Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

Обмежити пошук фільтруванням:Спортивне свято "Веселі каруселі"

0

Спортивне свято "Веселі каруселі" для учнів 5-11 класів. Веселі естафети, спортивно-танцювальні бої,цікаве проведення часу.Вікторина "Енергозбереження - вимога часу"

0

Інтерактивна презентація для вікторини "Енергозбереження - вимога часу". Вікторина має два тури, під час виконання кожного з них учасники вибирають запитання з таблиці, де відображаються лише номери. Власне запитання запозичені з мережі Інтернет, джерела, на жаль, не пам’ятаю. Презентація може використовуватись як сама, так і як шаблон для вікторин на інші теми.Інтерактивна гра з астрономії "Планети земної групи"

0

Даний матеріал можна використовувати на етапах актуалізації опорних знань, закріплення вивченого матеріалу. Ігровий момент на уроці значно пожвавить навчальний процес, як і очної так і дистанційної форми навчання, зробить урок цікавим і унікальним.Інтегрований позакласний захід - презентація " Турнір юних природознавців"

0

Позакласний захід можна використати під час проведення декади природничих дисциплін. Питання з фізики, хімії та біології розраховані на учнів 8-х класів. Турнір представлений презентацією.Методична розробка спортивно-масового заходу «Олімпійський урок»

0

Виховання глибоких патріотичних почуттів, популяризація фізичної культури і спорту, ознайомлення студентів з досягненнями видатних українських спортсменів - є одним із засобів формування у здобувачів освіти прагнення до здорового способу життя. Методична розробка спортивно-масового заходу "Олімпійський урок" може бути використана для проведення у ЗЗСО та ЗФПО.Урок -гра: "Математична кав'ярня"

0

Матеріал можна використати, як на уроці, так і в позаурочний період (на факультативі чи гурткові роботі) з учнями 5 і 6 класів. Урок-гра розвиває пізнавальну активність, творчі здібності, кмітливість і спритність в учнів, виховує зацікавленість до вивчення математики.Олімпіадні задачі з математики

0

Олімпіадні задачі з математики, що можуть бути використані в шкільних олімпіадах та в позаурочній роботі з математикиОлімпіадні задачі з математики

0

Олімпіадні задачі з розв'язанням, що можуть бути використані у шкільних олімпіадах та в позаурочній роботі з математикиФізика у ребусах

0

Ребуси в курсі фізики, які можна застосувати при актуалізації навчальної діяльності на уроці чи оголошенні теми уроку, під час змагань, групової чи парної видів роботи на уроціКонспект уроку з англійської мови 10 клас"HE USED TO BE LAZY"

0

Формувати навички вживання used to, навички вимови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі