Користувацький вхід

Фізика + Астрономія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиГрафічне зображення руху рівномірного руху

0

Урок фізики для 7 класу на тему: "Графічне зображення рівномірного прямолінійного руху". В даному уроці розглядаються особливості графічного представлення рівномірного прямолінійного рухуКалендарне планування з фізики 11 клас (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.) 2019-2020

kalendarne_11.jpg

Календарне планування з фізики 11 клас (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.) на 2019 - 2020 навчальний рік (105 годин, 3 години на тиждень)Урок з теми "Переміщення під час рівноприскореного прямолінійного руху»

0

Розробка уроку: Розв’язування задач з теми «Переміщення під час рівноприскореного прямолінійного руху» з використанням хмарних сервісів та веб-квесту.Презентація "КМЗ предметів математика і фізика та його використання"

0

Методичні рекомендації до створення комплексно-методичного забезпечення з предметів математика і фізика та його використання на різних етапах урокуРозвязування задач з теми: "Внутрішня енергія. Способи зміни внутрішньої енергії"

0

Мета уроку:
Навчальна. Закріпити знання за темою «Внутрішня енергія. Способи зміни внутрішньої енергії», продовжити формувати навички та вміння розв’язувати фізичні задачі, застосовуючи отримані знання.
Розвивальна. Розвивати уміння правильно розподіляти час; самостійність у навчанні; вміння самостійно застосовувати правила, закони.
Виховна. Виховання дисципліни, чесності, відповідальності.
Тип уроку: урок застосування знань, умінь, навичок.
Наочність і обладнання: навчальна презентація, комп’ютер, підручник." Шкала електромагнітних хвиль. Дія електромагнітних хвиль на організм людини

0

Формування знань про різні види випромінювань, їх властивості і застосування;засвоєння навичок доведення, що матеріальні об'єкти мають безліч різних фізичних властивостей (корисних та негативних для людства), тобто знайомство з законом єдності та боротьби протилежностей; розвиток логічного мислення учнів, вміння застосовувати знання в нових ситуаціях, вмінь вести дискусію та відстоювати власні думки; виховування бережливого ставлення до природи і людини, бажання пізнавати довкілля, глибоко осмислювати основні закони фізики, проникаючи в глибини природи та прагнути до більшого залучення їх до сПроблема екологізації курсу фізики.Проблема здорового способу життя в межах курсу фізики

0

На уроках фізики учні мають знайомитися з екологічною ситуацією,і як майбутні робітники бути готові здійснювати природоохоронну роботу. Вивчаючи закони фізики, я намагаюсь на уроках показати учням знаня про навколишнє середовище як про цілісну систему взаємозв*язаних явищ;допомогти їм усвідомити,що будь-яке втручання в природу може привести як до позитивних,так і негативних наслідків для здоров*я людей.Урок - узагальнення з фізики в 9 класі "Світлові явища"

0

Урок - узагальнення з фізики в 9 класі "Світлові явища"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі