Користувацький вхід

Тести ЗНО

...

Обмежити пошук фільтруванням:Підготовка до ЗНО. Теорія літератури. Тестові завдання за програмою з української літератури для ЗНО. Творчість письменників

2

Запропоновані тестові завдання вибрані із друкованих матеріалів підготовки до ЗНО. Вони допоможуть перевірити знання учнів із теорії літератури, рівень їхньої підготовки до ЗНО.Питання з теорії літератури, які виносились на ЗНО ( 2009-2017 роки)

2

Запропоновані тестові завдання вибрані із матеріалів ЗНО 2009-2017 рр. Вони допоможуть перевірити знання учнів з теорії літератури, рівень їхньої підготовки до ЗНО.Підготовка до ЗНО з української мови. Слововживання. Презентація

1

У презентації підібрано завдання з розділу «Лексикологія», які сприятимуть удосконаленню вмінь учнів із правильного слововживання, збагаченню й уточненню словникового запасу учнів. Може бути використана вчителями та учнями при підготовці до ЗНО.Тестовi завдання з англійської мови для 11 класу «Prepositions»

0

Данна робота спрямована на вiдпрацювання навичок вживання прийменникiв. В поданому матерiалi пiдiбранi завдання для вживання прийменникiв часу, мiсця та iн.Підготовкам до ЗНО з української мови. Наголошування слів. Презентація

1

Презентація містить завдання з розділу «Фонетика», зокрема наголошування слів. У асоціативних диктантах та тестових завданнях зосереджено увагу на словах із сумнівними наголосами. Може бути викоростана учителями та учнями при підготовці до ЗНО.Тестові завдання для 10кл. (Підготовка до ЗНО)

0

Найпоширенішою формою контроля в галузі викладання іноземної мови на сьогоднішній день є тестовий контроль. Тестування широко застосовується на всіх ланках навчання, починаючи з тренувального контролю і закінчуючи самопідготовкою.Оскільки мета тестування може бути різною, то тести поділяються на констатуючі, діагностичні та прогностичні.Тестові завдання. Тема "Київська Русь"

0

Тестові завдання з теми "Київська держава" для підготовки до ЗНО.
2 варіанти тестових завдань, створених в програмі MyTestX, версія 10.2.0.2.ТЕСТИ. Українська мова. 10 клас

0

Матеріал може бути використаний для підготовки учнів до ЗНО з української мови та контрольних робіт за темами " Фонетика", "Іменник", "Прикметник", "Лексикологія. Фразеологія", "Орфоепічні норми", "Подовження та подвоєння приголосних", "Правопис префіксів та суфіксів"Структуровані задачі

0

В структурі тесту ЗНО з математики передбачено структуровані задачі № 25,26. Складаються вони з двох частин, відповідь кожної з яких оцінюється 0 або 1 тестовим балом. Якщо зазначено обидві правильні відповіді, то максимальний отриманий бал – 2.
Пропоную тренувальні вправи для учнів 11 класу за різними змістовими лініями.готуємося до ЗНО легко

0

З 2005 року в Україні проводиться зовнішнє оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів з математики.
Починаючи з 2016 року для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики зараховуються як оцінювання за державну підсумкову атестацію.
Таким чином, учні мають готуватися одночасно як до зовнішнього оцінювання так і до державної підсумкової атестації.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі