Обмежити пошук фільтруванням:
Спортивне свято "Веселі каруселі" для учнів 5-11 класів. Веселі естафети, спортивно-танцювальні бої,цікаве проведення часу.
Інтерактивна презентація для вікторини "Енергозбереження - вимога часу". Вікторина має два тури, під час виконання кожного з них учасники вибирають запитання з таблиці, де відображаються лише номери. Власне запитання запозичені з мережі Інтернет, джерела, на жаль, не пам’ятаю. Презентація може використовуватись як сама, так і як шаблон для вікторин на інші теми.
Даний матеріал можна використовувати на етапах актуалізації опорних знань, закріплення вивченого матеріалу. Ігровий момент на уроці значно пожвавить навчальний процес, як і очної так і дистанційної форми навчання, зробить урок цікавим і унікальним.
Позакласний захід можна використати під час проведення декади природничих дисциплін. Питання з фізики, хімії та біології розраховані на учнів 8-х класів. Турнір представлений презентацією.
Виховання глибоких патріотичних почуттів, популяризація фізичної культури і спорту, ознайомлення студентів з досягненнями видатних українських спортсменів - є одним із засобів формування у здобувачів освіти прагнення до здорового способу життя. Методична розробка спортивно-масового заходу "Олімпійський урок" може бути використана для проведення у ЗЗСО та ЗФПО.
Матеріал можна використати, як на уроці, так і в позаурочний період (на факультативі чи гурткові роботі) з учнями 5 і 6 класів. Урок-гра розвиває пізнавальну активність, творчі здібності, кмітливість і спритність в учнів, виховує зацікавленість до вивчення математики.
Олімпіадні задачі з математики, що можуть бути використані в шкільних олімпіадах та в позаурочній роботі з математики
Олімпіадні задачі з розв'язанням, що можуть бути використані у шкільних олімпіадах та в позаурочній роботі з математики
Ребуси в курсі фізики, які можна застосувати при актуалізації навчальної діяльності на уроці чи оголошенні теми уроку, під час змагань, групової чи парної видів роботи на уроці
Формувати навички вживання used to, навички вимови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.