Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класів"Цікава книга природи". Підсумковий урок. 3 клас

0

Дана презентація створена для систематизації знань учнів з розділу; розвивати увагу, мислення, пам'ять, зв'язне мовлення; удосконалювати навички свідомого читання творів.Я у світі. Вчимося вчитися. Пам'ять і увага. Презентація до уроку.

0

Дана презентація орієнтована на розвиток в учнів навичок розумової праці, уміння оперувати знаннями, виділяти головне, аналізувати, робити висновки;показати, що увагу і пам'ять можна розвивати за допомогою різних вправ та цікавих завдань.Виховна година "З друзями жити легко"

0

Виховна година для учнів 2 класу на тему "З друзями жити легко"Аудіювання(літературне читання) 2 клас

0

Згідно з орієнтовними вимогами до контролю та оцінювання навчальних
досягнень учнів початкової школи (Додаток до наказу МОН України від 19.08.2016 №1009) поточну перевірку і поточне оцінювання аудіативних умінь у 2 класі здійснюють на уроках літературного читання.План-конспект комбинованого уроку ,,Інформатика-английська мова’’ для учнів 3 – го класу

0

План-конспект комбинованого уроку Інформатика-англійська мова
для учнів 3 – го класу Гімназії 257 створення різдвяних вітальних
карток ( Снristmas Cards ) з використанням інформаційних засобів .Правопис закінчень іменників жіночого роду на – а (-я) в родовому відмінку однини.

0

Тема. Правопис закінчень іменників жіночого роду на – а (-я) в родовому відмінку однини.
Мета. Ознайомити учнів з особливостями утворення форм родового відмінка іменників жіночого роду однини з основою на твердий приголосний та на [ж], [ч], [ш]; вчити добирати закінчення іменників з опорою на вивчене правило. Розвивати спостережливість, уміння порівнювати, аргументувати свою позицію, пізнавальний інтерес школярів. Виховувати бажання вивчати історію рідного краю.
Тип уроку – урок засвоєння нових знань.
Матеріали та обладнання: підручник «Українська мова. 4 клас »Вивчення особистості третьокласника

0

Анкети, тести для вивчення особистості третьокласника.Ці матеріали допоможуть вчителю більше дізнатись про своїх вихованців, а учням - про самих себе.Наша мова - диво калинове

0

До Дня української писемності і мови

. Формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Ознайомити дітей з українськими обрядами і звичаями. Пробудити почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.Презентація до інтегрованого уроку математики 4 клас

0

Птахи на крилах весну принесли
Тема: Множення іменованих чисел на двоцифрові. Порівняння задач на знаходження числа за двома різницями. Запис периметра і площі квадрата у загальному вигляді. Розв’язування задач на знаходження числа за його дробом. Птахи рідного краю.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі