Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

Обмежити пошук фільтруванням:Прямокутна система координат.

0

Гра " ОСТРІВ СКАРБІВ"
Під час гри учні ознайомлюються з поняттями «координатна площина», «вісь абсцис», «вісь ординат»; вчаться позначати, читати координати точки, знаходять положення точки за її координатами; розвивають вміння використовувати теоретичний матеріал на практиціРОЗРОБКА ВІДКРИТОГО ІНТЕГРОВАНОГО ВИХОВНОГО ЗАХОДУ ГЕОГРАФІЧНО – РАДІОТЕХНІЧНИЙ КВЕСТ “КРАЇНИ ТА КОМПОНЕНТИ”

0

Географічно-радіотехнічний квест “Країни та компоненти”

Мета: формування всебічно розвиненої особистості, розвиток пізнавального інтересу до наукових досягнень, виховувати любов до обраної професії, популяризації професії та профорієнтаційної роботи. (слайд 1; 2)

Радіомеханік – творець
електроніки нового покоління, а
розвиток науки і техніки – це шлях до
цивілізованого суспільства.Природнича гра " Зоряна година"

0

Природнича гра сприяє розширенню, закріпленню знань з природничих дисциплін, розвиває творчу уяву, кмітливість, пам’ять; допомогає узагальнити отримані знання на уроках природознавства, виховувати любов до природи.Сценарій для 8-х класів "Математичний брейн-ринг"

0

Мета виховного заходу: поглибити й розширити знання учнів з математики; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення учнівКонкурс до 8 Березня "Міс початкових класів"

0

Сценарій позакласного виховного заходу для проведення розважального шоу - конкурсу краси серед учнів початкової школи на 8 Березня. Святкова програма заходу поєднує привітання з конкурсно-ігровою діяльністю. Цей виховний захід допоможе вчителям початкових класів легко і в доступній формі прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги; розвивати естетичні смаки, позитивне ставлення учнів одне до одного, почуття колективізму, відповідальності, працелюбність, наполегливість у досягненні мети; допомагати школярам розкрити творчі здібності.Конкурс до 8 Березня "Міс початкових класів"

0

Сценарій позакласного виховного заходу для проведення розважального шоу - конкурсу краси серед учнів початкової школи на 8 Березня. Святкова програма заходу поєднує привітання з конкурсно-ігровою діяльністю. Цей виховний захід допоможе вчителям початкових класів легко і в доступній формі прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги; розвивати естетичні смаки, позитивне ставлення учнів одне до одного, почуття колективізму, відповідальності, працелюбність, наполегливість у досягненні мети; допомагати школярам розкрити творчі здібності.Веб квест "В пошуках подарунків Святому Миколаю" позакласний захід для учнів 5--8 класів

0

Позакласний захід для учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних закладівКонкурс "Під знаком Купідона"

0

Конкурс-свято для учнів старших класів до Дня Святого Валентина "Під знаком Купідона"Квест - гра

0

Квест (від англ. quest — пошук, пошуки пригод) — аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.

Під час гри команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, що виконала всі завдання швидше за інших.Відроджуємо традиції і звичаї нашого краю: "Ходіння з Маланкою". Сенарій.

0

Відроджуємо традиції і звичаї нашого краю: "Ходіння з Маланкою". Сенарій до свята Старого Нового року. Формат docx 8 сторінок.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі