Користувацький вхід

Інтелектуальна гра

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтелектуальна гра "Найрозумніший"

1

Дана гра розрахована для перевірки рівня знань школярів, які захоплюються зарубіжною літературою.Інформатичний калейдоскоп (інтелектуальна гра)

0

Сценарій інтелектуальної гри з дисципліни "Інформатика" на тему: "Інформатичний калейдоскоп" для студентів І курсів коледжів, технікумів (учнів 10-11 класу).
Інтелектуальна гра розрахована на 3 команди учасників та вболівальників. Завдання - різнопланові. Сценарій містить цікаві факти з галузі інформатики та історичні факти.Фізичний «Даугавпілс»

0

Узагальнюючий урок для учнів 11 класу у вигляді інтелектуальної гри.Астрономічний бій

1

Ігрові методи навчання впливають на засвоєння знань, формування умінь і навичок, на розвиток розумових здібностей, виявлення інтелектуально обдарованих дітей.
Прикладом інтелектуальної гри з астрономії може бути астрономічний бій. Гра проводиться з метою поглиблення і перевірки знань учнів з предмета та залучення їх до самостійної роботи. Астрономічний бій розрахований на учнів 11 класу.Інтелектуальна гра з електротехнічних дисциплін «Щасливий випадок»

0

Мета: Актуалізація і розвиток мислення, створення ситуацій успіху й почуття радості від розумової діяльності; розширення кругозору учнів; виховання поваги до своєї майбутньої професії; виховання культури поведінки.Інтелектуальні ігри на уроках української мови та літературного читання як засіб розвитку пізнавальної активності молодших школярів

0

На сучасному етапі розвитку суспільства перед школою стоїть завдання виховати особистість, яка мислить самостійно, творчо, з активною життєвою позицією, чітким науковим світоглядом. Роль початкової школи у вирішенні цих питань є визначальною.
Саме тому є актуальним питання використання ігрової діяльності у навчально-виховному процесі початкової школи, пошук шляхів реалізації питань навчання та виховання особистості. Тому в статті показано дослідження впливу інтелектуальних ігор на уроках української мови та літературного читання на пізнавальну активність молодшого школяра.виховний захід Гра "Найрозумніший" за профессією слюсар КВП та А

0

Виховна година проводиться у вигляді інтелектуальної гри з 3 турів. У I турі необхідно вибрати правильну відповідь з трьох запропонованих варіантів; Другий тур проходить у вигляді гри дешиврувальник; у третьому турі визначимо колір, під яким зашифровано питання для визначення порядку відповіді на запитання. Під білим кольором знаходяться питання з області загальних знань. Потім визначається переможець.Інтелектуальна гра "Найрозумніший інформатик"

0

Мета конкурсу: створення сприятливих умов для розвитку знань з інформатики, тренування пізнавальних процесів, пізнання учнями сили свого розуму, вміння працювати над собою.

Розширення знань з теми «Інформаційні технології».

Обладнання: комп’ютер, проектор, екран, презентація-супровід «Найрозумніший інформатик», завдання для відбіркового туру «Відбірковий тур.ats».

Програмне забезпечення: програма для перегляду презентацій, програма-тестер TestW2

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі