Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиБінарний урок з хімії та фізики «Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції, що їх супроводжують» (в рамках Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе»)

1

- Повторити й поглибити знання про явища (з природознавства)
- Навчитися розрізняти фізичні, хімічні та інші явища
- Пояснити поняття “ хімічна реакція ” з’ясувати ознаки хімічної, умови їх протікання
- Продовжити розвивати уміння спостерігати, міркувати, говорити “хімічною” та “фізичною” мовою
- виховання природничої картини світу та пізнавального інтересу до предметів, комунікативних навичокКінематика в природі та житті людини

0

Дана презентація використовується для допомоги вчителю під час викладення даної темиСценарій проведення брейн-рингу з фізики та хімії

0

Пропонується сценарій проведення брейн-рингу з фізики та хімії між учнями 9 класів.Сценарій проведення брейн-рингу з хімії та фізики

0

Сценарій проведення брейн-рингу з хімії та фізики для учнів 9 класів.Гра "Експрес-фізика"

0

Гра- тренінг «Експрес- фізика» розрахований на учнів 7- 11 класів. ЇЇ краще проводити в рамках тижня фізики. Для проведення бажано залучити вчителів- консультантів.
Для гри- тренінгу потрібно відвести та підготувати класи, так звані «ОФІСИ». Їх 5: «ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ ОФІС», «ОФІС ОПТИЧНИХ ІЛЮЗІЙ», «ОФІС ТЕСТОВИХ ЗАПИТАНЬ», «ОФІС ЗАГАДОК ТА ВІДГАДОК», «ОФІС ФОРМУЛ».Інтелектуальна гра «Фізичний КВК»

0

Сценарій проведення інтелектуальної гри "Фізичний КВК". Учасниками команд не обовязково мають бути учні одного класу. Можна провести змагання між класами або зробити збірні команди учнів різних касів, що є актуальним для сільських шкіл з малою наповнюваністю класів.Тест з фізики для 9 класу "Відбивання світла. Закон відбивання світла. Плоске дзеркало"

0

Тест містить 11 запитань з вибором однієї правильної відповіді та декількох. Тест розраховано на 10 хвилин.Методичні рекомендації по розв'язуванні задач з фізики 10 клас

0

збірник задач з фізики складений відповідно програми вивчення фізики в 10 класі 11річної школи. До відповідних розділів подані короткі вказівки і перелік формул, що використовуються при розв’язуванні задач. Основних типи задач містять детальні розвязки.
Збірник може бути рекомендований учням загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів, при підготовці до олімпіад, особам, що займаються самоосвітою,для позакласної роботи, учителям шкілРозробка уроку з фізики для 7 класу «Поняття про температуру. Термометр» (для спеціальних шкіл-інтернатів)

0

Урок по фізиці 7 клас для спеціальних шкіл-інтернатів
Тема: Поняття про температуру. Термометр.
Мета: Розширити знання учнів про термометри та його будову. Познайомити з різними видами термометрів. Навчити учнів виміряти температуру користуючись шкалою Цельсія.
Розвивати процес запам`ятовування, тактильні відчуття, вміння абстрагувати. Коригувати діалогічну мову.
Виховувати охайність при проведені дослідів.
Тип уроку: комбінований.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі