Користувацький вхід

Електротехніка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Збірник кросвордів з дисципліни «Загальна електротехніка з основами електроніки»

0

У збірнику наведено кросворди, як одну із форм організації самостійної діяльності студента на занятті при актуалізації, систематизації та контролю засвоєння викладеного матеріалу. Кросворди розроблені у відповідності до програмного матеріалу дисципліни «Загальна електротехніка з основами електроніки». Подано кросворди для перевірки результатів засвоєння теоретичного матеріалу. Матеріали збірника можуть бути використані для організації самостійної роботи, поточного контролю знань і умінь студентів.Розробка заняття «Кола змінного струму з активним опором, індуктивністю та ємністю»

0

Методична розробка відкритого заняття розглядає такі питання як: особливості активного, ємнісного та індуктивного навантажень в колі змінного струму. Містить методичні поради (використання мультимедійних технологій, заняття-дослідження).Рекомендована викладачам електротехніки та викладачам-початківцям.Інтелектуальна гра з електротехнічних дисциплін «Щасливий випадок»

0

Мета: Актуалізація і розвиток мислення, створення ситуацій успіху й почуття радості від розумової діяльності; розширення кругозору учнів; виховання поваги до своєї майбутньої професії; виховання культури поведінки.Методична розробка уроку з дисципліни «Електротехніка з основами промислової електроніки» з теми «Виробництво електричної енергії»

0

Професія: Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електрообладнання.
Предмет: Електротехніка з основами промислової електроніки.
Тема: Виробництво електричної енергії.
Тип уроку: Урок узагальнення та систематизації знань.Генератори постійного та змінного струму

1

 Тема. Генератори постійного та змінного струму.

Мета.

 Формувати поняття «генератор», «якор», «статор», «ротор».

 Розвивати логічне мислення, пам'ять;

 Розглянути будову та призначення генераторів постійного та змінного струмів;

 Виховувати інтерес до предмету, культуру оформлення конспекту.

Тип урокуКомбінований.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі