Користувацький вхід

Конспект підсумкового заняття в старшій групі на тему: «Подорож у країну знань»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект підсумкового заняття
в старшій групі «Сонечко»
на тему: «Подорож у країну знань»

Підготувала
Щиголь Г.П.

Мета: закріпити знання дітей про пори року, ознаки; дні тижня, ії послідовність. Закріпити кількісну і порядкову лічбу, уміння знаходити суміжні числа; вправляти в складанні задач, рішенні прикладів. Повторити назви геометричних фігур, вчити орієнтуватись у просторі, виконувати словесні інструкції, розвивати пам'ять, увагу, творчу уяву та логічне мислення.
Матеріал. Демонстративний: гра «Не промочи ніг», дид.гра «Хто зайвий, що зайве?», букви, фішки для звукового аналізу. Роздатковий: квіточки, математичні набори, підкладинки, картки з задачами, прикладами; картки зі знаками ( -, +, =), дид.гра «Виклади з геометричної фігури», гра «Знайди відмінність».

Хід заняття

- Діти, до нас сьогодні завітали гості. Давайте привітаємось із ними.
- Доброго ранку!
- Діти, а яка в нас пора року?
- Весна.
- Назвіть ознаки весни.
(Тепло на вулиці, прокинулась природа, з’явились метелики, розквітли дерева та квіти).
- А які весняні квіти ви знаєте?
(Проліски, підсніжники, тюльпани, нарциси, фіалки і т.д.)
А дні тижня ви знаєте? Який сьогодні день? А вчора який був день? А який день буде завтра? А скільки всього днів в тижні?
Діти, я пропоную вам подорож у країну знань, де нам Весна приготувала завдання. Прошу, займайте свої місця за столами.
Гра «Не промочи ніг»
- Ось квіточки, що подарує нам весна. Пам’ятайте, вони ростуть на нашому майданчику. Як вони називаються? (Фіалки)
- Так, це фіалочка фіолетового і білого кольору. І ось перше завдання Весни. Викладіть на підкладинку на верхню смужку ваші фіалочки. Скільки всього квіточок є у вас? (Десять. Кількісна лічба)
- Котра по порядку біла квіточка? (2, 4,6,7, 8 і т.д.)
- Зараз діти, відкрийте математичні набори і на нижню смужку викладіть цифровий ряд від 1-10. Порахуйте. (пряма і зворотна лічба).
- Діти, у вас також в тарілках лежать цифри, потрібно між ними назвати і покласти ту цифру, яка повинна знаходитись там.
Дид.гра «Назви сусідів»
Наступне завдання, яке передала Весна, ось таке:
У вас є картки, на яких зображені предмети. Потрібно між ними поставити відповідний знак. (Більше, менше, дорівнює)
Слідуюче наше завдання: потрібно викласти з геометричних фігур транспорт. (Що в тебе? Літак, трактор і т.д). Назвіть геометричні фігури. А скільки в тебе трикутників? І т.д.
Чому ця геометрична фігура називається трикутником, прямокутником?
- Зараз погляньте на дошку. Тут є картинки. Визначте хто (що) зайвий? Чому ви так думаєте?
Наступне завдання, яке нам потрібно виконати, на уважність Порівняйте малюнки. Знайдіть між ними 10 відмінностей і обведіть кружечками.
А тепер давайте перевіримо, чи всі знайшли відмінності.
Добре справились з завданням. Діти, а скажіть мені, ви хочете до школи? Давайте на дошці викладемо слово «школа».
- Діти, залишилось ще зовсім трошки і ви вперше переступите поріг школи. А наше заняття на цьому закінчилось. Давайте попрощаємось із нашими гостями і скажемо до побачення.
- До побачення.

Автор: 

Щиголь Галина Петрівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі