Користувацький вхід

І. Котляревський

...

Обмежити пошук фільтруванням:Нова українська література і театр як відображення тенденцій суспільного розвитку (інтегрований урок з української літератури та історії України)

0

На уроці учні одержують не лише літературознавчі,а й історичні, філософські, правові та інші знання. Контакт суспільно-гуманітарного циклу сприяє формуванню інтелектуального простору, виховання справжнього патріота.І. Котляревський «Наталка Полтавка». Наталка як уособлення кращої української жінки (урок української літератури для 9 класу)

0

охарактеризувати образи п’єси Наталки, Петра, Миколи; з’ясувати роль і функцію пісень у творі; розвивати вміння відстоювати людську гідність, власні принципи; грамотно висловлювати свої думки, почуття; робити висновки, узагальнення; виховувати почуття гордості за національну культуру; прищеплювати любов до театру, інтерес до наслідків особистої праці.Презентація з української мови для учнів 8-го класу "Вступ. Розвиток української мови. Мова - найважливіший засіб пізнання, спілкування і впливу".

1

Вступ. Розвиток української мови. Мова - науважливіший засіб пізнання, спілкування і впливу.Підсумковий урок з української літератури для 9 класу за творчістю І.П. Котляревського

0

Підсумковий урок за творчістю І.П.Котляревського.
Розширити і поглинути знання учнів про творчість І.П.Котляревського, сформувати їх уміння і сфері позакласної літературної освіти; навчити дітей систематизувати і узагальнювати сприйнятий і вивчений літературно-мистецький матеріал, формувати і уміння учнів оцінювати літературний твір перед усім в естетичному плані, як витвір мистецтва художнього слова; розвивати відтворюючу уяву учнів; виховувати патріотичну громадянську позицію.І. КОТЛЯРЕВСЬКИЙ. «НАТАЛКА ПОЛТАВКА» — ПЕРШИЙ ТВІР НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДРАМАТУРГІЇ її сценічне життя.

2

Тема: І. КОТЛЯРЕВСЬКИЙ. «НАТАЛКА ПОЛТАВКА» — ПЕРШИЙ ТВІР НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДРАМАТУРГІЇ її сценічне життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі