Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиІнтерактивний текст "Так-Ні".

1

На етапі рефлексії до Уроку №28 по темі "Явище інерції" можна використати інтерактивни текст "Так-Ні" , який дає зьогу оцінити, наскільки учні засвоїли тему.Контрольна робота на тему "Рівномірний рух по колу. Коливальний рух"

Мета контрольної роботи: перевірити засвоєння учнями матеріалу з теми "Механічний рух II частина. Рівномірний рух по колу. Коливальний рух."
Завдання різнорівневі, що дає можливість особистісного підходу до навчання.Розробка уроку з фізики для 9 класу з теми «Плоске дзеркало»

1

Розробка уроку з фізики в 9класі з теми:"Плоске дзеркало"
на основі компетентнісного підходуАлгоритми розв'язування задач з механіки

0

Алгоритми розв'язування задач з механіки, створений для полегшення розв'язування задач.Дидактичні матеріали з фізики для 11 класу (контрольні роботи у вигляді ЗНО)

0

Чотири тематичні контрольні роботи для 11-го класу математично-природничого профілю у вигляді завдань ЗНО. Складено Реутовою Т.В. по два варіанта кожної роботи за допомогою комплексного видання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Фізика» (укладачі: Н.І. Струж, В.М. Мацюк, С.І. Остап’юк, видавництво Тернопіль: «Підручники і посібники», 2016 року).
Адресовано вчителям фізики закладів загальної середньої освіти з метою методичної допомоги організації підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.Сценарій проведення в грудні 2018 брейн-рингу з хімії та фізики для 7-х класів.

0

Сценарій проведення в грудні 2018 брейн-рингу з хімії та фізики для 7-х класів.Сценарій проведення міжшкільного брейн-рингу з фізики та хімії у 7-х класах.

0

Сценарій проведення міжшкільного брейн-рингу з фізики та хімії у 7-х класах.Фізична гра "Чи можете ви бути космонавтом?"

0

Мета заходу: Поглибити знання учнів з теми:"Реактивний рух", продовжити формування уявлення учнів про застосування закону збереження імпульсу під час реактивного руху, познайомити учнів з фізичними основами ракетної техніки та досягненями космонавтики, основними напрямками в освоєнні космосу.Фізична вікторина "Що?Де?Коли?" з теми:"Оптика"

0

Мета заходу: поглибити знання учнів з теми "Світлові явища",розвивати інтерес учнів до вивчення фізики, показати практичне значення отриманих знань з даної теми, провести міжпредметні зв'язки з біологією та асстрономією.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі