Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект відкритого перегляду рухливих ігор з акцентом на здоров'язбереувальні чинники

0

Різноманітні рухи та ігрові дії дітей ефективно впливають на діяльність серцево-судинної, дихальної та інших систем організму, збуджують апетит і сприяють міцному сну. Рухливі ігри задовольняють потребу організму дитини в русі, сприяють збагаченню її рухового досвіду.Гра в застосунку Kahoot з теми «Зимові свята»

0

Гра в застосунку Kahoot, створена Пономаренко В.О. з теми «Зимові свята» має на меті закріпити знання про найпоширеніші зимові свята в Україні ; збагачувати уявлення школярів про обряди та звичаї українського народу; підтримувати інтерес до фольклорної обрядової творчості; розвивати емоційний інтелект учнів.Тестові завдання для олімпіади

1

Тестові завдання для кваліфікаційної атестації з предмету технологія штукатурних робіт. Завдання відповідають програмовому матеріалу .Тестові завдання для олімпіади з професії штукатур

Тестові завдання для проведення олімпіади з предмету технологія штукатурних робіт. Завдання відповідають програмовому матеріалу з предмету підвищеної складності.Гра-квест «Пошук хімічного скарбу»

0

Квест — аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Вирішення пошукових, експериментальних, практичних завдань хімічної гри-квесту потребує розумових зусиль кожного з учасників, стимулює спілкування та формує навички групової роботи. Крім того така форма проведення заходу сприяє розвитку аналітичних здібностей та критичного мислення, підвищує мотивацію до вивчення хімії.«Крок до зірок» Позакласний захід для учнів 5-6 класів

0

Мета: зацікавити учнів математикою, поглиблювати і розширювати знання з предмета; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення; виховувати вміння вчитися, самостійно здобувати математичні знання.Математичний квест

0

Мета заходу: формувати навички навчально-пізнавальної, інформаційної та комунікативної компетенцій, а саме розвивати творчий потенціал учнів, вміння орієнтуватися в різноманітних ситуаціях, спілкуватися з учасниками квесту, працювати в команді, підвищити мотивацію до вивчення математики.Квест для учнів початкових класів «Природа рідної землі»

0

Вчити дітей любити і берегти природу, розвивати пізнавальний інтерес до природи рідного краю.Гра-квест «Easter Egg Hunt»

0

Умови: Гра розрахована на 4 команди. Команди рухаються за маршрутними листами. Маршрут кожної команди починається з різних станцій. На станції кожна команда знаходиться рівно 5 хвилин.

Мета:
активізувати лексику по темі «Великдень», розвивати мовну та мовленнєву компетенцію, формувати соціокультурну компетенцію, розвивати логічне мислення, формувати та розвивати навички роботи у групах, виховувати позитивне ставлення та мотивацію до вивчення англійської мови.Виховний захід "Козацькі забави"

0

Даний захід можна застосувати для позакласної роботи з історії для учнів 5-6 класів. В цій розробці міститься матеріал про козацькі часи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі