Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівВиховний захід: “Будьмо здоровенькі”

0

Розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про те, що позитивно, а що негативно впливає на здоров’я, про користь овочів і фруктів;
сприяти виконанню учнями правил здорового способу життя з метою набуття навичок здорового способу життя;
формувати прагнення берегти своє здоров'я, зважаючи на його цінність і значущість для людини.«Мудрим ніхто не вродився, а навчився» Леонід Глібов «Коник- Стрибунець»

0

Закріплювати значення поняття "байка", "байкар", розширювати знання про Л. Глібова, розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, уміння працювати в групах; розвивати образність мовлення; уміння визначати повчальний висновок, висловлювати оцінні судження морального змісту щодо прочитаного; виховувати повагу до праці.Василь Сухомлинський "Горбатенька дівчинка"

0

Вчити аналізувати та оцінювати поведінку і вчинки дійових
осіб; розкрити суть понять: клас, дружба, товаришування;
формувати вміння визначати головну думку; удосконалювати
читацькі навички.Урок з лікувальної фізкультури

0

Дефіцит рухової активності є однією з причин значної кількості захворювань серед учнів, порушень в них постави, розвитку плоскостопості тощо.
Без активних рухів, без фізичних вправ неможливий розвиток та зміцнення м’язів. Необхідно застосовувати заходи, спрямовані на профілактику та усунення порушень постави в учнів, що сприяють утриманню правильної постави не тільки коли вони стоять, а й у положенні, сидячи та лежачи. Слід прищеплювати звичку тримати правильну позу під час занять та в повсякденному житті.Інтегрований урок 1 клас" Я досліджую світ", "Математика","Мистецтво".

1

Конспект інтегрованого уроку «Я досліджую світ», Математика, Мистецтво.
Образотворче мистецтво: ознайомити учнів з композицій-ними засобами художньої виразності зображення(обрання форми, розміру фігури) розвивати спостережливість, виховувати охайність під час роботи.
Тема:Турботи тварин навесні. Створення аплікації «Тваринка з геометричних фігур»."Ми - діти твої, Україно!"

0

Сценарій розроблений для діток 2 класу, у якому підібрані вірші, пісні про УкраїнуЛіс і гриби. Їстівні і отруйні гриби. Значення грибів.

0

Поглибити знання учнів про їстівні та отруйні гриби рідного краю; формувати поняття «гриби» як царство живої природи; ознайомити з будовою гриба, показати значення грибів у природі та для людей; розвивати спостережливість, мислення, вміння порівнювати, аналізувати, робити висновки, узагальнювати; виховувати бережне ставлення до природи, бажання піклуватися про власне здоров’яТестова робота з теми "Речення"

0

Тестова робота з теми "Речення" може бути використана для узагальнення знань з даної теми.Що таке вітаміни?

0

Розширити знання про вітаміни, про необхідність їх в організмі людини, про правильне харчування, про вітамінну недостатність.
Формувати уявлення про здоровий спосіб життя. Розвивати пізнавальну діяльність, виховувати волю і характер, спонукати про ведення здорового способу життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі