутової хімії «Теплові явища. Поняття про температуру» (для дітей з особливими освітніми потребами (F70))

0

Конспект відкритого уроку фізики та побутової хімії у 7 класі «Теплові явища. Поняття про температуру». Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)Конспект уроку "Вимірювання енергії. Способи зміни внутрішньої енергії тіла." 8 клас

0

Запропонований конспект допоможе формувати такі ключові компетенції учнів:
- основні компетентності у природничих науках і технологіях;
- екологічна грамотність і здорове життя;
- математична;
- інформаційно-цифрова;
- ініціативність і підприємливість;
- спілкування державною мовою.Перспективи використання надпровідності

0

Презентація допоможе учням глибше зрозуміти зміст виучуваного матеріалу, суть, відтворити в пам'яті основні поняття надпровідності: квантове явище протікання електричного струму у твердому тілі без втрат, тобто при строго нульовому електричному опорі тіла та усвідомити важливість і перспективи використаня надпровідності.Конспект уроку на тему "Теплові машини"

0

Матеріал розроблений для проведення уроків в школі та коледжу з предмету "Фізика і астрономія" та містить використання різних інтерактивних форм і методів роботи на уроках.Методична розробка уроку фізики «Електромагнітна індукція. Магнітний потік. Закон електромагнітної індукції»

0

Тема розробки уроку на сьогодні є досить актуальною, адже однією з основних цілей вивчення фізики в ПТНЗ є поєднання її з майбутньою професією. Знання, що не пов’язані з практикою, часом забуваються, а знання ,пов’язані з практикою , є більш міцніші, корисніші.
Урок розроблений із використанням комп’ютерних технологій. Електронні засоби навчання, які обрано для вивчення даної теми уроку, використовуються як інформаційно – пізнавальний засіб навчання.Методична розробка уроку з астрономії на тему: "Планети земної групи"

0

Конспект уроку, презентація з астрономії для здобувачів освіти ІІІ курсу, які вивчають астрономію за програмою 11 класу на рівні стандарту.Фізичні явища в прислів'ях і приказках

0

Матеріал використовується як один із видів роботи із залучення учнів до пошукової роботи із використанням міжпредметних зв'язківРозробка інструкції роботи фізичного лабораторного практикуму для 11 класу з теми «Визначення довжини світлової хвилі за дифракцією лазерного променя від щілини»

0

Розробка інструкції роботи фізичного лабораторного практикуму у 11 класі на тему: Визначення довжини світлової хвилі за дифракцією лазерного променя від щілини

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі