Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

Обмежити пошук фільтруванням:Гра- вікторина "Географія світу"

1

Гра- вікторина "Географія Світу" призначена для закріплення вивченого матеріалу учнів 6,7,8 класів сформувати дружні відгосини у групових змаганняхІнтелектуальна гра . Брейн- ринг " Хочеш пізнати світ - вивчай географію"

1

Гра Брейн-ринг " Географічній місток"для закріплення вивченого матеріалу з предмета геогафії учнів 7- 8 класів ."Північної Америки".«Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку школярів»

0

ДІЛОВА ГРА для педагогів
по типу телевізійної передачі «Таксі»
«Ярмарок педагогічних ідей»
Тема : «Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку школярів»
Обладнання : імітування маршрутного таксі, презентація «Шляхи створення розвивального мовленнєвого середовища »Інтелектуально-ігровий турнір "Математика в географії" (презентація)

0

Презентація до бінарного заходу "Інтелектуально-ігровий турнір "Математика в географії". В розробці інтегровано освітні компоненти географію та математику, що вивчають студенти 1-го курсу коледжу, з метою впровадження новітніх форм організації навчально-виховних заходів.Вікторина «Золотий диск»

0

Вікторина, яка виховує інтерес до предмету, культуру роботи учнів з комп’ютером, розвиває увагу, спостережливість, логічне мислення, сприяє об’єднанню класних колективів.Квест "Скарби Піфагора"

0

"Скарби Піфагора" - це захопливий квест, створений для учнів початкових класів. Під час квесту діти вирушать у захоплюючу подорож у пошуках загубленого скарбу відомого математика Піфагора. Вони будуть вирішувати математичні завдання, розв'язувати головоломки та збирати пазли, щоб знайти скарб. Квест сприяє розвитку математичних навичок, логічного мислення та командної роботи.Піжамна вечірка

0

Сценарій «Піжамна вечірка».
Ведучий: Сьогодні у нас піжамна вечірка! Ця задумка родом з
Америки. Як правило, «піжамні вечірки» проводять діти
від малого віку і до, як показує практика, нескінченності. В
нашій країні цей новий вид вечірок з'явився не так давно. І
дорослим і малим цей вид дозвілля дуже сподобався. І
сьогодні ми з вами спробуємо влаштувати свято для себе.
Щоб потім ви змогли провести для своїх друзів або друзівМатеріальний і духовний світ європейського Середньовіччя. Інтерактивні вправи.

1

Інтерактивні завдання до уроків. Дітям такі завдання дуже подобаються, оскільки додають урокам різноманіття; це ще й дозволяє неабияк пожвавити освітній процес, допомагає подати навіть суху теорію в нестандартному форматі та розвиває важливі компетентності учнів.Квест з історії України для І курсу по темі "Українська революція 1917-1921 рр."

0

Квест присвячений подіям Української революції 1917 -1921 рр. Учні можуть розгадувати загадки, виконувати завдання та знаходити інформацію про ключові події та особистості цього періоду. Кожне завдання може бути повязане з певним етапом або аспектом революції, таким як Майдан Незалежності, утворення Української Центральної Ради, Варшавське повстання тощоІнтегрований захід STEM-квест

1

Розробка містить завдання для проведення інтегрованого заходу
STEM-квест. Пропонується для здобувачів освіти 3 класу. Допоможе вчителю цікаво провести захід, оскільки тема на сьогодні є актуальною.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі