Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиУкраїнська мова та література на уроках фізики

0

Інтегрований урок з фізики та української мови і літератури для глибокого пізнання точних та гуманітарних наукКонспекти та презентації уроків (розробки) з фізики 9 клас за новою програмою

konspekty_9_klas.jpg

Я вчитель фізики і розумію, що підготовка до якісного уроку забирає велику кількість часу. Тому створив сайт на якому розміщую власні розробки уроків з фізики для 9 класу за новою програмою (105/87 годин, 3/2,5 години на тиждень)

Зірочкою (*) позначено уроки, не заплановані під час вивчення фізики в 9 класі за навчальним планом, який передбачає 2,5 години на тиждень.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- конспект до уроку;Календарне планування з фізики 9 клас за новою програмою на 2017 - 2018 навчальний рік

kaledarne_9_klas.jpg
Календарне планування з фізики 9 клас за новою програмою на 2017 - 2018 навчальний рік
(105/87 годин, 3/2,5 години на тиждень)


Презентація " Дози радіоактивних випромінювань.дозиметри" 9 клас

1

Матеріал до уроку в 9 класі "Поглинута доза йонізуючого випромінювання.Дозиметр" у вигляді презентації.Презентація до уроку астрономії "Проблеми космології"

0

Презентація до уроку астрономії "Проблеми космології" в 11 класі"Око як оптична система" - презентація

0

Презентація до уроку з геометричної оптики "Око як оптична система" Розглядаються питання: будова ока, акомодація, адаптація, зір чорно-білий та кольоровий.Зорові іллюзії.Елемент гри на уроці фізики в 11 класі

0

Урок фізики досить серйозний.Іноді хочеться урізноманітнити форми й методи навчання, показати учням, що фізику можна вивчати також з посмішкою,не слід упускати жодної можливості зробити її більш цікавою. Гра допомагає краще засвоїти матеріал.Презентація на тему "Відносна вологість повітря" 10 клас.

0

Матеріал до уроку в 10 класі "Відносна вологість повітря".Розглядаються питання : парціальний тиск водяної пари; абсолютна вологість, відносна вологість, точка роси та способи вимірювання відносної вологості .Вади зору.Окуляри Презентація.

0

Дана презентація створена як допоміжний матеріал до уроку з оптики про вади зору: короткозорість та далекозорість та виправлення даних вад, а також іде мова про гігієну зору учня.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі