Користувацький вхід

Т.Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку і презентація з української літератури для 9 класу «Козацька доблесть і звитяга в поемі Т. Шевченка «Іван Підкова»

0

План-конспект + презентація до уроку української літератури в 9 класі Козацька доблесть і звитяга в поемі Т. Шевченка «Іван Підкова»Урок. Тема жіночої долі у творчості Т.Шевченка. "Катерина"

0

Конспект уроку на тему:"Тема жіночої долі у творчості Т.Шевченка. "Катерина""Т. Шевченко. Історична основа поеми «Гайдамаки»

1

Т. Шевченко. Історична основа поеми «Гайдамаки»
Мета уроку:
познайомити учнів з історією написання та видання твору, джерелами поеми, розкрити тему твору, з’ясувати жанр, особливості сюжетно-композиційної структури; розкрити історичну основу твору;
розвивати вміння визначати тему, ідею, жанр, основні сюжетні лінії, кульмінаційні вершини;
виховувати любов і повагу до історичного минулого України
Тип уроку: урок засвоєння нових знаньТарас Шевченко – геніальний поет, мислитель, пророк національного відродження в Україні

1

Конспект уроку з української літератури у 9 класі, вчителя Миколаївської ЗОШ № 36 Караташ Н.А.Сценарій свята «ТВОЇ ДУМИ, ТВОЇ ПІСНІ НЕ ЗАБУДУТЬ ЛЮДИ»

0

Сценарій свята «ТВОЇ ДУМИ, ТВОЇ ПІСНІ НЕ ЗАБУДУТЬ ЛЮДИ». Для учнів 7-9 класівСценарій заходу "Сіяє зірочка Тараса на українськім небосхилі"

2

Розробка позакласного заходу рекомендована для вчителів та учнів 5-7-х класів з метою кращого ознайомлення з життям Великого Кобзаря та заохочення учнів до інсценізації літературних творів, винесених для позакласного читання.Методична розробка "Шевченківський тиждень"

3

Конспекти уроків, позакласних заходів. Творчі роботи, проекти, інтелектуальні ігри, інформаційні повідомлення.Стенд "Т.Шевченко у Петербурзі (1831-1838)"

1


Назва: Стенд "Т.Шевченко. Перші роки у Петербурзі (1831-1838)" 
Автор: Несенюк О.В.
Формат: png, PDF
Розмір: А4 та А3 (цілий + поділений на 3 А4 для друку на звичайному принтері)
Розмір архіву: 58 мб
 Це стенд з серії, присвяченої життю і творчості Т.Г.Шевченка. Коротко розповідається про перші роки петербурзького періоду (1831-1838) життя поета.бінарне заняття (англ.мова, інформатика)

0

викладачі провели бінарне заняття на першому курсі і ознайомили студентів із відомим людьми України та світу з використанням сучасних технологій навчання; навчили студентів проектувати презентації. ознайомили з програмою Power Point та її можливостями

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі