Користувацький вхід

Останні публікації

2021-03-02 20:01

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:Квест "Туберкульоз - небезпечне інфекційне захворювання"

0

сформувати поняття в учнів про туберкульоз як небезпечне інфекційне захворювання людини.Квест за творчістю Володимира Івасюка "Візьми з собою мою пісню, я в неї щастя наспівав"

0

Квест для старшокласників за творчістю Володимира Івасюка. Цікаві і різнопланові завдання покликані розвивати інтерес до невмирущих шедеврів неперевершеного композитора-пісняра.Виховний захід «Шевченко – наш. Він для усіх століть…» 7 клас

0

показати значимість постаті Кобзаря для всього людства;
розвивати творчі здібності учнів; виховувати повагу і шану до велета України –
Т.Г. ШевченкаВикористання ігрових технологій на уроках правознавства.

0

Практичне заняття Ігровий суд.( Гра-розминка «Незакінчені речення», Вправа «Реклама професії»,Кросворд до розділу «Якщо право – це професія»)Валеологічний квест для дітей старшого дошкільного віку «Пригоди на водних просторах разом з Губкою Бобом»

0

Під час валеологічного квесту діти закріплюють свої знання про представників водних тварин, їх пристосованість до життя у водному середовищі, поглиблюють знання про воду, її стани, властивості, явища природи, пов’язані з водою; вчаться на основі пошуково-дослідницької діяльності робити висновки та встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами, подіями в природі.Математична гра «Найкращий знавець математики»

1

Пропоную розробку гри, яку я проводила з учнями 7 класів під час тижня математики в школі.Такі ігри сприяють активності учнів, допомагають розвивати логічне мислення, культуру мови, інтелект, розширюють кругозір, прищеплюють інтерес до вивчення математики.
Для проведення гри доцільно створити журі (можуть бути учні 10-11 класів), яке визначатиме переможців кожного туру і найсильнішого учня.математична гра "Формула успіху"

0

1 раунд. «Привітання команд»
2 раунд. «Розминка»
3 раунд «Математичний кросворд»
4 раунд «Ланцюжок»
5 раунд «Загадкова торбинка»
6 раунд «Закодований малюнок»
7 раунд «Руханка»
8 раунд «Картинна галерея»
9 раунд «Конкурс модельєрів».Віртуальний квест для дітей та їх батьків

0

Віртуальний квест - це розважально-пізнавальні завдання. Учасники виконують різні завдання не виходячи з дому. Під час карантину – це дуже хороша форма роботи з дітьми. Це чудова можливість підтримувати з ними відносини та цікаво проводити час.
Це гра в умовах карантину:
Учасники не зустрічаються один з одним, а грають, виконують завдання прямо з дому за допомогою ноутбука або смартфона. Завдання можуть бути різними за своїм змістом і наповненням: творчі, активні, інтелектуальні.Виховний захід. Інтелектуальна гра з інформатики «Інформатичний калейдоскоп»

0

Інтелектуальна гра з інформатики спрямована на підвищення рівня знань учнів з предмету; розвивати творчі й інтелектуальні здібності шестикласників; виховувати вміння працювати в групах, почуття відповідальності.Комплекс дидактичних ігор за казками і мультфільмами «Завдання від пір'їнки»

0

Комплекс дидактичних ігор за казками і мультфільмами "Завдання від пір'їнки " для дітей старшого дошкільного віку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі