Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівДодавання і віднімання чисел 0, 1, 2 (презентація)

0

Презентація до уроку "Додавання і віднімання чисел 0, 1, 2"Математична розминка з Лего (презентація)

0

Мета: закріплювати вміння учнів додавати та віднімати числа у межах 10; закріплювати навички усної лічби; розвивати логічне мислення, піднімати емоційний настрій через використання ігрових моментів та сюрпризних моментів; виховувати цікавість та інтерес до успіхів у математиці.Прикметники – синоніми, антоніми. Пряме і переносне значення прикметників.

0

Мета: актуалізувати знання учнів про прикметник як частину мови; ознайомити учнів із поняттями прикметники-синоніми, прикметники-антоніми, навчити розрізняти прикметники, вжиті в прямому і переносному значенні; розвивати вміння вживати прикметники в усному та писемному мовленні; збагачувати словниковий запас учнів; тренуватися давати повну й вичерпну відповідь на запитання; розвивати творче мислення; виховувати любов до рідної мови, до праці.Украина на карте мира

0

Цель: продолжить формирование у учащихся представление о расположении Украины на карте; расширить знания учащихся о Родине, ее красоту и величие; учить работать с картой; сотрудничать с разными партнерами в группе, паре; развивать наблюдательность, память, внимание; воспитывать интерес к окружающему миру и познавательной деятельности; воспитывать чувство уважения к своей Родине, прививать бережное отношение к природе, чувство прекрасного; вызывать положительные эмоции.Слова, обозначающие предметы, признаки, действия и количество.

0

Урок-исследование
Цель: повысить уровень знаний учащихся; добиться более прочного усвоения материала; развивать устную и письменную речь учащихся; расширить круг знаний учащихся; научить детей работать вместе, дружно; проводить самоконтроль, взаимоконтроль; воспитать чувство ответственности за работу, которую ты выполняешь; вызвать интерес учащихся к предметам.Додавання і віднімання чисел 0, 1, 2.

0

Очікувані результати: на основі практичних вправ розглядає випадки додавання і віднімання 0, 1,2.Тема уроку. Утворення трицифрових чисел із сотень, десятків, одиниць, перетворення іменованих чисел. Задачі на спільну роботу та час

0

Тема уроку. Утворення трицифрових чисел із сотень, десятків, одиниць, перетворення іменованих чисел. Задачі на спільну роботу та часХто мови рідної не знає, той сам себе не поважає (урок-квест «Речення. Види речень»)

0

Метою вивчення української мови є формування в учнів комунікативної компетентності шляхом засвоєння доступного і необхідного обсягу знань з мови, опанування всіх видів мовленнєвої діяльності та набуття певного соціального досвіду.
Мова є не тільки навчальним предметом, а й найважливішим засобом навчання, виховання і розвитку особистості у процесі опанування всіх інших предметів загальної освіти.
Використання такої форми, як квест активізує діяльність учнів та зацікавлює їх до вивчення рідного слова.Формування комунікативної компетентності учнів початкових класів на уроках української мови. Робота зі словниковими словами.

0
Посібник містить добірку нестандартного матеріалу для організації ефективної роботи зі словниковими словами на уроках рідної мови.
Матеріали посібника сприятимуть збагачення лексичного словника учнів, розвитку усного і писемного мовлення, пам’яті, орфографічної грамотності.
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі