Користувацький вхід

Останні публікації

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиОЛІМПІАДА "ЮНІ КОСМОНАВТИ"

0

Мета заходу – продемонструвати, що знання з астрономії – це інтелектуальний розвиток, який триває тисячоліття і проходить через всі межі: географічні, вікові, статеві, расові та культурні, це класичний приклад того, як наука може сприяти поглибленню міжнародної співпраці і взаємодії.АСТРОНОМІЧНІ ТА КОСМІЧНІ ВІКТОРИНИ

0

Одним із ефективних шляхів формування пізнавального інтересу до вивчення астрономії є нестандартні форми навчання. Це неординарні підходи до викладання дисципліни, метою яких є пожвавити нудне, захопити творчістю, зацікавити повсякденним. Такі форми навчання - завжди свята, коли активними є всі школярі, кожний має можливість опинитися в атмосфері успішності й група стає творчим колективом.Конспект уроку "Механічні та електромагнітні хвилі"

0

Анотація. Опубліковано конспект уроку з фізики в 9 класі як підсумковий урок за темою «Механічна та електромагнітні хвилі». Демонструються можливості проекту «Інтерактивне навчання» видаництва "Ранок", LearningApps.org (сервісу Web 2.0 для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів).Теплові двигуни

0

матеріал уроку дозволяє виявити і поглибити знання учнів з фізичних
основ дії автомобільного транспорту, будови двигуна, принципу роботи усіх систем і механізмів; шляхи підвищення ефективності двигуна, його економічності; розвивати логічне мислення, вміння працювати з довідковою літературою, створювати міні-проектиСила тертя

0

дана розробка уроку націлена на ознайомлення учнів з видами тертя та проявами його у природі; матеріал містить додаткову інформацію з різних джерелКонтрольна робота “Хвильові процеси”

0

Контрольна робота для перевірки знань учнів із теми "хвильові процеси". В даній контрольній роботі є завдання для початкового, середнього та достатнього рівнів.Самостійна робота з теми "Починаємо вивчати фізику"

0

Тестові завдання для учнів 7-го класу, для перевірки знань по темі " Починаємо вивчати фізику"
Самостійна робота.Позакласний захід з фізики на тему: "Подорож країною Фізика" + презентація

0

Позакласний захід з фізики для здобувачів освіти І курсу.
Мета: стимулювати здобувачів освіти до глибокого і всебічного вивчення фізики; сприяти розвитку пізнавальних інтересів, інтелектуальних здібностей, логічного, творчого мислення; виховувати свідоме ставлення до придбання знань, увагу, спостережливість, швидкість реакції, активність, кмітливість, доброзичливість.
Захід проводиться у формі змагання між командами.Відкритий захід з фізики на тему: «Ісаак Ньютон: той, хто генієм людство перевершив»

1

Відкритий захід з фізики на тему: «Ісаак Ньютон: той, хто генієм людство перевершив»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі