Обмежити пошук фільтруванням:
Урок української мови з комп’ютерною підтримкою
ТЕМА: «Види речень за метою висловлювання»
Взявшись за руки, діти стають колом, але спинами в середину. Крутяться якнайшвидше. Хто впав, той — «бик». Від нього всі розбігаються. А він гониться за всіма.
Вправи для розвитку мозку, які варто спробувати у будь-якому віці.
Підготовка обдарованих учнів початкових класів до олімпіад та творчих конкурсів — це важливий напрямок роботи сучасної школи, який спрямований на розвиток інтелектуального, творчого і соціального потенціалу дітей. Даний процес вимагає системного підходу, врахування індивідуальних особливостей дітей і створення сприятливого середовища для їхнього розвитку.
Що ж таке критичне мислення? Це процес аналізу, синтезування й обґрунтовування оцінки достовірності/цінності інформації; властивість сприймати ситуацію глобально, знаходити причини і альтернативи; здатність генерувати чи змінювати свою позицію на основі фактів й аргументів, коректно застосовувати отримані результати до проблем і приймати зважені рішення – чому довіряти та що робити далі.
Адаптація уроків початкової освіти до умов дистанційного та змішаного навчання, а також забезпечення психологічної підтримки учнів у часи війни, вимагають комплексного підходу, який враховує технічні, педагогічні й психологічні аспекти.
Презентація розроблена для учнів 2 класу. Її метою є навчити здобувачів освіти початкової школи розрізняти займенники this/that. Матеріал може слугувати для надолуження освітніх втрат другокласниками з англійської мови. Також презентацією можуть скористатися батьки та вчителі англійської мови.
Помилки — це обов’язковий необхідний етап навчання, що дозволяє виправити недоліки, заповнити прогалини, відшліфувати точність та закарбувати в пам’яті необхідну інформацію.
Проте усі ми звикли сприймати власні хиби виключно в негативному ключі, бо за них частіше сварять, аніж розглядають як можливий шлях до успіху.
Якщо конструктивно підходити до аналізу власних помилок, то стратегія пошуку правильного рішення надовше закріпиться у свідомості, ніж звичайне запам'ятовувати алгоритму розв’язання.
ТЕМА: Закріплення вивчених випадків множення і ділення. Розв’язування задач.
МЕТА: Формувати обчислювальні навички поза табличного множення; удосконалювати вміння виконувати ділення в межах 1000 для випадків, які зводяться до табличних; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу та спостережливість; виховувати бажання допомагати один одному;
ОБЛАДНАННЯ: ілюстративний матеріал, таблиця скороченого запису задач.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
1. Організація класу.
-Діти, до нас на урок завітали гості, давайте привітаємо їх.
-Доброго ранку – мовим зазвичаєм.
-Доброго ранку – кожному зичим ми.