Користувацький вхід

Тести ЗНО

...

Обмежити пошук фільтруванням:Збірник завдань для контролю навчальних досягнень з предмета «Історія України»

0

Збірник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів за курс 10 та 11 класів з історії України, що складені відповідно до чинної програми з історії України і «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти».
Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти одне з найважливіших етапів контролю та корекції знань, умінь та навичок. Контроль доцільно здійснювати так, щоб воно стимулювало учнів до коригування результатів засвоєння матеріалу.Тести з історії України для підготовки до ЗНО (ІІ частина)

0

У роботі розміщені тести ЗНО з історії України, запропоновані для виконання учням під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах з історії України максимально наближений до реального тесту ЗНО.Тести з історії України для підготовки до ЗНО (І частина)

0

У роботі розміщені тести ЗНО з історії України, запропоновані для виконання учням під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах з історії України максимально наближений до реального тесту ЗНО.ДПА та ЗНО

0

Подано розв'язки усіх завдань основної сесії ЗНО з математики у 2018 році. Матеріал призначений для підготовки учнів до ЗНО.Підготовка до ЗНО. Комплекс тестових завдань з української літератури.

2

Даний матеріал містить тренувальні тестові завдання з української літератури для учнів 9-11 класів. Може бути використаний додатково на проведення уроків узагальнення, контрольних робіт та підготовки учнів 11 класу до ЗНО з української мови та літератури.Підготовка до ЗНО з української мови. Мультимедійні презентації до тем "Наголошування слів", "Значення фразеологізмів", "Значення іншомовних слів".

0

Мультимедійні презентації для підготовки учнів до ЗНО: наголошування слів,значення фразеологізмів, іншомовних слів.Готуємося до ЗНО-2018 (українська література)

0

Тестові завдання для підготовки до ЗНО з української літератури для випускників шкіл. .Підготовка до ЗНО 2018.Пробний тест

0

тести для підготовки до ЗНО 2018 у форматі easyQuizzy,56 завдань -три варіантиГотуємося до ЗНО-2018 (українська мова)

0

Тестові завдання для підготовки до зно з української мови для випускників шкіл. .Розв'язання завдань ЗНО-2017

0

Подано розв'язки завдань з 1 по 32, які були запропоновані на основній сесії ЗНО з математики у 2017 році.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі