Користувацький вхід

Останні публікації

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

Обмежити пошук фільтруванням:Гра "Цікава Австралія"

0

Гра "Цікаві Австралія" може бути використана на уроці англійської мови,а також як додатковий матеріал після уроків.Вікторина для учнів 11 класу "Чи знаєш ти Велику Британію"

0

Вікторина для учнів 11 класу розширює знання учнів про Велику Британію,про її географічне положення .Розважально-пізнавальна гра "Подож до Англії" 4 клас

0

Розважально-пізнавальна гра "Подорож до Англії"юТаку гру можна проводити з учнями 4 класу в кінці року або в кінці чверті.Фізкультурне свято "Веселий Фікселенд"

0

Добрий день, любі малята!
Я рада вас вітати,
На нашому спортивному святі.
- Ви впізнали мене??
- Так правильно я Мася з Фіксиков.
- Дітки, скажіть кого ви сьогодні хочете бачити в гостях на нашому спортивному святі? ( відповіді дітей)
- В нас сьогодні надзвичайні гості, поаплодуйте нашим ФІКСИКАМ!
( під музичний супровід забігають Фіксики)Веселі естафети

0

Дана розробка містить інформацію щодо методики проведення
різноманітних естафет, які можна і потрібно використовувати на уроках
фізичної культури та здоров’я та при проведенні позаурочних заходів з
фізичної культури у початкових класах школи.Сервіс Zoom та дистанційне навчання: як ефективно та просто вивчити тему «Лексикологія» на прикладі медіатекстів

0

У роботі розповідається, як ефективно та просто вивчити тему "Лексикологія" на прикладі медіатекстів, використовуючи сервіс Zoom під час дистанційного навчання.Навчальна гра в освітньому просторі НУШ

0

Навчальна гра в організації освітнього простору як комплексного освітнього ресурсу,що забезпечує компетентнісне навчання (спілкування державною мовою), розвиток та становлення особистості молодшого школяра НУШ.Ребуси з предмету "Електротехніка"

0

Збірник ребусів з предмета "Електротехніка" у вигляді інтерактивної презентації. За потреби, слова можна легко замінити на інші. Збірник виготовлено з метою зацікавлення здобувачів освіти до вивчення предмету "Електротехніка", перевірки їх інтелектуального розвитку, розвитку мислення та пізнавальних інтересів.Сценарій заходу «Be Happy, Stay Healthy» в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day)

1

Для привітання гостей можна обрати побажання «Be Happy, Stay Healthy»
в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) на день відкритих дверей у вашому закладі освіти.
Мета свята:
1. Ознайомити учнів з історією, символами і традиціями Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) в Україні та світі.
2. Розвивати слуховимовні навички, розширити філологічний та лінгвокраїнознавчий світогляд учнів, залучати до діалогу культур.
3. Сприяти розвитку логічного мислення та слухової і зорової пам’яті, розвивати вміння логічно викладати свої думки.Дидактичний посібник «Колесо чудес»

0
Дидактичний посібник «Колесо чудес»

Мета:

вчити дітей класифікації предметів: впізнавати і називати зображені предмети, знаходити однакові за змістом, розміром, кольором. Розвивати зорове сприйняття, мовне спілкування, пам’ять, образне мислення, увагу. Виховувати вміння гратися настільними іграми, дотримувати правил гри.
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі