Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:Квест, досвід використання на практичних заняттях з педіатрії

0

Квест, досвід використання на практичних заняттях з педіатрії

Квест (від англ. quest — пошук, пошуки пригод) — аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.
(Вікіпе́дія)
Для підготовки фахівців, особливо медичної спеціальності, велику роль відіграє практична робота з пацієнтами, та практична робота в умовах лікарні, нажаль в умовах епідемії це стало досить важко. Лікарні дотримуються карантинних заходів та відвідування їх студентами зараз майже неможливо.КВК «Ну що б, здавалося, слова!»

0

Мета: показати учням красу та багатство української мови,
викликати бажання вивчати її, збагачувати свій словниковий запас;
розвивати навички виразного читання віршів про мову;
виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини, свого народу,
рідної мови.Військово-медичний квест «Збережи життя захисника»

1

Позааудиторний захід в форматі військово-медичного квесту.
Змагання між командами в ігровій формі показують студентам і учням те, наскільки своєчасність, правильність і чіткість надання домедичної та долікарської (медсестринської) допомоги може покращити шанси щодо збереження життя та успішного лікування поранених і хворих уражених на полі бою, особливо в умовах сучасних подій в Україні.Виховна година

0

Рольова гра "Суд над інтернетом" для учнів 3- 4 класів, мета якої попередити виникнення інтернет залежності в учнів початкової школи.Квест-гра "МОЯ БАТЬКІВЩИНА"

0

Мета: поглиблення знань учнів про нашу державу – Україну, національно-патріотичне виховання молоді, вдосконалення моральної підготовки, організації змістовного дозвілля, культурного відпочинку; формувати національну свідомість школярів, виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів.Квест прогулянка для старшої групи «Космічний квест»

0

Мета: узагальнити знання дітей про космос.
Завдання: формувати навички роботи з картою, розвивати вміння працювати в команді, виховувати інтерес до пошукової діяльності.
Обладнання: лист з картою дитячого садка і посланням; розрізна картинка «Ракета»; конструктор; наклейки або картинки із зображенням Гагаріна, восьми планет, ракети.
Попередня робота: бесіди про космос, розучування п / і «Космонавти», і / у «Відгадай слово».Здоров’я – найбільший скарб у житті! (виховний захід)

1

Даний захід є повчальним. Діти отримують глибокі знання: з теми "Здоров'я - найбільший скарб!", а саме, про правильний режим дня, як правильно харчуватися, які продукти корисні, а які навпаки, шкідливі. Як загартовуватися, щоб не захворіти.Інтерактивний плакат до вивчення теми "Українські суспільно-побутові пісні" у 7 класі

0

Інтерактивний плакат "Українські суспільно-побутові пісні" допоможе учням ознайомитися із різновидами народних пісень, подати відомості про суспільно-побутові пісні, їхні види; допоможе аналізувати зміст пісень, їх образи; з'ясовувати роль художніх засобів.Вікторина з геометрії

0

Матеріали вікторини можна використати для позакласної роботи з учнями 8-9 класівОлімпіада для 3 класу

Матеріал для шкільної олімпіади.3 клас.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі