Користувацький вхід

Останні публікації

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівСценарій свята " Мелодії весни"

0

Сценарій свята "Мелодії весни" можна використовувати в позакласній роботі учнів початкової школи. Він допоможе закріпити уявлення учнів про зміни в природі навесні; ознайомити з ранньоквітучими трав'янистими рослинами, буде розвивати спостережливість; виховувати бережливе ставлення і любов до природи.
До сценарію підібрані чудові пісні.Спортивно-розважальна програма «Дружня родина-могутня країна»

0

Створення атмосфери свята у грі-змаганні; сприяння згуртуванню дитячого колективу, розвиток розумових і фізичних здібностей, уміння долати труднощі; розвиток спритності, витривалості; виховання любові до фізкультури і спорту, почуття дружби, взаємодопомоги.Діалоги

0

Подані діалоги можуть використовуватися на уроках для вивчення нової лексики у початковій школі.Songs

0

Пісні для дітей 1 класу допоможуть краще засвоїти новий лексичний матеріал,може використовуватися як привітання на початку уроку та пісня "Допобачення" в кінці уроку.Подорож до Англії

0

Позакласний захід "Подорож До Англії" для учнів 3,4 класу розширює знання учнів про Велику Британію,культуру та зіичаї англійців.Розважально-пізнавальна гра "Подож до Англії" 4 клас

0

Розважально-пізнавальна гра "Подорож до Англії"юТаку гру можна проводити з учнями 4 класу в кінці року або в кінці чверті.Птахи

0

Тема: Птахи
Мета: ознайомити учнів з істотними ознаками птахів; розповісти про важливість пір’яного покриву в житті птахів; розширювати знання про перелітних та осілих птахів; розвивати увагу, мислення, пам'ять; виховувати бажання піклуватися про птахів.Урок розвитку зв’язного мовлення Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-розповіді на тему «Осінь»

0

Урок розвитку зв’язного мовлення Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-розповіді на тему «Осінь» (2 клас)
Мета: учити учнів складати і записувати два-три пов'язаних між собою речень за змістом ілюстрації; удосконалювати уміння складати текст-розповідь про осінь, збагачувати словниковий запас дітей; розвивати зв'язне мовлення, творчу уяву, мислення, вміння давати повні відповіді на запитання; виховувати уважність, любов до природи.Урок розвитку зв’язного мовлення Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-опису на тему «Білочка».

0

Урок розвитку зв’язного мовлення Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-опису на тему «Білочка».
Мета:закріпити знання учнів про типи текстів, навчити дітей складати твір-опис за поданим планом, формувати вміння добирати найбільш влучні прикметники під час опису предмета, збагачувати активний і пасивний словник учнів; розвивати спостережливість, пам'ять, уміння порівнювати, співставляти; виховувати любов до тварин.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі