Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:Збірка матеріалів " КАНЮК ЗВИЧАЙНИЙ - ПТАХ РОКУ 2017"

0

Збірка матеріалів до уроків літературного читання, природознавства" КАНЮК ЗВИЧАЙНИЙ - ПТАХ РОКУ 2017"Козацькі розваги

0

В даній методичній розробці спортивно-розважального конкурсу «Козацькі розваги» викладені умови організації творчого вирішення завдань з фізичної культури студентів та покращення їх фізичного стану. Також цей конкурс познайомить студентів з історичним минулим України, зокрема козацтвом, їх традиціями та звичаями, сприяє вихованню справжніх патріотів України.
Розробка спрямована на практичне вдосконалення та урізноманітнення роботи викладачів.Дидактичні ігри та корекційно-розвивальні вправи з розвитку дрібної моторики та пізнавальної сфери дітей за інклюзивною формою навчання в загальноосвітньому закладі

0

Дидактичні ігри та корекційно-розвивальні вправи з розвитку дрібної моторики та пізнавальної сфери дітей із ЗПР за інклюзивною формою навчання.
Мета: розвиток концентрації і обсягу уваги, дрібної моторики; просторової орієнтації; формування вміння працювати за зразком.
Вікова група: молодший шкільний вік.Хто мови рідної не знає, той сам себе не поважає (урок-квест «Речення. Види речень»)

0

Метою вивчення української мови є формування в учнів комунікативної компетентності шляхом засвоєння доступного і необхідного обсягу знань з мови, опанування всіх видів мовленнєвої діяльності та набуття певного соціального досвіду.
Мова є не тільки навчальним предметом, а й найважливішим засобом навчання, виховання і розвитку особистості у процесі опанування всіх інших предметів загальної освіти.
Використання такої форми, як квест активізує діяльність учнів та зацікавлює їх до вивчення рідного слова.Квест "В пошуках сюрпризу від фіксіка Ігрека"

0

Всі діти люблять гратися. Малюки обожнюють пригодницькі книги й фільми, але найбільш їм сподобається стати справжніми учасниками подій. На сьогоднішный день велику увагу освітяни приділяють вирішенню нагальних проблем сучасного освітнього процесу, активізації пізнавальної діяльності дошкільників. Це потребує впровадження нових форм, методів та технологій навчання. Однією з таких сучасних технологій є квест-технологія.Виховання патріотизму як основи національної свідомості засобами квесту (методичний посібник)

0

Посібник містить сучасну інтерактивну форму організації виховної роботи з учнями по національно – патріотичному вихованню – квест, ігор станціями різноманітних напрямів.
Квест є не лише формою навчання, а й містить потужний виховний потенціал. Участь у командних квестах сприяє соціалізації дитини та формує комунікативну компетентність школяра.
Проведення квестів сприяє не лише формуванню в учнів ключових компетентностей, а також формуванню громадянина, патріота своєї держави, інтелектуально розвиненої особистості.ПРЕЗЕНТАЦІЯ "МЕДІААЗБУКА: УГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ ЗА МАЛЮНКАМИ""

0

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "МЕДІААЗБУКА: УГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ ЗА МАЛЮНКАМИ". Картинки, підібрані для ілюстрації фразеологізмів, розташовані за алфавітом відповідно до перших букв відповідей. Відповіді подані у ІІ частині презентації.Траєкторія розвитку дитини в контексті оптимістичного стилю мислення

0

Про створення позитивного емоційного фону під час навчання учнів. Формування в школярів оптимістичного стилю мислення, вміння знаходити позитивні моменти в різних життєвих ситуаціях.Квест "У пошуках зірки"

0

Завдання квесту: поглибити знання педагогів про простір, що існує за межами планети Земля та безмежність Всесвіту. Вчити спільно взаємодіяти в команді. Сприяти бажанню передавати знання про Всесвіт дітям.Урок-квест "Складання карти народних промислів України

0

Мета.
Ознайомити учнів з народними промислами; розкрити цінність і успішність витворів української ужиткової культури – ткацтва, вишивки, виробів з дерева, писанкарства; розвивати критичне мислення, дослідницькі навички учнів і творчу уяву; виховувати відповідального члена громади і суспільства, що розуміє принципи і механізми функціонування суспільства, а також важливість національної ініціативи; спирається у своїй діяльності на культурні традиції і вектори розвитку держави на основі знайомства з культурною спадщиною українського народу.
Задачі уроку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі