Користувацький вхід

Останні публікації

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівПрезентація "Тваврини світу"

0

Формувати уявлення про особливості розмноження комах, риб, земноводних, плазунів, птахів, звірівВиховна година « Кожна дитина має право».

0

Ознайомити учнів з їхніми основними правами та обов’язками, закріпити їх в пам’яті учнів, навчати дітей вмінню захищати себе при порушенні прав дитиниУзагальнення і систематизація знань учнів з теми « Додавання і віднімання двоцифрових чисел без переходу через десяток

0

Узагальнити і систематизувати знання учнів з теми « Додавання і
віднімання двоцифрових чисел без переходу через десяток»,
вправляти у розв’язанні задач ,обчисленні прикладів,порівнянні
виразів,знаходженні периметра геометричних фігурПозначення м`якості приголосних звуків знаком м`якшення. Поділ слів з буквосполученням ьо на склади для переносу.

0

Тема: Позначення м`якості приголосних звуків знаком м`якшення. Поділ слів з буквосполученням ьо на склади для переносу.
Мета: навчати учнів позначати м’якість приголосних знаком м’якшення (ь), ділити слова з ьо на склади для переносу; розвивати зв`язне мовлення, навички звуко-буквеного аналізу слова, пізнавальну активність; виховувати уважність, любов до рідної країни, повагу та бережливе ставлення до народних символів.
Обладнання: презентаційні матеріали, підручник 2 клас, малюнки.Дидактичні ігри на уроках математики

0

На допомогу вчителям початкових класів під час викладання уроків математики.Розробка уроку з англійської мови у 4 класі "Holidays and traditions".

0

Розробка уроку з англійської мови на тему "Свята і традиції"має на меті сприяти розвитку пізнавальних інтересів учнів та виховувати повагу до культурних традицій свого та інших народів.Розробка інтегрованого уроку в 1 класі з теми "Осінь" з курсу "Я досліджую світ"

0

Розробка інтегрованого уроку в 1 класі з курсу "Я досліджую світ"
Тема тижня "Осіння мозаїка"
Тема уроку "Осінь"Сценарій години спілкування до Дня української мови і писемності «Дзвенить струмочком рідна мова»

0

Сценарій години спілкування до Дня української мови і писемності
«Дзвенить струмочком рідна мова»

Мета: Формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Пробудити почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.Презентація на тему: "Козацькому роду нема переводу"

0

презентація створена з метою ознайомлення учнів з історією виникнення україського козацтва та виховання патріотичних почуттів у сучасному світі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі