Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ігри з використанням ТРВЗ

0

Ігри з використанням (теорії розвязання винахідницьких завдань)вчитель початкових класів може використати на урокахлітературного читання, української мови, математикм,природознавства.Вони допоможуть вчителю розвиватиу молодших школярівуміння аналізувати проблемні ситуації, формулювати гіпотези, виокремлювати головне, робити узагальнюючі висновки, розв'язувати суперечності , а найголовніше розвивати розумові здібності у дітей, виховувати творчу особистість.Конкурс-змагання «Подорож країною трудового навчання»

0

Сценарій конурсу розроблено за програмою трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці)для учнів 6(7) класу. Захід можна проводити в позаурочний час під час предметного тижня." Від гармонії кольорів, до душі дитини" здоров'язбережувальна технологія з кольоротерапії семінар - практикум для педагогів

0

Семінар - практикум для педагогів зі здоров'язбережувальними технологіями " Від гармонії кольорів, до душі дитини". Основні завдання та критерії у роботі з дошкільниками. Ознайомлення учасників семінару з використанням кольоротерапії на заняттях в ЗДО, на практичній діяльності. Пропоную досвід планування та створення комфортних умов для самовдосконалення.Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила (виховний захід)

0

Вчити дітей здорового способу життя. Формувати здоров’язбережувальну компетентність, колектив власної родини, навички доброзичливого спілкування з людьми.
Розвивати руховий апарат, фізичні здібності, уміння зміцнювати своє здоров’я, спритність, гнучкість, швидкість, скоординованість рухів і вміння швидко орієнтуватися в ситуації.
Виховувати любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.Екологічний брейн-ринг

0

Екологічний брейн-ринг з біології містить цікаві запитання по рослинах, тваринах, людині.Я проти булінгу

0

"Я проти булінгу" заняття - квест для виховної роботи в 5 класіЯ люблю україну

0

квест - заняття "Я люблю Україну" для учнів 5 класу. Чудовий варіант для виховної годиниГ. Малик "Аля в країні Недоладії"

0

Г. Малик "Пригоди Алі в країні Недоладії" - урок - квест, який з радістю проходять п'ятикласникиІ. Франко "Фарбований Лис"

0

І. Франко "Фарбований Лис" Квест - урок для 5 класуКвест "Будова слова"

0

Урок систематизації знань з теми "Будова слова" у вигляді квесту

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі