Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиФізична вікторина "Крестики - нолики" "

0

КУ «Мариупольский технический лицей»
Мариупольского городского совета
Донецкой области

Физическая викторина

"КРЕСТИКИ – НОЛИКИ"

Учитель физики
Мариупольского технического лицея
Шиманская Л.А.Стаття з досвіду роботи"Використання медіапростору,як однієї із форм соціалізації фізики та розвитку пізнавального інтересу у учнів"

1

Сучасне навчання, на мою думку,це організація засвоєння знань і формування певних вмінь та навичок через особливим способом організованих навчально-пізнавальних дій,що полягають в активній взаємодії учнів між собою та побудові міжособистісного спілкування з метою досягнення запланованого результатуІнформ - дайджест «Формування мотиваційної навчальної компетенції учнів на уроках фізики з елементами тренінгу»

1

Цей матеріал дасть можливість вчителю переглянути свої погляди на традиційне ведення уроку; використання наведених технологій легко соціально адаптує дитину і його знання в соціуміТестові завдання з фізики, розділ "Механіка"

0

Тестові завдання за розділом "Механіка" для поточного контролю знань на уроках фізики:Розробка підсумкового уроку-гри з фізики для 7 класу з теми «Тиск газів, рідин, твердих тіл»

0

Дану розробку уроку можна використати для проведення підсумкового уроку в 7 класі після вивчення теми "Тиск газів, рідин, твердих тіл"Презентація до уроку фізики у 7 класі "АТМОСФЕРНИЙ ТИСК. ВИМІРЮВАННЯ АТМОСФЕРНОГО ТИСКУ. БАРОМЕТРИ"

0

Презентація містить різні етапи уроку: перевірка домашнього завдання, мотивація, новий матеріал, закріплення;додаткові матеріали. Можливо, знадобиться налагодження демонстрації презентації.Позакласний захід 12 квітня - «Всесвітній день авіації та космонавтики».

1

Нагадати історію виникнення свята. Познайомити з чотирилапими першопрохідцями космосу. Ознайомити з внеском українських вчених у розвиток космонавтики та авіації, зокрема, з розробками Київського конструкторського бюро, яке довгий час очолював Олег Костянтинович Антонов; десяткою найбільших літаків світу; деякими військовими та пасажирськими літаками, гелікоптерами і безпілотниками. Розвивати гордість за свою державу як одну з восьми країн з найрозвиненішою авіацією.Завдання для контрольної роботи з фізики з теми «Основи молекулярно-кінетичної теорії. Властивості газів, рідин і твердих тіл»

0

Контрольна робота з теми «Основи молекулярно-кінетичної теорії. Властивості газів, рідин і твердих тіл» у 10 класі, рівень стандартуПрезентація, самостійна робота (2 варіанти) та роздаткова картка для контролю знань з теми "Виштовхувальна сила.Закон Архімеда" у 7 класі

0

Матеріали до уроку в 7 класі "Виштовхувальна сила" включають презентацію, самостійну роботу (2 варіанти) та роботу для контролю знань з даної теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі