Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

Обмежити пошук фільтруванням:Бліц- вікторина "Розумники і розумниці"

0

Бліц-вікторина «Розумники і розумниці»
Мета: розширити та узагальнити знання учнів з різних предметів за 2-й клас, виховуючи дружбу, взаємовиручку і винахідливість.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.ПІЗНАВАЛЬНО -ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЗАХІД "Флора"

0

ПІЗНАВАЛЬНО -ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЗАХІД "Флора" вчитель використовує на підсумковому уроці:Узагальнюючи знання учнів про різноманітність квіткових рослин як найбільш використовувану та широко розповсюджену групу рослинного світу, показати місце рослин у флорі України та світу, їх екологічне і практичне значення.Положення про проведення змагань ЗФПО «Київський міський медичний фаховий коледж» із загально-фізичної підготовки серед юнаків, присвячений Святу Покрови, Дню Захисника України, Дню козацтва .

0

Положення про проведення змагань із загальнофізичної підготовки в умовах дистанційного навчання.Ділова гра Тема: «Мандруємо екологічною стежкою добра. Зимуючі птахи Смілянщини»

1

Розширити та поповнити знання дітей, батьків, дідусів та бабусь, гостей заняття про зимуючих птахів Смілянщини, отримані ними в результаті пошуково-дослідницької роботи. Продовжити вчити підгодовувати пернатих та оберігати їх. Вправлятися в діалогічному спілкуванні між молодшими та старшими партнерами; формування екологічної культури

Девіз: Несемо добро у світ природи.Головоломки

0

Використання матеріалів підбірки головоломок для учнів 5-9 класів сприятиме розвитку логічного мислення у дітей, допоможе у підготовці до конкурсів, турнірів з математикиСценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

0

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.ІНТЕРАКТИВНА ГРА З ЕЛЕМЕНТАМИ БЕСІДИ «Моя сім’я, моя родина і наша славна Україна»

1

Виховний захід для 6-7 класів спеціальної школи , сімейне виховання, родинні стосунки та клас- це теж сім'я, яка має свої традиції, правила та принципи взаємодії.Під час гри ведеться мова про сім'ю та сімейні цінності, родину та родинні відносини, Україну; розвиваються почуття любові та шанобливого ставлення до своєї сім'ї, родини і Батьківщини.Якщо скласти маленькі батьків-щини кожного з нас – вийде велика держава – Україна.Гра брейн-ринг

1

Гра брейн-ринг-вінегрет. Можна використовувати для проведення останнього дзвоника всієї школи (якщо вона не велика) або ж паралелі класів.Дидактичні ігри на розвиток емоцій

0

Вчити дітей складати з частин ціле; розвиток дрібної моторики; розвиток логічного мислення; вміння розрізняти основні емоційні стани.
- вчити дітей усвідомлювати, як впливає природа на їх настрій і почуття;
- вчити співвідносити власні емоції і зі станом природи, погодою;
- вчити співвідносити схематично зображені маски емоцій з відповідною картинкою природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі