Користувацький вхід

кросворди

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку-проекту «Перлини народної творчості»

1

Дана робота містить фольклорно-етнографічні матеріали про знаходження назв населених пунктів, прізвищ мешканців села, твори різноманітних жанрів усної народної творчості, роботи учнів, цікавий матеріал з історії рідного краю. Рекомендовано для використання на уроках читання в початкових класах та в позакласній роботі.Збірник кросвордів з дисципліни «Загальна електротехніка з основами електроніки»

0

У збірнику наведено кросворди, як одну із форм організації самостійної діяльності студента на занятті при актуалізації, систематизації та контролю засвоєння викладеного матеріалу. Кросворди розроблені у відповідності до програмного матеріалу дисципліни «Загальна електротехніка з основами електроніки». Подано кросворди для перевірки результатів засвоєння теоретичного матеріалу. Матеріали збірника можуть бути використані для організації самостійної роботи, поточного контролю знань і умінь студентів.Посібник з історії України для учнів 7 класу «Історія України в кросвордах»

0

«Посібник з історії України» для учнів 7 класу

Історія України в кросвордах / Уклав Арсенюк С.В. – Ізяслав, 2015. – 55с.

Посібник містить матеріал до всіх тем предмету « Історія України» 7 клас за новою програмою. Призначений для кращого засвоєння учнями програмного матеріалу, спонукає до пошукової роботи. Даний матеріал можна ви-користати як в кінці уроку (теми) так і під час уроків узагальнення.
У посібнику пропонуються кросворди до всіх тем курсу « Історія України»Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках української мови та літератури – запорука творчості вчителя і успішності учнів

2

В ресурсі «Використання інформаційно – комунікативних технологій на уроках української мови та літератури - запорука творчості вчителя і успішності учнів» розглянуто питання впровадження інформаційно – комунікативних технологій (ІКТ) на уроках української мови та літератури.Кросворд "Земноводні"

0

Кросворд "Земноводні"складений з використанням матеріалу шкільного підручника і може бути використаний на етапі уроку "закріплення вивченого матеріалу" або як випереджальне завданняКросворди до НМК English Plus

0

Захоплюючі кросворди до кожного тематичного блоку НМК English Plus 1 допоможуть кожному учню запам'ятати правопис слова і його значення, а вчителеві - формувати лексичну навичку в учнів з обраного тематичного блоку і забезпечать робочу пошукову атмосферу на уроці.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі