Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівСпівуча осінь

0

план -конспект авторської розробки уроку "Співуча осінь" розрахований на учнів початкової школи та має на меті виховання любові до рідного краю,природи,бережливе ставлення до птахів,естетичне сприйняття творів різних видів мистецтв.Виховна бесіда "Чорнобиль не має минулого часу"

0

Для сучасних дітей Чорнобильська катастрофа є найтрагічнішою сторінкою в книзі їхнього життя. Тому й повинні вони знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.
Як саме розкрити для дітей страшну правду сьогодення, яка гірчить полином і роз’їдає серця матерів, не даючи спокою ні вдень, ні вночі, щоб не спопелити ніжну дитячу душу, не вбити віру в самих себе і любов до світу ?Твір-опис за власними спостереженнями (урок розвитку мовлення)

0

Навчити говорити, мислити, творити серед природи, важливо для зміцнення емоційно-духовного зв’язку дітей з довкіллям, здатності відчувати красу природи, зупиняти зацікавлений погляд на найяскравіших виявах виразності у природі. Саме творчість має допомогти дитині полюбити природу всім серцем, навчитися захищати рідне і дороге серцю.
Тому, з метою формування екологічної культури на уроках зв’язного мовлення, як результат екскурсій та спостережень, пропоную дітям складання творів за власними спостереженнями.урок в театрі

0

Урок в театрі з літературного читання для учнів початкової школиСценарій новорічного свята " Зимова казка"

0

Розвиває навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися. Виховує почуття колективізму.Урок з природознавства "Дикі і свійські тварини"

0

Мета: актуалізувати знання дітей про тварин; формувати в учнів поняття «тварини – частина живої природи»; «різноманітність тварин»; «дикі і свійські тварини», уміння розпізнавати тварин найближчого оточення; ознайомити учнів із походженням свійських тварин від диких родичів; розвивати мовлення, мислення, пам’ять, увагу; виховувати почуття захоплення красою тварин, бережне та дбайливе ставлення до тварин.Сценарій виховного заходу «А над світом вишивка цвіте»

0

Сценарій виховного заходу «А над світом вишивка цвіте» сприяє розвитку естетичного смаку та творчого мислення.конспект інтерактивного уроку з англійської мови для 3 класу

1

урок з використанням інтерактивних технологій з англійської мови для учнів 3 класу на тему Моє улюблене свято

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі