Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класів"Ранкова зустріч «Калейдоскоп розумних думок. Навіщо ми вивчаємо природу»»

0

Мета заходу:
• розширювати знання здобувачів освіти про природу;
• розвивати вміння аналізу явищ природи; мовлення, мислення та увагу, пізнавальну активність;
• збагачувати словниковий запас учнів;
• виховувати дбайливе ставлення до природи;
• викликати бажання пізнавати навколишній світ природи.Гра «Дзеркало емоцій: мій різнокольоровий настрій»

0

Міні тренінг з розпізнавання власних емоцій) мав на меті створити позитивний настрій та атмосферу «безпеки» в групі однолітків. Відбувалась корекція поведінки, замкненості та сором’язливість здобувачів освіти, нейтралізувалась негативна емоційна енергія, тривожність, дратівливість та вразливість дітей. Розвивались навички спілкування й розв'язання конфліктних ситуацій. Формувались позитивні риси характеру. Підвищувався рівень контролю емоційного стану. Здобувачі освіти навчались прийомам саморелаксації, зняття м'язового напруження.Заняття на тему "Лялька-мотанка "пеленашка"

0

Конспект відкритого заняття "Лялька-мотанка "пеленашка" - одне із занятть, що війшло до проєкту "Українська народна іграшка". Мета даного заняття: ознайомити з народною іграшкою лялькою-мотанкою «пеленашка»; викликати зацікавленість до народної іграшки; навчити виготовляти ляльку-пеленашку, сприяти розвитку художньо-естетичного смаку, допитливості, уяви та уважності, креативності, логічного мислення, фантазії; виховати національно-патріотичні почуття, повагу до традицій та звичок рідного краю, шанобливе і бережне ставлення до української історії та культури, любов до народу та Батьківщини.Розваги до Святого Миколая

0

День Святого Миколая є невід'ємною частиною української культури.
Історія про Святого Миколая є не тільки важливою, але й цікавою.
Дітлахи з нетерпінням чекають подарунків на Свято Миколая, пишуть листи
Святому.
З Дня Святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні.
Дітей ознайомлюємо з культурою та традиціями українського народу,
легендами та історичними переказами. Виховуємо добрих, чуйних,
співчутливих до чужого горя дітей. Вчимо робити добрі справи,
милосердні вчинки, допомагати друзям, займатися благодійністю таУрок-подорож "Біла Церква – зелена перлина Надросся"

0

Урок-подорож "Біла Церква – зелена перлина Надросся"
Матеріали уроку можуть використовувати учителі початкових класів, асистенти вчителів, вихователі груп продовженого дня тощо.
Урок має бути яскравим, урочистим, патріотичним; виховувати любов до рідного міста, гордість за наших людейРанкова зустріч у 3 класі " Ким я хочу стати?"

0

РАНКОВА ЗУСТРІЧ допомагає створити позитивну атмосферу в класі, отримати заряд енергії, визначити мету і завдання навчального дня, обговорити план його проведення. Вчитель намагається зробити освітній процес захопливим і радісним для дітей. Адже психологи стверджують: якщо дитина не відчуває радості - навчання не відбувається. Маленькі «нушенята» полюбили цю рутину, успішно демонструють навички спілкування, соціальні та академічні навички, відповідальність і дбайливе ставлення одне до одного, демократичну поведінку.Подорож математичним океаном

0

Математика-один з найважливіших предметів у школі.Першокласникам іноді важко сприймати математику як науку, вивчати її терміни, рівності, величини.Найбільше вони люблять гратися. Тому слід урізноманітнювати уроки цікавими, а саме,ігровими моментами.Це сприятиме кращому вивченню предмета,розвиватиме творчі здібності школярів.Логопедичне заняття з дітьми шкільного віку (4 клас)

0

ЛОГОПЕДИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ДІТЬМИ ШКІЛЬНОГО ВІКУ
( 4 КЛАС)
Тема: Диференціація звуків Д-ТРобочі аркуші до уроків інформатики в 3 класі

0

Робочі аркуші до уроків інформатики для 3 класу. Завдання до тем уроків з інтерактивними завданнями.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі