Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиЗ досвіду роботи вчителя фізики «Про методику проведення лабораторних робіт з фізики у середній загальноосвітній школі»

0

В даній статті розкриваються питання методики проведення лабораторних робіт з фізики та їх оцінювання у середній загальноосвітній школіРозвиток критичного мислення на уроках фізики

0

Обсяг знань, який людина може засвоїти в період шкільної освіти, природно, обмежений як абсолютно, так і в ще більшому ступені щодо: сучасний стан науки і суспільства, динамічний соціальний прогрес, збільшення обсягу нової інформації різко скорочують частку знань, одержуваних людиною в період шкільного освіти по відношенню до інформації, необхідної йому для повноцінної діяльності в суспільстві, що змінюється.Урок "Фізика і борщ"

0

Урок «Фізика і борщ» - це урок узагальнення і систематизації знань з розділу «Молекулярна фізика і термодинаміка». Даний урок для учнів з професії «Кухар; офіціант», де розглядається приготування борщу, застосовуючи і пояснюючи при цьому усі фізичні процеси.Методична розробка уроку з фізики «рансформатор. Виробництво, передача та використання енергії електричного струму»

0

Методична розробка уроку з фізики «Трансформатор. Виробництво, передача та використання енергії електричного струму»урок з астрономії "Куди далі?"

0

Останнім часом природні і енергетичні ресурси Землі вичерпуються все більшими й більшими темпами, відбувається масштабне забруднення повітря, води і землі токсичними хімікатами; руйнування озонового шару, глобальне потепління. Все частіше ми є свідками катастрофічних змін погоди, землетрусів, цунамі і інших природних катаклізмів.
Що ж буде з людством, коли ресурси нашої планети будуть в кінці кінців вичерпано і рівень екології досягне критичної межі? Чи знайдемо ми планету в Сонячній системі, на якій відродиться наша цивілізація?З досвіду роботи вчителя фізики «Про методику проведення лабораторних робіт з фізики у середній загальноосвітній школі»

0

В даній статті розкриваються питання методики проведення лабораторних робіт з фізики та їх оцінювання у середній загальноосвітній школіЕлектричні явища. Закон Ома

0

Розробка уроку на тему "Електричні явища. Закон Ома", 8 клас.План-конспект проведення уроку фізики у 8 класі за темою: «Електричний струм»

0

У данній статті пропонується зразок плану проведення уроку фізики у 8 класі за темою "Електричний струм" з використанням фізичного експерименту, методу проблемної ситуації, використанням підручника та опорного конспекту для учнів.Конспект уроку 8 класу " Тепловий баланс. Розв'язування задач"

0

Тема уроку Тепловий баланс. Розв’язування задач
МЕТА: 1) продовжити в учнів формувати знання з теми: «Теплові явища», сформулювати ознаки теплового балансу на прикладі розв’язувань задач; навчити учнів складати рівняння теплового балансу;
формувати вміння розв’язувати задачі; а також систематизувати та закріпити знання з теми тепловий баланс.
2)розвивати компетентність при роботі з підручником; розвивати графічну культуру учнів ; розвивати комунікативну компетентність при виконанні завдань в групах;
3) виховувати уважність, стійкий інтерес до фізики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі