Користувацький вхід

Початкова школа + 4 клас + 3 клас + 2 клас + 1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівТвій режим дня

0

Діти хворіють, тому що вони не роблять ранкову зарядку та не загартовують свій організм. У кого здоровий сон, у того і здоровий дух. Ось зараз я послухаю дітей, який у них режим дня?Конспект позакласного заходу «Весну зустрічаймо!»

0

Розробка заняття з розвитку мови для дітей зі зниженим слухомФрагмент уроку математики з використанням 6 цеглинок Lego

0

фрагмент уроку з використанням 6 цеглинок LEGO
Тема : Повторення таблиці множення та ділення.
Мета: закріпити навички табличного множення і ділення чисел , вчити шукати та пояснювати власні рішення Розвивати навички наочно – дійового та образного мислення. Зацікавити дітей у вивченні математики. Виховувати бажання та вміння працювати в команді.Твій режим дня

0

Твій режим дня
Вчити дітей щоденно дотримуватись режиму дня; а також здорового способу життя привчити їх виконувати ранкову зарядку; загартовувати свій організм; розвивати усне мовлення; мислення. Виховувати любов до фізкультури та спорту.Сценарій "В гості прийшов Святий Миколай"

0

Сценарій проведення театралізованого свята до дня святого Миколая для дітей початкової школи.Конспект уроку образотворчого мистецтва. Аплікація з паперу «Натюрморт»

0

Аплікація з паперу «Натюрморт»

Мета. Дати учням поняття про аплікацію та ознайомити їх із видами аплікацій; вчити дітей виготовляти предметні аплікації; розвивати образне мислення та фантазію; виховувати охайність, точність, уміння доводити почату роботу до кінця.Урок внеклассного чтения в 4 классе

0

Урок-отчет “ Мы любим читать”.
Цели:
1. Формирование культуры чтения, совершенствование читательских умений.
2. Расширение литературного кругозора, развитие интереса к книге.
3. Обогащение внутреннего мира, создание условий для самовыражения учащихся.Урок розвитку мовлення . Написання твору «Пригоди Сніжинки-Веселинки».

0

Тема: написання твору «Пригоди Сніжинки-Веселинки».

Мета: учити дітей складати твори, діалоги, описи; збагачувати словниковий запас синонімами, фразеологізмами, образними словами; розвивати творчу уяву, уміння аналізувати й порівнювати; виховувати бережливе ставлення до навколишнього світу, любов до поезії, прекрасного.Конспект уроку з природознавства в 4 класі Добовий і річний рух Землі.

0

Тема. Добовий і річний рух Землі.
Мета. Поглибити в учнів уявлення про рухи Землі в космосі та про наслідки цих рухів: зміну дня і ночі та зміну пір року; розвивати спостережливість, мислення, уміння порівнювати, аналізувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки й робити висновки; виховувати допитливість, прагнення пізнавати навколишній світ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі