Користувацький вхід

Останні публікації

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій квест – гри. Тема: В пошуках першої квітки.

0

Сценарій квест – гри.
Тема: В пошуках першої квітки.
Мета: Сприяти розвитку уяви дошкільників, використовуючи сучасні нетрадиційні методи і прийоми, зокрема, за допомогою впровадження в освітній процес ігровий квест-технології, формувати у дітей самостійне мислення, розвивати фантазію і пізнавальну активності. Виховувати самовладання, наполегливість, самостійність.
Обладнання:
Хід.
- Встаньте, діти, всі швиденько,
Посміхніться всі гарненько.
Посміхніться ви до мене,
Посміхніться і до себе,
Привітайтесь: «Добрий, день!»
- Діти, ви любите весну. Чим вам подобається весна!Розробка уроку з циклу "Ранкові зустрічі" на тему: "Йде весна"

0

Ранкова зустріч – це запланована, структурована зустріч, яка займає важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності.Презентація

0

Презентація створена до дня Європи в Україні та має на меті показати досвід вчителя щодо проведення таких свят. Спонукає до створення творчої атмосфери на уроках англійської мови та у позаурочний час.Тема: Ігрові методи на уроках технології.

0

Пропоную статтю за темою : " Ігрові методи на уроках технології."
Також надаю варіант гри для дітей на уроці праці.Правова вікторина присвячена Всеукраїнському тижню права

0

Жити серед людей непросто в суспільстві кожен відіграє певну роль. Права і обов’язки, свобода і відповідальність – тільки в комплексі ці поняття роблять людину людиною, яка живе в суспільстві.quiz Europe in brief 8 f

0

презентація спрямована на розвиток загального кругозору учнів щодо країн євросоюзу.I like board games. Я люблю настільні ігри.

0

Даний збірник містить добірку цікавих настільних ігор, які спонукатимуть дітей до розмовної мови, створюватимуть сприятливий психологічний клімат на уроці, полегшать процес вивчення та викладання англійської мови, а також методичні рекомендації щодо їх використання.ЗАНЯТТЯ-РОЗВАГА НА ОСНОВІ УКРАЇНСЬКИХ НАРОДНИХ ІГОР «МИ - МАЛЕНЬКІ УКРАЇНЦІ»

0

МЕТА: продовжувати знайомити дітей з українськими народними іграми, та іграми на їх основі (тобто активізувати українське художнє слово, використовувати його в грі. Виконувати імітаційні та рухові завдання. Розвивати монологічне та діалогічне мовлення дітей, звуковимову, узгоджувати слова з рухами). Активізувати пізнавальні інтереси та розумові здібності, виховувати любов до народних традицій. Розвивати увагу, мислення, спостережливість, пам'ять, творчу уяву, риторичні здібності, вольові якості. Сприяти емоційному задоволенню від процесу гри.Математична гра "Ну, постривай!"

0

Математична гра "Ну, постривай" може бути використана при вивчені теми "Додавання двоцифрових чисел з переходом через розряд".Підвишчення рухової діяльності у дітей молодшого шкільного віку на уроках фізичної культури

0

Тема урока: повышение развития двигательная активность на уроках физической культуры у детей младшего школьного возраста.

Цели урока:
1.Образовательная:
Закрепление подвижных игр «У медведя во бору», «Хитрая лиса», «Охотник и зайцы». Развитие основных двигательных способностей (скоростных, скоростно-силовых, координационных, выносливость).

2. Воспитательная:
Развитие навыков взаимодействия в игровых групповых заданиях, творческое воображения. Воспитывать выдержку и самообладание в соревновательно–игровой деятельности.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі