Користувацький вхід

Т.Шевченко

Обмежити пошук фільтруванням:



Контрольна робота з української літератури. 9 клас. Творчість Т. Шевченка

0

Контрольна робота з української літератури. 9 клас Творчість Тараса Шевченка



Методична розробка уроку "Розділові знаки в складносурядному реченні"

0

Розробка методичного уроку поєднує теоретичний матеріал з практичними завданнями,сприяє розвитку почуття прекрасного, формує навични усного й писемного мовлення.



Свято рідної мови ( присвячене 205-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка)

0

Свято проводиться у вигляді турніру з української мови для учнів 3-4 класів. Обираються дві команди, які змагаються між собою.



Нова українська література і театр як відображення тенденцій суспільного розвитку (інтегрований урок з української літератури та історії України)

0

На уроці учні одержують не лише літературознавчі,а й історичні, філософські, правові та інші знання. Контакт суспільно-гуманітарного циклу сприяє формуванню інтелектуального простору, виховання справжнього патріота.



Україна часів Т.Шевченка. Розповідь про поета, його дитинство (на основі повісті С.Васильченка « Широкий шлях»).

0

Конспект уроку. Україна часів Т.Шевченка. Розповідь про поета, його дитинство (на основі повісті С.Васильченка « Широкий шлях»).



Ми – українці (година спілкування у формі усного журналу)

1

Година спілкування з учнями 7 класу у формі усного журналу.



Тема: Тарас Шевченко. «Садок вишневий коло хати…» - перлина української та світової ліричної поезії

1

Урок української літератури в 5 класі, що вчить дітей відчувати настрої пейзажних поезій, описувати власні відчуття, викликані художнім словом; розвиває вміння і навички виразного читання поезій, порівняльного аналізу. До уроку додається електронна презентація.



Історичне лото

0

Історичне лото - гра для учнів 9 класу , яка дозволяє в ігровій формі перевірити знання учнів з теми «Козацька Україна». Учні грають індивідуально або об’єднуються в команди. Учасники отримують картки з відповідями . Вчитель зачитує завдання з підготовлених карток , якщо учасник або команда вирішує, що це завдання для них то підніма-є (-ють) руку - отриму-є(ють) картку-завдання та заклада-є(ють) ігрове поле. Необхідно бути уважним, Вміти вчасно зорієнтуватись. По закінченню гри вчитель аналізує правильність виконання завдань та основні помилки.



Героїчна боротьба українського народу проти польських поневолювачів у поемі Т. Шевченка «Гайдамаки»

0

План-конспект уроку, матеріал може використовуватися під час вивчення творчості Т.Г.Шевченка.



Літературно-мистецька вітальня «Щоб наше слово не вмирало…»

0

Вшанування пам`яті Т.Шевченка,рідного слова, відзначення всесвітнього дня поезії, формування громадянських та моральних почуттів, естетичних смаків; розвиток інтелектуальних, художніх здібностей на основі індивідуалізації навчання й виховання національно свідомої, творчої особистості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі