Користувацький вхід

Останні публікації

конспект

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурсно-розважальна програма "Осінні фантазії"

0

Конспект (сценарій) до конкурсно – розважальної програми на тему «Осінні фантазії»Варіативний модуль:Баскетбол

0

Формування здорового способу життя 1 удосконалення вправ для розвитку сили м'язів тулуба та плечейКонспект підсумкового заняття в старшій групі на тему: «Подорож у країну знань»

0

Конспект підсумкового заняття
в старшій групі «Сонечко»
на тему: «Подорож у країну знань»

Підготувала
Щиголь Г.П.

Мета: закріпити знання дітей про пори року, ознаки; дні тижня, ії послідовність. Закріпити кількісну і порядкову лічбу, уміння знаходити суміжні числа; вправляти в складанні задач, рішенні прикладів. Повторити назви геометричних фігур, вчити орієнтуватись у просторі, виконувати словесні інструкції, розвивати пам'ять, увагу, творчу уяву та логічне мислення.Конспект інтегрованого заняття (розвиток мовлення, математика) на тему :«Чарівний ґудзик» проведеного з дітьми старшого дошкільного віку

0

Мета: розширювати знання дітей про ґудзик, якої він може бути форми, розміру, кольору; вміти описувати ґудзик, порівнювати. Визначати, з якого матеріалу виготовлений, відповідати на запитання «який». Закріпити кількісну пряму, зворотну і порядкову лічбу. Викладати числовий ряд, геометричні фігури, цифри та називати їх. Вчити орієнтуватись у просторі, виконувати словесні інструкції. Розвивати увагу, творчу уяву, логічне мислення, пам'ять, дрібну моторику рук, мовлення. Виховувати бажання акуратно виконувати всі завдання.

Під музичний супровід діти заходять до кімнати.Конспект відкритого заняття «Ми – хлопчики. Ми – дівчатка»

0

Конспект відкритого заняття «Ми – хлопчики. Ми – дівчатка»
Старша група
Мета: створити позитивний емоційний настрій у групі. Формувати вміння розуміти представників своєї та протилежної статі, дотримуватися загальноприйнятих норм і правил поведінки у спілкуванні з людьми, враховувати й поважати специфічні індивідуальні особливості людини в процесі будь-якої спільної діяльності.
Хід заняттяРозробка заняття для дітей групи раннього віку «Рибки»

0

на цьому занятті діти знайомляться з акваріумними рибками та особливостями догляду за ними. Проводяться цікаві єксперементи з дітьми та нетрадиційне малювання пальчиком.Розробка уроку музичного мистецтва 2 клас "У місті балетів"

0

Розробка уроку музичного мистецтва 2 клас(за новою програмою, за підручником Л.Аристової, В.Сергієнко)
Тема: "У місті балетів"
Розробка містить конспект уроку, презентацію уроку, аудіо матеріалиІнтегроване заняття для молодшого дошкільного віку "До ведмедика в гості"

0
Заняття включає в себе наступні освітні лінії відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти: «Мовлення дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «У світі культури»

thumb_1.jpgУрок "Правописание безударных гласных в корне слова"

0

Данный урок предназначен для учащихся второго класса. Тип урока - обобщение и закрепление изученного материала. К конспекту прилагается наглядный и раздаточный материал.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі