Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиПрезентація "КМЗ предметів математика і фізика та його використання"

0

Методичні рекомендації до створення комплексно-методичного забезпечення з предметів математика і фізика та його використання на різних етапах урокуРозвязування задач з теми: "Внутрішня енергія. Способи зміни внутрішньої енергії"

0

Мета уроку:
Навчальна. Закріпити знання за темою «Внутрішня енергія. Способи зміни внутрішньої енергії», продовжити формувати навички та вміння розв’язувати фізичні задачі, застосовуючи отримані знання.
Розвивальна. Розвивати уміння правильно розподіляти час; самостійність у навчанні; вміння самостійно застосовувати правила, закони.
Виховна. Виховання дисципліни, чесності, відповідальності.
Тип уроку: урок застосування знань, умінь, навичок.
Наочність і обладнання: навчальна презентація, комп’ютер, підручник." Шкала електромагнітних хвиль. Дія електромагнітних хвиль на організм людини

0

Формування знань про різні види випромінювань, їх властивості і застосування;засвоєння навичок доведення, що матеріальні об'єкти мають безліч різних фізичних властивостей (корисних та негативних для людства), тобто знайомство з законом єдності та боротьби протилежностей; розвиток логічного мислення учнів, вміння застосовувати знання в нових ситуаціях, вмінь вести дискусію та відстоювати власні думки; виховування бережливого ставлення до природи і людини, бажання пізнавати довкілля, глибоко осмислювати основні закони фізики, проникаючи в глибини природи та прагнути до більшого залучення їх до сПроблема екологізації курсу фізики.Проблема здорового способу життя в межах курсу фізики

0

На уроках фізики учні мають знайомитися з екологічною ситуацією,і як майбутні робітники бути готові здійснювати природоохоронну роботу. Вивчаючи закони фізики, я намагаюсь на уроках показати учням знаня про навколишнє середовище як про цілісну систему взаємозв*язаних явищ;допомогти їм усвідомити,що будь-яке втручання в природу може привести як до позитивних,так і негативних наслідків для здоров*я людей.Урок - узагальнення з фізики в 9 класі "Світлові явища"

0

Урок - узагальнення з фізики в 9 класі "Світлові явища"Вологість повітря, її вимірювання. Точка роси

0

Дана презентація є конспектом уроку, в якому висвітлено мету, формування ключових компетентностей на кожному етапі уроку з використанням різних методів і прийомів та їх розробка.Фотометрія

0

Дана презентація розширить знання учнів по темі "Світлові явища" і допоможе вчителю підготуватися до уроку.Урок-проект "Раптом, як у казці, рипнули двері.."

0

Дана презентація допоможе вчителю в проведенні проекту під час вивчення сили тертя.Соціалізація учнів через реалізацію проектної діяльності на уроках фізики. (Ігрові проекти)

0

Робота над учбовим проектом допомагає збудувати безконфліктну педагогіку, разом з дітьми переживати натхнення творчості, перетворити освітній процес з нудної приму-сової роботи в результативну творчу роботу. В роботі гра розглядається як метод навчання, передачі досвіду старших поколінь молодшим.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі