Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:Будь природі другом

0

формувати у дітей уявлення про природу як живий організм; вчити бачити красу світу; спонукати до спілкування з природою без завдання їй шкоди; формувати відповідальне ставлення до навколишнього світу: виробляти правила безпечної поведінки в лісі, на водоймі; прищеплювати почуття любові, вдячності до природиМама, казка і я

0

вчити поважати добро і правду, боротися зі злом і кривдою; розвивати пам’ять, кмітливість, вміння передавати свої думки в розмові; виховувати любов до книг, бережне ставлення до них5 клас. Турнір з української мови

0

Публікація містить завдання та відповіді до них для проведення мовного турніру серед учнів 5-го класу.«Пам’ятайте правила всі, щоб у житті не зазнати біди!» (квест до Дня ЦЗ населення)

0

Даний матеріал може бути використано як виховний захід для учнів 4-х класів, до Дня ЦЗ населення. За допомогою даного матеріалу можна закріпити знання, вміння та навички учнів з основ безпеки життєдіяльності; формувати здоров’язбережувальну, соціальну, екологічну компетентності школярів; повторити знання дітей з теми надзвичайні ситуації, причини їх виникнення; сформувати в учнів поняття про цивільний захист.Відкритий тематичний захід на тему: " Нащадки героїв України"

0

Виховний захід спрямований на патріотичне виховання молоді, спонукати до осмислення себе, як частинки великого українського народу, пробуджувати національну свідомість. Розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість, спритність, творчість. Виховувати патріотичне почуття до рідної землі, дружбу та взаємодопомогу, взаєморозумінняЛітературне лото "Міфи народів світу"

1

Гра "Літератрне лото" дає змогу в ігровій формі перевірити знання учнів з теми "Міфи народів світу", а саме імена героїв та події, пов'язані з ними. Необхідно не лише назвати героя, а і знайти відповідне зображення, що сприяє розвитку творчого, асоціативного мислення.Прес-експрес "З історії виникнення письма"

0

Розробка уроку до Дня української писемності. Розраховано для учнів 11 класуВикористання кросвордів на уроках зарубіжної літератури

0

Матеріал буде корисний для вчителів зарубіжної літератури, допоможе під час підготовки до уроків, на повторення темВикористання анаграм в процесі викладання зарубіжної літератури

0

Матеріал буде корисний для вчителів зарубіжної літератури, містить анаграми для 5-11 класів, допоможе урізноманітнити уроки літератури, розвивати логіку і мислення дітейМетодична розробка сценарію інтелектуального конкурсу "Фізики і лірики"

0

Сценарій інтелектуального конкурсу розрахований на студентів усіх спеціальностей. Вірші та уривки з прозових творів українських та зaрубіжних митців дають можливість показати взаємозв'язок природних явищ з духовним світом людей. Презентація та музичне оформлення конкурсу допомагають прищеплювати пізнaвальний інтерес до літератури та фізики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі