Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиТести з теми "Т Фізичні характеристики зір"

0

Тести з астрономії з теми "Фізичні характеристики зір" для учнів 11 класу+ відповідіТести з теми "Сонце – найближча зоря"

0

Тести з астрономії з теми "Сонце – найближча зоря" для учнів 11 класу+ відповідіШвидкість у природі

0

Розробка відкритого уроку з фізики для дітей з порушенням інтелектуального розвитку.Лабораторна робота «Спостереження за процесами плавлення і тверднення речовин. Відливання форм»

0

Розробка відкритого уроку з фізики для дітей з порушенням інтелектуального розвиткуМетодичний комплект для 7 класу за новою програмою

0

Даний матеріал містить конспект уроку,презентацію до уроку, календарно-тематичне планування та зміни до програмиРозробка уроку фізики, 10кл. Принцип дії теплових двигунів.

0

Урок є одним із останніх в розділі "Основи термодинаміки". На уроці розширюються поняття про принцип дії, будову та роботу теплових двигунів, виводяться формули для коефіцієнта корисної дії реальної та ідеальної теплової машини.контрольні роботи

0

Контрольні роботи з фізики для 9 класу.Розроблено в двох варіантах.Контрольні роботи по всіх темах, містять різнорівневі завдання.Зависимость линейных размеров тел от температуры. Решение задач по теме «Плотность».

0

Даний матеріал може бути використаний як основний так і додатковий на уроках фізики.Самостійна робота «З’єднання провідників».

0

Самостійна робота «З’єднання провідників» для 8 класу за новою програмою

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі