Користувацький вхід

Останні публікації

Тести ЗНО

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тестові завдання для підготовки до ЗНО учнів 11 класу за темою "Квадратична функція"

0

Тестове завдання для підготовки до ЗНО може бути використане як самостійна або контрольна робота. Рекомендується використовувати в темі "Повторення і узагальнення" в 11 класі. Також можна використовувати під час факультативних занять з підготовки до ЗНО.Тести з української мови

0

Тестові завдання для перевірки рівня сформованості мовленнєвих компетенцій з тем "Фонетика", "Лексикологія", «Загальна морфологія», «Синтаксис. Пунктуація».Моніторінг в форматі ЗНО

0

моніторінг знань учнів 11 класів під час підготовки їх до ЗНО, розрахований на 45 хв; таблиця для відповідей«Підготовка учнів 11 класу (рівень B2) до написання письмового завдання ЗНО»

0

Бердянський муніципальний ліцей Бердянської міської ради в Запорізькій області

How to Write Efficiently
Підготовка учнів 11 класу (рівень B2) до написання письмового завдання ЗНО
Навчальний посібник для підготовки учнів 11 класу (рівень B2) до написання письмового завдання ЗНО та міжнародних іспитів PET, IELS, TOEFL

Автор Гусєва Світлана Олександрівна

2019
Card 1 A Letter of AdviceЗбірник завдань для контролю навчальних досягнень з предмета «Історія України»

0

Збірник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів за курс 10 та 11 класів з історії України, що складені відповідно до чинної програми з історії України і «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти».
Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти одне з найважливіших етапів контролю та корекції знань, умінь та навичок. Контроль доцільно здійснювати так, щоб воно стимулювало учнів до коригування результатів засвоєння матеріалу.Тести з історії України для підготовки до ЗНО (ІІ частина)

0

У роботі розміщені тести ЗНО з історії України, запропоновані для виконання учням під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах з історії України максимально наближений до реального тесту ЗНО.Тести з історії України для підготовки до ЗНО (І частина)

0

У роботі розміщені тести ЗНО з історії України, запропоновані для виконання учням під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах з історії України максимально наближений до реального тесту ЗНО.ДПА та ЗНО

0

Подано розв'язки усіх завдань основної сесії ЗНО з математики у 2018 році. Матеріал призначений для підготовки учнів до ЗНО.Підготовка до ЗНО. Комплекс тестових завдань з української літератури.

2

Даний матеріал містить тренувальні тестові завдання з української літератури для учнів 9-11 класів. Може бути використаний додатково на проведення уроків узагальнення, контрольних робіт та підготовки учнів 11 класу до ЗНО з української мови та літератури.Підготовка до ЗНО з української мови. Мультимедійні презентації до тем "Наголошування слів", "Значення фразеологізмів", "Значення іншомовних слів".

0

Мультимедійні презентації для підготовки учнів до ЗНО: наголошування слів,значення фразеологізмів, іншомовних слів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі