Користувацький вхід

Тести ЗНО

...

Обмежити пошук фільтруванням:ДПА та ЗНО

0

Подано розв'язки усіх завдань основної сесії ЗНО з математики у 2018 році. Матеріал призначений для підготовки учнів до ЗНО.Підготовка до ЗНО. Комплекс тестових завдань з української літератури.

1

Даний матеріал містить тренувальні тестові завдання з української літератури для учнів 9-11 класів. Може бути використаний додатково на проведення уроків узагальнення, контрольних робіт та підготовки учнів 11 класу до ЗНО з української мови та літератури.Підготовка до ЗНО з української мови. Мультимедійні презентації до тем "Наголошування слів", "Значення фразеологізмів", "Значення іншомовних слів".

0

Мультимедійні презентації для підготовки учнів до ЗНО: наголошування слів,значення фразеологізмів, іншомовних слів.Готуємося до ЗНО-2018 (українська література)

0

Тестові завдання для підготовки до ЗНО з української літератури для випускників шкіл. .Підготовка до ЗНО 2018.Пробний тест

0

тести для підготовки до ЗНО 2018 у форматі easyQuizzy,56 завдань -три варіантиГотуємося до ЗНО-2018 (українська мова)

0

Тестові завдання для підготовки до зно з української мови для випускників шкіл. .Розв'язання завдань ЗНО-2017

0

Подано розв'язки завдань з 1 по 32, які були запропоновані на основній сесії ЗНО з математики у 2017 році.Тестові завдання для підготовки до ЗНО

0

Матеріал може бути використаний для підготовки учнів до ЗНО з української мови та контрольних робіт за темами " Фонетика", "Лексикологія. Фразеологія", "Орфоепічні норми", "Подовження та подвоєння приголосних", "Правопис префіксів та суфіксів" тощо.Тестові завдання для підготовки до ЗНО з української мови

0

Тестові завдання з різних розділів мовознавства можуть бути викоростані учителями та учнями при підготовці до ЗНО, а також на уроках української мовиПлощі многокутників (розробка уроку і презентація)

0

Методична розробка уроку геометрії 9 класу з мультимедійною підтримкою, мета якого - формування предметних, ключових компетентностей учнів, містить тести для підготовки до ДПА з математики,практичні задачи.
Для учнів 9 класу, учителів математики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі