Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

дошкільне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття на тему "Казкова зустріч"

0

Програмовий зміст: перевірити уміння дітей утворювати прикметники від іменників; виділяти наголошений склад, правильно ставити наголос у словах; добирати звукові схеми до заданих слів (назв предметів); вміння визначати кількість речень у тексті та складати схеми речень; відповідати на запитання; вправляти у штриховці зображень предметів паралельними лініями; розвивати мислення, увагу, виховувати чуйність.Конспект підсумкового заняття в старшій групі на тему: «Подорож у країну знань»

0

Конспект підсумкового заняття
в старшій групі «Сонечко»
на тему: «Подорож у країну знань»

Підготувала
Щиголь Г.П.

Мета: закріпити знання дітей про пори року, ознаки; дні тижня, ії послідовність. Закріпити кількісну і порядкову лічбу, уміння знаходити суміжні числа; вправляти в складанні задач, рішенні прикладів. Повторити назви геометричних фігур, вчити орієнтуватись у просторі, виконувати словесні інструкції, розвивати пам'ять, увагу, творчу уяву та логічне мислення.Конспект заняття з художньої праці «Голочка – майстриня»

0

Тема: «Голочка – майстриня»
Мета: навчати дітей правильно тримати голку, вводити голку з ниткою в тканину через відповідну відстань (4 ниточки), виводити, залишаючи слід нитки; закріпити уявлення про різновиди швів, формувати поняття «стібок». Робити рівномірні стібки однакової довжини, розміщуючи їх паралельно в три ряди. Познайомити з народними легендами, перемовками, приказками. Розвивати дрібну моторику рук, окомір, увагу, пам'ять. Виховувати любов та повагу до народних традицій.Конспект заняття з використанням ейдетики «Подорож до казкового лісу»

0

Конспект
заняття з використанням
ейдетики на тему:
«Подорож до казкового лісу»Стенди для початкових класів та дошкільних закладів


Набір основних стендів для початкових класів.

Входять:

  • Класний куток (90х60 см.)
  • Алфавіт (60х80 см.)
  • Сиди і пиши правильно (60х80 см.)
  • Символіка (60х80 см.)
  • Календар природи (75х55 см).

Розміри стендів: вказані в описі, або на зображеннях (можна змінювати).

Вартість макетів: ~ 60 грн / один.
Вартість друку (від 70 грн./один в залежності від матеріалу та основи).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі