Користувацький вхід

Загадки

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку-проекту «Перлини народної творчості»

1

Дана робота містить фольклорно-етнографічні матеріали про знаходження назв населених пунктів, прізвищ мешканців села, твори різноманітних жанрів усної народної творчості, роботи учнів, цікавий матеріал з історії рідного краю. Рекомендовано для використання на уроках читання в початкових класах та в позакласній роботі.Розробка уроку з української літератури «Добро і зло в казці «Мишка» Богдана Лепкого»

0

Урок про добро і зло в новелі Б.Лепкого "Мишка" . З допомогою інтерактивних методів учні визначають категорію добра і зла за змістом новели.Чайнворди «Літери» для навчання грамоти

0

Ці чайнворди можна використовувати на уроках навчання грамоти при вивченні букв українського алфавіту, на уроках української мови для «Хвилинок – цікавинок» та хвилинок каліграфії та на позаурочних виховних заходах.
Особливість його полягає в тому, що остання буква попереднього слова в ланцюжку чайнворда є в той же час першою буквою наступного слова.
Щоб навчити розгадувати такі головоломки, слід пояснити дітям їх особливість.Скринька загадок

1

Загадки для створення "Скриньки загадок" до уроку у 5 класіКонтрольна робота № 1 з теми: "З джерел народної мудрості"

4

Контрольна робота № 1 з теми: "З джерел народної мудрості"Зміст і форми загадок, художні засоби в них. (Урок укр.літератури в 5 класі)

2

Дібрано дидактичний матеріал за програмою 5 класу за темою "Усна народна творчість". Допомагає розвивати кмітливість,спостережливість, допитливість; викликає інтерес до виучуваної теми.Загадки. 5 клас. Роздатковий матеріал

2
Українська література. 5 клас

Загадки

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі