Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівСценарій фольклорного свята "Весняні забави"

0

Мета заходу: розширювати й поглиблювати знання та уявлення учнів про найхарактерніші ознаки весни, про українські народні обряди та звичаї; формувати культуру почуттів; розвивати спостережливість, мовленнєві здібності; виховувати любов до рідної землі, народу, його звичаїв, традицій; учити охороняти та примножувати природні багатства.Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв'язування задач

0

Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв'язування задач. Презентація для уроку математики в 4 класіПисьмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Задачі, які розв’язуються відніманням

0

Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Задачі, які розв’язуються відніманням. Конспект уроку у 4 класіПисьмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел.

0

Конспект уроку математики в 4 класі. Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел.РОДИННЕ СВЯТО «ДЕНЬ ІМЕНИННИКА»

0

СЦЕНАРІЙ РОДИННОГО СВЯТА У 4 КЛАСІ «ДЕНЬ ІМЕНИННИКА» БУДЕ КОРИСНИМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВКритичне мислення молодших школярів як важливий чинник медіаграмотності при робоі з інформацією

0

Даний методичний посібник розкриває методики роботи вчителя початкових класів по розвитку критичного мислення школярів під час сприймання інформації різних типів, що є важливим чинником формування медіаграмотності учнів.

Рекомендований для використанння вчителями початкових класів та вчителями інформатики, образотворчого та музичного мистецтва.Особливості інклюзивної освіти в Новій українській школі.

0

Особливості інклюзивної освіти в Новій українській школі Концепція інклюзивної освіти відображає одну з головних демократичних ідей – усі діти є цінними й активними членами суспільства. Навчання в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти є корисним як для дітей з особливими освітніми потребами, так і для дітей з типовим рівнем розвитку, членів родин та суспільства в цілому.Animals. My pets.

0

Тема: Тварини. Мій домашній улюбленець.
Мета:
• Навчальна: активізувати лексику попередніх уроків; увести модальне слово can; вчити учнів складати короткі висловлювання, ставити запитання та відповідати на них; повторити літери алфавіту.
• Розвиваюча:розвивати фонематичний слух; розвивати навички діалогічного мовлення; формувати вміння розрізняти звук і літеру.
• Виховна:виховувати командний дух та вміння ефективно співпрацювати під час роботи в парах, виховувати любов до природи.Конспект уроку літературного читання 2 клас

0

Урок літературного читання у 2 класі
(до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої
освіти. 1-2 класи, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко)

Тема. Я у медіапросторі. Дитячі журнали.
Хід уроку
I Організація класу
Діти, сьогодні до нас завітали гості. А коли гості в домі – це свято. То ж проведемо урок так, щоб нашим гостям було цікаво і радісно.
Поверніться до гостей, привітайтесь, подаруйте їм свою усмішку, подаруйте усмішку мені, подаруйте усмішку один одному!!!
II Актуалізація опорних знань
Вступна бесіда

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі