Користувацький вхід

Останні публікації

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівКомбінована діагностична робота з математики для учнів 3 класу

0

Комбінована діагностична робота з математики для учнів 3 класу.Система завдань спрямована на формування й закріплення обчислювальних умінь.
Завдання за своїм змістом відповідають Державному стандарту початкової освітиРозробка уроку природознавства в 4 класі з теми "Водойми України. Рівнинні та гірські річки"

1

Розробка уроку природознавства в 4 класі з теми "Водойми України. Рівнинні та гірські річки"Розробка уроку читання в 4 класі з теми:"Життя і творчість Олександра Довженка. Життя і внутрішній світ героя твору. О. Довженко "Зачарована Десна"(уривки) з мультимедійним супроводом"

1

Розробка уроку читання в 4 класі з теми:"Життя і творчість Олександра Довженка. Життя і внутрішній світ героя твору. О. Довженко "Зачарована Десна"(уривки) з мультимедійним супроводом"Щоденні 3 Цікаві завдання з математики

0

Збірник містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання з математики, які допоможуть вчителю успішно реалізувати вимоги Нової української школи. Доцільно використовувати під час
роботи за технологією «Щоденні 3». За допомогою цих матеріалів вчитель матиме змогу організовувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках і в позаурочний час.
Збірник адресований вчителям початкових класів для роботи з учнями 3 класів.Розробка уроку української мови в 4 класі з теми: "Неозначена (початкова) форма дієслова. Робота з фразеологізмами"

0

Розробка уроку української мови в 4 класі з теми: "Неозначена (початкова) форма дієслова. Робота з фразеологізмами"Батьківські збори -тренінг для батьків майбутніх першокласників.

0

Батьківські збори-тренінг для батьків майбутніх першокласників про освітню реформу та НУШ, особливості навчання за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".Вступ до школи - переломний момент у житті дитини.Цей шлях довгий, важкий, але водночас цікавий і захоплюючий. Дуже важливо, щоб дитина була готова до цих змін, до навчання в НУШ.СУЧАСНИЙ ПІДХІД ДО ВИХОВНОЇ РОБОТИ В КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

0

У статті висвітлюються сучасні підходи до виховної роботи в контексті Нової української школи, якими на думку автора мають керуватися педагоги. Надано теоретичний матеріал, який можна використовувати при організації виховної роботи навчального закладу щодо формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави.Батьківські збори "Емоції позитивні і негативні"

0

Форма проведення: сімейна рада.
Задачі зборів:
1. Ознайомитися із самооцінкою учнів класу.
2. Визначити причини переваги негативних чи позитивних емоцій в учнів.Розробка уроку

0

Розробка містить завдання компетентісного характеру з використанням інформаційно комунікативних технологій

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі