Користувацький вхід

Останні публікації

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виступ міністрів дитячої громадської організації "МРІЯ"

0

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.Метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, захищати їх права, інтереси, робити життя учнів насиченим і цікавим.Сюжетно-рольова гра "Будинок моди"

0

Тема: сюжетно-рольова гра «Будинок моди»
Мета: вчити дітей розподілятися на підгрупи відповідно до
ігрового задуму , продовжувати формувати у дітей свідоме ставлення до дотримання правил рольової взаємодії. Розширювати і уточнювати знання дітей про професії ,пов»язані зі світом моди:кравець.швачка.моделі,перукар,фотограф,адміністратор.Удосконалювати вміння працювати з папером,тканиною,ножицями,складати з частин ціле.Розвивати комунікативні навички,уяву,творчість,ініціативність,творчість.Виховувати бажання працювати спільно,допомагати одне одному,дотримуватися норм поведінкиІнтегрований "Брейн - ринг" з фізики, математики та інформатики

0

Розробка інтегований "Брен-ринг" з фізики, математики та інформатики, мета якого удосконалювати вміння та навички у застосуванні знань з фізики, математики та інформатики у завданнях з нестандартними ситуаціями; розпізнаванні фізичних явищ у навколишньому середовищі та використанні відомих фізичних законів для їх наукового пояснення.Конкурсна програма «Інформатик 2019»

0

4 грудня відзначаємо Міжнародний день інформатики, саме до цього дня і буде присвячена конкурсна програма "Інформатик 2019", в якій змагатимуться між собою команди студентів перших курсів за звання «Інформатик року». Це дуже гарна можливість нашим студентам проявити себе та показати свої знання з цього предмету.Адже зараз в сучасному інформаційному просторі необхідно знати та вміти користуватись комп’ютером та взагалі будь-якою електронікою, Інтернетом, різними гаджетами та їх програмами.Фізичне, соціальне, розумове та духовне виховання молоді на основі козацьких цінностей шляхом участі у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»)

0

У статті надані матеріали окружного постійно діючого семінару
для вчителів фізкультури, Захисту Вітчизни, заступників директорів з виховної роботи, на якому узагальнюються знання з Всеукраїнської дитячо- юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), як форми національно-патріотичного виховання дітей та молоді; методика, зміст та особливості виховання молоді на основі козацьких цінностей.Знавці країн ЄС

0

Підвищення рівня знань учнівської молоді про культуру, традиції, історію народів країн ЄС. Виховання толерантного ставлення до людей різних національностей, виховання культури спілкування та загальнолюдських цінностей.
Розвиток соціальної компетентності, яка сприятиме високій інформованості учнів щодо важливих ідей євроінтеграції України.Ігра біологічна Природа навколо нас 6-7 кл.

0

Поглибити знання з екології та біології, навчити учнів самостійно мислити; розширювати кругозір,розвивати інтелектуальні здібності, увагу, ініціативу, культуру спілкування; виховувати бережливе ставлення до навколішнього середовища, любов до природи.Математичний квест з дітьми старшого дошкільного віку «Подорож за скарбами Капітана» (з логічними блоками З.Дьєнеша)

0

Розробка інтегрованого заняття для старших дошкільників, в якому подається математичний матеріал з використанням логічних блоків З.Дьєнеша.Командні ігри на уроках фізичної культури

0

Як вчитель фізичної кульури, або 《фіз-ри), як пишуть у шкільних щоденниках, я доволі часто часто стикалась с завданням-провести урок в нестандартних умовах. Дуже добре, коли сучасна школа має декілька великих спортивних залів з найсучаснішим обладнанням,басейн, стадіон, футбольне поле, але багато шкіл,не мають такого 《скарбу》. Один спортивний зал, на який 《претендують》два,або більше класів. Можу згадати власний досвід, коли на початку своєї роботі в школі в одному стандартному спортивному залі на одному уроці працювали 3й, 5й та одинадцятий клас.
Зараз це питання також актуальне,«Хлопці та дівчата,ми-шкільна сім’я»

0

Даний захід навчить дітей здоровому способу життя; закріпить уміння та навички одержані на уро¬ках фізкультури; розвиватиме руховий апарат, зміцнюватимеме здоров'я; виховувати любов до фізкультури та спорту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі