Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівСловничок мовленнєвої поведінки

0

Словник мовленнєвої поведінки створений з метою розширення словникового запасу молодших школярів, розвитку мовленнєвих умінь під час вивчення граматичних категорій іменника.Відкритий урок з ручної праці «Об’ємна саморобка «Собака». Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Тема: Об’ємна саморобка «Собака»
Мета: Познайомити учнів зі способом виготовлення об‘ємної саморобки з фетру та підручного матеріалу. Закріпити навички роботи з ножицями та клеєм, кольори за допомогою дидактичної гри. Розвивати мислення, мовлення, естетичне почуття, творчі здібності. Виховувати акуратність, самостійність, посидючість. За допомогою пальчикових вправ розвивати дрібну моторику.Конспект уроку з англійської мови на тему «День народження»

0

практикувати учнів у вживанні слів та виразів з тем «День народження», «Кольори», «Частини тіла», «Тварини»; повторити літери алфавіту; розвивати навички читання, аудіювання, говоріння та письма; розвивати пам'ять та увагу учнів; зацікавити учнів у вивченні англійської мови; виховувати в учнів старанність, наполегливість, бажання творчо працювати.Конспект уроку з англійської мови в 2 класі Тема уроку: Зовнішність

0

закріпити лексику по темі; тренувати
учнів в аудіюванні та усному мовленні по темі.Я У СВІТІ. Державні символи України (F 70)

0

Тема: Що таке символи. Державні символи України. Українська державна мова.

Мета: Формувати в учнів первинні уявлення про Україну як незалежну державу, про усвідомлення своєї приналежності до держави; державні символи України; прищеплювати любов до української мови, вчити не бути до неї байдужими; виховувати шанобливе ставлення до Українських державних символів.Основні вимоги до роботи на швейній машині. Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Відкритий урок зі швейної справи у 4 класі
Тема: Основні вимоги до роботи на швейній машині.
Мета: доповнити та систематизувати знання з будови швейної машини, вивчити правила безпечної роботи на машині; формувати навички визначення рухомих і нерухомих деталей; навчити приводити в рух та зупиняти швейну машину.Робочий зошит з природознавства. Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Навчальний посібник «Робочий зошит з природознавства» складений відповідно до чинної програми з «Природознавства» та підручника С.В.Трикоз «Природознавство» 2 клас. Він містить завдання на відтворення та закріплення знань учнів з особливими освітніми потребами, творчі та дидактичні завдання, практичні завдання, малюнки, загадки, цікаві вправи та інші пізнавальні завдання, які дадуть уявлення про навколишній світ. Для учнів з особливими освітніми потребами (F70)2 класу, вчителів початкової школи, батьків.Конспект заняття з розвитку зв’язного мовлення «Складання розповіді за темою «Зимові розваги». Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Конспект заняття з розвитку зв’язного мовлення «Складання розповіді за темою «Зимові розваги» (використання елементів сторітеллінгу, мнемотехніки, біоенергопластики)«Практична знахідка : «Useful Case for NUS Teachers»

0

Кашеварова О. В., Божко Т.О.
«Практична знахідка : «Useful Case for NUS Teachers»– Соледар: Соледарська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №13 Соледарської міської ради Донецької області; Соледар: Параскавіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області; 2020. –12 с.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі