Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівЗакріплення вивченого про прикметник (урок – аукціон)

1
Анотація

Цей урок узагальнює й активізує знання учнів про прикметник як частину мови, його граматичні категорії шляхом подолання цікавих перешкод, виконання пізнавальних завдань. Допоможе вчителям початкових класів зробити урок змістовним. продуктивним, вдало використовуючи інтерактивні технології.Турнір лицарів ввічливості

1
Анотація

Розробка позакласного заходу рекомендована вчителям початкових класів та вихователям для проведення тижнів та заходів з етичного виховання.Що внутрішня, що зовнішня краса тобі одній дарована, людино!

1
Анотація

Запропонований проект є цікавою формою роботи з дітьми для творчих вчителів. Основна мета – збільшити пізнавальну активність дітей, навчити знаходити, аналізувати, систематизувати отриману інформацію. Разом з цим, супутно, має місце розвиток морально – етичного виховання, розвиток особистості.Розробка уроку з української мови «Загальне поняття про іменник. Іменники, що означають назви істот, неістот»

0

Організаційний момент. Привітання.Актуалізація опорних знань. Перевірка домашнього завдання.Кросворд "Чарівні клітинки". Повідомлення теми,мети уроку.Сприймання й усвідомлення нового матеріалу. Робота з мовним матеріалом. Словникова робота.Звуко-буквенний аналіз слів. Узагальнення й систематизація отриманих знань. Хвилинка каліграфії. Самостійна робота.Розбір слів за будовою.Робота з орфографічним словником. Підсумок уроку.Домашнє завдання.Стрітення. Свято зустрічі весни

0

Ознайомити учнів із традиціями і звичаями українського народу, пов’язаними зі святом Стрітення; прищеплювати дітям любов до природи рідного краю, спонукати до збереження її краси; виховувати повагу до звичаїв свого народу, бережне ставлення до природи.Розробка уроку з української мови з використанням навчальної матриці «Узагальнення і систематизація знань учнів з теми «Звуки і букви. Склад. Наголос»»

0
Українська мова
2 клас

Тема. Узагальнення і систематизація знань учнів з теми «Звуки і букви. Склад. Наголос».Розвиток логічного мислення учнів через гру на прогулянці в ГПД

0

Виховувати любов до природи. Розвивати логічне мислення, зв'язне мовлення, зорову, слухову, та образну пам'ять, навички аналізу та синтезу. Вчити дітей добирати образні порівняння, використовуючи спостереження за осіннім довкіллям.Розробка уроку з навчання грамоти (читання) «Закріплення звукового значення букви «бе». Опрацювання тексту «Білки». Скоромовка»

0

Розробка уроку з української мови (читання) для учнів 1 класуУрок позакласного читання "Рідна домівка найкраща"(Віртуальна подорож)

0

Урок позакласного читання "Рідна домівка найкраща"(Віртуальна подорож) містить матеріал, який допоможе вчителям початкових класів зробити урок позакласного читання цікавим, змістовним, вдало використовуючи інтерактивні технології.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі