Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівУрок на тему " Вода та її властивості "

0

Розвивати пізнавальне ставлення до природи, сприяти інтелектуальному розвитку молодших школярів, виховувати бережливе ставлення до водиВ гостях у царя Грибуса Боровика. Казка

0

В гостях у Царя Грибуса Боровика
(Казка)

Це було на уроці природознавства. Олена Петрівна розповідала про гриби. Хлопчик був хорошим учнем і тому намагався не пропустити жодного слова учительки. Вона розповідала про те, що гриби – окреме царство. Вони не належать ні до царства рослин ні до царства тварин, хоча мають з ними деякі спільні ознаки. Про те, що гриби є їстівні та отруйні.Комбінований урок "Абетка кольору "

0

Урок спрямований на формування в учнів вмінь сприймати, розрізняти й аналізувати кольори; виховувати почуття прекрасного.Урок «Природа океанов. Тихий океан»

0

Цель урока: формирование естественно научных представлений об особенностях природы океанов Земли, в частности Тихого океана; развитие логического мышления, умения устанавливать причинно-следственные связи, согласованно работать в группах; воспитание осознания необходимости охраны природных богатств.
Задачи:
 довести до сознания учащихся, что в природе всё взаимосвязано и человек должен знать об этих связях, чтобы не разрушить гармонию жизни;Урок «Имя существительное как часть речи»

0

Цель: повторение и обобщение знаний об имени существительном.
Задачи:
1. Обучающие:
• систематизация знаний об имени существительном;
• упражнение в нахождении имён существительных и определение их морфологических признаков;
• обобщение знаний о роли имён существительных в предложении; определение границ собственных знаний об имени существительном.
2. Развивающие:
• развитие устной и письменной речи учащихся;
• обогащение словарного запаса;
• развитие мыслительных операций (памяти, внимания, воображения);
• развитие фонематического слуха, орфографической зоркости;Інтегрований урок з математики та образотворчого мистецтва :Ділення виду 360 : 3. Геометричні фігури

0

Урок спрямований на розвиток навичок усних обчислень, творчість та фантазію учнів; виховувати інтерес до предмета, та любов до народних свят , обрядів.«Моя виховна робота, як процес самовизначення та самореалізації особистості школяра»

0

З досвіду роботи
Оліфіренко Н.М.

«Моя виховна робота, як процес самовизначення та самореалізації особистості школяра»

2017-2018н.р.Тести з природознавства у 3 класі. Підсумок по темі "Гірські породи".

0

Тести з природознавства у 3 класі. Підсумок по темі "Гірські породи".Тестова робота з літературного читання у 3 класі.Підсумок за темою «Від слова- до книги»

0

Тестова робота з літературного читання у 3 класі.Підсумок за темою «Від слова- до книги»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі