Користувацький вхід

Конкурси, турніри + Ігри, квести + Олімпіади

...

Обмежити пошук фільтруванням:квк "Чи знаєш ти материки..."

0

Для підвищення мотивації до вивчення географії сценарій проведення КВК" Чи знаєш ти материки".Використовую різноманітні форми роботи"Знайди помилку", "Робота з картою","Озвучити фрагмент мультфільму", розпізнай тварину і рослину за зображенням" , пантоміма.Поле чудес "Чернігів древній і вічно юний"

0

Багато таємниць зберіг давній Чернігів за 1300-літню історію свого існування. У місті дуже багато унікальних історичних пам’яток і прикмет давнини, які роблять його неповторним і розповідають про те, “откуда есть пошла земля Русская”. Переважно - це культові споруди – монастирі, церкви та собори, цікаві факти про які ви дізнаєтеся, переглянувши цей доробок.
Матеріал стане у пригоді під час проведення позакласних заходів з інтегрованого курсу «Мистецтво» та у виховній роботі.Збірник українських народних ігор

0

Збірка Українських народних ігор: мовленнєвих, рухливих, пізнавальних. з повним описом кожної гри.Кросворд "Знайомство з історією"

0

Кросворд з історії України для 5 класу на тему: "Знайомство з історією"Народні рухливі та спортивно-патріотичні ігри

0

Народна рухлива гра — невичерпна виховна скриня для патріотичного виховання маленьких українців. Саме в народній грі відображаються темперамент, характер, почуття, побут, звичаї наших пращурів-українців.Ребуси

3

Розвязування ребусів сприяє розвитку в школярів уваги, логічного мислення, цікавості. До роботи на уроці залучаються навіть байдужі учні.Заняття з грамоти

0

Заняття з грамоти з елементами квест гри. Закріпити знання дітей про речення, звуки, розрізняти тверді і м'які звуки, глухі і дзвінкі звуки, вміти ділити слова на склади, визначати ударний склад, активізувати словник дітей (слова-антоніми) вправляти в звуковому аналізі слів, розвивати інтерес до читання .Дитячі Олімпійські ігри (спортивне свято)

0

Спортивна розвага для дітей середньої і старшої груп, метою якої є розширення знань про спорт, історію олімпійського руху; символіку, що використовується на олімпійських іграх; надання і розширення знань про різні види спорту.Гра "Пошук скарбів"

0

Квест з хімії для учнів 7-8 класів
матеріал може бути використаний під час проведення предметного тижня педмайстерності учителів природничо-математичного циклуПідбірка розвиваючих ігор В.Воскобовича "Геоконт" старша група

0

Ознайомити дітей з грою В.В. Воскобовича «Геоконт»: розташування промінців у кольори веселки, поняття – центр квадрата, позначення промінців буквами і цифрами. Розвивати дрібну моторику рук, орієнтування в просторі, зв΄язне мовлення, пам΄ять, логічне мислення. Виховувати інтерес до гри, бажання вчитися.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі