Обмежити пошук фільтруванням:
Вчителі широко
Використовують науково обґрунтовані методи для організації навчального процесу.Інтегрують міжпредметні зв’язки, щоб показати учням широту наукового підходу.Постійно аналізують освітні тренди та адаптують їх для своїх учнів.
Картинка складається 12 пазлів, склавши картинку отримаєте в центрі капусту та інші овочі
Презентація до тижня Здорового харчування, містить інформацію про види капусти та її користь, ігри та інтерактивну вправу
Розширити знання дітей про традиції української кухні, ознайомити із національною стравою - "вареники", їх значення у культурі та побуті українців. У процесі діти дізнаються про різноманіття начинок для вареників, способи їх приготування, та символічне значення цієї страви в народних звичаях і святах.
Пошуково-дослідницька діяльність - це активний процес пізнання, де учень самостійно або в групі формулює питання, шукає інформацію, аналізує факти та робить висновки.
Тема. Поняття про дієслово. А. Костецький «Ранок»
Мета: ознайомити учнів з новою частиною мови – дієсловом. Дати початкове уявлення про дієслово, ознайомити з його функцією в мові, вчити розрізняти дієслова в мовленні, правильно ставити до них запитання. Розвивати мовлення учнів. Виховувати любов до рідної мови, бажання її вивчати
За підручником: Українська мова та читання: підручник для 3 класу закл. загал. середн. освіти (у 2-х част.) : Ч.2 / Інна Большакова, Марина Пристінська. – Харків: В-во “Ранок”, 2020.
Мета вивчення елементів геометрії буде досягнута, якщо на кінець навчання в початковій школі учні будуть: орієнтуватися в основних напрямах положення і руху на площині і в просторі; знати найпростіші геометричні форми, пізнавати і знаходити їх у навколишньому середовищі
Тема. Поняття про числівник.
Мета: ознайомити учнів із числівниками, які є в українській мові; удосконалювати навички вживання числівників; розвивати зв’язне мовлення, увагу, пам’ять; виховувати бажання пізнавати нове.