Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурс-гра "Моя професія - будівельник!"

0

Конкурс-гра "Моя професія - будівельник!" проводиться серед учнів будівельних професій з метою відчути гордість за свою професію, вважати її найцікавішою, найактуальнішою серед інших.Юридичний аукціон

1

Гра "Юридичний аукціон" має на меті подати учням нові й поглибити вже існуючі в них знання та навички у сфері правового виховання та юридичної освіченості; розвинути в учнів уміння застосовувати свої знання та навички, яких вони набули на уроках правознавства та в процесі позакласного правового виховання; виховати в учнів потяг до поглиблення своїх правових знань, сприяти поширенню правової культури та освіченості в учнівському середовищі.Командний конкурс для учнів 7,8 класів «Веселий ерудит»

0

Пояснювальна записка до заходу
Мета і завдання:
-- розвивати творчі здібності учнів, прагнення до самореалізації та самовдосконалення, уміння лаконічно висловлювати свої думки;
-- розвивати логічне мислення учнів, увагу, пам'ять, швидкість реакції, кмітливість, допитливість, уміння знаходити вихід у складних ситуаціях і нестандартно підходити до вирішення проблем;
-- виховувати самостійність, активність і культуру поведінки;
-- підвищувати інтерес до математики;Методична розробка гри "Що? Де? Коли?"

0

Методическая разработка по отрытому региональному мероприятию "Интелектуальная игра "Что? Где? Когда?"" предназначена для студентов II - ІIІ курса.
Методическая разработка содержит интеллектуально-развлекательные задания из курса "Информатика и вычислительная техника".Уроки для вчителів

1

Розважальна програма, як доповнення до концерту, присвяченому Дню працівників освітиВікторина з англійської мови для 9 – 11 класів «Що ти знаєш про Америку»

0

Вікторина “Що ти знаєш про Америку” може бути проведена з учнями 9 – 11 класів. Вона розрахована на гарне знання матеріалу шкільного підручника та довідника по країнознавству.
На більшість запитань можна знайти відповідь безпосередньо в шкільному підручнику. Деякі запитання взяті з додаткової літератури, якою користуються учні, які цікавляться вивченням англійської мови.
Вікторина стимулює інтерес учнів до вивчення англомовних країн та більш глибокому вивченню предмета.Вікторина з англійської мови для 9 – 11 класів «Чи знаєш ти географію?»

0

Вікторина “Чи знаєш ти географію” може бути проведена з учнями 9 – 11 класів. Вона розрахована на гарне знання матеріалу шкільного підручника та довідника по країнознавству.
На більшість запитань можна знайти відповідь безпосередньо в шкільному підручнику. Деякі запитання взяті з додаткової літератури, якою користуються учні, які цікавляться вивченням англійської мови.
Вікторина стимулює інтерес учнів до вивчення англомовних країн та більш глибокому вивченню предмета.Ukraine (рольова гра з англійської мови)

0

В уроці подається розповідь про географічне положення України, учні вчаться розпитувати з метою отримання необхідної інформації, розповідають про місця, які варто відвідати, обмінюються враженнями у звязку з почутим та побаченим.Логічні вправи. Шифрування

0

Розвиток логічного мислення та кмітливості. Логічні задачі у вигляді зашифрованих послань для кожної вікової групи.Проектно - дослідницька робота для участі в міському етапі конкурсу “Юний дослідник”

1

Робота написана для участі у загальноміському конкурсі з природознавства. Описує результати спостережень дитиини за акваурімними рибками.

з'ясувати як рухаються акваурімні риби, як дихають, як живляться;
спостерігати який корм подобається мешканцям акваріуму – сухий чи живий, як вони збирають корм в товщі води;
виробити умовний рефлекс на дзвоник перед годуванням;
навчитися фіксувати і узагальнювати результати дослідів і спостережень у вигляді таблиці;
використати набуті знання в житті, зацікавити друзів і однокласників спостереженням за життям акваріумних риб .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі