Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Креатив -бій" - інтелектуальне змагання на тему: "Інструкція з сигналізації на залізницях України"

0

Предмет «ПТЕ і інструкції» викладається для підготовки майбутніх фахівців залізничного транспорту та є основним курсом, який ознайомлює учнів з основними положеннями та порядком роботи працівників залізничного транспорту України. Основними питаннями предмета є: норми утримання найважливіших споруд, пристроїв та рухомого складу і вимоги, які ставляться до них та система організації руху поїздів і принципи сигналізації.Презентаційне портфоліо конкурсу "Учень року"

0

Презентаційне портфоліо конкурсу "Учень року". Ця презентація допоможе підготувати виступ-представлення учня на цьому конкурсі.Нормативна база та допоміжні матеріали для організації гри "Sunflower"

0

Нормативна база та допоміжні матеріали для організації гри "Sunflower". Для вчителів зарубіжної літератури.Мандрівка на загадковому та казковому потязі (бібліотечний урок)

1

Розробка містить цікаві матеріали:загадки про казки, інсценізація казки, малюнки до казок.Літературний конкурс «Мова рідна, слово рідне»

0

Літературний конкурс адаптований до учасні 6-х класів. Учні декламують власну поезію та поезію відомих світових письменників.Методичний посібник "Тиждень математики"

1

Посібник призначений для проведення тижня математики. Для підготовки та проведення шкільних олімпіад, конкурсів, позакласних заходів, «Кенгуру». Може бути використаний вчителями шкіл, гімназій, ліцеїв для проведення математичних змагань у навчальних закладах.Технологія веб-квест на уроках іноземної мови та зарубіжної літератури

0

Як переключити сучасних цифрових дітей від бездумного блукання в мережі Інтернет та соціальних групах з сумнівним змістом, або ще гірше сидіння годинами перед монітором з онлайн іграми з жорстоким недитячим контентом? Про це замислюється кожен учитель. Мій 20-річний педагогічний досвід показує, що забороняти - не ефективно. Треба спрямувати інтереси дитини у потрібне русло, показати, що Мережа - це не тільки розваги, а ще й безмежне джерело інформації, яка може стати дорожче золота, а навички ефективного електронного спілкування іноземними мовами виводять кожного не світовий рівень.Матеріали тижня фізики і астрономії

0

В роботі представлені матеріали для проведення тижня фізики і астрономії:
лінійка "Відкриття тижня"
тематична лінійка до Дня космонавтики
конференція "Українські фізики у світовій науці"Інтелектуально-пізнавальна гра "Лінгвістичний калейдоскоп"

0

В игровой форме представлен занимательный материал по темам "Местоимение" и "Числительное". Интеллектуальная игра может использоваться для учащихся 6-11 классов с целью закрепления, обобщения материала по темам, с целью поддержания стимулирования творческого начала школьников и активной познавательной деятельности.Конкурс волонтерських проектів "Сходинки до соціальної зрілості"

0

З метою оптимізації виховної системи роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладі, комплексного цілеспрямованого впливу на особистість дитини у процесі її активної динамічної взаємодії із соціальними інституціями, спрямованої на психічний, фізичний, духовний, соціальний розвиток особистості, формування позитивних соціальних установок та соціально-очікуваної моделі поведінки свідомого громадянина.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі