Користувацький вхід

Тема: Весела подорож.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття з математики з використанням елементів навчально – розвивального курсу «Логіка світу»
Тема: Весела подорож.
Мета: вправляти дітей в умінні рахувати предмети в межах 5; закріпити навички порядкової та кількісної лічби, знання про геометричні фігури, величину, орієнтацію на площинні; розвивати розумову діяльність дітей, логічне мислення, вміння нестандартно міркувати; виховувати самостійність, інтерес до занять.
Матеріал: Лунтик, цифри від 1 до 5,зайчик, ведмедик, їжачок, вовк, лев, д/г «Продовж ряд»,килимок, геометричні фігури, картки для гри «4 зайвий», олівець
Хід заняття.
Психогімнастика: «Доброго ранку»
Вихователь: - Діти, сьогодні до нас в гості прийшов Лунтик, він запрошує вас у мандрівку в чудову країну «Математику». Хочете подорожувати?
Діти: - Так!
Вихователь: -А допоможуть нам вирушити в подорож чарівні слова:
(Діти стають один за одним і промовляють, крокуючи на носочках)
Паровозик гудок дав-
І вагончик наш помчав.
Чах-чах,чу-чу-
Я далеко вас помчу!
Приготувалися, Поїхали!
1 зупинка – Цифрова.
(на столах лежать цифри від одного до п’яти )
Вихователь: -А от і перша зупинка. Вам потрібно викласти цифри від 1 до 5 по порядку.
Діти викладають
Вихователь : - Молодці, ви гарно виконали завдання. Рушаємо далі?
(Діти промовляють, крокують високо піднімаючи ніжки)
Паровозик гудок дав-
І вагончик наш помчав.
Чах-чах,чу-чу-
Я далеко вас помчу!

2 зупинка -«Зоопарк»
(на столах лежать цифри від одного до п’яти , а дошці викладенні тварини)
Вихователь: - Порахуйте звірів та покажіть цифру, яка відповідає їх кількості.
Вихователь: - А тепер порахуємо хто який за порядком.
Вихователь: - Який за порядком зайчик?
Діти : - Перший.
Вихователь: - А ведмедик?
Діти: - Четвертий!
Вихователь: - А хто третій?
Діти: - Лев.
Вихователь: - А який за порядком їжачок?
Діти: - Другий
Вихователь: - А вовчик який?
Діти: - П’ятий.
Вихователь: -Молодці, поїхали далі.
( діти промовляють, крокуючи приставним кроком)
Паровозик гудок дав-
І вагончик наш помчав.
Чах-чах,чу-чу-
Я далеко вас помчу!

3 зупинка – Логічна.
(на столах а кожну дитину лежать картки з геометричними фігурами в певній послідовності (п- д: квадрат синій, червоний трикутник,та інші)
Вихователь: - Ця зупинка незвичайна, вам потрібно вибрати певні геометричні фігури і продовжити ряд як задано на картці.
Вихователь: - Молодці, ви гарно виконали завдання.
Вихователь: - Тепер давайте продовжимо нашу подорож.
(діти промовляють, стрибаючи на двох ногах)
Паровозик гудок дав-
І вагончик наш помчав.
Чах-чах,чу-чу-
Я далеко вас помчу!

4 зупинка – Килимкова
(на столах «килимки» та набір геометричних фігур)
Вихователь: - Які геометричні фігури перед вами?
Діти : - Коло, трикутник, квадрат, прямокутник.
Вихователь: - У вас на столах є картки, давайте викладемо на них геометричні фігури.
Вихователь: - Коло потрібно покласти по середині, трикутник в правому верхньому куточку, квадрат в лівому нижньому куточку, прямокутник зверху над колом.
Вихователь: - Молодці, їдемо далі.
(діти промовляють, ідучи як лисички)
Паровозик гудок дав-
І вагончик наш помчав.
Чах-чах,чу-чу-
Я далеко вас помчу!

5 зупинка – «4 зайвий»
(на столах а кожну дитину лежать картки, де зображені три кола, два маленьких і один великий, і квадрат такого ж розміру як маленькі кола, або три квадрата, два маленьких і один великий, і трикутник такого ж розміру як маленький квадрат)

Вихователь: - У вас на столах є картки де зображенні 4 предмети, вам потрібно закреслити який зайвий.

6 зупинка – Підсумкова.
- Діти, вам сподобалась подорож з Лунтиком?
- На якій зупинці вам найбільше сподобалось?
- Які завдання були найлегшими?
- Що було найважче?

Автор: 

Підготувала Бондаренко Ірина Миколаївна вихователь ДНЗ №6 «Дзвіночок»

Для отримання сертифікату Ви повинні поставити галку навпроти пункту "Погоджуюсь з правилами. Підтверджую своє авторство на матеріал" та прикріпити до публікації файл з матеріалом.
Для внесення редагувань існує вкладка "Змінити".
Замовлення сертифіката (докладна інструкція): http://metodportal.com/node/2277

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі