Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівБліц- вікторина "Розумники і розумниці"

0

Бліц-вікторина «Розумники і розумниці»
Мета: розширити та узагальнити знання учнів з різних предметів за 2-й клас, виховуючи дружбу, взаємовиручку і винахідливість.Всім серцем любіть Україну свою

0

Виховна година
Тема. Всім серцем любіть Україну свою
Мета: розширювати знання про Україну як незалежну державу з давньою
славетною історією, багатою культурною спадщиною, власними традиціями;розвивати у дітей прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом; виховувати почуття гордості й любові до Батьківщини.Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У роботі подані різні види завдань,які допоможуть перевірити рівень засвоєння знань учнями з даної теми.Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Мета роботи: перевірка знань про предмети і явища природи, перевірка умінь оцінювати явища природи тощо, вдосконалення освітнього процесу щодо покращення формування предметних і ключових компетентностей учнів.Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ".

0

Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу НУШ (І семестр) за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ". Запропонована діагностувальна робота представлена у двох варіантах. Складена за підручником Надії Кравцової. Мета роботи: закріплення вивченого матеріалу та перевірка знань, умінь та навичок здобувачів освіти з даної теми.Випускний. Наш класний клас.

0

Без завершення початку не буває,
Ось і ми зібралися із вами,
Щоб сказати, що життя триває,
Завершуєм одне, а друге починаєм…
Початкова школо, прощавай, рідненька,
Сумувати будем за тобою,
Здрастуй, рідна школо, вже середня,
Ти веди нас дружно за собою.
Випускники виконують вальс
Вихід джентльменів.
- Панове, невже у нас випускний?
- Так, сер, чотири роки - це не жарти.
- А пам’ятаєте, які бої ми витримували з Наталією Степанівною? Мені її жаль.
- Так, сер, і не кажіть, є що пригадати.
- А пам’ятаєте, панове, якими малюками пройшли, нічого не вміли.Загальне поняття про іменник (питання, значення, роль та зв'язок з іншими словами в реченні). Іменники, що означають назви істот і неістот.

0

Тема. Загальне поняття про іменник (питання, значення, роль та зв'язок з іншими словами в реченні). Іменники, що означають назви істот і неістот.
Мета. Розширити і поглибити знання учнів про іменник як частину мови, познайомити з іменниками – назвами істот і неістот, їх характерними ознаками; розвивати вміння класифікувати предмети; розширити уявлення учнів про різноманітність професій; виховувати любов до рідної землі.
Обладнання: смс принца Іменника, ілюстрації пташок, завдання групам, скринька, таблиці, конверт.

Зміст уроку
І. Організаційна частина.Сценарій вистави для учнів початкової школи "Як Теплинка допомогла Котику і Півнику "

0

Вистава, що привертає увагу дітей до простих способів теплозбереження, виховує енергоощадливість та екологічну свідомість.Вивчаємо букву З.

0

Презентація для вивчення букви З в першому класі НУШ. Містить цікаві завдання, загадки, матеріал для читання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі