Користувацький вхід

Останні публікації

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурс «БЕЗВІЗ» Отримати «БЕЗВІЗ» для подорожі Європою

1

Дана презентація допоможе провести перший урок у новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним змістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.
Конкурс «БЕЗВІЗ»
Отримати «БЕЗВІЗ» для подорожі Європою – означає правильно виконати завдання конкурсу. Прослухавши підказку у вигляді асоціативного ряду, учні мають назвати країну.Презентація до першого уроку у 2017-2018 навчальному році. Конкурс "Україна і Євробачення"»

2

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним змістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів. Демонструються фото українських учасників «Євробачення», а діти відгадують виконавця, рік та країну, де проходив конкурс.Презентація до першого уроку у 2017-2018 навчальному році. Конкурс знавців футболу «Ліга чемпіонів»

0

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним змістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.Вікторина «Літературна мандрівка Європою»

1

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним змістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.Інтелектуально-розважальна гра «Зоряний час»

0

Метою гри є запрошення у цікаву подорож по сторінках творчості українських письменників, розвивати у дітей бажання читати, кмітливість та увагу.Цю гру можна використовувати при проведенні літературних вечорів, виховних годин, тижня бібліотеки та свята дитячого читання.Гра для учнів 8 - 9 класів.Гра-візитівка «Відгадай країну»

1

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним вмістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.Презентація- вікторина "Що я знаю про Європу"

1

Дана презентація допоможе у підготовці та проведенні першого уроку в 2017-2018 навчальному році.Квест із української мови для учнів 8,9 класів. Презентація

2

Робота містить різноманітні завдання з тем, що вивчалися учнями в попередніх класах, та пояснювальну записку з умовами гри та відповідями. У цікавій формі сприяє формуванню вмінь грамотно писати та висловлювати свої думки, розвиває логічне мислення, увагу та пам'ять.Презентація до першого уроку 2017-2018 н.р. Столиці Європи

1

Дана презентація допоможе провести перший урок у 2017-2018 навчальному році.Побудована у формі гри."У царстві живої природи"

0

У вікторині перевіряються знання дітей про живу природу: рослин, комах, тварин. Цікаві завдання відповідають віку дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі