Користувацький вхід

Останні публікації

Т.Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Історичне лото

0

Історичне лото - гра для учнів 9 класу , яка дозволяє в ігровій формі перевірити знання учнів з теми «Козацька Україна». Учні грають індивідуально або об’єднуються в команди. Учасники отримують картки з відповідями . Вчитель зачитує завдання з підготовлених карток , якщо учасник або команда вирішує, що це завдання для них то підніма-є (-ють) руку - отриму-є(ють) картку-завдання та заклада-є(ють) ігрове поле. Необхідно бути уважним, Вміти вчасно зорієнтуватись. По закінченню гри вчитель аналізує правильність виконання завдань та основні помилки.Героїчна боротьба українського народу проти польських поневолювачів у поемі Т. Шевченка «Гайдамаки»

0

План-конспект уроку, матеріал може використовуватися під час вивчення творчості Т.Г.Шевченка.Літературно-мистецька вітальня «Щоб наше слово не вмирало…»

0

Вшанування пам`яті Т.Шевченка,рідного слова, відзначення всесвітнього дня поезії, формування громадянських та моральних почуттів, естетичних смаків; розвиток інтелектуальних, художніх здібностей на основі індивідуалізації навчання й виховання національно свідомої, творчої особистості.Розробка уроку і презентація з української літератури для 9 класу «Козацька доблесть і звитяга в поемі Т. Шевченка «Іван Підкова»

0

План-конспект + презентація до уроку української літератури в 9 класі Козацька доблесть і звитяга в поемі Т. Шевченка «Іван Підкова»Урок. Тема жіночої долі у творчості Т.Шевченка. "Катерина"

0

Конспект уроку на тему:"Тема жіночої долі у творчості Т.Шевченка. "Катерина""Т. Шевченко. Історична основа поеми «Гайдамаки»

1

Т. Шевченко. Історична основа поеми «Гайдамаки»
Мета уроку:
познайомити учнів з історією написання та видання твору, джерелами поеми, розкрити тему твору, з’ясувати жанр, особливості сюжетно-композиційної структури; розкрити історичну основу твору;
розвивати вміння визначати тему, ідею, жанр, основні сюжетні лінії, кульмінаційні вершини;
виховувати любов і повагу до історичного минулого України
Тип уроку: урок засвоєння нових знаньТарас Шевченко – геніальний поет, мислитель, пророк національного відродження в Україні

1

Конспект уроку з української літератури у 9 класі, вчителя Миколаївської ЗОШ № 36 Караташ Н.А.Сценарій свята «ТВОЇ ДУМИ, ТВОЇ ПІСНІ НЕ ЗАБУДУТЬ ЛЮДИ»

0

Сценарій свята «ТВОЇ ДУМИ, ТВОЇ ПІСНІ НЕ ЗАБУДУТЬ ЛЮДИ». Для учнів 7-9 класівСценарій заходу "Сіяє зірочка Тараса на українськім небосхилі"

3

Розробка позакласного заходу рекомендована для вчителів та учнів 5-7-х класів з метою кращого ознайомлення з життям Великого Кобзаря та заохочення учнів до інсценізації літературних творів, винесених для позакласного читання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі